bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Велико Търново 2008/09


"А" ОФГ Велико Търново 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Росица (Поликраище)                24   20   0   4   70:17   60
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра (Драганово)                  24   18   2   4   54:17   56 [+][*]
 3. Удар (Бяла черква)                 24   16   1   7   60:25   49
 4. Изгрев 99 (Царевец)                24   15   2   7   60:26   47
 5. Левски 1986 (Стражица)             24   13   2   9   52:34   41
 6. Лозен (Лозен)                      24   10   4  10   41:33   34
 7. Левски (Лясковец)                  24    9   2  13   40:50   29 [+]
 8. Янтра (Полски Тръмбеш)             24    7   5  12   33:42   26     [1 1 0  3:2  4]
 9. Лозен 2006 (Сухиндол)              24    7   5  12   40:53   26     [0 1 1  2:3  1]
10. Земеделец-Елит (Козловец)          24    7   4  13   34:59   25     [1 1 0  5:4  4]
11. Бенковски (Българско Сливово)      24    7   4  13   35:64   25 [+] [0 1 1  4:5  1]
12. Вихър (Раданово)                   24    5   3  16   26:75   18
-------------------------------------------------------------------
13. Аякс (Ореш)                        24    4   2  18   14:64   14     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Янтра 2003 (Драганово) влиза в Северозападна "В" АФГ, а Ботев-Бали
(Дебелец) изпада в "А" ОФГ Велико Търново от Северозападна "В" АФГ.
Двата отбора се обединяват, като името на новия отбор е Бали 2002 (Дебелец)
и той започва участие в Северозападна "В" АФГ. След пререгистрация,
Янтра (Драганово) започва участие в "А" ОФГ Велико Търново. Така двата
отбора на практика разменят местата си.
  - Килифарево 2003 (Килифарево), 1-и през изминалия сезон; е изваден
от групата и започва сезона в "Б" ОФГ Велико Търново.
  - Левски (Лясковец), 1-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
"А" ОФГ.
  - Бенковски (Българско Сливово) се включва в групата.
  - Янтра (Полски Тръмбеш) играе домакинските си мачове от пролетния
полусезон в Петко Каравелово.

                           I кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                    6:2
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица)               3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Драганово)             1:3
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 6:0
Аякс (Ореш) - Росица (Поликраище)                         0:2
Вихър (Раданово) - Изгрев 99 (Царевец)                    1:2
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           II кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 99 (Царевец)              2:0
Росица (Поликраище) - Вихър (Раданово)                    4:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Аякс (Ореш)                       4:1
Янтра (Драганово) - Левски (Лясковец)                     3:0
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)        4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)        1:10
Лозен (Лозен)                                             почива

                           III кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен)                        2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово) 3:2
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                2:1
Аякс (Ореш) - Янтра (Драганово)                           1:7
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  4:1
Изгрев 99 (Царевец) - Росица (Поликраище)                 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           IV кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Росица (Поликраище)              1:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 99 (Царевец)               0:4
Янтра (Драганово) - Вихър (Раданово)                      3:0
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш)                      3:0
Бенковски (Българско Сливово) - Левски (Лясковец)         1:4
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец)                 2:1
Удар (Бяла черква)                                        почива

                           V кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)               3:1
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен)                         4:1
Аякс (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)               1:0
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица)                 3:1
Изгрев 99 (Царевец) - Янтра (Драганово)                   1:1
Росица (Поликраище) - Лозен 2006 (Сухиндол)               6:0
Земеделец-Елит (Козловец)                                 почива

                           VI кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            1:0
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   0:2
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 99 (Царевец)              2:2
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          2:0
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш)                               8:0
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец)            4:0
Левски (Лясковец)                                         почива

                           VII кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        1:5
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква)                    1:2
Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен)                          0:0
Изгрев 99 (Царевец) - Бенковски (Българско Сливово)       6:0
Росица (Поликраище) - Левски 1986 (Стражица)              3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Драганово)                 2:2
Аякс (Ореш)                                               почива

