bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Варна 2008/09


Промени преди началото на сезона

Промени
  - Атлетик (Езерово), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - ЗС Варна решава да раздели отборите в областта на две подгрупи от
еднакъв ранг на регионален принцип.

нагоре


ОФГ Варна - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Чернево)               16   11   3   2   48:9    36
-------------------------------------------------------------------
 2. Спринт (Белоградец)                16   10   3   3   30:14   33
 3. Агромел (Момчилово)                16    9   5   2   31:12   32
 4. Устрем (Караманите)                16    9   4   3   43:17   31
 5. Лудогорец (Доброплодно)            16    6   3   7   21:29   21     [1 1 0  1:0  4]
 6. Игнатиево (Игнатиево)              16    6   3   7   26:29   21     [0 1 1  0:1  1]
 7. Феникси (Варна)                    16    4   3   9   37:42   15
 8. Вихър (Вълчи дол)                  16    2   6   8   12:23   12 [*]
 9. Ботев (Брестак)                    16    0   0  16   12:85    0

Бележки
  - Вихър 1926 (Вълчи дол) се преименува на Вихър (Вълчи дол).

                           I кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя
Черноморец (Чернево) - Спринт (Белоградец)                2:2
Устрем (Караманите) - Лудогорец (Доброплодно)             1:0
Агромел (Момчилово) - Вихър (Вълчи дол)                   0:0
Игнатиево (Игнатиево) - Феникси (Варна)                   4:2
Ботев (Брестак)                                           почива

                           II кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя
Вихър (Вълчи дол) - Игнатиево (Игнатиево)                 0:0
Лудогорец (Доброплодно) - Агромел (Момчилово)             1:2
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 0:1
Ботев (Брестак) - Черноморец (Чернево)                    0:5
Феникси (Варна)                                           почива

                           III кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                    10:0
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 0:0
Игнатиево (Игнатиево) - Лудогорец (Доброплодно)           0:0
Феникси (Варна) - Вихър (Вълчи дол)                       отложен *
* - мачът е отложен заради наводнен терен.
23 ноември 2008, неделя
Феникси (Варна) - Вихър (Вълчи дол)                       7:0
Черноморец (Чернево)                                      почива

                           IV кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Лудогорец (Доброплодно) - Феникси (Варна)                 4:2
Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево)               4:0
Ботев (Брестак) - Агромел (Момчилово)                     1:4
Черноморец (Чернево) - Устрем (Караманите)                3:1
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           V кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Агромел (Момчилово) - Черноморец (Чернево)                1:0
Игнатиево (Игнатиево) - Ботев (Брестак)                   8:1
Феникси (Варна) - Спринт (Белоградец)                     2:4
Вихър (Вълчи дол) - Лудогорец (Доброплодно)               0:1
Устрем (Караманите)                                       почива

                           VI кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Спринт (Белоградец) - Вихър (Вълчи дол)                   0:0
Ботев (Брестак) - Феникси (Варна)                         2:7
Черноморец (Чернево) - Игнатиево (Игнатиево)              4:0
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                 2:0
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           VII кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Игнатиево (Игнатиево) - Устрем (Караманите)               2:0
Феникси (Варна) - Черноморец (Чернево)                    0:3
Вихър (Вълчи дол) - Ботев (Брестак)                       4:1
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)             1:3
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           VIII кръг

8/9 ноември 2008, събота/неделя
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)                 0:6
Черноморец (Чернево) - Вихър (Вълчи дол)                  1:0
Устрем (Караманите) - Феникси (Варна)                     7:0
Агромел (Момчилово) - Игнатиево (Игнатиево)               4:0
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           IX кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Феникси (Варна) - Агромел (Момчилово)                     2:3
Вихър (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)                   1:1
Лудогорец (Доброплодно) - Черноморец (Чернево)            0:6
Спринт (Белоградец) - Ботев (Брестак)                     4:1
Игнатиево (Игнатиево)                                     почива

