bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Югоизточна "В" АФГ 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Брестник 1948 (Пловдив)            36   27   4   5   82:24   85 [*] Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 2006 (Стара Загора)         36   25   6   5   76:39   81
 3. Поморие (Поморие)                  36   24   4   8   78:19   76
 4. Черноморец (Несебър)               36   21   6   9   79:27   69 [*]
 5. Стамболово 2007 (Стамболово)       36   19   7  10   68:42   64 [+]
 6. Розова долина (Казанлък)           36   15   9  12   64:49   54
 7. Ботев (Гълъбово)                   36   16   5  15   49:37   53 [+] [2 0 0  6:3  6]
 8. Левски 2004 (Карлово)              36   17   2  17   54:58   53     [0 0 2  3:6  0]
 9. Созопол (Созопол)                  36   14   9  13   47:51   51 [+]
10. ИТД Гигант (Съединение)            36   16   2  18   55:56   50
11. Горубсо (Рудозем)                  36   14   6  16   46:47   48
12. Арда (Кърджали)                    36   14   3  19   51:61   45
13. Космос (Бургас)                    36   14   2  20   51:63   44 [*]
14. Хеброс 1921 (Харманли)             36   11   7  18   28:39   40
15. Металик (Сопот)                    36   11   4  21   36:87   37
16. Хасково (Хасково)                  36   10   5  21   36:83   35 [-]
17. Тунджа 1915 (Ямбол)                36    8   4  24   38:89   28 [+]
18. Странджа-Металург (Средец)         36    7   2  27   25:80   23
-------------------------------------------------------------------
19. Асеновец 2005 (Асеновград)         36   13   5  18   49:61   44 [*] Изваден
--. Елегант (Хисаря)                    0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - ЗС Пловдив взима решение за разширяване на групата от 18 на 20 отбора.
В резултат, Созопол (Созопол) и Тунджа 1915 (Ямбол) са допълнително
включени в групата.
  - Елегант (Хисаря) не картотекира нито един футболист до изтичане на
крайния срок за това - 15 август - и считано от тази дата се оттегля от
участие в ЮИ "В" АФГ. Групата остава с 19 отбора.
  - Брестник 1948 (Пловдив) се обединява с Реал (Пловдив), поддържащ
само детско-юношеска школа. Името на обединения отбор остава Брестник 1948
(Пловдив). Отборът играе домакинските си мачове на ст."Асен Гаргов" в
Калояново, докато стадионът в Брестник е в основна реконструкция.
  - Черноморец (Несебър) се обединява с Равда (Равда) от "А" ОФГ Бургас.
Името на обединения отбор остава Черноморец (Несебър). Отборът играе
домакинските си мачове в Равда.
  - Обединението между Космос (Бургас) и Елхово (Елхово) се разпада,
Елхово (Елхово) се отделя и възстановява като отделен отбор, който
започва участие в ОФГ Ямбол. Космос (Бургас) играе домакинските си мачове
в Горно Ботево и на Градски стадион в Чирпан.
  - Левски 2006 (Стара Загора) играе домакинските си мачове на Градски
стадион в Чирпан.
  - Асеновец 2005 (Асеновград) е изваден от групата след XXXVI кръг заради
неявяване за мач от последните три кръга. Резултатите му до този момент
се зачитат, а в оставащите му мачове на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
27 - Александър Стойчев     - Брестник 1948 (Пловдив)
26 - Васил Даменлиев        - Черноморец (Несебър)
   - Щерьо Щерев            - Розова долина (Казанлък)
23 - Ридван Хаджифейзула    - Асеновец 2005 (Асеновград)
22 - Христо Терзиев         - Левски 2006 (Стара Загора)
17 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
16 - Стоян Маринов          - Левски 2004 (Карлово)
15 - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
   - Живко Панайотов        - Созопол (Созопол)
14 - Мирослав Загорски      - Черноморец (Несебър)
13 - Юлий Стефанов          - Хасково (Хасково)
   - Христо Запрянов        - Стамболово 2007 (Стамболово)
12 - Георги Калоянов        - Поморие (Поморие)
11 - Светослав Козаров      - Поморие (Поморие)
   - Иван Мишев             - Черноморец (Несебър)
   - Ахмед Бахтияр Ахмед    - Арда (Кърджали)
   - Ангел Карталов         - Горубсо (Рудозем)
   - Павел Алексиев         - Черноморец (Несебър)
10 - Румен Теодосиев        - Левски 2006 (Стара Загора) /вкл. 5 гола за Космос (Бургас)/
   - Васил Вълчев           - Космос (Бургас)
   - Емил Николов           - Стамболово 2007 (Стамболово) /вкл. 4 гола за Хасково (Хасково)/
   - Димитър Петров         - Поморие (Поморие)
   - Петър Атанасов         - Брестник 1948 (Пловдив)

                           I кръг

17 август 2008, неделя, 18:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Левски 2004 (Карлово)          5:2 (3:0)
  [4:0 Щерьо Щерев 32',43',44',53'; 4:1 Веселин Тахчиев 64', 4:2 Пламен Божилов 69',
   5:2 Красимир Тонев 86']
  [чк: Любомир Велчев (Л) 80'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Странджа-Металург (Средец)              2:1 (1:0) *
  [1:0 Иван Караганчев 12', 1:1 Стоян Радостинов Стоянов 47', 2:1 Иван Караганчев 83'], 100 зрители
* - мачът започва с 20-минутно закъснение заради закъснение
    на линейка.
ИТД Гигант (Съединение) - Елегант (Хисаря)                неигран *
* - мачът не се играе заради отказването на Елегант два дни преди
    началото на първенството
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Ахмед Осман 66', 1:1 Георги Хаджистоянов 75']
  [чк: Йордан Карапалев (Х) 90'+3'], 250 зрители
в Горно Ботево:
Космос (Бургас) - Черноморец (Несебър)                    2:1 (2:1)
  [1:0 Румен Теодосиев 10', 1:1 Мирослав Загорски 31', 2:1 Станислав Стефанов 35'], 30 зрители
Горубсо (Рудозем) - Стамболово 2007 (Стамболово)          1:0 (0:0)
  [1:0 Кемал Махмуд 66']
  [чк: Пламен Демирев (Г) 82'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          1:1 (0:1)
  [0:1 Красимир Димитров 36', 1:1 Йордан Жаров 90'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      1:3 (1:2)
  [1:0 Емил Николов 7', 1:2 Минчо Минчев 15',36'; 1:3 Иван Михнев 75'], 200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)      2:2 (2:1)
  [1:0 Христо Терзиев 27'-д, 2:0 Ради Стайков 44', 2:2 Александър Стойчев 45',86']
  [чк: Мартин Газиев (Бр) 72'], 100 зрители
17 август 2008, неделя, 19:30 ч
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     6:0 (2:0)
  [1:0 Яни Пехливанов 18', 2:0 Симеон Йорданов 41', 3:0 Слави Шопов 48',
   4:0 Светослав Козаров 60', 5:0 Яни Пехливанов 65', 6:0 Мирослав Желев 81'], 400 зрители

                           II кръг

24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)           1:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Тахчиев 7'], 300 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Ботев (Гълъбово) - Левски 2006 (Стара Загора)             0:3 (0:2) *
  [0:1 Христо Терзиев 13', 0:2 Енчо Георгиев 30', 0:3 Иван Тодоров 75'], 72 зрители
* - мачът се играе в Чирпан, заради предписание на РИОКОЗ Стара Загора
    ст."Христо Ботев" в Гълъбово да бъде временно затворен.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хасково (Хасково)                   5:1 (4:0)
  [1:0 Станимир Димитров 6', 2:0 Румен Босилков 8', 3:0 Красимир Андонов 30',
   4:0 Димитър Генчев 35', 4:1 Асен Узунов 87', 5:1 Трайо Грозев 90'], 400 зрители
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:3 (2:0)
  [2:0 Живко Панайотов 3',28', 2:2 Ридван Хаджифейзула 62',79'-д; 2:3 Илхан Ибрамджик 90']
  [чк: Атанас Кимов (С) 78'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Поморие (Поморие)          2:3 (1:3)
  [0:1 Георги Калоянов 20', 1:1 Живко Иробалиев 41', 1:2 Добромир Иванов 43',
   1:3 Светослав Козаров 44', 2:3 Христо Запрянов 69'], 300 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Горубсо (Рудозем)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Мирослав Загорски 76'-д]
  [ид: Любомир Няголов (Ч) 45']
  [чк: Бисер Кабаков (Г) 79'], 250 зрители
Арда (Кърджали) - Космос (Бургас)                         5:1 (3:0)
  [1:0 Бедри Халибрям 6', 3:0 Ахмед Осман 22',31'; 4:0 Юсеин Мустафа 68',
   5:0 Яшар Дурмушев 86', 5:1 Васил Вълчев 89'], 150 зрители
Странджа-Металург (Средец) - ИТД Гигант (Съединение)      1:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Царев 30'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот)                2:1 (2:0)
  [1:0 Щерьо Щерев 22', 2:0 Радослав Митев 33', 2:1 Христо Бангеев 71'], 800 зрители
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           III кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Металик (Сопот) - Левски 2004 (Карлово)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Тодоров 12', 1:1 Стоян Маринов 70'], 1 000 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)        2:1 (0:1)
  [0:1 Щерьо Щерев 45', 2:1 Велин Данков 75',82'], 500 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Странджа-Металург (Средец)       3:0 (2:0)
  [1:0 Георги Хаджистоянов 6', 2:0 Димитър Кючуков 29', 3:0 Делян Ташев 88']
  [чк: Станислав Георгиев (Ст-М) 30'], 100 зрители
Горубсо (Рудозем) - Арда (Кърджали)                       3:1 (2:0)
  [1:0 Антон Бозов 10', 2:0 Кемал Махмуд 27', 3:0 Никола Николов 48',
   3:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 63'-д], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Стамболово 2007 (Стамболово) 3:1 (1:1)
  [1:0 Иван Кунчев 10', 1:1 Христо Запрянов 17', 3:1 Ридван Хаджифейзула 49',87']
  [чк: Илиян Киряков (Ст) 70'], 400 зрители
Хасково (Хасково) - Созопол (Созопол)                     2:1 (2:1)
  [1:0 Николай Славов 7', 1:1 Кристиян Трифонов 27', 2:1 Емил Николов 32'], 200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)          1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Терзиев 26']
  [чк: Станимир Димитров (Т) 90'], 200 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                3:1 (1:0)
  [1:0 Гриша Иванов 14', 2:0 Александър Стойчев 50', 3:0 Стоян Ангелов 64',
   3:1 Георги Кирилов 85'], 50 зрители
31 август 2008, неделя, 19:30 ч
Поморие (Поморие) - Черноморец (Несебър)                  2:0 (2:0)
  [2:0 Светослав Козаров 13',28']
  [чк: Георги Калоянов (П) 67', Иван Дончев (Ч) 78'], 500 зрители
Космос (Бургас)                                           почива