                           VIII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра (Драганово)                0:1
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            5:3
Бенковски (Българско Сливово) - Росица (Поликраище)       3:2
Лозен (Лозен) - Изгрев 99 (Царевец)                       2:1
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш)                          5:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец)             1:3
Вихър (Раданово)                                          почива

                           IX кръг

26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                3:2
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)                   1:2
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     1:3
Росица (Поликраище) - Лозен (Лозен)                       2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бенковски (Българско Сливово)     3:1
Янтра (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)                1:0
Изгрев 99 (Царевец)                                       почива

                           X кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)           4:2
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Драганово)         0:3
Лозен (Лозен) - Лозен 2006 (Сухиндол)                     1:0
Удар (Бяла черква) - Изгрев 99 (Царевец)                  3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)              4:1
Левски (Лясковец) - Аякс (Ореш)                           1:0
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XI кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)                      1:1
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец)                      2:0
Росица (Поликраище) - Удар (Бяла черква)                  4:0
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)                         2:0
Левски 1986 (Стражица) - Бенковски (Българско Сливово)    6:0
30 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           3:0
Лозен 2006 (Сухиндол)                                     почива

                           XII кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Българско Сливово)    1:1
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица)                    1:1
Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол)                2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Росица (Поликраище)           0:5
Левски (Лясковец) - Изгрев 99 (Царевец)                   2:1
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово)                            2:0
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XIII кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 2:1
Изгрев 99 (Царевец) - Аякс (Ореш)                         2:0
Росица (Поликраище) - Левски (Лясковец)                   4:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         6:2
Янтра (Драганово) - Удар (Бяла черква)                    2:0
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен (Лозен)             2:1
Левски 1986 (Стражица)                                    почива

                           XIV кръг

8 март 2009, неделя, 15:30 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен)                    2:1
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква)               2:0
Янтра (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец)             1:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 3:0 (сл.?) *
* - първоначално отложен, вероятно присъден служебно без игра след
    края на сезона.
Росица (Поликраище) - Аякс (Ореш)                         4:0
Изгрев 99 (Царевец) - Вихър (Раданово)                    7:0
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           XV кръг

15 март 2009, неделя, 15:30 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              4:0
Вихър (Раданово) - Росица (Поликраище)                    0:6
Аякс (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол)                       1:1
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)                     0:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        0:3
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        2:1
Лозен (Лозен)                                             почива

                           XVI кръг

22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква)                        0:0
Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:2
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                3:0
Янтра (Драганово) - Аякс (Ореш)                           3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово)                  4:0
Росица (Поликраище) - Изгрев 99 (Царевец)                 4:0
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XVII кръг

29 март 2009, неделя, 17:00 ч
Росица (Поликраище) - Янтра (Полски Тръмбеш)              1:0
Изгрев 99 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               2:0
Вихър (Раданово) - Янтра (Драганово)                      1:5
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица)                      1:3
Левски (Лясковец) - Бенковски (Българско Сливово)         1:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен)                 3:0
Удар (Бяла черква)                                        почива

                           XVIII кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква)               0:1
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец)                         4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Аякс (Ореш)               3:0
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово)                 3:0
Янтра (Драганово) - Изгрев 99 (Царевец)                   2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Росица (Поликраище)               1:3
Земеделец-Елит (Козловец)                                 почива

                           XIX кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            2:2
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   1:0
Изгрев 99 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              3:2
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          2:6
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен)                               1:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква)            2:1
Левски (Лясковец)                                         почива

                           XX кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        1:1
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец)                    5:2
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово)                          4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Изгрев 99 (Царевец)       0:2
Левски 1986 (Стражица) - Росица (Поликраище)              2:0
Янтра (Драганово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 2:1
Аякс (Ореш)                                               почива

                           XXI кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            3:1
Росица (Поликраище) - Бенковски (Българско Сливово)       4:0
Изгрев 99 (Царевец) - Лозен (Лозен)                       2:0
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква)                          1:0
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)             1:1
Вихър (Раданово)                                          почива

                           XXII кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец)                2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш)                   1:0
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                     8:0
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище)                       3:1
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен 2006 (Сухиндол)     2:2
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Драганово)                2:1
Изгрев 99 (Царевец)                                       почива

