bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София (столица) 2009/10


ОФГ София (столица) - север 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Чепинци)                   18   13   3   2   39:12   42     [1 1 0  2:0  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  18   13   3   2   44:14   42     [0 1 1  0:2  1]
 3. Въстаник (Войнеговци)              18   12   1   5   48:21   37
 4. Акфикс (София)                     18   10   2   6   35:28   32
 5. Вихър (кв.Требич, София)           18    8   1   9   33:34   25
 6. Сокол (Негован)                    18    7   2   9   22:37   23 [+]
 7. Локомотив 101 (София)              18    5   3  10   30:39   18
 8. Нови Искър 2005 (Нови Искър)       18    5   1  12   28:38   16 [*]
 9. Биопрограма (Доброславци)          18    4   1  13   22:53   13     [1 0 1  5:4  3]
10. Спартак (Подгумер)                 18    4   1  13   20:45   13 [+] [1 0 1  4:5  3]

Бележки
  - Нови Искър (Нови Искър) влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Спартак (Подгумер) и Сокол (Негован) се включват в групата.
  - Феникс (Нови Искър) се преименува на Нови Искър 2005. Отборът играе
домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове в кв.Димитър Миленков, София.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец,
София.
  - Локомотив 101 (София) играе домакинските си мачове на ст."Сокол", в
кв.Бенковски, София.
  - Сокол (Негован) играе домакинските си мачове в Световрачене.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Биопрограма (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София)      1:2
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)      отложен
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      2:0
Спартак (Подгумер) - Сокол (Негован)                      2:1
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Локомотив 101 (София)                    4:0
7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)      1:3

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)                5:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спартак (Подгумер)    2:0
Локомотив 101 (София) - Левски (Чепинци)                  1:4
Биопрограма (Доброславци) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)  3:2
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Акфикс (София)                    0:3

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)   1:4
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  2:0
Спартак (Подгумер) - Локомотив 101 (София)                2:2
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       1:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Биопрограма (Доброславци)                0:3

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:1
Локомотив 101 (София) - Сокол (Негован)                   0:1
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                2:1
Биопрограма (Доброславци) - Левски (Чепинци)              2:3
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Акфикс (София)             1:4

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Чепинци) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)           1:0
Спартак (Подгумер) - Биопрограма (Доброславци)            3:0
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   0:9
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Локомотив 101 (София) 4:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Вихър (кв.Требич, София)                 2:1

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив 101 (София)          1:1
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 1:4
Биопрограма (Доброславци) - Сокол (Негован)               0:2
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Спартак (Подгумер)         6:0
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Левски (Чепинци)                         1:0

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               4:2
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)            1:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Биопрограма (Добр.)   4:0
Локомотив 101 (София) - Въстаник (Войнеговци)             2:0
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спартак (Подгумер) - Акфикс (София)                       0:3

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          1:2
Биопрограма (Доброславци) - Локомотив 101 (София)         2:3
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Крем., Сф)  0:0
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     5:0
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Акфикс (София) - Сокол (Негован)                          1:0

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)             2:1
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)                        1:2
Локомотив 101 (София) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)      1:0
Въстаник (Войнеговци) - Биопрограма (Доброславци)         6:0
1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Акфикс (София)        2:1

                           I кръг - отложен мач

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)      1:3

                           X кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Биопрограма (Доброславци)      2:0
Въстаник (Войнеговци) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)      5:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски (Чепинци)      0:0
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Спартак (Подгумер)                      2:1
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Локомотив 101 (София) - Акфикс (София)                    3:3

                           XI кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                2:1
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    0:2
Левски (Чепинци) - Локомотив 101 (София)                  2:1
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Биопрограма (Доброславци)  3:1
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Акфикс (София) - Въстаник (Войнеговци)                    отложен
22 май 2010, събота, 17:00 ч
Акфикс (София) - Въстаник (Войнеговци)                    2:3

                           XII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)   1:5
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  0:0
Локомотив 101 (София) - Спартак (Подгумер)                1:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       2:1
4 април 2010, неделя, 16:00 ч
Биопрограма (Доброславци) - Акфикс (София)                3:1

                           XIII кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич, Сф) 3:1
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Локомотив 101 (София)                   3:2
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)                0:2
Левски (Чепинци) - Биопрограма (Доброславци)              0:0
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Акфикс (София) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)             2:1

                           XIV кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Левски (Чепинци)           0:2
Биопрограма (Доброславци) - Спартак (Подгумер)            5:1
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)                   4:0
Локомотив 101 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:5
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Акфикс (София)                 1:2

                           XV кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Локомотив 101 (София) - Вихър (кв.Требич, София)          0:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Въстаник (Войнеговци) 3:2
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Биопрограма (Доброславци)               отложен
Спартак (Подгумер) - Нови Искър 2005 (Нови Искър)         6:2
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Левски (Чепинци) - Акфикс (София)                         3:1
22 май 2010, събота, 17:00 ч
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Биопрограма (Доброславци)               3:0 сл.

