bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ямбол 2009/10


ОФГ Ямбол - север 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Веселиново (Веселиново)            18   17   1   0   74:6    52
 2. Стралджа (Стралджа)                18   13   2   3   89:15   41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Бенковски (Зимница)                18   11   4   3   47:22   37
 4. Безмер (Безмер)                    18   11   4   3   42:25   37
 5. Бояджик 2004 (Бояджик)             18    8   4   6   57:44   28
 6. Ямбол 2004 (Ямбол)                 18    6   4   8   37:46   22 [+][*]
 7. Кабиле (Кабиле)                    18    4   3  11   34:71   15 [+]
 8. Бакаджик (Войника)                 18    3   3  12   33:69   12 [+]
 9. Спартак (Търнава)                  18    3   0  15   17:56    9 [+]
10. Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)     18    1   1  16   24:100   4 [+]

Бележки
  - ОС на БФС Ямбол разделя ОФГ Ямбол на две подгрупи на географски принцип.
  - Ямбол 2004 (Ямбол), отказал се на полусезона през 2008/09, отново се
включва в ОФГ Ямбол и влиза в ОФГ Ямбол - север.
  - Кабиле (Кабиле), Хаджи Димитър (Хаджидимитрово), Спартак (Търнава) и
Бакаджик (Войника) се включват в ОФГ Ямбол - север.

                           I кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Ямбол 2004 (Ямбол)       3:6
Кабиле (Кабиле) - Спартак (Търнава)                       2:1
Стралджа (Стралджа) - Бакаджик (Войника)                 11:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Веселиново (Веселиново)          0:5
Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница)                     0:3

                           II кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  1:1
Веселиново (Веселиново) - Безмер (Безмер)                 1:1
Бакаджик (Войника) - Бояджик 2004 (Бояджик)               1:3
Спартак (Търнава) - Стралджа (Стралджа)                   0:4
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Кабиле (Кабиле)          2:11

                           III кръг

4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Кабиле (Кабиле) - Ямбол 2004 (Ямбол)                      2:4
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Войника)                      8:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)     16:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Спартак (Търнава)                4:2
Бенковски (Зимница) - Веселиново (Веселиново)             0:2

                           IV кръг

11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Веселиново (Веселиново)              0:4
Бакаджик (Войника) - Бенковски (Зимница)                  2:4
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спартак (Търнава) - Безмер (Безмер)                       1:2
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Бояджик 2004 (Бояджик)   2:12
Кабиле (Кабиле) - Стралджа (Стралджа)                     0:10

                           V кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  3:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Кабиле (Кабиле)                  5:3
Безмер (Безмер) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)          3:1
Бенковски (Зимница) - Спартак (Търнава)                   5:1
Веселиново (Веселиново) - Бакаджик (Войника)              7:1

                           VI кръг

24 октомври 2009, събота, 10:30 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бакаджик (Войника)                   5:2
24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер)                         0:4
Стралджа (Стралджа) - Бояджик 2004 (Бояджик)              7:4
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Спартак (Търнава) - Веселиново (Веселиново)               0:2
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Бенковски (Зимница)      0:4

                           VII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Безмер (Безмер) - Стралджа (Стралджа)                     0:0
Веселиново (Веселиново) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) 10:0
1 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ямбол 2004 (Ямбол)               2:2
Бакаджик (Войника) - Спартак (Търнава)                    6:0
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле)                     8:1

                           VIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 1:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Безмер (Безмер)                  1:2
8 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Спартак (Търнава)                    5:0
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Бакаджик (Войника)       1:1
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Кабиле (Кабиле) - Веселиново (Веселиново)                 1:6

                           IX кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Бенковски (Зимница) - Бояджик 2004 (Бояджик)              2:2
Веселиново (Веселиново) - Стралджа (Стралджа)             2:0
15 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Безмер (Безмер) - Ямбол 2004 (Ямбол)                      3:0
Бакаджик (Войника) - Кабиле (Кабиле)                      1:1
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спартак (Търнава) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)        4:2

                           X кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Ямбол 2004 (Ямбол) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)       3:0
Спартак (Търнава) - Кабиле (Кабиле)                       2:0
Бакаджик (Войника) - Стралджа (Стралджа)                  2:5
Веселиново (Веселиново) - Бояджик 2004 (Бояджик)          3:0
Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер)                     1:1

                           XI кръг

21 април 2010, сряда, 17:30 ч *
Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  3:0 сл.
Безмер (Безмер) - Веселиново (Веселиново)                 0:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бакаджик (Войника)               4:2
Стралджа (Стралджа) - Спартак (Търнава)                   3:0 сл.
Кабиле (Кабиле) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)          4:1
* - кръгът е първоначално предвиден за уикенда на 13-14 март, но
    е отложени поради лоши метеорологични условия.

