bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Републиканско първенство за Юноши старша възраст (родени 1991 и 1992 г.) 2009/10


Квалификации за Републиканско първенство - Североизточна България

                           Регламент

Североизточна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. Два от
отборите се излъчват директно от Елитната група, администрирана от ЗС Варна, а
третият отбор - след бараж между победителя от Зонална група - Русе и третия
отбор в Елитна група - Варна.

                           Бараж

19 май 2010, сряда
в Нови пазар:
Черно море (Варна) - Левски 96 (Главиница)                1:0

                           Класирани отбори

1. Добруджа 1919 (Добрич) - 1-ви в Елитна група Варна
2. Светкавица 1922 (Търговище) - 2-ри в Елитна група Варна
3. Черно море (Варна) - след бараж

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Северозападна България

                           Регламент

Северозападна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. И трите
отбора се излъчват директно от "А" групата, администрирана от ЗС Велико Търново.

                           Класирани отбори

1. Видима-Раковски (Севлиево) - 1-ви в "А" група Велико Търново
2. Литекс (Ловеч) - 2-ри в "А" група Велико Търново - отказва се от участие
3. Локомотив (Мездра) - 3-ти в "А" група Велико Търново
4. Етър 1924 (Велико Търново) - 4-ти в "А" група Велико Търново - заместващ отказалия се Литекс

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югозападна България

                           Регламент

Югозападна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Победителят
в Зоналната група, администрирана от ЗС София, се класира директно, а останалите
четири отбора се излъчват в баражи, в които отборите заели от 2-ро до 5-то място
в Зонална група - София срещат съответно първия в Зонална група "Струма", втория
в същата група, първия в Областна група София (столица) и победителия от предварителен
бараж между победителите на Областна група София и Областна група Пазарджик.

                           Предварителен бараж

13 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
в Костенец:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)            1:1 (0:1); при дузпите: 4:3
  [0:1 Илия Иванов 17', 1:1 Илиян Трайков 65']
  [чк: Методи Цветанов (Л) 42']

                           Баражи

16 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар Етрополе)        1:1 (0:1)
  [0:1 Таушанов 1п, 1:1 Иван Михов 90']
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Пирин Благоевград (Благоевград)       2:0; общ резултат 3:1

16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)            0:1
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)            3:0 сл. *; общ резултат: 4:0
* - гостите не се явяват.

17 май 2010, понеделник, 17:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    2:2
20 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:2; общ резултат: 3:4

18 май 2010, вторник, 17:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Локомотив (София)              3:3
21 май 2010, петък, 17:00 ч
Локомотив (София) - Левски 1923 (Елин Пелин)              2:1; общ резултат: 5:4

                           Класирани отбори

1. Славия 1913 (София) - 1-ви в Зонална група София
2. Чавдар (Етрополе) - след бараж
3. Левски (София) - след бараж
4. ЦСКА (София) - след бараж
5. Локомотив (София) - след бараж

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югоизточна България

                           Регламент

Югоизточна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Два от тях 
се излъчват директно от пловдивската група юноши старша възраст "А", още два -
от бургаската зонална група, а последният отбор се определя след баражи между
отборите, заели третите места в пловдивската група юноши старша възраст "А" и в
бургаската зонална група, както и победителите от пловдивската група юноши старша
възраст "Б" и старозагорската областна група.

                           Баражи, 1/2 финали

18 май 2010, вторник, 17:00 ч
в Хасково, ст."Хасково":
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Мурад Тюрк 11', 2:0 Ахмед Исмет Ахмед 64', 3:0 Дениз Мехмед 78',
   3:1 Иван Гендов 86'], 80 зрители

20 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
в Стралджа:
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)              4:2

                           Баражи, Финал

23 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Стралджа:
Несебър (Несебър) - Арда (Кърджали)                       0:2 (0:0)
  [0:2 Мустафа Хабиб 70',90'], 200 зрители

                           Класирани отбори

1. Локомотив 1936 (Пловдив) - 1-ви в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
2. Ботев 2002 (Пловдив) - 2-ри в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
3. Сливен 2000 (Сливен) - 1-ви в Зонална група Бургас
4. Черноморец Бургас (Бургас) - 2-ри в Зонална група Бургас
5. Арда (Кърджали) - след баражи

нагоре


Републиканско първенство - 1/8 финали

Жребий: 21 май 2010, петък, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

28 май 2010, петък, 18:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)           0:4 (0:3)
  [0:2 Илиян Капитанов 6',8'; 0:3 Красен Костов 30', 0:4 Илиян Капитанов 75']
  [чк: Александър Каров (вр) (Чм) 88']
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)           4:0; общ резултат: 8:0