                           XVI кръг

1 май 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               3:2
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Сокол (Негован)            1:0
Биопрограма (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци,Сф) 1:4
Въстаник (Войнеговци) - Локомотив 101 (София)             3:1
2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Спартак (Подгумер)                       3:1

                           XVII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          3:0 сл. *
* - гостите не се явяват заради събор на кв.Требич.
Локомотив 101 (София) - Биопрограма (Доброславци)        11:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Нови Искър 2005 (НИ)  3:2
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)                     0:3
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Световрачене:
Сокол (Негован) - Акфикс (София)                          2:2

                           XVIII кръг

15 май 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             3:1
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        4:0
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Локомотив 101 (София)      2:1
Биопрограма (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци)         0:3 сл.
16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Акфикс (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        0:4

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  20   16   0   4   87:20   48
-------------------------------------------------------------------
 2. Люлин (кв.Люлин, София)            20   15   2   3   75:39   47 [-]
 3. Левски (кв.Драгалевци, София)      20   14   3   3   55:27   45
 4. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         20   10   4   6   48:41   34 [+]
 5. Урвич (Панчарево)                  20   10   3   7   43:37   33
 6. Вихър (кв.Горубляне, София)        20   10   1   9   38:47   31
 7. Елит (София)                       20    8   2  10   35:40   26 [+]
 8. Железница (Железница)              20    5   3  12   42:54   18
 9. Конелиано (Герман)                 20    5   1  14   33:56   16
10. Драгалевци (кв.Драгалевци, София)  20    3   1  16   33:88   10
11. Казичене (Казичене)                20    4   0  16   17:57   12 [*]

Бележки
  - Люлин (кв.Люлин, София) изпада от Югозападна "В" АФГ и е включен в
Южната подгрупа на ОФГ София (столица). Отборът играе домакинските си
мачове на ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин II, София.
  - Урвич 1960 (Долни Пасарел) и Елит (София) се включват в групата.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище"
в София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.
  - Елит (София) играе домакинските си мачове на стария ст."Академик"
(при 4-ти километър) в София.
  - Казичене (Казичене) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Казичене (Казичене)             3:1
Конелиано (Герман) - Вихър (кв.Горубляне, София)          отложен
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            1:1
Септември (София) - Железница (Железница)                 отложен
Елит (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)          3:1
16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Септември (София) - Железница (Железница)                 4:0
4 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Конелиано (Герман) - Вихър (кв.Горубляне, София)          2:3
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Железница (Железница) - Елит (София)                      4:2
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Септември (София)                     4:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)  5:1
Казичене (Казичене) - Конелиано (Герман)                  2:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Люлин (кв.Люлин, София)   3:0
Драгалевци (кв.Драгалевци, София)                         почива

                           I кръг - отложен мач

16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Септември (София) - Железница (Железница)                 4:0

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Конелиано (Герман) - Левски (кв.Драгалевци, София)        1:0
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Казичене (Казичене)          2:3
Септември (София) - Вихър (кв.Горубляне, София)           6:0
Елит (София) - Урвич (Панчарево)                          0:1
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница) 1:3
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)     6:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Елит (София)                2:0
Казичене (Казичене) - Септември (София)                   0:5
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич 1960 (Д.Пасарел)    3:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Конелиано (Герман)              5:3
Железница (Железница)                                     почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София)      2:2
Септември (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)         7:1
Елит (София) - Казичене (Казичене)                        3:0 сл. *
* - първоначално отложен, след края на есенния полусезон на Елит е присъдена служебна победа с 3:0.
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Вихър (кв.Горубляне)  0:3 сл.
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 0:3
Конелиано (Герман)                                        почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Железница (Железница)       3:0
Казичене (Казичене) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)   6:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Елит (София)              3:0
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               0:1
Конелиано (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)           2:3
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Септември (София) - Конелиано (Герман)                    5:0
Елит (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    3:0
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Левски (кв.Драг., Сф) 1:4
Железница (Железница) - Казичене (Казичене)               4:0 сл. *
* - прекратен, в последствие на Железница е присъдена служебна победа с 4:0.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Вихър (кв.Горубляне, София)           2:4
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Казичене (Казичене) - Урвич (Панчарево)                   4:2
Левски (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)     3:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф)  5:0
Конелиано (Герман) - Елит (София)                         1:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Септември (София)            1:4
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Елит (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                 3:3
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)    3:0
Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София)           4:4
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Левски (кв.Драгалевци, София)         1:1
Вихър (кв.Горубляне, София) - Казичене (Казичене)         3:0 сл.
Септември (София)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

