bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Републиканско първенство за Деца (родени 1995 и 1996 г.) 2009/10


Квалификации за Републиканско първенство - Североизточна България

                           Регламент

Североизточна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. Те се
излъчват с баражи, в които първите три отбора от I група Варна играят срещу
първите три отбора от Зонална група Русе, като първите отбори от всяка група
срещат третите отбори от другата група, а вторите отбори от двете групи се
срещат помежду си. В предварителен бараж се срещат третият отбор от I група
Варна и победителят от II група Варна.

                           Предварителен бараж

23 май 2010, неделя
в Каспичан:
Панайот Волов (Шумен) - Ботев 2008 (Нови пазар)           5:0

                           Баражи

29 май 2010, събота, 11:00 ч
в Попово, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)                         3:0

29 май 2010, събота, 14:00 ч
в Попово, Градски стадион:
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак (Варна)             1:1; при дузпите: 5:4

29 май 2010, събота, 17:00 ч
в Попово, Градски стадион:
Левски 2000 (Русе) - Панайот Волов (Шумен)                2:1

                           Класирани отбори

1. Черно море (Варна) - след бараж
2. Светкавица 1922 (Търговище) - след бараж
3. Левски 2000 (Русе) - след бараж

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Северозападна България

                           Регламент

Северозападна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. Победителите
в Зонова група Велико Търново и Зонова група Враца се класират директно, а заелите
второ място в двете групи играят бараж за третото мятсо.

                           Бараж

26 май 2010, сряда, 17:30 ч
в Луковит:
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)       5:0 (5:0) *
  [1:0 Цветомир Додуров 5', 2:0 Димитър Францов 10', 3:0 Ферхат Назифов 15',
   4:0 Димитър Францов 22', 5:0 Калоян Калчев 35']
* - вторият в Зонова група Враца Локомотив (Мездра) се отказва от участие, затова на
    негово място участва заелият трето място Монтана 1921.

                           Класирани отбори

1. Литекс (Ловеч) - 1-ви в Зонова група Велико Търново
2. Ботев (Враца) - 1-ви в Зонова група Враца
4. Етър 1924 (Велико Търново) - след бараж

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югозападна България

                           Регламент

Югозападна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Те се определят
след баражи измежду два потока от по пет отбора - едните излъчени от групите,
обхващащи областите София (столица), София и Пазарджик; а другите - от групите,
обхващащи областите Благоевград, Кюстендил и Перник.

Три от отборите от първия поток са първите три отбора в столичната група деца "А",
а останалите два отбора се определят след предварителни баражи между четвъртия и
петия отбор в столичната група деца "А" и победителите от софийската и пазарджишката
областни групи.

Четири от отборите от втория поток са първите два отбора в благоевградската областна
и кюстендилската зонална група, а петият отбор се определя след предварителен бараж
между третите отбори в благоевградската областна група и кюстендилската зонална група.

Двете петици чрез жребий се разпределят в пет двойки, в които отборите играят на
разменено гостуване, така че отборите от всяка петица да играят само срещу отбори
от другата петица. Петте победителя от двойките се класират за републиканското
първенство.

                           Предварителени баражи

Поток София (столица), София и Пазарджик

19 май 2010, сряда, 15:00 ч
в Правец, Градски стадион:
Чавдар (Етрополе) - Бенковски (Пазарджик)                12:0
22 май 2010, събота, 15:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                 2:6; общ резултат: 2:18

Левски Раковски (София) отстранява Спортист 1924 (Своге).

Поток Благоевград, Кюстендил и Перник

Бузлуджа (Кюстендил) отстранява Вихрен (Сандански).

                           Баражи

27 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
в Рилци:
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       2:6
30 май 2010, неделя, 16:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                       6:1; общ резултат: 12:3

27 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:5
30 май 2010, неделя, 17:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:0; общ резултат: 8:0

27 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Левски Раковски (София) - Бузлуджа (Кюстендил)            0:0
30 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата":
Бузлуджа (Кюстендил) - Левски Раковски (София)            2:5 (1:1); общ резултат: 2:5
  [1:0 Ивелин Георгиев 12', 1:2 Петър Петров 23',39'; 1:3 ??? 49',
   2:3 Ивелин Георгиев 51', 2:4 ??? 65', 2:5 ??? 70']

26 май 2010, сряда, 17:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)          1:0 (0:0)
  [1:0 Денис Цолев 55']
  [ид: Петър Хубчев (Л) при 1:0]
29 май 2010, събота, 18:00 ч
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)          6:0 (3:0); общ резултат: 6:1

27 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 0:2
30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                11:0; общ резултат: 13:0

                           Класирани отбори

1. ЦСКА (София) - след бараж
2. Левски (София) - след бараж
3. Славия 1913 (София) - след бараж
4. Чавдар (Етрополе) - след бараж
5. Левски Раковски (София) - след бараж

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югоизточна България

                           Регламент

Югоизточна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Два от тях 
се излъчват директно от пловдивската група деца "А", още два - от сливенската
зонална група, а последният отбор се определя след баражи.