                           X кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Спринт (Белоградец) - Черноморец (Чернево)                1:0
Лудогорец (Доброплодно) - Устрем (Караманите)             0:0
Вихър (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)                   0:1
Феникси (Варна) - Игнатиево (Игнатиево)                   0:0
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XI кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Игнатиево (Игнатиево) - Вихър (Вълчи дол)                 2:0
Агромел (Момчилово) - Лудогорец (Доброплодно)             0:0
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 2:0
Черноморец (Чернево) - Ботев (Брестак)                    5:0
Феникси (Варна)                                           почива

                           XII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                     1:4
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 1:0
Лудогорец (Доброплодно) - Игнатиево (Игнатиево)           1:0
Вихър (Вълчи дол) - Феникси (Варна)                       1:1
Черноморец (Чернево)                                      почива

                           XIII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Феникси (Варна) - Лудогорец (Доброплодно)                 2:1
Игнатиево (Игнатиево) - Спринт (Белоградец)               3:1
Агромел (Момчилово) - Ботев (Брестак)                     7:1
Устрем (Караманите) - Черноморец (Чернево)                1:3
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           XIV кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Черноморец (Чернево) - Агромел (Момчилово)                1:1
Ботев (Брестак) - Игнатиево (Игнатиево)                   1:4
Спринт (Белоградец) - Феникси (Варна)                     2:1
Лудогорец (Доброплодно) - Вихър (Вълчи дол)               2:1
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XV кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Вихър (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)                   1:2
Феникси (Варна) - Ботев (Брестак)                         7:1
Игнатиево (Игнатиево) - Черноморец (Чернево)              0:2
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 1:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           XVI кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Устрем (Караманите) - Игнатиево (Игнатиево)               5:1
Черноморец (Чернево) - Феникси (Варна)                    4:1
Ботев (Брестак) - Вихър (Вълчи дол)                       0:2
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)             1:0
Агромел (Момчилово)                                       почива

                           XVII кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)                 3:2
Вихър (Вълчи дол) - Черноморец (Чернево)                  0:0
Феникси (Варна) - Устрем (Караманите)                     3:3
Игнатиево (Игнатиево) - Агромел (Момчилово)               2:4
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           XVIII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Агромел (Момчилово) - Феникси (Варна)                     3:0
Устрем (Караманите) - Вихър (Вълчи дол)                   4:2
Черноморец (Чернево) - Лудогорец (Доброплодно)            9:1
Ботев (Брестак) - Спринт (Белоградец)                     0:5
Игнатиево (Игнатиево)                                     почива

нагоре


ОФГ Варна - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тополите (Тополи)                  14   12   1   1   50:11   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Камчийски сокол (Дъбравино)        14   10   2   2   39:15   32
 3. Аврен (Аврен)                      14    7   4   3   26:17   25 [*]
 4. Тръстиково (Тръстиково)            14    7   3   4   22:21   24
 5. Камчиец (Дългопол)                 14    5   2   7   16:21   17 [*]
 6. Овеч 2008 (Провадия)               14    4   2   8   25:36   14 [+]
 7. Шерба (Гроздьово)                  14    1   3  10   18:44    6 [+]
 8. Сини вир (Цонево)                  14    1   1  12   12:43    4 [*]

Бележки
  - Аврен-Аспарухово (Аврен) се преименува на Аврен (Аврен).
  - Дългопол (Дългопол) се преименува на Камчиец (Дългопол).
  - Дебелец-Сини вир (Цонево) се преименува на Сини вир (Цонево).
  - Овеч 2008 (Провадия) и Шерба (Гроздьово) се включват в групата.

