bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Kъм стария сайт |


ОФГ София (столица) 2008/09


ОФГ София (столица) - север 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нови Искър (Нови Искър)            18   11   4   3   28:17   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Биопрограма (Доброславци)          18   11   3   4   43:16   36
 3. Вихър (кв.Требич, София)           18    9   5   4   29:21   32
 4. Акфикс (София)                     18    8   4   6   38:27   28
 5. Левски (Чепинци)                   18    8   2   8   51:33   26     [1 0 1  5:3  3]
 6. Въстаник (Войнеговци)              18    8   2   8   21:27   26     [1 0 1  3:5  3]
 7. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  18    7   3   8   18:21   24
 8. Локомотив 101 (София)              18    6   3   9   22:30   21 [-]
 9. Феникс (Нови Искър)                18    5   2  11   23:36   17 [+]
10. АФК Академик (София)               18    2   2  14   13:58    8

Бележки
  - Локомотив 101 (София) изпада в ОФГ София (столица) от Югозападна "В" АФГ
и е включен в Северна подгрупа. Отборът играе домакинските си мачове на
ст."Сокол" в кв.Бенковски, София.
  - Феникс (Нови Искър) се включва в групата. Отборът играе домакинските си
мачове в кв.Кумарица, Нови Искър.
  - Нови Искър (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови
Искър.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец,
София.
  - АФК Академик (София) играе домакинските си мачове в Житен.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове в кв.Димитър Миленков, СОфия.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Феникс (Нови Искър)               3:1
в Житен:
АФК Академик (София) - Локомотив 101 (София)              2:2
Нови Искър (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)        1:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      4:2
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Биопрограма (Доброславци) - Акфикс (София)                6:2

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Левски (Чепинци) - Биопрограма (Доброславци)              2:3
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:1
Локомотив 101 (София) - Нови Искър (Нови Искър)           2:3
Въстаник (Войнеговци) - АФК Академик (София)              2:1
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Акфикс (София)                      4:0

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Житен:
АФК Академик (София) - Феникс (Нови Искър)                3:2
Нови Искър (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)           1:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Локомотив 101 (София) 0:0
Биопрограма (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София)      0:0
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Левски (Чепинци)                         3:0 сл. *
* - прекратен при 0:1 заради сбиване на футболистите от двата отбора.
    Присъдена е служебна победа с 3:0 за Акфикс.

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Левски (Чепинци)                    1:0
Локомотив 101 (София) - Биопрограма (Доброславци)         0:2
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:0
в Житен:
АФК Академик (София) - Нови Искър (Нови Искър)            0:2
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Акфикс (София)                 2:2

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Нови Искър (Нови Искър) - Феникс (Нови Искър)             1:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - АФК Академик (София)  0:1
Биопрограма (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци)         6:0
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               1:1
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Локомотив 101 (София)                    2:1

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)            0:1
Локомотив 101 (София) - Левски (Чепинци)                  3:4
в Житен:
АФК Академик (София) - Биопрограма (Доброславци)          1:2
Нови Искър (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)  0:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Акфикс (София)                    2:1

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Феникс (Нови Искър)   2:1
Биопрограма (Доброславци) - Нови Искър (Нови Искър)       0:1
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  4:0
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив 101 (София)          1:2
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Акфикс (София) - АФК Академик (София)                     5:0

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Локомотив 101 (София)               0:1
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          0:1
в Житен:
АФК Академик (София) - Левски (Чепинци)                   1:6
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Биопрограма (Добр.)   0:4 сл. *
* - прекратен при 1:1 през второто полувреме, заради нахлуване на публика на терена.
    На Кремиковци е присъдена служебна загуба с 0:4.
2 ноември 2008, неделя, 15:00 ч
Нови Искър (Нови Искър) - Акфикс (София)                  0:0

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Биопрограма (Доброславци) - Феникс (Нови Искър)           2:3
Левски (Чепинци) - Нови Искър (Нови Искър)                0:1
Вихър (кв.Требич, София) - АФК Академик (София)           4:0
Локомотив 101 (София) - Въстаник (Войнеговци)             0:2
9 ноември 2008, неделя, 15:00 ч
Акфикс (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        2:1

                           X кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)               2:1
Локомотив 101 (София) - АФК Академик (София)              2:0
Вихър (кв.Требич, София) - Нови Искър (Нови Искър)        1:1
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      2:2
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Акфикс (София) - Биопрограма (Доброславци)                0:0

