bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София 2009/10


ОФГ София - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Керамик (гара Елин Пелин)          18   16   0   2   47:11   48
 2. Бенковски (Костенец)               18   12   1   5   36:23   37
-------------------------------------------------------------------
 3. Звездец (Горна Малина)             18   12   0   6   45:23   36
 4. Спартак (Самоков)                  18   11   2   5   37:26   35
 5. Мътивир (Ихтиман)                  18   10   0   8   57:30   30 [+]
 6. Гранит (Широки дол)                18    9   1   8   31:25   28
 7. Мирково (Мирково)                  18    7   4   7   49:39   25
 8. Вихър (Лопян)                      18    3   4  11   25:52   13 [+]
 9. Спартак 2001 (Пирдоп)              18    1   2  15   18:76    5 [+]
10. Титан (Лесново)                    18    1   2  15   16:56    5 [+]

Бележки
  - ОС на БФС - София решава да закрие "Б" ОФГ и да раздели "А" ОФГ на
две подгрупи от по 10 и 9 отбора, разделени на географски принцип.
Победителите от двете подгрупи играят финал за определяне на шампиона
на ОФГ София.
  - Левски 2007 (Долна баня), изпаднал от ЮЗ "В" АФГ през изминалия сезон;
и Левски (Долна баня), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказват
от участие.
  - Мътивир (Ихтиман), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон и Титан
(Лесново), 4-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон се включват в ОФГ София -
изток.
  - Спартак 2001 (Пирдоп) и Вихър (Лопян) се включват в групата.
  - Титан (Лесново) играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин.
  - Вихър (Лопян) играе домакинските си мачове на ст."Чавдар" в Етрополе.

                           I кръг

12 септември 2009, събота, 11:00 ч
Гранит (Широки дол) - Спартак (Самоков)                   0:1
12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Мирково (Мирково) - Вихър (Лопян)                         9:0
Звездец (Горна Малина) - Спартак 2001 (Пирдоп)            2:0
Бенковски (Костенец) - Мътивир (Ихтиман)                  4:3
Керамик (гара Елин Пелин) - Титан (Лесново)               3:0

                           II кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Спартак 2001 (Пирдоп) - Бенковски (Костенец)              0:0
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                7:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Спартак (Самоков)                         1:4
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Гранит (Широки дол)                     0:1
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             3:0

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Мирково (Мирково)                  3:1
Гранит (Широки дол) - Мътивир (Ихтиман)                   2:1
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Вихър (Лопян)                    7:0
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак 2001 (Пирдоп)         2:0
Спартак (Самоков) - Титан (Лесново)                       4:0

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     1:0
Спартак 2001 (Пирдоп) - Гранит (Широки дол)               1:3
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (Костенец)             2:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Титан (Лесново)                           1:1
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)             1:5

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Бенковски (Костенец) - Вихър (Лопян)                      5:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)        2:1
Спартак (Самоков) - Спартак 2001 (Пирдоп)                 4:1
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   1:0
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Мътивир (Ихтиман)                       0:3

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Спартак 2001 (Пирдоп) - Титан (Лесново)                   5:1
Бенковски (Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)          1:0
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Мътивир (Ихтиман)                         3:2
Мирково (Мирково) - Спартак (Самоков)                     2:2
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              1:0

                           VII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Вихър (Лопян)                 1:0
Гранит (Широки дол) - Бенковски (Костенец)                2:1
25 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                2:0
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Мирково (Мирково)                       1:3
Мътивир (Ихтиман) - Спартак 2001 (Пирдоп)                 7:2

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Звездец (Горна Малина) - Титан (Лесново)                  4:1
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)                  1:0
1 ноември 2009, неделя, 15:30 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Спартак 2001 (Пирдоп)                     6:0
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     6:5
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)           1:0

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Вихър (Лопян)                       3:2
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Бенковски (Костенец)                    0:1
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Спартак (Самоков) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:2
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                2:3
Спартак 2001 (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                 3:3

                           X кръг

13 март 2010, събота, 15:00 ч
Спартак 2001 (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)            0:5
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (Костенец)                  5:2
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Керамик (гара Елин Пелин)               1:2
14 март 2010, неделя, 15:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Мирково (Мирково)                         1:1
Спартак (Самоков) - Гранит (Широки дол)                   3:0

