bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Търговище 2009/10


"А" ОФГ Търговище 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)           18   16   0   2   79:22   48
-------------------------------------------------------------------
 2. Победа (Паламарца)                 18   12   4   2   56:29   40
 3. Тузлушка слава (Антоново)          18   11   0   7   49:37   33
 4. Биоелит (Момино)                   18    9   4   5   56:41   31
 5. Агроелит (Макариополско)           18    7   6   5   43:30   27
 6. Левски (Омуртаг)                   18    7   3   8   51:35   24
 7. Славилов (Търговище)               18    6   2  10   39:65   20
 8. Сокол (Трескавец)                  18    6   0  12   46:64   18
-------------------------------------------------------------------
 9. Урожай (Гърчиново)                 18    4   1  13   33:71   13
10. Орлите (Надарево)                  18    1   2  15   24:82    5

Бележки
  - ОС на БФС - Търговище реорганизира областното първенство и вместо три
групи от еднакъв ранг, разделени на географски принцип, сформира единни
"А" и "Б" ОФГ. Членството в "А" ОФГ най-вероятно се определя преди всичко
на базата на наличието на добре поддържани стадиони и съблекални.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Урожай (Гърчиново)             3:2
Победа (Паламарца) - Боровец 2002 (Търговище)             3:1
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              3:2
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Славилов (Търговище) - Сокол (Трескавец)                  3:2
Биоелит (Момино) - Орлите (Надарево)                      3:3

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 10:30 ч
Урожай (Гърчиново) - Победа (Паламарца)                   4:7
12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             2:3
Славилов (Търговище) - Биоелит (Момино)                   2:5
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Левски (Омуртаг)               3:1
Орлите (Надарево) - Агроелит (Макариополско)              2:2

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Биоелит (Момино) - Сокол (Трескавец)                      7:2
Победа (Паламарца) - Орлите (Надарево)                    4:0
Левски (Омуртаг) - Урожай (Гърчиново)                     1:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Славилов (Търговище)           4:0
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец 2002 (Търговище)      3:2

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Урожай (Гърчиново) - Тузлушка слава (Антоново)            1:3
Орлите (Надарево) - Левски (Омуртаг)                      3:0
Славилов (Търговище) - Победа (Паламарца)                 2:3
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Боровец 2002 (Търговище)              2:5
Биоелит (Момино) - Агроелит (Макариополско)               3:1

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Победа (Паламарца) - Биоелит (Момино)                     1:1
Левски (Омуртаг) - Славилов (Търговище)                   8:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              4:1
Тузлушка слава (Антоново) - Орлите (Надарево)             7:1
Боровец 2002 (Търговище) - Урожай (Гърчиново)            11:3

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Сокол (Трескавец) - Урожай (Гърчиново)                    7:2
Славилов (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)          3:1
11 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Орлите (Надарево) - Боровец 2002 (Търговище)              1:6
Биоелит (Момино) - Левски (Омуртаг)                       6:5
Агроелит (Макариополско) - Победа (Паламарца)             4:4

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Победа (Паламарца) - Сокол (Трескавец)                    5:2
Тузлушка слава (Антоново) - Биоелит (Момино)              1:2
18 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               0:0
Боровец 2002 (Търговище) - Славилов (Търговище)           7:2
Урожай (Гърчиново) - Орлите (Надарево)                    3:0

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Славилов (Търговище) - Урожай (Гърчиново)                 4:1
Победа (Паламарца) - Левски (Омуртаг)                     2:2
25 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Сокол (Трескавец) - Орлите (Надарево)                     3:0
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)               0:4
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      5:1

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      9:1
Тузлушка слава (Антоново) - Победа (Паламарца)            1:2
1 ноември 2009, неделя, 11:00 ч
Орлите (Надарево) - Славилов (Търговище)                  3:6
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Агроелит (Макариополско)       2:0
Урожай (Гърчиново) - Биоелит (Момино)                     3:2

                           X кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Орлите (Надарево) - Биоелит (Момино)                      3:6
Урожай (Гърчиново) - Агроелит (Макариополско)             2:5
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              3:0
21 март 2010, неделя, 11:00 ч
Сокол (Трескавец) - Славилов (Търговище)                  3:4
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Победа (Паламарца)             5:2

