bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Благоевград 2009/10


"А" ОФГ Благоевград - "Места" - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи (Сатовча)                   23   17   2   4   63:33   53
-------------------------------------------------------------------
 2. Върбица 2008 (Ореше)               24   13   4   7   41:36   43
 3. Стрела 2003 (Вълкосел)             24   13   3   8   46:24   42
 4. Илинден 2005 (Илинден)             24   12   4   8   55:40   40
 5. Граничар (Копривлен)               24   11   6   7   47:29   39
 6. Бистрица (Абланица)                24   13   0  11   65:52   39
 7. Единство 2005 (Дъбница)            24   12   3   9   58:44   39 <-
 8. Пирин-Барса (Борово)               24   10   7   7   44:38   37 <-
 9. Пирин (Брезница)                   24   11   3  10   45:40   36 <-
10. Кочан (Кочан)                      23    9   3  11   40:40   30
11. Минерал (Огняново)                 24    7   4  13   39:61   25 <-
12. Канина (Гърмен)                    24    4   2  18   36:70   14 <-
13. Слащен 2007 (Слащен)               24    2   1  21   12:84    7

Бележки
  - ОС на БФС Благоевград разделя ОФГ на "А" и "Б" ОФГ, които от своя
страна отново са разделени съответно на три и две подгрупи на географски
принцип. Членството в "А" ОФГ се определя не според класирането от
изминалия сезон, а по наличие на подходяща база и стадион.
  - В "А" ОФГ Благоевград - "Места" - изток се включват 8 отбора от
ОФГ Благоевград - "Места" - изток: Върбица 2008, Стрела 2003, Илинден 2005,
Граничар, Родопи, Кочан, Слащен 2007 и Бистрица; както и 5 отбора от
ОФГ Благоевград - "Места" - запад: Единство 2005, Пирин (Бр), Пирин-Барса,
Канина и Минерал.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Граничар (Копривлен) - Минерал (Огняново)                 2:2
Илинден 2005 (Илинден) - Канина (Гърмен)                  4:2
Бистрица (Абланица) - Кочан (Кочан)                       3:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 2:0
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            8:0
Пирин-Барса (Борово) - Родопи (Сатовча)                   2:2
Върбица 2008 (Ореше)                                      почива

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Минерал (Огняново) - Родопи (Сатовча)                     1:2
Слащен 2007 (Слащен) - Върбица 2008 (Ореше)               1:2
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                5:2
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    3:0
Канина (Гърмен) - Бистрица (Абланица)                     2:3
Граничар (Копривлен) - Илинден 2005 (Илинден)             2:0
Пирин-Барса (Борово)                                      почива

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Илинден 2005 (Илинден) - Минерал (Огняново)               4:0
Бистрица (Абланица) - Граничар (Копривлен)                3:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  5:1
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   0:1
Върбица 2008 (Ореше) - Пирин (Брезница)                   2:0
Пирин-Барса (Борово) - Слащен 2007 (Слащен)              10:0
Родопи (Сатовча)                                          почива

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Слащен 2007 (Слащен) - Родопи (Сатовча)                   0:2
Пирин (Брезница) - Пирин-Барса (Борово)                   2:3
Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше)                      2:2
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 5:3
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             4:2
Илинден 2005 (Илинден) - Бистрица (Абланица)              9:2
Минерал (Огняново)                                        почива

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Бистрица (Абланица) - Минерал (Огняново)                  9:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Илинден 2005 (Илинден)           0:0
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            2:1
Върбица 2008 (Ореше) - Канина (Гърмен)                    2:0
Пирин-Барса (Борово) - Кочан (Кочан)                      3:1
Родопи (Сатовча) - Пирин (Брезница)                       5:1
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Минерал (Огняново) - Слащен 2007 (Слащен)                 3:0
Кочан (Кочан) - Родопи (Сатовча)                          анулиран *
* - първоначално 1:1, в последствие анулиран заради нередовни играчи
    и в двата отбора.
Канина (Гърмен) - Пирин-Барса (Борово)                    1:1
Граничар (Копривлен) - Върбица 2008 (Ореше)               2:1
Илинден 2005 (Илинден) - Единство 2005 (Дъбница)          3:2
Бистрица (Абланица) - Стрела 2003 (Вълкосел)              3:2
Пирин (Брезница)                                          почива

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Стрела 2003 (Вълкосел) - Минерал (Огняново)               5:1
Единство 2005 (Дъбница) - Бистрица (Абланица)             4:2
Върбица 2008 (Ореше) - Илинден 2005 (Илинден)             2:1
Пирин-Барса (Борово) - Граничар (Копривлен)               1:1
Родопи (Сатовча) - Канина (Гърмен)                        5:2
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   2:1
Кочан (Кочан)                                             почива

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Минерал (Огняново) - Пирин (Брезница)                     4:4
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      4:1
Граничар (Копривлен) - Родопи (Сатовча)                   2:0
Илинден 2005 (Илинден) - Пирин-Барса (Борово)             4:2
Бистрица (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше)                3:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          5:0
Канина (Гърмен)                                           почива

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Единство 2005 (Дъбница) - Минерал (Огняново)              6:1
Върбица 2008 (Ореше) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:1
Пирин-Барса (Борово) - Бистрица (Абланица)                2:1
Родопи (Сатовча) - Илинден 2005 (Илинден)                 3:1
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    2:1
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)                          2:0
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           X кръг

8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Минерал (Огняново) - Кочан (Кочан)                        4:3
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        1:2
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               4:0
Бистрица (Абланица) - Родопи (Сатовча)                    4:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин-Барса (Борово)             3:0
Единство 2005 (Дъбница) - Върбица 2008 (Ореше)            5:0 сл. *
* - прекратен при 2:2 в 78'. Първо в началото на второто полувреме при
    гол на домакините за 2:1 играч на гостите нокаутира съдията, но след
    като той се свестява, мачът е продължен. В 78' при отсъдена дузпа за
    домакините целия отбор и резервната скамейка на гостите атакуват
    съдията, при което срещата е прекратена. На Единство 2005 е присъдена
    служебна победа с 5:0.
Илинден 2005 (Илинден)                                    почива

