bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Източна "Б" ФГ 2009/10

                           Бараж за "А" ФГ

23 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Стара Загора, ст."Берое":
Несебър (Несебър) - Академик (София)                      1:2 (1:2)  /пряко по Ринг БГ/  stats
  [0:1 Николай Божов 21', 1:1 Борислав Иванов 25', 1:2 Николай Божов 26'-д]
  [чк: Николай Божов (А) 85'], ~ 200 зрители

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Калиакра (Каварна)                 28   17   6   5   44:20   57     [1 1 0  2:1  4]  Влиза в "А" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Несебър (Несебър)                  28   17   6   5   56:24   57     [0 1 1  1:2  1]  Бараж, остава в Източна "Б" ФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Дунав (Русе)                       28   16   6   6   48:29   54
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             28   13   8   7   36:24   47
 5. Любимец 2007 (Любимец)             28   12   9   7   39:24   45     [1 1 0  3:2  4]
 6. Брестник 1948 (Пловдив)            28   13   6   9   42:29   45 [+] [0 1 1  2:3  1]
 7. Черноморец (Поморие)               28   13   4  11   46:36   43 [*]
 8. Черноморец (Балчик)                28   12   6  10   37:30   42
 9. Спартак (Варна)                    28   11   4  13   33:41   37 [-]
10. Панайот Волов (Шумен)              28    9   6  13   37:40   33
11. Светкавица 1922 (Търговище)        28    8   8  12   28:31   32
12. Свиленград 1921 (Свиленград)       28   10   1  17   36:58   31
13. Добруджа 1919 (Добрич)             28    8   6  14   27:39   30 [+][*] [2 0 0  4:1  6]
14. Миньор (Раднево)                   28    8   6  14   34:46   30        [0 0 2  1:4  0]
-------------------------------------------------------------------
15. Родопа (Смолян)                    28    1   2  25    6:78    5 [*] Изваден в Югоизточна "В" АФГ
--. Локомотив (Стара Загора)            0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Нафтекс (Бургас) се преименува на Черноморец и премества седалището си
в Поморие преди началото на сезона.
  - Орловец (Победа) се преименува на Добруджа 1919 и премества седалището
си в Добрич преди началото на сезона.
  - Локомотив (Стара Загора), 11-ти през изминалия сезон, се отказва от
участие на 3 август 2009, след изтегляне на програмата.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в
КК Албена.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Легия" в
Раковски.
  - Родопа (Смолян) се отказва от участие в групата на 26 февруари 2010 г.
заради финансови и организационни проблеми. Активът му до този момент до
този момент се запазва, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 август 2009, петък, 18:00 ч
Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)                      2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Иван Найденов 24'-д, 2:0 Антон Костадинов 85'], ~ 640 зрители
8 август 2009, събота, 18:00 ч
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  отложен *
* - мачът е отложен заради организационни проблеми на Родопа.
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)               0:0
Дунав (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)               1:0 (1:0)
  [1:0 Людмил Киров 14']
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)           2:0 (1:0)
  [1:0 Запрян Иванов 35', 2:0 Весислав Илчев 62'-д]
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)        неигран *
* - мачът не се играе заради отказването на Локомотив.
Добруджа 1919 (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец)           1:0 (0:0)
  [1:0 Недко Ангелов 90'+3']
Миньор (Раднево) - Черноморец (Поморие)                   3:2 (2:1)
  [1:0 Стойко Колев 1', 1:1 Костадин Велков 62', 2:1 Георги Куртев 68',
   2:2 Васил Калоянов 80', 3:2 Жеко Йорданов 90'+1']
4 септември 2009, петък, 17:00 ч
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  0:2 (0:2)
  [0:1 Филип Чипчев 14', 0:2 Георги Аврамов 42']

