bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Северозападна "В" АФГ 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чавдар (Бяла Слатина)              28   18   8   2   52:19   62 [-] Влиза в Западна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Трявна (Трявна)                    28   16   5   7   56:25   53
 3. Ситомир (Никопол)                  28   14   5   9   53:35   47
 4. Локомотив (Дряново)                28   13   8   7   43:25   47
 5. Ботев (Козлодуй)                   28   13   7   8   52:39   46 [+]
 6. Торпедо 2004 (Борован)             28   13   7   8   37:36   46 [+][*]
 7. Локомотив (Горна Оряховица)        28   12   9   7   47:25   45
 8. Академик (Свищов)                  28   13   5  10   48:35   44
 9. Ботев (Димово)                     28   12   7   9   49:39   43
10. Янтра 2000 (Габрово)               28   10   7  11   33:29   37 [*]
11. Гигант (Белене)                    28   11   6  11   54:52   36 [*]
12. Левски 2007 (Левски)               28    8   7  13   26:42   31
13. Балкан (Белоградчик)               28    8   4  16   42:53   28 [+]
14. Павликени (Павликени)              28    2   2  24   16:97    8
-------------------------------------------------------------------
15. Алмус Биър (Сталийска махала)      28    3   1  24   16:73    7 [+][*] Изваден в ОФГ Монтана
--. Бдин (Видин)                        0    0   0   0    0:0     - [*] -> Западна "Б" ФГ
--. Мария Луиза (Лом)                   0    0   0   0    0:0     - [*]
--. Сторгозия (Плевен)                  0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Спартак (Плевен), изваден от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон, се
отказва от участие в СЗ "В" АФГ поради финансови причини. Регистриран е
нов отбор - Плевен Атлетик 2004 (Плевен), в чиито състав преминава цялата
ДЮШ на Спартак. След обединение с Ботев (Долна Митрополия) отборът се
включва в "А" ОФГ Плевен.
  - ЗС на БФС - Велико Търново увеличава групата от 16 на 18 отбора и
е изтеглена програма за първенството.
  - Мария Луиза (Лом), 7-ми през изминалия сезон, се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Сторгозия (Плевен), 13-ти през изминалия сезон, се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Янтра (Габрово), 4-ти през изминалия сезон, и новият участник в
групата Янтра 2000 (Габрово) се обединяват след изтеглянето на програмата.
Новият отбор е Янтра 2000 (Габрово) и играе домакинските си мачове на
ст."Христо Ботев" в Габрово.
  - Заради настъпилите промени, ЗС на БФС - Велико Търново намалява
отново групата до 16 отбора и е изготвена нова програма.
  - Бдин (Видин) напуска групата и влиза в Западна "Б" ФГ на 19 август,
след като печели бараж за попълване на групата като втори отбор в СЗ "В"
АФГ през 2008/09 срещу втория в ЮЗ "В" АФГ Малеш (Микрево). Баражът е
насрочен след недопускането до участие в "З" Б ФГ на Беласица (Петрич).
Групата остава с 15 отбора, а противниците на Бдин по програма почиват.
  - Торпедо 2004 (Борован), 2-ри в ОФГ Враца през изминалия сезон, е
включен в групата за запълване на състава й до 16 отбора.
  - От актива на Гигант са отнети 3 точки на 3 ноември 2009 г. заради
две неявявания без уважителна причина на ДЮШ отбор на клуба.
  - От актива на Алмус Биър са отнети 3 точки на 17 ноември 2009 г.
заради две неявявания без уважителна причина на ДЮШ отбор на клуба.
Отборът се отказва от участие в групата на 26 февруари 2010 г. заради
финансови и организационни проблеми. Активът му до този момент до този
момент се запазва, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Алмус Биър (Сталийска махала) играе домакинските си мачове  на
Градски стадион в Лом.

Голмайстори - пълен списък
28 - Щерьо Щерев            - Трявна (Трявна)
22 - Станимир Георгиев      - Ситомир (Никопол)
15 - Мартин Емилов Маринов  - Ботев (Димово)
14 - Емил Георгиев          - Локомотив (Дряново)
11 - Николай Малджански     - Ботев (Димово)  /вкл. 9 гола за Алмус Биър (Сталийска махала)/
   - Ахмед Салимов          - Гигант (Белене)
   - Ангел Петров           - Ботев (Козлодуй)  /вкл. 8 гола за Чавдар (Бяла Слатина)/
10 - Стефан Бакърджиев      - Локомотив (Горна Оряховица)
   - Тихомир Йосифов        - Ботев (Димово)
   - Светлин Перников       - Гигант (Белене)
 9 - Тодор Костов           - Балкан (Белоградчик)
   - Милен Георгиев Василев - Ботев (Козлодуй)
 8 - Тихомир Линков         - Ситомир (Никопол)
   - Пламен Петков          - Локомотив (Горна Оряховица)
   - Ивелин Драшков         - Ботев (Козлодуй)  /вкл. 7 гола за Локомотив (Дряново)/
   - Ивайло Дюлгеров        - Академик (Свищов)

                           I кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Алмус Биър (Сталийска махала)          4:1 (1:0)
  [2:0 Mилен Георгиев Василев 1п, 2п, 2:1 Николай Малджански 2п, 3:1 Павлин Димитров 80'
   4:1 Десислав Божков 90']
  [чк: Ивайло Желязков (Аб) 77', Милен Заков (Аб) 79']
16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)             отложен *
* - мачът е отложен заради късното включване на Торпедо 2004 в групата.
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             2:0 (0:0)
  [2:0 Пламен Петков 57',75']
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)                     4:3 (2:2)
  [0:1 Емил Георгиев 12', 0:2 Ивелин Драшков 28', 1:2 Даниел Георгиев 30',
   2:2 Ахмед Салимов 42', 2:3 Мартин Младенов 58', 3:3 Светлин Перников 70',
   4:3 Момчил Врайков 74'], ~ 300 зрители
Янтра 2000 (Габрово) - Павликени (Павликени)              4:0 (2:0)
  [1:0 Александър Маринов 24', 2:0 Светлин Иванов 30', 3:0 Пламен Радулов 83',
   4:0 Момчил Кинов 90']
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)                      неигран *
* - мачът първоначално е отложен във връзка с изваждането на Беласица (Петрич)
    от З "Б" ФГ и участието на Бдин в бараж за попълване на групата. В последствие
    анулиран след влизането на Бдин в Западна "Б" ФГ.
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Tихомир Линков 87']
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)                     2:1 (1:1)
  [1:0 Петър Йорданов 1', 1:1 Мартин Емилов Маринов 45', 2:1 Данаил Митков Сурджийски 84']
26 август 2009, сряда, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)             2:1 (1:1)
  [0:1 Теодор Лазаров 25', 2:1 Тодор Костов 45',85']

