bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Шумен 2009/10


ОФГ Шумен - север 2009/10

                           Крайно класиране: *

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец (Каолиново)              24   19   2   3   90:23   59 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)         24   16   7   1   62:20   55
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Победа (Пристое)                   24   17   3   4   57:24   54
 4. Стан (Стан)                        24   13   2   9   53:33   41 [+]
 5. Звезда (Студеница)                 24   12   3   9   48:45   39
 6. Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    24   10   4  10   53:48   34
 7. Паламара (Венец)                   24    9   5  10   28:33   32
 8. Локомотив 2008 (Каспичан)          24    9   5  10   42:48   32 <-
 9. Републиканец (Енево)               24    7   5  12   28:39   26
10. Сокол (Каравелово)                 24    5   6  13   31:57   21
11. Кабиюк (Коньовец)                  24    6   2  16   35:59   20 <-
12. Зенит (Памукчии)                   24    5   5  14   32:65   17 [*]
13. Космос (Браничево)                 24    3   1  20   29:92   10

Бележки
  - Ботев 2008 (Нови пазар) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Локомотив 2008 (Каспичан), 10-и през изминалия сезон; и Кабиюк (Коньовец),
12-и през изминалия сезон; са трансферирани от южната в северната подгрупа.
  - Стан (Стан) и Лудогорец (Каолиново) се включват в групата.
  - Никола Козлево 2004 е от с.Никола Козлево.
  - Крайно класиране според в-к "Топ новини", +2 обща ГР.
  - От актива на Зенит (Памукчии) са отнети 3 точки.

                           I кръг

5 септември 2009, събота
Локомотив 2008 (Каспичан) - Сокол (Каравелово)            1:2
Стан (Стан) - Космос (Браничево)                          5:1
Лудогорец (Каолиново) - Победа (Пристое)                  -2-
Зенит (Памукчии) - Паламара (Венец)                       0:0
Звезда (Студеница) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)           3:3
Републиканец (Енево) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    5:1
Кабиюк (Коньовец)                                         почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Републиканец (Енево)         4:2
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     0:0
Победа (Пристое) - Зенит (Памукчии)                       5:0
Космос (Браничево) - Лудогорец (Каолиново)                1:4
Сокол (Каравелово) - Стан (Стан)                          2:0
Кабиюк (Коньовец) - Локомотив 2008 (Каспичан)             -1- (в последствие -2-?)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота
Стан (Стан) - Кабиюк (Коньовец)                           6:0
Лудогорец (Каолиново) - Сокол (Каравелово)                5:1
Зенит (Памукчии) - Космос (Браничево)                     -1-
Звезда (Студеница) - Победа (Пристое)                     -2-
Републиканец (Енево) - Паламара (Венец)                   -1-
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Шаллъ-Ясен 2007 (Яс.)   -1-
Локомотив 2008 (Каспичан)                                      почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота
Паламара (Венец) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        3:2
Победа (Пристое) - Републиканец (Енево)                   1:0
Космос (Браничево) - Звезда (Студеница)                   -2- (с 1 гол разлика)
Сокол (Каравелово) - Зенит (Памукчии)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Кабиюк (Коньовец) - Лудогорец (Каолиново)                 3:4
Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан)                   0:4
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)                                почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота
Лудогорец (Каолиново) - Локомотив 2008 (Каспичан)         9:0
Зенит (Памукчии) - Кабиюк (Коньовец)                      2:1
Звезда (Студеница) - Сокол (Каравелово)                   4:0
Републиканец (Енево) - Космос (Браничево)                 3:0 сл. *
* - мачът е прекратен при 0:0 в началото му, след като контузия в отбора
    на гостите, започнали мача със 7 човека, ги оставя с по-малко от
    минималния брой играчи на терена. На Републиканец е присъдена служебна
    победа с 3:0.
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Победа (Пристое)        -2-
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)              -
Стан (Стан)                                               почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота
Победа (Пристое) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)             -2-
Космос (Браничево) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      -2- или -Х-
Сокол (Каравелово) - Републиканец (Енево)                 0:0
Кабиюк (Коньовец) - Звезда (Студеница)                    2:3
Локомотив 2008 (Каспичан) - Зенит (Памукчии)              4:1
Стан (Стан) - Лудогорец (Каолиново)                       -2-
Паламара (Венец)                                          почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота
Зенит (Памукчии) - Стан (Стан)                            1:0 или 0:1
Звезда (Студеница) - Локомотив 2008 (Каспичан)            1:0 или 0:1
Републиканец (Енево) - Кабиюк (Коньовец)                  0:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Сокол (Каравелово)      6:2
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево)           9:0
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       0:1
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота
Космос (Браничево) - Паламара (Венец)                     7:0
Сокол (Каравелово) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)            -
Кабиюк (Коньовец) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)       5:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Републиканец (Енево)           -
Стан (Стан) - Звезда (Студеница)                           -
Лудогорец (Каолиново) - Зенит (Памукчии)                  5:0
Победа (Пристое)                                          почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                0:6
Републиканец (Енево) - Стан (Стан)                        0:4 сл. *
* - прекратен в 75' при 0:1 заради групов протест на домакините. На
    Републиканец е присъдена служебна загуба с 0:4.
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Локомотив 2008 (Каспичан)-
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Кабиюк (Коньовец)             -
Паламара (Венец) - Сокол (Каравелово)                      -
Победа (Пристое) - Космос (Браничево)                     9:1
Зенит (Памукчии)                                          почива