                           XI кръг

15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Върбица 2008 (Ореше) - Минерал (Огняново)                 2:0
Пирин-Барса (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)            2:2
Родопи (Сатовча) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 0:1
Слащен 2007 (Слащен) - Илинден 2005 (Илинден)             1:2
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   1:1
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           6:1
Бистрица (Абланица)                                       почива

                           XII кръг

22 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Минерал (Огняново) - Канина (Гърмен)                      2:1
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      3:0
Илинден 2005 (Илинден) - Пирин (Брезница)                 3:2
Бистрица (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен)                5:1
Единство 2005 (Дъбница) - Родопи (Сатовча)                4:1
Върбица 2008 (Ореше) - Пирин-Барса (Борово)               2:0
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XIII кръг

29 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Пирин-Барса (Борово) - Минерал (Огняново)                 2:0
Родопи (Сатовча) - Върбица 2008 (Ореше)                   3:2
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             0:2
Пирин (Брезница) - Бистрица (Абланица)                    6:2
Кочан (Кочан) - Илинден 2005 (Илинден)                    0:0
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    2:1
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

                           XIV кръг

28 февруари 2010, неделя, 15:00 ч
Минерал (Огняново) - Граничар (Копривлен)                 1:2
Канина (Гърмен) - Илинден 2005 (Илинден)                  3:6
Кочан (Кочан) - Бистрица (Абланица)                       2:0
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 3:1
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            2:2
Родопи (Сатовча) - Пирин-Барса (Борово)                   3:1
Върбица 2008 (Ореше)                                      почива

                           XV кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Родопи (Сатовча) - Минерал (Огняново)                     5:3
Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен)               4:0
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                3:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)                    3:1
Бистрица (Абланица) - Канина (Гърмен)                     7:1
Илинден 2005 (Илинден) - Граничар (Копривлен)             1:1
Пирин-Барса (Борово)                                      почива

                           XVI кръг

29 април 2010, четвъртък, 17:00 ч *
на неутрален терен: *
Минерал (Огняново) - Илинден 2005 (Илинден)               1:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
Граничар (Копривлен) - Бистрица (Абланица)                4:1
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  0:3
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   0:3
Пирин (Брезница) - Върбица 2008 (Ореше)                   4:0
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин-Барса (Борово)               0:2
Родопи (Сатовча)                                          почива
* - първоначално кръгът е насрочен за 14 март, неделя, 15:00 ч, но поради
    лоши метеорологични условия е отложен.

                           XVII кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Родопи (Сатовча) - Слащен 2007 (Слащен)                   6:1
Пирин-Барса (Борово) - Пирин (Брезница)                   1:0
Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан)                      2:1
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 3:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             1:0
Бистрица (Абланица) - Илинден 2005 (Илинден)              4:1
Минерал (Огняново)                                        почива

                           XVIII кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Минерал (Огняново) - Бистрица (Абланица)                  4:0
Илинден 2005 (Илинден) - Стрела 2003 (Вълкосел)           2:1
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)            4:0
Канина (Гърмен) - Върбица 2008 (Ореше)                    0:1
Кочан (Кочан) - Пирин-Барса (Борово)                      3:1
Пирин (Брезница) - Родопи (Сатовча)                       1:3
Слащен 2007 (Слащен)                                      почива

                           XIX кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Слащен 2007 (Слащен) - Минерал (Огняново)                 0:3
Родопи (Сатовча) - Кочан (Кочан)                          3:1
Пирин-Барса (Борово) - Канина (Гърмен)                    3:2
Върбица 2008 (Ореше) - Граничар (Копривлен)               1:0
Единство 2005 (Дъбница) - Илинден 2005 (Илинден)          2:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Бистрица (Абланица)              1:0
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XX кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Минерал (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел)               3:2
Бистрица (Абланица) - Единство 2005 (Дъбница)             1:0
Илинден 2005 (Илинден) - Върбица 2008 (Ореше)             3:2
Граничар (Копривлен) - Пирин-Барса (Борово)               1:1
Канина (Гърмен) - Родопи (Сатовча)                        0:2
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:0
Кочан (Кочан)                                             почива

                           XXI кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Пирин (Брезница) - Минерал (Огняново)                     1:0
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      0:2
Родопи (Сатовча) - Граничар (Копривлен)                   4:0
Пирин-Барса (Борово) - Илинден 2005 (Илинден)             3:1
Върбица 2008 (Ореше) - Бистрица (Абланица)                4:1
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)          1:0
Канина (Гърмен)                                           почива

                           XXII кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Минерал (Огняново) - Единство 2005 (Дъбница)              1:1 *
* - заради безредици по време на мача Минерал е наказан с лишаване от
    домакинство за 4 мача
Стрела 2003 (Вълкосел) - Върбица 2008 (Ореше)             3:0
Бистрица (Абланица) - Пирин-Барса (Борово)                5:0
Илинден 2005 (Илинден) - Родопи (Сатовча)                 2:3
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    4:0
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          3:0
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           XXIII кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кочан (Кочан) - Минерал (Огняново)                        2:3
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        2:0
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               0:4 сл. *
* - прекратен при 2:1 в 60', след гол на домакините, при които първоначално
    футболист на гостите атакува един от страничните съдии, след което
    играчи и публика на домакините нахлуват на терена и атакуват играчите
    на гостите. На Слащен 2007 е присъдена служебна загуба с 0:4. Отборът
    е наказан и с лишаване от домакинство за 2 мача.
Родопи (Сатовча) - Бистрица (Абланица)                    4:2
Пирин-Барса (Борово) - Стрела 2003 (Вълкосел)             0:0
Върбица 2008 (Ореше) - Единство 2005 (Дъбница)            4:2
Илинден 2005 (Илинден)                                    почива

                           XXIV кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
на неутрален терен: *
Минерал (Огняново) - Върбица 2008 (Ореше)                 1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство.
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин-Барса (Борово)            3:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Родопи (Сатовча)                 0:1
Илинден 2005 (Илинден) - Слащен 2007 (Слащен)             3:0
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)                   2:2
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           2:2
Бистрица (Абланица)                                       почива