                           II кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  3:0 (3:0)
  [1:0 Венцислав Георгиев 9', 2:0 Красен Каравелов 30', 3:0 Ценко Георгиев 38']
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Димово)                   3:1 (2:0)
  [2:0 Георги Иванов 9',25'; 3:0 Теодор Лазаров 56', 3:1 Мартин Емилов Маринов 67'], ~ 550 зрители
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Чавдар (Бяла Слатина)     0:2 (0:1)
  [0:1 Росен Гановски 11', 0:2 Дилян Димитров 80']
  [чк: Шенол Галип (Ч) 1п]
Павликени (Павликени) - Ботев (Козлодуй)                  0:4 (0:1)
  [0:1 Павлин Димитров 39', 0:2 Александър Александров 61', 0:3 Любен Вълков 79',
   0:4 Милен Георгиев Василев 87']
Локомотив (Дряново) - Янтра 2000 (Габрово)                1:1 (1:1)
  [0:1 Александър Маринов 10'-д, 1:1 Емил Георгиев 39'-д]
  [чк: Светлин Иванов (Я) 70', Владимир Станчев (Л) 80'], ~ 1 000 зрители
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         1:1 (0:1)
  [0:1 Ахмед Салимов 33', 1:1 Христо Кирилов Иванов 72']
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:0
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

26 август 2009, сряда, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)             2:1 (1:1)
  [0:1 Теодор Лазаров 25', 2:1 Тодор Костов 45',85']

                           III кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)                        5:0 (3:0)
  [2:0 Мартин Емилов Маринов 27',29'; 3:0 Ивайло Иванов 32', 4:0 Мартин Емилов Маринов 47',
   5:0 Тихомир Йосифов 62'], 300 зрители
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)      5:0 (1:0)
  [2:0 Пламен Петков 20',63'; 3:0 Любомир Стефанов 70', 4:0 Стефан Бакърджиев 74',
   5:0 Красимир Стефанов 80']
Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик)                    5:1 (2:1)
  [0:1 Юлиян Найденов Христов 11', 1:1 Емил Павлов 12', 2:1 Борислав Панов 33',
   3:1 Ахмед Салимов 65', 4:1 Светлин Иванов 67'-аг, 5:1 Момчил Врайков 79']
Янтра 2000 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    1:1 (0:0)
  [1:0 Денислав Гинев 61', 1:1 Щерьо Щерев 90'+2'], ~ 400 зрители
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)                    1:3 (1:1)
  [0:1 Ивелин Драшков 37', 1:1 Павлин Димитров 42', 1:2 Ивелин Драшков 60',
   1:3 Емил Георгиев 80']
Чавдар (Бяла Слатина) - Павликени (Павликени)             6:0 (2:0)
  [1:0 Стоян Стоянов 5', 2:0 Светлин Савчев 39', 3:0 Стоян Стоянов 57',
   4:0 Светлин Савчев 65', 5:0 Дилян Димитров 71', 6:0 Ивайло Георгиев 88']
Ситомир (Никопол) - Алмус Биър (Сталийска махала)         0:0
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           IV кръг

4 септември 2009, петък, 17:00 ч
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Левски 2007 (Левски)      2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Илиев 32', 2:0 Николай Малджански 49']
5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)                2:0 (2:0)
  [2:0 Цветан Николов 17',38']
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)                 1:2 (1:0)
  [1:0 Илиян Някшолов 10', 1:1 Галин Панков 48', 1:2 Веселин Митев 54']
Локомотив (Дряново) - Чавдар (Бяла Слатина)               3:0 (0:0)
  [1:0 Емил Георгиев 52', 3:0 Тодор Чирпанов 62',90']
  [чк: Адриан Иванов (Ч) 51']
Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)                        4:2 (2:1)
  [1:0 Щерьо Щерев 5', 1:1 Милен Георгиев Василев 25', 2:1 Щерьо Щерев 26',
   2:2 Александър Александров 52', 4:2 Щерьо Щерев 69'-д,86']
Балкан (Белоградчик) - Янтра 2000 (Габрово)               2:2 (2:1)
  [1:0 Симеон Симеонов 26', 1:1 Николай Василев 41', 2:1 Симеон Симеонов 45',
   2:2 Александър Маринов 50']
9 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             2:2 (1:0)
  [1:0 Стефан Бакърджиев 5', 1:2 Ахмед Салимов 50',53'; 2:2 Цветан Младенов Илиев 60']
Ботев (Димово)                                            почива

                           V кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Торпедо 2004 (Борован)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Салимов 56', 2:0 Светлин Перников 87']
  [чк: Цветко Иванов (Т)]
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:1 (0:0)
  [0:1 Антон Маринов 60']
Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Петър Рахнев 30', 1:1 Пламен Антонов 82', 2:1 Николай Иванов 85'-аг,
   3:1 Александър Огнянов 88']
Чавдар (Бяла Слатина) - Трявна (Трявна)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Петров 22]
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Ивелин Драшков 11']
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Генчев Георгиев 17', 2:0 Даниел Митков Сурджийски 60']
  [чк: Стефан Христов (П)]
Ботев (Димово) - Алмус Биър (Сталийска махала)            4:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Йосифов 42', 4:0 Мартин Емилов Маринов 67',70',75'; 4:1 Николай Малджански 81']
Академик (Свищов)                                         почива

                           VI кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Академик (Свищов)         1:2 (1:0)
  [1:0 Георги Гергов 10'-д, 1:1 Ценко Георгиев 48', 1:2 Стайко Славчев 79']
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Павликени (Павликени) - Ботев (Димово)                    1:2 (1:1)
  [1:0 Деян Атанасов 4', 1:1 Костадин Миразчиев 18', 1:2 Тихомир Йосифов 77']
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)                3:1 (2:0)
  [1:0 Радослав Ковачев 24', 2:0 Ивелин Драшков 26', 2:1 Пламен Алексиев 67',
   3:1 Емил Георгиев 83'-д]
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Щерьо Щерев 85']
Балкан (Белоградчик) - Чавдар (Бяла Слатина)              0:1 (0:0)
  [0:1 Ангел Петров 90']
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй)            5:1 (1:0)
  [1:0 Стефан Бакърджиев 4', 2:0 Лъчезар Русев 48', 3:0 Стефан Бакърджиев 63',
   4:0 Христо Петков 75', 5:0 Красимир Стефанов 79', 5:1 Милен Георгиев Василев 90'-д]
Гигант (Белене) - Янтра 2000 (Габрово)                    4:0 (0:0)
  [1:0 Калоян Ченков 46', 4:0 Светлин Перников 62',73',89']
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 6:0 (5:0)
  [2:0 Ивайло Дюлгеров 2',25'; 3:0 Ценко Георгиев 27', 4:0 Иван Ганев 35'-д,
   5:0 Ивайло Дюлгеров 42', 6:0 Васил Банов 52']
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Торпедо 2004 (Борован)             3:0 (1:0)
  [1:0 Иван Лесев 5', 2:0 Павел Велчев 71', 3:0 Ивайло Иванов 87']
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)                        1:1 (1:1) *
  [1:0 Петър Рахнев 32', 1:1 Радослав Джантов 37']
  [чк: Светослав Барканичков (Г)]
* - Отборът на Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради
    инциденти с футболисти на двата отбора и публиката след края на срещата.
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:0 *
  [чк: Ивайло Георгиев (Ч) 10', Христо Петков (Л) 10']
* - Отборът на Чавдар е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време на срещата.
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Станимир Георгиев 3', 1:1 Тодор Костов 55', 2:1 Станимир Георгиев 59',
   3:1 Тихомир Линков 63']
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Йорданов 62']
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)                      1:1 (0:1)
  [0:1 Tодор Чирпанов 32', 1:1 Виктор Венков 65'-аг]
Алмус Биър (Сталийска махала)                             почива