                           X кръг

7 ноември 2009, събота
Сокол (Каравелово) - Победа (Пристое)                     -2-
Кабиюк (Коньовец) - Паламара (Венец)                       -
Локомотив 2008 (Каспичан) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)     -
Стан (Стан) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)              -
Лудогорец (Каолиново) - Републиканец (Енево)              -1-
Зенит (Памукчии) - Звезда (Студеница)                      -
Космос (Браничево)                                        почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота
Републиканец (Енево) - Зенит (Памукчии)                    -
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   -2-
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Стан (Стан)                   -
Паламара (Венец) - Локомотив 2008 (Каспичан)               -
Победа (Пристое) - Кабиюк (Коньовец)                      6:0
Космос (Браничево) - Сокол (Каравелово)                   1:6
Звезда (Студеница)                                        почива

                           XII кръг

21 ноември 2009, събота
Кабиюк (Коньовец) - Космос (Браничево)                    3:0 сл. *
* - мачът не започва заради нередовни картотеки в отбора на Космос.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Победа (Пристое)              1:0
Стан (Стан) - Паламара (Венец)                            -1-
Лудогорец (Каолиново) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)        0:1
Зенит (Памукчии) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)         -
Звезда (Студеница) - Републиканец (Енево)                  -
Сокол (Каравелово)                                        почива

                           XIII кръг

28 ноември 2009, събота
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Звезда (Студеница)       -
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Памукчии)             5:1
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                  -1-
Победа (Пристое) - Стан (Стан)                            -1-
Космос (Браничево) - Локомотив 2008 (Каспичан)             -
Сокол (Каравелово) - Кабиюк (Коньовец)                    3:0 сл. *
* - гостите не пристигат за мача заради повреда в автобуса им.
Републиканец (Енево)                                      почива

                           XIV кръг

пролет 2010
Сокол (Каравелово) - Локомотив 2008 (Каспичан)             -
Космос (Браничево) - Стан (Стан)                           -
Победа (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)                   -
Паламара (Венец) - Зенит (Памукчии)                        -
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)            -
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Републиканец (Енево)     -
Кабиюк (Коньовец)                                         почива

                           XV кръг

Републиканец (Енево) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)          -
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                      -
Зенит (Памукчии) - Победа (Пристое)                        -
Лудогорец (Каолиново) - Космос (Браничево)                 -
Стан (Стан) - Сокол (Каравелово)                           -
Локомотив 2008 (Каспичан) - Кабиюк (Коньовец)              -
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           XVI кръг

почива - Локомотив 2008 (Каспичан)
Кабиюк (Коньовец) - Стан (Стан)
Сокол (Каравелово) - Лудогорец (Каолиново)
Космос (Браничево) - Зенит (Памукчии)
Победа (Пристое) - Звезда (Студеница)
Паламара (Венец) - Републиканец (Енево)
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)

                           XVII кръг

Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - почива
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Паламара (Венец)
Републиканец (Енево) - Победа (Пристое)
Звезда (Студеница) - Космос (Браничево)
Зенит (Памукчии) - Сокол (Каравелово)
Лудогорец (Каолиново) - Кабиюк (Коньовец)
Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан)

                           XVIII кръг

почива - Стан (Стан)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Лудогорец (Каолиново)
Кабиюк (Коньовец) - Зенит (Памукчии)
Сокол (Каравелово) - Звезда (Студеница)
Космос (Браничево) - Републиканец (Енево)
Победа (Пристое) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Паламара (Венец) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)

