bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Разград 2009/10


"А" ОФГ Разград 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Гецово)                    24   20   2   2   81:33   62
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Владимировци)               24   14   8   2   76:36   50
 3. Лудогорие (Мортагоново)            24   12   3   9   84:55   39 [+]
 4. Левски (Подайва)                   24   10   9   5   48:28   39
 5. Арсенал (Лъвино)                   24   11   4   9   51:45   37
 6. Слава (Севар)                      24   11   1  12   44:43   34
 7. Дянково (Дянково)                  24   10   3  11   66:58   33
 8. Стрела (Тодорово)                  24    9   4  11   59:63   31
 9. Локомотив (Самуил)                 24    9   4  11   52:57   31
10. Адаспорт (Острово)                 24    9   3  12   59:64   30
11. Челси (Брестовене)                 24    8   2  14   41:54   26
12. Вихър (Завет)                      24    4   4  16   32:78   16
-------------------------------------------------------------------
13. Стара сила (Старо селище)          24    3   3  18   38:119  12 [+][*]

Бележки
  - ОС на БФС - Разград решава да реорганизира двете ОФГ, разделени на
географски принцип, в единни "А" и "Б" ОФГ. Същевременно в новите "А"
и "Б" ОФГ влизат на практика същите отбори, участвали през предишния
сезон съответно в северната и южната подгрупи. Също така шампионът на
областта е победителят в група "А", без да бъде игран финал или баражи
срещу отбори от група "Б".
  - Кубрат 2007 (Кубрат) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Спартак (Цар Калоян), 10-ти в ОФГ Разград - север през изминалия
сезон, се отказва от участие.
  - Лудогорие (Мортагоново), 2-ри в ОФГ Разград - юг през изминалия
сезон, влиза в състава на "А" ОФГ.
  - Стара сила (Старо селище) се включва в ОФГ Разград и е включен
направо в "А" ОФГ Разград.
  - Крайното класиране е предоставено от ОС на БФС - Разград. Общата
голова разлика е минус 2.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Локомотив (Самуил) - Вихър (Владимировци)                 1:1
Слава (Севар) - Стара сила (Старо селище)                 6:1
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        1:2
Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)                      4:3
Лудогорие (Мортагоново) - Дянково (Дянково)               8:1
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      -2- или -1-
Левски (Подайва)                                          почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дянково (Дянково) - Стрела (Тодорово)                     5:1
Челси (Брестовене) - Лудогорие (Мортагоново)              3:1
Вихър (Завет) - Ураган (Гецово)                           2:3
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            1:7
Вихър (Владимировци) - Слава (Севар)                      3:1
Левски (Подайва) - Локомотив (Самуил)                     4:0
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Слава (Севар) - Левски (Подайва)                          1:1
Адаспорт (Острово) - Вихър (Владимировци)                 1:1
Ураган (Гецово) - Стара сила (Старо селище)               9:0
Лудогорие (Мортагоново) - Вихър (Завет)                   3:0
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    0:1
Арсенал (Лъвино) - Дянково (Дянково)                      3:0
Локомотив (Самуил)                                        почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                     -1-
Вихър (Завет) - Стрела (Тодорово)                         -1-
Стара сила (Старо селище) - Лудогорие (Мортагоново)       -2-
Вихър (Владимировци) - Ураган (Гецово)                    -1-
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     -1-
Локомотив (Самуил) - Слава (Севар)                        -2-
Дянково (Дянково)                                         почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота
Адаспорт (Острово) - Локомотив (Самуил)                   4:3
Ураган (Гецово) - Левски (Подайва)                        3:1
Лудогорие (Мортагоново) - Вихър (Владимировци)            6:3
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             7:1
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Завет)                          3:3
Дянково (Дянково) - Челси (Брестовене)                    7:1
Слава (Севар)                                             почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота
Вихър (Завет) - Дянково (Дянково)                         1:1
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              3:5
Вихър (Владимировци) - Стрела (Тодорово)                  1:1
Левски (Подайва) - Лудогорие (Мортагоново)                -X-
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      2:2
Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)                        5:2
Челси (Брестовене)                                        почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота
Ураган (Гецово) - Слава (Севар)                           -1-
Лудогорие (Мортагоново) - Локомотив (Самуил)              -2-
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      -1- или -2-
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Владимировци)                   -X-
Дянково (Дянково) - Стара сила (Старо селище)             -1-
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        -1-
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            -2-
Вихър (Владимировци) - Дянково (Дянково)                  -1-
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       -1- или -2-
Локомотив (Самуил) - Стрела (Тодорово)                    -1-
Слава (Севар) - Лудогорие (Мортагоново)                   -1-
Адаспорт (Острово) - Ураган (Гецово)                      -2-
Вихър (Завет)                                             почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота
Стрела (Тодорово) - Слава (Севар)                         3:1
Дянково (Дянково) - Левски (Подайва)                      4:0
Челси (Брестовене) - Вихър (Владимировци)                 1:3
Вихър (Завет) - Стара сила (Старо селище)                 7:1
1 ноември 2009, неделя
Лудогорие (Мортагоново) - Адаспорт (Острово)              5:3
Арсенал (Лъвино) - Локомотив (Самуил)                     4:1
Ураган (Гецово)                                           почива

