bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пазарджик 2009/10


"А" ОФГ Пазарджик 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1925 (Септември)         30   26   2   2   92:16   80
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)               30   22   3   5   80:26   69
 3. Чико (Бяга)                        30   20   3   7   97:47   63
 4. Балкан (Варвара)                   30   15   6   9   50:36   51
 5. Левски (Паталеница)                30   14   7   9   59:43   49
 6. Брацигово (Брацигово)              30   12   7  11   52:52   43
 7. Марица (Огняново)                  30   12   6  12   51:45   42
 8. Вихър (Ветрен)                     30   13   3  14   47:45   42
 9. Величково (Величково)              30   10  10  10   60:61   40 [+]
10. Тракия (Пазарджик)                 30   10   3  17   43:70   33
11. Ботев (Черногорово)                30    9   6  15   50:57   33
12. Светкавица (Синитово)              30    8   7  15   40:57   31
13. Марица (Белово)                    30    7   9  14   34:54   30 [+][*]
14. Спартак (Пещера)                   30    8   2  20   38:81   26
-------------------------------------------------------------------
15. Братаница (Братаница)              30    5   7  18   34:111  22 [+][*]
16. Шипка (Драгор)                     30    5   7  18   38:64   22 [+]

Бележки
  - Тракиец 2005 (Главиница), 9-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие в групата и се включва в Южна "Б" ОФГ. На негово
място в "А" ОФГ влиза Марица (Белово), 6-ти в Южна "Б" ОФГ през
изминалия сезон; като отбор чиито стадион отговаря на изискванията за
участие в "А" ОФГ. Преди това същите два отбора обявяват намерение за
обединение, което не се състои заради недостатъчното време за
извършване на всички процедури преди началото на сезона.
  - Бенковски 2006 (Црънча), 1-ви в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон,
се отказва от участие в "А" ОФГ на 19 август, заради невъзможност да
подготви стадиона в Црънча според критериите за "А" ОФГ. Отборът остава
в Южна "Б" ОФГ, а с неговата програма в групата се включва Братаница
(Братаница), 3-ти в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон. Тракия 1948
(Лозен), 2-ри в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон, няма право да се
включи в "А" ОФГ през този сезон заради служебната загуба в баража за
"А" ОФГ в края на сезон 2008/09 и наложеното му последващо наказание.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.

                           I кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)                           1:3
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       1:7
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             1:0
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    2:0
Оборище (Панагюрище) - Чико (Бяга)                        4:2
Локомотив 1925 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           3:0
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               1:1
Спартак (Пещера) - Брацигово (Брацигово)                  0:1

                           II кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       5:0
Чико (Бяга) - Локомотив 1925 (Септември)                  1:3
Ботев (Черногорово) - Спартак (Пещера)                    1:0
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  1:4
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 3:3
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   1:1
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              0:2
Шипка (Драгор) - Левски (Паталеница)                      0:4

                           III кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Марица (Белово) - Шипка (Драгор)                          3:0
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)            10:0
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      3:0
Спартак (Пещера) - Светкавица (Синитово)                  2:0
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Черногорово)                3:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          0:4
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      1:0
Локомотив 1925 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        6:0

                           IV кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Чико (Бяга)                              3:1
Ботев (Черногорово) - Локомотив 1925 (Септември)          2:2
Светкавица (Синитово) - Оборище (Панагюрище)              2:0
Марица (Огняново) - Спартак (Пещера)                      2:0
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  2:2
Шипка (Драгор) - Величково (Величково)                    2:2
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                4:1
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     3:3

                           V кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          0:1
Балкан (Варвара) - Шипка (Драгор)                         1:0
Спартак (Пещера) - Братаница (Братаница)                  2:2
Оборище (Панагюрище) - Марица (Огняново)                  3:1
Локомотив 1925 (Септември) - Светкавица (Синитово)        5:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  6:2
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               1:1
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       2:0

                           VI кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         1:2
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                1:1
Марица (Огняново) - Локомотив 1925 (Септември)            0:1
Братаница (Братаница) - Оборище (Панагюрище)              1:6
Шипка (Драгор) - Спартак (Пещера)                         6:2
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   0:3
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    2:1
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    2:0

