bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Купа на Аматьорската футболна лига 2009/10


Купа на Аматьорската футболна лига - Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от четирите
"В" АФГ и от ОФГ.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във
Втори етап областните представители в рамките на четирите зонални съвета
на БФС се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор от всеки
зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи. Мачовете се
играят на неутрален терен или при домакинство, определено чрез жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: Две могили (Две могили)
Северозападна България: Самоводене (Самоводене)
Югозападна България: Локомотив 1925 (Септември)
Югоизточна България: Равда 1954 (Равда)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           1/4 финали

9 септември 2009, сряда
Агромел (Момчилово) - Тръстиково (Тръстиково)             4:1
Черноморец (Чернево) - Аврен (Аврен)                      4:4; при дузпите: 5:3
Владислав (Варна)                                         почива
Тополите (Тополи)                                         почива

                           1/2 финали

22 септември 2009, вторник
Владислав (Варна) - Черноморец (Чернево)                  3:0 сл. *
* - Черноморец се отказва от участие.
Агромел (Момчилово) - Тополите (Тополи)                   -2-

                           Финал

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Владислав (Варна) - Тополите (Тополи)                     1:2

Представител на областта: Тополите (Тополи).

Област Добрич

                           1/2 финали

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Спортист (Генрал Тошево)             0:2
Орловец 2008 (Победа) - Добруджански спортист (Ст.Кар.)   2:0

                           1/2 финали

21 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Орловец 2008 (Победа) - Спортист (Генерал Тошево)         4:3

Представител на областта: Орловец 2008 (Победа).

Област Шумен

Представител на областта: Преслав (Велики Преслав).

Област Търговище

Представител на областта: Черноломец 04 (Попово).

Област Русе

Представител на областта: Две могили (Две могили) - единствен подал заявка за участие.

Област Силистра

Представител на областта: Доростол 2003 (Силистра).

Област Разград

                           Финал

30 септември 2009, сряда
в Главиница, ст."Васил Левски":
Разград 2000 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)            2:0

Представител на областта: Разград 2000 (Разград).

Втори етап

Поток Варна, Добрич и Шумен

28 октомври 2009, сряда, 14:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Тополите (Тополи)              2:1
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

4 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
в Аксаково:
Орловец 2008 (Победа) - Преслав (Велики Преслав)          4:0

Поток Русе, Силистра, Разград и Търговище

30 септември 2009, сряда
в Кубрат:
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        -1-
7 октомври 2009, сряда
в Търговище, ст."ЛВК":
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)           0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие на Черноломец 04 се отказва от участие.

14 октомври 2009, сряда
в Попово:
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград)          2:0 (1:0)
  [1:0 ??? 20', 2:0 ??? 61']

                           Финал

18 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
в кв.Дивдядово, Шумен, ст."Чавдар":
Две могили (Две могили) - Орловец 2008 (Победа)           4:0

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           1/4 финали

30 септември 2009, сряда, 16:00 ч
в Петко Каравелово:
Изгрев 99 (Царевец) - Самоводене (Самоводене)             0:1
в Драганово:
Левски 1986 (Стражица) - ЦеСеКа (Лесичери)                3:0 сл. *
* - ЦеСеКа се отказва от участие.
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           1/2 финали

7 октомври 2009, сряда, 15:30 ч
Първомайци (Първомайци) - Левски 1986 (Стражица)          0:2
Самоводене (Самоводене)                                   почива

                           Финал

14 октомври 2009, сряда, 15:30 ч
Самоводене (Самоводене) - Левски 1986 (Стражица)          4:0

Представител на областта: Самоводене (Самоводене).

Област Габрово

Представител на областта: Трявна (Трявна).

Област Плевен

няма излъчен представител.

Област Ловеч

Представител на областта: Чавдар 2006 (Троян).

Област Враца

Представител на областта: Чавдар (Бяла Слатина) - единствен подал заявка за участие.

Област Монтана

Представител на областта: Вихър 23 (Николово).

Област Видин

няма излъчен представител.