                           II кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Емил Петков 14', 2:0 Атанас Любенов 18', 3:0 Ерай Салиф 65']
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)     2:1 (1:0)
  [1:0 Цветан Илиев 20', 1:1 Любомир Цеков 82', 2:1 Милен Христов 90'+1']
  [чк: Борислав Никифоров (Б) 86']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          2:1 (0:0)
  [1:0 Светослав Татьозов 56', 2:0 Христо Стойчев 81', 2:1 Борислав Иванов 86']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)                        2:0 (2:0)
  [1:0 Емил Тодоров 11', 2:0 Георги Филипов 22']
Спартак (Варна) - Родопа (Смолян)                         3:0 сл. *
* - мачът не се играе по вина на Родопа заради организационни проблеми.
    На 18 август на Спартак е присъдена служебна победа с 3:0.
16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)            1:1 (1:1)
  [0:1 Красен Вълков 14', 1:1 Георги Стоянов 28']
16 август 2009, неделя, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Поморие)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Гриша Иванов 90']
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           III кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)                      0:3 (0:2)
  [0:1 Милен Бонев 11', 0:2 Гриша Иванов 24', 0:3 Иван Караджов 61']
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)                   0:3 (0:0)
  [0:1 Георги Бижев 57', 0:2 Иван Найденов 62'-д, 0:3 Димитър Воденичаров 80']
  [чк: Васил Василев (ПВ) 62']
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Недялко Хубенов 33', 2:0 Владимир Каптиев 68']
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                   3:2 (1:1)
  [1:0 Мартин Стефанов 22', 1:1 Владимир Костадинов 29', 2:1 Борислав Иванов 52',
   3:1 Весислав Илчев 68'-д, 3:2 Денислав Андреев 89']
  [чк: Николай Илиев (Ч) 67']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)    2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Петров 3', 1:1 Иван Танчовски 52', 2:1 Любомир Цеков 87']
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)      1:1 (0:1)
  [0:1 Милен Христов 21', 1:1 Радослав Рашков (вр) 65'-аг]
  [чк: Тодор Данков (Д) 59', Даниел Генов (С) 67']
в Стара Загора, ст."Берое": *
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)             0:1 (0:1)
  [0:1 Ерай Салиф 12']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Нафтекс (Бургас) от миналия сезон.
Миньор (Раднево)                                          почива

                           IV кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)            3:0 (0:0)
  [1:0 Румен Стоянов 47', 2:0 Невен Венков 51', 3:0 Цветан Илиев 69']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Добруджа 1919 (Добрич)     2:1 (0:1)
  [0:1 Здравко Петров 33', 1:1 Младен Димитров 51'-аг, 2:1 Никола Минков 90'+2']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Стойчев 47']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                2:1 (1:0)
  [2:0 Георги Аврамов 34',73'; 2:1 Весислав Илчев 90'+3'-д]
Спартак (Варна) - Дунав (Русе)                            3:1 (2:0)
  [2:0 Георги Бижев 8',18'; 3:0 Михаил Аврионов 65', 3:1 Недялко Хубенов 89']
Родопа (Смолян) - Панайот Волов (Шумен)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Драмалиев 54']
  [чк: Емил Колев (ПВ) 53']
29 август 2009, събота, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Любимец 2007 (Любимец)               1:0 (0:0)
  [1:0 Четин Садула 72']
Черноморец (Поморие)                                      почива

                           I кръг - отложен мач

4 септември 2009, петък, 17:00 ч
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  0:2 (0:2)
  [0:1 Филип Чипчев 14', 0:2 Георги Аврамов 42']