                           XXV кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Канина (Гърмен) - Минерал (Огняново)                      2:1
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      2:1
Пирин (Брезница) - Илинден 2005 (Илинден)                 2:0
на неутрален терен: *
Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица (Абланица)                1:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство.
Родопи (Сатовча) - Единство 2005 (Дъбница)                3:0
Пирин-Барса (Борово) - Върбица 2008 (Ореше)               1:1
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XXVI кръг

23 май 2010, неделя, 18:00 ч
на неутрален терен: *
Минерал (Огняново) - Пирин-Барса (Борово)                 0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство.
Върбица 2008 (Ореше) - Родопи (Сатовча)                   2:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             3:0
Бистрица (Абланица) - Пирин (Брезница)                    0:1
Илинден 2005 (Илинден) - Кочан (Кочан)                    3:0
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)                    4:1
Единство 2005 (Дъбница)                                   почива

нагоре


"А" ОФГ Благоевград - "Места" - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Авангард (Бачево)                  18   15   3   0   45:16   48 <-
-------------------------------------------------------------------
 2. Планинец (Годлево)                 18   12   2   4   45:20   38 <-
 3. Рила (Белица)                      18   11   3   4   45:22   36
 4. Миньор (Елешница)                  18    9   3   6   39:29   30
 5. Ураган 1970 (Горно Драглище)       18    8   2   8   31:30   26 <-
 6. Краище (Краище)                    18    8   1   9   30:26   25
 7. Копривлен (Копривлен)              18    7   2   9   34:32   23
 8. Добринище (Добринище)              18    5   1  12   19:40   16 [-][*]
 9. Барселона (Борово)                 18    3   2  13   14:49   11 [+]
10. Якоруда 2007 (Якоруда)             18    1   3  14   14:52    6

Бележки
  - ОС на БФС Благоевград разделя ОФГ на "А" и "Б" ОФГ, които от своя
страна отново са разделени съответно на три и две подгрупи на географски
принцип. Членството в "А" ОФГ се определя не според класирането от
изминалия сезон, а по наличие на подходяща база и стадион.
  - Банско II (Банско), представляващ и играещ в Добринище, и завършил
първенството на ЮЗ "В" АФГ през изминалия сезон 6-ти, като втори отбор на
Банско (Банско), се отказва от участие и се включва в "А" ОФГ Благоевград -
"Места" - запад. Отборът се преименува на Добринище (Добринище).
  - В "А" ОФГ Благоевград - "Места" - запад се включват 5 отбора от ОФГ
Благоевград - "Места" - запад: Миньор, Краище, Копривлен, Рила и Якоруда;
както и 3 отбора от ОФГ Благоевград - "Бистрица": Планинец, Авангард и
Ураган 1970.
  - В групата се включва Барселона (Борово).

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Якоруда 2007 (Якоруда) - Барселона (Борово)               2:2
Авангард (Бачево) - Рила (Белица)                         3:1
Миньор (Елешница) - Планинец (Годлево)                    2:2
Краище (Краище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            2:0
Добринище (Добринище) - Копривлен (Копривлен)             2:1

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Барселона (Борово) - Копривлен (Копривлен)                2:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)      4:1
Планинец (Годлево) - Краище (Краище)                      2:0
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)                         2:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Авангард (Бачево)                1:2

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Авангард (Бачево) - Барселона (Борово)                    3:0
Миньор (Елешница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                2:0
Краище (Краище) - Рила (Белица)                           3:0
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                2:3
Копривлен (Копривлен) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      4:1

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Барселона (Борово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         1:2
Планинец (Годлево) - Копривлен (Копривлен)                5:1
Рила (Белица) - Добринище (Добринище)                     7:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Краище (Краище)                  1:4
Авангард (Бачево) - Миньор (Елешница)                     3:2

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Миньор (Елешница) - Барселона (Борово)                    8:1
Краище (Краище) - Авангард (Бачево)                       0:2
Добринище (Добринище) - Якоруда 2007 (Якоруда)            3:0
Копривлен (Копривлен) - Рила (Белица)                     6:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         2:3

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Барселона (Борово) - Планинец (Годлево)                   1:4
Рила (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)              1:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Копривлен (Копривлен)            1:1
Авангард (Бачево) - Добринище (Добринище)                 3:2
Миньор (Елешница) - Краище (Краище)                       4:1

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Краище (Краище) - Барселона (Борово)                      4:1
Добринище (Добринище) - Миньор (Елешница)                 0:1
Копривлен (Копривлен) - Авангард (Бачево)                 1:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Якоруда 2007 (Якоруда)     4:0
Планинец (Годлево) - Рила (Белица)                        2:2

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Барселона (Борово) - Рила (Белица)                        0:3 сл. *
* - първоначално 2:2, в последствие на Барселона е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Якоруда 2007 (Якоруда) - Планинец (Годлево)               1:2
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          2:0
Миньор (Елешница) - Копривлен (Копривлен)                 3:1
Краище (Краище) - Добринище (Добринище)                   0:1

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Добринище (Добринище) - Барселона (Борово)                2:0
Копривлен (Копривлен) - Краище (Краище)                   5:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор (Елешница)          4:3
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    0:1
Рила (Белица) - Якоруда 2007 (Якоруда)                    4:0

                           X кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Барселона (Борово) - Якоруда 2007 (Якоруда)               3:0
Рила (Белица) - Авангард (Бачево)                         1:2
Планинец (Годлево) - Миньор (Елешница)                    5:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Краище (Краище)            2:1
Копривлен (Копривлен) - Добринище (Добринище)             2:1

                           XI кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Копривлен (Копривлен) - Барселона (Борово)                1:2
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      2:0
Краище (Краище) - Планинец (Годлево)                      1:2
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         0:1
Авангард (Бачево) - Якоруда 2007 (Якоруда)                6:1

                           XII кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Барселона (Борово) - Авангард (Бачево)                    0:4
Якоруда 2007 (Якоруда) - Миньор (Елешница)                1:2
Рила (Белица) - Краище (Краище)                           3:0
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)                4:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Копривлен (Копривлен)      1:0