28 май 2010, петък, 10:30 ч
Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                   4:1 (2:1)
  [1:0 Костадин Аджов 4', 1:1 Филип Филчев 9'-д, 2:1 Мишел Георгиев 37',
   3:1 Виктор Малковски 73', 4:1 Костадин Аджов 90'], ~ 150 зрители
7 юни 2010, понеделник, 10:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Левски (София)                   0:1 (0:0); общ резултат: 1:5
  [0:1 Мишел Георгиев 51'], ~ 500 зрители

28 май 2010, петък, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)          0:0
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          0:1 (0:0); общ резултат: 0:1
  [0:1 ??? 68'-аг]
  [ид: ??? (С) 43']

28 май 2010, петък, 18:00 ч
Арда (Кърджали) - Чавдар (Етрополе)                       0:0
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
в Правец, Градски стадион:
Чавдар (Етрополе) - Арда (Кърджали)                       2:1; общ резултат: 2:1

28 май 2010, петък, 18:00 ч
в Катуница:
Ботев 2002 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)        1:0 (0:0)
  [1:0 Калин Захариев 78']
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Ботев 2002 (Пловдив)        3:1 (2:0); общ резултат: 3:2
  [1:0 ??? 20', 2:0 ??? 44', 3:0 ??? 65',
   3:1 Благовест Зайцев 90'+3']

28 май 2010, петък, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)                  2:1
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  1:0; общ резултат: 2:2

28 май 2010, петък, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Мездра)           3:0 сл. *
* - Локомотив се оттегля от участие след изтеглянето на жребия.
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Черноморец Бургас (Бургас)           0:3 сл.; общ резултат: 0:6

28 май 2010, петък, 18:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)                   1:1 (1:1)
  [0:1 Георги Петров 11', 1:1 Борислав Николов 44'], ~ 250 зрители
7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   2:2 (0:1); общ резултат: 3:3
  [0:1 Иван Алексиев 37', 1:1 Ивайло Герджиков 48', 1:2 Георги Амзин 70',
   2:2 Атанас Трендафилов 74']
  [чк: Павел Петров 35' (Л), Иван Алексиев (ЦСКА) 37', Георги Петров (Л) 89'], ~ 500 зрители

нагоре


Републиканско първенство - 1/4 финали

Жребий: 8 юни 2010, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

12 юни 2010, събота, 10:30 ч
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            3:0 (3:0)
  [1:0 Николай Иванов 1', 2:0 Михаил Кушинов 13'-д, 3:0 Станислав Дрянов 40']
16 юни 2010, сряда, 10:30 ч
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            0:0; общ резултат: 0:3

12 юни 2010, събота, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           2:0 (0:0)
  [1:0 Васил Петров 48', 2:0 Християн Кожухаров 53'-д]
16 юни 2010, сряда, 18:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           2:0 (1:0); при дузпите 2:4; общ резултат: 2:2
  [1:0 Илиян Капитанов 37', 2:0 Виктор Митев 62']
  [чк: Исмет Мурадов (Чм) 70']

12 юни 2010, събота, 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Чавдар (Етрополе)           2:4
16 юни 2010, сряда, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Светкавица 1922 (Търговище)           3:0 сл. *; общ резултат: 7:2
* - Светкавица 1922 не се явява.

12 юни 2010, събота, 18:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:2 (0:1)
  [0:1 Костадин Аджов 32', 0:2 Кристиан Живков 84']
  [чк: Мишел Георгиев (Л) 65', Костадин Аджов (Л) 88'], ~ 600 зрители
16 юни 2010, сряда, 18:00 ч
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:0; общ резултат: 2:0

нагоре


Републиканско първенство - 1/2 финали

Жребий: 17 юни 2010, четвъртък, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

21 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   2:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Бъчваров 2', 2:0 Дениз Неджмиев 66', 2:1 Димов 90'+2']
25 юни 2010, петък, 18:00 ч
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:3 (0:1); общ резултат: 2:5
  [0:1 Дениз Неджмиев 16', 1:1 Милен Гамаков 52', 1:2 Дениз Неджмиев 76',
   1:3 Георги Павлов 84']
  [чк: ??? (Ч) 73']

21 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        4:1 (1:1)
  [1:0 Станислав Краев 14', 1:1 Андреас Васев 21', 2:1 Георги Мирчев 63',
   3:1 Иван Вълчанов 74', 4:1 Станислав Краев 80']
25 юни 2010, петък, 18:00 ч
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        1:1 (0:0); общ резултат: 2:5
  [0:1 Станислав Краев 56', 1:1 Костадин Аджов 73'-д]
  [чк: Николай Стоилков (Ч) 43']

нагоре


Републиканско първенство - Финал

1 юли 2010, четвъртък, 18:15 ч
във Враца, ст."Христо Ботев":
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)            0:2 (0:1)  /пряко по Ринг БГ/  stats
  [0:1 Ивайло Чочев 27', 0:2 Станислав Краев 49'], ~ 300 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com