bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Русе 2009/10


ОФГ Русе - изток 2009/10

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 11    8   1   2   31:17   25
 2. Дунав II (Русе)                    11    8   0   3   27:13   24 [+]
 3. Дунав (Сливо поле)                 11    7   1   3   23:6    22
 4. Дунарит (Николово)                 11    7   1   3   23:13   22 [+]
-------------------------------------------------------------------
 5. Аристон (Русе)                     11    5   2   4   20:18   17 [-][*]
 6. Сокол (Червена вода)               11    5   2   4   15:9    17
 7. Смирненски (Смирненски)            11    5   1   5   15:19   16
 8. Спартак (Бъзън)                    11    4   1   6   19:23   13 [+]
 9. Глоджево (Глоджево)                11    3   2   6    7:18   11
10. Скалите (Русе)                     11    2   3   6   12:20    9
11. Ветово 2007 (Ветово)               11    2   1   8    8:36    7
12. Ботев (Голямо Враново)             11    2   1   8    5:13    7

Бележки
  - Аристон (Русе), 6-ти в СИ "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от
участие в групата на 7 юли, след изтеглянето на програмата, и се включва
в ОФГ Русе - изток.
  - Вихър (Семерджиево), 9-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Дунарит (Николово), Спартак (Бъзън) и Дунав II (Русе) се включват в
групата.
  - Аристон (Русе) играе домакинските си мачове на игрището на Професионалната
гимназия по електротехника и електроника - ПГЕЕ "Апостол Арнаудов" в Русе.
  - Скалите (Русе) играе домакинските си мачове в Басарбово.
  - Дунав II (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.

                           I кръг

13 септември 2009, неделя, 16:00 ч
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Дунав II (Русе)                          2:5
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 4:1
Спартак (Бъзън) - Глоджево (Глоджево)                     2:0
Смирненски (Смирненски) - Ветово 2007 (Ветово)            2:1
Ботев (Голямо Враново) - Дунав (Сливо поле)               1:2
Дунарит (Николово) - Аристон (Русе)                       4:0

                           II кръг

20 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Дунав II (Русе) - Аристон (Русе)                          2:0
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:0
Ветово 2007 (Ветово) - Ботев (Голямо Враново)             1:0
Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски)             1:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Бъзън)      4:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Сокол (Червена вода)                     1:1

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 16:00 ч
Аристон (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       0:2
27 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Сокол (Червена вода) - Дунав II (Русе)                    0:1
Спартак (Бъзън) - Скалите (Русе)                          1:0
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (кв.Средна кула)    2:2
Ботев (Голямо Враново) - Глоджево (Глоджево)              1:0
Дунарит (Николово) - Ветово 2007 (Ветово)                 5:1

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Дунав II (Русе) - Дунав (Сливо поле)                      1:0
4 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Ветово 2007 (Ветово) - Аристон (Русе)                     1:4
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  0:2
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Г.Враново)    2:0
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Смирненски (Смирненски)                  2:1
Сокол (Червена вода) - Спартак (Бъзън)                    1:0

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 5:0
11 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Спартак (Бъзън) - Дунав II (Русе)                         3:4
Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)            1:0
Ботев (Голямо Враново) - Скалите (Русе)                   0:0
Аристон (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      1:1
13 октомври 2009, вторник, 14:00 ч
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:2

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  1:0
18 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Дунав II (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)                    7:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Аристон (Русе)       2:4
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Дунарит (Николово)                       3:5
Сокол (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново)             1:0
Спартак (Бъзън) - Смирненски (Смирненски)                 3:1

                           VII кръг

24 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   2:3
25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Смирненски (Смирненски) - Дунав II (Русе)                 3:1
Ботев (Голямо Враново) - Спартак (Бъзън)                  3:2
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 0:3
Аристон (Русе) - Скалите (Русе)                           0:0
Ветово 2007 (Ветово) - Глоджево (Глоджево)                0:0

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       0:2
1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Дунав II (Русе) - Глоджево (Глоджево)                     4:2
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ветово 2007 (Ветово) 7:1
Сокол (Червена вода) - Аристон (Русе)                     1:3
Спартак (Бъзън) - Дунарит (Николово)                      1:1
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново)          2:0

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 0:0
8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Ботев (Голямо Враново) - Дунав II (Русе)                  0:1
Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)              3:1
Аристон (Русе) - Спартак (Бъзън)                          6:3
Ветово 2007 (Ветово) - Скалите (Русе)                     3:1
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  0:4

                           X кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Спартак (Бъзън) - Дунав (Сливо поле)                      0:3
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Дунав II (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)      1:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      3:0
Сокол (Червена вода) - Ветово 2007 (Ветово)               3:0
Смирненски (Смирненски) - Аристон (Русе)                  2:1
Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово)               0:1