                           XXIII кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           3:0
Янтра (Драганово) - Бенковски (Българско Сливово)         6:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лозен (Лозен)                     1:1
Изгрев 99 (Царевец) - Удар (Бяла черква)                  0:1
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)              2:2
Аякс (Ореш) - Левски (Лясковец)                           2:0
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XXIV кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш)                      4:0
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово)                      5:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 99 (Царевец)           3:6
Удар (Бяла черква) - Росица (Поликраище)                  1:2
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово)                         0:2
Бенковски (Българско Сливово) - Левски 1986 (Стражица)    3:0
Лозен 2006 (Сухиндол)                                     почива

                           XXV кръг

24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Полски Тръмбеш)    3:0 сл.
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)                    2:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)                3:1
Росица (Поликраище) - Земеделец-Елит (Козловец)           3:0
Изгрев 99 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   4:1
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш)                            4:1
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XXVI кръг

31 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)                 1:1
Аякс (Ореш) - Изгрев 99 (Царевец)                         0:4
Левски (Лясковец) - Росица (Поликраище)                   3:5
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         3:0
Удар (Бяла черква) - Янтра (Драганово)                    3:0
Лозен (Лозен) - Бенковски (Българско Сливово)             3:0
Левски 1986 (Стражица)                                    почива

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Беброво)                   26   19   2   5   92:25   59 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Килифарево 2003 (Килифарево)       26   17   8   1   66:22   59 [-]
 3. Самоводене (Самоводене)            26   17   3   6   72:29   54
 4. Спортист (Козаревец)               26   15   5   6   61:33   50
 5. Първомайци (Първомайци)            26   14   5   7   51:35   47 [+]
 6. Вихър (Добри дял)                  26   13   5   8   42:41   44
 7. Ураган (Патреш)                    26   12   6   8   49:33   42 [*]
 8. Ботев 1921 (Златарица)             26    9   9   8   56:37   36
 9. Удар 99 (Петко Каравелово)         26   10   0  16   48:62   30
10. Юнак (Мерданя)                     26    7   4  15   47:68   25 [+]
11. Бъдеще (Бутово)                    26    5   2  19   50:93   17 [+]
12. Стрела (Обединение)                26    4   2  20   28:124  14 [+]
13. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  26    3   3  20   14:73   12 [+][*]
14. Владислав (Джулюница)              26    8   4  14   45:46   28 [*]
--. Диана (Правда)                      1    0   0   1    0:3     - [*]

Бележки
  - Левски (Лясковец), 1-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
"А" ОФГ.
  - Килифарево 2003 (Килифарево), 1-и в "А" ОФГ през изминалия сезон;
е изваден от групата и започва сезона в "Б" ОФГ.
  - Бъдеще (Бутово), Балкан (Беброво), Юнак (Мерданя), Стрела (Обединение)
и Първомайци (Първомайци) се включват в групата.
  - Ураган 2007 (Патреш) се преименува на Ураган (Патреш).
  - Диана (Правда) е изваден от групата след като губи първия си мач служебно
и не изиграва нито един от следващите си няколко мача. Резултатът от този
мач е анулиран.
  - След V кръг в групата се включва Долна Оряховица (Долна Оряховица).
Отборът наследява мястото на Диана (Правда) в програмата, като за мачовете
в първите пет кръга служебно са му начислени загуби с по 0:3.
  - Владислав (Джулюница) е изваден от групата след XIX кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Килифарево 2003 (Килифарево)            1:4
Балкан (Беброво) - Диана (Правда)                         3:0 сл. /анулиран/
Юнак (Мерданя) - Ураган (Патреш)                          0:4
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  1:4
Стрела (Обединение) - Първомайци (Първомайци)             1:2
Удар 99 (Петко Каравелово) - Самоводене (Самоводене)      1:3
Владислав (Джулюница) - Ботев 1921 (Златарица)            1:2
присъден след включването на Долна Оряховица:
Балкан (Беброво) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)      3:0 сл.

