bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" АФГ 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Равда 1954 (Равда)                 36   31   3   2  111:20   96 [*] [1 0 1  3:1  3]  Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица 1921 (Пловдив)              36   31   3   2  101:25   96 [-] [1 0 1  1:3  3]
 3. Нефтохимик 1986 (Бургас)           36   24   5   7   89:28   77 [+][*]
 4. Ботев (Гълъбово)                   36   18  10   8   58:28   64
 5. Левски 2004 (Карлово)              36   18   8  10   54:28   62     [1 0 1  2:2  3, 1 гол на чужд терен]
 6. Созопол (Созопол)                  36   20   2  14   58:33   62     [1 0 1  2:2  3, 0 гола на чужд терен]
 7. Арда (Кърджали)                    36   17   5  14   42:38   56     [1 1 0  3:1  4]
 8. Стамболово 2007 (Стамболово)       36   16   8  12   47:35   56     [0 1 1  1:3  1]
 9. Хеброс 1921 (Харманли)             36   15  10  11   52:41   55
10. Левски Стара Загора (Ягода)        36   17   3  16   75:67   54 [*] [1 0 1  4:2  3]
11. ИТД Гигант (Съединение)            36   17   3  16   51:43   54     [1 0 1  2:4  3]
12. Загорец (Нова Загора)              36   14   1  21   50:60   43 [+][*]
13. Розова долина (Казанлък)           36   12   4  20   54:76   40
14. Димитровград 1947 (Димитровград)   36   11   5  20   43:57   38 [+][*]
15. Странджа-Металург (Средец)         36   11   4  21   39:71   37 [*] [1 1 0  5:4  4]
16. Металик (Сопот)                    36   11   4  21   46:90   37     [0 1 1  4:5  1]
17. Габровница 04 (Горно Сахране)      36    7   3  26   33:98   24 [+][*]
18. Тунджа 1915 (Ямбол)                36    4   5  27   20:105  17
-------------------------------------------------------------------
19. Хасково (Хасково)                  36    4   2  30   10:90   14 [*]  Изваден в ОФГ Хасково
--. Космос (Бургас)                     0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Поморие (Поморие), 3-ти през изминалия сезон; Горубсо (Рудозем), 11-ти
през изминалия сезон; и Странджа-Металург (Средец), 18-ти през изминалия
сезон; се отказват от участие преди началото на сезона.
  - На 14 август, два дни преди началото на сезона, първоначално отказалият
се отбор на Странджа-Металург (Средец), след заявена готовност отново е
допуснат в групата като е включен на позицията на почиващия отбор във вече
изготвената програма.
  - Космос (Бургас), 13-ти прези изминалия сезон, се отказва от участие На
14 август, два дни преди началото на сезона. Преди това отборът заявява за
домакинските си мачове Градски стадион в Чирпан. Противниците му във вече
изготвена програма почиват.
  - Габровница 04 (Горно Сахране) и Загорец (Нова Загора) се включват в
групата на мястото на отказалите се отбори като отпаднали на квалификациите
за попълване. Другият отпаднал на квалификациите отбор - Борислав (Първомай) -
отказва да се включи в групата. В резултат тя започва в състав от 19 отбора.
  - Левски 2006 (Стара Загора), 2-ри през изминалия сезон, се обединява с
Тунджа 2006 (Ягода), 3-ти в ОФГ Стара Загора през изминалия сезон, преди
началото на сезона. Новият отбор е Левски Стара Загора (Ягода). Отборът играе
домакинските си мачове в Горно Ботево, докато стадионът в Ягода бъде реконструиран.
  - Черноморец (Несебър), 4-ти през изминалия сезон, се преименува на Равда 1954
и премества седалището си в Равда преди началото на сезона. Отборът играе
първите си 5 домакински мача (до X кръг включително) на Градски стадион в Несебър
и на ст."Партизани" в Каблешково, докато стадионът в Равда бъде ремонтиран.
  - Химик (Димитровград) се преименува на Димитровград 1947 преди началото
на сезона.
  - Атлетик (Бургас) се преименува на Нефтохимик 1986 преди началото на сезона.
  - Хасково (Хасково) се отказва от участие в първенството преди началото на
пролетния полусезон заради финансови причини. Активът му до този момент се
запазва, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор"
в Димитровград.
  - Нефтохимик 1986 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Червено знаме"
в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Созопол (Созопол) от 11 октомври (XI кръг) играе домакинските си мачове
в Царево, докато стадионът в Созопол бъде ремонтиран.