                           IV кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хасково (Хасково)          3:0 (2:0)
  [1:0 Сеид Сеид 8', 2:0 Димо Лозев 21', 3:0 Джанет Адев 68'], 500 зрители
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                  2:4 (1:4)
  [0:1 Минчо Минчев 3', 0:2 Минчо Иванов 16', 1:2 Петко Винков 28'-аг,
   1:3 Светослав Пенчев 36', 1:4 Минчо Минчев 39', 2:4 Стоян Маринов 73'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Брестник 1948 (Пловдив)             1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Генчев 47'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Левски 2006 (Стара Загора)            1:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Голчев 37', 1:1 Коста Тодоров 69'], 300 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Мишев 12', 2:0 Павел Алексиев 40', 3:0 Стойко Стоянов 67'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Поморие (Поморие)                       1:2 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 17', 1:2 Мирослав Желев 47',51']
  [чк: Ахмед Осман (Арда) 72'], 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Космос (Бургас)              2:1 (1:0)
  [1:0 Стоян Радостинов Стоянов 4', 2:0 Павел Царев 66', 2:1 Васил Вълчев 83'], 170 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)         1:1 (1:1)
  [1:0 Щерьо Щерев 21', 1:1 Ивайло Коев 27'], 1 000 зрители
Металик (Сопот) - ИТД Гигант (Съединение)                 2:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Павлов 15', 1:1 Иван Караганчев 50'-д, 2:1 Румен Салиев 67'], 300 зрители
Горубсо (Рудозем)                                         почива

                           V кръг

10 септември 2008, сряда, 17:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Левски 2004 (Карлово)           2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Букорешлиев 67', 2:0 Светослав Котев 69'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Металик (Сопот)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Паоло Драголов 25', 2:0 Делян Ташев 57', 3:0 Тенчо Ванчев 77'], 200 зрители
в Горно Ботево:
Космос (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                0:1 (0:0)
  [0:1 Стефан Орозов 48'], 150 зрители
Горубсо (Рудозем) - Странджа-Металург (Средец)            3:0 сл.*
* - Странджа-Металург не пристига за мача заради повреден автобус.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              3:1 (1:1)
  [0:1 Николай Терзиев 19', 1:1 Ридван Хаджифейзула 42', 2:1 Тодор Генчев 62',
   3:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 83'-аг], 300 зрители
Хасково (Хасково) - Черноморец (Несебър)                  0:3 (0:2)
  [0:2 Васил Даменлиев 33',36'; 0:3 Мирослав Загорски 61'], 200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Стамболово 2007 (Стамболово) 0:0
   100 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Созопол (Созопол)               3:0 (2:0)
  [1:0 Александър Стойчев 23', 2:0 Борис Благоев 34', 3:0 Гриша Иванов 54'], 50 зрители
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    2:1 (0:0)
  [1:0 Георги Кирилов 51', 1:1 Румен Босилков 74'-д, 2:1 Георги Кирилов 81'], 500 зрители
Поморие (Поморие)                                         почива

                           VI кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)               5:2
  [0:1 Румен Босилков 6', 1:1 Костадин Косeв 32', 1:2 Трайо Грозев 33',
   2:2 Стоян Маринов 39', 3:2 Владимир Райчев 54', 4:2 Стоян Маринов 75',
   5:2 Емил Русинов 81']
  [чк: Теодор Пенчев (Т) 40', Петър Гюров (Л) 53'], 250 зрители
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      2:1 (2:0)
  [1:0 Живко Димов 25', 2:0 Живко Панайотов 32', 2:1 Георги Кирилов 61'], 250 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Стамболово 2007 (Стамболово) - Брестник 1948 (Пловдив)    1:3 (0:2) *
  [0:1 Борис Благоев 39', 0:2 Игнат Дишлиев 41', 1:2 Христо Запрянов 57',
   1:3 Борис Благоев 77'-д], 50 зрители
* - мачът се играе в Калояново, заради довършителни работи по поливна
    система на стадиона в Стамболово. Мачът между двата отбора от XXV
    кръг ще се играе в Стамболово.
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Левски 2006 (Стара Загора)         2:0 (2:0)
  [2:0 Мирослав Загорски 3',20'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       3:1 (1:1)
  [0:1 Чикуадо Фабиан 27'-д, 1:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 34'-д, 3:1 Ахмед Осман 75',79'], 300 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Поморие (Поморие)            1:0 (1:0)
  [1:0 Павел Царев 8'], 199 зрители
Розова долина (Казанлък) - Горубсо (Рудозем)              3:1 (1:0)
  [1:0 Калоян Калоянов 30'-д, 2:0 Костадин Арнаудов 64', 2:1 Никола Кемалов 71',
   3:1 Костадин Арнаудов 83'], 500 зрители
Металик (Сопот) - Космос (Бургас)                         2:1 (1:1)
  [0:1 Йордан Апостолов (вр) 12'-д, 1:1 Димитър Златев 41', 2:1 Андриан Лилов 50'-д]
  [ид: Йордан Апостолов (вр) (К) 58'], 50 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)          3:1
  [1:0 Велин Данков 24'-д, 1:1 Тенчо Ванчев 50', 2:1 Николай Коев 52',
   3:1 Станимир Георгиев 87'], 500 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           VII кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
в Горно Ботево:
Космос (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)                 2:1 (2:0)
  [1:0 Георги Иванов 15', 2:0 Васил Вълчев 18', 2:1 Красимир Иванов 65'], 50 зрители
Горубсо (Рудозем) - Металик (Сопот)                       3:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Даскалов 33', 2:0 Ангел Карталов 52', 3:0 Кемал Махмуд 63'], 120 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Арда (Кърджали)              3:1 (2:0)
  [1:0 Ради Стайков 20', 2:0 Иван Тодоров 29', 3:0 Ивелин Рашев 74',
   3:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 90'-д], 50 зрители
Ботев (Гълъбово) - Стамболово 2007 (Стамболово)           0:0
  [чк: Живко Господинов (Б) 72'], 199 зрители
15 октомври 2008, сряда, 16:00 ч *
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски 2004 (Карлово)            1:0 (1:0)
  [1:0 Делян Ташев 15'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Странджа-Металург (Средец)   4:1 (0:1)
  [0:1 Борислав Царев 13', 2:1 Ридван Хаджифейзула 47'-д,85'; 4:1 Илхан Ибрамджик 87',89'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   2:0 (0:0) **
  [1:0 Трайо Грозев 49'-д, 2:0 Румен Босилков 60'], 500 зрители
** - мачът е отложен от 21 септември поради смъртта на член на УС на Тунджа 1915.
15 октомври 2008, сряда, 17:30 ч *
Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък)              3:1 (0:1)
  [0:1 Щерьо Щерев 20', 2:1 Стоил Кръстев 58',66'; 3:1 Диян Хаджиев 86']
  [ид: Георги Калоянов (П) 45']
  [чк: Венелин Братанов (Рд) 44'], 450 зрители
22 октомври 2008, сряда, 16:00 ч ***
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Несебър)            0:0
   50 зрители
*** - мачът е повторно отложен заради участие на Брестник 1948 в Купата на България.
Хасково (Хасково)                                         почива
* - мачовете са пренасрочени заради участие на футболисти в аматьорския
    национален отбор на България.

                           VIII кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Тунджа 1915 (Ямбол)        3:2 (1:0)
  [1:0 Живко Иробалиев 21', 2:0 Христо Запрянов 55', 2:1 Трайо Грозев 67',
   2:2 Станимир Баев 71', 3:2 Живко Митев 74'], 300 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                   3:1 (3:1)
  [1:0 Васил Даменлиев 25', 2:0 Павел Алексиев 27', 3:0 Васил Даменлиев 33',
   3:1 Иван Михнев 34'-д], 150 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Хасково (Хасково)            2:3 (0:2)
  [0:1 Емил Николов 2', 0:2 Огби Окча 19', 1:2 Иван Вълков 41',
   2:2 Ганчо Евтимов 61', 2:3 Юлий Стефанов 71'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Горубсо (Рудозем)               0:0
  400 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Космос (Бургас)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Коев 14'], 300 зрители
1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч *
Левски 2004 (Карлово) - Созопол (Созопол)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Маринов 41'], 400 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:1 (1:1)
  [0:1 Ридван Хаджифейзула 16', 1:1 Щерьо Щерев 19']
  [ид: Калоян Калоянов (Рд) 68']
  [чк: Иван Кунчев (Ас) 64'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Поморие (Поморие)                       0:2 (0:1)
  [0:1 Георги Калоянов 15', 0:2 Димитър Петров 62'], 200 зрители
5 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:2 (0:1) **
  [0:1 Александър Стойчев 6', 1:1 Александър Бумбаров 84', 1:2 Борис Благоев 87'], 100 зрители
** - мачът е повторно отложен заради участие на Брестник 1948 в турнира за Купата на България.
Левски 2006 (Стара Загора)                                почива
* - мачовете са пренасрочени заради участие на футболисти в аматьорския
    национален отбор на България.

                           IX кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Горно Ботево:
Космос (Бургас) - Левски 2004 (Карлово)                   3:0 сл. *
* - гостите не успяват да пристигнат заради счупен автобус.
Горубсо (Рудозем) - Хеброс 1921 (Харманли)                2:0 (1:0)
  [1:0 Никола Кемалов 23', 2:0 Ангел Карталов 47'], 200 зрители
Поморие (Поморие) - ИТД Гигант (Съединение)               1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Козаров 8'], 250 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик (Сопот)              6:0 (4:0)
  [3:0 Ридван Хаджифейзула 7',33',37'; 4:0 Дениз Шакир 43', 5:0 Илхан Ибрамджик 76',
   6:0 Олгин Чобан 79'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              1:1 (0:1)
  [0:1 Щерьо Щерев 14', 1:1 Юлий Стефанов 58'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Странджа-Металург (Средец)   4:0 (2:0)
  [1:0 Милен Чакъров 42', 2:0 Иван Тодоров 43', 3:0 Ради Стайков 54',
   4:0 Христо Терзиев 84']
  [чк: Виктор Томов (СМ) 70'], 25 зрители
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        2:1 (2:1)
  [0:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 13', 1:1 Иван Михнев 21', 2:1 Даниел Димитров 24'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец (Несебър)                3:1 (1:0)
  [1:0 Трайо Грозев 29', 2:0 Станимир Баев 63', 2:1 Любомир Няголов 78'-д,
   3:1 Румен Босилков 83']
  [чк: Станимир Баев (Т) 77'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)          1:0 (1:0)
  [1:0 Живко Панайотов 6'], 150 зрители
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           X кръг

