bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Перник 2009/10


ОФГ Перник - север 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енергетик (Перник)                 24   20   2   2   62:7    62
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Партизан (Ярджиловци)              24   20   1   3   64:14   61
 3. Студена (Студена)                  24   18   2   4   60:15   56 [+]
 4. Черногорец 1946 (Ноевци)           24   14   4   6   66:32   46
 5. Витановци (Витановци)              24   12   5   7   57:28   41 [+]
 6. Ботев 1 (Батановци)                24    9   4  11   32:48   31
 7. Струма (Кралев дол)                24    9   3  12   31:46   30
 8. Минерал (Рударци)                  24    9   1  14   36:39   28
 9. Пирин (Земен)                      24    8   4  12   34:42   28
10. Спортист (Драгичево)               24    7   4  13   33:65   25
11. Морена (Кладница)                  24    5   6  13   29:59   21 [+]
12. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    24    3   5  16   30:73   14
13. Дивотино (Дивотино)                24    1   1  22    9:75    4 [*]
--. Люлин (Люлин)                       -    ?   ?   ?    ?:?     - [*]

Бележки
  - ОС на БФС - Перник реорганизира ОФГ Перник и създава трета подгрупа на
териториален принцип - ОФГ Перник - запад.
  - Маниш (кв.Църква, Перник), 7-и; Ерма (Трън), 10-и; Западно ехо (Бегуновци),
13-и; Китка (Витановци), 14-и; и Чорни 1920 (Брезник); 16-и през изминалия сезон;
са преместени в новосформираната ОФГ Перник - запад.
  - Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 15-и; и Буря (Кошарево), 18-и през изминалия
сезон; се отказват от участие.
  - Студена (Студена), Морена (Кладница) и Витановци (Витановци) се включват
в групата.
  - Люлин (Люлин) се отказва или е изваден от групата по време на есенния
полусезон. Мачовете му до този момент са анулирани, а противниците му по
програма до края почиват.
  - Дивотино (Дивотино) се отказва от участие преди XXIII кръг. Резултатите
му до този момент се зачитат, а до края на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

29-30 август 2009, събота-неделя
Енергетик (Перник) - Люлин (Люлин)                        анулиран или неигран
Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)    4:1
Партизан (Ярджиловци) - Минерал (Рударци)                 4:2
Студена (Студена) - Морена (Кладница)                     8:0
Струма (Кралев дол) - Ботев 1 (Батановци)                 0:4
Пирин (Земен) - Дивотино (Дивотино)                       3:0
Спортист (Драгичево) - Витановци (Витановци)              2:1

                           II кръг

5-6 септември 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Витановци (Витановци)                     анулиран или неигран
Дивотино (Дивотино) - Спортист (Драгичево)                0:2
Ботев 1 (Батановци) - Пирин (Земен)                       2:0
Морена (Кладница) - Струма (Кралев дол)                   1:0
Минерал (Рударци) - Студена (Студена)                     0:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Партизан (Ярджиловци)   1:6
Енергетик (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)             0:0

                           III кръг

12-13 септември 2009, събота-неделя
Черногорец 1946 (Ноевци) - Люлин (Люлин)                  анулиран или неигран
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                2:0
Студена (Студена) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       0:0
Струма (Кралев дол) - Минерал (Рударци)                   1:0
Пирин (Земен) - Морена (Кладница)                         5:1
Спортист (Драгичево) - Ботев 1 (Батановци)                1:1
Витановци (Витановци) - Дивотино (Дивотино)               4:0

                           IV кръг

19-20 септември 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Дивотино (Дивотино)                       анулиран или неигран
Ботев 1 (Батановци) - Витановци (Витановци)               3:0
Морена (Кладница) - Спортист (Драгичево)                  2:2
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)                         2:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     2:3
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    1:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Партизан (Ярджиловци)          1:2