                           XI кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             5:4
Победа (Паламарца) - Урожай (Гърчиново)                   8:0
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Левски (Омуртаг) - Боровец 2002 (Търговище)               1:4
Агроелит (Макариополско) - Орлите (Надарево)              6:1
Биоелит (Момино) - Славилов (Търговище)                   7:2

                           XII кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Биоелит (Момино)                      2:0
Славилов (Търговище) - Агроелит (Макариополско)           2:2
Орлите (Надарево) - Победа (Паламарца)                    0:6
Урожай (Гърчиново) - Левски (Омуртаг)                     2:3
28 април 2010, сряда, 17:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)      4:1

                           XIII кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            3:0
Левски (Омуртаг) - Орлите (Надарево)                      8:1
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Сокол (Трескавец)              4:1
Победа (Паламарца) - Славилов (Търговище)                 2:0
Агроелит (Макариополско) - Биоелит (Момино)               2:2

                           XIV кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Биоелит (Момино) - Победа (Паламарца)                     5:0
Орлите (Надарево) - Тузлушка слава (Антоново)             1:4
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Славилов (Търговище) - Левски (Омуртаг)                   1:6
Урожай (Гърчиново) - Боровец 2002 (Търговище)             0:3
6 май 2010, четвъртък, 18:00 ч
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              2:1

                           XV кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    5:4
Левски (Омуртаг) - Биоелит (Момино)                       1:1
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Орлите (Надарево)              7:0
Тузлушка слава (Антоново) - Славилов (Търговище)          5:0
Победа (Паламарца) - Агроелит (Макариополско)             1:1

                           XVI кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Биоелит (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)              3:4
Славилов (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           1:3
Орлите (Надарево) - Урожай (Гърчиново)                    2:3
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)               1:0
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Сокол (Трескавец) - Победа (Паламарца)                    1:2

                           XVII кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Орлите (Надарево) - Сокол (Трескавец)                     2:3
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)               5:0
Левски (Омуртаг) - Победа (Паламарца)                     0:1
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Урожай (Гърчиново) - Славилов (Търговище)                 2:2
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)      2:1

                           XVIII кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      4:3
Победа (Паламарца) - Тузлушка слава (Антоново)            3:0
Биоелит (Момино) - Урожай (Гърчиново)                     3:0
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Боровец 2002 (Търговище)       1:3
Славилов (Търговище) - Орлите (Надарево)                  5:1

нагоре


"Б" ОФГ Търговище 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светлина (Черковна)                22   19   2   1   94:20   59 [+]
 2. Светкавица (Кралево)               22   18   0   4   76:23   54
-------------------------------------------------------------------
 3. Балкан (Разбойна)                  22   17   1   4   84:36   52 [+]
 4. Давидово (Давидово)                22   11   2   9   58:49   35
 5. Единство (Търговище)               22    9   2  11   41:59   29
 6. Черноломец (Горско Абланово)       22    8   2  12   43:49   26
 7. Хан Кардам (Кардам)                22    8   2  12   41:61   26
 8. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        22    6   4  12   40:54   22
 9. Здравец (Здравец)                  22    4   5  13   26:60   17
10. Бенковски (Подгорица)              22    5   2  15   30:66   17
11. Орел (Разделци)                    22    5   1  16   17:62   16
12. Кале (Крепча)                      22   10   1  11   35:46   31 [+][*]

Бележки
  - ОС на БФС - Търговище реорганизира областното първенство и вместо три
групи от еднакъв ранг, разделени на географски принцип, сформира единни
"А" и "Б" ОФГ. Членството в "А" ОФГ най-вероятно се определя преди всичко
на базата на наличието на добре поддържани стадиони и съблекални.
  - Левски (Ловец), 1-и в ОФГ Търговище - изток; Овчарово (Овчарово), 2-ри
в ОФГ Търговище - изток; Вихър 1931 (Дългач), 7-и в ОФГ Търговище - изток;
Опака (Опака), 3-и в ОФГ Търговище - запад; Искра (Голямо градище), 5-и в
ОФГ Търговище - запад; Устрем (Ломци), 6-и в ОФГ Търговище - запад; и
Любляна (Люблен), 7-и в ОФГ Търговище - запад; се отказват от участие.
  - Светлина (Черковна), Кале (Крепча) и Балкан (Разбойна) се включват в
групата.
  - Кале (Крепча) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезонасе присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Орел (Разделци) - Кале (Крепча)                           1:3
Черноломец (Горско Абланово) - Хан Кардам (Кардам)        1:2
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Светкавица (Кралево) - Балкан (Разбойна)                  2:0
Светлина (Черковна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         4:0
7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Давидово (Давидово) - Единство (Търговище)                3:4
15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)                 2:1

