bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Габрово 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ера (Севлиево)                     18   15   2   1   75:20   47     [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак (Кормянско)                   18   15   2   1  117:16   47     [0 1 1  2:3  1]
 3. Вихър 1962 (Ряховците)             18   13   0   5   68:37   39
 4. Дан Колов (Сенник)                 18   11   3   4   40:14   36
 5. Спортист (Петко Славейков)         18    7   1  10   47:65   22
 6. Видима (Душево)                    18    6   2  10   39:59   20
 7. Стрела (Шумата)                    18    5   2  11   41:87   17
 8. Росица (Стоките)                   18    5   1  12   32:50   16
 9. Победа (Градница)                  18    2   5  11   37:69   11
10. Добромирка (Добромирка)            18    2   0  16   17:96    6 [+]

Бележки
  - Янтра 2000 (Габрово) влиза в Северозападна "В" АФГ, а в последствие се
обединява с Янтра (Габрово), 4-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон;
в Янтра 1919 (Габрово).
  - Добромирка (Добромирка) се включва в групата.

                           I кръг

30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Спортист (Петко Славейков) - Вихър 1962 (Ряховците)       1:4
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)                         1:2
Дан Колов (Сенник) - Победа (Градница)                    5:2
Росица (Стоките) - Видима (Душево)                        0:2
по-късно
Стрела (Шумата) - Добромирка (Добромирка)                 5:0

                           II кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Добромирка (Добромирка) - Видима (Душево)                 0:5
Победа (Градница) - Росица (Стоките)                      1:0
Ера (Севлиево) - Дан Колов (Сенник)                       0:0
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                 1:6
Стрела (Шумата) - Спортист (Петко Славейков)              3:5

                           III кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Спортист (Петко Славейков) - Добромирка (Добромирка)      6:2
Юнак (Кормянско) - Стрела (Шумата)                       13:2
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               5:0
Росица (Стоките) - Ера (Севлиево)                         0:2
Видима (Душево) - Победа (Градница)                       4:4

                           IV кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Добромирка (Добромирка) - Победа (Градница)               3:2
Ера (Севлиево) - Видима (Душево)                          6:2
Вихър 1962 (Ряховците) - Росица (Стоките)                 5:2
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                      0:3
Спортист (Петко Славейков) - Юнак (Кормянско)             2:6

                           V кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Юнак (Кормянско) - Добромирка (Добромирка)               15:2
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков)           4:0
Росица (Стоките) - Стрела (Шумата)                        4:1
Видима (Душево) - Вихър 1962 (Ряховците)                  2:4
Победа (Градница) - Ера (Севлиево)                        0:7

                           VI кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Добромирка (Добромирка) - Ера (Севлиево)                  3:8
Вихър 1962 (Ряховците) - Победа (Градница)                3:2
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                         4:6
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             2:3
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     1:1

                           VII кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Дан Колов (Сенник) - Добромирка (Добромирка)              5:0
Росица (Стоките) - Юнак (Кормянско)                       0:4
Видима (Душево) - Спортист (Петко Славейков)              5:0
Победа (Градница) - Стрела (Шумата)                       2:5
Ера (Севлиево) - Вихър 1962 (Ряховците)                   2:1

                           VIII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Добромирка (Добромирка) - Вихър 1962 (Ряховците)          1:11
Стрела (Шумата) - Ера (Севлиево)                          0:4
Спортист (Петко Славейков) - Победа (Градница)            1:1
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                       10:0
Дан Колов (Сенник) - Росица (Стоките)                     2:0

                           IX кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Росица (Стоките) - Добромирка (Добромирка)                9:0
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      0:2
Победа (Градница) - Юнак (Кормянско)                      0:5
Ера (Севлиево) - Спортист (Петко Славейков)               8:2
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела (Шумата)                  9:0

                           X кръг

21 март 2010, неделя
Добромирка (Добромирка) - Стрела (Шумата)                 0:2
Вихър 1962 (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)       5:1
Ера (Севлиево) - Юнак (Кормянско)                         1:1
Победа (Градница) - Дан Колов (Сенник)                    3:3
Видима (Душево) - Росица (Стоките)                        2:3

                           XI кръг

28 март 2010, неделя
Видима (Душево) - Добромирка (Добромирка)                 3:1
Росица (Стоките) - Победа (Градница)                      3:1
Дан Колов (Сенник) - Ера (Севлиево)                       0:1
Юнак (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)                 9:0
Спортист (Петко Славейков) - Стрела (Шумата)              9:1

                           XII кръг

11 април 2010, неделя
Добромирка (Добромирка) - Спортист (Петко Славейков)      1:4
Стрела (Шумата) - Юнак (Кормянско)                        1:13
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               3:1
Ера (Севлиево) - Росица (Стоките)                        10:3
Победа (Градница) - Видима (Душево)                       1:1

                           XIII кръг

18 април 2010, неделя
Победа (Градница) - Добромирка (Добромирка)               8:1
Видима (Душево) - Ера (Севлиево)                          1:2
Росица (Стоките) - Вихър 1962 (Ряховците)                 0:5
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      1:0
Юнак (Кормянско) - Спортист (Петко Славейков)             9:1

                           XIV кръг

25 април 2010, неделя
Добромирка (Добромирка) - Юнак (Кормянско)                0:3
Спортист (Петко Славейков) - Дан Колов (Сенник)           0:3
Стрела (Шумата) - Росица (Стоките)                        3:3
Вихър 1962 (Ряховците) - Видима (Душево)                  5:0
Ера (Севлиево) - Победа (Градница)                        6:2  /или 5:2/

                           XV кръг

2 май 2010, неделя
Ера (Севлиево) - Добромирка (Добромирка)                  4:1
Победа (Градница) - Вихър 1962 (Ряховците)                0:4
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         3:4
Росица (Стоките) - Спортист (Петко Славейков)             1:4
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)                     0:2

                           XVI кръг

9 май 2010, неделя
Добромирка (Добромирка) - Дан Колов (Сенник)              0:3
Юнак (Кормянско) - Росица (Стоките)                       3:1
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево)              5:0
Стрела (Шумата) - Победа (Градница)                       5:5
Вихър 1962 (Ряховците) - Ера (Севлиево)                   2:1

                           XVII кръг

16 май 2010, неделя
Вихър 1962 (Ряховците) - Добромирка (Добромирка)          3:0
Ера (Севлиево) - Стрела (Шумата)                          4:1
Победа (Градница) - Спортист (Петко Славейков)            2:4
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)                        1:7
Росица (Стоките) - Дан Колов (Сенник)                     0:1

                           XVIII кръг

23 май 2010, неделя
Добромирка (Добромирка) - Росица (Стоките)                2:0
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      1:2
Юнак (Кормянско) - Победа (Градница)                      9:1
Спортист (Петко Славейков) - Ера (Севлиево)               0:7 сл. *
* - прекратен на полувремето при 0:4, когато охраната напуска стадиона.
    На Спортист е присъдена служебна загуба с 0:7.
Стрела (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)                  4:3

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com