                           VII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    4:1
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        4:1
Оборище (Панагюрище) - Шипка (Драгор)                     3:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    1:1
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                       5:1
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спартак (Пещера) - Левски (Паталеница)                    0:2
Локомотив 1925 (Септември) - Братаница (Братаница)        3:0
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               4:2

                           VIII кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Ботев (Черногорово)                      5:0
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           0:2
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                2:3
Шипка (Драгор) - Локомотив 1925 (Септември)               2:3
Марица (Белово) - Спартак (Пещера)                        3:0
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  2:2
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             1:1
Левски (Паталеница) - Оборище (Панагюрище)                3:1

                           IX кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         1:0
Спартак (Пещера) - Величково (Величково)                  1:2
Оборище (Панагюрище) - Марица (Белово)                    2:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Шипка (Драгор)                       2:0
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                      16:1
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)               1:2
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Левски (Паталеница)          1:0
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 1:1

                           X кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    3:0
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)                   4:1
Шипка (Драгор) - Чико (Бяга)                              1:3
Марица (Белово) - Локомотив 1925 (Септември)              0:2
Величково (Величково) - Оборище (Панагюрище)              1:5
Балкан (Варвара) - Спартак (Пещера)                       3:0
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             1:2
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  2:0

                           XI кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Спартак (Пещера) - Вихър (Ветрен)                         3:4
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   3:1
Локомотив 1925 (Септември) - Величково (Величково)        4:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:0
в Главиница: *
Ботев (Черногорово) - Братаница (Братаница)               9:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:3
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         6:2
Брацигово (Брацигово) - Шипка (Драгор)                    2:1

                           XII кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             0:5
Шипка (Драгор) - Ботев (Черногорово)                      0:3
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             1:2
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                6:0
Балкан (Варвара) - Локомотив 1925 (Септември)             0:4 сл.*
* - прекратен в 83', когато зрител на домакините нанася побой на дежурния
    делегат. На Балкан е присъдена служебна загуба с 0:4.
Спартак (Пещера) - Оборище (Панагюрище)                   0:2
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)                        2:1
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               1:2

                           XIII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                     2:0
Локомотив 1925 (Септември) - Спартак (Пещера)             6:0 сл.*
* - прекратен в 11' при 3:0, когато заради контузия гостите остават с
    по-малко от 7 човека на терена. На Локомотив 1925 е присъдена служебна
    победа с 6:0. 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     3:0
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       6:2
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    1:2
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 3:0
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   1:1
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 1:1

                           XIV кръг

21 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    5:0
Шипка (Драгор) - Марица (Огняново)                        0:1
Марица (Белово) - Ботев (Черногорово)                     2:3
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            1:4
Спартак (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                     3:2
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1925 (Септември)         0:2
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               2:0
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:1

                           XV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Вихър (Ветрен)               2:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)                 1:4
Чико (Бяга) - Спартак (Пещера)                            5:0
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  0:1
Ботев (Черногорово) - Величково (Величково)               2:1
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   0:0
Братаница (Братаница) - Шипка (Драгор)                    2:1
29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   2:2

                           XVI кръг

10 март 2010, сряда, 15:00 ч *
в Септември, ст."Локомотив":
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)           0:3 сл.**
** - прекратен в 1' при 0:0, когато символичните домакините остават с по-
     малко от 7 души на терена заради контузия. На Тракия е присъдена
     служебна загуба с 0:3.
16 март 2010, вторник, 15:00 ч *
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)                           0:3
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             1:2
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)                    1:0
в Козарско: **
Чико (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                        3:2
** - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Чико.
17 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               1:6
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       0:0
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Пещера)                  1:0
* - Братаница - Левски и Брацигово - Спартак са първоначално насрочени за
    28 февруари, неделя; а всички останали срещи - за 27 февруари, събота,
    но заради лоши метеорологични условия всички срещи от кръга са отложени.