                           V кръг

26-27 септември 2009, събота-неделя
Партизан (Ярджиловци) - Люлин (Люлин)                     анулиран или неигран
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              2:0
Струма (Кралев дол) - Енергетик (Перник)                  1:0
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           4:0
Спортист (Драгичево) - Минерал (Рударци)                  0:2
Витановци (Витановци) - Морена (Кладница)                 2:0
Дивотино (Дивотино) - Ботев 1 (Батановци)                 0:3

                           VI кръг

3-4 октомври 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Ботев 1 (Батановци)                       анулиран или неигран
Морена (Кладница) - Дивотино (Дивотино)                   5:0
Минерал (Рударци) - Витановци (Витановци)                 1:5
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Спортист (Драгичево)    1:3
Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        2:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Струма (Кралев дол)            2:1
Партизан (Ярджиловци) - Студена (Студена)                 2:2

                           VII кръг

10-11 октомври 2009, събота-неделя
Студена (Студена) - Люлин (Люлин)                         анулиран или неигран
Струма (Кралев дол) - Партизан (Ярджиловци)               1:0
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  2:2
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник)                 0:1
Витановци (Витановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)   7:3
Дивотино (Дивотино) - Минерал (Рударци)                   2:0
Ботев 1 (Батановци) - Морена (Кладница)                   3:1

                           VIII кръг

17-18 октомври 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Морена (Кладница)                         анулиран или неигран
Минерал (Рударци) - Ботев 1 (Батановци)                   1:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дивотино (Дивотино)     1:0
Енергетик (Перник) - Витановци (Витановци)                1:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           7:1
Партизан (Ярджиловци) - Пирин (Земен)                     4:0
Студена (Студена) - Струма (Кралев дол)                   2:1

                           IX кръг

24-25 октомври 2009, събота-неделя
Струма (Кралев дол) - Люлин (Люлин)                       анулиран или неигран
Пирин (Земен) - Студена (Студена)                         0:5
Спортист (Драгичево) - Партизан (Ярджиловци)              1:2
Витановци (Витановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)          2:2
Дивотино (Дивотино) - Енергетик (Перник)                  0:3
Ботев 1 (Батановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     0:0
Морена (Кладница) - Минерал (Рударци)                     3:2

                           X кръг

31 октомври-1 ноември 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Минерал (Рударци)                         анулиран или неигран
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Морена (Кладница)       4:0 *
* - Рудничар е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради
    инциденти по време на мача.
Енергетик (Перник) - Ботев 1 (Батановци)                  2:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дивотино (Дивотино)            2:1
Партизан (Ярджиловци) - Витановци (Витановци)             2:1
Студена (Студена) - Спортист (Драгичево)                  4:1
Струма (Кралев дол) - Пирин (Земен)                       2:0

                           XI кръг

7-8 ноември 2009, събота-неделя
Пирин (Земен) - Люлин (Люлин)                             анулиран или неигран
Спортист (Драгичево) - Струма (Кралев дол)                0:4
* - Ботев 1 е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача заради
    инциденти по време на мача.
Витановци (Витановци) - Студена (Студена)                 1:0
Дивотино (Дивотино) - Партизан (Ярджиловци)               0:3
Ботев 1 (Батановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)            0:4
* - Ботев 1 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време на мача.
Морена (Кладница) - Енергетик (Перник)                    1:5
Минерал (Рударци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       0:0

                           XII кръг

14-15 ноември 2009, събота-неделя
Люлин (Люлин) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           анулиран или неигран
Енергетик (Перник) - Минерал (Рударци)                    2:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Морена (Кладница)              5:2
Партизан (Ярджиловци) - Ботев 1 (Батановци)               6:0
Студена (Студена) - Дивотино (Дивотино)                   5:0
Струма (Кралев дол) - Витановци (Витановци)               1:2
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      2:1

                           XIII кръг

21-22 ноември 2009, събота-неделя
Спортист (Драгичево) - Люлин (Люлин)                      неигран
Витановци (Витановци) - Пирин (Земен)                     2:2
Дивотино (Дивотино) - Струма (Кралев дол)                 0:5
във Витановци: *
Ботев 1 (Батановци) - Студена (Студена)                   3:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев 1.
Морена (Кладница) - Партизан (Ярджиловци)                 0:1
Минерал (Рударци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:2
на неутрален терен: *
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Енергетик (Перник)      1:10
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Рудничар.

