bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Силистра 2009/10


ОФГ Силистра - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)               22   18   2   2   97:33   56
-------------------------------------------------------------------
 2. Правда 1944 (Правда)               22   16   3   3   83:20   51
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Победа (Колобър)                   22   13   5   4   54:38   44
 4. Йълдъръм (Яребица)                 22   13   4   5   71:40   43
 5. Кале (Руйно)                       22   13   3   6   58:37   42
 6. Победа 2009 (Вокил)                22   10   3   9   42:44   33 [+]
 7. Дулово 2006 (Дулово)               22    8   2  12   30:54   26
 8. Добруджанец 2005 (Алфатар)         22    7   2  13   52:73   23
 9. Релакс (Овен)                      22    6   2  14   27:40   20
10. Чернолик (Чернолик)                22    5   4  13   39:62   19
11. Галактика (Черник)                 22    4   1  17   21:81   13 [+]
12. Вихър (Любен)                      22    2   3  17   18:70    9

Бележки
  - Чернолик (Чернолик) и Победа 2009 (Вокил) се включват в групата.
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове през пролетта в Добротица.

                           I кръг

29 август 2009, събота, 17:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          4:1
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        1:0
Вихър (Любен) - Спортист (Кайнарджа)                      0:4
30 август 2009, неделя, 17:30 ч
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  2:3
Победа (Колобър) - Правда 1944 (Правда)                   0:0
Кале (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово)                       3:0

                           II кръг

5 септември 2009, събота, 16:30 ч
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             3:1
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                 2:1
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 0:0
6 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         3:6
Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)                       3:2
Йълдъръм (Яребица) - Победа (Колобър)                     5:1

                           III кръг

12 септември 2009, събота, 16:30 ч
Победа (Колобър) - Чернолик (Чернолик)                    2:0
Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)                         1:1
Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово)                      0:2
13 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Победа 2009 (Вокил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          3:2
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 0:3
Спортист (Кайнарджа) - Релакс (Овен)                      3:0

                           IV кръг

19 септември 2009, събота, 16:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Спортист (Кайнарджа)               1:3
Чернолик (Чернолик) - Кале (Руйно)                        1:1
Победа 2009 (Вокил) - Победа (Колобър)                    1:1
20 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Релакс (Овен)                2:1
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      6:0
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   5:0

                           V кръг

26 септември 2009, събота, 16:30 ч
Кале (Руйно) - Победа 2009 (Вокил)                        2:0
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  2:1
Спортист (Кайнарджа) - Правда 1944 (Правда)               3:3
27 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Победа (Колобър) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             1:2
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:1
Релакс (Овен) - Дулово 2006 (Дулово)                      1:2

                           VI кръг

3 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      6:2
Йълдъръм (Яребица) - Спортист (Кайнарджа)                 2:3
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       4:1
4 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Дулово 2006 (Дулово)         3:3
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  4:2
Победа (Колобър) - Кале (Руйно)                           2:4

                           VII кръг

10 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Кале (Руйно) - Добруджанец 2005 (Алфатар)                 3:2
Галактика (Черник) - Победа (Колобър)                     2:2
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        0:2
11 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       0:5
Спортист (Кайнарджа) - Чернолик (Чернолик)                5:1
Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда)               0:4

                           VIII кръг

17 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово)                 1:3
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       2:2
Победа 2009 (Вокил) - Спортист (Кайнарджа)                1:9
18 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Правда 1944 (Правда)         2:10
Победа (Колобър) - Вихър (Любен)                          0:0
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)                         6:1

                           IX кръг

24 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Победа (Колобър)                   9:1
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:0
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 5:0
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Галактика (Черник) - Добруджанец 2005 (Алфатар)           4:0 сл. *
* - мачът е прекратен. В последствие на Галактика е присъдена служебна победа
    с 4:0, домакините също са наказани и с лишаване от домакинство за 1 мач.
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              1:4
Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик)                2:3

                           X кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Йълдъръм (Яребица)           3:2
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                0:3 сл.
Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово)                1:0
Победа (Колобър) - Релакс (Овен)                          6:4
в Дулово: *
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Галактика.
14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Кале (Руйно) - Спортист (Кайнарджа)                       2:4