                           XI кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Титан (Лесново)                     7:2
Бенковски (Костенец) - Спартак 2001 (Пирдоп)              3:0
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                4:0
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Спартак (Самоков) - Вихър (Лопян)                         3:2
Керамик (гара Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)             2:0

                           XII кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Мирково (Мирково) - Бенковски (Костенец)                  1:2
Мътивир (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)                   4:0
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Спартак (Самоков)                       1:2
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Звездец (Горна Малина)                    0:3
Спартак 2001 (Пирдоп) - Керамик (гара Елин Пелин)         0:7

                           XIII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             1:0
Бенковски (Костенец) - Звездец (Горна Малина)             3:1
4 април 2010, неделя, 16:00 ч
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Вихър (Лопян)                           2:2
Спартак (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)                     1:0
Гранит (Широки дол) - Спартак 2001 (Пирдоп)               7:0

                           XIV кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Бенковски (Костенец)                      1:4
Мътивир (Ихтиман) - Титан (Лесново)                       3:0
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        0:3
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   3:2
Спартак 2001 (Пирдоп) - Спартак (Самоков)                 1:6

                           XV кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Вихър (Лопян)                         3:0
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              1:0
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (Костенец)          3:0
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Спартак 2001 (Пирдоп)                   4:2
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     1:1

                           XVI кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Костенец) - Гранит (Широки дол)                2:0
Мирково (Мирково) - Титан (Лесново)                       6:1
Спартак 2001 (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                 1:9
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Керамик (гара Елин Пелин)                 1:2
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)                3:0

                           XVII кръг

1 май 2010, събота, 17:00 ч
в гара Елин Пелин:
Титан (Лесново) - Звездец (Горна Малина)                  1:4
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           1:2
2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак 2001 (Пирдоп) - Вихър (Лопян)                     1:2
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     5:0
Спартак (Самоков) - Бенковски (Костенец)                  2:1

                           XVIII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Титан (Лесново)                    3:0
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                4:1
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Етрополе:
Вихър (Лопян) - Гранит (Широки дол)                       1:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             9:2
Мирково (Мирково) - Спартак 2001 (Пирдоп)                 5:1

нагоре


ОФГ София - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Церово (Церово)                    16   11   1   4   40:27   34 [*] [2 0 0  4:0  6]
 2. Искра (Искрец)                     16   10   4   2   40:15   34     [0 0 2  0:4  0]
-------------------------------------------------------------------
 3. Ком (Годеч)                        16   11   0   5   33:20   33 [+]
 4. Торнадо (Безден)                   16    8   4   4   47:17   28
 5. Правец (Правец)                    16    7   3   6   35:30   24
 6. Скала (гара Бов)                   16    7   1   8   38:35   22 [*]
 7. Драгоман (Драгоман)                16    4   3   9   26:40   15
 8. Искър 2005 (гара Лакатник)         16    2   2  12   16:51    8 [+]
 9. Искра 2009 (Искрец)                16    2   2  12   27:67    8 [+]

Бележки
  - ОС на БФС - София решава да закрие "Б" ОФГ и да раздели "А" ОФГ на
две подгрупи от по 10 и 9 отбора, разделени на географски принцип.
Победителите от двете подгрупи играят финал за определяне на шампиона
на ОФГ София.
  - Церово 2006 (Церово) се преименува на Церово (Церово).
  - Скала 1923 (гара Бов) се преименува на Скала (гара Бов).
  - Искър 2005 (гара Лакатник), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се
включва в ОФГ София - запад.
  - Ком (Годеч) и Искра 2009 (Искрец) се включват в групата.
  - Искър 2005 (гара Лакатник) играе домакинските си мачове в гара Бов.

                           I кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Церово (Церово)                     2:4
Искър 2005 (гара Лакатник) - Скала (гара Бов)             1:2
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    0:0
Ком (Годеч) - Правец (Правец)                             0:3
Искра (Искрец)                                            почива

                           II кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Торнадо (Безден) - Ком (Годеч)                            1:2
Церово (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Скала (гара Бов) - Драгоман (Драгоман)                    5:4
Искра (Искрец) - Искра 2009 (Искрец)                      7:1
Правец (Правец)                                           почива

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ком (Годеч) - Скала (гара Бов)                            0:1
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        3:2
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра (Искрец)               0:4
Драгоман (Драгоман) - Церово (Церово)                     0:4
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Скала (гара Бов) - Правец (Правец)                        2:0
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          1:2
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Церово (Церово) - Ком (Годеч)                             2:3
Искра (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                      3:0
Торнадо (Безден)                                          почива