                           XIV кръг

27-28 февруари 2010, събота-неделя
на неутрален терен: *
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Черногорец 1946 (Ноевци)    1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Рудничар.
Минерал (Рударци) - Партизан (Ярджиловци)                 2:0
Морена (Кладница) - Студена (Студена)                     0:2
Ботев 1 (Батановци) - Струма (Кралев дол)                 1:1
Дивотино (Дивотино) - Пирин (Земен)                       3:4
Витановци (Витановци) - Спортист (Драгичево)              3:1
Енергетик (Перник)                                        почива

                           XV кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Витановци (Витановци)                                     почива
в кв.Бела вода, Перник: *
Спортист (Драгичево) - Дивотино (Дивотино)                2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист.
Пирин (Земен) - Ботев 1 (Батановци)                       3:0
Струма (Кралев дол) - Морена (Кладница)                   отложен
Студена (Студена) - Минерал (Рударци)                     2:0
Партизан (Ярджиловци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)   6:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Енергетик (Перник)             0:2
12 май 2010, сряда, 18:00 ч
Струма (Кралев дол) - Морена (Кладница)                   1:1

                           XVI кръг

28-29 април 2010, сряда-четвъртък *
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                1:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)       2:3
Минерал (Рударци) - Струма (Кралев дол)                   3:1
Морена (Кладница) - Пирин (Земен)                         2:0
Ботев 1 (Батановци) - Спортист (Драгичево)                1:1
Дивотино (Дивотино) - Витановци (Витановци)               0:6
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива
* - целият кръг първоначално е насрочен за 13-14 март, събота-неделя, но
заради лоши метеорологични условия е отложен.

                           XVII кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Витановци (Витановци) - Ботев 1 (Батановци)               3:0
в кв.Бела вода, Перник: *
Спортист (Драгичево) - Морена (Кладница)                  3:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист.
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         3:2
Струма (Кралев дол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     2:1
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    0:1
Партизан (Ярджиловци) - Черногорец 1946 (Ноевци)          1:0
Дивотино (Дивотино)                                       почива

                           XVIII кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена)              0:3
Енергетик (Перник) - Струма (Кралев дол)                  3:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           0:0
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  6:0
Морена (Кладница) - Витановци (Витановци)                 1:1
Ботев 1 (Батановци) - Дивотино (Дивотино)                 2:0
Партизан (Ярджиловци)                                     почива

                           XIX кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Дивотино (Дивотино) - Морена (Кладница)                   1:1
Витановци (Витановци) - Минерал (Рударци)                 1:0
в кв.Бела вода, Перник: *
Спортист (Драгичево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист.
Пирин (Земен) - Енергетик (Перник)                        0:2
Струма (Кралев дол) - Черногорец 1946 (Ноевци)            0:3
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                 0:1
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

                           XX кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Партизан (Ярджиловци) - Струма (Кралев дол)               2:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  2:1
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                 3:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Витановци (Витановци)   1:3
Минерал (Рударци) - Дивотино (Дивотино)                   2:1
Морена (Кладница) - Ботев 1 (Батановци)                   3:0
Студена (Студена)                                         почива

                           XXI кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Ботев 1 (Батановци) - Минерал (Рударци)                   1:0
Дивотино (Дивотино) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     1:6
Витановци (Витановци) - Енергетик (Перник)                отложен
в кв.Бела вода, Перник: *
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)           3:9
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист.
Пирин (Земен) - Партизан (Ярджиловци)                     0:3
Струма (Кралев дол) - Студена (Студена)                   0:4
12 май 2010, сряда, 18:00 ч
Витановци (Витановци) - Енергетик (Перник)                0:0
Морена (Кладница)                                         почива