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Ботев 1921 (Златарица)     1:1
Самоводене (Самоводене) - Владислав (Джулюница)           2:2
Първомайци (Първомайци) - Удар 99 (Петко Каравелово)      5:0
Спортист (Козаревец) - Стрела (Обединение)               12:1
Ураган (Патреш) - Вихър (Добри дял)                       1:0
Диана (Правда) - Юнак (Мерданя)                           отложен  /анулиран/
Бъдеще (Бутово) - Балкан (Беброво)                        1:2
присъден след включването на Долна Оряховица:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        0:3 сл.

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Балкан (Беброво) - Килифарево 2003 (Килифарево)           2:1
Юнак (Мерданя) - Бъдеще (Бутово)                          2:0
Вихър (Добри дял) - Диана (Правда)                        неигран
Стрела (Обединение) - Ураган (Патреш)                     0:5
Удар 99 (Петко Каравелово) - Спортист (Козаревец)         1:4
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           3:2
Ботев 1921 (Златарица) - Самоводене (Самоводене)          3:0
присъден след включването на Долна Оряховица:
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     3:0 сл.

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Самоводене (Самоводене)    3:1
Първомайци (Първомайци) - Ботев 1921 (Златарица)          3:3
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              2:2
Ураган (Патреш) - Удар 99 (Петко Каравелово)              3:1
Бъдеще (Бутово) - Вихър (Добри дял)                       2:4
Балкан (Беброво) - Юнак (Мерданя)                         5:0
присъден след включването на Долна Оряховица:
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Стрела (Обединение)   0:3 сл.

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Юнак (Мерданя) - Килифарево 2003 (Килифарево)             2:2
Вихър (Добри дял) - Балкан (Беброво)                      2:1
Стрела (Обединение) - Бъдеще (Бутово)                     4:6
Владислав (Джулюница) - Ураган (Патреш)                   2:2
Ботев 1921 (Златарица) - Спортист (Козаревец)             1:1
Самоводене (Самоводене) - Първомайци (Първомайци)         0:1
присъден след включването на Долна Оряховица:
Удар 99 (Петко Каравелово) - Д. Оряховица (Д. Оряховица)  3:0 сл.

* - След V кръг в групата се включва Долна Оряховица (Долна Оряховица). Отборът наследява мястото на
Диана (Правда) в програмата, като за мачовете в първите пет кръга служебно са му начислени загуби с по 0:3.

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Първомайци (Първомайци)    1:1
Спортист (Козаревец) - Самоводене (Самоводене)            1:0
Ураган (Патреш) - Ботев 1921 (Златарица)                  1:0
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Владислав (Джулюница) 0:4
Бъдеще (Бутово) - Удар 99 (Петко Каравелово)              4:0
Балкан (Беброво) - Стрела (Обединение)                   18:1
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)                        0:2

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър (Добри дял) - Килифарево 2003 (Килифарево)          1:1
Стрела (Обединение) - Юнак (Мерданя)                      1:4
Удар 99 (Петко Каравелово) - Балкан (Беброво)             3:0
Владислав (Джулюница) - Бъдеще (Бутово)                   8:0
Ботев 1921 (Златарица) - Долна Оряховица (Д. Оряховица)   6:0
Самоводене (Самоводене) - Ураган (Патреш)                 1:3
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            0:1

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Спортист (Козаревец)       2:1
Ураган (Патреш) - Първомайци (Първомайци)                 2:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Самоводене (Самовод.) 0:5
Бъдеще (Бутово) - Ботев 1921 (Златарица)                  1:5
Балкан (Беброво) - Владислав (Джулюница)                  0:1
Юнак (Мерданя) - Удар 99 (Петко Каравелово)               7:4
Вихър (Добри дял) - Стрела (Обединение)                   3:1

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Стрела (Обединение) - Килифарево 2003 (Килифарево)        1:5
Удар 99 (Петко Каравелово) - Вихър (Добри дял)            1:2
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    5:0
Ботев 1921 (Златарица) - Балкан (Беброво)                 1:1
Самоводене (Самоводене) - Бъдеще (Бутово)                 5:3
Първомайци (Първомайци) - Долна Оряховица (Д. Оряховица)  2:0
Спортист (Козаревец) - Ураган (Патреш)                    1:4

