bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


"A" ФГ - асистенции 2009/10

| Отбори | Голмайстори | Асистенции | Посещаемост | Картони и наказания | Дузпи

Асистенции
 9 - Здравко Лазаров        - Локомотив 1936 (Пловдив)        /вкл. 4 асистенции за Черно море (Варна)/
 8 - Страти Илиев           - Локомотив (Мездра)            
   - Уилфред Нифлор         - Литекс (Ловеч)                
 7 - Христо Янев            - Литекс (Ловеч)                
 6 - Мирослав Иванов        - Монтана 1921 (Монтана)        
   - Даниел Пеев            - Славия 1913 (София)             /вкл. 4 асистенции за Пирин Благоевград (Благоевград)/
   - Даксон да Силва        - Локомотив 1936 (Пловдив)      

 5  Димитър Телкийски         Левски (София)                
 5  Йордан Тодоров            Локомотив 1936 (Пловдив)        /вкл. 2 асистенции за ЦСКА (София)/
 5  Драги Коцев               Пирин Благоевград (Благоевград)
 5  Галин Иванов              Славия 1913 (София)           
 5  Румен Трифонов            ЦСКА (София)                    /вкл. 2 асистенции за Миньор (Перник)/
 5  Ектор Гонсалес            Черноморец Бургас (Бургас)    
 4  Слави Жеков               Берое (Стара Загора)          
 4  Дарко Тасевски            Левски (София)                
 4  Николай Димитров          Левски (София)                
 4  Жоаозиньо                 Левски (София)                
 4  Дока Мадурейра            Литекс (Ловеч)                
 4  Том                       Литекс (Ловеч)                
 4  Мартин Камбуров           Локомотив (София)             
 4  Марчо Дафчев              Локомотив (София)             
 4  Велимир Иванович          Миньор (Перник)               
 4  Тодор Колев               Славия 1913 (София)           
 4  Александър Тонев          Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Спас Делев                ЦСКА (София)                  
 4  Маркиньош                 ЦСКА (София)                  
 4  Георги Илиев              Черно море (Варна)            
 4  Атанас Борносузов         Черно море (Варна)            
 4  Роберто Карбони           Черноморец Бургас (Бургас)    
 4  Адриан Фернандес          Черноморец Бургас (Бургас)    
 3  Дончо Атанасов            Берое (Стара Загора)          
 3  Веселин Минев             Левски (София)                
 3  Христо Йовов              Левски (София)                
 3  Сандриньо                 Литекс (Ловеч)                
 3  Ивелин Попов              Литекс (Ловеч)                
 3  Христо Златински          Локомотив (София)             
 3  Дерек Асамоа              Локомотив (София)             
 3  Костадин Марков           Миньор (Перник)               
 3  Атанас Николов            Миньор (Перник)               
 3  Пламен Крумов             Миньор (Перник)               
 3  Борис Кондев              Пирин Благоевград (Благоевград)
 3  Даниел Младенов           Пирин Благоевград (Благоевград)
 3  Петър Димитров            Славия 1913 (София)             /вкл. 2 асистенции за Берое (Стара Загора)/
 3  Павел Попара              Славия 1913 (София)           
 3  Руи Мигел                 ЦСКА (София)                  
 3  Мишел                     ЦСКА (София)                    /вкл. 0 асистенции за Черноморец Бургас (Бургас)/
 3  Йордан Минев              ЦСКА (София)                  
 3  Тодор Янчев               ЦСКА (София)                  
 3  Елиот Гранден             ЦСКА (София)                  
 3  Георги Божилов            Черно море (Варна)              /вкл. 0 асистенции за Локомотив 1936 (Пловдив)/
 3  Ели Маркеш                Черно море (Варна)            
 3  Пламен Крумов             Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Георги Андонов            Берое (Стара Загора)          
 2  Диан Генчев               Берое (Стара Загора)          
 2  Искрен Писаров            Берое (Стара Загора)          
 2  Алан Карлет               Ботев 1912 (Пловдив)          
 2  Лусио Вагнер              Левски (София)                
 2  Мирослав Антонов          Левски (София)                  /вкл. 0 асистенции за Спортист 1924 (Своге)/
 2  Майкъл Тевия              Левски (София)                  /вкл. 2 асистенции за Локомотив (Мездра)/
 2  Георги Миланов            Литекс (Ловеч)                
 2  Светослав Тодоров         Литекс (Ловеч)                
 2  Диего                     Литекс (Ловеч)                
 2  Борислав Хазуров          Локомотив (Мездра)            
 2  Исмаил Иса                Локомотив (Мездра)            
 2  Димо Атанасов             Локомотив (София)             
 2  Зоран Балдовалиев         Локомотив (София)             
 2  Цветан Генков             Локомотив (София)             
 2  Данаил Митев              Локомотив (София)             
 2  Рафаел                    Локомотив 1936 (Пловдив)      
 2  Любомир Витанов           Миньор (Перник)               
 2  Луиш Едуардо              Монтана 1921 (Монтана)        
 2  Славчо Бойчев             Монтана 1921 (Монтана)        
 2  Атанас Чипилов            Монтана 1921 (Монтана)        
 2  Юлиан Попев               Пирин Благоевград (Благоевград)
 2  Жуниньо                   Славия 1913 (София)           
 2  Мирослав Миндев           Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Деян Христов              Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Илия Илиев                Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Мартин Ковачев            Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Петър Стоянов             Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Стойчо Младенов           Спортист 1924 (Своге)         
 2  Иван Стоянов              ЦСКА (София)                  
 2  Дормушали Саидходжа       ЦСКА (София)                    /вкл. 0 асистенции за Литекс (Ловеч)/
