bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Квалификации за "В" АФГ 2009/10


Квалификации за Североизточна "В" АФГ 2009/10

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Варна:     Девня (Девня)
ОФГ Добрич:    Чиракман (Селце) - отказва се
ОФГ Шумен:     Мокреш 2005 (Мокреш) - отказва се
ОФГ Търговище: Боровец (Търговище) - отказва се
ОФГ Русе:      Дунав II (Русе) - отказва се
ОФГ Силистра:  Белица (Белица)
ОФГ Разград:   Ураган (Гецово) - отказва се

                           Квалификации

Единствено отборите на Девня (Девня) и Белица (Белица) имат желание и възможности да
се включат в Североизточна "В" АФГ.

нагоре


Квалификации за Северозападна "В" АФГ 2009/10

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ В.Търново: Самоводене (Самоводене)
ОФГ Габрово:   Ера (Севлиево) - отказва се
ОФГ Плевен:    Мизия 2005 (Кнежа) - отказва се, заменен от Плевен Атлетик 2004 (Плевен)
ОФГ Ловеч:     Олимпик 2000 (Тетевен) - отказва се
ОФГ Враца:     Орел 19 (Оряхово) - отказва се
ОФГ Монтана:   Септември 2009 (Лехчево) - отказва се
ОФГ Видин:     Ботев (Грамада) - отказва се

                           Квалификации

На свое заседание на 15 юни 2010, ЗС на БФС Велико Търново одобрява кандидатурите за
Северозападна "В" АФГ на Самоводене (Самоводене) и Плевен Атлетик 2004 (Плевен).

нагоре


Квалификации за Югозападна "В" АФГ 2009/10

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ София (ст.):  Септември (София)
ОФГ София (обл.): Искра (Искрец)
ОФГ Перник:       не е игран финал, представител на областта е Студена (Студена)
ОФГ Благоевград:  Родопи (Сатовча) - не отговаря на изискванията, заменен от Авангард (Бачево)
ОФГ Кюстендил:    Герена (Кюстендил) - не отговаря на изискванията, заменен от Бузлуджа (Кюстендил)
ОФГ Пазарджик:    Локомотив 1925 (Септември)

                           Квалификации

Групата има три свободни места за попълване. Шестте отбора се разпределят в три двойки чрез
пълен жребий, като победителите влизат във "В" АФГ.

                           I кръг

8 юни 2010, вторник, 17:00 ч
в Ихтиман, ст."Христо Ботев":
Локомотив 1925 (Септември) - Искра (Искрец)               4:0 (1:0)
  [1:0 Деян Пешалов 9', 2:0 Дончо Асенов 55', 3:0 Тодоров 60'-аг,
   4:0 Стоил Фърцов 70'], ~ 500 зрители
в Радомир, Градски стадион:
Септември (София) - Бузлуджа (Кюстендил)                  6:0 (5:0)
  [1:0 Александър Дамянов 19', 2:0 Марио Михайлов 24', 3:0 Любомир Грозданов 34',
   4:0 Лъчезар Крушкин 38', 5:0 Николай Николов 39', 6:0 Виктор Георгиев 87']
в София, ст."Обеля":
Авангард (Бачево) - Студена (Студена)                     2:1 (2:0)
  [1:0 Иван Парапанов 26'-д, 2:0 Тома Дапев 42', 2:1 Мартин Евгениев 83'], ~ 130 зрители

нагоре


Квалификации за Югоизточна "В" АФГ 2009/10

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Пловдив:   Асеновец 2005 (Асеновград)
ОФГ Смолян:    Смолян 2000 (Смолян)
ОФГ Хасково:   Топлика 1977 (Минерални бани) - не отговаря на изискванията, заменен от Хасково II (Хасково)
ОФГ Кърджали:  Юнак 2000 (Ардино)
ОФГ Ст.Загора: Чирпан (Чирпан)
ОФГ Сливен:    Твърдица 2009 (Твърдица) - не отговаря на изискванията, заменен от Тунджа 2007 (Желю войвода)
ОФГ Бургас:    Ахелой (Ахелой) - отказва се
ОФГ Ямбол:     Стралджа (Стралджа)

                           Квалификации

Групата има две свободни места за попълване. Квалификациите протичат в два кръга. В I кръг
чрез жребий седемте участващи отбора се разпределят в три двойки и един почиващ отбор.
Почиващият отбор, заедно с победителите от трите двойки се класират за II кръг. Там чрез
жребий четирите отбора се разпределят в две двойки, победителите от които се класират за
Югоизточна "В" АФГ.

                           I кръг

7 юни 2010, понеделник, 18:00 ч
в Първомай, Градски стадион:
Хасково II (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                    1:3 (0:2)
  [0:2 Георги Митков Георгиев 7',22'; 0:3 Петко Нанков 76', 1:3 Митко Николов 88'-д]
  [чк: Владимир Койнов (вр) (Х) 12'], 500 зрители
в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия":
Стралджа (Стралджа) - Юнак 2000 (Ардино)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Антон Спасов 38', 1:1 Бекир Бекир 65', 2:1 Даниел Герджиков 86',
   3:1 Мартин Димитров 90'-д], 200 зрители
в Съединение, Градски стадион:
Смолян 2000 (Смолян) - Тунджа 2007 (Желю войвода)         1:1 (0:1); при дузпите: 4:1
  [0:1 Божидар Спасов 35', 1:1 Борислав Димитров 59']
  [ид: Мариян Делчев (С) 70'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           II кръг

10 юни 2010, четвъртък, 18:00 ч
в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия":
Асеновец 2005 (Асеновград) - Смолян 2000 (Смолян)        10:1 (6:1)
  [1:0 Илхан Ибрамджик 11', 1:1 Ангел Карталов 15', 3:1 Ридван Хаджифейзула 17',26';
   4:1 Айлин Яшар 33', 5:1 Дениз Шакир 34', 6:1 Айлин Яшар 36',
   7:1 Дениз Шакир 55', 9:1 Олгин Чобан 60',70'; 10:1 Айлин Яшар 72'], 200 зрители
в Съединение, Градски стадион:
Чирпан (Чирпан) - Стралджа (Стралджа)                     1:1 (0:0); при дузпите: 5:4
  [0:1 Антон Спасов 86', 1:1 Петко Нанков 90'+2'], 500 зрители

Асеновец 2005 (Асеновград) и Чирпан (Чирпан) влизат в Югоизточна "В" АФГ.

Непосредствено преди началото на сезон 2010/11 заради отказване на отбори
се освобождава допълнително място в ЮИ "В" АФГ, за което в бараж се срещат
най-късно отпадналите два отбора от квалификациите. Единият от двата отбора -
Смолян 2000 (Смолян) - междувременно е обединен с новоучредения Родопа 1927
(Смолян) като новият отбор е Родопа 1927 (Смолян).

                           Допълнителен бараж

8 август 2010, неделя, 18:00 ч
в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия":
Родопа 1927 (Смолян) - Стралджа (Стралджа)                3:1 (2:0)
  [1:0 Даниел Кутев 11', 2:0 Боян Георгиев 25', 3:0 Теодор Стефанов 53',
   3:1 Галин Славов 90'+1'-д], 100 зрители

Родопа 1927 (Смолян) влиза в Югоизточна "В" АФГ. 

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com