                           XXII кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Студена (Студена) - Пирин (Земен)                         1:0
Партизан (Ярджиловци) - Спортист (Драгичево)              7:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витановци (Витановци)          5:1
Енергетик (Перник) - Дивотино (Дивотино)                  4:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев 1 (Батановци)     3:4
Минерал (Рударци) - Морена (Кладница)                     4:1
Струма (Кралев дол)                                       почива

* - Дивотино (Дивотино) се отказва от участие преди XXIII кръг. Резултатите
му до този момент се зачитат, а до края на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XXIII кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Морена (Кладница) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       1:1
Ботев 1 (Батановци) - Енергетик (Перник)                  0:3
Дивотино (Дивотино) - Черногорец 1946 (Ноевци)            0:3 сл.
Витановци (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)             0:1
в кв.Бела вода, Перник: *
Спортист (Драгичево) - Студена (Студена)                  1:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист.
Пирин (Земен) - Струма (Кралев дол)                       2:0
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XXIV кръг

5 май 2010, сряда
Струма (Кралев дол) - Спортист (Драгичево)                2:2
Студена (Студена) - Витановци (Витановци)                 1:0
Партизан (Ярджиловци) - Дивотино (Дивотино)               3:0 сл.
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев 1 (Батановци)            6:1
Енергетик (Перник) - Морена (Кладница)                    4:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Минерал (Рударци)       0:2
Пирин (Земен)                                             почива

                           XXV кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Минерал (Рударци) - Енергетик (Перник)                    1:2
Морена (Кладница) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:1
Ботев 1 (Батановци) - Партизан (Ярджиловци)               0:2
Дивотино (Дивотино) - Студена (Студена)                   0:3 сл.
Витановци (Витановци) - Струма (Кралев дол)              11:0
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      3:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           XXVI кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Пирин (Земен) - Витановци (Витановци)                     1:1
Струма (Кралев дол) - Дивотино (Дивотино)                 3:0 сл.
Студена (Студена) - Ботев 1 (Батановци)                   4:1
Партизан (Ярджиловци) - Морена (Кладница)                 4:0
Черногорец 1946 (Ноевци) - Минерал (Рударци)              4:1
Енергетик (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     10:0
Спортист (Драгичево)                                      почива

нагоре


ОФГ Перник - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Димитровец 1 (Ковачевци)           18   15   1   2   73:12   46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Маниш (кв.Църква, Перник)          18   14   0   4   59:15   42
 3. Чорни 1920 (Брезник)               18   12   1   5   53:29   37
 4. Ерма (Трън)                        18    9   4   5   33:16   31
 5. Балкан (Банище)                    18    9   0   9   34:47   27 [+]
 6. Габер (Габровдол)                  18    7   2   9   26:40   23 [+]
 7. Западно ехо (Бегуновци)            18    5   5   8   36:29   20
 8. Дружба (Мещица)                    18    6   1  11   32:53   19 [+]
 9. Бенковски (Лесковец)               18    2   3  13   17:58    9 [+]
10. Китка (Витановци)                  18    2   1  15   11:75    7

Бележки
  - ОС на БФС - Перник реорганизира ОФГ Перник и създава трета подгрупа на
териториален принцип - ОФГ Перник - запад.
  - Маниш (кв.Църква, Перник), 7-и; Ерма (Трън), 10-и; Западно ехо (Бегуновци),
13-и; Китка (Витановци), 14-и; и Чорни 1920 (Брезник); 16-и през изминалия сезон
в ОФГ Перник - север; са преместени в новосформираната ОФГ Перник - запад.
  - Димитровец 1 (Ковачевци), 7-и в ОФГ Перник - юг през изминалия сезон;
е преместен в новосформираната ОФГ Перник - запад.
  - Балкан (Банище), Дружба (Мещица), Бенковски (Лесковец) и Габер (Габровдол)
се включват в групата.