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Единство (Търговище) - Светлина (Черковна)                0:7
Орел (Разделци) - Здравец (Здравец)                       3:0
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Кале (Крепча) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)               3:0
Хан Кардам (Кардам) - Давидово (Давидово)                 1:1
Балкан (Разбойна) - Черноломец (Горско Абланово)          6:2
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)              0:5

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Здравец (Здравец) - Кале (Крепча)                         2:2
Светлина (Черковна) - Хан Кардам (Кардам)                 8:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Светкавица (Кралево) - Орел (Разделци)                    3:0
Черноломец (Горско Абланово) - Бенковски (Подгорица)      3:1
Давидово (Давидово) - Балкан (Разбойна)                   6:4
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Единство (Търговище)        0:1

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Балкан (Разбойна) - Светлина (Черковна)                   0:4
Орел (Разделци) - Черноломец (Горско Абланово)            2:1
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Кале (Крепча) - Единство (Търговище)                      2:0
Хан Кардам (Кардам) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         4:0
Бенковски (Подгорица) - Давидово (Давидово)               0:0
Здравец (Здравец) - Светкавица (Кралево)                  0:1

                           V кръг

1 октомври 2009, четвъртък, 17:00 ч
Давидово (Давидово) - Орел (Разделци)                     5:0
3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Здравец (Здравец)          1:1
Единство (Търговище) - Хан Кардам (Кардам)                4:1
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Светкавица (Кралево) - Кале (Крепча)                      7:0
Светлина (Черковна) - Бенковски (Подгорица)               8:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Балкан (Разбойна)           2:5

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Кале (Крепча) - Хан Кардам (Кардам)                       4:1
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                  4:1
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                     0:4
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       5:3
Здравец (Здравец) - Давидово (Давидово)                   0:1
Светкавица (Кралево) - Черноломец (Горско Абланово)       3:0

                           VII кръг

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Кале (Крепча)              0:3
Светлина (Черковна) - Здравец (Здравец)                   5:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Орел (Разделци)             4:0
Единство (Търговище) - Бенковски (Подгорица)              5:3
Хан Кардам (Кардам) - Балкан (Разбойна)                   3:4
15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Давидово (Давидово) - Светкавица (Кралево)                2:4

                           VIII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Кале (Крепча) - Балкан (Разбойна)                         1:0
Орел (Разделци) - Единство (Търговище)                    1:3
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Хан Кардам (Кардам)               2:2
Здравец (Здравец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           1:1
Светкавица (Кралево) - Светлина (Черковна)                2:4
Черноломец (Горско Абланово) - Давидово (Давидово)        1:5

                           IX кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  3:3
Хан Кардам (Кардам) - Орел (Разделци)                     6:0
25 октомври 2009, неделя, 11:00 ч
Светлина (Черковна) - Черноломец (Горско Абланово)        8:1
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Давидово (Давидово) - Кале (Крепча)                       5:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светкавица (Кралево)        4:5
Балкан (Разбойна) - Бенковски (Подгорица)                 7:2

                           X кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Кале (Крепча) - Бенковски (Подгорица)                     4:2
Орел (Разделци) - Балкан (Разбойна)                       1:5
Здравец (Здравец) - Хан Кардам (Кардам)                   2:1
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Светкавица (Кралево) - Единство (Търговище)               3:0
Черноломец (Горско Абланово) - Въбел (кв.Въбел, Тщ)       6:2
Давидово (Давидово) - Светлина (Черковна)                 1:4

                           XI кръг

8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Светлина (Черковна) - Кале (Крепча)                       3:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Давидово (Давидово)         3:0
Единство (Търговище) - Черноломец (Горско Абланово)       0:3
Хан Кардам (Кардам) - Светкавица (Кралево)                1:7
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                     4:2
Бенковски (Подгорица) - Орел (Разделци)                   3:0