                           X кръг

Вихър (Владимировци) - Вихър (Завет)                       -
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                      -
Локомотив (Самуил) - Дянково (Дянково)                     -
Слава (Севар) - Арсенал (Лъвино)                           -
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                     -
Ураган (Гецово) - Лудогорие (Мортагоново)                  -
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           XI кръг

Стрела (Тодорово) - Ураган (Гецово)                        -
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                      -
Дянково (Дянково) - Слава (Севар)                          -
Челси (Брестовене) - Локомотив (Самуил)                    -
Вихър (Завет) - Левски (Подайва)                           -
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Владимировци)           -
Лудогорие (Мортагоново)                                   почива

                           XII кръг

Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)               -
Локомотив (Самуил) - Вихър (Завет)                         -
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                         -
Адаспорт (Острово) - Дянково (Дянково)                     -
Ураган (Гецово) - Арсенал (Лъвино)                         -
Лудогорие (Мортагоново) - Стрела (Тодорово)                -
Вихър (Владимировци)                                      почива

                           XIII кръг

Арсенал (Лъвино) - Лудогорие (Мортагоново)                 -
Дянково (Дянково) - Ураган (Гецово)                        -
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                    -
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                              -
Стара сила (Старо селище) - Локомотив (Самуил)             -
Вихър (Владимировци) - Левски (Подайва)                    -
Стрела (Тодорово)                                         почива

                           XIV кръг

13-14 март 2010, събота-неделя
Вихър (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                  -
Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово)                       -
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                       -
19 май 2010, сряда
Дянково (Дянково) - Лудогорие (Мортагоново)               5:2
22-23 май 2010, събота-неделя
Стара сила (Старо селище) - Слава (Севар)                 2:0
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        1:4
Левски (Подайва)                                          почива

                           XV кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Стрела (Тодорово) - Дянково (Дянково)                      -
Лудогорие (Мортагоново) - Челси (Брестовене)               -
Ураган (Гецово) - Вихър (Завет)                            -
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)             -
Слава (Севар) - Вихър (Владимировци)                       -
19 май 2010, сряда
Локомотив (Самуил) - Левски (Подайва)                     0:0
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           XVI кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Левски (Подайва) - Слава (Севар)                           -
Вихър (Владимировци) - Адаспорт (Острово)                  -
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Гецово)                -
Вихър (Завет) - Лудогорие (Мортагоново)                    -
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                     -
Дянково (Дянково) - Арсенал (Лъвино)                       -
Локомотив (Самуил)                                        почива

                           XVII кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                      -
Стрела (Тодорово) - Вихър (Завет)                          -
Лудогорие (Мортагоново) - Стара сила (Старо селище)        -
Ураган (Гецово) - Вихър (Владимировци)                     -
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                      -
Слава (Севар) - Локомотив (Самуил)                         -
Дянково (Дянково)                                         почива

                           XVIII кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Локомотив (Самуил) - Адаспорт (Острово)                   4:1
Левски (Подайва) - Ураган (Гецово)                        1:0
Вихър (Владимировци) - Лудогорие (Мортагоново)            2:1
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             4:3
Вихър (Завет) - Арсенал (Лъвино)                          0:3
Челси (Брестовене) - Дянково (Дянково)                    2:0
Слава (Севар)                                             почива