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)                   2:1 (0:0)
  [1:0 Тодор Чирпанов 53', 2:0 Ивелин Драшков 57', 2:1 Ценко Георгиев 65']
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Алмус Биър (Сталийска махала)    3:1 (2:0)
  [1:0 Цветко Иванов 15', 2:0 Цветан Николов 18', 3:0 Цветко Иванов 48',
   3:1 Николай Малджански 62']  
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)                          1:1 (0:0)
  [0:1 Даниел Несторов 55', 1:1 Щерьо Щерев 90']
Балкан (Белоградчик) - Левски 2007 (Левски)               3:0 (2:0)
  [1:0 Николай Стоянов 6', 2:0 Юлиян Найденов Христов 34', 3:0 Емилиан Иванов 80']
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)           3:2 (1:0)
  [1:0 Пламен Петков 10', 1:1 Станимир Георгиев 51', 3:1 Стефан Бакърджиев 61',68';
   3:2 Славей Байрактаров 82']
Гигант (Белене) - Чавдар (Бяла Слатина)                   0:3 сл. *
* - прекратен в 5' след като отборът на домакините, започнал игра с 8 футболиста,
    остава с по-малко от 7 човека на терена след контузии на двама играчи.
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Василев 14']
  [чк: Николай Василев (Я) 45']
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IX кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:0 (1:0)
  [1:0 Красен Каравелов 31']
  [чк: Борислав Борисов (А) 2п]
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
в Бяла Слатина, ст."Чавдар": *
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Цветко Иванов 21', 1:1 Петър Рахнев 42']
  [чк: Георги Тасев Петров (Т)]
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
в Луковит: *
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра 2000 (Габрово)              1:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Петров 37']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Чавдар.
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       2:0 (0:0)
  [1:0 Славей Байрактаров 50', 2:0 Тихомир Линков 54']
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:0
Ботев (Димово) - Балкан (Белоградчик)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Ялъмов 16']
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Павликени (Павликени)     отложен *
* - отложен по молба на двата отбора заради организационни проблеми.
22 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Павликени (Павликени)     4:0 (1:0)
  [2:0 Николай Малджански 32'-д,57'; 3:0 Захари Георгиев 84', 4:0 Николай Малджански 88']
Локомотив (Дряново)                                       почива

                           X кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Тодор Костов 21', 1:1 Ценко Георгиев 32', 2:1 Ивайло Иванов 83']
  [чк: Стайко Славчев (А)]
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Павликени (Павликени)            4:0 (2:0)
  [2:0 Tодор Aлександров 4',23'; 3:0 Владислав Стоянов 56', 4:0 Теодор Лазаров 75']
Локомотив (Дряново) - Алмус Биър (Сталийска махала)       4:0 (1:0)
  [1:0 Емил Георгиев 30', 2:0 Ивелин Драшков 79', 4:0 Емил Георгиев 84',86']
  [чк: Денчо Шипкалиев (Л)]
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)              1:2 (1:1)
  [1:0 Тодор Господинов 18', 1:1 Тихомир Йосифов 44', 1:2 Костадин Миразчиев 90']
  [чк: Лъчезар Русев (Л)]
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Светлин Перников 67', 2:0 Светослав Барканичков 90']
Янтра 2000 (Габрово) - Ситомир (Никопол)                  2:2 (1:1)
  [0:1 Тихомир Линков 2', 1:1 Иван Лесев 3', 1:2 Станимир Георгиев 85',
   2:2 Ивайло Иванов 90'+2']
в Лом, Градски стадион: *
Ботев (Козлодуй) - Чавдар (Бяла Слатина)                  1:1 (0:1)
  [0:1 Стоян Стоянов 23', 1:1 Павлин Димитров 81']
  [чк: Десислав Божов (Б)]
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IX кръг - отложен мач

22 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Павликени (Павликени)     4:0 (1:0)
  [2:0 Николай Малджански 32'-д,57'; 3:0 Захари Георгиев 84', 4:0 Николай Малджански 88']

                           XI кръг

24 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:2 (0:1)
  [0:1 Пламен Петков 25', 1:1 Ценко Георгиев 52', 1:2 Тодор Господинов 85']
25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)            4:0 (3:0)
  [1:0 Росен Гановски 11', 2:0 Ангел Петров 24', 3:0 Цветозар Давидов 25',
   4:0 Ангел Петров 60']
Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй)                      3:2 (1:1)
  [1:0 Тихомир Линков 5', 1:1 Румен Босилков 37', 2:1 Цветослав Караджов 47',
   2:2 Стефан Тодоров 62', 3:2 Станимир Георгиев 75']
Левски 2007 (Левски) - Янтра 2000 (Габрово)               1:0 (0:0)
  [1:0 Камен Станчев 60'-д]
  [чк: Пламен Алексиев (Л) 65']
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)                          2:1 (0:1) *
  [0:1 Георги Красимиров Георгиев 43', 1:1 Стефан Тониев Гергов 46', 2:1 Димитър Гергов 74']
* - мачът започва с 30' закъснение.
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Трявна (Трявна)           1:3 (1:0)
  [1:0 Георги Гергов 8', 1:1 Христо Кирилов Иванов 65', 1:2 Ангел Кънчев 86',
   1:3 Щерьо Щерев 90']
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)               0:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Чирпанов 14']
  [чк: Мартин Младенов (Л)]
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       4:2 (1:0)
  [1:0 Георги Красимиров Георгиев 36', 2:0 Ахмед Салимов 59', 3:0 Ангел Никифоров 79',
   4:0 Ахмед Салимов 80', 4:1 Ценко Георгиев 85', 4:2 Николай Атанасов 88']
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)              отложен *
* - отложен заради организационни проблеми в отбора на гостите.
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   7:0 (4:0)
  [3:0 Щерьо Щерев 21',27',30'; 4:0 Милен Панчев 32', 6:0 Щерьо Щерев 48',50';
   7:0 Николай Благоев Банов 77']
Балкан (Белоградчик) - Алмус Биър (Сталийска махала)      1:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Костов 17']
  [чк: Георги Георгов (Аб)]
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Димово)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Николай Василев 21', 2:0 Светлин Иванов 54', 3:0 Ивайло Иванов 65']
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)                   4:1 (2:0)
  [1:0 Румен Босилков 9', 2:0 Стефан Тодоров 29', 2:1 Мариян Дончев Маринов 66'-д,
   3:1 Стефан Тодоров 70', 4:1 Павлин Димитров 84'-д]
Чавдар (Бяла Слатина) - Ситомир (Никопол)                 0:0
11 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)              3:0 (2:0)
  [2:0 Цветко Иванов 7',31'; 3:0 Тодор Александров 53']
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Академик (Свищов) - Янтра 2000 (Габрово)                  0:0
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)                2:3 (1:1)
  [1:0 Тихомир Линков 10', 1:1 Георги Иванов 45'+2', 2:1 Станимир Георгиев 47',
   2:2 Владислав Стоянов 57', 2:3 Цветко Иванов 78']
Левски 2007 (Левски) - Чавдар (Бяла Слатина)              0:2 (0:2)
  [0:1 Ангел Петров 31', 0:2 Дилян Димитров 40'-д]
Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй)                         1:0 (1:0)
  [1:0 Тихомир Йoсифов 45']
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Локомотив (Г. Оряховица)  1:2 (0:1)
  [0:1 Стефан Бакърджиев 14', 1:1 Димитър Илиев 54', 1:2 Тодор Господинов 80'-д]
Павликени (Павликени) - Балкан (Белоградчик)              отложен
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)                     1:2 (1:1)
  [1:0 Виктор Венков 16'-д, 1:1 Иво Клеков 23', 1:2 Драгомир Иванов 84']
  [чк: Тодор Чирпанов (Л) 27']
28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Павликени (Павликени) - Балкан (Белоградчик)              4:0 сл. *
  [1:0 Димитър Някшолов 72']
  [чк: Николай Стоянов (Б) 80', Ивайло Иванов (Б) 80']
* - мачът е прекратен от съдията в 81' при 1:0, заради групов протест от
    футболисти на гостите. На Павликени е присъдена служебна победа с 4:0.
Гигант (Белене)                                           почива

