bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Монтана 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември 2009 (Лехчево)           28   21   3   4   95:23   66 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Ленчо (Якимово)                    28   21   1   6   82:32   64
 3. Вихър 23 (Николово)                27   19   2   6   83:23   59
 4. Бойчиновци (Бойчиновци)            28   15   6   7   65:35   51     [1 0 1  3:2  3]
 5. Ком (Берковица)                    28   16   3   9   69:41   51     [1 0 1  2:3  3]
 6. Шурданица (Георги Дамяново)        28   15   5   8   87:50   50
 7. Вихър (Бързия)                     28   12   6  10   62:56   42
 8. Липен (Липен)                      27   11   4  12   64:63   37
 9. Бенковски 2007 (Крива бара)        28   10   4  14   47:55   34 [*] [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
    - Вихър 97 (Превала)               14    5   1   8   15:23   16
    - Бенковски 2007 (Крива бара)      14    5   3   6   32:32   18
10. Форца (Благово)                    28   10   4  14   49:75   34     [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
11. Расово (Расово)                    28    9   6  13   41:51   33 [+]
12. Кипровец (Чипровци)                28   10   2  16   48:72   32
13. Селяк (Стубел)                     28    6   4  18   28:85   22
14. Хайдут (Ерден)                     28    5   2  21   19:84   17
15. Люта (Владимирово)                 28    2   2  24   19:113   8 [*]

Голмайстор
44 - Генади Симеонов - Септември 2009 (Лехчево)

Бележки
  - Алмус Биър (Сталийска махала), 2-ри през изминалия сезон; влиза в
Северозападна "В" АФГ.
  - Бенковски 2007 (Крива бара), 13-ти през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Расово (Расово) и Септември 2009 (Лехчево) се включват в групата.
  - Вихър 97 (Превала) стартира в първенството и играе през есента, но
се отказва от по-нататъшно участие на полусезона. На негово място се
включва първоначално отказалия се Бенковски 2007 (Крива бара), който
поема актива на Вихър 97 и през пролетта играе по неговата програма.
  - Люта (Владимирово) се отказва след XXVII кръг и преди изиграването
на отложения XVIII кръг, тъй като няма възможност да заплати наложената
на отбора глоба за инцидентите в мача срещу Бенковски 2007 (Крива бара)
от XXV кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците
им до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Расово (Расово) - Селяк (Стубел)                          0:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  3:1
Форца (Благово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:0
Липен (Липен) - Кипровец (Чипровци)                       4:3
Ленчо (Якимово) - Хайдут (Ерден)                          5:0
Ком (Берковица) - Люта (Владимирово)                      7:0
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)            2:0
Вихър 97 (Превала)                                        почива

                           II кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово)                  1:5
Хайдут (Ерден) - Ком (Берковица)                          1:4
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     1:3
Шурданица (Георги Дамяново) - Липен (Липен)               1:1
Вихър (Бързия) - Форца (Благово)                          7:3
Селяк (Стубел) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  1:0
Вихър 97 (Превала) - Расово (Расово)                      1:1
Септември 2009 (Лехчево)                                  почива

                           III кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 97 (Превала)              1:0
Форца (Благово) - Селяк (Стубел)                          1:0
Липен (Липен) - Вихър (Бързия)                            4:1
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             1:2
Ком (Берковица) - Кипровец (Чипровци)                     4:1
Вихър 23 (Николово) - Хайдут (Ерден)                      3:0
Септември 2009 (Лехчево) - Люта (Владимирово)             8:0
Расово (Расово)                                           почива

                           IV кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Хайдут (Ерден) - Септември 2009 (Лехчево)                 0:4
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 0:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)             2:1
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                          0:1
Селяк (Стубел) - Липен (Липен)                            0:6
Вихър 97 (Превала) - Форца (Благово)                      2:0
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:4
Люта (Владимирово)                                        почива