                           XVII кръг

3 март 2010, сряда, 15:00 ч
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       2:0
Локомотив 1925 (Септември) - Чико (Бяга)                  5:0
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)              2:1
Спартак (Пещера) - Ботев (Черногорово)                    2:0
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  0:0
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 2:3
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   4:2
Левски (Паталеница) - Шипка (Драгор)                      2:1

                           XVIII кръг

6 март 2010, събота, 15:00 ч
Шипка (Драгор) - Марица (Белово)                          2:0
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             1:1
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)                      1:3
Светкавица (Синитово) - Спартак (Пещера)                  5:2
Ботев (Черногорово) - Оборище (Панагюрище)                0:0
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          3:0
7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      1:0
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 1925 (Септември)        0:1

                           XIX кръг

24 март 2010, сряда, 15:00 ч
Чико (Бяга) - Вихър (Ветрен)                              3:0 сл.
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                2:2
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Черногорово)          3:0 сл.
Оборище (Панагюрище) - Светкавица (Синитово)              7:1
Спартак (Пещера) - Марица (Огняново)                      2:0
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  3:0
Величково (Величково) - Шипка (Драгор)                    1:1
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     1:0
* - Тракия - Брацигово и Марица (Бел) - Левски са първоначално насрочени за
    14 март, неделя, а всички останали срещи - за 13 март, събота; но заради
    лоши метеорологични условия всички срещи от кръга са отложени.

                           XX кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          0:0
Шипка (Драгор) - Балкан (Варвара)                         2:3
Братаница (Братаница) - Спартак (Пещера)                  4:0
Марица (Огняново) - Оборище (Панагюрище)                  1:0
Светкавица (Синитово) - Локомотив 1925 (Септември)        0:3
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  3:1
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:2
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       4:3

                           XXI кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)                         1:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                0:2
Локомотив 1925 (Септември) - Марица (Огняново)            5:1
Оборище (Панагюрище) - Братаница (Братаница)              7:0
Спартак (Пещера) - Шипка (Драгор)                         1:1
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   0:0
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    3:0
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    0:0

                           XXII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    4:0
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        0:1
Шипка (Драгор) - Оборище (Панагюрище)                     0:2
Братаница (Братаница) - Локомотив 1925 (Септември)        0:3
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    0:2
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       0:1
5 април 2010, понеделник, 16:00 ч
Левски (Паталеница) - Спартак (Пещера)                    6:3
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)               2:2

                           XXIII кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                      0:2
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           0:2
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                3:2
Локомотив 1925 (Септември) - Шипка (Драгор)               5:0
Спартак (Пещера) - Марица (Белово)                        2:1
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             0:0
Оборище (Панагюрище) - Левски (Паталеница)                3:1
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  4:1

                           XXIV кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         0:0
Величково (Величково) - Спартак (Пещера)                  1:0
Марица (Белово) - Оборище (Панагюрище)                    1:1
Шипка (Драгор) - Тракия (Пазарджик)                       3:2
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       1:1
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               3:2
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Левски (Паталеница) - Локомотив 1925 (Септември)          2:4
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 6:1

                           XXV кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Светкавица (Синитово) - Вихър (Ветрен)                    2:2
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   4:1
Чико (Бяга) - Шипка (Драгор)                              3:3
Локомотив 1925 (Септември) - Марица (Белово)              4:0
Оборище (Панагюрище) - Величково (Величково)              3:0
Спартак (Пещера) - Балкан (Варвара)                       0:3
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             4:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  4:1

                           XXVI кръг

1 май 2010, събота, 16:00 ч
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   0:0
Величково (Величково) - Локомотив 1925 (Септември)        1:1
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      2:1
Братаница (Братаница) - Ботев (Черногорово)               1:1
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 1:0
2 май 2010, неделя, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Спартак (Пещера)                         3:4
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         1:3
Шипка (Драгор) - Брацигово (Брацигово)                    2:2

                           XXVII кръг

5 май 2010, сряда, 17:00 ч
Марица (Огняново) - Вихър (Ветрен)                        3:0
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             6:0
Ботев (Черногорово) - Шипка (Драгор)                      3:3
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               0:3
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             3:4
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                3:1
Локомотив 1925 (Септември) - Балкан (Варвара)             1:0
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Пещера)                   5:2

                           XXVIII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Спартак (Пещера) - Локомотив 1925 (Септември)             4:3
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       2:2
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   3:1
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)                 2:0
в Главиница: *
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                    0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Шипка.
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 3:2
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Оборище (Панагюрище)                     0:3
в Драгор: *
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     5:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.