В потока, обхващащ областите Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали първо се срещат
победителите от хасковската и кърджалийската областни групи, а спечелилият този
двубой се среща с отбора, завършил трети в пловдивската група деца "А".

В потока, обхващащ областите Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол първо се срещат
в полуфинали и финал четирите първенци от съответните областни групи, след което
победителят от тези срещи играе с третия отбор в сливенската зонова група.

В последен бараж за излъчване на петия представител за републиканското първенство
се срещат победителите от двата потока.

                           Предварителени баражи

Поток Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали

1 кръг

12 май 2010, сряда, 16:00 ч
в Стамболово:
Арда (Кърджали) - Асти 2000 (Хасково)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Ангелов 33'], 100 зрители

Финал

20 май 2010, четвъртък, 10:30 ч
в Първомай:
Марица 1921 (Пловдив) - Асти 2000 (Хасково)               2:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Бодурски 2', 2:0 Амир Шариф 37'], 30 зрители

Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол

Предварителни 1/2 финали

19 май 2010, сряда, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              6:1 (5:1) *
  [1:0 Мартин Стойнов 7', 2:0 Николай Тотев 9', 3:0 Ангел Костов 17',
   3:1 Стефан Стефанов 22'-д, 4:1 Галин Ташев 29'-аг, 5:1 Пламен Тенев 34',
   6:1 Деян Николов 60']
* - домакинството е определено чрез жребий.

19 май 2010, сряда, 16:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Равда 1954 (Равда)                  1:8 *
* - домакинството е определено чрез жребий.

Предварителен финал

23 май 2010, неделя, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Равда 1954 (Равда)                 4:1 (2:1) *
  [0:1 Тодор Марков 12', 2:1 Ангел Костов 20',33'; 4:1 Венцислав Иванов 57',63']
* - домакинството е определено чрез жребий.

Финал

26 май 2010, сряда, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Ямбол 2004 (Ямбол)                 6:0 (5:0) *
  [2:0 Ангел Костов 2',7'; 3:0 Александър Нуцов 16', 4:0 Николай Тотев 26',
   5:0 Ангел Костов 28', 6:0 Кристиан Атанасов 36']
* - домакинството е определено чрез жребий.

                           Бараж

30 май 2010, неделя, 10:30 ч
в Чирпан:
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              1:0
  [1:0 Владимир Айтов 4'], 100 зрители

                           Класирани отбори

1. Векта (Пловдив) - 1-ви в Група деца "А" вързаст Пловдив
2. Спартак-С 94 (Пловдив) - 2-ри в Група деца "А" възраст Пловдив
3. Черноморец Бургас (Бургас) - 1-ви в Зонална група Сливен
4. Сливен 2000 (Сливен) - 2-ри в Зонална група Сливен
5. Марица 1921 (Пловдив) - след баражи

нагоре


Републиканско първенство - 1/8 финали

Жребий: 1 юни 2010, вторник, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

5 юни 2010, събота, 17:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски Раковски (София)          4:0 (3:0)
  [1:0 Реджеп Аптулов 1', 4:0 Серафим Михайлов 30',35',36']
9 юни 2010, сряда, 17:00 ч
Левски Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:4 (0:1); общ резултат: 0:8
  [0:1 Аргир Терзиев 10', 0:2 Серафим Михайлов 36',50'; 0:4 Паскал Трифонов 70']

5 юни 2010, събота, 17:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)                         3:0
9 юни 2010, сряда, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         1:8; общ резултат: 1:11

5 юни 2010, събота, 17:00 ч
във Войводиново:
Марица 1921 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)        3:0 (2:0)
  [1:0 Славчо Андонов 15', 2:0 Рангел Кортев 33', 3:0 Амер Шериф Ал Хусеин 56']
9 юни 2010, сряда, 17:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Марица 1921 (Пловдив)        2:0 (1:0); общ резултат: 2:3
  [1:0 Росен Лазаров 5', 2:0 Ферхат Назифов 39']

5 юни 2010, събота, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               3:1 (0:0)
  [1:0 Станислав Дрянов 2п, 1:1 ??? 2п, 2:1 Иван Димов 2п,
   3:1 Милчо Ангелов 2п]
9 юни 2010, сряда, 10:30 ч
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               3:0; общ резултат: 4:3
  [2:0 Георги Минчев 10',20'; 3:0 Преслав Ивелинов ??]