                           XII кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Кале (Крепча) - Орел (Разделци)                           6:0
Хан Кардам (Кардам) - Черноломец (Горско Абланово)        1:3
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 0:3
Балкан (Разбойна) - Светкавица (Кралево)                  6:0
Единство (Търговище) - Давидово (Давидово)                1:2
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светлина (Черковна)         3:5

                           XIII кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Светлина (Черковна) - Единство (Търговище)                3:0
Черноломец (Горско Абланово) - Балкан (Разбойна)          1:3
Здравец (Здравец) - Орел (Разделци)                       0:3
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Кале (Крепча)               1:2
Давидово (Давидово) - Хан Кардам (Кардам)                 7:2
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              3:0

                           XIV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Кале (Крепча) - Здравец (Здравец)                         4:0
Орел (Разделци) - Светкавица (Кралево)                    0:4
Бенковски (Подгорица) - Черноломец (Горско Абланово)      1:0
Балкан (Разбойна) - Давидово (Давидово)                   5:2
Хан Кардам (Кардам) - Светлина (Черковна)                 2:1
Единство (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        3:3

* - Кале (Крепча) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезонасе присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Единство (Търговище) - Кале (Крепча)                      3:0 сл.
Светлина (Черковна) - Балкан (Разбойна)                   2:2
Давидово (Давидово) - Бенковски (Подгорица)               3:0
Черноломец (Горско Абланово) - Орел (Разделци)            3:0
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Хан Кардам (Кардам)         2:0
Светкавица (Кралево) - Здравец (Здравец)                  3:0

                           XVI кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Здравец (Здравец) - Черноломец (Горско Абланово)          3:2
Орел (Разделци) - Давидово (Давидово)                     3:0
Бенковски (Подгорица) - Светлина (Черковна)               1:7
Хан Кардам (Кардам) - Единство (Търговище)                3:2
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Кале (Крепча) - Светкавица (Кралево)                      0:3 сл.
Балкан (Разбойна) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           2:1

                           XVII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Кале (Крепча)                       3:0 сл.
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  0:6
Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                     3:0
Давидово (Давидово) - Здравец (Здравец)                   6:1
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       2:0
6 май 2010, четвъртък, 18:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Светкавица (Кралево)       3:1

                           XVIII кръг

28 април 2010, сряда, 18:00 ч
Кале (Крепча) - Черноломец (Горско Абланово)              0:3 сл.
Светкавица (Кралево) - Давидово (Давидово)                8:0
Здравец (Здравец) - Светлина (Черковна)                   3:3
Орел (Разделци) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)             0:0
Бенковски (Подгорица) - Единство (Търговище)              1:2
Балкан (Разбойна) - Хан Кардам (Кардам)                   7:2

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Бенковски (Подгорица)               3:0
Единство (Търговище) - Орел (Разделци)                    3:0
Давидово (Давидово) - Черноломец (Горско Абланово)        3:0
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Балкан (Разбойна) - Кале (Крепча)                         3:0 сл.
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Здравец (Здравец)           4:1
Светлина (Черковна) - Светкавица (Кралево)                2:0

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Светлина (Черковна)        1:2
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                  1:5
Орел (Разделци) - Хан Кардам (Кардам)                     3:0
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кале (Крепча) - Давидово (Давидово)                       0:3 сл.
Светкавица (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        6:1
Бенковски (Подгорица) - Балкан (Разбойна)                 1:4

                           XXI кръг

19 май 2010, сряда, 18:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Кале (Крепча)                     3:0 сл.
Балкан (Разбойна) - Орел (Разделци)                       3:0
Хан Кардам (Кардам) - Здравец (Здравец)                   3:0
Единство (Търговище) - Светкавица (Кралево)               0:3
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Черноломец (Г. Абланово)    1:1
Светлина (Черковна) - Давидово (Давидово)                 4:3

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Кале (Крепча) - Светлина (Черковна)                       0:3 сл.
Орел (Разделци) - Бенковски (Подгорица)                   0:3
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Давидово (Давидово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         0:3
Черноломец (Горско Абланово) - Единство (Търговище)       7:1
Светкавица (Кралево) - Хан Кардам (Кардам)                3:0
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     1:4

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com