                           XXIX кръг

15 май 2010, събота, 17:00 ч
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                    2:1
Марица (Огняново) - Шипка (Драгор)                        1:1
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               2:5
Ботев (Черногорово) - Марица (Белово)                     5:0
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             8:3
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            4:3
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                     1:3
Локомотив 1925 (Септември) - Оборище (Панагюрище)         1:2

                           XXX кръг

22 май 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Локомотив 1925 (Септември)               0:3
Оборище (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик)                 3:0 сл.
Спартак (Пещера) - Чико (Бяга)                            0:6
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  0:3
в Юнаците: *
Величково (Величково) - Ботев (Черногорово)               1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Величково.
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   2:2
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   1:0
Шипка (Драгор) - Братаница (Братаница)                    0:3 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сарая (Сарая)                      24   22   0   2   91:22   66
-------------------------------------------------------------------
 2. Барикади (Стрелча)                 24   18   2   4   70:26   56
 3. Шипка 1955 (Мало Конаре)           24   15   1   8   64:34   46
 4. Дружба (Добровница)                24   14   2   8   69:46   44 [-]
 5. Ботев (Левски)                     24   12   2  10   56:51   38
 6. Марица (Мененкьово)                24   12   2  10   51:59   38 [+]
 7. Юнак (Юнаците)                     24   11   2  11   66:44   35
 8. Миньор (Елшица)                    24    9   1  14   39:45   28
 9. Гелеменово (Гелеменово)            24    8   3  13   39:60   27 [+]
10. Спартак (Калугерово)               24    6   3  15   42:80   21 [+]
11. Бенковски (Пищигово)               24    5   0  19   24:79   15
12. Славия (Хаджиево)                  24    8   1  15   35:64   25 [*]
13. Тракиец (Говедаре)                 24    6   1  17   26:62   19 [+][*]

Бележки
  - Пазарджик (Пазарджик), 8-ми през изминалия сезон; и Спартак (Бошуля),
9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие преди началото на сезона.
Пазарджик (Пазарджик) продължава да поддържа детско-юношеска школа.
  - Тракиец (Говедаре), изваден от групата през есента на изминалия сезон;
Гелеменово (Гелеменово), Спартак (Калугерово) и Марица (Мененкьово) се
включват в групата. Отборът на Гелеменово се състои предимно от футболисти
на мъжкия отбор на Пазарджик от изминалия сезон, играл домакинските си
мачове в селото.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 10:30 ч
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        2:0
5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 4:0
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Славия (Хаджиево) - Ботев (Левски)                        2:1
Марица (Мененкьово) - Бенковски (Пищигово)                3:1
Юнак (Юнаците) - Спартак (Калугерово)                     6:3
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            1:4
Тракиец (Говедаре)                                        почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Марица (Мененкьово)             2:1
Сарая (Сарая) - Миньор (Елшица)                           5:3
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)                2:2
Бенковски (Пищигово) - Юнак (Юнаците)                     1:5
Ботев (Левски) - Барикади (Стрелча)                       4:3
Тракиец (Говедаре) - Славия (Хаджиево)                    0:3
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Марица (Мененкьово) - Сарая (Сарая)                       0:4
Юнак (Юнаците) - Гелеменово (Гелеменово)                  1:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Барикади (Стрелча) - Тракиец (Говедаре)                   2:0
Миньор (Елшица) - Ботев (Левски)                          0:1
Дружба (Добровница) - Бенковски (Пищигово)                3:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           9:1
Славия (Хаджиево)                                         почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Дружба (Добровница)             2:1
Сарая (Сарая) - Юнак (Юнаците)                            3:0
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           1:5
Ботев (Левски) - Марица (Мененкьово)                      6:2
Тракиец (Говедаре) - Миньор (Елшица)                      3:0
Славия (Хаджиево) - Барикади (Стрелча)                    2:2
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Дружба (Добровница) - Сарая (Сарая)                       1:4
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Гелеменово (Гелеменово)        2:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Миньор (Елшица) - Славия (Хаджиево)                       4:2
Марица (Мененкьово) - Тракиец (Говедаре)                  1:3
Юнак (Юнаците) - Ботев (Левски)                           6:1
Спартак (Калугерово) - Бенковски (Пищигово)               3:0
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Калугерово)            2:2
Сарая (Сарая) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  4:1
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Ботев (Левски) - Дружба (Добровница)                      0:3 сл.*
* - първоначално ?:?, в последствие на Ботев е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
Тракиец (Говедаре) - Юнак (Юнаците)                       4:2
Славия (Хаджиево) - Марица (Мененкьово)                   2:1
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      1:0
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      0:5
Бенковски (Пищигово) - Гелеменово (Гелеменово)            2:1
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Марица (Мененкьово) - Барикади (Стрелча)                  3:2
Юнак (Юнаците) - Славия (Хаджиево)                        2:3
Дружба (Добровница) - Тракиец (Говедаре)                  2:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Ботев (Левски)                 3:1
Миньор (Елшица)                                           почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Бенковски (Пищигово)                      5:1
Тракиец (Говедаре) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             0:3 сл.*
* - първоначално ?:?, в последствие на Тракиец е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Левски) - Спартак (Калугерово)                     3:1
Славия (Хаджиево) - Дружба (Добровница)                   3:4
Барикади (Стрелча) - Юнак (Юнаците)                       3:0
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     2:2
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Ботев (Левски)                     1:2
Гелеменово (Гелеменово) - Сарая (Сарая)                   0:3
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Юнак (Юнаците) - Миньор (Елшица)                          4:0
Дружба (Добровница) - Барикади (Стрелча)                  2:3
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Славия (Хаджиево)              6:1
Спартак (Калугерово) - Тракиец (Говедаре)                 3:2
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Ботев (Левски) - Гелеменово (Гелеменово)                  2:2
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     5:1
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Тракиец (Говедаре) - Бенковски (Пищигово)                 3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Славия (Хаджиево) - Спартак (Калугерово)                  3:2  /или 4:3/
Барикади (Стрелча) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             0:0
Марица (Мененкьово) - Юнак (Юнаците)                      4:3
Сарая (Сарая)                                             почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Тракиец (Говедаре)              3:2
Сарая (Сарая) - Ботев (Левски)                            5:0
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 5:0
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                2:1
Спартак (Калугерово) - Барикади (Стрелча)                 0:5
Бенковски (Пищигово) - Славия (Хаджиево)                  2:4
Юнак (Юнаците)                                            почива

