bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Зимна подготовка 2009/10


Приятелски срещи 2009/10

10 януари 2010, неделя

Марица (Мененкьово) - Марица (Белово)                     2:6
   ~ 80 зрители


16 януари 2010, събота

12:00 ч
Черноморец (Поморие) - Русокастро (Русокастро)            7:0 (4:0)
  [1:0 Живко Петков 1', 2:0 Цветан Филипов 1п, 3:0 Емануил Манев 1п,
   4:0 Георги Костадинов 20', 5:0 Малин Орачев 2п, 7:0 Тодорин Димитров 2п,2п]

във Войнеговци, 11:00 ч *
Левски (Чепинци) - Бенковски (Костинброд)                 2:1 (1:1)
  [1:0 Иво Траянов 20', 1:1 ??? 44', 2:1 Антон Василев 78']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, 13:00 ч *
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    0:1 (0:0)
  [0:1 ??? 2п]
  [ид: ??? (С) 85']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал


17 януари 2010, неделя

във Войнеговци, 11:00 ч *
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Тодоров 2', 2:0 Валентин Петков 46']
  [чк: ??? (С) 75']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, 13:00 ч *
Витоша (Бистрица, обл.Сф ст.) - Нови Искър 2005 (Н.Искър) 2:0 (1:0)
  [1:0 Чавдар Атанасов 7', 2:0 ??? 75']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал


18 януари 2010, понеделник

в Поморие, Градски стадион, 18:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)            5:0 (3:0)
  [1:0 Николай Кръстев 22', 2:0 Мартин Тошев 27', 3:0 Пламен Крумов 42',
   4:0 Ектор Гонсалес 55', 5:0 Адриан Фернандес 77'], ~ 90 зрители


20 януари 2010, сряда

Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)                  -

Марек (Дупница) - Рилски спортист (Самоков)               3:3 (1:2)
  [0:1 Куаме Фиделе 25', 0:2 Виктор Младенов 35', 1:2 Виктор Матеев 37',
   1:3 Васил Киров 75', 2:3 Валентин Валентинов 78', 3:3 Румен Ангелов 2п]


21 януари 2010, четвъртък

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Равда 1954 (Равда)            -


22 януари 2010, петък

Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                  -


23 януари 2010, събота

в Свиленград, ст."Колодрума"
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)                      -

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:30 ч
Панайот Волов (Шумен) - Локомотив (София)                  -

Вихрен (Сандански) - Локомотив 1936 (Пловдив)              -

Балкан (Ботевград) - Спортист 1924 (Своге)                 -

Шабла (Шабла) - Славия 1913 (София)                        -

в Краводер, ст."Септември"
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)                  -

Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                 -

в Баня
Левски 2004 (Карлово) - Ботев (Враца)                      -


24 януари 2010, неделя

Калиакра (Каварна) - Левски (София)                        -

във Войнеговци, 11:00 ч *
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      2:1 (1:0)
  [1:0 Иво Траянов 43'-д, 2:0 Георги Георгиев 55', 2:1 Ивайло Тончев 76']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал

във Войнеговци, 13:00 ч *
Въстаник (Войнеговци) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)  4:2 (1:0)
  [1:0 Иво Бонев 18', 2:0 Борислав Димитров 64', 3:0 Момчил Георгиев Димитров 66',
   4:0 Борислав Димитров 69'; 4:2 Чавдар Атанасов 74',77']
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал


25 януари 2010, понеделник

в Поморие, Градски стадион, 17:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)             -


26 януари 2010, вторник

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:30 ч
Спартак (Варна) - Локомотив (София)                        -

Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София)               -

в Сандански, ст."Спартак"
Септември (Симитли) - Локомотив 1936 (Пловдив)             -

на неутрален терен
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                  -  /или на 27 януари/


27 януари 2010, сряда

Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)                    -

Светкавица 1922 (Търговище) - Черно море (Варна)           -

в КК Албена, ст."Албена-1", 15:00 ч
Панайот Волов (Шумен) - Пирин Благоевград (Благоевград)    -