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Ураган (Патреш)            0:0
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спортист (Козаревец)  0:3
Бъдеще (Бутово) - Първомайци (Първомайци)                 1:5
Балкан (Беброво) - Самоводене (Самоводене)                4:2
Юнак (Мерданя) - Ботев 1921 (Златарица)                   0:4
Стрела (Обединение) - Удар 99 (Петко Каравелово)          3:0
6 декември 2008, събота, 14:00 ч
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                 2:1

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Удар 99 (Петко Каравелово) - Килифарево 2003 (Килифарево) 0:3
Владислав (Джулюница) - Стрела (Обединение)               9:0
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Добри дял)                1:2
Самоводене (Самоводене) - Юнак (Мерданя)                  7:1
Първомайци (Първомайци) - Балкан (Беброво)                0:4 сл. *
* - мачът е прекратен в 75', когато домакините атакуват съдията. На Първмоайци
    е присъдена служебна загуба с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство
    за 3 мача.
Спортист (Козаревец) - Бъдеще (Бутово)                    4:1
Ураган (Патреш) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       3:0

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Ураган (Патреш)                         2:2
Балкан (Беброво) - Спортист (Козаревец)                   3:0
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  0:0
Вихър (Добри дял) - Самоводене (Самоводене)               1:1
Стрела (Обединение) - Ботев 1921 (Златарица)              0:6
Удар 99 (Петко Каравелово) - Владислав (Джулюница)        0:3
6 декември 2008, събота, 14:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Долна Оряховица (Д.Ор.)    4:1

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Владислав (Джулюница) - Килифарево 2003 (Килифарево)      0:0
Ботев 1921 (Златарица) - Удар 99 (Петко Каравелово)       3:0
Самоводене (Самоводене) - Стрела (Обединение)             1:0
в Поликраище: *
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               5:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Първомайци.
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     2:0
Ураган (Патреш) - Балкан (Беброво)                        1:2
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Бъдеще (Бутово)       2:2

                           XIV кръг

14 март 2009, събота, 15:30 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Бъдеще (Бутово)            4:3
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Балкан (Беброво)      0:2
Ураган (Патреш) - Юнак (Мерданя)                          3:0
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  2:2
на неутрален терен: *
Първомайци (Първомайци) - Стрела (Обединение)             5:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Първомайци.
Самоводене (Самоводене) - Удар 99 (Петко Каравелово)      3:0
Ботев 1921 (Златарица) - Владислав (Джулюница)            4:0

                           XV кръг

21 март 2009, събота, 15:30 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Килифарево 2003 (Килифарево)     1:2
Владислав (Джулюница) - Самоводене (Самоводене)           0:2
Удар 99 (Петко Каравелово) - Първомайци (Първомайци)      2:3
Стрела (Обединение) - Спортист (Козаревец)                1:3
Вихър (Добри дял) - Ураган (Патреш)                       2:1
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        1:2
13 юни 2009, събота, 18:00 ч
Балкан (Беброво) - Бъдеще (Бутово)                       11:3

                           XVI кръг

28 март 2009, събота, 15:30 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Балкан (Беброво)           0:0
Бъдеще (Бутово) - Юнак (Мерданя)                          0:3
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)     1:0
Ураган (Патреш) - Стрела (Обединение)                     0:0
Спортист (Козаревец) - Удар 99 (Петко Каравелово)         1:2
на неутрален терен: *
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           3:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Първомайци.
Самоводене (Самоводене) - Ботев 1921 (Златарица)          4:0

                           XVII кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Килифарево 2003 (Килифарево)    1:1
Ботев 1921 (Златарица) - Първомайци (Първомайци)          1:1
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              0:1
Удар 99 (Петко Каравелово) - Ураган (Патреш)              2:1
Стрела (Обединение) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   0:3 сл. *
* - първоначално 3:1, в последствие на Стрела е присъдена служебна
    загуба с 0:3.
Вихър (Добри дял) - Бъдеще (Бутово)                       4:1
Юнак (Мерданя) - Балкан (Беброво)                         1:2