                           XI кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Биопрограма (Доброславци) - Левски (Чепинци)              3:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич, Сф) 2:0
Нови Искър (Нови Искър) - Локомотив 101 (София)           1:1
в Житен:
АФК Академик (София) - Въстаник (Войнеговци)              0:2
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Феникс (Нови Искър)                      1:1

                           XII кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Феникс (Нови Искър) - АФК Академик (София)                1:1
Въстаник (Войнеговци) - Нови Искър (Нови Искър)           1:2
Локомотив 101 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 1:0
Вихър (кв.Требич, София) - Биопрограма (Доброславци)      1:0
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Левски (Чепинци) - Акфикс (София)                         3:0 сл. *
* - Акфикс изпраща писмо в СтС на БФС, че не желае да участва в тази среща,
    тъй ръководството на клуба се опасява от насилие от страна на домакините
    към техни състезатели (виж също мача от III кръг между двата отбора).

                           XIII кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Чепинци) - Феникс (Нови Искър)                    4:0
Биопрограма (Доброславци) - Локомотив 101 (София)         2:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Въстаник (Войнеговци) 0:1
Нови Искър (Нови Искър) - АФК Академик (София)            4:1
19 април 2009, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Вихър (кв.Требич, София)                 5:1

                           XIV кръг

25 април 2009, събота, 10:30 ч
Локомотив 101 (София) - Акфикс (София)                    4:3
25 април 2009, събота, 16:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Нови Искър (Нови Искър)             0:3
в Житен:
АФК Академик (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  0:3 сл. *
* - теренът на домакините не е подготвен за провеждане на мач.
Въстаник (Войнеговци) - Биопрограма (Доброславци)         0:0
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               4:3

                           XV кръг

2 май 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Феникс (Нови Искър)            3:1
Левски (Чепинци) - Локомотив 101 (София)                  4:1
Биопрограма (Доброславци) - АФК Академик (София)          3:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Нови Искър (Н.Искър)  0:1
3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Въстаник (Войнеговци)                    3:1

                           XVI кръг

9 май 2009, събота, 17:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   3:1
Нови Искър (Нови Искър) - Биопрограма (Доброславци)       4:0
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  3:1
Локомотив 101 (София) - Вихър (кв.Требич, София)          0:1
10 май 2009, неделя, 17:00 ч
в Житен:
АФК Академик (София) - Акфикс (София)                     0:8 сл. *
* - мачът е прекратен при 3:5 заради нахлуване на публика на терена.
    На АФК Академик е присъдена служебна загуба с 0:8.

                           XVII кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Локомотив 101 (София) - Феникс (Нови Искър)               2:1
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          4:1
Левски (Чепинци) - АФК Академик (София)                   7:1
Биопрограма (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци,Сф) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Нови Искър (Нови Искър)                  1:0

                           XVIII кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Феникс (Нови Искър) - Биопрограма (Доброславци)           2:7
Нови Искър (Нови Искър) - Левски (Чепинци)                2:8
в Житен:
АФК Академик (София) - Вихър (кв.Требич, София)           1:3
Въстаник (Войнеговци) - Локомотив 101 (София)             2:0
24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Акфикс (София)        1:0

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  16   13   1   2   50:12   40 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (кв.Драгалевци, София)      16   10   4   2   30:13   34     [1 1 0  4:1  4]
 3. Вихър (кв.Горубляне, София)        16   11   1   4   38:21   34 [*] [0 1 1  1:4  1]
 4. Конелиано (Герман)                 16    8   4   4   30:20   28
 5. Урвич (Панчарево)                  16    7   0   9   43:30   21     [1 0 1 10:5  3]
 6. Железница (Железница)              16    6   3   7   32:41   21     [1 0 1  5:10 3]
 7. Казичене (Казичене)                16    5   1  10   18:29   16
 8. Драгалевци (кв.Драгалевци, София)  16    4   0  12   23:57   12
 9. Царско село (София)                16    1   0  15   10:51    3 [*]
--. Спартак (кв.Младост, София)         6    0   0   6    5:20    - [*]
--. Виктория (София)                    4    0   0   4    1:26    - [*]