                           XIX кръг

Паламара (Венец) - почива
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Победа (Пристое)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Космос (Браничево)
Републиканец (Енево) - Сокол (Каравелово)
Звезда (Студеница) - Кабиюк (Коньовец)
Зенит (Памукчии) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Лудогорец (Каолиново) - Стан (Стан)

                           XX кръг

почива - Лудогорец (Каолиново)
Стан (Стан) - Зенит (Памукчии)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Звезда (Студеница)
Кабиюк (Коньовец) - Републиканец (Енево)
Сокол (Каравелово) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Космос (Браничево) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)
Победа (Пристое) - Паламара (Венец)

                           XXI кръг

Победа (Пристое) - почива
Паламара (Венец) - Космос (Браничево)
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Сокол (Каравелово)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Кабиюк (Коньовец)
Републиканец (Енево) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Звезда (Студеница) - Стан (Стан)
Зенит (Памукчии) - Лудогорец (Каолиново)

                           XXII кръг

почива - Зенит (Памукчии)
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)
Стан (Стан) - Републиканец (Енево)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Кабиюк (Коньовец) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)
Сокол (Каравелово) - Паламара (Венец)
Космос (Браничево) - Победа (Пристое)

                           XXIII кръг

Космос (Браничево) - почива
Победа (Пристое) - Сокол (Каравелово)
Паламара (Венец) - Кабиюк (Коньовец)
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Стан (Стан)
Републиканец (Енево) - Лудогорец (Каолиново)
Звезда (Студеница) - Зенит (Памукчии)

                           XXIV кръг

почива - Звезда (Студеница)
Зенит (Памукчии) - Републиканец (Енево)
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Стан (Стан) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Паламара (Венец)
Кабиюк (Коньовец) - Победа (Пристое)
Сокол (Каравелово) - Космос (Браничево)

                           XXV кръг

Сокол (Каравелово) - почива
Космос (Браничево) - Кабиюк (Коньовец)
Победа (Пристое) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Паламара (Венец) - Стан (Стан)
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Зенит (Памукчии)
Републиканец (Енево) - Звезда (Студеница)

                           XXVI кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Звезда (Студеница) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      4:2
Зенит (Памукчии) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)             2:5
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  3:0
Стан (Стан) - Победа (Пристое)                            5:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Космос (Браничево)            5:0
Кабиюк (Коньовец) - Сокол (Каравелово)                    3:0 сл.
Републиканец (Енево)                                      почива

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2009/10

                           Крайно класиране: *

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мокреш 2005 (Мокреш)               24   18   4   2   61:22   58
-------------------------------------------------------------------
 2. Макак (кв.Макак, Шумен)            24   18   4   2   67:22   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Смядово (Смядово)                  24   15   2   7   60:28   47
 4. Кочово (Кочово)                    24   13   7   4   47:25   46
 5. Вихър (Мараш)                      24   15   1   8   59:43   46
 6. Локомотив (Хан Крум)               24   11   8   5   46:31   41
 7. Осмар (Осмар)                      24   10   4  10   48:40   34 [+]
 8. Новосел (Новосел)                  24   10   4  10   46:38   34
 9. Имренчево (Имренчево)              24    7   3  14   34:37   24
10. Миланово 2007 (Миланово)           24    6   3  15   28:51   21
11. Янково (Янково)                    24    6   1  17   50:82   19 [+]
12. Енев (Дибич)                       24    5   3  16   34:61   18 [+]
13. Бенковски (Салманово)              24    0   0  24    4:97    0

Бележки
  - Локомотив 2008 (Каспичан), 10-и през изминалия сезон; и Кабиюк (Коньовец),
12-и през изминалия сезон; са трансферирани от южната в северната подгрупа.
  - Енев (Дибич), Янково (Янково) и Осмар (Осмар) се включват в групата.
  - Крайно класиране според в-к "Топ новини", +7 обща ГР.
  - Мокреш 2005 е с по-добър актив в директните двубои от Макак.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя
Янково (Янково) - Бенковски (Салманово)                   -1- (с голям резултат)
Енев (Дибич) - Осмар (Осмар)                              -2-
Имренчево (Имренчево) - Мокреш 2005 (Мокреш)              0:1
Локомотив (Хан Крум) - Смядово (Смядово)                  -1- (5:3, 6:2 или 7:1)
Кочово (Кочово) - Миланово 2007 (Миланово)                -1-
Макак (кв.Макак, Шумен) - Вихър (Мараш)                   -1-
Новосел (Новосел)                                         почива