                           XII кръг - отложен мач

11 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)              3:0 (2:0)
  [2:0 Цветко Иванов 7',33'; 3:0 Тодор Александров 51']

                           XIV кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)                      0:3 сл. *
* - първоначално мачът завършва 1:0 в полза на Ботев, но на 17 ноември на
    Ботев е присъдена служебна загуба с 0:3, след уважена жалкба от страна
    на Академик за нередовен играч в състава на домакините - Стефан Тодоров.
    По долу следва статистиката от изиграния мач:
  [1:0 Румен Босилков 17']
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)                  1:4 (0:1)
  [0:1 Ангел Кънчев 10', 0:2 Щерьо Щерев 48', 1:2 Владислав Стоянов 52',
   1:3 Щерьо Щерев 73', 1:4 Драгомир Иванов 90']
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново)                1:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Антонов 4'-д]
  [ид: ??? (Л) ??]
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       8:0 (4:0)
  [1:0 Красен Славчев 10', 2:0 Пламен Петков 14', 3:0 Антон Маринов 28',34';
   5:0 Красимир Стефанов 59', 6:0 Цветан Младенов Илиев 65', 8:0 Тодор Господинов 85',90']
Гигант (Белене) - Алмус Биър (Сталийска махала)           5:2 (2:1)
  [0:1 Захари Георгиев 15', 1:1 Светлин Перников 18', 2:1 Ангел Никифоров 37',
   3:1 Ахмед Салимов 50', 4:1 Калоян Ченков 59', 5:1 Красимир Павлов 71'-д,
   5:2 Момчил Манчев 80']
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Димово)                    2:1 (1:1)
  [1:0 Ангел Петров 3', 1:1 Мартин Емилов Маринов 32', 2:1 Ангел Петров 90'+2']
  [чк: Иво Здравков (Б) 89']
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                  3:2 (3:1)
  [1:0 Станимир Георгиев 10', 2:0 Тихомир Линков 16', 3:0 Станимир Георгиев 37',
   3:1 Камен Станчев 42', 3:2 Метин Нигеров 82']
Янтра 2000 (Габрово)                                      почива

                           XV кръг

21 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Академик (Свищов) - Чавдар (Бяла Слатина)                 0:0
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован)             0:0
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)                        4:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Йосифов 9', 2:0 Йордан Йорданов 55'-д, 4:0 Мартин Емилов Маринов 57',70';
   4:1 Станимир Георгиев 80']
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Янтра 2000 (Габрово)      2:1 (0:0)
  [0:1 Мирослав Косев 80', 2:1 Николай Малджански 84',86']
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   1:4 (1:2)
  [1:0 Илиян Илиев 9', 1:1 Ангел Никифоров 11', 1:2 Светослав Младенов 43',
   1:3 Ангел Никифоров 73', 1:4 Светлин Перников 89']
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)         1:0 (1:0)
  [1:0 Радослав Ковачев 21']
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)                    5:2 (3:0)
  [1:0 Милен Панчев 20', 2:0 Николай Благоев Банов 24', 3:0 Милен Панчев 28',
   4:0 Щерьо Щерев 63', 4:1 Николай Стоянов 76', 5:1 Щерьо Щерев 77',
   5:2 Тодор Костов 90']
Ботев (Козлодуй)                                          почива

                           XIII кръг - отложен мач

28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Павликени (Павликени) - Балкан (Белоградчик)              4:0 сл. *
  [1:0 Димитър Някшолов 72']
  [чк: Николай Стоянов (Б) 80', Ивайло Иванов (Б) 80']
* - мачът е прекратен от съдията в 81' при 1:0, заради групов протест от
    футболисти на гостите. На Павликени е присъдена служебна победа с 4:0.

                           XVI кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Балкан (Белоградчик)             1:0 (0:0)
  [1:0 Владислав Стоянов 60'-д]
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             2:0 (1:0)
  [1:0 Красен Славчев 40'-аг, Николай Благоев Банов 63']
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     отложен
Павликени (Павликени) - Янтра 2000 (Габрово)              отложен
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ботев (Козлодуй)          0:3 сл.
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)                     2:1 (0:0)
  [1:0 Борислав Борисов 65', 2:0 Ивайло Дюлгеров 77', 2:1 Тихомир Линков 85']
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Николай Малджански 36', 3:0 Тихомир Йосифов 60',65']
10 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     отложен
Павликени (Павликени) - Янтра 2000 (Габрово)              отложен
* - мачовете са отложени заради заснежени терени.
17 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     3:0 сл. *
* - Гигант не се явяват.
Павликени (Павликени) - Янтра 2000 (Габрово)              0:0
Чавдар (Бяла Слатина)                                     почива

                           XVII кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч *
Ботев (Димово) - Торпедо 2004 (Борован)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Ивайло Кунчев 40', 0:2 Мариян Герасимов 62', 1:2 Николай Малджански 80']
  [чк: Георги Вутков (Т) 85']
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  0:2 (0:1)
  [0:2 Младен Младенов 20',55']
Чавдар (Бяла Слатина) - Алмус Биър (Сталийска махала)     3:0 сл.
Ботев (Козлодуй) - Павликени (Павликени)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Тодор Димитров 25', 1:1 Стефан Христов 48', 2:1 Павлин Димитров 71',
   3:1 Ангел Петров 77']
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Дряново)                0:0
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         1:0 (1:0)
  [1:0 Светлин Перников 8']
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик)        3:1 (2:1)
  [1:0 Стефан Бакърджиев 10', 1:1 Юлиян Найденов Христов 15', 2:1 Христо Петков 45',
   3:1 Стефан Бакърджиев 84']
Ситомир (Никопол)                                         почива
* - мачовете първоначално са насрочени за 14 март, 15:00 ч, но поради
лоши метеорологични условия са преместени на 21 март, с което цялата
по-нататъшна програма на групата е изместена с една седмица назад.