                           I кръг

5-6 септември 2009, събота-неделя
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)                    4:1
Ерма (Трън) - Габер (Габровдол)                           1:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Бенковски (Лесковец)           4:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Дружба (Мещица)               4:0
Западно ехо (Бегуновци) - Китка (Витановци)               7:0

                           II кръг

12-13 септември 2009, събота-неделя
Балкан (Банище) - Китка (Витановци)                       7:0
Дружба (Мещица) - Западно ехо (Бегуновци)                 1:2
Бенковски (Лесковец) - Маниш (кв.Църква, Перник)          0:5
Габер (Габровдол) - Димитровец 1 (Ковачевци)              1:5
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        1:0

                           III кръг

19-20 септември 2009, събота-неделя
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             5:2
Димитровец 1 (Ковачевци) - Чорни 1920 (Брезник)           5:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Габер (Габровдол)             6:0
Западно ехо (Бегуновци) - Бенковски (Лесковец)            1:2
Китка (Витановци) - Дружба (Мещица)                       1:3

                           IV кръг

26-27 септември 2009, събота-неделя
Балкан (Банище) - Дружба (Мещица)                         2:0
Бенковски (Лесковец) - Китка (Витановци)                  1:1
Габер (Габровдол) - Западно ехо (Бегуновци)               1:4
Чорни 1920 (Брезник) - Маниш (кв.Църква, Перник)          1:0
Ерма (Трън) - Димитровец 1 (Ковачевци)                    1:2

                           V кръг

3-4 октомври 2009, събота-неделя
Димитровец 1 (Ковачевци) - Балкан (Банище)                9:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Ерма (Трън)                   0:2
Западно ехо (Бегуновци) - Чорни 1920 (Брезник)            2:3
Китка (Витановци) - Габер (Габровдол)                     3:1
Дружба (Мещица) - Бенковски (Лесковец)                    4:1

                           VI кръг

10-11 октомври 2009, събота-неделя
Балкан (Банище) - Бенковски (Лесковец)                    4:1
Габер (Габровдол) - Дружба (Мещица)                       1:3
Чорни 1920 (Брезник) - Китка (Витановци)                  7:0
Ерма (Трън) - Западно ехо (Бегуновци)                     1:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Маниш (кв.Църква, Перник)      0:3

                           VII кръг

17-18 октомври 2009, събота-неделя
Маниш (кв.Църква, Перник) - Балкан (Банище)               3:1
Западно ехо (Бегуновци) - Димитровец 1 (Ковачевци)        1:1
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                           0:4
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    1:4
Бенковски (Лесковец) - Габер (Габровдол)                  0:1

                           VIII кръг

24-25 октомври 2009, събота-неделя
Балкан (Банище) - Габер (Габровдол)                       3:7
Чорни 1920 (Брезник) - Бенковски (Лесковец)               4:0
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             3:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Китка (Витановци)              8:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)       5:1

                           IX кръг

31 октомври-1 ноември 2009, събота-неделя
Западно ехо (Бегуновци) - Балкан (Банище)                 3:0
Китка (Витановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)             0:7
Дружба (Мещица) - Димитровец 1 (Ковачевци)                0:8 *
* - Дружба е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време на мача.
Бенковски (Лесковец) - Ерма (Трън)                        1:1
Габер (Габровдол) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:4

                           X кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    отложен
Габер (Габровдол) - Ерма (Трън)                           0:0
Бенковски (Лесковец) - Димитровец 1 (Ковачевци)           1:4
на неутрален терен: *
Дружба (Мещица) - Маниш (кв.Църква, Перник)               3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дружба.
Китка (Витановци) - Западно ехо (Бегуновци)               0:6
23 май 2010, неделя, 10:30 ч
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    2:1

                           XI кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Китка (Витановци) - Балкан (Банище)                       0:1
Западно ехо (Бегуновци) - Дружба (Мещица)                 3:3
Маниш (кв.Църква, Перник) - Бенковски (Лесковец)          7:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Габер (Габровдол)              2:1
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        3:0

                           XII кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             1:0
Чорни 1920 (Брезник) - Димитровец 1 (Ковачевци)           1:4
Габер (Габровдол) - Маниш (кв.Църква, Перник)             1:2
Бенковски (Лесковец) - Западно ехо (Бегуновци)            2:2
Дружба (Мещица) - Китка (Витановци)                       1:3