                           XIII кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Барселона (Борово)         4:1
Копривлен (Копривлен) - Планинец (Годлево)                3:0
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)                     0:5 *
* - заради инциденти по време на срещата, Добринище е наказан с лишаване
    от домакинство за 3 мача.
Краище (Краище) - Якоруда 2007 (Якоруда)                  4:0
Миньор (Елешница) - Авангард (Бачево)                     2:2

                           XIV кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Барселона (Борово) - Миньор (Елешница)                    0:1
Авангард (Бачево) - Краище (Краище)                       3:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Добринище (Добринище)            2:0
Рила (Белица) - Копривлен (Копривлен)                     4:0
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         1:0

                           XV кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Планинец (Годлево) - Барселона (Борово)                   3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рила (Белица)              2:2
Копривлен (Копривлен) - Якоруда 2007 (Якоруда)            3:1
на неутрален терен:
Добринище (Добринище) - Авангард (Бачево)                 1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
Краище (Краище) - Миньор (Елешница)                       0:0

                           XVI кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Барселона (Борово) - Краище (Краище)                      0:2
Миньор (Елешница) - Добринище (Добринище)                 3:1
Авангард (Бачево) - Копривлен (Копривлен)                 3:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     0:2
Рила (Белица) - Планинец (Годлево)                        1:0

                           XVII кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Рила (Белица) - Барселона (Борово)                        5:0
Планинец (Годлево) - Якоруда 2007 (Якоруда)               6:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          1:1
Копривлен (Копривлен) - Миньор (Елешница)                 3:0
на неутрален терен:
Добринище (Добринище) - Краище (Краище)                   0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство

                           XVIII кръг

23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Барселона (Борово) - Добринище (Добринище)                0:0
Краище (Краище) - Копривлен (Копривлен)                   3:0
Миньор (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          5:2
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    2:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Рила (Белица)                    2:2

нагоре


"А" ОФГ Благоевград - "Струма" 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилци 2006 (Рилци)                 16   12   1   3   51:17   37 <-
-------------------------------------------------------------------
 2. Изтребител (Ново Делчево)          16   10   1   5   42:25   31 <-
 3. Бистрица (Катунци)                 16   10   1   5   34:21   31
 4. Атлетик (Благоевград)              16    9   3   4   38:22   30 <-
 5. Локомотив (Дамяница)               16    8   3   5   29:27   27
 6. Левски 2008 (Крупник)              16    7   4   5   27:17   25 <-
 7. Ветрен (Полена)                    16    4   3   9   14:32   15 <-
 8. Струма 2005 (Струмяни)             16    1   2  13   15:47    5 <-
 9. Струма (Марикостиново)             16    1   2  13   16:58    5

Бележки
  - ОС на БФС Благоевград разделя ОФГ на "А" и "Б" ОФГ, които от своя
страна отново са разделени съответно на три и две подгрупи на географски
принцип. Членството в "А" ОФГ се определя не според класирането от
изминалия сезон, а по наличие на подходяща база и стадион.
  - Перун (Кресна), 1-ви в ОФГ Благоевград - "Бистрица" и шампион на
ОФГ Благоевград, влиза в ЮЗ "В" АФГ.
  - В "А" ОФГ Благоевград - "Струма" се включват 6 отбора от ОФГ
Благоевград - "Бистрица": Ветрен, Левски, Рилци 2006, Изтребител, Атлетик
и Струма 2005; както и 3 отбора от ОФГ Благоевград - "Струма": Бистрица,
Локомотив и Струма.
  - Атлетик (Благоевград) играе домакинските си мачове в Логодаж.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            2:0
Атлетик (Благоевград) - Левски 2008 (Крупник)             1:1
Струма 2005 (Струмяни) - Локомотив (Дамяница)             1:4
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци)                      0:4
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Рилци 2006 (Рилци) - Струма (Марикостиново)               6:1
Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена)                    2:0
Левски 2008 (Крупник) - Струма 2005 (Струмяни)            4:2
Изтребител (Ново Делчево) - Атлетик (Благоевград)         2:1
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Атлетик (Благоевград) - Бистрица (Катунци)                4:2
Струма 2005 (Струмяни) - Изтребител (Ново Делчево)        3:3
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник)                   0:0
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             0:0
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци)                   1:0
Левски 2008 (Крупник) - Струма (Марикостиново)            4:0
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               4:0
Атлетик (Благоевград) - Струма 2005 (Струмяни)            2:0
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Бистрица (Катунци)               1:2
Ветрен (Полена) - Атлетик (Благоевград)                   1:2
Струма (Марикостиново) - Изтребител (Ново Делчево)        0:2
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 5:2
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 2:3
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци)                0:0
Атлетик (Благоевград) - Струма (Марикостиново)            5:2
Струма 2005 (Струмяни) - Ветрен (Полена)                  2:0
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      1:1
Струма (Марикостиново) - Струма 2005 (Струмяни)           4:3
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            5:0
Локомотив (Дамяница) - Левски 2008 (Крупник)              1:3
Атлетик (Благоевград)                                     почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Бистрица (Катунци) - Левски 2008 (Крупник)                2:0
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          3:1
Атлетик (Благоевград) - Рилци 2006 (Рилци)                1:2
Ветрен (Полена) - Струма (Марикостиново)                  1:0
Струма 2005 (Струмяни)                                    почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Струма (Марикостиново) - Бистрица (Катунци)               2:4
Рилци 2006 (Рилци) - Струма 2005 (Струмяни)               5:0
Локомотив (Дамяница) - Атлетик (Благоевград)              1:1
Левски 2008 (Крупник) - Изтребител (Ново Делчево)         4:0
Ветрен (Полена)                                           почива

                           X кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            2:1
Левски 2008 (Крупник) - Атлетик (Благоевград)             2:1
Локомотив (Дамяница) - Струма 2005 (Струмяни)             2:0
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      7:1
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XI кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Струма (Марикостиново) - Рилци 2006 (Рилци)               1:3
Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница)                    1:2
Струма 2005 (Струмяни) - Левски 2008 (Крупник)            0:4
Атлетик (Благоевград) - Изтребител (Ново Делчево)         2:1
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XII кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Бистрица (Катунци) - Атлетик (Благоевград)                3:1
Изтребител (Ново Делчево) - Струма 2005 (Струмяни)        5:1
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   0:1
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             4:1
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива

                           XIII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   3:1
Струма (Марикостиново) - Левски 2008 (Крупник)            0:3
Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево)               1:3
Струма 2005 (Струмяни) - Атлетик (Благоевград)            0:3
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XIV кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Бистрица (Катунци) - Струма 2005 (Струмяни)               3:0
Атлетик (Благоевград) - Ветрен (Полена)                   1:1
Изтребител (Ново Делчево) - Струма (Марикостиново)        7:0
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци)                 0:2
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           XV кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 3:1
Рилци 2006 (Рилци) - Левски 2008 (Крупник)                4:1
Струма (Марикостиново) - Атлетик (Благоевград)            2:5
Ветрен (Полена) - Струма 2005 (Струмяни)                  3:0
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XVI кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      3:0
Струма 2005 (Струмяни) - Струма (Марикостиново)           2:2
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            5:3
Левски 2008 (Крупник) - Локомотив (Дамяница)              1:1
Атлетик (Благоевград)                                     почива

                           XVII кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Бистрица (Катунци)                0:1
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          2:1
Рилци 2006 (Рилци) - Атлетик (Благоевград)                1:3
Струма (Марикостиново) - Ветрен (Полена)                  1:3
Струма 2005 (Струмяни)                                    почива

                           XVIII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Бистрица (Катунци) - Струма (Марикостиново)               6:0
Струма 2005 (Струмяни) - Рилци 2006 (Рилци)               0:1
Атлетик (Благоевград) - Локомотив (Дамяница)              5:1
Изтребител (Ново Делчево) - Левски 2008 (Крупник)         3:0
Ветрен (Полена)                                           почива

нагоре


"Б" ОФГ Благоевград - "Места" 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ляски (Ново Лески)                 24   15   4   5   49:28   49
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопа (Рибново)                   24   15   0   9   75:49   45
 3. Плетена (Плетена)                  24   14   1   9   50:46   43
 4. Ореляк (Лъжница)                   24   14   0  10   61:40   42
 5. Садово (Садово)                    24   13   2   9   56:36   41
 6. Корница (Корница)                  24   12   3   9   61:51   39
 7. Буйна Места (Мусомища)             24   12   0  12   63:51   36
 8. Долен (Долен)                      24   11   3  10   56:59   36 [+]
 9. Граничар (Туховища)                24   10   4  10   43:49   34 [+]
10. Буково (Буково)                    24    6   5  13   39:60   23 [+]
11. Лисец (Осиково)                    24    7   1  16   39:79   22 [+]
12. Дебрен (Дебрен)                    23   10   1  12   36:42   31 [*]
13. Спартак 2004 (Долно Дряново)       23    3   2  18   24:62   11 [*]

Бележки
  - ОС на БФС Благоевград разделя ОФГ на "А" и "Б" ОФГ, които от своя
страна отново са разделени съответно на три и две подгрупи на географски
принцип. Членството в "А" ОФГ се определя не според класирането от
изминалия сезон, а по наличие на подходяща база и стадион.
  - В "Б" ОФГ Благоевград - "Места" се включват 6 отбора от ОФГ Благоевград
- "Места" - изток: Дебрен, Родопа, Ляски, Плетена, Садово и Спартак 2004;
както и 3 отбора от ОФГ Благоевград - "Места" - запад: Ореляк, Буйна Места
и Корница.
  - В групата се включват Буково (Буково), Граничар (Туховища), Долен (Долен)
и Лисец (Осиково).
  - Дебрен (Дебрен) и Спартак 2004 (Долно Дряново) се отказват от участие
на полусезона. Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0. Мачът по между им през пролетта не се играе.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Корница (Корница)          1:1
Дебрен (Дебрен) - Буково (Буково)                         4:0
Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    5:3
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)                        1:0
Плетена (Плетена) - Лисец (Осиково)                       2:0
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  6:0
Ореляк (Лъжница)                                          почива

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Садово (Садово)                       2:1
Лисец (Осиково) - Ореляк (Лъжница)                        2:7
Долен (Долен) - Плетена (Плетена)                         1:4
Граничар (Туховища) - Ляски (Ново Лески)                  1:1
Буково (Буково) - Родопа (Рибново)                        1:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Дебрен (Дебрен)            0:3
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Дебрен (Дебрен) - Корница (Корница)                       3:1
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           4:1
Ляски (Ново Лески) - Буково (Буково)                      3:0
Плетена (Плетена) - Граничар (Туховища)                   4:1
Ореляк (Лъжница) - Долен (Долен)                          4:1
Буйна Места (Мусомища) - Лисец (Осиково)                  3:1
Садово (Садово)                                           почива

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Лисец (Осиково) - Садово (Садово)                         2:4
Долен (Долен) - Буйна Места (Мусомища)                    2:1
Граничар (Туховища) - Ореляк (Лъжница)                    1:3
Буково (Буково) - Плетена (Плетена)                       2:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)         3:3
Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново)                        2:1
Корница (Корница)                                         почива

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)                      3:1
Ляски (Ново Лески) - Дебрен (Дебрен)                      1:0
Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          4:1
Ореляк (Лъжница) - Буково (Буково)                        3:1
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Туховища)              9:1
Садово (Садово) - Долен (Долен)                           6:0
Лисец (Осиково)                                           почива

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Лисец (Осиково)                       3:1
Граничар (Туховища) - Садово (Садово)                     2:0
Буково (Буково) - Буйна Места (Мусомища)                  1:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ореляк (Лъжница)           2:5
Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена)                       3:0
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     4:0
Долен (Долен)                                             почива

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    4:3
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      4:3
Ореляк (Лъжница) - Дебрен (Дебрен)                        1:2
Буйна Места (Мусомища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)     1:0
Садово (Садово) - Буково (Буково)                         7:1
Лисец (Осиково) - Долен (Долен)                           0:1
Граничар (Туховища)                                       почива

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Долен (Долен)                         7:2
Граничар (Туховища) - Лисец (Осиково)                     4:3
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Садово (Садово)            1:0
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)                  3:0
Родопа (Рибново) - Ореляк (Лъжница)                       2:1
Ляски (Ново Лески) - Плетена (Плетена)                    2:0
Буково (Буково)                                           почива