                           XII кръг

20 март 2010, събота, 15:30 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Кабиле (Кабиле)                      1:1
Веселиново (Веселиново) - Бенковски (Зимница)             1:0
21 март 2010, неделя, 15:30 ч
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Стралджа (Стралджа)      0:3 сл.
Спартак (Търнава) - Бояджик 2004 (Бояджик)                0:3
Бакаджик (Войника) - Безмер (Безмер)                      2:2

                           XIII кръг

27 март 2010, събота, 15:30 ч
Веселиново (Веселиново) - Ямбол 2004 (Ямбол)              8:2
Стралджа (Стралджа) - Кабиле (Кабиле)                    11:0
28 март 2010, неделя, 15:30 ч
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Войника)                  2:1
Безмер (Безмер) - Спартак (Търнава)                       4:1
Бояджик 2004 (Бояджик) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)   5:2

                           XIV кръг

4 април 2010, неделя, 17:00 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                  0:3
Кабиле (Кабиле) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  2:2
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Безмер (Безмер)          1:3
Спартак (Търнава) - Бенковски (Зимница)                   0:1
Бакаджик (Войника) - Веселиново (Веселиново)              0:6

                           XV кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Бакаджик (Войника) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   4:2
Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле)                         3:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)              1:3
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Веселиново (Веселиново) - Спартак (Търнава)               4:0
Бенковски (Зимница) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)      6:1

                           XVI кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бояджик 2004 (Бояджик)               2:2
Стралджа (Стралджа) - Безмер (Безмер)                     9:0
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Веселиново (Веселиново)  0:3
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница)                     3:4
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Войника)                    2:1

                           XVII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:0
Безмер (Безмер) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  3:2
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак (Търнава) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    2:4
Бакаджик (Войника) - Хаджи Димитър (Хаджидимитрово)       5:4
Веселиново (Веселиново) - Кабиле (Кабиле)                 6:1

                           XVIII кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Ямбол 2004 (Ямбол) - Безмер (Безмер)                      0:3 сл.
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бенковски (Зимница)              5:1
Стралджа (Стралджа) - Веселиново (Веселиново)             0:2
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)                      2:0
Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) - Спартак (Търнава)        4:1

нагоре


ОФГ Ямбол - юг 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елхово (Елхово)                    16   16   0   0   86:12   48
 2. Спортист (Калчево)                 16   10   1   5   31:22   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Чарган (Чарган)                    16    9   3   4   35:25   30
 4. Тракиец (Кукорево)                 16    8   3   5   35:26   27 [+]
 5. Ботев (Болярово)                   16    7   2   7   37:29   23
 6. Гагарин (Крумово)                  16    5   1  10   22:49   16
 7. Тунджа 2006 (Тенево)               16    4   1  11   23:52   13
 8. Ботев (Генерал Инзово)             16    4   1  11   23:44   13
 9. Спортист (Роза)                    16    2   2  12   16:49    8

Бележки
  - ОС на БФС Ямбол разделя ОФГ Ямбол на две подгрупи на географски принцип.
  - Тракиец (Кукорево) се включва в ОФГ Ямбол - юг.

                           I кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Гагарин (Крумово)                  4:0
Спортист (Калчево) - Елхово (Елхово)                      0:1
20 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Спортист (Роза) - Тракиец (Кукорево)                      1:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев (Болярово) - Чарган (Чарган)                        0:0
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива

                           II кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        5:0
Гагарин (Крумово) - Спортист (Калчево)                    1:2
Тракиец (Кукорево) - Тунджа 2006 (Тенево)                 1:1
Ботев (Генерал Инзово) - Спортист (Роза)                  0:3
Чарган (Чарган)                                           почива

                           III кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Ботев (Генерал Инзово)             3:0
Ботев (Болярово) - Гагарин (Крумово)                      2:2
Чарган (Чарган) - Елхово (Елхово)                         2:10
4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Спортист (Калчево) - Тракиец (Кукорево)                   3:1
Спортист (Роза)                                           почива

                           IV кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Гагарин (Крумово) - Чарган (Чарган)                       2:1
Ботев (Генерал Инзово) - Спортист (Калчево)               1:5
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:2
11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     1:2
Елхово (Елхово)                                           почива

                           V кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Спортист (Калчево) - Спортист (Роза)                      5:2
Ботев (Болярово) - Ботев (Генерал Инзово)                 4:2
Чарган (Чарган) - Тракиец (Кукорево)                      1:0
Елхово (Елхово) - Гагарин (Крумово)                       5:1
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           VI кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Чарган (Чарган)                  2:2
Спортист (Роза) - Ботев (Болярово)                        0:4
25 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      0:3
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Калчево)                 0:3
Гагарин (Крумово)                                         почива