                           I кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя
Тополите (Тополи) - Овеч 2008 (Провадия)                  4:1
Камчийски сокол (Дъбравино) - Тръстиково (Тръстиково)     1:0
Камчиец (Дългопол) - Шерба (Гроздьово)                    3:1
Сини вир (Цонево) - Аврен (Аврен)                         0:5

                           II кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Аврен (Аврен)                      1:2
Шерба (Гроздьово) - Сини вир (Цонево)                     1:1
Тръстиково (Тръстиково) - Камчиец (Дългопол)              1:0
Тополите (Тополи) - Камчийски сокол (Дъбравино)           1:1

                           III кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Камчийски сокол (Дъбравино) - Овеч 2008 (Провадия)        5:1
Камчиец (Дългопол) - Тополите (Тополи)                    2:3
Сини вир (Цонево) - Тръстиково (Тръстиково)               1:3
Аврен (Аврен) - Шерба (Гроздьово)                         4:2

                           IV кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Шерба (Гроздьово)                  6:0
Тръстиково (Тръстиково) - Аврен (Аврен)                   0:0
Тополите (Тополи) - Сини вир (Цонево)                     4:0
Камчийски сокол (Дъбравино) - Камчиец (Дългопол)          3:0

                           V кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Камчиец (Дългопол) - Овеч 2008 (Провадия)                 1:1
Сини вир (Цонево) - Камчийски сокол (Дъбравино)           1:6
Аврен (Аврен) - Тополите (Тополи)                         0:2
Шерба (Гроздьово) - Тръстиково (Тръстиково)               1:2

                           VI кръг

8/9 ноември 2008, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Тръстиково (Тръстиково)            2:1
Тополите (Тополи) - Шерба (Гроздьово)                     7:0
Камчиец (Дългопол) - Сини вир (Цонево)                    1:0
12 ноември 2008, сряда
Камчийски сокол (Дъбравино) - Аврен (Аврен)               6:1

                           VII кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Сини вир (Цонево) - Овеч 2008 (Провадия)                  2:3
Аврен (Аврен) - Камчиец (Дългопол)                        2:0
Шерба (Гроздьово) - Камчийски сокол (Дъбравино)           0:2
Тръстиково (Тръстиково) - Тополите (Тополи)               2:0

                           VIII кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Тополите (Тополи)                  1:3
Тръстиково (Тръстиково) - Камчийски сокол (Дъбравино)     1:1
Шерба (Гроздьово) - Камчиец (Дългопол)                    1:3
Аврен (Аврен) - Сини вир (Цонево)                         3:0

                           IX кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Аврен (Аврен) - Овеч 2008 (Провадия)                      3:0
Сини вир (Цонево) - Шерба (Гроздьово)                     1:4
Камчиец (Дългопол) - Тръстиково (Тръстиково)              0:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Тополите (Тополи)           0:3

                           X кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Тополите (Тополи) - Камчиец (Дългопол)                    5:0
Тръстиково (Тръстиково) - Сини вир (Цонево)               1:2
Шерба (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                         2:2
23/24 май 2009, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Камчийски сокол (Дъбравино)        1:5

                           XI кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Шерба (Гроздьово) - Овеч 2008 (Провадия)                  1:1
Аврен (Аврен) - Тръстиково (Тръстиково)                   1:1
Сини вир (Цонево) - Тополите (Тополи)                     1:4
Камчиец (Дългопол) - Камчийски сокол (Дъбравино)          1:2

                           XII кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Камчиец (Дългопол)                 0:3
Камчийски сокол (Дъбравино) - Сини вир (Цонево)           2:1
Тополите (Тополи) - Аврен (Аврен)                         2:0
Тръстиково (Тръстиково) - Шерба (Гроздьово)               3:2

                           XIII кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Тръстиково (Тръстиково) - Овеч 2008 (Провадия)            4:3
Шерба (Гроздьово) - Тополите (Тополи)                     2:5
Аврен (Аврен) - Камчийски сокол (Дъбравино)               3:1
Сини вир (Цонево) - Камчиец (Дългопол)                    0:2

                           XIV кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Овеч 2008 (Провадия) - Сини вир (Цонево)                  4:2
Камчиец (Дългопол) - Аврен (Аврен)                        0:0
Камчийски сокол (Дъбравино) - Шерба (Гроздьово)           4:1
Тополите (Тополи) - Тръстиково (Тръстиково)               7:1

нагоре


ОФГ Варна - финал

                           Финал

4 юни 2009, четвъртък, 18:00 ч
в Аксаково:
Черноморец (Чернево) - Тополите (Тополи)                  0:3

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com