                           XIII кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Дружба (Мещица) - Балкан (Банище)                         4:2
Китка (Витановци) - Бенковски (Лесковец)                  0:3
Западно ехо (Бегуновци) - Габер (Габровдол)               0:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)          5:2
Димитровец 1 (Ковачевци) - Ерма (Трън)                    2:0

                           XIV кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Балкан (Банище) - Димитровец 1 (Ковачевци)                2:0
Ерма (Трън) - Маниш (кв.Църква, Перник)                   1:2
Чорни 1920 (Брезник) - Западно ехо (Бегуновци)            1:1
Габер (Габровдол) - Китка (Витановци)                     1:0
Бенковски (Лесковец) - Дружба (Мещица)                    0:5

                           XV кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Бенковски (Лесковец) - Балкан (Банище)                    2:3
Дружба (Мещица) - Габер (Габровдол)                       1:2
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  2:5
Западно ехо (Бегуновци) - Ерма (Трън)                     0:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Димитровец 1 (Ковачевци)      0:1

                           XVI кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Балкан (Банище) - Маниш (кв.Църква, Перник)               0:5
Димитровец 1 (Ковачевци) - Западно ехо (Бегуновци)        2:1
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)                           4:1
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    4:1
Габер (Габровдол) - Бенковски (Лесковец)                  3:1

                           XVII кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Габер (Габровдол) - Балкан (Банище)                       3:0
Бенковски (Лесковец) - Чорни 1920 (Брезник)               1:6
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             1:3
Китка (Витановци) - Димитровец 1 (Ковачевци)              0:6
Западно ехо (Бегуновци) - Маниш (кв.Църква, Перник)       1:2

                           XVIII кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Балкан (Банище) - Западно ехо (Бегуновци)                 3:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Китка (Витановци)             3:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Дружба (Мещица)               10:0
Ерма (Трън) - Бенковски (Лесковец)                        3:0
Чорни 1920 (Брезник) - Габер (Габровдол)                  5:1

нагоре


ОФГ Перник - юг 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Друган)                     22   17   4   1   62:15   55
-------------------------------------------------------------------
 2. Верила (Дрен)                      22   17   2   3   77:23   53
 3. Светля 2000 (Светля)               22   16   0   6   73:36   48
 4. Свраките (Гълъбник)                22   15   2   5   61:38   47
 5. Сарата (Долни Раковец)             22   11   1  10   43:27   34
 6. Бенковски (Копаница)               22    9   5   8   50:33   32
 7. Левски (Егълница)                  22    8   6   8   36:22   30
 8. Струмски сокол (Калище)            22    8   4  10   38:40   28
 9. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     22    6   1  15   35:59   19
10. Ураган (Владимир)                  22    4   2  16   23:56   14
11. Лазур (Сирищник)                   22    4   1  17   23:91   13
12. Стефаново (Стефаново)              22    3   0  19   23:104   9

Бележки
  - ОС на БФС - Перник реорганизира ОФГ Перник и създава трета подгрупа на
териториален принцип - ОФГ Перник - запад.
  - Витоша (Долна Диканя), 1-и през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В"
АФГ.
  - Димитровец 1 (Ковачевци), 7-и в ОФГ Перник - юг през изминалия сезон;
е преместен в новосформираната ОФГ Перник - запад.
  - Вихър (Еловдол), 14-и през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

5-6 септември 2009, събота-неделя
Светля 2000 (Светля) - Струмски сокол (Калище)            3:0
Верила (Дрен) - Ураган (Владимир)                         6:0
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             3:0
Свраките (Гълъбник) - Стефаново (Стефаново)               4:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Левски (Егълница)        0:0
Ботев (Друган) - Лазур (Сирищник)                         3:0

                           II кръг

12-13 септември 2009, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Лазур (Сирищник)                6:0
Левски (Егълница) - Ботев (Друган)                        0:1
Стефаново (Стефаново) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)    2:1
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                4:1
Ураган (Владимир) - Сарата (Долни Раковец)                0:1
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      2:1