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Корница (Корница)                     5:1
Ореляк (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                     4:0
Буйна Места (Мусомища) - Родопа (Рибново)                 4:6
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         2:2
Лисец (Осиково) - Буково (Буково)                         1:1
Долен (Долен) - Граничар (Туховища)                       1:1
Спартак 2004 (Долно Дряново)                              почива

                           X кръг

8 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Граничар (Туховища)                   1:0
Буково (Буково) - Долен (Долен)                           2:4
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Лисец (Осиково)           10:1
Родопа (Рибново) - Садово (Садово)                        2:1
Ляски (Ново Лески) - Буйна Места (Мусомища)               2:1
Плетена (Плетена) - Ореляк (Лъжница)                      2:1
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XI кръг

15 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      0:1
Буйна Места (Мусомища) - Плетена (Плетена)                0:3 сл. *
* - първоначалният резултат е анулиран, а на Буйна Места е присъдена
    служебна загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески)                      1:0
Лисец (Осиково) - Дебрен (Дебрен)                         2:8
Долен (Долен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              4:1
Граничар (Туховища) - Буково (Буково)                     1:1
Родопа (Рибново)                                          почива

                           XII кръг

22 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Буково (Буково)                       2:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Туховища)        3:1
Дебрен (Дебрен) - Долен (Долен)                           3:1
Родопа (Рибново) - Лисец (Осиково)                        6:1
Плетена (Плетена) - Садово (Садово)                       1:1
Ореляк (Лъжница) - Буйна Места (Мусомища)                 2:1
Ляски (Ново Лески)                                        почива

                           XIII кръг

29 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Корница (Корница)                6:2
Садово (Садово) - Ореляк (Лъжница)                        1:0
Лисец (Осиково) - Ляски (Ново Лески)                      3:0
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)                          5:2
Граничар (Туховища) - Дебрен (Дебрен)                     0:3 сл. *
* - първоначалният резултат е анулиран, а на Граничар е присъдена
    служебна загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Буково (Буково) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            2:1
Плетена (Плетена)                                         почива

*  - Дебрен (Дебрен) и Спартак 2004 (Долно Дряново) се отказват от участие
на полусезона. Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта
се присъждат служебни победи с 3:0. Мачът по между им през пролетта не се играе.

                           XIV кръг

28 февруари 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          3:0 сл.
Буково (Буково) - Дебрен (Дебрен)                         3:0 сл.
Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)                    3:1
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        1:1
Лисец (Осиково) - Плетена (Плетена)                       3:1
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)                  4:1
Ореляк (Лъжница)                                          почива

                           XV кръг

7 март 2010, неделя, 10:30 ч
Садово (Садово) - Корница (Корница)                       3:2
Ореляк (Лъжница) - Лисец (Осиково)                        0:3 сл. *
* - първоначално 3:1, в последствие на Ореляк е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради използване на наказан играч.
Плетена (Плетена) - Долен (Долен)                         4:1
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Туховища)                  2:0
Родопа (Рибново) - Буково (Буково)                        3:5
Дебрен (Дебрен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            неигран
Буйна Места (Мусомища)                                    почива

                           XVI кръг

30 май 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Дебрен (Дебрен)                       3:0 сл.
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           0:3 сл.
Буково (Буково) - Ляски (Ново Лески)                      2:3
Граничар (Туховища) - Плетена (Плетена)                   1:0
Долен (Долен) - Ореляк (Лъжница)                          6:2
Лисец (Осиково) - Буйна Места (Мусомища)                  1:4
Садово (Садово)                                           почива
* - първоначално кръгът е насрочен за 14 март, неделя, 10:30 ч, но поради
    лоши метеорологични условия е отложен.

                           XVII кръг

21 март 2010, неделя, 10:30 ч
Садово (Садово) - Лисец (Осиково)                         4:0
Буйна Места (Мусомища) - Долен (Долен)                    6:1
Ореляк (Лъжница) - Граничар (Туховища)                    0:2
Плетена (Плетена) - Буково (Буково)                       3:0
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         3:0 сл.
Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен)                        3:0 сл.
Корница (Корница)                                         почива

                           XVIII кръг

28 март 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      5:4
Дебрен (Дебрен) - Ляски (Ново Лески)                      0:3 сл.
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена)          0:3 сл.
Буково (Буково) - Ореляк (Лъжница)                        0:5
Граничар (Туховища) - Буйна Места (Мусомища)              2:0
Долен (Долен) - Садово (Садово)                           6:1
Лисец (Осиково)                                           почива

                           XIX кръг

5 април 2010, понеделник, 10:30 ч
Лисец (Осиково) - Корница (Корница)                       3:2
Садово (Садово) - Граничар (Туховища)                     4:0 сл. *
* - прекратен по вина на гостите, на Садово е присъдена служебна победа с 4:0.
Буйна Места (Мусомища) - Буково (Буково)                  4:2
Ореляк (Лъжница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           3:0 сл.
Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен)                       3:0 сл.
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     3:1
Долен (Долен)                                             почива

                           XX кръг

11 април 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)                    0:0
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)                      7:0
Дебрен (Дебрен) - Ореляк (Лъжница)                        0:3 сл.
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Буйна Места (Мусомища)     0:3 сл.
Буково (Буково) - Садово (Садово)                         2:1
Долен (Долен) - Лисец (Осиково)                           4:1
Граничар (Туховища)                                       почива

                           XXI кръг

18 април 2010, неделя, 10:30 ч
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         6:1
Лисец (Осиково) - Граничар (Туховища)                     3:2
Садово (Садово) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            3:0 сл.
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  3:0 сл.
Ореляк (Лъжница) - Родопа (Рибново)                       3:0
Плетена (Плетена) - Ляски (Ново Лески)                    1:2
Буково (Буково)                                           почива

                           XXII кръг

25 април 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Плетена (Плетена)                     6:0
Ляски (Ново Лески) - Ореляк (Лъжница)                     5:0
Родопа (Рибново) - Буйна Места (Мусомища)                 5:1
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         0:3 сл.
Буково (Буково) - Лисец (Осиково)                         4:0
Граничар (Туховища) - Долен (Долен)                       6:1
Спартак 2004 (Долно Дряново)                              почива