                           V кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                1:0 (0:0)
  [1:0 Андон Гущеров 78']
Дунав (Русе) - Родопа (Смолян)                            3:0 (2:0)
  [1:0 Людмил Киров 3', 2:0 Румен Шанкулов 33', 3:0 Недялко Хубенов 88']
Несебър (Несебър) - Спартак (Варна)                       3:1 (2:0)
  [1:0 Христо Марков 13', 2:0 Мартин Стефанов 44', 2:1 Михаил Аврионов 81',
   3:1 Иван Илиянов 90']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:1 (0:0)
  [0:1 Филип Чипчев 85']
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              2:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Божанов 55', 2:0 Георги Няголов 90']
  [чк: Даниел Граматиков (Ч) 84']
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:1)
  [1:0 Добри Добрев 7', 1:1 Тодор Христов 17', 2:1 Антон Огнянов 53']
  [чк: Антон Огнянов (М) 64']
14 септември 2009, понеделник, 17:00 ч
в Стара Загора, ст."Берое": *
Черноморец (Поморие) - Светкавица 1922 (Търговище)        4:2 (3:1)
  [1:0 Бранимир Костадинов 10', 2:0 Любомир Божинов 24'-д, 3:0 Петър Колев 31',
   3:1 Милен Христов 41', 4:1 Бранимир Костадинов 58', 4:2 Стефан Тошков 81']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Нафтекс (Бургас) от миналия сезон.
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           VI кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)      0:1 (0:0)
  [0:1 Ерай Салиф 62']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Поморие)       1:0 (0:0)
  [1:0 Тодор Христов 78']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)                    отложен *
* - отложен заради провеждането на европейски квалификации за юноши до 17 г и девойки до 19 г.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)           0:0
  [чк: Тодор Данков (Д) 70']
Спартак (Варна) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:0
  [ид: Георги Бижев (С) 3']
Родопа (Смолян) - Несебър (Несебър)                       0:3 (0:2)
  [0:1 Мартин Стефанов 7', 0:2 Александър Бозов 29'-аг, 0:3 Борислав Иванов 66']
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)                      0:2 (0:1)
  [0:1 Владимир Каптиев 28', 0:2 Радослав Комитов 59']
9 октомври 2009, петък, 16:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Емил Тодоров 51']
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)                         2:2 (1:2)
  [1:0 Владимир Каптиев 7', 1:1 Милен Христов 27', 1:2 Иван Петков 29',
   2:2 Диян Димов 84']
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)                 4:0 (0:0)
  [1:0 Васил Стефанов 49', 2:0 Мартин Стефанов 58', 3:0 Венцислав Христов 76',
   4:0 Мартин Кокалджиев 90'+2']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                 3:1 (1:0)
  [1:0 Александър Стойчев 6', 1:1 Борислав Благоев 50', 2:1 Николай Байраков 65',
   3:1 Александър Стойчев 72']
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Варна)                  отложен *
* - отложен заради провеждането на европейски квалификации за юноши до 17 г и девойки до 19 г.
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:2 (0:1)
  [0:1 Георги Стоянов 21', 1:1 Георги Куртев 65'-д, 1:2 Петър Лазаров 75']
  [чк: Жеко Йорданов (М) 80']
Черноморец (Поморие) - Черноморец (Балчик)                1:2 (0:2)
  [0:2 Емил Тодоров 34',37'; 1:2 Георги Петков 82']
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Петров 17', 2:1 Павлин Тодоров 54',81']
10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Варна)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Тодор Данков 58', 2:0 Георги Няголов 76']
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)              0:0
Спартак (Варна) - Миньор (Раднево)                        3:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Воденичаров 15', 2:0 Станислав Жеков 31', 3:0 Димитър Воденичаров 58']
Родопа (Смолян) - Добруджа 1919 (Добрич)                  2:2 (1:0)
  [1:0 Росен Стоименов 42', 1:1 Ивелин Костов 48', 1:2 Симеон Симеонов 84',
   2:2 Боян Георгиев 90'+1']
Панайот Волов (Шумен) - Брестник 1948 (Пловдив)           0:2 (0:1)
  [0:2 Иван Танчовски 21',73']
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)                          1:3 (0:2)
  [0:1 Борислав Иванов 10', 0:2 Весислав Илчев 22'-д, 1:2 Диян Велков 70',
   1:3 Христо Марков 79']
3 октомври 2009, събота, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)          2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Кичуков 45'+2', 2:0 Четин Садула 59']
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)             1:2 (0:0)
  [0:1 Христо Лемперов 73', 1:1 Добрин Орловски 77', 1:2 Бранимир Костадинов 86']
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           VI кръг - отложен мач

9 октомври 2009, петък, 16:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Емил Тодоров 51']

                           VII кръг - отложен мач

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Варна)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Тодор Данков 58', 2:0 Георги Няголов 76']