                           XII кръг

21 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Тракиец (Говедаре) - Сарая (Сарая)                        0:4
Славия (Хаджиево) - Гелеменово (Гелеменово)               1:0
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Барикади (Стрелча) - Бенковски (Пищигово)                 3:0
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    4:1
Марица (Мененкьово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            2:1
Юнак (Юнаците) - Дружба (Добровница)                      4:0
Ботев (Левски)                                            почива

                           XIII кръг

28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Барикади (Стрелча)              2:3
Сарая (Сарая) - Славия (Хаджиево)                         5:2
29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Юнаците)                 3:2
Спартак (Калугерово) - Марица (Мененкьово)                2:4
Бенковски (Пищигово) - Миньор (Елшица)                    2:0
Ботев (Левски) - Тракиец (Говедаре)                       3:0 сл.*
* - гостите представят нередовни медицински документи.
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XIV кръг

6 март 2010, събота, 15:00 ч
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        0:2
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 2:0
7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Ботев (Левски) - Славия (Хаджиево)                        3:1
Бенковски (Пищигово) - Марица (Мененкьово)                2:3
Спартак (Калугерово) - Юнак (Юнаците)                     3:3
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)            3:0
Тракиец (Говедаре)                                        почива

                           XV кръг

6 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                8:2
Юнак (Юнаците) - Бенковски (Пищигово)                     3:0
Марица (Мененкьово) - Гелеменово (Гелеменово)             7:2
Миньор (Елшица) - Сарая (Сарая)                           0:4
Барикади (Стрелча) - Ботев (Левски)                       5:2  /или 5:1/
Славия (Хаджиево) - Тракиец (Говедаре)                    3:0
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива
* - Марица - Гелеменово и Миньор - Сарая са първоначално насрочени за
    13 март, събота, а всички останали срещи - за 14 март, неделя; но
    заради лоши метеорологични условия всички срещи от кръга са отложени.