                           XI кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Дунарит (Николово) - Дунав II (Русе)                      1:0
Аристон (Русе) - Ботев (Голямо Враново)                   1:0
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              5:0
Ветово 2007 (Ветово) - Спартак (Бъзън)                    0:2
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                2:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Скалите (Русе)       2:0

                           XII кръг

пролет 2010
Дунав II (Русе) - Скалите (Русе)                           -
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода)  -
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Бъзън)                      -
Ветово 2007 (Ветово) - Смирненски (Смирненски)             -
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново)                -
Аристон (Русе) - Дунарит (Николово)                        -

                           XIII кръг

Аристон (Русе) - Дунав II (Русе)                           -
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                    -
Ботев (Голямо Враново) - Ветово 2007 (Ветово)              -
Смирненски (Смирненски) - Глоджево (Глоджево)              -
Спартак (Бъзън) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       -
Сокол (Червена вода) - Скалите (Русе)                      -

                           XIV кръг

Дунав II (Русе) - Сокол (Червена вода)
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Спартак (Бъзън)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Смирненски (Смирненски)
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Голямо Враново)
Ветово 2007 (Ветово) - Дунарит (Николово)
Дунав (Сливо поле) - Аристон (Русе)

                           XV кръг

Дунав (Сливо поле) - Дунав II (Русе)
Аристон (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)
Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Смирненски (Смирненски) - Скалите (Русе)
Спартак (Бъзън) - Сокол (Червена вода)

                           XVI кръг

Дунав II (Русе) - Спартак (Бъзън)
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Ботев (Голямо Враново)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)
Глоджево (Глоджево) - Аристон (Русе)
Ветово 2007 (Ветово) - Дунав (Сливо поле)

                           XVII кръг

Ветово 2007 (Ветово) - Дунав II (Русе)
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)
Аристон (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Дунарит (Николово) - Скалите (Русе)
Ботев (Голямо Враново) - Сокол (Червена вода)
Смирненски (Смирненски) - Спартак (Бъзън)

                           XVIII кръг

Дунав II (Русе) - Смирненски (Смирненски)
Спартак (Бъзън) - Ботев (Голямо Враново)
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Аристон (Русе)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)
Глоджево (Глоджево) - Ветово 2007 (Ветово)

                           XIX кръг

Глоджево (Глоджево) - Дунав II (Русе)
Ветово 2007 (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Дунав (Сливо поле) - Скалите (Русе)
Аристон (Русе) - Сокол (Червена вода)
Дунарит (Николово) - Спартак (Бъзън)
Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски)

                           XX кръг

Дунав II (Русе) - Ботев (Голямо Враново)
Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)
Спартак (Бъзън) - Аристон (Русе)
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)

                           XXI кръг

Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав II (Русе)
Глоджево (Глоджево) - Скалите (Русе)
Ветово 2007 (Ветово) - Сокол (Червена вода)
Дунав (Сливо поле) - Спартак (Бъзън)
Аристон (Русе) - Смирненски (Смирненски)
Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново)

                           XXII кръг

Дунав II (Русе) - Дунарит (Николово)
Ботев (Голямо Враново) - Аристон (Русе)
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)
Спартак (Бъзън) - Ветово 2007 (Ветово)
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)

нагоре


ОФГ Русе - запад 2009/10

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Прециз Интер (Иваново)              9    7   2   0   52:14   23
 2. Черноломец (Острица)                9    7   1   1   28:10   22
 3. Борово 2000 (Борово)                9    5   3   1   18:7    18
 4. Левски (Караманово)                 9    3   5   1   16:11   14
-------------------------------------------------------------------
 5. Батишница (Батишница)               9    4   1   4   15:19   13 [+]
 6. Янтра (Ценово)                      9    4   0   5   16:16   12
 7. Янтра (Долна Студена)               9    3   2   4   13:21   11
 8. Филип Тотю (Бъзовец)                9    3   0   6   16:28    9
 9. Левски (Новград)                    9    1   1   7   13:34    4
10. Спортист (Баниска)                  9    0   1   8    8:35    1

Бележки
  - Батишница (Батишница) се включва в групата.
  - Черноломец (Острица) играе домакинските си мачове в Батишница.