                           II кръг

13 септември 2009, неделя
Миланово 2007 (Миланово) - Макак (кв.Макак, Шумен)        -1- или -Х-
Смядово (Смядово) - Кочово (Кочово)                       -2-
Мокреш 2005 (Мокреш) - Локомотив (Хан Крум)               2:2
Осмар (Осмар) - Имренчево (Имренчево)                     -Х- или -2-
Бенковски (Салманово) - Енев (Дибич)                      1:3
Новосел (Новосел) - Янково (Янково)                       -1-
Вихър (Мараш)                                             почива

                           III кръг

20 септември 2009, неделя
Енев (Дибич) - Новосел (Новосел)                          0:3
Имренчево (Имренчево) - Бенковски (Салманово)             9:0
Локомотив (Хан Крум) - Осмар (Осмар)                      -1-
Кочово (Кочово) - Мокреш 2005 (Мокреш)                    1:2
Макак (кв.Макак, Шумен) - Смядово (Смядово)               -Х-
Вихър (Мараш) - Миланово 2007 (Миланово)                   -
Янково (Янково)                                           почива

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя
Смядово (Смядово) - Вихър (Мараш)                         2:3
Мокреш 2005 (Мокреш) - Макак (кв.Макак, Шумен)            -1-
Осмар (Осмар) - Кочово (Кочово)                           -Х-
Бенковски (Салманово) - Локомотив (Хан Крум)              0:4
Новосел (Новосел) - Имренчево (Имренчево)                 -1- (с голяма разлика)
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            2:3
Миланово 2007 (Миланово)                                  почива

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя
Имренчево (Имренчево) - Янково (Янково)                   сл. *
* - мачът не се играе заради нередовни състезатели в един от двата отбора.
Локомотив (Хан Крум) - Новосел (Новосел)                  -Х-
Кочово (Кочово) - Бенковски (Салманово)                   3:0 сл. *
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Макак (кв.Макак, Шумен) - Осмар (Осмар)                    -
Вихър (Мараш) - Мокреш 2005 (Мокреш)                      3:2
Миланово 2007 (Миланово) - Смядово (Смядово)              0:1
Енев (Дибич)                                              почива

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя
Мокреш 2005 (Мокреш) - Миланово 2007 (Миланово)           -1-
Осмар (Осмар) - Вихър (Мараш)                             5:0
Бенковски (Салманово) - Макак (кв.Макак, Шумен)           0:8
Новосел (Новосел) - Кочово (Кочово)                       7:2
Янково (Янково) - Локомотив (Хан Крум)                    -2-
Енев (Дибич) - Имренчево (Имренчево)                       -
Смядово (Смядово)                                         почива

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя
Локомотив (Хан Крум) - Енев (Дибич)                       5:2
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         7:4
Макак (кв.Макак, Шумен) - Новосел (Новосел)               3:0 сл. *
* - прекратен при 0:0 малко преди края заради групов протест на гостите. На
    Макак е присъдена служебна победа с 3:0.
Вихър (Мараш) - Бенковски (Салманово)                    10:0
Миланово 2007 (Миланово) - Осмар (Осмар)                  -2-
Смядово (Смядово) - Мокреш 2005 (Мокреш)                  -1-
Имренчево (Имренчево)                                     почива

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя
Осмар (Осмар) - Смядово (Смядово)                         -1- или -2-
Бенковски (Салманово) - Миланово 2007 (Миланово)          0:4
Новосел (Новосел) - Вихър (Мараш)                         4:1
Янково (Янково) - Макак (кв.Макак, Шумен)                 2:4 или 1:5
Енев (Дибич) - Кочово (Кочово)                            -2- или -1-
Имренчево (Имренчево) - Локомотив (Хан Крум)              0:1
Мокреш 2005 (Мокреш)                                      почива

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя
Кочово (Кочово) - Имренчево (Имренчево)                   -1-
Макак (кв.Макак, Шумен) - Енев (Дибич)                    -1-
Вихър (Мараш) - Янково (Янково)                            -
Миланово 2007 (Миланово) - Новосел (Новосел)               -
Смядово (Смядово) - Бенковски (Салманово)                 6:0 сл. *
* - прекратен в 15' при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека
    на терена заради контузии. На Смядово е присъдена служебна победа с 6:0.
Мокреш 2005 (Мокреш) - Осмар (Осмар)                      -1-
Локомотив (Хан Крум)                                      почива