                           XVI кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Сарая (Сарая) - Марица (Мененкьово)                       3:1
Гелеменово (Гелеменово) - Юнак (Юнаците)                  0:3
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Тракиец (Говедаре) - Барикади (Стрелча)                   2:1
Ботев (Левски) - Миньор (Елшица)                          5:0
Бенковски (Пищигово) - Дружба (Добровница)                1:7
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           2:0
Славия (Хаджиево)                                         почива

                           XVII кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Дружба (Добровница) - Гелеменово (Гелеменово)             3:1
Юнак (Юнаците) - Сарая (Сарая)                            1:2
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Бенковски (Пищигово)           5:0
Марица (Мененкьово) - Ботев (Левски)                      2:2
Миньор (Елшица) - Тракиец (Говедаре)                      3:0
Барикади (Стрелча) - Славия (Хаджиево)                    5:0
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVIII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Дружба (Добровница)                       4:3
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)        2:4
5 април 2010, понеделник, 16:00 ч
Славия (Хаджиево) - Миньор (Елшица)                       1:2
Тракиец (Говедаре) - Марица (Мененкьово)                  5:0
Ботев (Левски) - Юнак (Юнаците)                           3:2
Бенковски (Пищигово) - Спартак (Калугерово)               2:1
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XIX кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Спартак (Калугерово) - Гелеменово (Гелеменово)            5:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Сарая (Сарая)                  0:4
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Дружба (Добровница) - Ботев (Левски)                      2:0
Юнак (Юнаците) - Тракиец (Говедаре)                       8:0
Марица (Мененкьово) - Славия (Хаджиево)                   4:0
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      2:3
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           XX кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      5:2
Гелеменово (Гелеменово) - Бенковски (Пищигово)            6:0
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Барикади (Стрелча) - Марица (Мененкьово)                  3:0
Славия (Хаджиево) - Юнак (Юнаците)                        0:4
Тракиец (Говедаре) - Дружба (Добровница)                  0:3 сл.
Ботев (Левски) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 2:3
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXI кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Сарая (Сарая)                      1:3
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Тракиец (Говедаре)             3:0
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Спартак (Калугерово) - Ботев (Левски)                     0:3 сл.*
* - прекратен в 80' при 1:0 заради нахлуване на публика на домакините
    на терена. На Спартак е присъдена служебна загуба с 0:3.
Дружба (Добровница) - Славия (Хаджиево)                   2:1
Юнак (Юнаците) - Барикади (Стрелча)                       0:3 сл.
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     1:0
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XXII кръг

1 май 2010, събота, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Гелеменово (Гелеменово)                   8:0
2 май 2010, неделя, 16:00 ч
Миньор (Елшица) - Юнак (Юнаците)                          0:2
Барикади (Стрелча) - Дружба (Добровница)                  2:4
Славия (Хаджиево) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              1:3
Тракиец (Говедаре) - Спартак (Калугерово)                 0:3
Ботев (Левски) - Бенковски (Пищигово)                     6:0
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XXIII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Ботев (Левски)                  3:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Барикади (Стрелча)             1:2
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Тракиец (Говедаре)                 3:0 сл.
в Сарая: *
Спартак (Калугерово) - Славия (Хаджиево)                  3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак.
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     2:0
Юнак (Юнаците) - Марица (Мененкьово)                      0:3
Сарая (Сарая)                                             почива

                           XXIV кръг

15 май 2010, събота, 17:00 ч
Тракиец (Говедаре) - Гелеменово (Гелеменово)              0:3
Ботев (Левски) - Сарая (Сарая)                            2:5
16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 1:7
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                2:1
Барикади (Стрелча) - Спартак (Калугерово)                 5:0
Славия (Хаджиево) - Бенковски (Пищигово)                  0:3
Юнак (Юнаците)                                            почива

                           XXV кръг

22 май 2010, събота, 17:00 ч
Сарая (Сарая) - Тракиец (Говедаре)                        3:0
Гелеменово (Гелеменово) - Славия (Хаджиево)               3:0 сл.
23 май 2010, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Барикади (Стрелча)                 1:5
в Елшица: *
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)                    0:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак.
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Мененкьово)            1:2
Дружба (Добровница) - Юнак (Юнаците)                      3:2
Ботев (Левски)                                            почива

                           XXVI кръг

29 май 2010, събота, 17:00 ч
Барикади (Стрелча) - Гелеменово (Гелеменово)              5:1
Славия (Хаджиево) - Сарая (Сарая)                         0:3
30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Юнак (Юнаците) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 3:1
Марица (Мененкьово) - Спартак (Калугерово)                4:1
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)                    3:0
Тракиец (Говедаре) - Ботев (Левски)                       0:3
Дружба (Добровница)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2009/10