Локомотив (Мездра) - Балкан (Ботевград)                    -

Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)              -

Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      -


29 януари 2010, петък

в Анталия, Турция
Банско (Банско) - Черноморец (Одеса, Укр, 1)               -

Локомотив (Мездра) - Спортист 1924 (Своге)                 -  /или на 30 януари/

в КК Албена, ст."Албена-1", 15:00 ч
Калиакра (Каварна) - Пирин Благоевград (Благоевград)       -

Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (София)            -

в КК Албена, ст."Албена-1"
Спартак (Варна) - Миньор (Перник)                          -


30 януари 2010, събота

в КК Албена, ст."Албена-1"
Черно море (Варна) - Дунаря (Гюргево?/Галац?/???, Рум, 2?) -

11:30 ч
Славия 1913 (София) - Марек (Дупница)                      -

в Правец, Градски стадион, 10:00 ч
Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол)                      -

в Поморие, Градски стадион
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1986 (Бургас)               -


31 януари 2010, неделя

в Анталия, Турция
Банско (Банско) - Шинник (Ярославъл, Рус, 2)               -

във Войнеговци, 11:00 ч *
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Витоша (Бистрица)     1:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Чарлов 70'-д]
* - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, Мач за 3-4 място

във Войнеговци, 14:30 ч *
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  4:2 (3:1) *
  [1:0 Григор Григоров 24'-аг, 2:0 Ивайло Траянов 26', 3:0 Златан Петров 29',
   3:1 Георги Димитров 39', 4:1 Иван Петров 51', 4:2 Емануил Иванов 78'-д]
  [чк: Стоян Стоянов (В) 79']
* - мачът е прекратен в 79' при 4:2 и този резултат е зачетен за краен.
** - XL-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, Финал
*** - най-добър футболист на турнира: Ивайло Траянов - Левски (Чепинци).


1 февруари 2010, понеделник

в Анталия, Турция
Черноморец Бургас (Бургас) - Рапид (Виена, Ав, 1)          -


2 февруари 2010, вторник

Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)                  -


3 февруари 2010, сряда

Локомотив (София) - Миньор (Перник)                        -

Пирин Благоевград (Благоевград) - Септември (Симитли)      -

Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)              -

в Катунци или в Дамяница
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                      -


4 февруари 2010, четвъртък

в Белек, Турция
Черноморец Бургас (Бургас) - Динамо (Букурещ, Рум, 1)      -

в Анталия, Турция
Литекс (Ловеч) - Партизан (Белград, Сър, 1)                -

в Агия Напа, Кипър
АПОЕЛ (Никозия, Кип, 1) - Левски (София)                   -


6 февруари 2010, събота

в Анталия, Турция
Славия 1913 (София) - Васлуй (Васлуй, Рум, 1)              -

в Анталия, Турция
ЦСКА (София) - Аустрия Кернтен (Клагенфурт, Ав, 1)         -

в Анталия, Турция
Локомотив 1936 (Пловдив) - Кошице (Кошице, Свк, 1)         -

в Анталия, Турция
Черноморец Бургас (Бургас) - Винтертур (Винтертур, Швц, 2) -

Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                     -

Пирин Благоевград (Благоевград) - Малеш (Микрево)          -

Септември (Симитли) - Марек (Дупница)                      -

в Краводер, ст."Септември"
Ботев (Криводол) - Балкан (Ботевград)                      -