8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Стамболово 2007 (Стамболово)      0:3 сл. *
* - мачът първоначално завършва 1:1, в последствие на Левски 2004 е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради участието в мача на Николай Начев без играчът на Левски 2004 да е преминал медицински
    преглед. По-долу е приложена статистиката от играния мач.
  [0:1 Сеид Сеид 60', 1:1 Стоян Маринов 63']
  [чк: Айтекин Мустафа (Ст) 90', Константин Костов (Л) 90'], 100 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Созопол (Созопол)                  2:2 (2:1)
  [1:0 Георги Киров 30', 1:1 Кристиян Трифонов 37', 2:1 Павел Алексиев 39',
   2:2 Евгени Танев 62'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Терзиев 48', 2:0 Ахмед Осман 86'], 100 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Брестник 1948 (Пловдив)      0:1 (0:0)
  [0:1 Гриша Иванов 64'], 60 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски 2006 (Стара Загора)     1:1 (1:1)
  [1:0 Данаил Христов 17', 1:1 Христо Терзиев 42'], 200 зрители
Металик (Сопот) - Хасково (Хасково)                       1:1 (1:0)
  [0:1 Юлий Стефанов 38', 1:1 Румен Салиев 66']
  [чк: Николай Славов (Х) 68'], 142 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:1 (1:1)
  [1:0 Станимир Георгиев 14', 1:1 Ридван Хаджифейзула 32'-д, 2:1 Георги Букорешлиев 80'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Поморие (Поморие)                1:0 (0:0)
  [1:0 Паоло Драголов 78'], 150 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Горубсо (Рудозем)                       3:2 (2:1)
  [2:0 Румен Теодосиев 5',17'; 2:1 Никола Николов 33', 3:1 Румен Теодосиев 71',
   3:2 Пламен Налчаджийски 88'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Левски 2004 (Карлово)                 4:0 (3:0)
  [1:0 Павел Кехайов 12', 2:0 Кемал Махмуд 33', 3:0 Павел Кехайов 35',
   4:0 Ангел Карталов 78'], 250 зрители
Поморие (Поморие) - Космос (Бургас)                       3:1 (2:1)
  [1:0 Симеон Йорданов 23', 1:1 Станислав Стефанов 25'-д, 2:1 Светослав Козаров 38',
   3:1 Стоил Кръстев 61'], 250 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хеброс 1921 (Харманли)       2:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Кючуков 27', 2:1 Ридван Хаджифейзула 75',90'+1'-д]
  [чк: Ивайло Коев (Х) 90'], 800 зрители
Хасково (Хасково) - ИТД Гигант (Съединение)               2:1 (2:1)
  [1:0 Асен Узунов 5', 2:0 Огби Окча 30', 2:1 Кристиян Павлов 40'], 200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Металик (Сопот)              2:1 (1:0)
  [1:0 Христо Терзиев 17', 1:1 Румен Салиев 85', 2:1 Христо Терзиев 85'-д]
  [ид: Коста Тодоров (Л) 88'], 50 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)        4:2 (2:0)
  [2:0 Александър Стойчев 27',31'; 3:0 Стоян Ангелов 47', 4:0 Александър Стойчев 53',
   4:1 Данаил Христов 82', 4:2 Щерьо Щерев 90'], 80 зрители
Ботев (Гълъбово) - Странджа-Металург (Средец)             1:1 (0:0)
  [1:0 Минчо Минчев 75', 1:1 Атанас Алексиев 88'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)                       4:1 (3:0)
  [1:0 Михаил Ралев 8', 3:0 Живко Панайотов 37',42'; 3:1 Георги Рекаров 88',
   4:1 Живко Панайотов 90'+3']
  [чк: Мурат Мурат (Арда) 58'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Черноморец (Несебър)       2:1 (0:0)
  [1:0 Владислав Узунов 47', 2:0 Димитър Попов 82'-аг, 2:1 Любомир Няголов 89'-д], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Черноморец (Несебър)              1:3 (0:2)
  [0:3 Васил Даменлиев 23',27',59'; 1:3 Константин Костов 63'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Стамболово 2007 (Стамболово)            3:2 (1:1)
  [0:1 Христо Запрянов 15', 1:1 Ахмед Бахтияр Ахмед 23', 1:2 Сеид Сеид 48',
   3:2 Ахмед Бахтияр Ахмед 66',71'], 800 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)          2:0 (2:0)
  [1:0 Ганчо Евтимов 13'-д, 2:0 Павел Царев 41'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               1:0 (1:0)
  [1:0 Щерьо Щерев 21'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Васил Гърков 88', 0:2 Милен Манчев 90'+3']
  [чк: Николай Пулев (Мет) 87'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Левски 2006 (Стара Загора)      2:3 (1:1)
  [1:0 Кристиян Павлов 40', 1:1 Христо Терзиев 44', 1:2 Ради Стайков 54',
   1:3 Спас Урумов 87', 2:3 Красимир Иванов 89'], 500 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                2:0 (1:0)
  [2:0 Тенчо Ванчев 10',55'], 500 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:1 (2:0)
  [1:0 Станислав Стефанов 7'-д, 2:0 Румен Теодосиев 36', 3:0 Георги Иванов 60',
   4:0 Станислав Стефанов 69', 5:0 Христо Станчев 71', 5:1 Рамадан Мурадов 81'], 174 зрители
Горубсо (Рудозем) - Поморие (Поморие)                     0:0
   500 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Поморие (Поморие) - Левски 2004 (Карлово)                 5:0 (2:0)
  [1:0 Георги Калоянов 18'-д, 3:0 Димитър Петров 42',56'; 4:0 Стоил Кръстев 75',
   5:0 Димитър Петров 90'], 95 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Горубсо (Рудозем)            4:1 (2:0)
  [1:0 Илхан Ибрамджик 15', 2:0 Йордан Жаров 31', 3:0 Ридван Хаджифейзула 56',
   4:0 Илхан Ибрамджик 64', 4:1 Ангел Карталов 82'-д], 300 зрители
Хасково (Хасково) - Космос (Бургас)                       1:1 (1:1)
  [0:1 Даниел Димитров 25', 1:1 Асен Узунов 30'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)       1:1 (1:1)
  [1:0 Иван Тодоров 1', 1:1 Паоло Драголов 41'], 100 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)         3:1 (1:1)
  [0:1 Кристиян Павлов 30', 1:1 Александър Стойчев 39', 2:1 Гриша Иванов 63',
   3:1 Никола Денев 79'], 600 зрители
Ботев (Гълъбово) - Металик (Сопот)                        2:0 (2:0)
  [1:0 Калоян Славов 33', 2:0 Минчо Иванов 44'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            0:4 сл.*
* - мачът е прекратен в 71' при 0:1, когато гол на домакините е отменен от
    помощник съдията Д.Кацаров. Теодор Пенчев от Тунджа 1915 го блъска и той
    пада, при което главният съдия М. Лазаров прекратява мача. На Тунджа 1915
    е присъдена служебна загуба с 0:4. По-долу е приложена статистиката преди прекъсването.
  [0:1 Данаил Христов 63'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Странджа-Металург (Средец)            2:1 (1:0)
  [1:0 Живко Панайотов 10', 2:0 Спас Дончев 71', 2:1 Ганчо Евтимов 90'+2']
  [чк: Станислав Георгиев (С-М) 69'], 50 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Арда (Кърджали)                    4:0 (2:0)
  [1:0 Георги Стефанов Георгиев 17', 2:0 Васил Даменлиев 40', 4:0 Мирослав Загорски 61',87'], 50 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово)                              почива

                           XIV кръг

29 октомври 2008, сряда, 14:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Арда (Кърджали)                   3:2 (2:1)
  [1:0 Иван Бекиров 3', 1:1 Илхан Али 13', 2:1 Константин Костов 44',
   3:1 Стоян Маринов 73', 3:2 Ахмед Осман 90'], 200 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Стамболово 2007 (Стамболово) 0:1 (0:0)
  [0:1 Сеид Сеид 75'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              6:0 (2:0)
  [1:0 Венелин Братанов 33', 2:0 Радослав Митев 39', 3:0 Венелин Братанов 52',
   4:0 Иван Пиргов 53', 5:0 Данаил Христов 71', 6:0 Иван Пиргов 73'], 250 зрители
Металик (Сопот) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Румен Салиев 32', 2:0 Иван Караганчев 47', 2:1 Венцислав Гичев 57']
  [чк: Румен Босилков (Т) 81'], 101 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)                1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиян Павлов 70'], 173 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:0 (0:0)
  [1:0 Паоло Драголов 75']
  [чк: Йордан Хърков (Бр) 55'], 500 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Левски 2006 (Стара Загора)              2:3 (1:2)
  [1:0 Иван Марчев 15', 1:2 Спас Урумов 23',43'; 1:3 Иван Тодоров 84',
   2:3 Иван Марчев 88']
  [ид: Йордан Апостолов (К) 47'], 40 зрители
Горубсо (Рудозем) - Хасково (Хасково)                     3:0 сл. *
* - Хасково не се явят за мача заради повреден автобус.
29 октомври 2008, сряда, 17:30 ч
Поморие (Поморие) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:1 (1:1)
  [1:0 Светослав Козаров 5', 1:1 Керим Ходжа 42', 2:1 Яни Пехливанов 46',
   3:1 Мирослав Желев 82'], 200 зрители
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XV кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски 2004 (Карлово)        3:1 (1:1)
  [0:1 Васил Мижорков 11', 1:1 Йордан Жаров 14', 3:1 Ридван Хаджифейзула 55',77']
  [чк: Тодор Генчев (Ас) 90'+2'], 400 зрители
Хасково (Хасково) - Поморие (Поморие)                     0:2 (0:0)
  [0:1 Яни Пехливанов 67', 0:2 Георги Калоянов 89'], 50 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Горубсо (Рудозем)            4:3 (3:0)
  [1:0 Иван Тодоров 3', 2:0 Христо Терзиев 32', 3:0 Георги Василев 39',
   4:0 Спас Урумов 51', 4:1 Никола Николов 53', 4:3 Кемал Махмуд 56',85'], 50 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Космос (Бургас)                 2:1 (2:0)
  [2:0 Александър Стойчев 22',39'; 2:1 Васил Вълчев 77'], 300 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Чавдар Камов 12', 1:1 Живко Господинов 13'-д], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)             3:1 (1:0)
  [1:0 Трайо Грозев 9', 2:0 Станимир Баев 54', 3:0 Трайо Грозев 72',
   3:1 Георги Букорешлиев 75'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Металик (Сопот)                       0:0
   100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Розова долина (Казанлък)   0:0
  [чк: Даниел Христов (Рд) 85', Стефан Орозов (Рд) 90'+2'], 100 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Странджа-Металург (Средец)         6:0 (3:0)
  [2:0 Васил Даменлиев 32',35'; 3:0 Павел Алексиев 37', 6:0 Васил Даменлиев 47',49',76'], 111 зрители
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XVI кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Странджа-Металург (Средец) - Арда (Кърджали)              3:1 (1:0)
  [1:0 Павел Царев 1', 1:1 Ахмед Осман 47', 3:1 Ганчо Евтимов 60',71'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Черноморец (Несебър)           1:1 (0:1)
  [0:1 Васил Даменлиев 11', 1:1 Щерьо Щерев 72'], 500 зрители
Металик (Сопот) - Стамболово 2007 (Стамболово)            0:5 сл. *
* - мачът е прекратен на полувремето при 0:2, когато при прибирането към съблекалните
    зрител удря последователно футболиста на гостите Илиян Киряков и съдията Георги
    Кабаков. На Металик е присъдена служебна загуба с 0:5 и отборът е наказан с
    лишаване от домакинство за 4 мача (два от тях са изтърпяни в турнира за КАФЛ.
    По-долу е приложена статистиката до прекратяване на мача:
  [0:1 Христо Запрянов 6', 0:2 Илиян Киряков 28']
  [чк: Георги Колев (М) 32'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)               4:1 (2:0)
  [1:0 Георги Букорешлиев 30', 2:0 Станислав Николов 36', 2:1 Спас Дончев 58',
   4:1 Велин Данков 78',90'+1'], 350 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)              1:2 (0:2)
  [0:2 Станимир Баев 6',17'; 1:2 Живко Желязков 69'], 300 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Михаил Иванов 26'], 100 зрители
Горубсо (Рудозем) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:2 (0:1)
  [0:1 Борис Благоев 35', 0:2 Александър Стойчев 65'], 200 зрители
Поморие (Поморие) - Левски 2006 (Стара Загора)            2:0 (0:0)
  [1:0 Стоил Кръстев 67', 2:0 Димитър Петров 82'], 250 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            1:0 (0:0)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 78'], 200 зрители
Левски 2004 (Карлово)                                     почива