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Правец (Правец) - Церово (Церово)                         0:2
Торнадо (Безден) - Скала (гара Бов)                       2:1
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 0:3 сл. *
* - мачът не се играе, тъй като от Драгоман предварително уведомяват
    ОС на БФС, че няма да организират мача по финансови причини. На
    Драгоман е присъдена служебна загуба с 0:3.
Ком (Годеч) - Искра (Искрец)                              0:2
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Церово (Церово) - Торнадо (Безден)                        4:2
Искра 2009 (Искрец) - Ком (Годеч)                         1:7
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Искра (Искрец) - Правец (Правец)                          4:1
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          4:7
Скала (гара Бов)                                          почива

                           VII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ком (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)                  4:1
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     7:5
25 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Искра (Искрец)                         1:1
Скала (гара Бов) - Церово (Церово)                        5:2
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    0:5
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              1:2
1 ноември 2009, неделя, 15:30 ч
Искра (Искрец) - Скала (гара Бов)                         4:3
Драгоман (Драгоман) - Ком (Годеч)                         1:3
Церово (Церово)                                           почива

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     отложен *
* - отложен заради грипна епидемия.
Скала (гара Бов) - Искра 2009 (Искрец)                    4:0
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             3:0
Церово (Церово) - Искра (Искрец)                          2:0
28 ноември 2009, събота, 15:00 ч
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     отложен *
* - отложен повторно, за пролетния полусезон.
6 март 2010, събота, 15:00 ч
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     5:1
Ком (Годеч)                                               почива

                           X кръг

13 март 2010, събота, 15:00 ч
Правец (Правец) - Ком (Годеч)                             0:1
14 март 2010, неделя, 15:00 ч
Церово (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                     3:1
Скала (гара Бов) - Искър 2005 (гара Лакатник)             6:2
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    3:0
Искра (Искрец)                                            почива

                           XI кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Ком (Годеч) - Торнадо (Безден)                            0:3
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Скала (гара Бов)                    2:0
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово (Церово)              1:1
Искра 2009 (Искрец) - Искра (Искрец)                      3:7
Правец (Правец)                                           почива

                           XII кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        3:3
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Искра (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)               1:1
Церово (Церово) - Драгоман (Драгоман)                     3:0
Скала (гара Бов) - Ком (Годеч)                            2:3
Искра 2009 (Искрец)                                       почива

                           XIII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Правец (Правец) - Скала (гара Бов)                        3:0
Ком (Годеч) - Церово (Церово)                             4:0
4 април 2010, неделя, 16:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Искра (Искрец)                      1:1
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          3:0
Торнадо (Безден)                                          почива

                           XIV кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 3:3
Церово (Церово) - Правец (Правец)                         4:3
Скала (гара Бов) - Торнадо (Безден)                       1:1
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Искра (Искрец) - Ком (Годеч)                              1:0
Искър 2005 (гара Лакатник)                                почива

                           XV кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Правец (Правец) - Искра (Искрец)                          0:0
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          3:0
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Церово (Церово)                        3:0
Ком (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                         2:1
Скала (гара Бов)                                          почива

                           XVI кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком (Годеч)                  0:1
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     2:2
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Искра (Искрец) - Торнадо (Безден)                         2:0
Церово (Церово) - Скала (гара Бов)                        4:3
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           XVII кръг

1 май 2010, събота, 17:00 ч
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    8:0
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:0
2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Скала (гара Бов) - Искра (Искрец)                         0:3
Ком (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                         3:1
Церово (Церово)                                           почива

                           XVIII кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:0
Искра 2009 (Искрец) - Скала (гара Бов)                    4:3
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             0:10
Искра (Искрец) - Церово (Церово)                          0:2
Ком (Годеч)                                               почива

нагоре


ОФГ София - финал 2009/10

                           1/2 финали:

22 май 2010, събота, 17:00 ч
в гр.Елин Пелин, ст."Левски":
Церово (Церово) - Бенковски (Костенец)                    2:1
23 май 2010, неделя, 17:00 ч
в Сливница:
Керамик (гара Елин Пелин) - Искра (Искрец)                1:1; при дузпите: 4:5

                           Финал:

29 май 2010, събота, 17:00 ч
в Своге, Градски стадион:
Искра (Искрец) - Церово (Церово)                          2:1

нагоре

Благодарим на Стефан Йорданов.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com