                           VII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Чарган (Чарган) - Спортист (Роза)                         3:0
Елхово (Елхово) - Ботев (Генерал Инзово)                  3:0
1 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Гагарин (Крумово) - Тракиец (Кукорево)                    1:2
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Ботев (Болярово) - Тунджа 2006 (Тенево)                   5:0
Спортист (Калчево)                                        почива

                           VIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Чарган (Чарган)                    0:2
Спортист (Калчево) - Ботев (Болярово)                     1:0
8 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Гагарин (Крумово)                2:3
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спортист (Роза) - Елхово (Елхово)                         1:7
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           IX кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Елхово (Елхово) - Тунджа 2006 (Тенево)                   11:1
Гагарин (Крумово) - Спортист (Роза)                       2:4
15 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Генерал Инзово)               4:1
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Чарган (Чарган) - Спортист (Калчево)                      1:2
Ботев (Болярово)                                          почива

                           X кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Тракиец (Кукорево) - Спортист (Роза)                      3:0
Гагарин (Крумово) - Тунджа 2006 (Тенево)                  3:1
Елхово (Елхово) - Спортист (Калчево)                      3:0
Чарган (Чарган) - Ботев (Болярово)                        3:1
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива

                           XI кръг

21 април 2010, сряда, 17:30 ч *
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        1:5
Спортист (Калчево) - Гагарин (Крумово)                    3:0
Тунджа 2006 (Тенево) - Тракиец (Кукорево)                 1:3
Спортист (Роза) - Ботев (Генерал Инзово)                  1:2
Чарган (Чарган)                                           почива
* - кръгът е първоначално предвиден за уикенда на 13-14 март, но
    е отложени поради лоши метеорологични условия.

                           XII кръг

20 март 2010, събота, 15:30 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа 2006 (Тенево)             2:1
Гагарин (Крумово) - Ботев (Болярово)                      3:0
Елхово (Елхово) - Чарган (Чарган)                         6:2
21 март 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Спортист (Калчево)                   2:0
Спортист (Роза)                                           почива

                           XIII кръг

27 март 2010, събота, 15:30 ч
Чарган (Чарган) - Гагарин (Крумово)                       5:0
Спортист (Калчево) - Ботев (Генерал Инзово)               2:0
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                    3:0 сл.
28 март 2010, неделя, 11:00 ч
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     1:2
Елхово (Елхово)                                           почива

                           XIV кръг

4 април 2010, неделя, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Спортист (Калчево)                      2:2
Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)                 2:0
Тракиец (Кукорево) - Чарган (Чарган)                      2:2
Гагарин (Крумово) - Елхово (Елхово)                       0:7
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           XV кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Чарган (Чарган) - Ботев (Генерал Инзово)                  2:0
Ботев (Болярово) - Спортист (Роза)                        6:1
11 април 2010, неделя, 11:00 ч
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      5:1
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Спортист (Калчево) - Тунджа 2006 (Тенево)                 3:2
Гагарин (Крумово)                                         почива

                           XVI кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Чарган (Чарган)                         0:3
Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)                  1:5
18 април 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Гагарин (Крумово)                    7:0
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Ботев (Болярово)                   2:8
Спортист (Калчево)                                        почива

                           XVII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Елхово (Елхово) - Спортист (Роза)                         3:0
Чарган (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                    3:0
Ботев (Болярово) - Спортист (Калчево)                     3:0
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Гагарин (Крумово) - Ботев (Генерал Инзово)                1:4
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           XVIII кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Спортист (Калчево) - Чарган (Чарган)                      0:3 сл.
Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    2:7
2 май 2010, неделя, 11:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)               4:5
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Спортист (Роза) - Гагарин (Крумово)                       0:3 сл.
Ботев (Болярово)                                          почива

нагоре


ОФГ Ямбол - финали 2009/10

                           1/2 финали:

7-8 май 2010, събота-неделя, 18:00 ч
Веселиново (Веселиново) - Спортист (Калчево)              1:1
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     6:2

14-15 май 2010, събота-неделя, 18:00 ч
Спортист (Калчево) - Веселиново (Веселиново)              0:1; общ резултат: 1:2
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     1:3; общ резултат: 3:9

                           За 3-4 място:

21 май 2010, събота, 18:00 ч
Спортист (Калчево) - Елхово (Елхово)                      3:0 сл. *
28 май 2010, събота, 18:00 ч
Елхово (Елхово) - Спортист (Калчево)                      0:3 сл. *
* - Елхово се отказва от участие в мачовете.

                           Финал:

21 май 2010, събота, 18:00 ч
Веселиново (Веселиново) - Стралджа (Стралджа)             3:4
28 май 2010, събота, 18:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Веселиново (Веселиново)             0:1; общ резултат: 4:4

Стралджа (Стралджа) е шампион на ОФГ Ямбол за 2009/10 г.

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com