                           V кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Форца (Благово) - Расово (Расово)                         2:2
Липен (Липен) - Вихър 97 (Превала)                        0:2
Ленчо (Якимово) - Селяк (Стубел)                          6:0
Ком (Берковица) - Вихър (Бързия)                          0:0
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         3:2
Септември 2009 (Лехчево) - Кипровец (Чипровци)            9:0
Люта (Владимирово) - Хайдут (Ерден)                       3:0
Бойчиновци (Бойчиновци)                                   почива

                           VI кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово)                  4:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    0:2
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      0:0
Селяк (Стубел) - Ком (Берковица)                          1:3
Вихър 97 (Превала) - Ленчо (Якимово)                      4:1
Расово (Расово) - Липен (Липен)                           3:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Форца (Благово)                 4:2
Хайдут (Ерден)                                            почива

                           VII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Липен (Липен) - Бойчиновци (Бойчиновци)                   4:1
Ленчо (Якимово) - Расово (Расово)                         2:1
Ком (Берковица) - Вихър 97 (Превала)                      1:0
Вихър 23 (Николово) - Селяк (Стубел)                      9:0
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 6:0
Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново)          2:4
Хайдут (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                      1:3
Форца (Благово)                                           почива

                           VIII кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Шурданица (Георги Дамяново) - Хайдут (Ерден)              9:2
Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово)                       8:0
Селяк (Стубел) - Септември 2009 (Лехчево)                 0:3
Вихър 97 (Превала) - Вихър 23 (Николово)                  0:1
Расово (Расово) - Ком (Берковица)                         3:3
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                 1:0
Форца (Благово) - Липен (Липен)                           2:1
Кипровец (Чипровци)                                       почива

                           IX кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ленчо (Якимово) - Форца (Благово)                         6:1
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:0
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     4:1
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 97 (Превала)             4:0
Люта (Владимирово) - Селяк (Стубел)                       1:1
Хайдут (Ерден) - Вихър (Бързия)                           0:0
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:4
Липен (Липен)                                             почива

                           X кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      0:3
Селяк (Стубел) - Хайдут (Ерден)                           2:1
Вихър 97 (Превала) - Люта (Владимирово)                   2:1
Расово (Расово) - Септември 2009 (Лехчево)                0:4
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             1:0
Форца (Благово) - Ком (Берковица)                         0:3
Липен (Липен) - Ленчо (Якимово)                           2:5
Шурданица (Георги Дамяново)                               почива

                           XI кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Ком (Берковица) - Липен (Липен)                           4:2
Вихър 23 (Николово) - Форца (Благово)                    10:1
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)        2:1
Люта (Владимирово) - Расово (Расово)                      2:3
Хайдут (Ерден) - Вихър 97 (Превала)                       2:1
Кипровец (Чипровци) - Селяк (Стубел)                      3:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              2:2
Ленчо (Якимово)                                           почива

                           XII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Селяк (Стубел) - Шурданица (Георги Дамяново)              1:4
Вихър 97 (Превала) - Кипровец (Чипровци)                  3:1
Расово (Расово) - Хайдут (Ерден)                          3:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово)              3:1
Форца (Благово) - Септември 2009 (Лехчево)                0:0
Липен (Липен) - Вихър 23 (Николово)                       анулиран *
* - прекратен при 0:0 след нахлуване на терена на публиките и на двата
    отбора. В последствие анулиран.
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         2:1
Вихър (Бързия)                                            почива

                           XIII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     3:1
Септември 2009 (Лехчево) - Липен (Липен)                  6:0
Люта (Владимирово) - Форца (Благово)                      1:7
Хайдут (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  0:0
Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)                     2:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 97 (Превала)          6:0
Вихър (Бързия) - Селяк (Стубел)                           4:2
Ком (Берковица)                                           почива

                           XIV кръг

21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Вихър 97 (Превала) - Вихър (Бързия)                       0:2
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             5:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             4:0
Форца (Благово) - Хайдут (Ерден)                          4:1
Липен (Липен) - Люта (Владимирово)                        3:0
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                1:2
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     3:2
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Септември 2009 (Лехчево) - Ком (Берковица)                1:0
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      1:3
Хайдут (Ерден) - Липен (Липен)                            1:0
Кипровец (Чипровци) - Форца (Благово)                     0:4
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     5:0
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          3:0
Селяк (Стубел) - Вихър 97 (Превала)                       2:0
Вихър 23 (Николово)                                       почива

* - Вихър 97 (Превала) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона.
    На негово място се включва първоначално отказалия се Бенковски 2007
    (Крива бара), който поема актива на Вихър 97 и през пролетта играе по
    неговата програма.