                           XIX кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Дянково (Дянково) - Вихър (Завет)                          -
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)               -
Стрела (Тодорово) - Вихър (Владимировци)                   -
Лудогорие (Мортагоново) - Левски (Подайва)                 -
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                       -
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                         -
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XX кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Слава (Севар) - Ураган (Гецово)                            -
Локомотив (Самуил) - Лудогорие (Мортагоново)               -
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                       -
Вихър (Владимировци) - Арсенал (Лъвино)                    -
Стара сила (Старо селище) - Дянково (Дянково)              -
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                         -
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           XXI кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)             -
Дянково (Дянково) - Вихър (Владимировци)                   -
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                        -
Стрела (Тодорово) - Локомотив (Самуил)                     -
Лудогорие (Мортагоново) - Слава (Севар)                    -
Ураган (Гецово) - Адаспорт (Острово)                       -
Вихър (Завет)                                             почива

                           XXII кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Адаспорт (Острово) - Лудогорие (Мортагоново)               -
Слава (Севар) - Стрела (Тодорово)                         1:0
Локомотив (Самуил) - Арсенал (Лъвино)                     4:3
Левски (Подайва) - Дянково (Дянково)                      4:1
Вихър (Владимировци) - Челси (Брестовене)                 3:0 сл.
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Завет)                 0:3 сл.
Ураган (Гецово)                                           почива

                           XXIII кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Вихър (Завет) - Вихър (Владимировци)                       -
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                      -
Дянково (Дянково) - Локомотив (Самуил)                     -
Арсенал (Лъвино) - Слава (Севар)                           -
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                     -
Лудогорие (Мортагоново) - Ураган (Гецово)                  -
Стара сила (Старо селище)                                 почива

                           XXIV кръг

19 май 2010, сряда
Ураган (Гецово) - Стрела (Тодорово)                        -
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                      -
Слава (Севар) - Дянково (Дянково)                          -
Локомотив (Самуил) - Челси (Брестовене)                    -
Левски (Подайва) - Вихър (Завет)                           -
Вихър (Владимировци) - Стара сила (Старо селище)           -
Лудогорие (Мортагоново)                                   почива

                           XXV кръг

22-23 май 2010, събота-неделя
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)               -
Вихър (Завет) - Локомотив (Самуил)                         -
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                         -
Дянково (Дянково) - Адаспорт (Острово)                     -
Арсенал (Лъвино) - Ураган (Гецово)                         -
Стрела (Тодорово) - Лудогорие (Мортагоново)                -
Вихър (Владимировци)                                      почива

                           XXVI кръг

29-30 май 2010, събота-неделя
Лудогорие (Мортагоново) - Арсенал (Лъвино)                 -
Ураган (Гецово) - Дянково (Дянково)                       5:2
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                    -
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                              -
Локомотив (Самуил) - Стара сила (Старо селище)             -
Левски (Подайва) - Вихър (Владимировци)                    -
Стрела (Тодорово)                                         почива

нагоре


"Б" ОФГ Разград 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Манастирци)                16   13   2   1   54:18   41
-------------------------------------------------------------------
 2. Златен клас (Благоево)             16   13   0   3   46:12   39
 3. Вихър (Лозница)                    16   11   2   3   38:17   35
 4. Трапище (Трапище)                  16    8   4   4   41:20   28
 5. Веселина (Веселина)                16    8   1   7   27:39   25 [*]
 6. Ловско (Ловско)                    16    6   0  10   45:38   18 [*]
 7. Сейдол (Сейдол)                    16    4   0  12   29:65   12
 8. Галатасарай (Малко Йонково)        16    2   1  13   11:39    7 [*]
 9. Ясен (Ясеновец)                    16    2   0  14   12:55    6 [+][*]