Бележки
  - Септември (София) изпада в ОФГ София (столица) от Югозападна "В" АФГ и
е включен в Южна подгрупа. Отборът играе домакинските си мачове на
ст."57-о училище" в София.
  - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) се преименува на Вихър (кв.Горубляне,
София).
  - Царско село (София) играе домакинските си мачове в хотелски комплекс
"Царско село" в София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.
  - Спартак (кв.Младост, София) играе домакинските си мачове в Железница.
  - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове през
пролетта в Бистрица.
  - Виктория (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.
След V кръг отборът се отказва от участие и всичките му резултати до този
момент са анулирани.
  - Спартак (кв.Младост, София) е изваден от групата на 19 ноември 2008 г.
(след X кръг), заради системно неявяване за мачове. Всичките им резултати
до този момент са анулирани.
  - Царско село (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Заради отказването на три отбора преди началото на пролетния полусезон,
програмата за него е преработена в девет, вместо в 11 кръга.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 10:30 ч
Железница (Железница) - Септември (София)                 1:3
13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Конелиано (Герман) - Казичене (Казичене)                  3:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)         2:1
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
в кв.Драгалевци, София:
Виктория (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)      0:3  /анулиран/
17 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Спартак (кв.Младост, София) 3:0 сл.  /анулиран/
Царско село (София)                                       почива

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 10:30 ч
Царско село (София) - Виктория (София)                   17:0  /анулиран/
20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Казичене (Казичене) - Левски (кв.Драгалевци, София)       0:1
Септември (София) - Конелиано (Герман)                    5:1
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница) 0:5
25 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Вихър (кв.Горубляне, София)           2:3
Спартак (кв.Младост, София)                               почива

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 10:30 ч
в Железница:
Спартак (кв.Младост, София) - Урвич (Панчарево)           2:3  /анулиран/
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Конелиано (Герман) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)    6:1
Вихър (кв.Горубляне, София) - Казичене (Казичене)         1:0
8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Железница (Железница) - Царско село (София)               4:3
Левски (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)         0:0
Виктория (София)                                          почива

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Царско село (София) - Конелиано (Герман)                  1:4
4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Казичене (Казичене) - Спартак (кв.Младост, София)         4:2  /анулиран/
Септември (София) - Вихър (кв.Горубляне, София)           0:5
Драгалевци (кв.Драгалевци) - Левски (кв.Драгалевци)       0:2
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в кв.Драгалевци, София:
Виктория (София) - Железница (Железница)                  1:3  /анулиран/
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Конелиано (Герман) - Виктория (София)                     3:0 сл. */**  /анулиран/
* - гостите се явяват с 4-ма състезатели.
Левски (кв.Драгалевци, София) - Царско село (София)       2:1
Вихър (кв.Горубляне, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци)  3:0
в Железница:
Спартак (кв.Младост, София) - Септември (София)           1:4  /анулиран/
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Казичене (Казичене)                   7:4 **
Железница (Железница)                                     почива
** - не е възможно двата мача да са се провели по едно и също време и на едно и също място.

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Царско село (София) - Вихър (кв.Горубляне, София)         1:4
18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Септември (София) - Урвич (Панчарево)                     1:0
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Спартак (кв.Младост)  неигран *  /анулиран/
* - двата отбора не са допуснати на стадиона от президента на Левски (кв.Драгалевци, Сф)
    Николай Станоев, който има договор като ползвател на стадиона в кв.Драгалевци и
    единствено с негово разрешение могат да се провеждат срещи на други клубове.
Железница (Железница) - Конелиано (Герман)                1:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в кв.Драгалевци, София:
Виктория (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)          неигран *
* - Виктория (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите им до този момент
    са анулирани.
Казичене (Казичене)                                       почива

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)     3:0
в Железница:
Спартак (кв.Младост, София) - Царско село (София)         неигран *  /отложен, после анулиран/
* - отложен заради множество болни футболисти в състава на домакините.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)     6:1
Казичене (Казичене) - Септември (София)                   0:3 сл. *
* - първоначално 1:0, в последствие на Казичене е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради участие в мача на трима нередовни футболисти.
Конелиано (Герман)                                        почива
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Царско село (София) - Урвич (Панчарево)                   1:5
1 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)   0:2
Железница (Железница) - Вихър (кв.Горубляне, София)       1:3
Конелиано (Герман) - Левски (кв.Драгалевци, София)        1:1
Спартак (кв.Младост, София)                               почива
Септември (София)                                         почива

