bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Сливен 2009/10


ОФГ Сливен - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тунджа 2007 (Желю войвода)         18   13   4   1   64:17   43
 2. Самуил (Самуилово)                 18   14   1   3   56:20   43
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Тополите 2005 (Тополчане)          18   12   1   5   60:37   37
 4. Тунджа 2009 (Мечкарево)            18   11   2   5   60:29   35 [+]
 5. Котел (Котел)                      18    8   3   7   39:35   27
 6. Чавдар (Ковачите)                  18    8   2   8   41:42   26
 7. Левски (Младово)                   18    7   1  10   40:47   22
 8. Заря (Крушаре)                     18    4   2  12   24:61   14 [+][*]
 9. Ботев 1949 (Кермен)                18    3   1  14   13:63   10 [+]
10. Скала (Камен)                      18    0   3  15   14:60    3 [+][*]

Бележки
  - ОС на БФС Сливен разделя ОФГ Сливен на две подгрупи на териториален
принцип.
  - Заря (Крушаре), изваден от групата през есента на изминалия сезон,
отново се включва в групата.
  - Ботев 1949 (Кермен), Скала (Камен) и Тунджа 2009 (Мечкарево) се включват
в групата.
  - Скала (Камен) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а до края на сезона на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тополите 2005 (Тополчане) - Ботев 1949 (Кермен)           8:0
Левски (Младово) - Скала (Камен)                          5:0
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Заря (Крушаре)               6:0
Чавдар (Ковачите) - Тунджа 2009 (Мечкарево)               0:1
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        1:3

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Самуил (Самуилово)                  1:4
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   3:0
Заря (Крушаре) - Чавдар (Ковачите)                        2:3
Скала (Камен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)                0:4
Тополите 2005 (Тополчане) - Левски (Младово)              7:4

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Левски (Младово) - Ботев 1949 (Кермен)                    3:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тополите 2005 (Тополчане)    4:3
Чавдар (Ковачите) - Скала (Камен)                         4:3
Котел (Котел) - Заря (Крушаре)                            4:0
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:0

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             1:6
Заря (Крушаре) - Самуил (Самуилово)                       1:3
Скала (Камен) - Котел (Котел)                             3:4
Тополите 2005 (Тополчане) - Чавдар (Ковачите)             0:4
Левски (Младово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)             0:0

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Ботев 1949 (Кермен)          3:0
Чавдар (Ковачите) - Левски (Младово)                      5:3
Котел (Котел) - Тополите 2005 (Тополчане)                 3:2
Самуил (Самуилово) - Скала (Камен)                        3:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Заря (Крушаре)                  9:2

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Заря (Крушаре)                      2:1
Скала (Камен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   3:4
Тополите 2005 (Тополчане) - Самуил (Самуилово)            2:0
Левски (Младово) - Котел (Котел)                          2:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Чавдар (Ковачите)            7:2

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Чавдар (Ковачите) - Ботев 1949 (Кермен)                   5:0
Котел (Котел) - Тунджа 2007 (Желю войвода)                5:0
Самуил (Самуилово) - Левски (Младово)                     4:2
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тополите 2005 (Тополчане)       6:2
Заря (Крушаре) - Скала (Камен)                            1:1

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Скала (Камен)                       0:0
Тополите 2005 (Тополчане) - Заря (Крушаре)                3:0
Левски (Младово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                3:5
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)           2:0
Чавдар (Ковачите) - Котел (Котел)                         3:2

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Котел (Котел) - Ботев 1949 (Кермен)                       3:0
Самуил (Самуилово) - Чавдар (Ковачите)                    4:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)      2:2
Заря (Крушаре) - Левски (Младово)                         1:4
Скала (Камен) - Тополите 2005 (Тополчане)                 1:4

                           X кръг

27 февруари 2010, събота, 15:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Тополите 2005 (Тополчане)           1:4
Скала (Камен) - Левски (Младово)                          2:6
Заря (Крушаре) - Тунджа 2007 (Желю войвода)               0:6
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Чавдар (Ковачите)               1:2
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        2:1

                           XI кръг

6 март 2010, събота, 15:00 ч
Самуил (Самуилово) - Ботев 1949 (Кермен)                  9:0
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   1:1
Чавдар (Ковачите) - Заря (Крушаре)                        0:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Скала (Камен)                7:1
Левски (Младово) - Тополите 2005 (Тополчане)              1:0

                           XII кръг

13 март 2010, събота, 15:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Левски (Младово)                    3:0
Скала (Камен) - Чавдар (Ковачите)                         0:0
1 май 2010, събота, 18:00 ч
Заря (Крушаре) - Котел (Котел)                            0:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              4:5
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Тополите 2005 (Тополчане) - Тунджа 2007 (Желю войвода)    3:3