                           XI кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)                              1:2
Дулово 2006 (Дулово) - Победа (Колобър)                   2:3
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  6:1
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Вихър (Любен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)                0:3
Спортист (Кайнарджа) - Галактика (Черник)                 6:0
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                0:0

                           XII кръг

29 май 2010, събота, 17:30 ч *
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  4:0
Правда 1944 (Правда) - Победа (Колобър)                   0:2
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        2:1
Спортист (Кайнарджа) - Вихър (Любен)                      6:2
30 май 2010, неделя, 11:30 ч *
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Чернолик (Чернолик)          4:2
30 май 2010, неделя, 17:30 ч *
Дулово 2006 (Дулово) - Кале (Руйно)                       1:0
* - целият кръг първоначално е насрочен за 13 и 14 март 2010 от 15:30 ч,
    но поради лошо време е отложен.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 15:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         4:1
Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)                 0:1
Победа (Колобър) - Йълдъръм (Яребица)                     2:2
21 март 2010, неделя, 15:30 ч
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             0:3
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       2:1
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 3:0

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Победа (Колобър)                    0:3
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 7:0
Релакс (Овен) - Спортист (Кайнарджа)                      1:2
28 март 2010, неделя, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Победа 2009 (Вокил)          2:4
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         3:1
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен)                      1:1

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 16:30 ч
Релакс (Овен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)                0:0
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)                        5:2
Победа (Колобър) - Победа 2009 (Вокил)                    3:1
5 април 2010, понеделник, 16:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Дулово 2006 (Дулово)               7:2
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      0:3
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   0:2

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 16:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  6:0
Правда 1944 (Правда) - Спортист (Кайнарджа)               3:0
Дулово 2006 (Дулово) - Релакс (Овен)                      0:2
11 април 2010, неделя, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Победа (Колобър)             1:2
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        3:1
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        3:0

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 16:30 ч
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      0:2
Спортист (Кайнарджа) - Йълдъръм (Яребица)                 5:3
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  1:5
18 април 2010, неделя, 16:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         1:0
в Добротица:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       4:1
Кале (Руйно) - Победа (Колобър)                           1:3

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 16:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Спортист (Кайнарджа)                1:4
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        2:0
Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово)               5:1
25 април 2010, неделя, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Кале (Руйно)                 3:4
Победа (Колобър) - Галактика (Черник)                     6:0
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       4:3

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 17:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         8:0
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       3:1
Спортист (Кайнарджа) - Победа 2009 (Вокил)                3:0
2 май 2010, неделя, 17:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)                 2:4
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа (Колобър)                          0:2
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         2:6

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 17:30 ч
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              4:1
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       1:0
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 4:2
9 май 2010, неделя, 17:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Галактика (Черник)           8:0
Победа (Колобър) - Спортист (Кайнарджа)                   4:3
Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)                4:0

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 17:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                6:0
Релакс (Овен) - Победа (Колобър)                          1:2
Спортист (Кайнарджа) - Кале (Руйно)                       2:2
16 май 2010, неделя, 17:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          11:3
Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)                4:2
в Добротица:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        3:2

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 17:30 ч
Галактика (Черник) - Спортист (Кайнарджа)                 0:6
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              2:0
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                2:3
23 май 2010, неделя, 17:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Вихър (Любен)                7:0 сл.
Победа (Колобър) - Дулово 2006 (Дулово)                   6:0
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  5:5

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белица (Белица)                    22   19   2   1   74:19   59
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски 96 (Главиница)              22   17   2   3   62:25   53 [*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Силистра 2009 (Силистра)           22   10   6   6   41:35   36 [+] [1 1 0  7:6  4]
 4. Спортист (Преславци)               22   10   6   6   58:43   36 [+] [0 1 1  6:7  1]
 5. Нова Черна (Нова Черна)            22   10   4   8   34:36   34
 6. Айдемир (Айдемир)                  22    7   5  10   33:42   26
 7. Панайот Хитов (Тутракан)           22    6   5  11   32:36   23
 8. Добруджа (Ситово)                  22    5   7  10   30:35   22
 9. Раковски 2005 (Калипетрово)        22    5   6  11   24:44   21     [2 0 0  3:0  6]
10. Заря 2006 (Цар Самуил)             22    5   6  11   20:38   21     [0 0 2  0:3  0]
11. Добруджа (Искра)                   22    5   5  12   26:48   20
12. Брадвари 08 (Брадвари)             22    4   4  14   32:65   16