Посещаемост

Голмайстори - пълен списък
35 - Васил Даменлиев        - Равда 1954 (Равда)
28 - Данаил Запрянов        - Левски Стара Загора (Ягода)
21 - Димитър Байрев         - Марица 1921 (Пловдив)
19 - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
   - Райчо Танев            - ИТД Гигант (Съединение)  /вкл. 15 гола за Марица 1921 (Пловдив)/
17 - Иван Мишев             - Равда 1954 (Равда)
   - Венелин Братанов       - Розова долина (Казанлък)
16 - Милен Георгиев         - Нефтохимик 1986 (Бургас)
14 - Ирфан Юсеинов          - Марица 1921 (Пловдив)
13 - Николай Папазов        - Димитровград 1947 (Димитровград)
12 - Станислав Маламов      - Марица 1921 (Пловдив)
   - Иван Караганчев        - Металик (Сопот)
   - Станимир Пандуров      - Загорец (Нова Загора)
   - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
11 - Митко Трендафилов      - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Юлий Шекеров           - Стамболово 2007 (Стамболово)
   - Живко Панайотов        - Созопол (Созопол)
10 - Тодор Киселичков       - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Милен Манчев           - Левски 2004 (Карлово)
   - Коста Тодоров          - Левски Стара Загора (Ягода)
   - Андриан Лилов          - Металик (Сопот)

                           I кръг

16 август 2009, неделя, 18:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Габровница 04 (Горно Сахране)   7:0 (3:0)
  [1:0 Енчо Георгиев 10', 2:0 Христо Манев 39', 3:0 Богдан Кузмов 42',
   4:0 Костадин Апостолов 46', 5:0 Кристиян Павлов 58', 6:0 Александър Урумов 66',
   7:0 Христо Манев 81'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)  2:1 (1:0)
  [1:0 Хайретин Реджеб 28'-аг, 2:0 Станислав Маламов 75', 2:1 Николай Папазов 83'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стамболово 2007 (Стамболово)        0:0
   400 зрители
Металик (Сопот) - Равда 1954 (Равда)                      0:1 (0:0) *
  [0:1 Николай Жечев 61'], 300 зрители
* - мачът започва с 20' закъснение, заради попадането на Равда 1954 в задръстване,
    причинено от катастрофа по пътя за Сопот.
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Хасково (Хасково)              6:0 (2:0)
  [2:0 Митко Трендафилов 9',38'; 3:0 Тодор Киселичков 55'-д, 4:0 Мирослав Косев 62',
   5:0 Красимир Илиев 64', 6:0 Милен Георгиев 89], 3 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)            отложен *
* - мачът е отложен заради късното включване на Странджа-Металург в групата.
Левски 2004 (Карлово) - Левски Стара Загора (Ягода)       1:1 (1:0)
  [1:0 Йордан Вранчев 23', 1:1 Данаил Запрянов 56']
  [чк: Драгостин Тонев (ЛСЗ) 58'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               1:0 (0:0)
  [1:0 Венелин Братанов 73']
  [ид: Радослав Сашков Митев (Рд) 1'], 1 000 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   2:1 (1:1)
  [0:1 Николай Терзиев 34', 1:1 Диман Андреев 39', 2:1 Станимир Пандуров 74'], 500 зрители
30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)            2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Делчев 43'-аг, 1:1 Михаил Ралев 69', 2:1 Красимир Пчеларов 72'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           II кръг