                           X кръг

8 ноември 2009, неделя
Бенковски (Салманово) - Мокреш 2005 (Мокреш)              0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че мач няма да се проведе
    заради сбор на селото.
Новосел (Новосел) - Смядово (Смядово)                      - *
* - домакините не осигуряват охрана за срещата на първоначално насрочената
    дата, ОС на БФС решава мачът да се играе отново на друга дата.
Янково (Янково) - Миланово 2007 (Миланово)                7:0 сл. *
* - прекратен в 65' при 4:0 след сбиване между футболисти на двата отбора.
    На Янково е присъдена служебна победа със 7:0
Енев (Дибич) - Вихър (Мараш)                               -
Имренчево (Имренчево) - Макак (кв.Макак, Шумен)           0:4
Локомотив (Хан Крум) - Кочово (Кочово)                    -Х-
Осмар (Осмар)                                             почива

                           XI кръг

15 ноември 2009, неделя
Макак (кв.Макак, Шумен) - Локомотив (Хан Крум)            -1-
Вихър (Мараш) - Имренчево (Имренчево)                     -1-
Миланово 2007 (Миланово) - Енев (Дибич)                   -1-
Смядово (Смядово) - Янково (Янково)                       4:1 или 3:2
Мокреш 2005 (Мокреш) - Новосел (Новосел)                  3:0
Осмар (Осмар) - Бенковски (Салманово)                     9:0
Кочово (Кочово)                                           почива

                           XII кръг

22 ноември 2009, неделя
Новосел (Новосел) - Осмар (Осмар)                         -1- (с голяма разлика)
Янково (Янково) - Мокреш 2005 (Мокреш)                    -2-
Енев (Дибич) - Смядово (Смядово)                          0:3
Имренчево (Имренчево) - Миланово 2007 (Миланово)          0:3
Локомотив (Хан Крум) - Вихър (Мараш)                      -2-
Кочово (Кочово) - Макак (кв.Макак, Шумен)                 -Х-
Бенковски (Салманово)                                     почива

                           XIII кръг

29 ноември 2009, неделя
Вихър (Мараш) - Кочово (Кочово)                           -2-
Миланово 2007 (Миланово) - Локомотив (Хан Крум)           -2-
Смядово (Смядово) - Имренчево (Имренчево)                  -
Мокреш 2005 (Мокреш) - Енев (Дибич)                       5:3
Осмар (Осмар) - Янково (Янково)                           -1-
Бенковски (Салманово) - Новосел (Новосел)                 0:3 сл. *
* - домакините не се явяват.
Макак (кв.Макак, Шумен)                                   почива

                           XIV кръг

пролет 2010
Бенковски (Салманово) - Янково (Янково)                    -
Осмар (Осмар) - Енев (Дибич)                               -
Мокреш 2005 (Мокреш) - Имренчево (Имренчево)               -
Смядово (Смядово) - Локомотив (Хан Крум)                   -
Миланово 2007 (Миланово) - Кочово (Кочово)                 -
Вихър (Мараш) - Макак (кв.Макак, Шумен)                    -
Новосел (Новосел)                                          -

                           XV кръг

Макак (кв.Макак, Шумен) - Миланово 2007 (Миланово)         -
Кочово (Кочово) - Смядово (Смядово)                        -
Локомотив (Хан Крум) - Мокреш 2005 (Мокреш)                -
Имренчево (Имренчево) - Осмар (Осмар)                      -
Енев (Дибич) - Бенковски (Салманово)                       -
Янково (Янково) - Новосел (Новосел)                        -
Вихър (Мараш)                                             почива

                           XVI кръг

почива - Янково (Янково)
Новосел (Новосел) - Енев (Дибич)
Бенковски (Салманово) - Имренчево (Имренчево)
Осмар (Осмар) - Локомотив (Хан Крум)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Кочово (Кочово)
Смядово (Смядово) - Макак (кв.Макак, Шумен)
Миланово 2007 (Миланово) - Вихър (Мараш)

                           XVII кръг

Миланово 2007 (Миланово) - почива
Вихър (Мараш) - Смядово (Смядово)
Макак (кв.Макак, Шумен) - Мокреш 2005 (Мокреш)
Кочово (Кочово) - Осмар (Осмар)
Локомотив (Хан Крум) - Бенковски (Салманово)
Имренчево (Имренчево) - Новосел (Новосел)
Енев (Дибич) - Янково (Янково)