                           IX кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)                    1:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Иванов 10', 1:1 Иван Петков 69']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)                    1:2 (1:1)
  [0:1 Владимир Каптиев 6', 1:1 Петър Атанасов 21'-д, 1:2 Румен Шанкулов 81']
Добруджа 1919 (Добрич) - Панайот Волов (Шумен)            1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Георгиев 89']
Миньор (Раднево) - Родопа (Смолян)                        5:0 (1:0)
  [2:0 Здравко Тодоров 40',48'; 3:0 Жеко Йорданов 52'; 5:0 Здравко Тодоров 57',65']
в Бургас, ст."Лазур":
Черноморец (Поморие) - Спартак (Варна)                    3:0 сл. *
* - мачът не се играе, тъй като на 16 октомври Спартак уведомява БФС,
    че няма да може да се яви заради организационни и финансови причини.
    На Черноморец е присъдена служебна победа с 3:0.
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свил.)     2:1 (2:1)
  [0:1 Тодор Христов 15', 1:1 Даниел Генов 18', 2:1 Христо Петев 41']
  [ид: Георги Дамянов (Свк) 56']
  [чк: Стефан Тошков (Свк) 90'+1']
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           X кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)         3:1 (2:0)
  [1:0 Янчо Андреев 28', 2:0 Милен Танев 33', 3:0 Емил Тодоров 65',
   3:1 Пламен Димитров 71'-д]
Спартак (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Костадинов 69']
  [чк: Веселин Пенев (С) 80', Павлин Тодоров (Л) 80']
Родопа (Смолян) - Черноморец (Поморие)                    0:3 (0:1)
  [0:1 Георги Калоянов 31', 0:2 Георги Костадинов 47', 0:3 Пламен Димитров 51']
Панайот Волов (Шумен) - Миньор (Раднево)                  3:0 (2:0)
  [1:0 Васил Василев 12', 2:0 Дарин Тодоров 16', 3:0 Андрей Атанасов 47']
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Иванов 39', 2:0 Радослав Комитов 69']
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Кокалджиев 9', 2:0 Борислав Иванов 47', 3:0 Христо Марков 80']
24 октомври 2009, събота, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Свиленград 1921 (Свиленград)         2:0 (0:0) *
  [1:0 Георги Кичуков 85', 2:0 Иван Райчев 90'+6'-д]
  [ид: Иван Райчев (К) 12']
* - мачът завършва по-късно след прекъсвания в 41' за седем минути
    и в началото на второто полувреме за три минути заради неизправност
    в осветлението на Градски стадион в Каварна.
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XI кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)              2:1 (0:1)
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)                2:3 (1:3)
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)                           1:1 (0:0)
във Велико Търново, ст."Ивайло": *
Черноморец (Поморие) - Панайот Волов (Шумен)              1:0 (0:0)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Черноморец от турнира за Купата на България.
Любимец 2007 (Любимец) - Родопа (Смолян)                  1:1 (0:1)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)      1:1 (0:0)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Балчик)        1:2 (1:2)
Спартак (Варна)                                           почива

                           XII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Спартак (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)             1:0 (1:0)
Панайот Волов (Шумен) - Любимец 2007 (Любимец)            1:0 (1:0)
Дунав (Русе) - Черноморец (Поморие)                       2:0 (0:0)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                      1:0
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)          5:0 (2:0)
8 ноември 2009, неделя, 11:00 ч
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  4:1 (3:1)  /пряко по Ринг БГ/
  [1:0 Иван Петков 10', 2:0 Иван Райчев 26'-д, 3:0 Иван Петков 29',
   3:1 Владимир Костадинов 43', 4:1 Георги Станчев 49']
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:1 (0:0)
Родопа (Смолян)                                           почива

                           XIII кръг

14 ноември 2009, събота, 11:00 ч
в Бургас, ст."Лазур":
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                  1:0 (0:0)  /пряко по Ринг БГ/
  [1:0 Цветан Филипов 62']
  [чк: Атанас Рибарски (Н) 40']
14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               0:2 (0:0)
  [0:1 Иван Караджов 73', 0:2 Детелин Димитров 89']
Миньор (Раднево) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:1 (1:0)
  [1:0 Никола Солаков 35', 2:0 Даниел Добриков 63', 2:1 Александър Стойчев 90']
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)                     1:2 (0:0)
  [1:0 Емил Петков 55', 1:1 Ивайло Кирилов 65', 1:2 Владимир Каптиев 87']
Светкавица 1922 (Търговище) - Родопа (Смолян)             2:0 (0:0)
  [1:0 Даниел Генов 76'-д, 2:0 Милен Христов 88']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак (Варна)            1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Бояджиев 20']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:1 (0:0)
  [1:0 Емил Тодоров 51', 2:0 Калин Ганчев 63', 2:1 Емил Аргиров 87']
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XIV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               0:0
Родопа (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:2 (0:1)
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)       3:2 (2:0)
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)                2:3 (1:3)
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)            2:3 (1:1)
Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Раднево)                 2:1 (1:0)
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                     3:1 (1:0)
Дунав (Русе)                                              почива

