bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Стара Загора 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чирпан (Чирпан)                    20   17   2   1   49:11   53 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Верея Булсатком (Стара Загора)     20   16   2   2   76:16   50
 3. Мини Марица-изток (Раднево)        20   13   4   3   43:13   43 [*]
 4. Елтемир (Крън)                     20   11   3   6   54:29   36 [+]
 5. Тунджа 2006 (Ягода)                20   11   2   7   49:35   35 [*]
 6. Сокол 2009 (Еленино)               20   10   2   8   50:40   32 [+]
 7. Гранит (Кънчево)                   20    7   2  11   34:43   23
 8. Единство (Гурково)                 20    7   1  12   31:44   22
 9. Минерал (Овощник)                  20    4   1  15   23:58   13
10. Млада гвардия (Розово)             20    2   1  17   33:76    7
11. СФК Бенковски (Николаево)          20    1   2  17   18:95    5 [+][*]
12. Ботев II (Гълъбово)                 -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Габровница 04 (Горно Сахране), 2-и през изминалия сезон; влиза в
ЮИ "В" АФГ.
  - Тунджа 2006 (Ягода), 3-и през изминалия сезон; се обединява с Левски 2006
(Стара Загора), 2-и в ЮИ "В" АФГ през изминалия сезон. Новият отбор е Левски
Стара Загора (Ягода) и играе в ЮИ "В" АФГ. В ОФГ Стара Загора остава да се
състезава отбор Тунджа 2006 (Ягода), който на практика е дублиращ на новия
отбор.
  - Мини Марица-изток (Обручище) премества седалището си в Раднево.
  - Ботев II (Гълъбово), 6-и през изминалия сезон; се отказва непосредствено
преди началото на сезона, след изтеглянето на програмата.
  - СФК Бенковски (Николаево), 11-и през изминалия сезон и отказал се през
пролетния полусезон; отново се включва в групата.
  - Чирпан (Чирпан), Елтемир (Крън) и Сокол 2009 (Еленино) се включват в
групата.

Голмайстор
24 - Пламен Иванов          - Тунджа 2006 (Ягода)

                           I кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Млада гвардия (Розово) - СФК Бенковски (Николаево)        7:2
Сокол 2009 (Еленино) - Минерал (Овощник)                  8:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)         4:1
Единство (Гурково) - Верея Булсатком (Стара Загора)       1:2
Чирпан (Чирпан) - Гранит (Кънчево)                        1:0
Елтемир (Крън) - Ботев II (Гълъбово)                      неигран *
* - Ботев II се отказва от участие.

                           II кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)                         2:2
Верея Булсатком (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)          1:1
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  4:1
Минерал (Овощник) - Мини Марица-изток (Раднево)           1:3
Млада гвардия (Розово) - Сокол 2009 (Еленино)             4:8
СФК Бенковски (Николаево)                                 почива

                           III кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Сокол 2009 (Еленино) - СФК Бенковски (Николаево)          8:1
Мини Марица-изток (Раднево) - Млада гвардия (Розово)      3:0
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    3:1
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     2:1
Елтемир (Крън) - Верея Булсатком (Стара Загора)           2:4
Гранит (Кънчево)                                          почива

                           IV кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Гранит (Кънчево)              1:4
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      5:2
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       1:5
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               3:0
Сокол 2009 (Еленино) - Мини Марица-изток (Раднево)        0:0
Верея Булсатком (Стара Загора)                            почива

                           V кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - СФК Бенковски (Николаево)  11:0
Единство (Гурково) - Сокол 2009 (Еленино)                 3:4
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  2:1
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Верея Булсатком (Стара Загора)         0:2
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           VI кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Верея Булсатком (Ст.Загора)   0:6
Тунджа 2006 (Ягода) - Гранит (Кънчево)                    5:1
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   1:3
Сокол 2009 (Еленино) - Чирпан (Чирпан)                    0:4
Мини Марица-изток (Раднево) - Единство (Гурково)          2:0
Минерал (Овощник)                                         почива

                           VII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Единство (Гурково) - СФК Бенковски (Николаево)            7:2
Чирпан (Чирпан) - Мини Марица-изток (Раднево)             1:1
Елтемир (Крън) - Сокол 2009 (Еленино)                     3:1
Гранит (Кънчево) - Минерал (Овощник)                      0:2
Верея Булсатком (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)      6:0
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           VIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Тунджа 2006 (Ягода)           0:5
Минерал (Овощник) - Верея Булсатком (Стара Загора)        2:5
Млада гвардия (Розово) - Гранит (Кънчево)                 1:2
Мини Марица-изток (Раднево) - Елтемир (Крън)              2:0
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      0:2
Сокол 2009 (Еленино)                                      почива