                           III кръг

19-20 септември 2009, събота-неделя
Верила (Дрен) - Струмски сокол (Калище)                   2:1
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             0:1
Свраките (Гълъбник) - Ураган (Владимир)                   5:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Бенковски (Копаница)     1:3
Ботев (Друган) - Стефаново (Стефаново)                    3:0
Лазур (Сирищник) - Левски (Егълница)                      2:1

                           IV кръг

26-27 септември 2009, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               1:1
Стефаново (Стефаново) - Лазур (Сирищник)                  0:1
Бенковски (Копаница) - Ботев (Друган)                     0:0
Ураган (Владимир) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        0:2
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                2:3
Верила (Дрен) - Сарата (Долни Раковец)                    4:1

                           V кръг

3-4 октомври 2009, събота-неделя
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          1:0
Свраките (Гълъбник) - Верила (Дрен)                       1:4
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     2:7
Ботев (Друган) - Ураган (Владимир)                        4:0
Лазур (Сирищник) - Бенковски (Копаница)                   1:1
Левски (Егълница) - Стефаново (Стефаново)                 3:1

                           VI кръг

10-11 октомври 2009, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Стефаново (Стефаново)           2:0
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  3:1
Ураган (Владимир) - Лазур (Сирищник)                      2:3
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                     1:2
Верила (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            3:0
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              0:0

                           VII кръг

17-18 октомври 2009, събота-неделя
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             3:0 *
* - Струмски сокол е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време на мача.
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Сарата (Долни Раковец)   2:3
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            1:0
Лазур (Сирищник) - Светля 2000 (Светля)                   0:3
Левски (Егълница) - Ураган (Владимир)                     1:0
Стефаново (Стефаново) - Бенковски (Копаница)              2:1

                           VIII кръг

24-25 октомври 2009, събота-неделя
на неутрален терен: *
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Струмски сокол.
Ураган (Владимир) - Стефаново (Стефаново)                 3:1
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                  1:0
Верила (Дрен) - Лазур (Сирищник)                         10:1
Сарата (Долни Раковец) - Ботев (Друган)                   0:1
Свраките (Гълъбник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      5:1

                           IX кръг

31 октомври-1 ноември 2009, събота-неделя
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Струмски сокол (Калище)  2:1
Ботев (Друган) - Свраките (Гълъбник)                      5:0
Лазур (Сирищник) - Сарата (Долни Раковец)                 0:6
Левски (Егълница) - Верила (Дрен)                         1:3
Стефаново (Стефаново) - Светля 2000 (Светля)              0:3
Бенковски (Копаница) - Ураган (Владимир)                  3:1

                           X кръг

7-8 ноември 2009, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Ураган (Владимир)               3:1
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               2:1
Верила (Дрен) - Стефаново (Стефаново)                     8:0
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                1:0
Свраките (Гълъбник) - Лазур (Сирищник)                    5:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ботев (Друган)           0:1

                           XI кръг

14-15 ноември 2009, събота-неделя
Ботев (Друган) - Струмски сокол (Калище)                  2:0
Лазур (Сирищник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)         0:1
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                   0:1
Стефаново (Стефаново) - Сарата (Долни Раковец)            1:2
Бенковски (Копаница) - Верила (Дрен)                      0:1
Ураган (Владимир) - Светля 2000 (Светля)                  0:1

                           XII кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Светля 2000 (Светля)            1:8
Ураган (Владимир) - Верила (Дрен)                         2:1
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             3:1
Стефаново (Стефаново) - Свраките (Гълъбник)               3:9
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        3:1
Лазур (Сирищник) - Ботев (Друган)                         0:9

                           XIII кръг

28-29 април 2010, сряда-четвъртък *
Лазур (Сирищник) - Струмски сокол (Калище)                0:3
Ботев (Друган) - Левски (Егълница)                        2:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Стефаново (Стефаново)    9:0
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                3:1
Сарата (Долни Раковец) - Ураган (Владимир)                2:0
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      3:2
* - целият кръг първоначално е насрочен за 13-14 март, събота-неделя, но
заради лоши метеорологични условия е отложен.