* - Скала (Камен) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а до края на сезона на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Ботев 1949 (Кермен)             3:0
Самуил (Самуилово) - Заря (Крушаре)                       7:1
Котел (Котел) - Скала (Камен)                             3:0 сл.
Чавдар (Ковачите) - Тополите 2005 (Тополчане)             1:3
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Левски (Младово)             2:0

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)          0:3
Левски (Младово) - Чавдар (Ковачите)                      6:4
Тополите 2005 (Тополчане) - Котел (Котел)                 6:4
Скала (Камен) - Самуил (Самуилово)                        0:3 сл.
Заря (Крушаре) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  2:8

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Заря (Крушаре) - Ботев 1949 (Кермен)                      3:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Скала (Камен)                   3:0 сл.
Самуил (Самуилово) - Тополите 2005 (Тополчане)            2:3
Котел (Котел) - Левски (Младово)                          3:0
Чавдар (Ковачите) - Тунджа 2007 (Желю войвода)            0:3

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Чавдар (Ковачите)                   0:6
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Котел (Котел)                8:0
Левски (Младово) - Самуил (Самуилово)                     1:2
Тополите 2005 (Тополчане) - Тунджа 2009 (Мечкарево)       2:1
Скала (Камен) - Заря (Крушаре)                            0:3 сл.

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Скала (Камен) - Ботев 1949 (Кермен)                       0:3 сл.
Заря (Крушаре) - Тополите 2005 (Тополчане)                2:5
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Левски (Младово)                3:0
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)           1:1
Котел (Котел) - Чавдар (Ковачите)                         2:2

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Котел (Котел)                       0:2
Чавдар (Ковачите) - Самуил (Самуилово)                    0:3
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      3:0
Левски (Младово) - Заря (Крушаре)                         0:3
Тополите 2005 (Тополчане) - Скала (Камен)                 3:0 сл.

нагоре


ОФГ Сливен - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кортен 2007 (Кортен)               14    9   1   4   37:27   28
 2. Твърдица 2009 (Твърдица)           14    9   0   5   60:27   27 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Стандарт (Шивачево)                14    8   2   4   35:21   26
 4. Гранит (Сборище)                   14    6   5   3   28:25   23
 5. Спартак (Бяла)                     14    6   4   4   36:29   22
 6. Паланките (Бяла паланка)           14    6   4   4   29:28   22
 7. Буря (Градско)                     14    2   1  11   24:58    7
 8. Балкан (Селиминово)                14    1   1  12   11:45    4 [*]
 -. Рома (Тополчане)                    0    0   0   0    0:0     - [*]
 -. Кермен (Кермен)                     0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - ОС на БФС Сливен разделя ОФГ Сливен на две подгрупи на териториален
принцип.
  - Загорец (Нова Загора) влиза в ЮИ "В" АФГ.
  - Кермен (Кермен) и Твърдица 2009 (Твърдица) се включват в групата.
  - Първоначално заявилите участие Рома (Тополчане) и Кермен (Кермен)
се отказват непосредствено преди началото на първенството при вече изтеглена
програма.
  - Балкан (Селиминово) се отказва от участие след X кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Рома (Тополчане) - Кермен (Кермен)                        неигран
Твърдица 2009 (Твърдица) - Кортен 2007 (Кортен)           2:3
Стандарт (Шивачево) - Буря (Градско)                      7:1
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               2:2
Балкан (Селиминово) - Спартак (Бяла)                      1:1

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            2:0
Буря (Градско) - Гранит (Сборище)                         1:1
Кортен 2007 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                2:0
Спартак (Бяла)                                            почива
Твърдица 2009 (Твърдица)                                  почива

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Гранит (Сборище) - Кортен 2007 (Кортен)                   1:0
Балкан (Селиминово) - Буря (Градско)                      4:2
Спартак (Бяла) - Паланките (Бяла паланка)                 1:1
Твърдица 2009 (Твърдица)                                  почива
Стандарт (Шивачево)                                       почива

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Буря (Градско) - Спартак (Бяла)                           2:1
Кортен 2007 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                3:1
Твърдица 2009 (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)            2:3
Паланките (Бяла паланка)                                  почива
Гранит (Сборище)                                          почива

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Гранит (Сборище) - Твърдица 2009 (Твърдица)               3:0
Спартак (Бяла) - Кортен 2007 (Кортен)                     7:0
Паланките (Бяла паланка) - Буря (Градско)                 3:1
Стандарт (Шивачево)                                       почива
Балкан (Селиминово)                                       почива

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           0:3
Твърдица 2009 (Твърдица) - Балкан (Селиминово)            8:2
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    3:1
Буря (Градско)                                            почива
Спартак (Бяла)                                            почива