                           I кръг

20 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Левски (Караманово) - Черноломец (Острица)                1:1
Спортист (Баниска) - Прециз Интер (Иваново)               2:8
Филип Тотю (Бъзовец) - Янтра (Долна Студена)              5:0
Батишница (Батишница) - Левски (Новград)                  3:2
15 октомври 2009, четвъртък, 14:00 ч
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     0:3

                           II кръг

27 септември 2009, неделя, 16:00 ч
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Левски (Новград)                   4:1
Прециз Интер (Иваново) - Филип Тотю (Бъзовец)             5:1
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                 5:0
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      1:4
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Батишница (Батишница)             4:0

                           III кръг

4 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Янтра (Ценово) - Черноломец (Острица)                     0:3
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                  2:3
Филип Тотю (Бъзовец) - Борово 2000 (Борово)               1:2
Батишница (Батишница) - Прециз Интер (Иваново)            3:4
29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  1:3

                           IV кръг

11 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Прециз Интер (Иваново) - Левски (Новград)                12:0
Борово 2000 (Борово) - Батишница (Батишница)              3:0
Левски (Караманово) - Филип Тотю (Бъзовец)                5:1
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       2:0
6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Янтра (Долна Студена)              2:0

                           V кръг

18 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Спортист (Баниска) - Черноломец (Острица)                 1:6
Филип Тотю (Бъзовец) - Янтра (Ценово)                     3:2
Батишница (Батишница) - Левски (Караманово)               1:1
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   1:2
Янтра (Долна Студена) - Прециз Интер (Иваново)            1:10

                           VI кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Прециз Интер (Иваново)             1:5
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              1:1
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    3:0
Янтра (Ценово) - Батишница (Батишница)                    0:1
Спортист (Баниска) - Филип Тотю (Бъзовец)                 1:3

                           VII кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Филип Тотю (Бъзовец) - Черноломец (Острица)               0:5
Батишница (Батишница) - Спортист (Баниска)                3:0
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         0:4
Прециз Интер (Иваново) - Борово 2000 (Борово)             2:2
4 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               1:1

                           VIII кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Борово 2000 (Борово)               2:0
Левски (Караманово) - Прециз Интер (Иваново)              1:1
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    1:0
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                     2:2
Филип Тотю (Бъзовец) - Батишница (Батишница)              1:2

                           IX кръг

15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Батишница (Батишница) - Черноломец (Острица)              2:4
Левски (Новград) - Филип Тотю (Бъзовец)                   6:1
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)                3:0 сл. *
* - първоначално отложен, след края на полусезона присъден служебно.
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Ценово)                   5:3
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                0:0

                           X кръг

пролет 2010
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                 -
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                      -
Прециз Интер (Иваново) - Спортист (Баниска)                -
Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю (Бъзовец)               -
Левски (Новград) - Батишница (Батишница)                   -

                           XI кръг

Левски (Новград) - Черноломец (Острица)                    -
Батишница (Батишница) - Янтра (Долна Студена)              -
Филип Тотю (Бъзовец) - Прециз Интер (Иваново)              -
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                  -
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                       -

                           XII кръг

в Батишница:
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)
Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)
Борово 2000 (Борово) - Филип Тотю (Бъзовец)
Прециз Интер (Иваново) - Батишница (Батишница)
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)

                           XIII кръг

Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)
Левски (Новград) - Прециз Интер (Иваново)
Батишница (Батишница) - Борово 2000 (Борово)
Филип Тотю (Бъзовец) - Левски (Караманово)
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)

                           XIV кръг

в Батишница:
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)
Янтра (Ценово) - Филип Тотю (Бъзовец)
Левски (Караманово) - Батишница (Батишница)
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Долна Студена)

                           XV кръг

Прециз Интер (Иваново) - Черноломец (Острица)
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)
Левски (Новград) - Левски (Караманово)
Батишница (Батишница) - Янтра (Ценово)
Филип Тотю (Бъзовец) - Спортист (Баниска)

                           XVI кръг

в Батишница:
Черноломец (Острица) - Филип Тотю (Бъзовец)
Спортист (Баниска) - Батишница (Батишница)
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)
Борово 2000 (Борово) - Прециз Интер (Иваново)

                           XVII кръг

Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)
Прециз Интер (Иваново) - Левски (Караманово)
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)
Батишница (Батишница) - Филип Тотю (Бъзовец)

                           XVIII кръг

в Батишница:
Черноломец (Острица) - Батишница (Батишница)
Филип Тотю (Бъзовец) - Левски (Новград)
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)
Янтра (Ценово) - Прециз Интер (Иваново)
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)

нагоре


ОФГ Русе - финали 2009/10

                           Регламент:

Първите четири отбора от всяка група играят 1/4 финали, 1/2 финали и
финал, в един мач на неутрални терени. В 1/4 финалите се срещат
победителите от групите срещу четвъртите отбори от другата група и
вторите в групите срещу третите отбори от другата група. В 1/2 финалите
се срещат победителят от 1/4 финала с участието на победителя от
източната подгрупа с победителя от 1/4 финала с участието на втория
в западната подгрупа и обратно.

                           1/4 финали:

на неутрален терен:

                           1/2 финали:

на неутрален терен:

                           Финал:

28 май 2010, петък, 18:00 ч
в Русе, Градски стадион:
Дунав II (Русе) - Черноломец (Острица)                    5:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com