5 юни 2010, събота, 15:00 ч
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                4:1
9 юни 2010, сряда, 15:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:4; общ резултат: 1:8

5 юни 2010, събота, 10:30 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:0 (0:0)
  [1:0 Антонио Казанджиев 59'], ~ 120 зрители
9 юни 2010, сряда, 10:30 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         0:0; общ резултат 0:1

5 юни 2010, събота, 17:00 ч
Левски (София) - Светкавица 1922 (Търговище)              7:0
9 юни 2010, сряда, 10:30 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (София)              1:6; общ резултат: 1:13

5 юни 2010, събота, 17:00 ч
в Русе, Градски стадион:
Левски 2000 (Русе) - Векта (Пловдив)                      1:0
9 юни 2010, сряда, 17:00 ч
в Пловдив, спортен комплекс "Векта":
Векта (Пловдив) - Левски 2000 (Русе)                      3:0 (2:0); общ резултат: 3:1
  [1:0 Заприн Симонов 19', 2:0 Антоний Килюнков 33', 3:0 Стефан Цонков 42']

нагоре


Републиканско първенство - 1/4 финали

Жребий: 10 юни 2010, четвъртък, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

14 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)              2:0 (2:0)
  [1:0 Александър Ангелов 9', 2:0 Серафим Михайлов 23'-д]
18 юни 2010, петък, 18:00 ч
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)              4:2; общ резултат: 4:4

14 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
в Пловдив, спортен комплекс "Векта":
Векта (Пловдив) - Левски (София)                          2:2 (1:1)
  [0:1 ??? 10'-аг, 1:1 Георги Павлов 20'-д, 2:1 Мирослав Пушкаров 40',
   2:2 Антонио Вутов 56']
18 юни 2010, петък, 18:00 ч
Левски (София) - Векта (Пловдив)                          0:2 (0:1); общ резултат: 2:4
  [0:1 Антоний Килюнков 11', 0:2 Виолин Топалов 60']

14 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
в Ловеч, ст."Салито":
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             4:2 (2:2)
  [0:1 Денчо Денчев 6'-аг, 0:2 Веселин Йовев 13', 1:2 Стефан Иванов 32',
   2:2 Никола Колев 35', 3:2 Явор Тодоров 56', 4:2 Никола Колев 70'], ~ 200 зрители
18 юни 2010, петък, 18:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:0 (1:0); общ резултат: 4:4
  [1:0 Васил Попов 13', 2:0 Божидар Чорбаджийски 61']

14 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
във Войводиново:
Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                 1:1 (1:1)
  [0:1 ??? 15', 1:1 Амер Шериф Ал Хусеин 25']
18 юни 2010, петък, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:0 (1:0); общ резултат: 3:1

нагоре


Републиканско първенство - 1/2 финали

Жребий: 20 юни 2010, неделя, 11:30 ч, Национален стадион "Васил Левски", София.

22 юни 2010, вторник, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Векта (Пловдив)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Илиян Неделчев 62']
26 юни 2010, събота, 18:00 ч
в Пловдив, спортен комплекс "Векта":
Векта (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       2:5 (1:1); общ резултат: 2:6

22 юни 2010, вторник, 18:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     4:2 (3:1)
  [1:0 Божидар Чорбаджийски 1', 2:0 Павел Янев 3', 2:1 Реджеб Аптулов 11',
   3:1 Димитър Маймунков 16', 3:2 Серафим Михайлов 57', 4:2 Димитър Маймунков 68']
26 юни 2010, събота, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     2:2 (0:1); общ резултат: 4:6
  [0:1 Здравко Китанов 20', 1:1 Александър Ангелов 53', 1:2 Пол Александров 65',
   2:2 Александър Ангелов 70']

нагоре


Републиканско първенство - Финал

30 юни 2010, сряда, 18:30 ч
във Враца, ст."Христо Ботев":
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:2 (1:2)  /пряко по Ринг БГ/  stats
  [0:2 Павел Янев 2',16'; 1:2 Анжело Йорданов 27']
  [чк: Божидар Чорбаджийски (ЦСКА) 63'], ~ 250 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com