                           XIV кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Верила (Дрен)                   1:1
Светля 2000 (Светля) - Сарата (Долни Раковец)             2:0
Ураган (Владимир) - Свраките (Гълъбник)                   1:3
Бенковски (Копаница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     4:2
Стефаново (Стефаново) - Ботев (Друган)                    0:5
Левски (Егълница) - Лазур (Сирищник)                     10:1

                           XV кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               4:0
Лазур (Сирищник) - Стефаново (Стефаново)                  5:2
Ботев (Друган) - Бенковски (Копаница)                     2:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ураган (Владимир)        3:2
Свраките (Гълъбник) - Светля 2000 (Светля)                3:6
Сарата (Долни Раковец) - Верила (Дрен)                    0:1

                           XVI кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          3:2
Верила (Дрен) - Свраките (Гълъбник)                       4:3
Светля 2000 (Светля) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     3:1
Ураган (Владимир) - Ботев (Друган)                        1:5
Бенковски (Копаница) - Лазур (Сирищник)                   5:2
Стефаново (Стефаново) - Левски (Егълница)                 отложен
23 май 2010, неделя, 10:30 ч
Стефаново (Стефаново) - Левски (Егълница)                 0:3

                           XVII кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Стефаново (Стефаново) - Струмски сокол (Калище)           3:2
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  0:0
Лазур (Сирищник) - Ураган (Владимир)                      1:2
Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля)                     5:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Верила (Дрен)            2:5
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              2:1

                           XVIII кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             0:1
Сарата (Долни Раковец) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   5:0
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            3:3
Светля 2000 (Светля) - Лазур (Сирищник)                   3:2
Ураган (Владимир) - Левски (Егълница)                     0:0
Бенковски (Копаница) - Стефаново (Стефаново)             15:0

                           XIX кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            1:1
Стефаново (Стефаново) - Ураган (Владимир)                 1:2
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  4:1
Лазур (Сирищник) - Верила (Дрен)                          0:4
Ботев (Друган) - Сарата (Долни Раковец)                   2:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Свраките (Гълъбник)      1:2

                           XX кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)  5:0
Свраките (Гълъбник) - Ботев (Друган)                      4:2
Сарата (Долни Раковец) - Лазур (Сирищник)                 9:1
Верила (Дрен) - Левски (Егълница)                         3:1
Светля 2000 (Светля) - Стефаново (Стефаново)             13:1
Ураган (Владимир) - Бенковски (Копаница)                  0:0

                           XXI кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Ураган (Владимир) - Струмски сокол (Калище)               3:5
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               4:2
Стефаново (Стефаново) - Верила (Дрен)                     1:5
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                1:0
Лазур (Сирищник) - Свраките (Гълъбник)                    0:3
Ботев (Друган) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)           3:1

                           XXII кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Ботев (Друган)                  1:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Лазур (Сирищник)         3:2
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   0:0
Сарата (Долни Раковец) - Стефаново (Стефаново)            5:3
Верила (Дрен) - Бенковски (Копаница)                      5:0
Светля 2000 (Светля) - Ураган (Владимир)                  5:3

нагоре


ОФГ Перник - финали 2009/10

                           Бележка

По първоначален регламент победителите от трите подгрупи трябва да играят
финали, в които да определят шампион на ОФГ Перник, който да представя
областта и в квалификациите за Югозападна "В" АФГ. Нито един от отборите,
заели първи места обаче не желае да участва във "В" група, поради което
в крайна сметка финален мач играят двата отбора, изразили желание за
участие - Студена (Студена), 3-и в ОФГ Перник - север; и Маниш (кв.Църква,
Перник), 2-и в ОФГ Перник - запад.

                           Финал

23 май 2010, неделя, 17:30 ч
в Перник, ст."Миньор":
Студена (Студена) - Маниш (кв.Църква, Перник)             4:0 (2:0)
  [1:0 Георги Георгиев 15', 2:0 Влад.Сираков 30', 3:0 Венцислав ??? 60',
   4:0 Бисер ??? 70'], ~ 200 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com