Втори етап

Поток Велико Търново, Габрово, Плевен и Ловеч

21 октомври 2009, сряда
в Луковит:
Самоводене (Самоводене) - Чавдар 2006 (Троян)             4:2
Трявна (Трявна)                                           почива

28 октомври 2009, сряда
Самоводене (Самоводене) - Трявна (Трявна)                 1:0

Поток Враца, Монтана и Видин

21 октомври 2009, сряда
Вихър 23 (Николово) - Чавдар (Бяла Слатина)               0:1
  [Ангел Петров]

                           Финал

25 март 2010, четвъртък, 14:30 ч
Самоводене (Самоводене) - Чавдар (Бяла Слатина)           2:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Здравков Иванов 26', 1:1 Николай Тончев 57', 2:1 Тихомир Киров 86']

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

Представител на областта: Кремиковци (кв.Кремиковци, София).

Област София

                           Финал

4 ноември 2009, сряда
в Костинброд:
Сливнишки герой (Сливница) - Торнадо (Безден)             6:0

Представител на областта: Сливнишки герой (Сливница).

Област Перник

Представител на областта: Верила (Дрен).

Област Благоевград

няма информация.

Област Кюстендил

няма информация.

Област Пазарджик

                           1/4 финали

22 септември 2009, вторник, 17:00 ч
Марица (Белово) - Бенковски (Пазарджик)                   5:3 (2:2)
  [1:0 Трендафил Узунов 8', 1:1 Иван Янков 18', 1:2 Кирил Евтимов 23',
   2:2 Антон Димитров 30', 2:3 Стоян Димитров 46', 3:3 Васил Дамянов 70',
   4:3 Кирил Андонов 75', 5:3 Станислав Николов 89']
Гелеменово (Гелеменово) - Балкан (Варвара)                0:2
Сарая (Сарая) - Кале 09 (Нова махала)                     6:1
Локомотив 1925 (Септември) - Хебър (Пазарджик)            2:0 (1:0)
  [1:0 Дончо Асенов 23', 2:0 Анастас Петров 57']

                           1/2 финали

30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Сарая (Сарая) - Локомотив 1925 (Септември)                0:1 (0:1)
  [0:1 Максим Цветков 38']
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        3:0 сл. *
* - Марица се отказва от участие.

                           Финал

21 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Локомотив 1925 (Септември) - Балкан (Варвара)             3:1 (1:0)
  [1:0 Валентин Карагьозов 45', 2:0 Максим Цветков 52', 3:0 Деян Пешалов 60',
   3:1 Запрян Шкодров 75']

Представител на областта: Локомотив 1925 (Септември).

Втори етап

Поток София (столица), София и Пазарджик

11 ноември 2009, сряда
Сливнишки герой (Сливн.) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:1 (1:0); при дузпите: 5:3
  [1:0 Владислав Йорданов 39', 1:1 ??? 80'-д]
Локомотив 1925 (Септември)                                почива

25 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Сливнишки герой (Сливница)   4:0 (3:0)
  [1:0 Анастас Петров 3'-д, 2:0 Стоил Фърцов 13', 4:0 Дончо Асенов 34',50'], ~ 330 зрители

Поток Благоевград, Кюстендил и Перник

победител е Верила (Дрен).

                           Финал

3 декември 2009, четвъртък, 14:00 ч
в Герман:
Локомотив 1925 (Септември) - Верила (Дрен)                4:0 (3:0)
  [1:0 Стоил Фърцов 15', 2:0 Анастас Петров 28', 3:0 Стоил Фърцов 35',
   4:0 Дончо Асенов 70'], ~ 220 зрители

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

                           1 кръг

4 ноември 2009, сряда, 14:30 ч
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:4 (0:2)
  [0:1 Станислав Маламов 14', 0:2 Райчо Танев 18', 0:3 Цветан Йотов 53',
   0:4 Енвер Йорданов 60', 1:4 Христо Петров 76']
  [ид: Николай Петров (С) 3']
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик (Сопот)              4:0 (2:0)
  [1:0 Веселин Филипов 26', 2:0 Керим Ходжа 37', 3:0 Иван Кунчев 54',
   4:0 Ридван Хаджифейзула 70']
Сокол (кв.Долни Воден,Асеновград) - Левски 2004 (Карлово) 2:7 (1:1)
  [0:1 Асен Ставрев 37', 1:1 Ерай Халил 41', 1:2 Асен Ставрев 47',
   2:2 Ерай Халил 48', 2:3 Стоян Марков 57', 2:4 Асен Ставрев 58',
   2:7 Светослав Каламов 62',65',90']

                           1/2 финал

11 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:0; при дузпите: 7:6
  [ид: Ридван Хаджифейзула (А) 60'], 200 зрители
Левски 2004 (Карлово)                                     почива

                           Финал

18 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски 2004 (Карлово)        2:0 (2:0)
  [2:0 Ридван Хаджифейзула 33'-д,43'], 500 зрители

Представител на областта: Асеновец 2005 (Асеновград).