                           XVII кръг

15 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)   2:0 (2:0)
  [1:0 Евгени Михов 18', 2:0 Христо Терзиев 20'], 100 зрители
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Хасково (Хасково) - Левски 2004 (Карлово)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Димо Хаджиев 62'], 100 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Поморие (Поморие)               1:2 (1:2)
  [0:1 Георги Калоянов 6', 1:1 Васил Гърков 11', 1:2 Светослав Козаров 43'], 300 зрители
Ботев (Гълъбово) - Горубсо (Рудозем)                      2:0 (0:0)
  [1:0 Минчо Иванов 48', 2:0 Георги Кирилов 88'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Космос (Бургас)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Трайо Грозев 4', 1:1 Даниел Димитров 46', 2:1 Трайо Грозев 47'], 150 зрители
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)                0:0
  [чк: Спас Дончев (С) 88'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - ИТД Гигант (Съединение)    4:1 (1:0)
  [1:0 Николай Киров 17'-д, 1:1 Станимир Георгиев 56', 2:1 Мехмед Сеидахмед 70',
   4:1 Николай Киров 78',86']
  [чк: Николай Коев (ИТД) 74', Сеид Сеид (Ст) 74'], 400 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Металик (Сопот)                    4:1 (1:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 37', 1:1 Димитър Златев 55', 2:1 Васил Даменлиев 75',
   3:1 Павел Алексиев 81', 4:1 Васил Даменлиев 89'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                2:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Бахтияр Ахмед 7'-д, 2:0 Ахмед Осман 90']
  [чк: Златан Недев (Рд) 60'], 200 зрители
Странджа-Металург (Средец)                                почива

                           XVIII кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Странджа-Металург (Средец)        2:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Тахчиев 3', 2:0 Евгени Крикуненко 70'], 150 зрители
в Черноземен: *
Металик (Сопот) - Арда (Кърджали)                         2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Златев 13', 2:0 Вангел Николов 54']
  [чк: Найден Петков (М) 75', Юсеин Мустафа (Арда) 77'], 118 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Металик.
ИТД Гигант (Съединение) - Черноморец (Несебър)            2:1 (2:0)
  [2:0 Васил Кръстев 34',43'; 2:1 Стойчо Стойчев 88'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово 2007 (Стамболово)     0:0
   300 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Созопол (Созопол)                       3:2 (2:1)
  [1:0 Костадин Борисов 7', 2:0 Славчо Боев 25', 2:1 Кристиян Димов 27',
   3:1 Станислав Стефанов 50', 3:2 Живко Панайотов 63']
  [ид: Станислав Стефанов (К) 47'], 25 зрители
Горубсо (Рудозем) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 сл. *
* - Тунджа 1915 не се явят за мача заради повреден автобус.
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Козаров 84'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      0:0 *
   400 зрители
* - след края на срещата съдиите са атакувани и малтретирани от публиката на
    домакините на терена и извън него. Асеновец 2005 е наказан с лишаване от
    домакинство за 5 мача.
Хасково (Хасково) - Левски 2006 (Стара Загора)            1:1 (1:1)
  [1:0 Юлий Стефанов 10', 1:1 Христо Терзиев 13'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XIX кръг

27 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково (Хасково)               5:1 (3:0)
  [3:0 Александър Стойчев 10',33',40'; 5:0 Борис Благоев 72',80'; 5:1 Емил Николов 81'], 100 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Розова долина (Казанлък)     1:2 (1:2)
  [1:0 Ганчо Евтимов 20', 1:2 Данаил Христов 31',42'], 50 зрители
30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Левски 2004 (Карлово)        2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Василев 62', 2:0 Христо Терзиев 89']
  [чк: Йордан Вранчев (ЛК) 66'], 50 зрители
Ботев (Гълъбово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Михнев 9', 2:0 Иван Тилев Иванов 12', 3:0 Георги Кирилов 81'], 78 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Димитър Генчев 38'-аг, 0:2 Светослав Козаров 39', 0:3 Яни Пехливанов 72']
  [чк: Димитър Генчев (Т) 76'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Горубсо (Рудозем)                     2:2 (2:0)
  [1:0 Иво Стамболис 9', 2:0 Николай Стойчев 33', 2:1 Ради Дичев 52',
   2:2 Ангел Карталов 65'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Космос (Бургас)            2:1 (1:0)
  [2:0 Мехмед Сеидахмед 9',54'; 2:1 Даниел Димитров 56'], 200 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Хеброс 1921 (Харманли)             3:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Христов 36', 2:0 Мирослав Загорски 45', 3:0 Николай Николов 61'], 70 зрители
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Юмер Юмер 25', 1:1 Петьо Димитров 55', 2:1 Николай Терзиев 88'], 300 зрители
Металик (Сопот)                                           почива

                           XX кръг

1 март 2009, неделя, 15:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък)          2:0 (0:0)
  [1:0 Александър Белилов 51', 2:0 Атанас Каракитуков 86'], 300 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Металик (Сопот)              0:0
   150 зрители
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Бедри Халибрям 15'], 998 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Космос (Бургас)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Павел Алексиев 29', 2:0 Мирослав Загорски 58', 3:0 Иван Мишев 68'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Горубсо (Рудозем)          1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Запрянов 48'], 400 зрители
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Иван Янчев Стоев 40'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:1 (0:1)
  [0:1 Дениз Шакир 13', 1:1 Светозар Самаров 49'], 1 000 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хасково (Хасково)                      4:0 (3:0)
  [1:0 Иван Тодоров 7', 4:0 Георги Кирилов 35',45',67']
  [чк: Минчо Ив.Минчев (Б) 90'], 300 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски 2006 (Стара Загора)      3:0 (2:0)
  [1:0 Васил Гърков 12'-д, 2:0 Петър Атанасов 30', 3:0 Александър Стойчев 48'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           XXI кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)             2:1 (1:1)
  [1:0 Теньо Канев 37', 1:1 Николай Вълков 43', 2:1 Ганчо Евтимов 48'], 100 зрители
в Царимир: *
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            0:1 (0:0)
  [0:1 Живко Панайотов 48'], 500 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005.
Горубсо (Рудозем) - Черноморец (Несебър)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Даскалов 8'], ~ 100 зрители
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)           5:0 (2:0)
  [1:0 Васил Гърков 7'-д, 2:0 Александър Стойчев 13', 3:0 Никола Денев 49',
   4:0 Петър Атанасов 74', 5:0 Мартин Газиев 79'], 300 зрители
Хасково (Хасково) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   4:1 (1:0)
  [2:0 Юлий Стефанов 12',49'; 2:1 Владимир Григоров 61', 3:1 Назим Масир 65',
   4:1 Юлий Стефанов 66'], 200 зрители
Поморие (Поморие) - Стамболово 2007 (Стамболово)          0:1 (0:0)
  [0:1 Николай Киров 47'], 500 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Арда (Кърджали)                         3:0 (1:0)
  [1:0 Петър Шопов 27'-д, 2:0 Михаил Иванов 60', 3:0 Васил Вълчев 72'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Странджа-Металург (Средец)      2:0 (1:0)
  [1:0 Камен Грозданов 14', 2:0 Богдан Кузмов 70'], 300 зрители
в Черноземен: *
Металик (Сопот) - Розова долина (Казанлък)                3:1 (1:0)
  [1:0 Румен Салиев 19', 2:0 Андриан Лилов 64'-д, 3:0 Станимир Георгиев 84',
   3:1 Петър Стоянов Петров 90'-аг], 50 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Металик.
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           XXII кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Металик (Сопот)                   6:0 (4:0)
  [1:0 Стоян Маринов 16', 2:0 Александър Белилов 22', 3:0 Стоян Маринов 25',
   4:0 Емил Русинов 44', 5:0 Васил Мижорков 76', 6:0 Милен Манчев 90'], 1 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)        3:2 (2:2)
  [0:1 Енчо Георгиев 30', 1:1 Коста Милчев 34', 1:2 Енчо Георгиев 41',
   2:2 Красимир Христов 44', 3:2 Коста Милчев 86']
  [чк: Красимир Иванов (ИТД) 44'], 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Хеброс 1921 (Харманли)       1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Кузманов 49']
  [чк: Станислав Георгиев (С-М) 70', Слав Вечеринков (С-М) 70', Ивайло Коев (Х) 70',
   Георги Хаджистоянов (Х) 70', Димитър Георгиев (С-М) 89'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Горубсо (Рудозем)                       4:1 (3:0)
  [1:0 Сюлейман Шевкед 4', 3:0 Ахмед Осман 9',23'; 4:0 Сюлейман Шевкед 55',
   4:1 Павел Кехайов 78'], 800 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Поморие (Поморие)                  0:0
   150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1 (1:0)
  [1:0 Мехмед Мустафа 30', 2:0 Николай Киров 47', 3:0 Мехмед Мустафа 64',
   3:1 Мехмедали Мустафов 85', 4:1 Бирол Мурад 89']
  [ид: Мехмедали Мустафов (Ас) 46'], 1 000 зрители
Созопол (Созопол) - Хасково (Хасково)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Керацин 44']
  [чк: Петко Георгиев (Х) 58'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски 2006 (Стара Загора)          1:4 (0:2)
  [0:1 Ганчо Евтимов 30', 0:2 Коста Тодоров 40', 0:3 Илиян Банев 84',
   1:3 Мариян Недялков 87', 1:4 Данаил Запрянов 88'], 300 зрители
Ботев (Гълъбово) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:3 (0:0)
  [0:1 Красимир Димитров 56', 0:2 Петър Атанасов 70', 0:3 Борис Благоев 90'+3'], 500 зрители
Космос (Бургас)                                           почива