                           XVIII кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)      отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)                    3:0 сл. *
* - прекратен в 3' при 0:0, поради контузия в отбора на гостите, започнали
    мача със 7 човека. На Балкан е присъдена служебна победа с 3:0.
Трявна (Трявна) - Янтра 2000 (Габрово)                    2:1 (2:0)
  [2:0 Щерьо Щерев 21',41'; 2:1 Александър Маринов 81'-д]
  [ид: Щерьо Щерев (Т) 87']
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй)                    0:0
Павликени (Павликени) - Чавдар (Бяла Слатина)             0:1 (0:1)
  [0:1 Николай Христов 36']
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ситомир (Никопол)         0:3 сл.
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)                        3:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Дюлгеров 18', 2:0 Борислав Борисов 55'-д, 3:0 Александър Петров 62'-аг,
   3:1 Йордан Йорданов 79'-д]
31 март 2010, сряда, 15:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)      1:1 (1:1)
  [0:1 Лъчезар Русев 8', 1:1 Ивайло Кунчев 9']
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XIX кръг

2 април 2010, петък, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Торпедо 2004 (Борован)                0:0
  [чк: Владислав Стоянов (Т)]
Левски 2007 (Левски) - Алмус Биър (Сталийска махала)      3:0 сл.
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)                 8:1 (4:0)
  [1:0 Станимир Георгиев 14', 2:0 Цветан Петров 16', 3:0 Тони Паликрушев 30',
   4:0 Станимир Георгиев 39', 4:1 Стефан Христов 58', 5:1 Галин Панков 70',
   6:1 Славей Байрактаров 84', 7:1 Тони Панков 85', 8:1 Юсмен Чопчиев 88']
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Дряново)               2:1 (2:0)
  [1:0 Владислав Симеонов 5', 2:0 Светлин Савчев 23'-д, 2:1 Емил Георгиев 90']
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Шенол Галип 44', 2:0 Тодор Димитров 90']
Янтра 2000 (Габрово) - Балкан (Белоградчик)               1:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Станчев 44']
3 април 2010, събота, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:1 (0:1)
  [0:1 Христо Петков 35']
Ботев (Димово)                                            почива

                           XX кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)                  1:1 (0:0)
  [1:0 Иван Иванов 49', 1:1 Светослав Барканичков 81']
  [чк: Цветан Николов (Т) 84']
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2000 (Габрово)        0:1 (0:1) *
  [0:1 Александър Маринов 37'-д]
  [чк: Игор Бакьов (Л)]
* - заради инциденти, причинени от публиката на домакините по време и след
    края на срещата, Локомотив е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача.
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Мариян Дончев Маринов 21', 1:1 Диян Петков 73'-д, 1:2 Марио Емилов 87']
  [чк: Вергил Симов (Бал)]
Трявна (Трявна) - Чавдар (Бяла Слатина)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Радослав Ковачев 78']
  [чк: Николай Христов (Ч) 25', Ангел Кънчев (Т) 2п]
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Станимир Георгиев 20', 1:1 Емил Георгиев 62', 1:2 Тони Паликрушев 73']
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              1:1 (1:0)
  [1:0 Станимир Палев 36'-д, 1:1 Иван Златков 85']
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ботев (Димово)            0:3 сл.
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXI кръг

16 април 2010, петък, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Алмус Биър (Сталийска махала)         3:0 сл.
Ботев (Димово) - Павликени (Павликени)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Емилов Маринов 19', 3:0 Даниел Несторов 63',76']
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)                1:1 (0:1)
  [0:1 Христо Коев 34', 1:1 Камен Станчев 86']
Чавдар (Бяла Слатина) - Балкан (Белоградчик)              3:1 (2:0)
  [2:0 Евгени Систов 3',17'; 3:0 Кристиян Григоров 59', 3:1 Юлиян Найденов Христов 70'-д]
Янтра 2000 (Габрово) - Гигант (Белене)                    4:1 (3:0)
  [1:0 Иван Лесев 8', 2:0 Веселин Станчев 18', 3:0 Богомил Спасов 24',
   3:1 Георги Красимиров Георгиев 49', 4:1 Христо Атанасов 78']
17 април 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)            2:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Петков 38', 1:1 Марио Емилов 82', 2:1 Антон Маринов 90'-аг]
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Станимир Георгиев 90'+4']
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XXII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
в Бяла, обл.Русе, ст."Георги Бенковски": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Чавдар (Бяла Слатина)       0:1 (0:0)
  [0:1 Владислав Симеонов 70']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив.
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 2000 (Габрово)             1:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Стоянов 28']
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)                        3:4 (2:1)
  [1:0 Георги Красимиров Георгиев 35', 1:1 Радослав Джантов 37'-аг, 2:1 Светослав Младенов 45',
   2:2 Николай Ганчев 58', 3:2 Калоян Ченков 60', 3:4 Румен Босилков 72',79']
Балкан (Белоградчик) - Ситомир (Никопол)                  1:4 (0:1)
  [0:1 Тони Паликрушев 8', 1:1 Тодор Костов 52', 1:3 Станимир Георгиев 53',81';
   1:4 Цветан Петров 90']
  [чк: Юлиян Найденов Христов (Б)]
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    3:1 (2:0)
  [1:0 Николай Благоев Банов 31', 2:0 Щерьо Щерев 37', 2:1 Радосвет Чанов 49',
   3:1 Ангел Кънчев 70']
Локомотив (Дряново) - Ботев (Димово)                      1:1 (0:0)
  [1:0 Христо Коев 51', 1:1 Димитър Ялъмов 70']
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 1:3 (1:2)
  [0:2 Ивайло Дюлгеров 14',19'; 1:2 Цветомир Димитров 42', 1:3 Васил Банов 60']
  [чк: Пламен Кожухаров (П)]
Алмус Биър (Сталийска махала)                             почива

                           XXVII кръг - изтеглен мач

28 април 2010, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)              2:0

                           XXIII кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Алмус Биър (Сталийска махала) - Торпедо 2004 (Борован)    0:3 сл.
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)                   0:0
  [чк: Иван Ганев (А) 90'+2']
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)                          0:0
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)               2:1 (1:1)
  [0:1 Тодор Костов 5', 1:1 Радосвет Чанов 21', 2:1 Ивайло Миленков 55']
  [чк: Мирослав Въглярски (Б)]
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)           3:0 (1:0)
  [1:0 Цветомир Петков 11', 2:0 Красен Славчев 56'-аг, 3:0 Станимир Георгиев 80']
Чавдар (Бяла Слатина) - Гигант (Белене)                   3:3 (2:0)
  [1:0 Ромео Георгиев 33', 2:0 Владислав Василев 44', 2:1 Ахмед Салимов 54',
   2:2 Георги Красимиров Георгиев 67', 3:2 Евгени Систов 89', 3:3 Светослав Младенов 90']
Ботев (Козлодуй) - Янтра 2000 (Габрово)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Милен Георгиев Василев 58', 2:0 Ивелин Драшков 60']
  [чк: Веселин Станчев (Я) 62']
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXIV кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Милен Георгиев Василев 56', 1:1 Шенол Галип 62'-аг]
Янтра 2000 (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)              0:2 (0:1)
  [0:1 Евгени Систов 14', 0:2 Ивайло Здравков Иванов 59']
  [чк: Мартин Ангелов (Я) 80', Сашо Маринов (Я) 81']
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       2:2 (1:1)
  [1:0 Георги Красимиров Георгиев 7', 1:1 Милчо Предушев 11', 1:2 Станимир Георгиев 85',
   2:2 Борислав Панов 87']
в Бяла, обл.Русе, ст."Георги Бенковски": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)        1:1 (0:0)
  [1:0 Антон Маринов 49', 1:1 Иван Златков 80']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив.
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Димово)                     2:2 (0:1)
  [0:1 Стефан Тониев Гергов 13', 0:2 Тихомир Йосифов 68', 1:2 Светлин Семков 82',
   2:2 Пламен Русинов 84']
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       4:1 (1:1)
  [1:0 Виктор Венков 28', 1:1 Симеон Рудашки 32', 2:1 Милен Панчев 66',
   4:1 Щерьо Щерев 76',79']
Павликени (Павликени) - Алмус Биър (Сталийска махала)     3:0 сл.
Локомотив (Дряново)                                       почива