                           XV кръг

5 декември 2009, събота, 14:00 ч
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)                     0:5 (0:1)
Черноморец (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:0 (1:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:1 (0:0)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                0:1 (0:1)
  [0:1 Стефан Крачунов 28']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)      3:1 (1:1)
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Родопа (Смолян)                     4:0 (2:0)
6 декември 2009, неделя, 11:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Варна)                  0:0  /пряко по Ринг БГ/
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XVI кръг

27 февруари 2010, събота, 14:00 ч
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)                      2:0 (1:0)
  [1:0 Иван Петков 36', 2:0 Георги Станчев 62']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)               0:1 (0:0)
  [0:1 Захари Димитров 58']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Дунав (Русе)               1:2 (1:0)
  [1:0 Иван Янчев 38', 1:1 Радослав Комитов 63', 1:2 Ивайло Кирилов 65']
  [ид: Кирил Дяков (С) 79']
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)           0:0
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)           3:0 (1:0)
  [1:0 Емил Петков 45'-д, 2:0 Стефан Велев 57', 3:0 Цветомир Матев 65']
  [чк: Младен Димитров (Д) 44']
Черноморец (Поморие) - Миньор (Раднево)                   2:2 (0:0)
  [0:1 Жеко Йорданов 62', 0:2 Димитър Павлов 81', 1:2 Пламен Димов 87',
   2:2 Любомир Божинов 90']
28 февруари 2010, неделя, 14:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                  3:0 сл.
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XVII кръг

6 март 2010, събота, 15:00 ч
Черноморец (Поморие) - Калиакра (Каварна)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Цветан Филипов 53'-д, 1:1 Иван Петков 85']
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)                 1:1
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)     1:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Байрев 90']
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                        1:0 (0:0)
  [1:0 Росен Каптиев 49']
Панайот Волов (Шумен) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:0
Родопа (Смолян) - Спартак (Варна)                         0:3 сл.
6 март 2010, събота, 18:15 ч
в Поморие, Градски стадион: *
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          4:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Иванов 38', 1:1 Иван Цанков 47', 2:1 Ангел Стойков 73',
   4:1 Мартин Стефанов 80',85']
* - в Поморие заради наводнен терен на градския стадион в Несебър.
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVIII кръг

17 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)                      3:0 сл.
Спартак (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Захари Димитров 19', 0:2 Джихат Кямил 32', 0:3 Андрей Атанасов 75']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Стоянов 5', 1:1 Ангел Гинев 71', 2:1 Йордан Христов 90'+2']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                   1:1 (1:1)
  [1:0 Даниел Граматиков 40', 1:1 Атанас Рибарски 45']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)    2:1 (1:0)
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)      1:1 (1:1)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Поморие)             1:0 (1:0)
Миньор (Раднево)                                          почива
* - Спартак-С 94 (Пд) - Дунав е първоначално насрочен за 14 март, 15:00 ч,
а всички останали срещи от кръга - за 13 март, 15:00 ч; но поради лоши
метеорологични условия целият кръг е преместен на 17 март.

                           XIX кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Калиакра (Каварна)               0:1 (0:1)
Миньор (Раднево) - Светкавица 1922 (Търговище)            0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:2 (0:1)
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)             0:0
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:1 (0:0)
Панайот Волов (Шумен) - Родопа (Смолян)                   3:0 сл.
21 март 2010, неделя, 11:00 ч
Дунав (Русе) - Спартак (Варна)                            3:0 (1:0)  /пряко по Ринг БГ/
Черноморец (Поморие)                                      почива

                           XX кръг

24 март 2010, сряда, 15:00 ч
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)                2:1 (1:0)
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)                            0:3 сл.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          0:2 (0:0)
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:0 (1:0)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:1 (1:1)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)        2:1 (2:0)
25 март 2010, четвъртък, 15:00 ч
Спартак (Варна) - Несебър (Несебър)                       0:0
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XXI кръг