Бележки
  - Левски 96 (Главиница), изваден от Североизточна "В" АФГ през есента на
2008 г.; се включва в групата на мястото на състезаващия се до този момент
в нея свой дублиращ отбор - Левски II (Главиница).
  - Силистра 2009 (Силистра) и Спортист (Преславци) се включват в групата.
  - Силистра 2009 (Силистра) играе домакинските си мачове през есента в
Айдемир, а през пролетта - в Калипетрово.

                           I кръг

29 август 2009, събота, 17:30 ч
Брадвари 08 (Брадвари) - Белица (Белица)                  2:5
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           2:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:1
30 август 2009, неделя, 17:30 ч
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Нова Черна (Нова Черна)        1:0
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      3:3
Спортист (Преславци) - Панайот Хитов (Тутракан)           2:3

                           II кръг

5 септември 2009, събота, 16:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                2:0
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:1
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)             5:0
6 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Панайот Хитов (Тутракан)        1:0
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              3:1
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Брадвари 08 (Брадвари)         3:2

                           III кръг

12 септември 2009, събота, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Силистра 2009 (Силистра)    1:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                2:0
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  4:4
13 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Брадвари 08 (Брадвари) - Нова Черна (Нова Черна)          0:0
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                        1:2
Панайот Хитов (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)          0:1

                           IV кръг

19 септември 2009, събота, 16:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Панайот Хитов (Тутракан)              2:1
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  5:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Раковски 2005 (Калипетрово)      3:2
20 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Левски 96 (Главиница)           0:1
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  3:3
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджа (Искра)               4:2

                           V кръг

26 септември 2009, събота, 16:30 ч
Добруджа (Искра) - Брадвари 08 (Брадвари)                 4:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Силистра 2009 (Силистра)         2:2
Спортист (Преславци) - Белица (Белица)                    2:3
27 септември 2009, неделя, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Нова Черна (Нова Черна)     0:0
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Ситово)              1:0
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 3:0

                           VI кръг

3 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Айдемир (Айдемир)               3:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Заря 2006 (Цар Самуил)           3:0 сл.
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            4:1
4 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:1
Белица (Белица) - Панайот Хитов (Тутракан)                1:0
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Спортист (Преславци)           3:2

                           VII кръг

10 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:1
Спортист (Преславци) - Брадвари 08 (Брадвари)             4:2
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     1:2
11 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Добруджа (Искра) - Нова Черна (Нова Черна)                1:2
Панайот Хитов (Тутракан) - Силистра 2009 (Силистра)       0:2
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   2:6

                           VIII кръг

17 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       1:3
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        2:2
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 2:0
18 октомври 2009, неделя, 15:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Ситово)               5:0
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)          2:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Панайот Хитов (Тутракан)         2:2

                           IX кръг

24 октомври 2009, събота, 15:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Нова Черна (Нова Черна)          0:0
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   2:2
Айдемир (Айдемир) - Силистра 2009 (Силистра)              2:1
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Панайот Хитов (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово)    2:0
Левски 96 (Главиница) - Брадвари 08 (Брадвари)            7:2
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       1:1

                           X кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Белица (Белица)                 0:2
в Айдемир:
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджа (Ситово)              2:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Айдемир (Айдемир)                1:0
Добруджа (Искра) - Панайот Хитов (Тутракан)               1:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             1:0
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       2:2

                           XI кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Панайот Хитов (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)         2:2
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:0
Добруджа (Ситово) - Брадвари 08 (Брадвари)                3:1
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спортист (Преславци) - Нова Черна (Нова Черна)            5:3
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  3:0
Белица (Белица) - Силистра 2009 (Силистра)                6:1