                           XXV кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Павликени (Павликени) - Торпедо 2004 (Борован)            1:2 (0:2)
  [0:1 Георги Вутков 4', 0:2 Цветан Николов 18', 1:2 Стефан Христов 54']
  [чк: Красимир Николаев (П), Кирил Кирилов (П)]
Алмус Биър (Сталийска махала) - Локомотив (Дряново)       0:3 сл.
Академик (Свищов) - Балкан (Белоградчик)                  4:0 (3:0)
  [4:0 Симеон Рудашки 19',34',39',64']
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)              2:2 (1:2)
  [0:1 Стефан Бакърджиев 28', 1:1 Мартин Емилов Маринов 40', 1:2 Ради Стайков 44',
   2:2 Генади Петров 75']
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Илиян Иванов 5', 3:0 Иван Златков 56',82']
Ситомир (Никопол) - Янтра 2000 (Габрово)                  3:1 (1:1)
  [1:0 Цветан Петров 15', 1:1 Иван Лесов 33', 2:1 Станимир Георгиев 47',
   3:1 Цветан Петров 59']
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Козлодуй)                  2:2 (2:2)
  [1:0 Светлин Савчев 21'-д, 1:1 Николай Ганчев 36'-д, 1:2 Ангел Петров 42',
   2:2 Васил Григоров 45']
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XXVIII кръг - изтеглен мач

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)                     3:1 (1:1)
  [0:1 Емил Георгиев 13'-д, 1:1 Иво Клеков 23', 2:1 Щерьо Щерев 50',
   3:1 Иво Клеков 59']

                           XXVI кръг

19 май 2010, сряда, 18:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар (Бяла Слатина)            0:0
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)                      2:0 (1:0)
  [1:0 Емил Любомиров Кръстев 35', 2:0 Милчо Предушев 72'-аг]
Янтра 2000 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)               1:2 (1:0)
  [0:1 Радосвет Чанов 37', 1:1 Веселин Станчев 67', 1:2 Иван Златков 77']
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)                          2:3 (1:3)
  [0:1 Ивайло Ботев 5', 1:1 Ахмед Салимов 12', 1:2 Мартин Емилов Маринов 30',
   1:3 Генади Петров 42', 2:3 Николай Учанов 65']
в Бяла, обл.Русе, ст."Георги Бенковски": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           1:1 (1:0)
  [1:0 Ради Стайков 16', 1:1 Красен Каравелов 47']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив.
Трявна (Трявна) - Алмус Биър (Сталийска махала)           3:0 сл.
Локомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)               2:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Младенов 23', 2:0 Мартин Кръстев 60']
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XXVII кръг

28 април 2010, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)              2:0 (1:0)
  [1:0 Христо Коев 17', 2:0 Емил Георгиев 59']
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   0:4 (0:2)
  [0:2 Щерьо Щерев 21',31'; 0:3 Ангел Кънчев 53', 0:4 Щерьо Щерев 82']
Алмус Биър (Сталийска махала) - Балкан (Белоградчик)      0:3 сл.
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       4:1 (3:0)
  [2:0 Борислав Борисов 12',15'; 3:0 Красен Каравелов 26', 3:1 Георги Красимиров Георгиев 70',
   4:1 Младен Младенов 83']
Ботев (Димово) - Янтра 2000 (Габрово)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Мирослав Косев 30']
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Козлодуй)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Радослав Василев 7', 1:1 Милен Георгиев Василев 84']
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бяла Слатина)                 1:2 (0:0)
  [0:1 Владислав Василев 50', 0:2 Евгени Систов 67', 1:2 Станимир Георгиев 79']
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXVIII кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)                     3:1 (1:1)
  [0:1 Емил Георгиев 13'-д, 1:1 Иво Клеков 23', 2:1 Щерьо Щерев 50',
   3:1 Иво Клеков 59']
26 май 2010, сряда, 18:00 ч 
Торпедо 2004 (Борован) - Ситомир (Никопол)                2:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Николов 34', 2:0 Владислав Стоянов 60']
Чавдар (Бяла Слатина) - Левски 2007 (Левски)              3:0 (1:0)
  [3:0 Милен Тонев Иванов 40',75',88']
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)                         3:1 (2:1)
  [1:0 Шенол Галип 10', 1:1 Николай Николов 30', 2:1 Ангел Петров 38',
   3:1 Милен Георгиев Василев 90']
Янтра 2000 (Габрово) - Академик (Свищов)                  2:1 (2:1)
  [0:1 Борислав Борисов 3', 2:1 Мирослав Косев 29',34']
в Бяла, обл.Русе, ст."Георги Бенковски": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Алмус Биър (Стал.махала)    3:0 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив.
Балкан (Белоградчик) - Павликени (Павликени)             11:0 сл. *
* - прекратен в 66' при 8:0. Гостите започват мача с 11 човека, но
    в различни периоди от срещата поради контузии играта напускат
    5 футболиста, последният от които в 66'. На Балкан е присъдена
    служебна победа с 11:0. Статистика до прекратяването:
  [2:0 Ивайло Иванов 12',23'; 3:0 Тодор Костов 28', 4:0 Ивайло Иванов 30',
   5:0 Милен Маринов 47', 6:0 Станимир Палев 60'-аг, 7:0 Ивайло Иванов 61',
   8:0 Юлиян Найденов Христов 64']
Гигант (Белене)                                           почива

                           XXIX кръг

30 май 2010, неделя, 18:00 ч 
Трявна (Трявна) - Торпедо 2004 (Борован)                  4:1 (2:1)
  [0:1 Николай Методиев 3', 1:1 Милен Панчев 24', 2:1 Ангел Кънчев 27',
   4:1 Щерьо Щерев 68',72']
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)                4:1 (1:1)
  [0:1 Илиян Костов 5', 1:1 Емил Георгиев 41', 2:1 Мартин Кръстев 60',
   3:1 Йоан Петков 67', 4:1 Емил Георгиев 89']
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:3 (0:1)
  [0:1 Антон Маринов 35', 0:2 Лъчезар Русев 48', 0:3 Иван Руменов 55']
Алмус Биър (Сталийска махала) - Гигант (Белене)           0:3 сл.
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй)                      2:1 (0:1)
  [0:1 Николай Ганчев 41'-д, 1:1 Красен Каравелов 48', 2:1 Ивайло Дюлгеров 65']
Ботев (Димово) - Чавдар (Бяла Слатина)                    3:3 (2:1)
  [1:0 Николай Николов 20', 1:1 Владислав Василев 23', 2:1 Мартин Емилов Маринов 32',
   2:2 Ивайло Самарджиев 83', 2:3 Ирен Любенов 85', 3:3 Тихомир Йосифов 88']
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Калин Петров Иванов 40', 1:1 Станимир Георгиев 61']
Янтра 2000 (Габрово)                                      почива