                           XXIII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
в Раковски, ст."Легия": *
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец (Несебър)         0:0
   20 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005.
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Странджа-Металург (Средец)              2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Ганчев 24', 2:0 Васил Вълчев 51'-д, 2:1 Ивайло Кехайов 61'], 50 зрители
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Левски 2004 (Карлово)                  2:1 (2:1)
  [0:1 Стоян Маринов 2'-д, 1:1 Живко Господинов 10'-д, 2:1 Калоян Славов 37']
  [чк: Стоян Маринов (Л) 9', Георги Кирилов (Б) 40'], 100 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)             2:0 (0:0) *
  [1:0 Александър Стойчев 52', 2:0 Мартин Газиев 76'], 10 зрители
* - мачът започва с 30' по-късно (в 15:30) за да бъде отводнен теренът след снеговалеж.
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Созопол (Созопол)            4:1 (3:1)
  [1:0 Румен Теодосиев 2', 2:0 Илиян Банев 28', 3:0 Данаил Запрянов 37',
   3:1 Николай Керацин 40', 4:1 Илиян Банев 52'], 40 зрители
Хасково (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)          отложен *
* - мачът е отложен заради заснежен и непочистен терен и продължаващ
    снеговалеж.
Поморие (Поморие) - Арда (Кърджали)                       4:0 (2:0)
  [1:0 Цветан Канелов 6', 2:0 Стоян Черепов 23', 3:0 Стоил Кръстев 77',
   4:0 Слави Шопов 84'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)         2:0 (0:0)
  [1:0 Теодор Нейков 60', 2:0 Паоло Драголов 66'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Металик (Сопот)                 3:0 сл. *
* - мачът не се играе, тъй като от Металик не предоставят редовно медицинско
    за предсъзтезателен преглед. Предстои на ИТД Гигант да бъде присъдена
    служебна победа с 3:0.
1 април 2009, сряда, 15:00 ч
Хасково (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)          2:3 (1:2)
  [0:1 Николай Киров 20', 1:1 Петко Георгиев 35', 1:3 Владислав Узунов 44',67';
   2:3 Юлий Стефанов 77'], 500 зрители
Горубсо (Рудозем)                                         почива

                           XXIV кръг

25 март 2009, сряда, 15:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)           1:0 (0:0)
  [1:0 Костадин Косев 58'], 500 зрители
Металик (Сопот) - Хеброс 1921 (Харманли)                  2:0 (2:0)
  [1:0 Иван караганчев 19', 2:0 Андриан Лилов 38'-д], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Космос (Бургас)                2:0 (1:0)
  [1:0 Щерьо Щерев 38', 2:0 Ахмед Сюнетчиев 82'], 200 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Горубсо (Рудозем)            1:2 (0:1)
  [0:2 Ангел Карталов 38',72'; 1:2 Радослав Русев 90'-д], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 14'], 100 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Хасково (Хасково)                  6:1 (4:1)
  [1:0 Васил Даменлиев 6', 2:0 Павел Алексиев 9', 2:1 Юлий Стефанов 17',
   3:1 Стойчо Стойчев 27', 5:1 Васил Даменлиев 39',49'; 6:1 Мирослав Загорски 64'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски 2006 (Стара Загора) 3:2 (1:1)
  [1:0 Емил Николов 8', 1:1 Теньо Канев 12', 2:1 Емил Николов 60',
   2:2 Теньо Канев 80', 3:2 Мехмед Мустафа 82']
  [чк: Станимир Вълков (Л) 61'], 150 зрители
Созопол (Созопол) - Брестник 1948 (Пловдив)               1:1 (1:0)
  [1:0 Живко Панайотов 1', 1:1 Петър Атанасов 85'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    0:3 (0:1)
  [0:1 Минчо Иванов 5', 0:2 Живко Господинов 47'-д, 0:3 Иван Тодоров 67'], 1 000 зрители
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XXV кръг

28 март 2009, събота, 14:00 ч
в Стамболово:
Брестник 1948 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)    1:0 (1:0)
  [1:0 Васил Гърков 35'], 300 зрители
28 март 2009, събота, 15:00 ч
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Металик (Сопот)                         2:1 (1:0)
  [1:0 Димо Димов 8', 2:0 Георги Иванов 71', 2:1 Иван Караганчев 79']
  [ид: Славчо Боев (К) 66'], 100 зрители
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски 2004 (Карлово)               0:2 (0:1)
  [0:1 Йордан Вранчев 24', 0:2 Атанас Лазаров 72'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      0:0
   200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Черноморец (Несебър)         3:1 (2:0)
  [2:0 Румен Теодосиев 28',30'; 3:0 Данаил Запрянов 61', 3:1 Иван Мишев 86'], 50 зрители
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       0:0
   200 зрители
Поморие (Поморие) - Странджа-Металург (Средец)            7:0 (3:0)
  [1:0 Стоян Черепов 11', 2:0 Диян Хаджиев 13', 4:0 Димитър Петров 24',50'-д,;
   6:0 Слави Шопов 59',67'; 7:0 Димитър Петров 90'], 250 зрители
Горубсо (Рудозем) - Розова долина (Казанлък)              0:0
   300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)          1:2 (1:1)
  [1:0 Делян Ташев 21', 1:1 Николай Коев 30', 1:2 Енчо Георгиев 85']
  [ид: Теодор Нейков (Х) 58'], 250 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XXIII кръг - отложен мач

1 април 2009, сряда, 15:00 ч
Хасково (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)          2:3 (1:2)
  [0:1 Николай Киров 20', 1:1 Петко Георгиев 35', 1:3 Владислав Узунов 44',67';
   2:3 Юлий Стефанов 77'], 500 зрители

                           XXVI кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)            3:1 (2:0)
  [1:0 Емил Русинов 5', 2:0 Стоян Маринов 24', 2:1 Тенчо Ванчев 48',
   3:1 Стоян Маринов 74'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Космос (Бургас)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Стоянов 12', 2:0 Костадин Апостолов 78', 2:1 Христо Станчев 88'], 200 зрители
Металик (Сопот) - Горубсо (Рудозем)                       2:1 (2:0)
  [1:0 Андриан Лилов 10'-д, 2:0 Красимир Стойков 33', 2:1 Ангел Карталов 78'-д], 112 зрители
Розова долина (Казанлък) - Поморие (Поморие)              2:1 (1:0)
  [2:0 Костадин Арнаудов 16',57'; 2:1 Мирослав Желев 72'], 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Асеновец 2005 (Асеновград)   2:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Мирчев 8', 2:0 Владимир Георгиев 82'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Левски 2006 (Стара Загора)              0:1 (0:0)
  [0:1 Христо Терзиев 50'], 300 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)            4:0 (3:0)
  [1:0 Иван Мишев 9', 2:0 Мирослав Загорски 20', 4:0 Павел Алексиев 40',54'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Гълъбово)           2:0 (0:0)
  [1:0 Владислав Узунов 75', 2:0 Мехмед Сейхан 85'], 250 зрители
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   5:1 (2:1)
  [1:0 Живко Панайотов 31'-д, 2:0 Иво Стамболис 41', 2:1 Тодор Пачев 44'-д,
   3:1 Ангел Делчев 58', 4:1 Живко Панайотов 65', 5:1 Димитър Голчев 72']
  [чк: Мариян Недялков (Т) 31'], 200 зрители
Хасково (Хасково)                                         почива

                           XXVII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": *
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     1:0 (0:0)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 87'-д], 100 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005.
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Созопол (Созопол) - Левски 2004 (Карлово)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Иво Стамболис 37']
  [ид: Живко Панайотов (С) 28'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стамболово 2007 (Стамболово)        1:1 (0:1)
  [0:1 Емил Николов 10', 1:1 Красимир Андонов 83'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Несебър)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Янко Енчев 23', 2:0 Георги Кирилов 85'], 400 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 4:0 (3:0)
  [1:0 Александър Стойчев 5', 2:0 Петър Атанасов 28', 3:0 Йордан Хърков 38',
   4:0 Найден Кехайов 85'], 100 зрители
Хасково (Хасково) - Странджа-Металург (Средец)            3:1 (3:1)
  [1:0 Юлий Стефанов 1', 2:0 Иван Грозев 20', 2:1 Стоян Радостинов 42',
   3:1 Вълчан Чанев 44'], 200 зрители
Поморие (Поморие) - Металик (Сопот)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Караганчев 15'-аг, 2:0 Матей Шумков 20'-аг, 3:0 Георги Калоянов 89'], 200 зрители
Горубсо (Рудозем) - ИТД Гигант (Съединение)               1:1 (0:1)
  [0:1 Васил Господарски 14', 1:1 Никола Кемалов 81'], 200 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Вълчев 53'-д], 120 зрители
Левски 2006 (Стара Загора)                                почива

                           XXVIII кръг

17 април 2009, петък, 17:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Космос (Бургас)                   2:1 (2:0)
  [1:0 Стоян Маринов 24', 2:0 Атанас Лазаров 35', 2:1 Даниел Димитров 70'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Горубсо (Рудозем)                1:0 (1:0)
  [1:0 Тенчо Ванчев 41'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Поморие (Поморие)               1:0 (0:0)
  [1:0 Енчо Георгиев 85']
  [чк: Костадин Апостолов (ИТД) 87'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:1 (1:1)
  [0:1 Мехмедали Мустафов 23', 2:1 Андриан Лилов 43'-д,71'-д; 3:1 Станимир Георгиев 83',
   4:1 Ангелин Томанов 89']
  [чк: Иван Караганчев (М) 64', Мехмедали Мустафов (Ас) 64', Християн Димитров (Ас) 87'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)              2:0 (2:0)
  [1:0 Венелин Братанов 22', 2:0 Щерьо Щерев 45']
  [ид: Щерьо Щерев (Рд) 57'], 200 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Левски 2006 (Стара Загора)   2:3 (0:1)
  [0:1 Христо Терзиев 35', 0:2 Илиян Банев 47', 0:3 Христо Терзиев 50',
   1:3 Георги Емилов 75', 2:3 Стоян Радостинов Стоянов 85'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                        2:1 (0:1)
  [0:1 Калоян Славов 26', 1:1 Ахмед Осман 60', 2:1 Юсеин Мустафа 90'+3'], 510 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                5:0 (2:0)
  [1:0 Александър Апостолов 29', 2:0 Иван Мишев 33', 3:0 Андон Дуков 70',
   4:0 Иван Мишев 76', 5:0 Павел Алексиев 82'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Созопол (Созопол)          3:0 (1:0)
  [1:0 Мехмед Мустафа 28', 2:0 Николай Киров 74'-д, 3:0 Христо Запрянов 86'], 1 200 зрители
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XXIX кръг

25 април 2009, събота, 15:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Космос (Бургас)                       3:2 (1:0)
  [1:0 Кемал Махмуд 38', 1:1 Васил Вълчев 57', 1:2 Георги Шопов 66',
   2:2 Ангел Карталов 79'-д, 3:2 Бисер Кабаков 86'], 50 зрители
25 април 2009, събота, 17:00 ч
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": *
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)      4:1 (3:1)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 6', 1:1 Камен Грозданов 19', 2:1 Светослав Славов 28'-аг,
   3:1 Илхан Ибрамджик 41', 4:1 Ридван Хаджифейзула 69'], 150 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005.
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски 2004 (Карлово)      3:3 (2:3)
  [0:1 Стоян Маринов 27', 1:1 Илиян Киряков 30', 1:2 Васил Мижорков 32',
   1:3 Атанас Лазаров 37', 2:3 Николай Киров 42', 3:3 Емил Николов 56']
  [чк: Иво Янев (Ст) 26'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Черноморец (Несебър)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Мишев 62'-аг], 290 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                     0:0
   200 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Странджа-Металург (Средец)      5:0 (3:0)
  [1:0 Васил Гърков 11', 2:0 Красимир Димитров 24', 3:0 Стоян Ангелов 36',
   5:0 Александър Стойчев 53',88'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)     4:0 (2:0)
  [1:0 Теньо Канев 21', 4:0 Христо Терзиев 24'-д,53',83'], 100 зрители
Хасково (Хасково) - Металик (Сопот)                       2:1 (1:0)
  [1:0 Спас Урумов 23', 2:0 Юлий Стефанов 50', 2:1 Красимир Стойков 75']
  [ид: Андрей Урумов (Х) 90'], 150 зрители
Поморие (Поморие) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Козаров 19']
  [чк: Павел Георгиев (П) 88'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XXX кръг