                           XVIII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Юнак (Мерданя)             7:0
Балкан (Беброво) - Вихър (Добри дял)                      6:0
Бъдеще (Бутово) - Стрела (Обединение)                     3:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Удар 99 (П.Карав.)    0:2
Ураган (Патреш) - Владислав (Джулюница)                   3:0
Спортист (Козаревец) - Ботев 1921 (Златарица)             3:2
Първомайци (Първомайци) - Самоводене (Самоводене)         0:3

                           XIX кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Първомайци (Първомайци) - Килифарево 2003 (Килифарево)    0:3
Самоводене (Самоводене) - Спортист (Козаревец)            1:0
Ботев 1921 (Златарица) - Ураган (Патреш)                  1:1
Владислав (Джулюница) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 2:0
Удар 99 (Петко Каравелово) - Бъдеще (Бутово)              3:0
Стрела (Обединение) - Балкан (Беброво)                    2:3
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        2:0

* - Владислав (Джулюница) е изваден от групата след XIX кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           XX кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Вихър (Добри дял)          1:0
Юнак (Мерданя) - Стрела (Обединение)                     13:0
Балкан (Беброво) - Удар 99 (Петко Каравелово)             6:0
Бъдеще (Бутово) - Владислав (Джулюница)                   3:0 сл.
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ботев 1921 (Златар.)  2:2
Ураган (Патреш) - Самоводене (Самоводене)                 1:3
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            1:1

                           XXI кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Спортист (Козаревец) - Килифарево 2003 (Килифарево)       0:2
Първомайци (Първомайци) - Ураган (Патреш)                 1:0
Самоводене (Самоводене) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)   3:1
Ботев 1921 (Златарица) - Бъдеще (Бутово)                  6:1
Владислав (Джулюница) - Балкан (Беброво)                  0:3 сл.
Удар 99 (Петко Каравелово) - Юнак (Мерданя)               5:3
Стрела (Обединение) - Вихър (Добри дял)                   1:1

                           XXII кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Стрела (Обединение)        5:0
Вихър (Добри дял) - Удар 99 (Петко Каравелово)            1:0
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    3:0 сл.
Балкан (Беброво) - Ботев 1921 (Златарица)                 3:0
Бъдеще (Бутово) - Самоводене (Самоводене)                 2:5
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Първомайци (Първом.)  0:1
Ураган (Патреш) - Спортист (Козаревец)                    2:3

                           XXIII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Ураган (Патреш) - Килифарево 2003 (Килифарево)            2:3
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  3:0
Първомайци (Първомайци) - Бъдеще (Бутово)                 3:0
Самоводене (Самоводене) - Балкан (Беброво)                1:0
Ботев 1921 (Златарица) - Юнак (Мерданя)                   2:2
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 0:3 сл.
Удар 99 (Петко Каравелово) - Стрела (Обединение)         10:0

                           XXIV кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Удар 99 (Петко Каравелово) 4:2
Стрела (Обединение) - Владислав (Джулюница)               3:0 сл.
Вихър (Добри дял) - Ботев 1921 (Златарица)                1:1
Юнак (Мерданя) - Самоводене (Самоводене)                  1:5
Балкан (Беброво) - Първомайци (Първомайци)                3:1
Бъдеще (Бутово) - Спортист (Козаревец)                    1:4
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ураган (Патреш)       1:1

                           XXV кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Килифарево 2003 (К.)  1:4
Ураган (Патреш) - Бъдеще (Бутово)                         2:1
Спортист (Козаревец) - Балкан (Беброво)                   3:2
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  3:0
Самоводене (Самоводене) - Вихър (Добри дял)               6:0
Ботев 1921 (Златарица) - Стрела (Обединение)              0:3
Владислав (Джулюница) - Удар 99 (Петко Каравелово)        0:3 сл.

                           XXVI кръг

6 юни 2009, събота, 18:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Владислав (Джулюница)      3:0 сл.
Удар 99 (Петко Каравелово) - Ботев 1921 (Златарица)       3:0
Стрела (Обединение) - Самоводене (Самоводене)             0:7
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)               1:2
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     1:1
Балкан (Беброво) - Ураган (Патреш)                        6:1
Бъдеще (Бутово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       8:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com