4 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Конелиано (Герман) - Вихър (кв.Горубляне, София)          2:3

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Вихър (кв.Горубляне, Сф)  3:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)               5:4
Конелиано (Герман) - Железница (Железница)                4:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Драгалевци (кв.Драгалевци)   2:1
Септември (София) - Елит (София)                          3:0
Казичене (Казичене)                                       почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)     0:5
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        2:3
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                    4:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Люлин (кв.Люлин, София)     0:5 сл. *
* - прекратен, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба с 0:5.
Казичене (Казичене) - Левски (кв.Драгалевци, София)       1:3
Елит (София)                                              почива

*  - Казичене (Казичене) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
     му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се
     присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

6 март 2010, събота, 15:00 ч
Казичене (Казичене) - Люлин (кв.Люлин, София)             0:3 сл.
Вихър (кв.Горубляне, София) - Конелиано (Герман)          0:3 сл.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            2:1
Железница (Железница) - Септември (София)                 отложен
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Елит (София)          отложен
27 март 2010, събота, 15:00 ч
Железница (Железница) - Септември (София)                 1:3
29 май 2010, събота, 17:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Елит (София)          1:5
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива

                           XIII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (кв.Драгалевци, София)   4:1
22 май 2010, събота, 17:00 ч
Елит (София) - Железница (Железница)                      4:2
Септември (София) - Урвич (Панчарево)                     6:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Вихър (кв.Горубляне, София)  3:0 сл.
Конелиано (Герман) - Казичене (Казичене)                  3:0 сл.
Драгалевци (кв.Драгалевци, София)                         почива
* - кръгът е първоначално насрочен за 13 март, събота, 15:00 ч, но е
    отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIV кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)        3:0 сл.
Казичене (Казичене) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          0:3 сл.
Вихър (кв.Горубляне, София) - Септември (София)           3:9
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Елит (София)                          1:0
Железница (Железница) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) отложен
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Железница (Железница) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) 4:4
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)     5:2
Елит (София) - Вихър (кв.Горубляне, София)                отложен
Септември (София) - Казичене (Казичене)                   3:0 сл.
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски (кв.Драгалевци, Сф)   3:3
Конелиано (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:4
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Елит (София) - Вихър (кв.Горубляне, София)                2:0
Железница (Железница)                                     почива

                           XVI кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      6:3
Левски (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)         отложен
Казичене (Казичене) - Елит (София)                        0:3 сл.
Вихър (кв.Горубляне, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци)  4:1
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)                 2:1
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)         2:0
Конелиано (Герман)                                        почива

                           XVII кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Железница (Железница) - Вихър (кв.Горубляне, София)       1:2
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)   3:0 сл.
Елит (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)              0:3 сл.
Септември (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               1:2
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано (Герман)           2:1
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           XVIII кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Конелиано (Герман) - Септември (София)                    0:6
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит (София)                    отложен
Левски (кв.Драгалевци, Сф) - Драгалевци (кв.Драгалевци)   7:2
Казичене (Казичене) - Железница (Железница)               0:3 сл.
Вихър (кв.Горубляне, София) - Урвич (Панчарево)           0:0
6 май 2010, четвъртък, 17:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит (София)                    7:4
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

                           XIX кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Казичене (Казичене)                   3:0 сл.
Железница (Железница) - Левски (кв.Драгалевци, София)     2:2
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Люлин (кв.Люлин, Сф)  3:5
Елит (София) - Конелиано (Герман)                         1:0
Септември (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)            2:3
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива

                           XX кръг

1 май 2010, събота, 17:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит (София)                 3:0
Конелиано (Герман) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)    8:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)           6:3
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)         4:0
Казичене (Казичене) - Вихър (кв.Горубляне, София)         0:3 сл.
Септември (София)                                         почива

                           XXI кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Левски (кв.Драгалевци, Сф)  0:3 сл.
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               0:3 сл.
Железница (Железница) - Конелиано (Герман)                5:0
Драгалевци (кв.Драгалевци,София) - Урвич 1960 (Д.Пасарел) 1:4
Елит (София) - Септември (София)                          1:5
Казичене (Казичене)                                       почива

                           XXII кръг

15 май 2010, събота, 17:00 ч
Септември (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)    12:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        4:0
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)                    2:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Вихър (кв.Горубляне, София)     6:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)       3:0 сл.
Елит (София)                                              почива

нагоре


ОФГ София (столица) - финал 2009/10

                           Финал:

29 май 2010, събота, 17:00 ч
в кв.Обеля, София, ст."Обеля":
Левски (Чепинци) - Септември (София)                      0:5

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com