29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Горубсо (Рудозем)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Константин Костов 1'], 250 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Поморие (Поморие)                       0:0
   190 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 (0:0)
  [0:1 Дениз Шакир 89'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)               3:0 (1:0)
  [1:0 Енчо Георгиев 45', 2:0 Костадин Апостолов 76', 3:0 Енчо Георгиев 83'], 150 зрители
Металик (Сопот) - Левски 2006 (Стара Загора)              2:4 (0:1)
  [0:1 Ради Стайков 14', 0:2 Румен Теодосиев 52', 1:2 Станимир Георгиев 58',
   1:3 Ганчо Евтимов 64', 2:3 Стоил Атанасов 75', 2:4 Илиян Банев 77'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:4 (0:2)
  [0:2 Петър Атанасов 3',43'; 0:3 Игнат Дишлиев 53', 0:4 Васил Гърков 72',
   1:4 Ахмед Сюнетчиев 84', 2:4 Радослав Митев 90'], 250 зрители
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 77'], 1 500 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Стамболово 2007 (Стамболово)       3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Стефанов Георгиев 51', 2:0 Стойчо Стойчев 54', 3:0 Иван Мишев 79'], 250 зрители
7 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Ботев (Гълъбово)             0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Кирилов 86', 0:2 Минчо Минчев 88'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XXXI кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Левски 2004 (Карлово)              1:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Няголов 39'], 1 000 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Арда (Кърджали)            2:1 (1:1)
  [0:1 Месут Мехмед 32', 1:1 Николай Киров 34'-д, 2:1 Илиян Киряков 66'], 600 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа-Металург (Средец)          2:1 (1:0)
  [1:0 Светозар Светозаров 21', 2:0 Валентин Колев 52', 2:1 Георги Емилов 79']
  [чк: Краси Андонов (Т) 26'], 200 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик (Сопот)                 6:0 (5:0)
  [1:0 Никола Денев 11', 2:0 Красимир Димитров 15', 3:0 Никола Денев 26',
   4:0 Александър Стойчев 30', 5:0 Никола Денев 45', 6:0 Петър Атанасов 50'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - ИТД Гигант (Съединение)      3:2 (2:1)
  [0:1 Светослав Славов 9', 1:1 Христо Терзиев 12', 2:1 Ерай Дуран 30',
   3:1 Илиян Банев 78', 3:2 Костадин Апостолов 82'], 70 зрители
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:0 (1:0)
  [1:0 Димо Хаджиев 38'], 200 зрители
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": *
Асеновец 2005 (Асеновград) - Космос (Бургас)              2:1 (1:0)
  [1:0 Дениз Шакир 15', 2:0 Гълъбин Мерджанов 65', 2:1 Иван Марчев 70'], 100 зрители
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Асеновец 2005.
Поморие (Поморие) - Горубсо (Рудозем)                     4:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калоянов 32'-д, 2:0 Димитър Петров 60', 3:0 Георги Петков 65',
   4:0 Стоил Кръстев 74'], 100 зрители
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0)
  [1:0 Калоян Славов 12', 2:0 Георги Кирилов 37', 2:1 Щерьо Щерев 50'], 300 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXX кръг - отложен мач

7 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Ботев (Гълъбово)             0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Кирилов 86', 0:2 Минчо Минчев 88'], 100 зрители

                           XXXII кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Поморие (Поморие)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Добромир Иванов 72'-аг], 500 зрители
Горубсо (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:1 (2:1)
  [1:0 Тодор Даскалов 16', 2:0 Ангел Карталов 22', 2:1 Ридван Хаджифейзула 37',
   3:1 Кемал Махмуд 62'], 100 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Хасково (Хасково)                       4:2 (2:1)
  [2:0 Васил Вълчев 3',5'; 2:1 Андрей Урумов 21', 3:1 Красимир Видев 51',
   4:1 Петър Шопов 56'-д, 4:2 Спас Урумов 66'-д], 30 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски 2006 (Стара Загора)       0:1 (0:1)
  [0:1 Румен Теодосиев 4']
  [чк: Георги Хаджистоянов (Х) 76'], 1 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)         1:2 (0:0)
  [0:1 Александър Стойчев 52', 1:1 Енчо Георгиев 69', 1:2 Александър Стойчев 81'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Ботев (Гълъбово)                        2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Христов 59', 2:0 Румен Салиев 75'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            7:0 (3:0)
  [6:0 Щерьо Щерев 17',20',39',64',66',71'; 7:0 Ахмед Сюнетчиев 82'], 250 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)            0:2 (0:1)
  [0:1 Мустафа Мустафа 26', 0:2 Живко Панайотов 56']
  [чк: Станислав Георгиев (С-М) 70'], 500 зрители
Арда (Кърджали) - Черноморец (Несебър)                    1:2 (0:1)
  [0:1 Васил Даменлиев 41', 0:2 Иван Мишев 61', 1:2 Сюлейман Шефкет 85'], 350 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово)                              почива

                           XXXIII кръг

15 май 2009, петък, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Поморие (Поморие)            1:2 (0:2)
  [0:1 Мирослав Желев 16', 0:2 Цветан Канелов 23', 1:2 Ридван Хаджифейзула 83'], 300 зрители
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Арда (Кърджали) - Левски 2004 (Карлово)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Тахир Тахир 32', 2:0 Ахмед Бахтияр Ахмед 82']
  [ид: Стоян Маринов (Л) 40'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Странджа-Металург (Средец) 1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Запрянов 15'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              2:0 (1:0)
  [1:0 Калин Иванов 21', 2:0 Михаил Ралев 63'-д], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Металик (Сопот)                     1:3 (0:2)
  [0:1 Ангелин Томанов 31', 0:2 Румен Салиев 45', 0:3 Атанас Танчев 50',
   1:3 Господин М.Господинов 78'], 120 зрители
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)                1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Кирилов 23'], 200 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:0 (1:0)
  [1:0 Александър Стойчев 2', 2:0 Красимир Димитров 85'], 60 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Космос (Бургас)              2:1 (1:0)
  [1:0 Илиян Ташев 24', 1:1 Христо Чапанов 58', 2:1 Илиян Банев 75'-д], 50 зрители
Хасково (Хасково) - Горубсо (Рудозем)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Вълчан Чанев 32'], 100 зрители
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XXXIV кръг

20 май 2009, сряда, 18:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Левски 2006 (Стара Загора)            0:1 (0:1)
  [0:1 Коста Тодоров 43'], 50 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Игнат Дишлиев 21']
  [чк: Петър Шопов (К) 32', Божидар Илиев (Бр) 87'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Хаджистоянов 24'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)             4:2 (4:1)
  [1:0 Николай Коев 1', 2:0 Кристиян Павлов 13', 2:1 Галин Минчев 20',
   3:1 Богдан Кузмов 32', 4:1 Светослав Котев 40'-д, 4:2 Галин Минчев 65'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Стамболово 2007 (Стамболово)   2:2 (0:2)
  [0:2 Илиян Киряков 9',21'; 1:1 Иван Пиргов 57', 2:2 Галин Трифонов 78'], 200 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Черноморец (Несебър)         0:3 (0:2)
  [0:1 Васил Даменлиев 12', 0:2 Георги Стефанов Георгиев 14', 0:3 Васил Даменлиев 62'], 177 зрители
27 май 2009, сряда, 10:00 ч
Поморие (Поморие) - Хасково (Хасково)                     5:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калоянов 38', 3:0 Антонио Тодоров 49',58'; 5:0 Диян Хаджиев 64',68'], 100 зрители
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Димитров 33', 1:1 Милен Манчев 47'-д, 2:1 Веселин Тахчиев 61'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Созопол (Созопол)                       0:3 (0:0)
  [0:1 Илиян Чилибонов 65', 0:2 Владислав Бежански 75', 0:3 Михаил Ралев 90'], 200 зрители
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XXXV кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)               4:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Ангелов 27', 2:0 Петър Атанасов 53', 4:0 Александър Стойчев 56',70'], 150 зрители
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Арда (Кърджали) - Странджа-Металург (Средец)              3:0 сл. *
* - гостите не се явяват заради повреден автобус.
в Равда:
Черноморец (Несебър) - Розова долина (Казанлък)           1:1 (1:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 1', 1:1 Данаил Христов 63'], 250 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Металик (Сопот)            7:1 (4:1)
  [1:0 Владислав Узунов 11', 1:1 Красимир Стойков 15', 3:1 Владислав Узунов 34',40';
   4:1 Христо Запрянов 45', 5:1 Емил Николов 65', 6:1 Владислав Узунов 71',
   7:1 Живко Митев 73'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)               3:0 сл. *
* - гостите не се явяват заради повреден автобус.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)              1:2 (0:1)
  [0:1 Делян Ташев 5', 0:2 Велислав Вълчев 55', 1:2 Галин Минчев 73'], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Космос (Бургас)                        5:0 (2:0)
  [1:0 Георги Кирилов 11', 2:0 Живко Господинов 38', 4:0 Калоян Славов 51',53';
   5:0 Георги Кирилов 60'], 150 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Поморие (Поморие)            1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Терзиев 27'], 250 зрители
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 (1:1)
  [1:0 Димо Лозев 13', 1:1 Йордан Жаров 29', 2:1 Спас Урумов 62'], 200 зрители
Левски 2004 (Карлово)                                     почива

                           XXXI кръг - отложен мач

27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0)
  [1:0 Калоян Славов 12', 2:0 Георги Кирилов 37', 2:1 Щерьо Щерев 50'], 300 зрители

                           XXXIV кръг - отложени мачове

27 май 2009, сряда, 10:00 ч
Поморие (Поморие) - Хасково (Хасково)                     5:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калоянов 38', 3:0 Антонио Тодоров 49',58'; 5:0 Диян Хаджиев 64',68'], 100 зрители
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Димитров 33', 1:1 Милен Манчев 47'-д, 2:1 Веселин Тахчиев 61'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Созопол (Созопол)                       0:3 (0:0)
  [0:1 Илиян Чилибонов 65', 0:2 Владислав Бежански 75', 0:3 Михаил Ралев 90'], 200 зрители