                           IX кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Чирпан (Чирпан) - СФК Бенковски (Николаево)               4:0
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       5:0
Гранит (Кънчево) - Сокол 2009 (Еленино)                   6:0
Верея Булсатком (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)  10:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Минерал (Овощник)                   2:1
Мини Марица-изток (Раднево)                               почива

                           X кръг

21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Минерал (Овощник)             2:3
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              2:2
Сокол 2009 (Еленино) - Верея Булсатком (Стара Загора)     0:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Гранит (Кънчево)            4:0 сл. *
* - прекратен през второто полувреме при 1:0. На Мини Марица-изток е
    присъдена служебна победа с 4:0.
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          2:0
Единство (Гурково)                                        почива

                           XI кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Елтемир (Крън) - СФК Бенковски (Николаево)                8:1
Гранит (Кънчево) - Единство (Гурково)                     4:1
Верея Булсатком (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Радн) 4:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол 2009 (Еленино)                1:4
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                3:1
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XII кръг

29 май 2010, събота, 18:00 ч *
СФК Бенковски (Николаево) - Млада гвардия (Розово)        6:2
Минерал (Овощник) - Сокол 2009 (Еленино)                  0:3
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини Марица-изток (Раднево)         1:0
Верея Булсатком (Стара Загора) - Единство (Гурково)       3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Чирпан (Чирпан)                        0:2
Елтемир (Крън)                                            почива
* - кръгът е първоначално насрочен за 13 март 2010, събота, 14:30 ч,
    но е отложен заради лоши метеорологични условия.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 14:30 ч
Елтемир (Крън) - Гранит (Кънчево)                         2:0
Чирпан (Чирпан) - Верея Булсатком (Стара Загора)          2:0
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  0:0
Мини Марица-изток (Раднево) - Минерал (Овощник)           3:0 сл.
Сокол 2009 (Еленино) - Млада гвардия (Розово)             3:0 сл.
СФК Бенковски (Николаево)                                 почива

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 16:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Сокол 2009 (Еленино)          0:2
Млада гвардия (Розово) - Мини Марица-изток (Раднево)      1:2
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    1:2
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     1:3
Верея Булсатком (Стара Загора) - Елтемир (Крън)           0:3
Гранит (Кънчево)                                          почива

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Гранит (Кънчево) - СФК Бенковски (Николаево)              4:1
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      3:1
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       3:0 сл.
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               4:3
Мини Марица-изток (Раднево) - Сокол 2009 (Еленино)        1:0
Верея Булсатком (Стара Загора)                            почива

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Мини Марица-изток (Раднево)   0:3
Сокол 2009 (Еленино) - Единство (Гурково)                 2:0
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  2:4
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        1:4
Верея Булсатком (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)         6:2
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - СФК Бенковски (Никол.)   9:0
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    1:3
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   5:0
Чирпан (Чирпан) - Сокол 2009 (Еленино)                    3:0
Единство (Гурково) - Мини Марица-изток (Раднево)          1:2
Минерал (Овощник)                                         почива

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)            1:2
Мини Марица-изток (Раднево) - Чирпан (Чирпан)             1:0
Сокол 2009 (Еленино) - Елтемир (Крън)                     3:7
Минерал (Овощник) - Гранит (Кънчево)                      2:3
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея Булсатком (Стара Загора)      1:3
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Тунджа 2006 (Ягода) - СФК Бенковски (Николаево)           7:0
Верея Булсатком (Стара Загора) - Минерал (Овощник)        3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Млада гвардия (Розово)                 5:1
Елтемир (Крън) - Мини Марица-изток (Раднево)              1:1
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:0
Сокол 2009 (Еленино)                                      почива

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Чирпан (Чирпан)               1:3
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:0
Сокол 2009 (Еленино) - Гранит (Кънчево)                   4:0
Млада гвардия (Розово) - Верея Булсатком (Стара Загора)   2:6
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 (Ягода)                   2:3
Мини Марица-изток (Раднево)                               почива

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Минерал (Овощник) - СФК Бенковски (Николаево)             0:0
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              3:0 сл.
Верея Булсатком (Стара Загора) - Сокол 2009 (Еленино)     4:0
Гранит (Кънчево) - Мини Марица-изток (Раднево)            0:0
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          1:2
Единство (Гурково)                                        почива

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Елтемир (Крън)                0:0
Единство (Гурково) - Гранит (Кънчево)                     3:0 сл.
Мини Марица-изток (Раднево) - Верея Булсатком (Ст.Загора) 0:2
Сокол 2009 (Еленино) - Тунджа 2006 (Ягода)                0:3 сл.
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                2:3
Чирпан (Чирпан)                                           почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com