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Момина клисура)              0    0   0   0    0:0     0 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Бенковски 2006 (Црънча)             0    0   0   0    0:0     0 [*]
 3. Тракия 1948 (Лозен)                 0    0   0   0    0:0     0
 4. Атлетик (Мокрище)                   0    0   0   0    0:0     0
 5. Батак (Батак)                       0    0   0   0    0:0     0
 6. Родопи (Дебръщица)                  0    0   0   0    0:0     0
 7. Зенит (Ветрен дол)                  0    0   0   0    0:0     0
 8. Родопи 1921 (Козарско)              0    0   0   0    0:0     0
 9. Тракиец (Исперихово)                0    0   0   0    0:0     0
10. Алеко 2006 (Алеко Константиново)    0    0   0   0    0:0     0
11. Тракиец 2005 (Главиница)            0    0   0   0    0:0     0 [-][*]
12. Спортист (Капитан Димитриево)       0    0   0   0    0:0     0 [+]
13. Кале 09 (Нова махала)               0    0   0   0    0:0     0 [+]

Бележки
  - Тракиец 2005 (Главиница), 9-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се
отказва от участие в групата и се включва в Южна "Б" ОФГ. На негово
място в "А" ОФГ влиза Марица (Белово), 6-ти в Южна "Б" ОФГ през
изминалия сезон; като отбор чиито стадион отговаря на изискванията за
участие в "А" ОФГ. Преди това същите два отбора обявяват намерение за
обединение, което не се състои заради недостатъчното време за извършване
на всички процедури преди началото на сезона.
  - Бенковски 2006 (Црънча), 1-ви в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон,
се отказва от участие в "А" ОФГ на 19 август, заради невъзможност да
подготви стадиона в Црънча според критериите за "А" ОФГ. Отборът остава
в Южна "Б" ОФГ, а с неговата програма в групата се включва Братаница
(Братаница), 3-ти в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон. Тракия 1948
(Лозен), 2-ри в Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон, няма право да се
включи в "А" ОФГ през този сезон заради служебната загуба в баража за
"А" ОФГ в края на сезон 2008/09 и наложеното му последващо наказание.
  - Хебър 1918 (Пазарджик), 12-ти през изминалия сезон и на практика
дублиращ отбор на Хебър (Пазарджик) от ЮЗ "В" АФГ; се отказва от участие
преди началото на сезона.
  - Спортист (Капитан Димитриево) и Кале 09 (Нова махала) се включват
в групата.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)                -
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                   -
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча)             -
Ботев (Момина клисура) - Спортист (Капитан Димитриево)     -
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                 -
Родопи (Дебръщица) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)      -
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)            -
Зенит (Ветрен дол) - Тракия 1948 (Лозен)                   -
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)                -
Спортист (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)          -
Бенковски 2006 (Црънча) - Ботев (Момина клисура)           -
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                      -
Алеко 2006 (Алеко Константиново)                          почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)
Родопи (Дебръщица) - Спортист (Капитан Димитриево)
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - почива
Батак (Батак) - Зенит (Ветрен дол)
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Родопи 1921 (Козарско)

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Атлетик (Мокрище)
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
почива - Родопи 1921 (Козарско)
Спортист (Капитан Димитриево) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Ботев (Момина клисура)
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец (Исперихово)

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)
Родопи (Дебръщица) - Тракиец 2005 (Главиница)
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Батак (Батак) - почива
Ботев (Момина клисура) - Зенит (Ветрен дол)
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Бенковски 2006 (Црънча)
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист (Капитан Димитриево)

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Момина клисура)
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
почива - Спортист (Капитан Димитриево)
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи 1921 (Козарско)
Зенит (Ветрен дол) - Атлетик (Мокрище)
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - почива
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)
Родопи (Дебръщица) - Зенит (Ветрен дол)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Кале 09 (Нова махала)
Спортист (Капитан Димитриево) - Бенковски 2006 (Црънча)

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист (Капитан Димитриево)
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
почива - Бенковски 2006 (Црънча)
Зенит (Ветрен дол) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)
Тракиец (Исперихово) - Ботев (Момина клисура)