                           XXXVI кръг

31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Хасково (Хасково)                 7:0 (2:0)
  [1:0 Стоян Маринов 33', 2:0 Веселин Тахчиев 36', 4:0 Александър Белилов 49',51';
   5:0 Стоян Арабаджиев 54', 6:0 Атанас Каракитуков 56', 7:0 Константин Костов 73'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски 2006 (Стара Загора)   0:3 сл. *
* - домакините не се явяват. Присъдена им е служебна загуба с 0:3.
Поморие (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)               1:2 (0:1)
  [0:1 Красимир Димитров 19', 1:1 Димитър Петров 75', 1:2 Петър Атанасов 90'], 200 зрители
Горубсо (Рудозем) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Павел Кехайов 26'], 150 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Димо Димов 3', 2:0 Ивайло Илиев 47', 2:1 Красимир Андонов 57'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)                1:1 (1:0)
  [0:1 Ангел Делчев 21', 1:1 Чавдар Камов 90'+2'-д], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Стамболово 2007 (Стамболово)    4:2 (3:1)
  [1:0 Кристиян Павлов 11', 2:0 Петьо Димитров 36', 2:1 Емил Николов 39',
   3:1 Николай Коев 42', 4:1 Енчо Георгиев 55', 4:2 Владислав Узунов 89'], 100 зрители
Металик (Сопот) - Черноморец (Несебър)                    0:6 (0:3)
  [0:1 Николай Жечев 12', 0:2 Васил Даменлиев 17', 0:4 Иван Мишев 38',57';
   0:5 Любомир Няголов 63', 0:6 Иван Мишев 67'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                4:2 (0:1)
  [0:1 Месут Мехмед 38', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 55', 2:1 Галин Трифонов 72',
   2:2 Ахмед Осман 77', 3:2 Радослав Митев 89', 4:2 Венелин Братанов 90'+3']
  [чк: Методи Николов (Арда) 88'], 2 000 зрители
Странджа-Металург (Средец)                                почива

* - На 3 юни Асеновец 2005 (Асеновград) е изваден от групата заради неявяването си
    в мач от последните 3 кръга на първенството.

                           XXXVII кръг

5 юни 2009, петък, 18:30 ч
Странджа-Металург (Средец) - Левски 2004 (Карлово)        0:3 (0:1)
  [0:1 Атанас Лазаров 36', 0:3 Стоян Маринов 46',86'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Металик (Сопот)                         4:0 (4:0)
  [2:0 Ахмед Бахтияр Ахмед 15'-д,17'; 3:0 Юсеин Мустафа 21', 4:0 Ахмед Осман 28']
  [чк: Янко Янев (Арда) 87'], 373 зрители
в Равда:
Черноморец (Несебър) - ИТД Гигант (Съединение)            3:0 (3:0)
  [1:0 Мирослав Загорски 13', 2:0 Павел Алексиев 25', 3:0 Васил Даменлиев 38'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)     3:0 (3:0)
  [Христо Запрянов 8',29'; 3:0 Георги Хаджистоянов 39'-аг], 350 зрители
Созопол (Созопол) - Космос (Бургас)                       4:0 (1:0)
  [1:0 Живко Панайотов 43', 2:0 Николай Стойчев 52', 3:0 Владислав Бежански 75',
   4:0 Живко Димов 78'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Горубсо (Рудозем)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Карталов 21']
  [чк: Станимир Димитров (Т) 68'], 60 зрители
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                      0:0
   100 зрители
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      3:0 сл.
в Чирпан, Градски стадион:
Левски 2006 (Стара Загора) - Хасково (Хасково)            5:2 (2:1)
  [1:0 Христо Терзиев 3', 2:0 Теньо Канев 11', 2:1 Юлий Стефанов 39',
   3:1 Христо Терзиев 52', 3:2 Юлий Стефанов 61', 5:2 Илиян Банев 65',81'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XXXVIII кръг

14 юни 2009, неделя, 18:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Левски 2006 (Стара Загора)        1:0 (0:0)
  [1:0 Веселин Тахчиев 52'], 300 зрители
в Хасково, ст."Младост":
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:1 (0:1)
  [0:1 Манол Николов 22'-аг], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)             0:3 сл.
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   9:1 (3:1)
  [1:0 Георги Калоянов 10', 3:0 Диян Хаджиев 15',18'; 3:1 Светозар Светозаров 43',
   4:1 Слави Шопов 49', 5:1 Стоил Кръстев 52', 6:1 Диян Хаджиев 56',
   9:1 Георги Калоянов 59',77',85'], 200 зрители
Горубсо (Рудозем) - Созопол (Созопол)                     1:1 (1:0)
  [1:0 Никола Николов 45', 1:1 Георги Цъцаров 72']
  [чк: Павел Кехайов (Г) 26', Иляан Чилибнов (С) 26'], 500 зрители
в Чирпан, Градски стадион:
Космос (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово)            2:1 (1:0)
  [1:0 Мануил Иванов 28', 2:0 Георги Ганчев 73', 2:1 Христо Запрянов 87'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Черноморец (Несебър)             0:2 (0:2)
  [0:2 Мирослав Загорски 5',33'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                 2:1 (0:1)
  [0:1 Мурад Мустафа 44', 1:1 Светослав Котев 56', 2:1 Георги Ангелов 82'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Странджа-Металург (Средец)     4:0 (1:0)
  [4:0 Щерьо Щерев 22',47',60',81']
  [ид: Венелин Братанов (Рд) 40'], 300 зрители
Металик (Сопот)                                           почива

нагоре

                           Всички голмайстори

27 - Александър Стойчев     - Брестник 1948 (Пловдив)
26 - Васил Даменлиев        - Черноморец (Несебър)
   - Щерьо Щерев            - Розова долина (Казанлък)
23 - Ридван Хаджифейзула    - Асеновец 2005 (Асеновград)
22 - Христо Терзиев         - Левски 2006 (Стара Загора)
17 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
16 - Стоян Маринов          - Левски 2004 (Карлово)
15 - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
   - Живко Панайотов        - Созопол (Созопол)
14 - Мирослав Загорски      - Черноморец (Несебър)
13 - Юлий Стефанов          - Хасково (Хасково)
   - Христо Запрянов        - Стамболово 2007 (Стамболово)
12 - Георги Калоянов        - Поморие (Поморие)
11 - Светослав Козаров      - Поморие (Поморие)
   - Иван Мишев             - Черноморец (Несебър)
   - Ахмед Бахтияр Ахмед    - Арда (Кърджали)
   - Ангел Карталов         - Горубсо (Рудозем)
   - Павел Алексиев         - Черноморец (Несебър)
10 - Румен Теодосиев        - Левски 2006 (Стара Загора) /вкл. 5 гола за Космос (Бургас)/
   - Васил Вълчев           - Космос (Бургас)
   - Емил Николов           - Стамболово 2007 (Стамболово) /вкл. 4 гола за Хасково (Хасково)/
   - Димитър Петров         - Поморие (Поморие)
   - Петър Атанасов         - Брестник 1948 (Пловдив)