Бележки
  - ОС на БФС - Разград решава да реорганизира двете ОФГ, разделени на
географски принцип, в единни "А" и "Б" ОФГ. Същевременно в новите "А"
и "Б" ОФГ влизат на практика същите отбори, участвали през предишния
сезон съответно в северната и южната подгрупи. Също така шампионът на
областта е победителят в група "А", без да бъде игран финал или баражи
срещу отбори от група "Б".
  - Лудогорие (Мортагоново), 2-ри в ОФГ Разград - юг през изминалия
сезон, влиза в състава на "А" ОФГ.
  - Ясен (Ясеновец) се включва в групата, след като през пролетта на
изминалия сезон започва да играе мачове срещу останалите отбори извън
класирането.
  - Спартак (Ловско) се преименува на Ловско (Ловско).
  - Ясен (Ясеновец) и Галатасарай (Малко Йонково) се отказват от участие
    на полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците
    им през пролетта, се присъждат служебни победи с 3:0.
  - От актива на Веселина са отнети 3 точки.
  - Крайното класиране е предоставено от ОС на БФС - Разград.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Веселина (Веселина) - Ясен (Ясеновец)                     4:0 сл. *
* - прекратен при 1:0 в 14', когато гостите остават с по-малко от 7 футболиста
    на терена заради контузия. На Веселина е присъдена служебна победа с 4:0.
Вихър (Лозница) - Трапище (Трапище)                       1:1
Златен клас (Благоево) - Сейдол (Сейдол)                  8:2
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Ловско (Ловско) - Ураган (Манастирци)                     1:4
Галатасарай (Малко Йонково)                               почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Лозница: *
Трапище (Трапище) - Златен клас (Благоево)                0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Трапище.
Галатасарай (Малко Йонково) - Веселина (Веселина)         2:0
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
в Ловско: *
Ураган (Манастирци) - Сейдол (Сейдол)                     4:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ураган.
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         0:2
Ловско (Ловско)                                           почива

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Веселина (Веселина) - Ловско (Ловско)                     5:3
Вихър (Лозница) - Галатасарай (Малко Йонково)             3:0
Златен клас (Благоево) - Ясен (Ясеновец)                  5:1
Сейдол (Сейдол) - Трапище (Трапище)                       0:3
Ураган (Манастирци)                                       почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 16:00 ч
Ураган (Манастирци) - Трапище (Трапище)                   2:1
Галатасарай (Малко Йонково) - Златен клас (Благоево)      -2-
27 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Ясен (Ясеновец) - Сейдол (Сейдол)                         5:1
Ловско (Ловско) - Вихър (Лозница)                         отложен
1 ноември 2009, неделя
Ловско (Ловско) - Вихър (Лозница)                         2:3
Веселина (Веселина)                                       почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Веселина (Веселина) - Ураган (Манастирци)                 3:1
Сейдол (Сейдол) - Галатасарай (Малко Йонково)             5:3
4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Златен клас (Благоево) - Ловско (Ловско)                  2:1
Трапище (Трапище) - Ясен (Ясеновец)                       7:0
Вихър (Лозница)                                           почива

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Галатасарай (Малко Йонково) - Трапище (Трапище)           3:3
Ловско (Ловско) - Сейдол (Сейдол)                         5:0
Веселина (Веселина) - Вихър (Лозница)                     4:1
11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Ураган (Манастирци) - Ясен (Ясеновец)                     8:1
Златен клас (Благоево)                                    почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Ясен (Ясеновец) - Галатасарай (Малко Йонково)             отложен
18 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Златен клас (Благоево) - Веселина (Веселина)              отложен *
* - отложен за пролетта заради финансови проблеми на Веселина.
Трапище (Трапище) - Ловско (Ловско)                       7:0
18 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Вихър (Лозница) - Ураган (Манастирци)                     -X-
1 ноември 2009, неделя
Ясен (Ясеновец) - Галатасарай (Малко Йонково)             отложен *
* - отложен за втори път заради наводнен терен.
след края на есенния полусезон
Ясен (Ясеновец) - Галатасарай (Малко Йонково)              - (5:4) иф 0-0 пролетта)
Златен клас (Благоево) - Веселина (Веселина)               -
Сейдол (Сейдол)                                           почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Ураган (Манастирци) - Галатасарай (Малко Йонково)         -1-
25 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Ловско (Ловско) - Ясен (Ясеновец)                         8:1
Веселина (Веселина) - Сейдол (Сейдол)                     отложен *
* - отложен за пролетта заради финансови проблеми на Веселина
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  -1-
след края на есенния полусезон
Веселина (Веселина) - Сейдол (Сейдол)                      -
Трапище (Трапище)                                         почива