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 2:3
Спартак (Бяла) - Твърдица 2009 (Твърдица)                 3:1
Буря (Градско) - Кортен 2007 (Кортен)                     3:5
Гранит (Сборище)                                          почива
Паланките (Бяла паланка)                                  почива

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Твърдица 2009 (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)       6:2
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Бяла)                      0:1
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    3:0
Кортен 2007 (Кортен)                                      почива
Буря (Градско)                                            почива

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спартак (Бяла) - Гранит (Сборище)                         2:2
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            4:2
Буря (Градско) - Твърдица 2009 (Твърдица)                 3:7
Балкан (Селиминово)                                       почива
Кортен 2007 (Кортен)                                      почива

                           X кръг

28 февруари 2010, неделя, 15:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Твърдица 2009 (Твърдица)           2:4
Буря (Градско) - Стандарт (Шивачево)                      0:3
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               2:2
Спартак (Бяла) - Балкан (Селиминово)                      5:1

* - Балкан (Селиминово) се отказва от участие след X кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XI кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            0:3 сл.
Гранит (Сборище) - Буря (Градско)                         6:1
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2007 (Кортен)                1:1
Спартак (Бяла)                                            почива
Твърдица 2009 (Твърдица)                                  почива

                           XII кръг

14 март 2010, неделя, 15:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   5:1
Буря (Градско) - Балкан (Селиминово)                      3:0 сл.
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Бяла)                 1:1
Твърдица 2009 (Твърдица)                                  почива
Стандарт (Шивачево)                                       почива

                           XIII кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Спартак (Бяла) - Буря (Градско)                           3:1
Балкан (Селиминово) - Кортен 2007 (Кортен)                0:3 сл.
Стандарт (Шивачево) - Твърдица 2009 (Твърдица)            2:1
Паланките (Бяла паланка)                                  почива
Гранит (Сборище)                                          почива

                           XIV кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Твърдица 2009 (Твърдица) - Гранит (Сборище)               7:0
Кортен 2007 (Кортен) - Спартак (Бяла)                     6:3
Буря (Градско) - Паланките (Бяла паланка)                 3:4
Стандарт (Шивачево)                                       почива
Балкан (Селиминово)                                       почива

                           XV кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2007 (Кортен)           0:1
Балкан (Селиминово) - Твърдица 2009 (Твърдица)            0:3 сл.
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    0:0
Буря (Градско)                                            почива
Спартак (Бяла)                                            почива

                           XVI кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 3:0 сл.
Твърдица 2009 (Твърдица) - Спартак (Бяла)                 7:2
Кортен 2007 (Кортен) - Буря (Градско)                     6:1
Гранит (Сборище)                                          почива
Паланките (Бяла паланка)                                  почива

                           XVII кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Паланките (Бяла паланка) - Твърдица 2009 (Твърдица)       0:4
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    0:3 сл.
6 май 2010, четвъртък, 18:00 ч
Спартак (Бяла) - Стандарт (Шивачево)                      4:3
Кортен 2007 (Кортен)                                      почива
Буря (Градско)                                            почива

                           XVIII кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Гранит (Сборище) - Спартак (Бяла)                         3:2
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            5:2
Твърдица 2009 (Твърдица) - Буря (Градско)                 8:2
Балкан (Селиминово)                                       почива
Кортен 2007 (Кортен)                                      почива

нагоре


ОФГ Сливен - финали 2009/10

                           Финална група

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Твърдица 2009 (Твърдица)            2    2   0   0    9:2     6 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тунджа 2007 (Желю войвода)          2    2   0   0    6:1     6 [*]
 3. Самуил (Самуилово)                  3    1   0   2    5:6     3
 4. Кортен 2007 (Кортен)                3    0   0   3    2:13    0

Бележки
  - Отборите-домакини в мачовете играят на собствените си терени, най-
вероятно програмата е определена чрез жребий.
  - Класирането не включва резултата от мача Твърдица 2009 - Тунджа 2007.
  - Твърдица 2009 (Твърдица) е шампион на ОФГ Сливен, но тъй като не отговаря
на изискванията за "В" АФГ, в квалификациите за ЮИ "В" АФГ се включва
Тунджа 2007 (Желю войвода).

                           I кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Самуил (Самуилово) - Твърдица 2009 (Твърдица)             1:3
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)         0:4

                           II кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Твърдица 2009 (Твърдица) - Тунджа 2007 (Желю войвода)      - *
* - мачът завършва наравно или с победа за Твърдица 2009.
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Самуил (Самуилово) - Кортен 2007 (Кортен)                 3:1

                           III кръг

23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Твърдица 2009 (Твърдица)           1:6
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)           2:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com