                           XXX кръг

2 юни 2010, сряда, 18:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Левски 2007 (Левски)             1:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Николов 41']
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)                        3:0 (1:0)
  [1:0 Цветомир Петков 24', 3:0 Станимир Георгиев 74',79']
Чавдар (Бяла Слатина) - Академик (Свищов)                 4:2 (2:2)
  [2:0 Светлин Савчев 3',7'; 2:2 Борислав Борисов 15',45'; 3:2 Владислав Василев 48',
   4:2 Цветозар Давидов 78']
Янтра 2000 (Габрово) - Алмус Биър (Сталийска махала)      3:0 сл.
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   2:1 (2:1)
  [1:0 Петър Врайков 12', 2:0 Светлин Перников 31', 2:1 Божидар Тодоров 35']
в Дебелец, ст."Христо Ботев": *
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)         0:0 **
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив.
** - мачът започва с 45' закъснение заради неподготвен за мач стадион.
Балкан (Белоградчик) - Трявна (Трявна)                    1:1 (1:0)
  [1:0 Юлиян Найденов Христов 27', 1:1 Милен Панчев 88']
Ботев (Козлодуй)                                          почива

нагоре


Северозападна "В" АФГ 2009/10 - първоначално изтеглена програма


                           I кръг

16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Сторгозия (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)
Янтра 2000 (Габрово) - Павликени (Павликени)
Ботев (Козлодуй) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)
Мария Луиза (Лом) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)

нагоре


Северозападна "В" АФГ 2009/10 - Всички голмайстори

Голмайстори
28 - Щерьо Щерев              - Трявна (Трявна)
22 - Станимир Георгиев        - Ситомир (Никопол)
15 - Мартин Емилов Маринов    - Ботев (Димово)
14 - Емил Георгиев            - Локомотив (Дряново)
11 - Николай Малджански       - Ботев (Димово)                /вкл. 9 гола за Алмус Биър (Сталийска махала)/
   - Ахмед Салимов            - Гигант (Белене)
   - Ангел Петров             - Ботев (Козлодуй)              /вкл. 8 гола за Чавдар (Бяла Слатина)/
10 - Стефан Бакърджиев        - Локомотив (Горна Оряховица)
   - Тихомир Йосифов          - Ботев (Димово)
   - Светлин Перников         - Гигант (Белене)
 9 - Тодор Костов             - Балкан (Белоградчик)
   - Милен Георгиев Василев   - Ботев (Козлодуй)
 8 - Тихомир Линков           - Ситомир (Никопол)
   - Пламен Петков            - Локомотив (Горна Оряховица)
   - Ивелин Драшков           - Ботев (Козлодуй)              /вкл. 7 гола за Локомотив (Дряново)/
   - Ивайло Дюлгеров          - Академик (Свищов)