7 февруари 2010, неделя

в Анталия, Турция
Локомотив (София) - Стяуа (Букурещ, Рум, 1)                -

в Анталия, Турция
Литекс (Ловеч) - Тимишоара (Тимишоара, Рум, 1)             -

в Агия Напа, Кипър
Левски (София) - Шериф (Тираспол, Мол, 1)                  -


8 февруари 2010, понеделник

в Анталия, Турция
ЦСКА (София) - Спартак (Москва, Рус, 1)                    -

в Анталия, Турция
Локомотив 1936 (Пловдив) - ДВСК (Дебрецен, Унг, 1)         -


9 февруари 2010, вторник

в Анталия, Турция
Славия 1913 (София) - Амкар (Перм, Рус, 1)                 -


10 февруари 2010, сряда

в Анталия, Турция
ЦСКА (София) - Днепър (Днепропетровск, Укр, 1)             -

в Анталия, Турция
Литекс (Ловеч) - Теплице (Теплице, Чех, 1)                 -

в Анталия, Турция
Локомотив 1936 (Пловдив) - Университатя (Крайова, Рум, 1)  -

в Анталия, Турция
Локомотив (София) - ДВСК (Дебрецен, Унг, 1)                -

в Анталия, Турция
Славия 1913 (София) - Копер (Копер, Слн, 1)                -

в Агия Напа, Кипър
Левски (София) - Динамо (Минск, Блр, 1)                    -

в Анталия, Турция
Черноморец Бургас (Бургас) - Вакер (Инсбрук, Ав, 2)        -

Черноморец (Поморие) - Сливен 2000 (Сливен)                -

Септември (Симитли) - Левски /дубл./ (София)               -


12 февруари 2010, петък

в Анталия, Турция
Славия 1913 (София) - Терек (Грозни, Рус, 1)               -  /не е потвърден/

в Анталия, Турция
ЦСКА (София) - Слован (Братислава, Свк, 1)                 -

в Агия Напа, Кипър
Левски (София) - Легия (Варшава, Пол, 1)                   -


13 февруари 2010, събота

в Анталия, Турция
Литекс (Ловеч) - Цървена звезда (Белград, Сър, 1)          -

в Анталия, Турция
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ред Бул Юниорс (Залцбург,Ав,2)  -

Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                   -

Спартак (Варна) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                 -


15 февруари 2010, понеделник

в Агия Напа, Кипър
Левски (София) - Слован (Либерец, Чех, 1)                  -


16 февруари 2010, вторник

в Анталия, Турция
Локомотив 1936 (Пловдив) - Стяуа (Букурещ, Рум, 1)         -  /не е потвърден/

в Анталия, Турция
Славия 1913 (София) - ОФК Београд (Белград, Сър, 1)        -


17 февруари 2010, сряда

Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)                -

Брестник 1948 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             -


20 февруари 2010, събота

Черно море (Варна) - Спортул Студенцеск (Букурещ, Рум, 2)  -

Левски (София) - Локомотив (Мездра)                        -

Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)                -

Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)           -

Локомотив (София) - Ботев (Враца)                          -

Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)                -

Локомотив 1936 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)         -

Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Крив)/Ком-Миньор (Берк)    -

Тиквеш (Кавадарци, Мак, 3) - Пирин (Гоце Делчев)           -

Черноморец (Поморие) - Панайот Волов (Шумен)               -


21 февруари 2010, неделя

в Кавадарци, Македония
Ренова (Джепчище)/Силекс (Кратово) - Пирин (Гоце Делчев)   -


нагоре


Зимни подготвителни лагери 2009/10

                           "А" ФГ

 1. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 18-30 януари 2010, Свиленград
                                     втори лагер - 2-14 февруари 2010, Анталия, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 14 януари 2010
                                     първи лагер - 17-30 януари 2010, КК Албена
                                     втори лагер - 1-13 февруари 2010, Анталия, Турция
                                     трети лагер - 16-21 февруари 2010, Гърция

 3. Локомотив (София)                сбор        - 9 януари 2010
                                     първи лагер - 14-29 януари, Варна
                                     втори лагер - 4-17 февруари 2010, Анталия, Турция

 4. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 9 януари 2010
                                     първи лагер - 10-15 януари 2010, КК Пампорово
                                     втори лагер - 30 януари-14 февруари 2010, Анталия

 5. Левски (София)                   сбор        - 7 януари 2010
                                     първи лагер - 10-24 януари 2010, Каварна
                                     втори лагер - 2-15 февруари 2010, Агия Напа, Кипър

 6. Миньор (Перник)                  сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 17- януари 2010, Варна
                                     втори лагер - 4- февруари 2010, Анталия, Турция