 2  Борис Галчев              ЦСКА (София)                    /вкл. 1 асистенция за Пирин Благоевград (Благоевград)/
 2  Костадин Стоянов          ЦСКА (София)                  
 2  Мирослав Манолов          Черно море (Варна)            
 2  Мартин Тошев              Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Йохен Зайц                Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Енис Хажри                Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Адалтон (Дуду)            Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Станислав Бачев           Берое (Стара Загора)          
 1  Милен Танев               Берое (Стара Загора)          
 1  Павел Ковачев             Берое (Стара Загора)          
 1  Иво Иванов                Берое (Стара Загора)          
 1  Васко Кочев               Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Иван Караманов            Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Даниел Ола                Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Алберто Ребека            Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Джилберто Дзанолети       Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Фабио Тинаци              Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Димитър Витанов           Ботев 1912 (Пловдив)          
 1  Алекс                     Левски (София)                  /вкл. 0 асистенции за Черно море (Варна)/
 1  Владимир Гаджев           Левски (София)                
 1  Йордан Милиев             Левски (София)                
 1  Жозе Соареш               Левски (София)                
 1  Мариян Огнянов            Левски (София)                
 1  Еньо Кръстовчев           Левски (София)                
 1  Седрик Бардон             Левски (София)                
 1  Николай Бодуров           Литекс (Ловеч)                
 1  Пламен Николов            Литекс (Ловеч)                
 1  Александър Барт           Литекс (Ловеч)                
 1  Небойша Йеленкович        Литекс (Ловеч)                
 1  Кирил Джоров              Локомотив (Мездра)            
 1  Виктор Софрониев          Локомотив (Мездра)            
 1  Предраг Пажин             Локомотив (Мездра)            
 1  Анатоли Тодоров           Локомотив (Мездра)            
 1  Светослав Дяков           Локомотив (София)             
 1  Виктор Шпишич             Локомотив (София)             
 1  Боян Илиев                Локомотив 1936 (Пловдив)      
 1  Красен Трифонов           Локомотив 1936 (Пловдив)      
 1  Кирил Котев               Локомотив 1936 (Пловдив)        /вкл. 0 асистенции за ЦСКА (София)/
 1  Георги Мечечиев           Локомотив 1936 (Пловдив)      
 1  Горан Янкович             Миньор (Перник)               
 1  Димитър Илиев             Миньор (Перник)               
 1  Христо Господинов         Миньор (Перник)               
 1  Станислав Руменов         Миньор (Перник)               
 1  Павле Делибашич           Миньор (Перник)               
 1  Младен Стоев              Миньор (Перник)               
 1  Валмир                    Миньор (Перник)               
 1  Даниел Златков            Миньор (Перник)               
 1  Венцислав Иванов          Монтана 1921 (Монтана)        
 1  Антон Личков              Монтана 1921 (Монтана)        
 1  Николай Николов           Монтана 1921 (Монтана)        
 1  Димитър Илиев             Монтана 1921 (Монтана)        
 1  Светлан Кондев            Монтана 1921 (Монтана)        
 1  Ахмед Хикмет              Монтана 1921 (Монтана)          /вкл. 0 асистенции за Берое (Стара Загора)/
 1  Зоран Златковски          Пирин Благоевград (Благоевград)
 1  Тодор Паланков            Пирин Благоевград (Благоевград)
 1  Радослав Митревски        Пирин Благоевград (Благоевград)
 1  Мирослав Ризов            Пирин Благоевград (Благоевград)
 1  Асен Николов              Славия 1913 (София)           
 1  Николай Петров            Славия 1913 (София)           
 1  Богомил Дяков             Славия 1913 (София)           
 1  Адриано                   Сливен 2000 (Сливен)            /вкл. 0 асистенции за Литекс (Ловеч)/
 1  Филип Филипов             Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Стефан Киков              Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Деян Борисов              Спортист 1924 (Своге)         
 1  Виктор Дениран            Спортист 1924 (Своге)         
 1  Георги Чакъров            Спортист 1924 (Своге)         
 1  Марин Петров              Спортист 1924 (Своге)         
 1  Лъчезар Младенов          Спортист 1924 (Своге)         
 1  Светослав Петров          Спортист 1924 (Своге)         
 1  Петър Василев             Спортист 1924 (Своге)         
 1  Орлин Орлинов             ЦСКА (София)                  
 1  Даниел Панку              ЦСКА (София)                  
 1  Благой Пасков             ЦСКА (София)                  
 1  Йордан Юруков             Черно море (Варна)            
 1  Танко Дяков               Черно море (Варна)            
 1  Даниел Георгиев           Черно море (Варна)            
 1  Радослав Бачев            Черно море (Варна)            
 1  Александър Ем.Александров Черно море (Варна)              /вкл. 0 асистенции за Берое (Стара Загора)/
 1  Тодор Колев               Черно море (Варна)            
 1  Марсио                    Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Костадин Дяков            Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Цветомир Цонков           Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Александър Стоимирович    Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Педриня                   Черноморец Бургас (Бургас)    

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com