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Тракия 1948 (Лозен)
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец 2005 (Главиница)
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - почива
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)
Спортист (Капитан Димитриево) - Кале 09 (Нова махала)

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)
Батак (Батак) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
почива - Тракиец 2005 (Главиница)
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)
Зенит (Ветрен дол) - Спортист (Капитан Димитриево)
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Спортист (Капитан Димитриево) - Тракия 1948 (Лозен)
Тракиец 2005 (Главиница) - Кале 09 (Нова махала)
15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Атлетик (Мокрище) - почива
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Тракиец (Исперихово)
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)
Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит (Ветрен дол)

                           XII кръг

21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия 1948 (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
почива - Кале 09 (Нова махала)
Батак (Батак) - Спортист (Капитан Димитриево)
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)
Ботев (Момина клисура) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)

                           XIII кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия 1948 (Лозен)
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Родопи (Дебръщица) - почива
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Атлетик (Мокрище)
Спортист (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово)
Бенковски 2006 (Црънча) - Батак (Батак)
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Зенит (Ветрен дол)

XIV кръг

пролет 2010
почива - Зенит (Ветрен дол)
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово)
Спортист (Капитан Димитриево) - Ботев (Момина клисура)
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Родопи (Дебръщица)

XV кръг

Алеко 2006 (Алеко Константиново) - почива
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)
Атлетик (Мокрище) - Спортист (Капитан Димитриево)
Ботев (Момина клисура) - Бенковски 2006 (Црънча)
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)
Тракия 1948 (Лозен) - Зенит (Ветрен дол)

XVI кръг

почива - Тракия 1948 (Лозен)
Зенит (Ветрен дол) - Батак (Батак)
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)
Спортист (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)
Родопи 1921 (Козарско) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)

XVII кръг

Родопи 1921 (Козарско) - почива
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Спортист (Капитан Димитриево)
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)
Атлетик (Мокрище) - Тракиец 2005 (Главиница)
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)
Тракиец (Исперихово) - Зенит (Ветрен дол)
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)

XVIII кръг

почива - Батак (Батак)
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура)
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи (Дебръщица)
Бенковски 2006 (Црънча) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Спортист (Капитан Димитриево) - Родопи 1921 (Козарско)

XIX кръг

Спортист (Капитан Димитриево) - почива
Родопи 1921 (Козарско) - Бенковски 2006 (Црънча)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Тракиец 2005 (Главиница)
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)
Атлетик (Мокрище) - Зенит (Ветрен дол)
Ботев (Момина клисура) - Тракия 1948 (Лозен)
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)

XX кръг

почива - Тракиец (Исперихово)
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)
Зенит (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица)
Кале 09 (Нова махала) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист (Капитан Димитриево)

XXI кръг

Бенковски 2006 (Црънча) - почива
Спортист (Капитан Димитриево) - Тракиец 2005 (Главиница)
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Зенит (Ветрен дол)
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)

XXII кръг

почива - Ботев (Момина клисура)
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)
Тракия 1948 (Лозен) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)
Кале 09 (Нова махала) - Спортист (Капитан Димитриево)
Тракиец 2005 (Главиница) - Бенковски 2006 (Црънча)

XXIII кръг

Тракиец 2005 (Главиница) - почива
Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)
Спортист (Капитан Димитриево) - Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Батак (Батак)
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)

XXIV кръг

почива - Атлетик (Мокрище)
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)
Тракиец (Исперихово) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист (Капитан Димитриево)
Зенит (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча)
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец 2005 (Главиница)

XXV кръг

Кале 09 (Нова махала) - почива
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия 1948 (Лозен)
Спортист (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Ботев (Момина клисура)
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)

XXVI кръг

почива - Родопи (Дебръщица)
Атлетик (Мокрище) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)
Тракиец (Исперихово) - Спортист (Капитан Димитриево)
Батак (Батак) - Бенковски 2006 (Црънча)
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница)
Зенит (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала)


View "А" ОФГ Пазарджик 2009/10 in a larger map


View "Б" ОФГ Пазарджик 2009/10 in a larger map

нагоре

Благодарим на Pzsport и ОС на БФС - Пазарджик.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com