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Конелиано (Герман)          0:1
в Железница:
Спартак (кв.Младост, София) - Железница (Железница)       0:3 сл. *  /анулиран/
* - Спартак не създават необходимата организация за провеждане на мача.
Казичене (Казичене) - Царско село (София)                 1:2
Септември (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)     6:0
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Царско село (София) - Септември (София)                   0:3 сл. *
* - първоначално отложен и предвиден да се играе след края на полусезона.
    В последствие Царско село отказват да играят мача, с мотивировка, че
    не искат теренът им да се развали. На Царско село е присъдена служебна загуба с 0:3.
15 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 2:1
Конелиано (Герман) - Спартак (кв.Младост, София)          3:0 сл. *  /анулиран/
* - Спартак не се явяват.
Левски (кв.Драгалевци, София) - Вихър (кв.Горубляне, Сф)  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Казичене (Казичене)                                       почива
Драгалевци (кв.Драгалевци, София)                         почива

* - Спартак (кв.Младост, София) е изваден от групата на 19 ноември 2008 г.
(след X кръг), заради системно неявяване за мачове. Всичките им резултати
до този момент са анулирани.

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 15:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                    отложен *
Казичене (Казичене) - Железница (Железница)               отложен *
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Царско село (София)   отложен *
6 декември 2008, събота, 14:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                    0:1
Казичене (Казичене) - Железница (Железница)               3:1
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Царско село (София)   4:1
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива
Септември (София)                                         почива
* - всички мачове от кръга са отложени заради лоши атмосферни условия.

* - Царско село (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

* - Заради отказването на три отбора преди началото на пролетния полусезон,
програмата за него е преработена в девет, вместо в 11 кръга.

                           XII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Септември (София) - Железница (Железница)                 7:0
Казичене (Казичене) - Конелиано (Герман)                  1:1
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Левски (кв.Драгалевци, София)         3:0
в Бистрица:
Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) - Вихър (кв.Горубляне, Сф) неигран *
* - отборът на Драгалевци не е допуснат до стадиона в Бистрица. Решено е
    мачът да се преиграе.
26 май 2009, вторник, 18:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) - Вихър (кв.Горубляне, Сф) 4:7
Царско село (София)                                       почива

                           XIII кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Урвич (Панчарево)           3:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)       2:0
Конелиано (Герман) - Септември (София)                    2:1
Царско село (София) - Железница (Железница)               0:3 сл.
Драгалевци (кв.Драгалевци, София)                         почива

                           XIV кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Септември (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)         2:1
Казичене (Казичене) - Вихър (кв.Горубляне, София)         1:0
Конелиано (Герман) - Царско село (София)                  3:0 сл.
в Бистрица:
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)     5:1
Железница (Железница)                                     почива

                           XV кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Конелиано (Герман) - Железница (Железница)                0:0
18 април 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Септември (София)           0:3 сл. *
* - мачът не е проведен поради липса на охрана.
Царско село (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)       0:3 сл.
Казичене (Казичене) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)   0:3 сл. *
* - мачът не е проведен поради липса на охрана.
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           XVI кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Казичене (Казичене) - Урвич (Панчарево)                   1:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Царско село (София)         3:0 сл.
Железница (Железница) - Левски (кв.Драгалевци, София)     2:2
в Бистрица:
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)     0:8
Конелиано (Герман)                                        почива

                           XVII кръг

2 май 2009, събота, 17:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Септември (София)                     1:3
Царско село (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)   0:3 сл.
19 май 2009, вторник, 18:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Железница (Железница)       4:3
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)        4:2
Казичене (Казичене)                                       почива

                           XVIII кръг

9 май 2009, събота, 17:00 ч
Железница (Железница) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) 3:2
Септември (София) - Казичене (Казичене)                   2:1
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Царско село (София)                   3:0 сл.
Конелиано (Герман) - Вихър (кв.Горубляне, София)          0:1
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива

                           XIX кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
в Бистрица:
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)    0:4
Царско село (София) - Казичене (Казичене)                 0:3 сл.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 9:3
Вихър (кв.Горубляне, София) - Левски (кв.Драгалевци, Сф)  1:1
Септември (София)                                         почива

                           XX кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Драгалевци (кв.Драг.,Сф)  3:0
Септември (София) - Царско село (София)                   3:0 сл.
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)                    0:3 сл. *
* - мачът не се играе поради смърт в семейството на президента на Конелиано.
    Двата отбора не пожелават отлагане на мача за по-късна дата.
Железница (Железница) - Казичене (Казичене)               3:0 сл. *
* - гостите не се явяват
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива

нагоре


ОФГ София (столица) - финал

                           Финал

30 май 2009, събота, 18:00 ч
в Герман:
Нови Искър (Нови Искър) - Септември (София)               0:0; при дузпите: 5:4

нагоре

Благодарим на Стефан Йорданов, административен директор на Левски 1923 (Елин Пелин).

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com