 7. Славия 1913 (София)              сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 14-28 януари 2010, Варна
                                     втори лагер - 4-17 февруари 2010, Анталия, Турция

 8. Берое (Стара Загора)             сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 16-28 януари 2010, Алания, Турция
                                     втори лагер - 4-13 февруари 2010, Варна

 9. Пирин Благоевград (Благоевград)  сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 17-29 януари 2010, КК Албена
                                     втори лагер - февруари 2010, Турция

10. Черно море (Варна)               сбор        - 7 януари 2010
                                     първи лагер - 11-24 януари 2010, КК Св.св.Константин и Елена

11. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 18- януари 2010, Равда
                                     втори лагер - 2?-10? февруари 2010, КК Албена

12. Сливен 2000 (Сливен)             сбор        - 11 януари 2010

13. Локомотив (Мездра)               сбор        - 12 януари 2010

14. Спортист 1924 (Своге)            сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 14-23 януари 2010, Правец
                                     втори лагер - 1-13 февруари 2010, Анталия, Турция

15. Локомотив 1936 (Пловдив)         сбор        - 10 януари 2010
                                     първи лагер - 17-31 януари 2010, Сандански
                                     втори лагер - 4-17 февруари 2010, Атналия, Турция

16. Ботев 1912 (Пловдив)             сбор        - 18 януари 2010

                           Източна "Б" ФГ

 2. Несебър (Несебър)                сбор        - 7 януари 2010

 3. Калиакра (Каварна)               сбор        - 11 януари 2010

 4. Спартак (Варна)                  сбор        - 18 януари 2010

 5. Черноморец (Поморие)             сбор        - 11 януари 2010

 7. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 11 януари 2010

                           Западна "Б" ФГ

 1. Банско (Банско)                  сбор        - 11 януари 2010, Добринище
                                     първи лагер - 27 януари-12 февруари 2010, Анталия, Турция

 3. Вихрен (Сандански)               сбор        - 12 януари 2010

 6. Ботев (Враца)                    сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 20-30 януари 2010, Павел баня

 8. Марек (Дупница)                  сбор        - 11 януари 2010
                                     първи лагер - 18-30 януари 2010, Паничище

10. Ботев (Криводол)                 сбор        - 11 януари 2010

13. Септември (Симитли)              сбор        - 11 януари 2010

14. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 14 януари 2010
                                     първи лагер - 19-21 февруари 2010, Кавадарци, Македония

нагоре


Зимни трансфери 2009/10

                           "А" ФГ

 1. Литекс (Ловеч)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Страхил Попов              Хлд    Локомотив (Мездра)          11 януари 2010     от НАЕМ
 - Венцислав Бенгюзов         ХаН    Брестник 1948 (Пловдив)     11 януари 2010     от НАЕМ
 - Емил Грозев                З      Литекс /дубл./              11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Максим Стойков             Х      Литекс /дубл./              11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Галато                     В      Атлетико Паранензе          22 януари 2010     под НАЕМ
     (BRA, 10 apr 1983)               (Куритиба, Бра, 1)
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Дормушали Саидходжа        Н      ЦСКА (София)                11 януари 2010     от НАЕМ

 2. ЦСКА (София)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Николай Чипев              Хао    Спортист 1924 (Своге)       8 януари 2010      от НАЕМ, напуска
 - Борис Галчев               Хац    Пирин Бл. (Благоевград)     11 януари 2010
 - Игор Митревски             Зц     Енерги (Котбус, Гер, 2)     11 януари 2010     есента играл под наем в Жерминал Беершот (Антверпен, Бел, 1)
 - Даниел Панку               ХаН    Терек (Грозни, Рус, 1)      12 януари 2010
 - Дормушали Саидходжа        Н      Литекс (Ловеч)              14 януари 2010     от НАЕМ
 - Димитър Илиев              Н      Локомотив 1936 (Пловдив)    15 януари 2010
 - Йоан Андоне (тр)                  Ал Ахли (Дубай, ОАЕ, 1)     17 януари 2010
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Янко Сандански             Ха     Пирин Бл. (Благоевград)     8 януари 2010
 - Николай Чипев              Хао    Локомотив 1936 (Пловдив)    8 януари 2010
 - Александър Събев           Зл     свободен агент              8 януари 2010
 - Любослав Пенев (тр)               свободен агент              13 януари 2010