                           IX кръг *

28 август 2009, петък, 18:00 ч
Трапище (Трапище) - Веселина (Веселина)                   1:1
29 август 2009, събота, 17:00 ч
в Манастирци:
Златен клас (Благоево) - Ураган (Манастирци)              1:2
Галатасарай (Малко Йонково) - Ловско (Ловско)             3:0
30 август 2009, неделя, 10:30 ч
Сейдол (Сейдол) - Вихър (Лозница)                         0:3
Ясен (Ясеновец)                                           почива
* - вместо последен, кръгът се изиграва първи през есенния полусезон.

* - Ясен (Ясеновец) и Галатасарай (Малко Йонково) се отказват от участие
    на полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците
    им през пролетта, се присъждат служебни победи с 3:0.

                           X кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Ураган (Манастирци) - Ловско (Ловско)                     2:1
Ясен (Ясеновец) - Веселина (Веселина)                     0:3 сл.
Трапище (Трапище) - Вихър (Лозница)                       1:3
Сейдол (Сейдол) - Златен клас (Благоево)                  1:3
Галатасарай (Малко Йонково)                               почива

                           XI кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Сейдол (Сейдол) - Ураган (Манастирци)                     3:6
Златен клас (Благоево) - Трапище (Трапище)                 -
Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец)                         3:0 сл.
Веселина (Веселина) - Галатасарай (Малко Йонково)         3:0 сл.
Ловско (Ловско)                                           почива

                           XII кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Ловско (Ловско) - Веселина (Веселина)                     7:0
Галатасарай (Малко Йонково) - Вихър (Лозница)             0:3 сл.
Ясен (Ясеновец) - Златен клас (Благоево)                  0:3 сл.
Трапище (Трапище) - Сейдол (Сейдол)                       5:3
Ураган (Манастирци)                                       почива

                           XIII кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Трапище (Трапище) - Ураган (Манастирци)                   2:2
Сейдол (Сейдол) - Ясен (Ясеновец)                         3:0 сл.
Златен клас (Благоево) - Галатасарай (Малко Йонково)      3:0 сл.
Вихър (Лозница) - Ловско (Ловско)                         4:2
Веселина (Веселина)                                       почива

                           XIV кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Ураган (Манастирци) - Веселина (Веселина)                  -
Ловско (Ловско) - Златен клас (Благоево)                   -
Галатасарай (Малко Йонково) - Сейдол (Сейдол)             0:3 сл.
Ясен (Ясеновец) - Трапище (Трапище)                       0:3 сл.
Вихър (Лозница)                                           почива

                           XV кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Манастирци)                     0:3 сл.
Трапище (Трапище) - Галатасарай (Малко Йонково)           3:0 сл.
Сейдол (Сейдол) - Ловско (Ловско)                          -
Вихър (Лозница) - Веселина (Веселина)                      -
Златен клас (Благоево)                                    почива

                           XVI кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Ураган (Манастирци) - Вихър (Лозница)                      -
Веселина (Веселина) - Златен клас (Благоево)               -
Ловско (Ловско) - Трапище (Трапище)                       0:1
Галатасарай (Малко Йонково) - Ясен (Ясеновец)             анулиран *
* - макар да е анулиран, заради отказването и на двата отбора, мачът е
    отразен като игран в крайното класиране, предоставено от ОС на БФС -
    Разград.
Сейдол (Сейдол)                                           почива

                           XVII кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Галатасарай (Малко Йонково) - Ураган (Манастирци)         0:3 сл.
Ясен (Ясеновец) - Ловско (Ловско)                         0:3 сл.
Сейдол (Сейдол) - Веселина (Веселина)                      -
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                   -
Трапище (Трапище)                                         почива

                           XVIII кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Ураган (Манастирци) - Златен клас (Благоево)               -
Вихър (Лозница) - Сейдол (Сейдол)                          -
Веселина (Веселина) - Трапище (Трапище)                    -
Ловско (Ловско) - Галатасарай (Малко Йонково)             3:0 сл.
Ясен (Ясеновец)                                           почива

нагоре

Благодарим на Мехмедали Атипов от Сейдол (Сейдол) и на в-к "Екип 7".

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com