                           XVI кръг

3 март 2010, сряда, 15:30 ч
Селяк (Стубел) - Расово (Расово)                          0:0
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  1:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Форца (Благово)             5:2
Кипровец (Чипровци) - Липен (Липен)                       3:1
Хайдут (Ерден) - Ленчо (Якимово)                          0:3
Люта (Владимирово) - Ком (Берковица)                      1:1
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            3:0
Бенковски 2007 (Крива бара)                               почива

                           XVII кръг

6 март 2010, събота, 15:30 ч
Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово)                  9:1
Ком (Берковица) - Хайдут (Ерден)                          4:0
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)                     4:0
Липен (Липен) - Шурданица (Георги Дамяново)               4:4
Форца (Благово) - Вихър (Бързия)                          2:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Селяк (Стубел)                  5:1
Расово (Расово) - Бенковски 2007 (Крива бара)             0:0
Септември 2009 (Лехчево)                                  почива

                           XVIII кръг

12 май 2010, сряда, 18:00 ч
Бенковски 2007 (Крива бара) - Бойчиновци (Бойчиновци)     1:1
Селяк (Стубел) - Форца (Благово)                          3:2
Вихър (Бързия) - Липен (Липен)                            6:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             1:3
Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица)                     5:0
Хайдут (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                      0:2
Люта (Владимирово) - Септември 2009 (Лехчево)             0:3 сл.
Расово (Расово)                                           почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 13 март, събота, 15:30 ч,
    но е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIX кръг

20 март 2010, събота, 15:30 ч
Септември 2009 (Лехчево) - Хайдут (Ерден)                 5:1
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)                 4:0
Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)             2:1
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          3:0
Липен (Липен) - Селяк (Стубел)                            9:1
Форца (Благово) - Бенковски 2007 (Крива бара)             3:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 0:0
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XX кръг

27 март 2010, събота, 17:00 ч
Расово (Расово) - Форца (Благово)                         0:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Липен (Липен)               2:2
Селяк (Стубел) - Ленчо (Якимово)                          2:5
Вихър (Бързия) - Ком (Берковица)                          5:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:0
Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)            0:3
Хайдут (Ерден) - Люта (Владимирово)                       1:0
Бойчиновци (Бойчиновци)                                   почива

                           XXI кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Люта (Владимирово) - Кипровец (Чипровци)                  1:0
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)    4:0
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      3:1
Ком (Берковица) - Селяк (Стубел)                          3:1
Ленчо (Якимово) - Бенковски 2007 (Крива бара)             2:1
Липен (Липен) - Расово (Расово)                           2:0
Форца (Благово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:3
Хайдут (Ерден)                                            почива

                           XXII кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Бойчиновци (Бойчиновци) - Липен (Липен)                   2:2
Расово (Расово) - Ленчо (Якимово)                         2:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Ком (Берковица)             1:0
Селяк (Стубел) - Вихър 23 (Николово)                      1:4
Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                 5:4
Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово)         10:0
Кипровец (Чипровци) - Хайдут (Ерден)                      3:1
Форца (Благово)                                           почива

                           XXIII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Хайдут (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:3
Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия)                       0:3
Септември 2009 (Лехчево) - Селяк (Стубел)                 4:2
Вихър 23 (Николово) - Бенковски 2007 (Крива бара)         6:0
Ком (Берковица) - Расово (Расово)                         6:1
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 4:3
Липен (Липен) - Форца (Благово)                           3:1
Кипровец (Чипровци)                                       почива