                           XXIII кръг

2 май 2010, неделя, 10:30 ч
Граничар (Туховища) - Корница (Корница)                   3:2
Долен (Долен) - Буково (Буково)                           2:2
Лисец (Осиково) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            3:0 сл.
Садово (Садово) - Родопа (Рибново)                        3:1
Буйна Места (Мусомища) - Ляски (Ново Лески)               2:1
Ореляк (Лъжница) - Плетена (Плетена)                      4:0
Дебрен (Дебрен)                                           почива

                           XXIV кръг

9 май 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)                      5:4
Плетена (Плетена) - Буйна Места (Мусомища)                3:1
Ляски (Ново Лески) - Садово (Садово)                      3:1
Дебрен (Дебрен) - Лисец (Осиково)                         0:3 сл.
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Долен (Долен)              0:3 сл.
Буково (Буково) - Граничар (Туховища)                     2:2
Родопа (Рибново)                                          почива

                           XXV кръг

16 май 2010, неделя, 10:30 ч
Буково (Буково) - Корница (Корница)                       2:2
Граничар (Туховища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        3:0 сл.
Долен (Долен) - Дебрен (Дебрен)                           3:0 сл.
Лисец (Осиково) - Родопа (Рибново)                        2:3
Садово (Садово) - Плетена (Плетена)                       5:0
Буйна Места (Мусомища) - Ореляк (Лъжница)                 3:4
Ляски (Ново Лески)                                        почива

                           XXVI кръг

23 май 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Буйна Места (Мусомища)                5:0
Ореляк (Лъжница) - Садово (Садово)                        2:0
Ляски (Ново Лески) - Лисец (Осиково)                      6:0
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          3:0
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Туховища)                     0:3 сл.
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Буково (Буково)            0:3 сл.
Плетена (Плетена)                                         почива

нагоре


"Б" ОФГ Благоевград - "Струма" 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Михнево)                   22   17   2   3   76:32   53
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Кавракирово)                22   12   2   8   45:29   38
 3. Спортист (Струма/Лебница)          22   12   2   8   52:46   38
 4. Първомай (Първомай)                22   11   4   7   55:32   37 [+]
 5. Подгорец (Коларово)                22   10   6   6   56:33   36
 6. Светкавица (Митино)                22   11   1  10   53:53   34
 7. Балкан (Церово)                    22   10   4   8   55:52   34 <-
 8. Орел (Лебница)                     22   10   1  11   45:51   31
 9. Калабак (Самуилово)                22    9   2  11   38:53   29
10. Беласица 08 (Беласица)             22    7   3  12   39:48   24
11. Спартак 2007 (Склаве)              22    2   0  20   15:82    6
12. Балкан (Горна Брезница)            22    6   3  13   32:50   21 <- [*]

Бележки
  - ОС на БФС Благоевград разделя ОФГ на "А" и "Б" ОФГ, които от своя
страна отново са разделени съответно на три и две подгрупи на географски
принцип. Членството в "А" ОФГ се определя не според класирането от
изминалия сезон, а по наличие на подходяща база и стадион.
  - В "Б" ОФГ Благоевград - "Струма" се включват 2 отбора от ОФГ Благоевград -
"Бистрица": Балкан (ГБ) и Балкан (Цер); както и 9 отбора от ОФГ Благоевград -
"Струма": Вихър, Ураган, Подгорец, Орел, Беласица 08, Спортист, Калабак,
Светкавица и Спартак 2007.
  - Граничар (Логодаж), 7-и в ОФГ Благоевград - "Бистрица" през изминалия
сезон; се отказва от участие.
  - Петрич 2005 (Петрич), 1-и в ОФГ Благоевград - "Струма" през изминалия
сезон; се отказва от участие.
  - Първомай (Първомай) се включва в групата.
  - Балкан (Горна Брезница) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
им до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците им се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Балкан (Горна Брезница) - Първомай (Първомай)             1:1
Беласица 08 (Беласица) - Балкан (Церово)                  1:1
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    0:0
Спортист (Струма/Лебница) - Светкавица (Митино)           7:3
Калабак (Самуилово) - Орел (Лебница)                      3:0
Спартак 2007 (Склаве) - Подгорец (Коларово)               0:3 сл.

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)                 4:1
Орел (Лебница) - Спартак 2007 (Склаве)                    2:1
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 2:1
Ураган (Михнево) - Спортист (Струма/Лебница)              6:3
Балкан (Церово) - Вихър (Кавракирово)                     1:1
Балкан (Горна Брезница) - Беласица 08 (Беласица)          4:1

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Беласица 08 (Беласица) - Първомай (Първомай)              2:2
Вихър (Кавракирово) - Балкан (Горна Брезница)             4:1
Спортист (Струма/Лебница) - Балкан (Церово)               7:2
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    1:3
Спартак 2007 (Склаве) - Светкавица (Митино)               0:2
Подгорец (Коларово) - Орел (Лебница)                      4:2

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Първомай (Първомай) - Орел (Лебница)                      4:0
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 3:3
Ураган (Михнево) - Спартак 2007 (Склаве)                  7:0
Балкан (Церово) - Калабак (Самуилово)                     7:0
Балкан (Горна Брезница) - Спортист (Струма/Лебница)       2:0
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              1:2

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Кавракирово) - Първомай (Първомай)                 2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Беласица 08 (Беласица)        4:2
Калабак (Самуилово) - Балкан (Горна Брезница)             2:2
Спартак 2007 (Склаве) - Балкан (Церово)                   0:3
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    2:2
Орел (Лебница) - Светкавица (Митино)                      4:3

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Първомай (Първомай) - Светкавица (Митино)                 7:0
Ураган (Михнево) - Орел (Лебница)                         3:1
Балкан (Церово) - Подгорец (Коларово)                     0:0
Балкан (Горна Брезница) - Спартак 2007 (Склаве)           9:1
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              0:2
Вихър (Кавракирово) - Спортист (Струма/Лебница)           1:0