9    Енчо Георгиев               ИТД Гигант (Съединение)        вкл. 1 гол за Левски 2006 (Стара Загора)
9    Илиян Банев                 Левски 2006 (Стара Загора)
9    Ганчо Евтимов               Левски 2006 (Стара Загора)     вкл. 6 гола за Странджа-Металург (Средец)
9    Николай Киров               Стамболово 2007 (Стамболово)
9    Владислав Узунов            Стамболово 2007 (Стамболово)
9    Трайо Грозев                Тунджа 1915 (Ямбол)
8    Иван Тодоров                Ботев (Гълъбово)               вкл. 6 гола за Левски 2006 (Стара Загора)
8    Борис Благоев               Брестник 1948 (Пловдив)
8    Кемал Ахмед Махмуд          Горубсо (Рудозем)
8    Стоил Кръстев               Поморие (Поморие)
7    Илхан Ибрамджик             Асеновец 2005 (Асеновград)
7    Васил Гърков                Брестник 1948 (Пловдив)
7    Кристиян Павлов             ИТД Гигант (Съединение)
7    Иван Караганчев             Металик (Сопот)
7    Румен Салиев                Металик (Сопот)
7    Диян Хаджиев                Поморие (Поморие)
7    Данаил Христов              Розова долина (Казанлък)
7    Спас Урумов                 Хасково (Хасково)              вкл. 4 гола за Левски 2006 (Стара Загора)
6    Минчо Минчев                Ботев (Гълъбово)
6    Калоян Славов               Ботев (Гълъбово)
6    Веселин Тахчиев             Левски 2004 (Карлово)
6    Станимир Георгиев           Металик (Сопот)                вкл. 3 гола за ИТД Гигант (Съединение)
6    Мирослав Желев              Поморие (Поморие)
6    Тенчо Ванчев                Хеброс 1921 (Харманли)
5    Красимир Димитров           Брестник 1948 (Пловдив)
5    Никола Денев                Брестник 1948 (Пловдив)
5    Велин Данков                ИТД Гигант (Съединение)
5    Станислав Стефанов          Космос (Бургас)
5    Теньо Канев                 Левски 2006 (Стара Загора)
5    Ради Стайков                Левски 2006 (Стара Загора)
5    Андриан Лилов               Металик (Сопот)
5    Слави Шопов                 Поморие (Поморие)
5    Яни Пехливанов              Поморие (Поморие)
5    Илиян Киряков               Стамболово 2007 (Стамболово)
5    Румен Босилков              Тунджа 1915 (Ямбол)
5    Станимир Баев               Тунджа 1915 (Ямбол)
5    Паоло Драголов              Хеброс 1921 (Харманли)
5    Делян Ташев                 Хеброс 1921 (Харманли)
4    Дениз Шакир                 Асеновец 2005 (Асеновград)
4    Йордан Жаров                Асеновец 2005 (Асеновград)
4    Иван Михнев                 Ботев (Гълъбово)
4    Живко Господинов            Ботев (Гълъбово)
4    Минчо Иванов                Ботев (Гълъбово)
4    Стоян Ангелов               Брестник 1948 (Пловдив)
4    Гриша Иванов                Брестник 1948 (Пловдив)
4    Павел Кехайов               Горубсо (Рудозем)
4    Никола Николов              Горубсо (Рудозем)
4    Николай Коев                ИТД Гигант (Съединение)
4    Георги Букорешлиев          ИТД Гигант (Съединение)
4    Даниел Димитров             Космос (Бургас)
4    Константин Костов           Левски 2004 (Карлово)
4    Александър Белилов          Левски 2004 (Карлово)
4    Атанас Лазаров              Левски 2004 (Карлово)
4    Венелин Братанов            Розова долина (Казанлък)
4    Костадин Арнаудов           Розова долина (Казанлък)
4    Ахмед Сюнетчиев             Розова долина (Казанлък)
4    Радослав Митев              Розова долина (Казанлък)
4    Мехмед Мустафа              Стамболово 2007 (Стамболово)
4    Павел Царев                 Странджа-Металург (Средец)
4    Стоян Радостинов Стоянов    Странджа-Металург (Средец)
4    Любомир Няголов             Черноморец (Несебър)
3    Юсеин Мустафа               Арда (Кърджали)
3    Николай Терзиев             Арда (Кърджали)
3    Игнат Дишлиев               Брестник 1948 (Пловдив)
3    Никола Кемалов              Горубсо (Рудозем)
3    Тодор Даскалов              Горубсо (Рудозем)
3    Светослав Котев             ИТД Гигант (Съединение)
3    Костадин Апостолов          ИТД Гигант (Съединение)
3    Георги Иванов               Космос (Бургас)
3    Михаил Иванов               Космос (Бургас)
3    Иван Марчев                 Космос (Бургас)
3    Васил Мижорков              Левски 2004 (Карлово)
3    Милен Манчев                Левски 2004 (Карлово)        вкл. 1 гол за Брестник 1948 (Пловдив)
3    Емил Русинов                Левски 2004 (Карлово)
3    Коста Тодоров               Левски 2006 (Стара Загора)
3    Данаил Запрянов             Левски 2006 (Стара Загора)
3    Красимир Стойков            Металик (Сопот)
3    Димитър Златев              Металик (Сопот)
3    Иван Пиргов                 Розова долина (Казанлък)
3    Михаил Ралев                Созопол (Созопол)
3    Иво Стамболис               Созопол (Созопол)
3    Мехмед Сеидахмед            Стамболово 2007 (Стамболово)
3    Сеид Сеид                   Стамболово 2007 (Стамболово)
3    Красимир Андонов            Тунджа 1915 (Ямбол)
3    Галин Минчев                Тунджа 1915 (Ямбол)
3    Асен Узунов                 Хасково (Хасково)
3    Георги Хаджистоянов         Хеброс 1921 (Харманли)
3    Георги Стефанов Георгиев    Черноморец (Несебър)
3    Стойчо Стойчев              Черноморец (Несебър)
2    Бедри Халибрям              Арда (Кърджали)
2    Сюлейман Шевкед             Арда (Кърджали)
2    Месут Мехмед                Арда (Кърджали)
2    Мехмедали Мустафов          Асеновец 2005 (Асеновград)
2    Мартин Газиев               Брестник 1948 (Пловдив)
2    Васил Кръстев               ИТД Гигант (Съединение)
2    Богдан Кузмов               ИТД Гигант (Съединение)
2    Красимир Иванов             ИТД Гигант (Съединение)
2    Камен Грозданов             ИТД Гигант (Съединение)
2    Петьо Димитров              ИТД Гигант (Съединение)
2    Димо Димов                  Космос (Бургас)
2    Христо Станчев              Космос (Бургас)
2    Георги Ганчев               Космос (Бургас)
2    Петър Шопов                 Космос (Бургас)
2    Атанас Каракитуков          Левски 2004 (Карлово)
2    Костадин Косев              Левски 2004 (Карлово)
2    Георги Василев              Левски 2006 (Стара Загора)
2    Ангелин Томанов             Металик (Сопот)
2    Симеон Йорданов             Поморие (Поморие)
2    Aнтонио Тодоров             Поморие (Поморие)
2    Стоян Черепов               Поморие (Поморие)
2    Цветан Канелов              Поморие (Поморие)
2    Галин Трифонов              Розова долина (Казанлък)
2    Коста Милчев                Розова долина (Казанлък)
2    Димитър Голчев              Созопол (Созопол)
2    Спас Дончев                 Созопол (Созопол)
2    Живко Димов                 Созопол (Созопол)
2    Кристиян Трифонов           Созопол (Созопол)
2    Владислав Бежански          Созопол (Созопол)
2    Николай Керацин             Созопол (Созопол)
2    Николай Стойчев             Созопол (Созопол)
2    Ангел Делчев                Созопол (Созопол)
2    Живко Митев                 Стамболово 2007 (Стамболово)
2    Живко Иробалиев             Стамболово 2007 (Стамболово)
2    Георги Емилов               Странджа-Металург (Средец)
2    Борислав Царев              Странджа-Металург (Средец)
2    Светозар Светозаров         Тунджа 1915 (Ямбол)
2    Димитър Генчев              Тунджа 1915 (Ямбол)
2    Вълчан Чанев                Хасково (Хасково)
2    Огби Окча                   Хасково (Хасково)
2    Димо Хаджиев                Хасково (Хасково)
2    Димо Лозев                  Хасково (Хасково)        вкл. 1 гол за Стамболово 2007 (Стамболово)
2    Чавдар Камов                Хеброс 1921 (Харманли)
2    Ивайло Коев                 Хеброс 1921 (Харманли)
2    Димитър Кючуков             Хеброс 1921 (Харманли)
1    Юмер Юмер                   Арда (Кърджали)
1    Александър Бумбаров         Арда (Кърджали)
1    Илхан Али                   Арда (Кърджали)
1    Георги Рекаров              Арда (Кърджали)
1    Сюлейман Шефкет             Арда (Кърджали)
1    Тахир Тахир                 Арда (Кърджали)
1    Яшар Дурмушев               Арда (Кърджали)
1    Мурад Мустафа               Арда (Кърджали)
1    Христо Димитров             Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Керим Ходжа                 Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Рамадан Мурадов             Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Гълъбин Мерджанов           Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Тодор Генчев                Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Иван Кунчев                 Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Олгин Чобан                 Асеновец 2005 (Асеновград)
1    Даниел Димитров             Ботев (Гълъбово)
1    Иван Тилев Иванов           Ботев (Гълъбово)
1    Светослав Пенчев            Ботев (Гълъбово)
1    Янко Енчев                  Ботев (Гълъбово)
1    Николай Вълков              Ботев (Гълъбово)
1    Йордан Хърков               Брестник 1948 (Пловдив)
1    Найден Кехайов              Брестник 1948 (Пловдив)
1    Бисер Кабаков               Горубсо (Рудозем)
1    Пламен Налчаджийски         Горубсо (Рудозем)
1    Ради Дичев                  Горубсо (Рудозем)
1    Антон Бозов                 Горубсо (Рудозем)
1    Светослав Славов            ИТД Гигант (Съединение)
1    Георги Стоянов              ИТД Гигант (Съединение)
1    Георги Ангелов              ИТД Гигант (Съединение)
1    Станислав Николов           ИТД Гигант (Съединение)
1    Васил Господарски           ИТД Гигант (Съединение)
1    Славчо Боев                 Космос (Бургас)
1    Георги Шопов                Космос (Бургас)
1    Йордан Апостолов            Космос (Бургас)
1    Красимир Видев              Космос (Бургас)
1    Христо Чапанов              Космос (Бургас)
1    Костадин Борисов            Космос (Бургас)
1    Ивайло Илиев                Космос (Бургас)
1    Стоян Арабаджиев            Левски 2004 (Карлово)
1    Владимир Райчев             Левски 2004 (Карлово)
1    Йордан Вранчев              Левски 2004 (Карлово)
1    Евгени Крикуненко           Левски 2004 (Карлово)
1    Иван Бекиров                Левски 2004 (Карлово)
1    Пламен Божилов              Левски 2004 (Карлово)
1    Ивелин Рашев                Левски 2006 (Стара Загора)
1    Ерай Дуран                  Левски 2006 (Стара Загора)
1    Евгени Михов                Левски 2006 (Стара Загора)
1    Илиян Ташев                 Левски 2006 (Стара Загора)
1    Милен Чакъров               Левски 2006 (Стара Загора)
1    Стоил Атанасов              Металик (Сопот)
1    Вангел Николов              Металик (Сопот)
1    Николай Христов             Металик (Сопот)
1    Атанас Тодоров              Металик (Сопот)
1    Христо Бангеев              Металик (Сопот)
1    Атанас Танчев               Металик (Сопот)
1    Добромир Иванов             Поморие (Поморие)
1    Иван Янчев Стоев            Поморие (Поморие)
1    Георги Петков               Поморие (Поморие)
1    Стефан Орозов               Розова долина (Казанлък)
1    Калоян Калоянов             Розова долина (Казанлък)
1    Красимир Христов            Розова долина (Казанлък)
1    Красимир Тонев              Розова долина (Казанлък)
1    Калин Иванов                Созопол (Созопол)
1    Илиян Чилибонов             Созопол (Созопол)
1    Георги Цъцаров              Созопол (Созопол)
1    Кристиян Димов              Созопол (Созопол)
1    Мустафа Мустафа             Созопол (Созопол)
1    Евгени Танев                Созопол (Созопол)
1    Джанет Адев                 Стамболово 2007 (Стамболово)
1    Бирол Мурад                 Стамболово 2007 (Стамболово)
1    Мехмед Сейхан               Стамболово 2007 (Стамболово)
1    Иван Вълков                 Странджа-Металург (Средец)
1    Ивайло Кехайов              Странджа-Металург (Средец)
1    Радослав Русев              Странджа-Металург (Средец)
1    Атанас Алексиев             Странджа-Металург (Средец)
1    Димитър Кузманов            Странджа-Металург (Средец)
1    Мирослав Мирчев             Странджа-Металург (Средец)
1    Владимир Георгиев           Странджа-Металург (Средец)
1    Владимир Григоров           Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Венцислав Гичев             Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Тодор Пачев                 Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Мариян Недялков             Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Господин М.Господинов       Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Станимир Димитров           Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Красимир Димитров           Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Светозар Самаров            Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Валентин Колев              Тунджа 1915 (Ямбол)
1    Чикуадо Фабиан              Хасково (Хасково)
1    Николай Славов              Хасково (Хасково)
1    Петко Георгиев              Хасково (Хасково)
1    Назим Масир                 Хасково (Хасково)
1    Иван Грозев                 Хасково (Хасково)
1    Андрей Урумов               Хасково (Хасково)
1    Велислав Вълчев             Хеброс 1921 (Харманли)
1    Живко Желязков              Хеброс 1921 (Харманли)
1    Теодор Нейков               Хеброс 1921 (Харманли)
1    Стойко Стоянов              Черноморец (Несебър)
1    Георги Киров                Черноморец (Несебър)
1    Николай Жечев               Черноморец (Несебър)
1    Александър Апостолов        Черноморец (Несебър)
1    Андон Дуков                 Черноморец (Несебър)
1    Тодор Христов               Черноморец (Несебър)
1    Николай Николов             Черноморец (Несебър)

Автоголове
1    Ахмед Бахтияр Ахмед         Арда (Кърджали) - за Асеновец 2005
1    Петко Винков                Ботев (Гълъбово) - за Левски 2004 (Кв)
1    Светослав Славов            ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005
1    Иван Караганчев             Металик (Сопот) - за Поморие
1    Матей Шумков                Металик (Сопот) - за Поморие
1    Петър Стоянов Петров        Металик (Сопот) - за Розова долина
1    Георги Терзиев              Поморие (Поморие) - за Левски 2004 (Кв)
1    Димитър Генчев              Тунджа 1915 (Ямбол) - за Поморие
1    Манол Николов               Хасково (Хасково) - за Брестник 1948
1    Георги Хаджистоянов         Хеброс 1921 (Харманли) - за Стамболово 2007
1    Димитър Попов               Черноморец (Несебър) - за Стамболово 2007
1    Иван Мишев                  Черноморец (Несебър) - за Созопол

Анулирани голове
1    Стоян Маринов               Левски 2004 (Карлово)
1    Сеид Сеид                   Стамболово 2007 (Стамболово)

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив!

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com