 3. Локомотив (София)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Цветан Генков              Н      Динамо (Москва, Рус, 1)     9 януари 2010      под НАЕМ
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:

 4. Черноморец Бургас (Бургас)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Георги Божилов             Н      Локомотив 1936 (Пловдив)    9 януари 2010      от НАЕМ
 - Габриел Фернандо           ?      ???                         16 януари 2010
     (BRA)
 - Рикардо Андре              ХоЗц   свободен агент?             16 януари 2010     последно играл есен 2008 в Черно море
     (BRA)
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:

 5. Левски (София)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Мирослав Антонов           Н      Спортист 1924 (Своге)       7 януари 2010
 - Алекс                      Хп     Черно море (Варна)          7 януари 2010
 - Стефан Станчев             ЗдХд   Пирин Бл. (Благоевград)     7 януари 2010      от НАЕМ
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Александър Киров           Н      Монтана 1921 (Монтана)      11 януари 2010     под НАЕМ
 - Живко Миланов              Зд     Васлуй (Васлуй, Рум, 1)     13 януари 2010
 - Жозе Соареш                Кд     Металург (Донецк, Укр, 1)   15 януари 2010

 6. Миньор (Перник)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Павле Делибашич            Н      свободен агент?             11 януари 2010
     (SER, Pavle Delibasic, 30 ное 1978)
 - Томислав Павлов            Х      ЦСКА /дубл./ (София)?       11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Светлин Славчев            В      Миньор 1919 (Перник)?       11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Давид Стоянов              ?      Миньор 1919 (Перник)?       11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Марио Филипов              ?      Миньор 1919 (Перник)?       11 януари 2010     на ПРОБИ
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Венцислав Василев          Зцд    Локомотив (Мездра)          11 януари 2010
 - Николай Станков            Хдл    Берое (Стара Загора)        14 януари 2010

 7. Славия 1913 (София)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Петър Димитров             Клд    Берое (Стара Загора)        11 януари 2010
 - Даниел Пеев                КлХа   Пирин Бл. (Благоевград)     11 януари 2010
 - Стефано Кунчев             В      Локомотив /дубл./ (Мездра)  11 януари 2010
 - Густаво де Оливейра        Зц     Кунгсьорс (Кунгсьор, Шв, 6) 11 януари 2010     на ПРОБИ
     (BRA, Gustavo de Oliveira, 1986/87?)
 - Марсело Реиш               Н      Кунгсьорс (Кунгсьор, Шв, 6) 11 януари 2010     на ПРОБИ
     (BRA, Marcelo Reis, 1987/88?)
 - Алберони                   Х      Дуке де Кашиаш              13 януари 2010     на ПРОБИ
     (BRA/ITA, 16 май 1984?)           Дуке де Кашиаш, Бра, 2)?
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Асен Николов               Хп     свободен агент              13 януари 2010
 - Йордан Господинов          В      Локомотив (Мездра)          15 януари 2010     под НАЕМ
 - Мартин Кавдански           Зц     Локомотив (Мездра)          15 януари 2010     под НАЕМ