 7  Ценко Георгиев              Академик (Свищов)            
 7  Борислав Борисов            Академик (Свищов)             
 7  Георги Красимиров Георгиев  Гигант (Белене)              
 6  Юлиян Найденов Христов      Балкан (Белоградчик)         
 6  Павлин Димитров             Ботев (Козлодуй)             
 6  Цветко Иванов               Торпедо 2004 (Борован)       
 6  Цветан Николов              Торпедо 2004 (Борован)       
 6  Милен Панчев                Трявна (Трявна)              
 6  Светлин Савчев              Чавдар (Бяла Слатина)        
 5  Красен Каравелов            Академик (Свищов)            
 5  Симеон Рудашки              Академик (Свищов)            
 5  Ивайло Иванов               Балкан (Белоградчик)         
 5  Иван Златков                Левски 2007 (Левски)         
 5  Антон Маринов               Локомотив (Горна Оряховица)  
 5  Тодор Господинов            Локомотив (Горна Оряховица)  
 5  Тодор Чирпанов              Локомотив (Дряново)          
 5  Владислав Стоянов           Торпедо 2004 (Борован)       
 5  Ангел Кънчев                Трявна (Трявна)              
 5  Евгени Систов               Чавдар (Бяла Слатина)        
 5  Александър Маринов          Янтра 2000 (Габрово)         
 4  Румен Босилков              Ботев (Козлодуй)             
 4  Ангел Никифоров             Гигант (Белене)              
 4  Цветан Петров               Ситомир (Никопол)            
 4  Стоян Стоянов               Торпедо 2004 (Борован)        /вкл. 3 гола за Чавдар (Бяла Слатина)
 4  Николай Благоев Банов       Трявна (Трявна)              
 4  Владислав Василев           Чавдар (Бяла Слатина)        
 4  Иван Лесев                  Янтра 2000 (Габрово)         
 4  Мирослав Косев              Янтра 2000 (Габрово)         
 3  Младен Младенов             Академик (Свищов)            
 3  Даниел Несторов             Ботев (Димово)               
 3  Петър Рахнев                Ботев (Козлодуй)             
 3  Николай Ганчев              Ботев (Козлодуй)             
 3  Стефан Тодоров              Ботев (Козлодуй)             
 3  Светослав Младенов          Гигант (Белене)              
 3  Калоян Ченков               Гигант (Белене)              
 3  Камен Станчев               Левски 2007 (Левски)         
 3  Радосвет Чанов              Левски 2007 (Левски)         
 3  Лъчезар Русев               Локомотив (Горна Оряховица)  
 3  Христо Петков               Локомотив (Горна Оряховица)  
 3  Красимир Стефанов           Локомотив (Горна Оряховица)  
 3  Христо Коев                 Локомотив (Дряново)          
 3  Стефан Христов              Павликени (Павликени)        
 3  Тони Паликрушев             Ситомир (Никопол)            
 3  Славей Байрактаров          Ситомир (Никопол)            
 3  Георги Иванов               Торпедо 2004 (Борован)       
 3  Теодор Лазаров              Торпедо 2004 (Борован)       
 3  Тодор Александров           Торпедо 2004 (Борован)       
 3  Радослав Ковачев            Трявна (Трявна)               /вкл. 2 гола за Локомотив (Дряново)/
 3  Иво Клеков                  Трявна (Трявна)              
 3  Милен Тонев Иванов          Чавдар (Бяла Слатина)        
 3  Дилян Димитров              Чавдар (Бяла Слатина)        
 3  Николай Василев             Янтра 2000 (Габрово)         
 3  Веселин Станчев             Янтра 2000 (Габрово)         
 3  Ивайло Иванов               Янтра 2000 (Габрово)         
 2  Васил Банов                 Академик (Свищов)            
 2  Георги Гергов               Алмус Биър (Сталийска махала)
 2  Захари Георгиев             Алмус Биър (Сталийска махала)
 2  Димитър Илиев               Алмус Биър (Сталийска махала)
 2  Николай Стоянов             Балкан (Белоградчик)         
 2  Симеон Симеонов             Балкан (Белоградчик)         
 2  Пламен Антонов              Балкан (Белоградчик)         
 2  Генади Петров               Ботев (Димово)               
 2  Николай Николов             Ботев (Димово)               
 2  Костадин Миразчиев          Ботев (Димово)               
 2  Димитър Ялъмов              Ботев (Димово)               
 2  Стефан Тониев Гергов        Ботев (Димово)               
 2  Йордан Йорданов             Ботев (Димово)               
 2  Мариян Дончев Маринов       Ботев (Козлодуй)              /вкл. 1 гол за Левски 2007 (Левски)
 2  Тодор Димитров              Ботев (Козлодуй)             
 2  Шенол Галип                 Ботев (Козлодуй)             
 2  Марио Емилов                Ботев (Козлодуй)             
 2  Александър Александров      Ботев (Козлодуй)             
 2  Борислав Панов              Гигант (Белене)              
 2  Момчил Врайков              Гигант (Белене)              
 2  Светослав Барканичков       Гигант (Белене)              
 2  Петър Йорданов              Левски 2007 (Левски)         
 2  Даниел Митков Сурджийски    Левски 2007 (Левски)         
 2  Ради Стайков                Локомотив (Горна Оряховица)  
 2  Цветан Младенов Илиев       Локомотив (Горна Оряховица)  
 2  Мартин Кръстев              Локомотив (Дряново)          
 2  Мартин Младенов             Локомотив (Дряново)          
 2  Цветомир Петков             Ситомир (Никопол)            
 2  Галин Панков                Ситомир (Никопол)            
 2  Ивайло Кунчев               Торпедо 2004 (Борован)       
 2  Виктор Венков               Трявна (Трявна)               /вкл. 1 гол за Локомотив (Дряново)/
 2  Драгомир Иванов             Трявна (Трявна)              
 2  Христо Кирилов Иванов       Трявна (Трявна)              
 2  Росен Гановски              Чавдар (Бяла Слатина)        
 2  Цветозар Давидов            Чавдар (Бяла Слатина)        
 2  Владислав Симеонов          Чавдар (Бяла Слатина)        
 2  Светлин Иванов              Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Венцислав Георгиев          Академик (Свищов)            
 1  Николай Атанасов            Академик (Свищов)            
 1  Иван Ганев                  Академик (Свищов)            
 1  Стайко Славчев              Академик (Свищов)            
 1  Момчил Манчев               Алмус Биър (Сталийска махала)
 1  Диян Петков                 Балкан (Белоградчик)         
 1  Светлин Семков              Балкан (Белоградчик)         
 1  Пламен Русинов              Балкан (Белоградчик)         
 1  Милен Маринов               Балкан (Белоградчик)         
 1  Илиян Костов                Балкан (Белоградчик)         
 1  Емилиян Иванов              Балкан (Белоградчик)         
 1  Ивайло Иванов               Ботев (Димово)               
 1  Димитър Гергов              Ботев (Димово)               
 1  Ивайло Ботев                Ботев (Димово)               
 1  Александър Огнянов          Ботев (Козлодуй)             
 1  Любен Вълков                Ботев (Козлодуй)             
 1  Емил Любомиров Кръстев      Ботев (Козлодуй)             
 1  Десислав Божков             Ботев (Козлодуй)             
 1  Петър Врайков               Гигант (Белене)              
 1  Даниел Георгиев             Гигант (Белене)              
 1  Радослав Джантов            Гигант (Белене)              
 1  Емил Иванов                 Гигант (Белене)              
 1  Николай Учанов              Гигант (Белене)              
 1  Красимир Павлов             Гигант (Белене)              
 1  Калин Петров Иванов         Левски 2007 (Левски)         
 1  Метин Нигеров               Левски 2007 (Левски)         
 1  Георги Генчев Георгиев      Левски 2007 (Левски)         
 1  Ивайло Миленов              Левски 2007 (Левски)         
 1  Пламен Алексиев             Левски 2007 (Левски)         
 1  Илиян Иванов                Левски 2007 (Левски)         
 1  Радослав Василев            Левски 2007 (Левски)         
 1  Красен Славчев              Локомотив (Горна Оряховица)  
 1  Иван Руменов                Локомотив (Горна Оряховица)  
 1  Любомир Стефанов            Локомотив (Горна Оряховица)  
 1  Йоан Петков                 Локомотив (Дряново)          
 1  Деян Атанасов               Павликени (Павликени)        
 1  Цветан Димитров             Павликени (Павликени)        
 1  Станимир Палев              Павликени (Павликени)        
 1  Илиян Илиев                 Павликени (Павликени)        
 1  Илиян Някшолов              Павликени (Павликени)        
 1  Димитър Някшолов            Павликени (Павликени)        
 1  Божидар Тодоров             Павликени (Павликени)        
 1  Тони Панков                 Ситомир (Никопол)            
 1  Милчо Предушев              Ситомир (Никопол)            
 1  Цветослав Караджов          Ситомир (Никопол)            
 1  Веселин Митев               Ситомир (Никопол)            
 1  Юсмен Чопчиев               Ситомир (Никопол)            
 1  Георги Вутков               Торпедо 2004 (Борован)       
 1  Мариян Герасимов            Торпедо 2004 (Борован)       
 1  Николай Методиев            Торпедо 2004 (Борован)       
 1  Иван Иванов                 Торпедо 2004 (Борован)       
 1  Кристиян Григоров           Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Васил Григоров              Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Николай Христов             Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Ивайло Георгиев             Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Ивайло Самарджиев           Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Ромео Георгиев              Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Ирен Любенов                Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Ивайло Здравков Иванов      Чавдар (Бяла Слатина)        
 1  Момчил Кинов                Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Денислав Гинев              Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Богомил Спасов              Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Пламен Радулов              Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Павел Велчев                Янтра 2000 (Габрово)         
 1  Христо Атанасов             Янтра 2000 (Габрово)         

Автоголове
 2  Красен Славчев              Локомотив (Горна Оряховица) - за Трявна и Ситомир
 1  Николай Иванов              Балкан (Белоградчик) - за Ботев (Козл)
    Светлин Иванов              Балкан (Белоградчик) - за Гигант
    Александър Петров           Ботев (Димово) - за Академик
    Шенол Галип                 Ботев (Козлодуй) - за Торпедо 2004
    Радослав Джантов            Гигант (Белене) - за Ботев (Козл)
    Антон Маринов               Локомотив (Горна Оряховица) - за Ботев (Козл)
    Станимир Палев              Павликени (Павликени) - за Балкан (Белоградчик)
    Милчо Предушев              Ситомир (Никопол) - за Ботев (Козл)
    Виктор Венков               Трявна (Трявна) - за Ботев (Дим)

Служебни голове
42  срещу Алмус Биър (Сталийска махала) - след изваждането им от СЗ "В" АФГ за всички техни противници през пролетния полусезон
 9  срещу Гигант (Белене)               - за Чавдар (Бяла Слатина), Локомотив (Дряново) и Балкан (Белоградчик)
 3  срещу Балкан (Белоградчик)          - за Павликени (Павликени)
 3  срещу Ботев (Козлодуй)              - за Академик (Свищов)
 3  срещу Павликени (Павликени)         - за Балкан (Белоградчик)

Анулирани голове
 1  Румен Босилков              Ботев (Козлодуй)

нагоре

Благодарим на ЗС на БФС - Велико Търново.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com