27 март 2010, събота, 16:00 ч
Черноморец (Поморие) - Свиленград 1921 (Свиленград)       4:1 (2:0)
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)      2:1 (1:0)
Миньор (Раднево) - Черноморец (Балчик)                    2:1 (1:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)           2:0 (1:0)
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Варна)                 3:0 (0:0)
Несебър (Несебър) - Родопа (Смолян)                       3:0 сл.
Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен)                      3:1 (0:0)
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XXII кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Панайот Волов (Шумен) - Несебър (Несебър)                 1:4
Родопа (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:3 сл.
Спартак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  3:1 (2:1)
  [1:0 Георги Костадинов 31', 1:1 Павлин Тодоров 40', 2:1 Иван Мартинов 43',
   3:1 Стефан Дончев 50']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                 3:2 (2:2)
  [0:1 Даниел Добриков 5', 0:2 Тодор Динев 15', 1:2 Филип Чипчев 26',
   2:2 Георги Стоянов 45', 3:2 Емил Аргиров 60']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)     2:3
4 април 2010, неделя, 11:00 ч
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)                         1:3 (1:1)  /пряко по Ринг БГ/
  [1:0 Четин Садула 20', 1:2 Ивайло Кирилов 34',74'; 1:3 Росен Каптиев 81']
4 април 2010, неделя, 17:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Поморие)                1:0 (0:0)
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XXIII кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)          0:2 (0:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)              1:1 (1:0)
Черноморец (Поморие) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:0 (0:0)
Миньор (Раднево) - Спартак (Варна)                        2:0 (0:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Родопа (Смолян)                  3:0 сл.
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)           1:0 (0:0)
11 април 2010, неделя, 11:00 ч
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)                          2:0 (0:0)  /пряко по Ринг БГ/
  [2:0 Венцислав Христов 81',90'+3']
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           XXIV кръг

14 април 2010, сряда, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Брестник 1948 (Пловдив)                    1:2 (0:2)
  [0:1 Владимир Байрев 34', 0:2 Петър Атанасов 44', 1:2 Людмил Киров 56'-д]
Панайот Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:1 (1:0)
Родопа (Смолян) - Миньор (Раднево)                        0:3 сл.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Светкавица 1922 (Тщ)       0:0
14 април 2010, сряда, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Несебър (Несебър)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Гриша Иванов 81']
  [чк: Стоян Стефанов (К) 89']
15 април 2010, четвъртък, 17:00 ч
Спартак (Варна) - Черноморец (Поморие)                    0:3 (0:2)
  [0:2 Цветан Филипов 21'-д,29'; 0:3 Живко Петков 75']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           1:0 (0:0)
  [1:0 Добрин Орловски 90'+2']
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XXV кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калиакра (Каварна)         1:2 (1:1)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)         1:0 (0:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак (Варна)                  5:0
Черноморец (Поморие) - Родопа (Смолян)                    3:0 сл.
Миньор (Раднево) - Панайот Волов (Шумен)                  4:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе)                     2:2 (1:1)
  [0:1 Росен Каптиев 3', 1:1 Ивелин Костов 41', 1:2 Светлин Симеонов 64',
   2:2 Недко Ангелов 65']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)               2:3 (1:2)
  [0:1 Борислав Иванов 4', 0:2 Тодор Христов 29', 1:2 Иван Танчовски 40',
   1:3 Павел Колев 78', 2:3 Владимир Байрев 84']
  [чк: Милчо Макенджиев (Н) 70']
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXVI кръг

21 април 2010, сряда, 17:00 ч
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Илиев 9']
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)                           2:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Цирков 35', 2:0 Людмил Киров 53'-д]
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Поморие)              5:3 (1:1)
  [0:1 Яни Пехливанов 35', 1:1 Джихат Кямил 36', 1:2 Яни Пехливанов 63',
   2:2 Андрей Атанасов 66', 3:2 Захари Димитров 68', 5:2 Андрей Атанасов 85',90'+2';
   5:3 Любомир Божинов 90'+3']
Родопа (Смолян) - Любимец 2007 (Любимец)                  0:3 сл.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)      2:1 (1:0)
  [1:0 Филип Чипчев 44', 1:1 Даниел Генов 60', 2:1 Филип Чипчев 64']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:1 (0:0)
  [0:1 Светослав Татьозов 58', 1:1 Мартин Христов 73', 2:1 Емил Тодоров 84']
21 април 2010, сряда, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Брестник 1948 (Пловдив)              0:0
Спартак (Варна)                                           почива