                           XII кръг

29 май 2010, събота, 17:30 ч *
Нова Черна (Нова Черна) - Силистра 2009 (Силистра)        3:2
Белица (Белица) - Брадвари 08 (Брадвари)                  8:2
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           4:0
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      3:0
30 май 2010, неделя, 17:30 ч *
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            6:2
Панайот Хитов (Тутракан) - Спортист (Преславци)           1:4
* - целият кръг първоначално е насрочен за 13 и 14 март 2010 от 15:30 ч,
    но поради лошо време е отложен.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 15:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                1:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:5
Брадвари 08 (Брадвари) - Силистра 2009 (Силистра)         1:3
21 март 2010, неделя, 15:30 ч
Панайот Хитов (Тутракан) - Нова Черна (Нова Черна)        1:1
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              1:1
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      1:1

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:30 ч
в Калипетрово:
Силистра 2009 (Силистра) - Раковски 2005 (Калипетрово)    2:1
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        6:0
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:1
28 март 2010, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Брадвари 08 (Брадвари)          3:2
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  1:2
Левски 96 (Главиница) - Панайот Хитов (Тутракан)          2:1

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 16:30 ч
Панайот Хитов (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)              5:0
Добруджа (Искра) - Силистра 2009 (Силистра)               1:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Брадвари 08 (Брадвари)      1:1
5 април 2010, понеделник, 16:30 ч
Левски 96 (Главиница) - Нова Черна (Нова Черна)           5:0
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  3:2
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  0:1

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 16:30 ч
в Калипетрово:
Силистра 2009 (Силистра) - Заря 2006 (Цар Самуил)         0:1
Белица (Белица) - Спортист (Преславци)                    3:0
Добруджа (Ситово) - Панайот Хитов (Тутракан)              4:0
11 април 2010, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Раковски 2005 (Калипетрово)     3:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Искра)                 2:2
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:3

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 16:30 ч
Панайот Хитов (Тутракан) - Белица (Белица)                1:2
Спортист (Преславци) - Силистра 2009 (Силистра)           4:4
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            1:0
18 април 2010, неделя, 16:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Нова Черна (Нова Черна)               3:1
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 3:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Брадвари 08 (Брадвари)           1:0

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      2:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Спортист (Преславци)             0:5
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     2:2
25 април 2010, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Искра)                2:1
в Калипетрово:
Силистра 2009 (Силистра) - Панайот Хитов (Тутракан)       4:0
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                   2:0

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 17:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       1:4
Панайот Хитов (Тутракан) - Брадвари 08 (Брадвари)         5:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 3:0
2 май 2010, неделя, 17:30 ч
Добруджа (Ситово) - Нова Черна (Нова Черна)               1:2
Левски 96 (Главиница) - Силистра 2009 (Силистра)          3:2
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        2:0

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 17:30 ч
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   0:2
в Силистра, ст."Луи Айер":
Силистра 2009 (Силистра) - Айдемир (Айдемир)              0:0
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                       1:0
9 май 2010, неделя, 17:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Заря 2006 (Цар Самуил)          2:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Панайот Хитов (Тутракан)    2:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Левски 96 (Главиница)            0:5 сл.

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 17:30 ч
Добруджа (Ситово) - Силистра 2009 (Силистра)              1:1
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Искра)               3:0
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             5:1
16 май 2010, неделя, 17:30 ч
Белица (Белица) - Нова Черна (Нова Черна)                 4:2
Айдемир (Айдемир) - Брадвари 08 (Брадвари)                0:3
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       5:1

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 17:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Панайот Хитов (Тутракан)         2:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Ситово)                1:2
в Силистра, ст."Луи Айер":
Силистра 2009 (Силистра) - Белица (Белица)                1:1
23 май 2010, неделя, 17:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Спортист (Преславци)            1:3
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  2:4
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           2:1

нагоре


ОФГ Силистра - финали 2009/10

                           За 3-4 място:

5 юни 2010, събота, 18:00 ч
в Силистра, ст."Луи Айер":
Правда 1944 (Правда) - Левски 96 (Главиница)              3:3; при дузпите: 4:3

                           Финал:

9 юни 2010, сряда, 18:00 ч
в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    2:3

Голмайстори:
38 - Четин Тефик       - Правда 1944 (Правда)
27 - Белгин Неджмедин  - Победа (Колобър)
26 - Мехмед Мехмед     - Спортист (Преславци)

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com