                           XVIII кръг

почива - Енев (Дибич)
Янково (Янково) - Имренчево (Имренчево)
Новосел (Новосел) - Локомотив (Хан Крум)
Бенковски (Салманово) - Кочово (Кочово)
Осмар (Осмар) - Макак (кв.Макак, Шумен)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Вихър (Мараш)
Смядово (Смядово) - Миланово 2007 (Миланово)

                           XIX кръг

Смядово (Смядово) - почива
Миланово 2007 (Миланово) - Мокреш 2005 (Мокреш)
Вихър (Мараш) - Осмар (Осмар)
Макак (кв.Макак, Шумен) - Бенковски (Салманово)
Кочово (Кочово) - Новосел (Новосел)
Локомотив (Хан Крум) - Янково (Янково)
Имренчево (Имренчево) - Енев (Дибич)

                           XX кръг

почива - Имренчево (Имренчево)
Енев (Дибич) - Локомотив (Хан Крум)
Янково (Янково) - Кочово (Кочово)
Новосел (Новосел) - Макак (кв.Макак, Шумен)
Бенковски (Салманово) - Вихър (Мараш)
Осмар (Осмар) - Миланово 2007 (Миланово)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Смядово (Смядово)

                           XXI кръг

Мокреш 2005 (Мокреш) - почива
Смядово (Смядово) - Осмар (Осмар)
Миланово 2007 (Миланово) - Бенковски (Салманово)
Вихър (Мараш) - Новосел (Новосел)
Макак (кв.Макак, Шумен) - Янково (Янково)
Кочово (Кочово) - Енев (Дибич)
Локомотив (Хан Крум) - Имренчево (Имренчево)

                           XXII кръг

почива - Локомотив (Хан Крум)
Имренчево (Имренчево) - Кочово (Кочово)
Енев (Дибич) - Макак (кв.Макак, Шумен)
Янково (Янково) - Вихър (Мараш)
Новосел (Новосел) - Миланово 2007 (Миланово)
Бенковски (Салманово) - Смядово (Смядово)
Осмар (Осмар) - Мокреш 2005 (Мокреш)

                           XXIII кръг

Осмар (Осмар) - почива
Мокреш 2005 (Мокреш) - Бенковски (Салманово)
Смядово (Смядово) - Новосел (Новосел)
Миланово 2007 (Миланово) - Янково (Янково)
Вихър (Мараш) - Енев (Дибич)
Макак (кв.Макак, Шумен) - Имренчево (Имренчево)
Кочово (Кочово) - Локомотив (Хан Крум)

                           XXIV кръг

почива - Кочово (Кочово)
Локомотив (Хан Крум) - Макак (кв.Макак, Шумен)
Имренчево (Имренчево) - Вихър (Мараш)
Енев (Дибич) - Миланово 2007 (Миланово)
Янково (Янково) - Смядово (Смядово)
Новосел (Новосел) - Мокреш 2005 (Мокреш)
Бенковски (Салманово) - Осмар (Осмар)

                           XXV кръг

Бенковски (Салманово) - почива
Осмар (Осмар) - Новосел (Новосел)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Янково (Янково)
Смядово (Смядово) - Енев (Дибич)
Миланово 2007 (Миланово) - Имренчево (Имренчево)
Вихър (Мараш) - Локомотив (Хан Крум)
Макак (кв.Макак, Шумен) - Кочово (Кочово)

                           XXVI кръг

23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кочово (Кочово) - Вихър (Мараш)                           3:2
Локомотив (Хан Крум) - Миланово 2007 (Миланово)           3:0 сл.
Имренчево (Имренчево) - Смядово (Смядово)                 1:2
Енев (Дибич) - Мокреш 2005 (Мокреш)                       0:6
Янково (Янково) - Осмар (Осмар)                           3:0 сл.
Новосел (Новосел) - Бенковски (Салманово)                 3:0 сл.
Макак (кв.Макак, Шумен)                                   почива

нагоре


ОФГ Шумен - финали 2009/10

                           За 3-4 място:

30 май 2010, неделя, 16:00 ч
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Макак (кв.Макак, Шумен)      2:4 (1:1)

                           Финал:

30 май 2010, неделя, 18:00 ч
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Лудогорец (Каолиново) - Мокреш 2005 (Мокреш)              1:2 (0:1)
  [0:1 Асен Симеонов 40', 0:2 Стилиян Луков 71', 1:2 Билял Шабан 73']

Голмайстор
24 - Шенол Исмаил           - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)

нагоре

Благодарим на Топ новини.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com