bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Видин 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Грамада)                    20   16   2   2   53:12   50
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Покрайна)                  20   14   3   3   69:22   45
 3. Партизани (Макреш)                 20   14   2   4   52:25   44
 4. Тимок (Брегово)                    20   12   2   6   55:30   38
 5. Дунав (Дунавци)                    20   11   2   7   39:28   35
 6. Венец (гара Орешец)                20   10   2   8   49:34   32
 7. Славия (Ново село)                 20    6   5   9   39:44   23 [+]
 8. Кула (Кула)                        20    6   3  11   30:39   21
 9. Пластик (Старопатица)              20    3   4  13   23:57   13 [+]
10. Торпедо (Косово)                   20    2   2  16   18:86    8 [+]
11. Балкан 04 (Иново)                  20    1   3  16   21:71    6 [+]

Голмайстор
20 - Георги Василев - Ботев (Грамада)

Бележки
  - Балкан (Белоградчик) влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Буковец (Буковец), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Балкан 04 (Иново), Торпедо (Косово), Славия (Ново село) и Пластик
(Старопатица) се включват в групата.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     0:4
Ботев (Грамада) - Левски (Покрайна)                       1:0
Балкан 04 (Иново) - Дунав (Дунавци)                       0:2
Торпедо (Косово) - Славия (Ново село)                     2:2
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Партизани (Макреш)                          2:3
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дунав (Дунавци) - Торпедо (Косово)                        7:1
Левски (Покрайна) - Балкан 04 (Иново)                     6:0
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     0:3
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   0:2
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Славия (Ново село) - Кула (Кула)                          3:1
Партизани (Макреш)                                        почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   7:1
Балкан 04 (Иново) - Венец (гара Орешец)                   0:6
Торпедо (Косово) - Левски (Покрайна)                      2:4
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                   3:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Дунав (Дунавци)                             2:0
Тимок (Брегово)                                           почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      2:0
Венец (гара Орешец) - Торпедо (Косово)                    9:1
Пластик (Старопатица) - Балкан 04 (Иново)                 3:1
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         3:0
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски (Покрайна) - Кула (Кула)                           3:1
Славия (Ново село)                                        почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Тимок (Брегово)                       0:11
Торпедо (Косово) - Пластик (Старопатица)                  3:2
Партизани (Макреш) - Левски (Покрайна)                    1:0
Славия (Ново село) - Дунав (Дунавци)                      3:2
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Кула (Кула) - Венец (гара Орешец)                         3:2
Ботев (Грамада)                                           почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Покрайна) - Славия (Ново село)                    5:3
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                  1:3
Тимок (Брегово) - Торпедо (Косово)                        7:0
Ботев (Грамада) - Балкан 04 (Иново)                       3:2
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Пластик (Старопатица) - Кула (Кула)                       0:0
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Торпедо (Косово) - Ботев (Грамада)                        0:7
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                7:0
Славия (Ново село) - Венец (гара Орешец)                  2:0
Дунав (Дунавци) - Левски (Покрайна)                       1:1
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Кула (Кула) - Тимок (Брегово)                             1:5
Балкан 04 (Иново)                                         почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     2:4
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                2:2
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      1:1
Балкан 04 (Иново) - Торпедо (Косово)                      0:0
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Ботев (Грамада) - Кула (Кула)                             1:0
Левски (Покрайна)                                         почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      1:1
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      2:1
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   1:0
Левски (Покрайна) - Венец (гара Орешец)                   6:1
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Кула (Кула) - Балкан 04 (Иново)                           3:3
Торпедо (Косово)                                          почива

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 1:3
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         1:0
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      3:1
Балкан 04 (Иново) - Партизани (Макреш)                    1:6
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Торпедо (Косово) - Кула (Кула)                            2:3
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Партизани (Макреш) - Торпедо (Косово)                     6:2
Славия (Ново село) - Балкан 04 (Иново)                    1:1
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         0:2
Левски (Покрайна) - Тимок (Брегово)                       6:0
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               5:0
Кула (Кула)                                               почива

                           XII кръг

5 май 2010, сряда, 18:00 ч *
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     2:1
Левски (Покрайна) - Ботев (Грамада)                       1:0
Дунав (Дунавци) - Балкан 04 (Иново)                       6:2
Славия (Ново село) - Торпедо (Косово)                     7:1
Партизани (Макреш) - Кула (Кула)                          2:1
Пластик (Старопатица)                                     почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 13 и 14 март 2010, 15:00 ч,
    но е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIII кръг

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Торпедо (Косово) - Дунав (Дунавци)                        0:3
Балкан 04 (Иново) - Левски (Покрайна)                     1:3
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     1:1
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   2:2
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Кула (Кула) - Славия (Ново село)                          3:2
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   1:3
Венец (гара Орешец) - Балкан 04 (Иново)                   3:1
Левски (Покрайна) - Торпедо (Косово)                      5:0
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                   0:1
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Дунав (Дунавци) - Кула (Кула)                             2:0
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      2:0
Торпедо (Косово) - Венец (гара Орешец)                    0:1
Балкан 04 (Иново) - Пластик (Старопатица)                 3:4
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:0
5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Кула (Кула) - Левски (Покрайна)                           3:3
Славия (Ново село)                                        почива

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Тимок (Брегово) - Балкан 04 (Иново)                       3:0
Пластик (Старопатица) - Торпедо (Косово)                  3:0
Левски (Покрайна) - Партизани (Макреш)                    5:1
Дунав (Дунавци) - Славия (Ново село)                      1:1
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Венец (гара Орешец) - Кула (Кула)                         3:1
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Славия (Ново село) - Левски (Покрайна)                    0:5
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  3:1
Торпедо (Косово) - Тимок (Брегово)                        1:4
Балкан 04 (Иново) - Ботев (Грамада)                       0:2
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Пластик (Старопатица)                       3:0
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Торпедо (Косово)                        7:0
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:4
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)                  4:1
Левски (Покрайна) - Дунав (Дунавци)                       4:0
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Тимок (Брегово) - Кула (Кула)                             1:0
Балкан 04 (Иново)                                         почива

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                     2:1
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)                1:1
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      0:4 сл. *
* - прекратен при 0:1 на полувремето, Партизани отказва да излезе за
    второто полувреме. На Партизани е присъдена служебна загуба с 0:4.
Торпедо (Косово) - Балкан 04 (Иново)                      2:1
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кула (Кула) - Ботев (Грамада)                             0:1
Левски (Покрайна)                                         почива

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      1:0
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      3:2
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   2:4
Венец (гара Орешец) - Левски (Покрайна)                   1:1
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Кула (Кула)                           3:0
Торпедо (Косово)                                          почива

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Левски (Покрайна) - Пластик (Старопатица)                 4:0
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         2:1
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      1:4
Партизани (Макреш) - Балкан 04 (Иново)                    отложен
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кула (Кула) - Торпедо (Косово)                            3:0
19 май 2010, сряда, 18:00 ч
Партизани (Макреш) - Балкан 04 (Иново)                    3:1
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Торпедо (Косово) - Партизани (Макреш)                     1:5
Балкан 04 (Иново) - Славия (Ново село)                    1:4
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         3:0
Тимок (Брегово) - Левски (Покрайна)                       5:4
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)               1:2
Кула (Кула)                                               почива

нагоре

Благодарим на Радио Гама.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com