Област Смолян

няма излъчен представител.

Област Хасково

                           Финал

12 ноември 2009, четвъртък, 14:00 ч
Хасково II (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)       2:7 (1:3)
  [0:2 Станимир Спасов 6',15'; 0:3 Христо Запрянов 40', 1:3 Али Али 45',
   1:4 Кристиян Митев 49', 1:5 Станимир Спасов 55', 1:6 Асен Узунов 57',
   1:7 Юлий Шекеров 67', 2:7 Никита Илиев 75'-д], 100 зрители

Представител на областта: Стамболово 2007 (Стамболово).

Област Кърджали

няма излъчен представител.

Област Стара Загора

                           Финал

21 октомври 2009, сряда, 14:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:2

Представител на областта: Ботев (Гълъбово).

Област Сливен

Представител на областта: Загорец (Нова Загора) - единствен подал заявка за участие.
В последствие отборът се отказва от участие без да изиграе мач.

Област Бургас

                           Предварителен кръг

19 август 2009, сряда, 18:00 ч
в Камено:
Русокастро (Русокастро) - Олимпик (Бургас)                1:2
Равда 1954 (Равда)                                        почива
Созопол (Созопол)                                         почива
Нефтохимик 1986 (Бургас)                                  почива

                           1/2 финали

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Средец: *
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              2:0 (2:0)
  [2:0 Милен Георгиев 9',44']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Нефтохимик 1986 от първенството на ЮИ "В" АФГ.
Олимпик (Бургас) - Равда 1954 (Равда)                     1:4

                           Финал

25 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
в Несебър, Градски стадион:
Равда 1954 (Равда) - Нефтохимик 1986 (Бургас)             5:3 (2:0)
  [1:0 ??? 1п, 2:0 ??? 1п, 2:1 Милен Георгиев 2п,
   3:1 ??? 2п, 3:2 Милен Георгиев 2п, 4:2 ??? 2п,
   4:3 Антон Спасов 2п, 5:3 ??? 2п]

Представител на областта: Равда 1954 (Равда).

Област Ямбол

Представител на областта: Стралджа (Стралджа) - единствен подал заявка за участие.

Втори етап

Поток Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали

2 декември 2009, сряда, 14:00 ч
в Първомай:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Стамболово 2007 (Стамболово) 2:2; при дузпите: 2:4

Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол

* - Загорец (Нова Загора) се отказва от участие преди жребия.

Стралджа (Стралджа) - Равда 1954 (Равда)                  0:3 сл. *
* - Стралджа се отказва от участие.
Ботев (Гълъбово)                                          почива

13 февруари 2010, събота
Ботев (Гълъбово) - Равда 1954 (Равда)                     0:1

                           Финал

24 март 2010, сряда, 15:00 ч
в Елхово:
Стамболово 2007 (Стамболово) - Равда 1954 (Равда)         0:1

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - 1/2 финали

Регламент
  - В този кръг участват четирите зонални победителя от Втори етап.
  - Четирите отбора се разпределят в 2 полуфинални двойки чрез пълен жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи. Мачовете се
играят на неутрален терен.
  - Двата победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 9 април 2010, петък, 12:30 ч, Национален ст."Васил Левски".

14 април 2010, сряда, 16:00 ч
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Локомотив 1925 (Септември) - Две могили (Две могили)      1:2 (0:1)
  [0:1 Главчев 5'-д, 0:2 Искров 51'-д, 1:2 Стоил Фърцов 71']
15 април 2010, четвъртък, 16:00 ч
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Самоводене (Самоводене) - Равда 1954 (Равда)              1:3 (0:0)
  [0:1 ??? 58', 0:2 ??? 70', 1:2 ??? 85', 1:3 ??? 86']

нагоре


Купа на Аматьорската футболна лига - Финал

Регламент
  - В този кръг участват двата победителя от полуфиналите.
  - Символичен домакин на финала е отборът от първата полуфинална двойка.
  - Мястото на провеждане на финала ще бъде определено допълнително.
  - Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното
време директно се изпълняват дузпи.

12 май 2010, сряда, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър":
Две могили (Две могили) - Равда 1954 (Равда)              0:1 (0:0)
  [0:1 ??? 70']

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com