                           XXVII кръг

25 април 2010, неделя, 11:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)                       2:2 (1:0)  /пряко по Ринг БГ/
  [1:0 Яни Пехливанов 26', 1:1 Стефан Крачунов 53', 2:1 Георги Чакъров 62',
   2:2 Ивайло Кирилов 69']
  [чк: Костадин Велков (Ч) 57', Станислав Антонов (вр) (Д) 77'], ~ 200 зрители
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  4:2 (2:1)
  [1:0 Владимир Зафиров 2', 2:0 Мартин Христов 34', 2:1 Детелин Димитров 45'+1',
   2:2 Александър Събев 56', 4:2 Георги Филипов 62',90']
  [чк: Георги Станчев (К) 37']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     0:4 (0:3)
  [0:1 Христо Стаев 28', 0:2 Емил Аргиров 33', 0:3 Георги Стоянов 38',
   0:4 Филип Чипчев 90'+2']
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак (Варна)             2:0 (1:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Панайот Волов (Шумен)            1:1 (0:1)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                      0:2 (0:1)
  [0:2 Борислав Иванов 29',75']
Добруджа 1919 (Добрич) - Брестник 1948 (Пловдив)          0:1 (0:1)
  [0:1 Петър Атанасов 2']
Родопа (Смолян)                                           почива

                           XXVIII кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Петков 6']
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                2:2 (1:0)
  [1:0 Венцислав Бенгюзов 42', 1:1 Тодор Димов 47', 1:2 Димитър Павлов 61',
   2:2 Стайко Стойчев 76']
  [чк: Жеко Йорданов (М) 61']
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие)                  3:0 (0:0)
  [1:0 Николай Костов 55', 2:0 Ангел Стойков 64', 3:0 Борислав Иванов 69']
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)                     2:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Любенов 29', 1:1 Румен Шанкулов 49', 2:1 Радослав Комитов 51',
   2:2 Цветомир Матев 68']
  [чк: Кяшив Фахрединов (Л) 73']
Родопа (Смолян) - Светкавица 1922 (Търговище)             0:3 сл.
Спартак (Варна) - Свиленград 1921 (Свиленград)            6:2 (3:2)
  [0:1 Иван Янчев 5', 1:1 Латин Венков 11', 2:1 Кристиан Щерев 15',
   3:1 Илчо Илчев 26', 3:2 Светослав Костов 35', 4:2 Венцислав Маринов 47',
   5:2 Латин Венков 66', 6:2 Живко Бояджиев 71'-д]
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)              2:1 (1:0)
  [1:0 Тодор Симеонов 12', 2:0 Красимир Чомаков 54', 2:1 Владимир Зафиров 54']
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XXIX кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)               1:2 (0:0)
  [0:1 Иван Петков 38', 1:1 Георги Стоянов 72', 1:2 Иван Райчев 84'-д]
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)                     1:1 (0:1)
  [0:1 Виктор Драголов 34', 1:1 Петър Кънчев 85']
  [чк: Станислав Иванов (Ч) 90'+1']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа (Смолян)            3:0 сл.
Светкавица 1922 (Търговище) - Панайот Волов (Шумен)       0:0
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)                2:2
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)            2:2 (1:0)
  [1:0 Игнат Дишлиев 36'-аг, 2:0 Георги Чакъров 67', 2:1 Никола Денев 77',
   2:2 Венцислав Бенгюзов 79']
Миньор (Раднево) - Добруджа 1919 (Добрич)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Ивелин Костов 4', 0:2 Недко Ангелов 70']
  [ид: ??? (М) 75']
Дунав (Русе)                                              почива

                           XXX кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Миньор (Раднево)                     0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)             1:3
в Раковски, ст."Легия":
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)          1:1
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                1:1
Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 1921 (Свиленград)      9:1
Родопа (Смолян) - Черноморец (Балчик)                     0:3 сл.
Спартак (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  0:3
Несебър (Несебър)                                         почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com