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Спортист (Струма/Лебница) - Първомай (Първомай)           3:0
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 2:0
Спартак 2007 (Склаве) - Беласица 08 (Беласица)            1:4
Подгорец (Коларово) - Балкан (Горна Брезница)             1:1
Орел (Лебница) - Балкан (Церово)                          0:0
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    3:4

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Първомай (Първомай) - Ураган (Михнево)                    2:3
Балкан (Церово) - Светкавица (Митино)                     1:0
Балкан (Горна Брезница) - Орел (Лебница)                  4:2
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              2:1
Вихър (Кавракирово) - Спартак 2007 (Склаве)               8:1
Спортист (Струма/Лебница) - Калабак (Самуилово)           2:2

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 2:3
Спартак 2007 (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)         1:2
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 3:2
Орел (Лебница) - Беласица 08 (Беласица)                   5:1
Светкавица (Митино) - Балкан (Горна Брезница)             2:1
Ураган (Михнево) - Балкан (Церово)                        9:3

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Първомай (Първомай) - Балкан (Церово)                     5:0
Балкан (Горна Брезница) - Ураган (Михнево)                4:1
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              3:0
Вихър (Кавракирово) - Орел (Лебница)                      5:1
Спортист (Струма/Лебница) - Подгорец (Коларово)           0:6
Калабак (Самуилово) - Спартак 2007 (Склаве)               3:0

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Спартак 2007 (Склаве) - Първомай (Първомай)               0:1
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 1:3
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                0:1
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 4:1
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 5:1
Балкан (Церово) - Балкан (Горна Брезница)                 2:3

* - Балкан (Горна Брезница) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
им до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците им се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

29 май 2010, събота, 18:00 ч
Първомай (Първомай) - Балкан (Горна Брезница)             3:0 сл.
Балкан (Церово) - Беласица 08 (Беласица)                  5:1
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    4:0
Светкавица (Митино) - Спортист (Струма/Лебница)           4:2
Орел (Лебница) - Калабак (Самуилово)                      5:1
Подгорец (Коларово) - Спартак 2007 (Склаве)               9:0
* - първоначално кръгът е насрочен за 13 март, събота, 15:00 ч, но поради
    лоши метеорологични условия е отложен.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Подгорец (Коларово) - Първомай (Първомай)                 1:1
Спартак 2007 (Склаве) - Орел (Лебница)                    1:3
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Ураган (Михнево)              2:1
Вихър (Кавракирово) - Балкан (Церово)                     3:0
Беласица 08 (Беласица) - Балкан (Горна Брезница)          3:0 сл.

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)              0:0
Балкан (Горна Брезница) - Вихър (Кавракирово)             0:3 сл.
Балкан (Церово) - Спортист (Струма/Лебница)               2:1
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    5:0
Светкавица (Митино) - Спартак 2007 (Склаве)               1:0
Орел (Лебница) - Подгорец (Коларово)                      3:2

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Орел (Лебница) - Първомай (Първомай)                      1:4
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 2:0
Спартак 2007 (Склаве) - Ураган (Михнево)                  0:2
Калабак (Самуилово) - Балкан (Церово)                     5:2
Спортист (Струма/Лебница) - Балкан (Горна Брезница)       3:0 сл.
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              2:3

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)                 1:0
Беласица 08 (Беласица) - Спортист (Струма/Лебница)        4:2
Балкан (Горна Брезница) - Калабак (Самуилово)             0:3 сл.
Балкан (Церово) - Спартак 2007 (Склаве)                   2:1
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    2:1
Светкавица (Митино) - Орел (Лебница)                      5:2

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 6:3
Орел (Лебница) - Ураган (Михнево)                         1:2
Подгорец (Коларово) - Балкан (Церово)                     6:4
Спартак 2007 (Склаве) - Балкан (Горна Брезница)           3:0 сл.
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Вихър (Кавракирово)           1:0

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Първомай (Първомай) - Спортист (Струма/Лебница)           0:1
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 6:1
Беласица 08 (Беласица) - Спартак 2007 (Склаве)            5:0
Балкан (Горна Брезница) - Подгорец (Коларово)             0:3 сл.
Балкан (Церово) - Орел (Лебница)                          5:0
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    6:3

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)                    3:0
Светкавица (Митино) - Балкан (Церово)                     5:2
Орел (Лебница) - Балкан (Горна Брезница)                  3:0 сл.
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              2:1
Спартак 2007 (Склаве) - Вихър (Кавракирово)               1:3
Калабак (Самуилово) - Спортист (Струма/Лебница)           2:4

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Първомай (Първомай) - Калабак (Самуилово)                 4:0
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак 2007 (Склаве)         4:2
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 1:0
Беласица 08 (Беласица) - Орел (Лебница)                   1:3
Балкан (Горна Брезница) - Светкавица (Митино)             0:3 сл.
Балкан (Церово) - Ураган (Михнево)                        4:3

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Балкан (Церово) - Първомай (Първомай)                     6:1
Ураган (Михнево) - Балкан (Горна Брезница)                3:0 сл.
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:1
Орел (Лебница) - Вихър (Кавракирово)                      3:0
Подгорец (Коларово) - Спортист (Струма/Лебница)           2:2
Спартак 2007 (Склаве) - Калабак (Самуилово)               2:1

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Първомай (Първомай) - Спартак 2007 (Склаве)               8:0
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 0:3
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                1:4
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 1:0
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 1:2
Балкан (Горна Брезница) - Балкан (Церово)                 0:3 сл.

нагоре


"А" ОФГ Благоевград - финали 2009/10

                           1 кръг:

26 май 2010, сряда, 18:00 ч
в Крупник:
Авангард (Бачево) - Рилци 2006 (Рилци)                    1:3 (0:2)
  [0:1 Илиян Михайлов 12', 0:2 Костадин Бащенски 45'-аг, 1:2 Спас Манушкин 47',
   1:3 Марио Георгиев 59']
Родопи (Сатовча)                                          почива

                           Финал:

30 май 2010, неделя, 18:00 ч
в Крупник:
Рилци 2006 (Рилци) - Родопи (Сатовча)                     1:1 (1:1); при дузпите: 7:8
  [1:0 Вилиан Михайлов 36', 1:1 Красен Пингов 45']
  [чк: Илиев (Ри) 90, Дунчев (Ро) 90']

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com