                           XXIV кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Форца (Благово) - Ленчо (Якимово)                         отложен
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица)                 3:0
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     0:2
Бенковски 2007 (Крива бара) - Септември 2009 (Лехчево)    3:5
Селяк (Стубел) - Люта (Владимирово)                       4:1
Вихър (Бързия) - Хайдут (Ерден)                           4:1
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         5:1
26 май 2010, сряда, 18:00 ч
Форца (Благово) - Ленчо (Якимово)                         0:4
Липен (Липен)                                             почива

                           XXV кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                      5:0
Хайдут (Ерден) - Селяк (Стубел)                           1:0
Люта (Владимирово) - Бенковски 2007 (Крива бара)          0:4 сл. *
* - прекратен при 1:1 в 88', когато човек от публиката на домакините
    нахлува на терена и атакува футболист на гостите. На Люта е присъдена
    служебна загуба с 0:4, а отборът е наказан и с лишаване от домакинство
    за 3 мача.
Септември 2009 (Лехчево) - Расово (Расово)                3:0 сл *
* - гостите не се явяват.
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             2:2
Ком (Берковица) - Форца (Благово)                         6:1
Ленчо (Якимово) - Липен (Липен)                           7:1
Шурданица (Георги Дамяново)                               почива

                           XXVI кръг

5 май 2010, сряда, 18:00 ч
Липен (Липен) - Ком (Берковица)                           0:4
Форца (Благово) - Вихър 23 (Николово)                     3:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        1:1
Расово (Расово) - Люта (Владимирово)                      3:0
Бенковски 2007 (Крива бара) - Хайдут (Ерден)              4:1
Селяк (Стубел) - Кипровец (Чипровци)                      0:0
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              2:2
Ленчо (Якимово)                                           почива

                           XXVII кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Шурданица (Георги Дамяново) - Селяк (Стубел)              5:1
Кипровец (Чипровци) - Бенковски 2007 (Крива бара)         5:3
Хайдут (Ерден) - Расово (Расово)                          0:2
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              0:8
Септември 2009 (Лехчево) - Форца (Благово)                8:0
Вихър 23 (Николово) - Липен (Липен)                       3:0 сл *
* - гостите не се явяват.
Ком (Берковица) - Ленчо (Якимово)                         2:4
Вихър (Бързия)                                            почива

* - Люта (Владимирово) се отказва след XXVII кръг и преди изиграването
    на отложения XVIII кръг, тъй като няма възможност да заплати наложената
    на отбора глоба за инцидентите в мача срещу Бенковски 2007 (Крива бара)
    от XXV кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците
    им до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXVIII кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     1:0
Липен (Липен) - Септември 2009 (Лехчево)                  3:0
Форца (Благово) - Люта (Владимирово)                      3:0 сл.
Бойчиновци (Бойчиновци) - Хайдут (Ерден)                  6:0
Расово (Расово) - Кипровец (Чипровци)                     3:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Шурданица (Георги Дамяново) 4:2
Селяк (Стубел) - Вихър (Бързия)                           1:1
Ком (Берковица)                                           почива

                           XXIX кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Вихър (Бързия) - Бенковски 2007 (Крива бара)              5:4
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             3:2
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)             1:5
Хайдут (Ерден) - Форца (Благово)                          3:2
Люта (Владимирово) - Липен (Липен)                        0:3 сл.
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                1:1
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                     3:0
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XXX кръг

29 май 2010, събота, 18:00 ч
Ком (Берковица) - Септември 2009 (Лехчево)                3:0
Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово)                      3:0 сл.
Липен (Липен) - Хайдут (Ерден)                            5:1
Форца (Благово) - Кипровец (Чипровци)                     1:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     3:2
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          4:1
Бенковски 2007 (Крива бара) - Селяк (Стубел)              4:0
Вихър 23 (Николово)                                       почива

нагоре

Благодарим на Монт-прес, Вихър 23 (Николово) и Тихомир Иванов.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com