 8. Берое (Стара Загора)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Симеон Минчев              Х      Панайот Волов (Шумен)       11 януари 2010
 - Атанас Апостолов           ХаН    Сливен 2000 (Сливен)        11 януари 2010
 - Димитър Вакавлиев          Зд     Берое /дубл./               11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Николай Янков              Зд     Берое /дубл./               11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Георги Динков              Зл     Берое /дубл./               11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Мирослав Енчев             Зц     Берое /дубл./               11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Емил Рачев                 Хл     Берое /дубл./               11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Иван Канев                 Х      Ботев (Гълъбово)            11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Иван Чергев                Н      Ботев (Гълъбово)            11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Николай Станков            Хдл    Миньор (Перник)             14 януари 2010
 - Милен Танев                Хац    Черноморец (Балчик)         14 януари 2010
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Александър Ем.Александров  Зд     Черно море (Варна)          8 януари 2010
 - Ивайло Паргов              Н      свободен агент              11 януари 2010
 - Захари Димитров            Н      свободен агент              11 януари 2010
 - Ахмед Хикмет               Хо     Монтана 1921 (Монтана)      11 януари 2010
 - Петър Димитров             Клд    Славия 1913 (София)         11 януари 2010
 - Стелиян Попчев             Зц     прекратява съст.дейност     11 януари 2010     назначен за директор на ДЮШ Берое
 - Костадин Видолов           Хп     прекратява съст.дейност     15 януари 2010     назначен за пом.треньор на Берое /дубл./
 - Станислав Бачев            Зл     ??? (Кипър)                 16 януари 2010     на ПРОБИ

 9. Пирин Благоевград (Благоевград)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Георги Фикиин              ХН     Пирин 2002 (Разлог)         11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Николай Димиров            Х      Септември (Симитли)         11 януари 2010     на ПРОБИ, от НАЕМ
 - Горан Гоцевски             Х      Пирин Благоевград /дубл./?  11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Майк Веснер (GER/BUL, 21г) Ха     Пройсен (Берлин, Гер, 6)    11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Станислав Костов           ?      ???                         11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Янко Сандански             Ха     ЦСКА (София)                13 януари 2010
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Стефан Спасов              ЗдХд   Левски (София)              7 януари 2010      от НАЕМ
 - Даниел Пеев                КлХа   Славия 1913 (София)         11 януари 2010
 - Борис Галчев               Хац    ЦСКА (София)                11 януари 2010

10. Черно море (Варна)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Георги Аврамов             Н      Спартак-С 94 (Пловдив)      7 януари 2010      на ПРОБИ
 - Красимир Кръстев           Х      Любимец 2007 (Любимец)      7 януари 2010      на ПРОБИ
 - Александър Ем.Александров  Зд     Берое (Стара Загора)        8 януари 2010
 - Данийл Ратников            Кдл    Нарва Транс (Нарва, Ест, 1) 12 януари 2010     на ПРОБИ
     (EST, Daniil Ratnikov, 10 фев 1988)
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Здравко Лазаров            КлН    Локомотив 1936 (Пловдив)    7 януари 2010
 - Алекс                      Хп     Левски (София)              7 януари 2010
 - Мартин Керчев              Клд    свободен агент              7 януари 2010

11. Монтана 1921 (Монтана)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Атанас Джамбазки (тр)             свободен агент              23 декември 2009
 - Ахмед Хикмет               Хо     Берое (Стара Загора)        11 януари 2010
 - Игор Таскович              Х      свободен агент              11 януари 2010     започва есента в Берое, после без отбор
 - Христо Иванов              В      Локомотив (Мездра)          11 януари 2010
 - Александър Киров           Н      Левски (София)              11 януари 2010     под НАЕМ
 - Симеон Мечев               Х      Славия 1913 /дубл./ (София) 11 януари 2010     под НАЕМ
 - Жельо Желев                Х      Вихрен (Сандански)          11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Емил Стоев                 Н      Локомотив 1936 (Пловдив)    11 януари 2010     на ПРОБИ
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Стевица Кузманоски (тр)           Бананц (Ереван, Арм, 1)     15 декември 2009
 - Бето                       Хоц    Бананц (Ереван, Арм, 1)     11 януари 2010
 - Жулио Сезар                Хлд    Бананц (Ереван, Арм, 1)     11 януари 2010
 - Николай Николов            Зц     Бананц (Ереван, Арм, 1)     11 януари 2010
 - Цветомир Цанков            В      Бананц (Ереван, Арм, 1)     11 януари 2010

12. Сливен 2000 (Сливен)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - ??? (SER)                  Н      ???                         11 януари 2010     на ПРОБИ
 - ??? (MKD)                  ?      ???                         11 януари 2010     на ПРОБИ
 - Димитър Витанов            ЗдХд   Ботев 1912 (Пловдив)        13 януари 2010     на ПРОБИ
 - Илиян Йорданов             ХаКл   Ботев 1912 (Пловдив)        13 януари 2010     на ПРОБИ
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Атанас Апостолов           ХаН    Берое (Стара Загора)        11 януари 2010
 - Петър Денчев               В      Спортист 1924 (Своге)       11 януари 2010

13. Локомотив (Мездра)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Венцислав Василев          Зцд    Миньор (Перник)             12 януари 2010
 - Борислав Балджийски        Ха     Левски /дубл./ (София)      12 януари 2010     под НАЕМ
 - Йордан Господинов          В      Славия 1913 (София)         15 януари 2010     под НАЕМ
 - Мартин Кавдански           Зц     Славия 1913 (София)         15 януари 2010     под НАЕМ
 - Владислав Стоянов          Хл     ???                         15 януари 2010     на ПРОБИ
 - Джонатан Исидоре Наджи     З      Гингам? (Гингам, Фр, 2)     15 януари 2010     на ПРОБИ
     (FRA, 19 г.)
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Страхил Попов              Хлд    Литекс (Ловеч)              11 януари 2010     от НАЕМ
 - Цветомир Матев             Ха     Любимец 2007 (Любимец       11 януари 2010
 - Мартин Дечев               Зд     ЦСКА /дубл./ (София)        11 януари 2010     от НАЕМ
 - Христо Иванов              В      Монтана 1921 (Монтана)      11 януари 2010
 - Владислав Узунов           Н      свободен агент              12 януари 2010
 - Марко Тулио                Х      свободен агент              12 януари 2010

14. Спортист 1924 (Своге)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Петър Денчев               В      Сливен 2000 (Сливен)        11 януари 2010
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Мирослав Антонов           Н      Левски (София)              7 януари 2010
 - Николай Чипев              Хао    ЦСКА (София)                8 януари 2010      от НАЕМ

15.Локомотив 1936 (Пловдив)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
 - Наджи Шенсой (треньор)            Вихрен (Сандански)          7 януари 2010
 - Здравко Лазаров            КлН    Черно море (Варна)          10 януари 2010
 - Цветелин Радев             Зц     Вихрен (Сандански)          10 януари 2010
 - Валери Георгиев            ЗцХо   Вихрен (Сандански)          10 януари 2010
 - Рангел Абушев              Н      Вихрен (Сандански)          10 януари 2010
 - Иван Църваришки            В      Септември (Симитли)         10 януари 2010
 - Ибрахим Атику              Х      ???                         10 януари 2010     на ПРОБИ
     (GHA/SWE, 27 г.)
 - Йонес Бенжелон             З      ???                         10 януари 2010     на ПРОБИ
     (MOR/FRA, Bengelon 27 г.)
 - Костадин Гаджалов          ЗцХо   свободен агент              12 януари 2010     без отбор от напускането си на Ботев през 2008/09
 - Николай Чипев              Хао    ЦСКА (София)                13 януари 2010
 - Габор Ерос                 Х      ???                         14 януари 2010     на ПРОБИ
     (HUN)
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Стефан Генов (треньор)            на друга длъжност в клуба   6 януари 2010
 - Георги Божилов             Н      Черноморец Бургас (Бургас)  9 януари 2010      от НАЕМ
 - Димитър Илиев              Н      ЦСКА (София)                10 януари 2010
 - Емил Стоев                 Н      Монтана 1921 (Монтана)      10 януари 2010     на ПРОБИ

16. Ботев 1912 (Пловдив)
пристигащи:                   пост:  от:                         в отбора от:       забележки:
напускащи:                    пост:  в:                          не е в отбора от:  забележки:
 - Димитър Витанов            ЗдХд   Сливен 2000 (Сливен)        13 януари 2010     на ПРОБИ
 - Илиян Йорданов             ХаКл   Сливен 2000 (Сливен)        13 януари 2010     на ПРОБИ

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com