23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Арда (Кърджали)           0:0
   300 зрители
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Иван Чергев 10', 2:0 Георги Кирилов 59'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)         2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Цонков 12'-аг, 2:0 Георги K.Иванов 58']
  [чк: Тенчо Ванчев (Х) 80'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Левски 2004 (Карлово)                 2:1 (0:0)
  [1:0 Васил Стойчев 62', 1:1 Васил Мижорков 71', 2:1 Диян Хаджиев 90'], 300 зрители
Хасково (Хасково) - Странджа-Металург (Средец)            отложен *
* - мачът е отложен заради късното включване на Странджа-Металург в групата.
в Несебър, Градски стадион:
Равда 1954 (Равда) - Нефтохимик 1986 (Бургас)             3:2 (2:0)
  [1:0 Павел Алексиев 21', 2:0 Васил Даменлиев 43', 2:1 Мирослав Косев 60',
   2:2 Стамен Ангелов 75', 3:2 Васил Даменлиев 79'], 750 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Металик (Сопот)            3:0 (0:0)
  [1:0 Николай Киров 52'-д, 2:0 Христо Запрянов 85', 3:0 Бирол Мурад 87'], 350 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)    0:0
   200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)           1:5 (1:0)
  [1:0 Светослав Котев 31'-д, 1:1 Ирфан Юсеинов 50', 1:3 Райчо Танев 55',56';
   1:4 Димитър Байрев 76, 1:5 Райчо Танев 89'], 200 зрители
16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Хасково (Хасково) - Странджа-Металург (Средец)            1:0 (1:0)
  [1:0 Андрей Урумов 4']
  [чк: Антоний Ангелов (Х), Галин Камбуров (СМ) 2п, Красимир Михалев (СМ) 2п], 300 зрители
Левски Стара Загора (Ягода)                               почива

                           III кръг

30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Габровница 04 (Горно Сахране)     8:0 (7:0)
  [2:0 Райчо Танев 2',18'; 3:0 Димитър Божидаров Димитров 20', 4:0 Асен Вълков 26',
   5:0 Ирфан Юсеинов 33', 6:0 Райчо Танев 35', 7:0 Ирфан Юсеинов 40',
   8:0 Найден Рашков 61'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)             0:3 (0:1)
  [0:1 Красимир Иванов 10', 0:2 Виктор Кавърджиев 69', 0:3 Енчо Георгиев 85']
  [чк: Георги Ганчев (Т) 40'], 340 зрители
Металик (Сопот) - Димитровград 1947 (Димитровград)        3:1 (1:0)
  [2:0 Андриан Лилов 28',70'; 3:0 Кейхан Мехмед 74', 3:1 Ивайло Вълчев 88'], 300 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово)   4:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Косев 10', 3:0 Милен Георгиев 48',61'; 4:0 Тодор Киселичков 87'-д], 3 000 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Равда 1954 (Равда)           0:8 (0:2)
  [0:1 Петър Кънчев 17', 0:2 Иван Мишев 20', 0:3 Павел Алексиев 46',
   0:4 Петър Кънчев 50', 0:5 Иван Мишев 54', 0:6 Стефан Трайков 59',
   0:7 Димитър Попов 67', 0:8 Васил Даменлиев 78'], 100 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Хасково (Хасково)                 3:0 (0:0)
  [1:0 Емил Русинов 52', 2:0 Веселин Тахчиев 54', 3:0 Милен Манчев 66'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски Стара Загора (Ягода)    2:1 (1:0)
  [1:0 Венелин Братанов 38', 1:1 Коста Тодоров 67', 2:1 Костадин Арнаудов 74'], 400 зрители
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)            1:2 (1:1)
  [1:0 Станимир Пандуров 33', 1:1 Пейко Петков 37', 1:2 Николай Топузаков 76'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                        1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 78'], 300 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           IV кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово)          0:2 (0:1)
  [0:1 Живко Господинов 6', 0:2 Георги Кирилов 85']
  [чк: Пламен Костов (Г) 3'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)                  0:0
   150 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Загорец (Нова Загора)       3:0 (1:0)
  [1:0 Коста Тодоров 32', 2:0 Данаил Запрянов 58', 3:0 Николай Иванов 85']
  [нбс: Боян Панайотов (вр) (З) 37' - напуска самоволно терена], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              3:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Белчев 20', 2:0 Живко Панайотов 31', 3:0 Николай Стойчев 60'], 250 зрители
в Несебър, Градски стадион:
Равда 1954 (Равда) - Левски 2004 (Карлово)                2:2 (0:1)
  [0:1 Милен Манчев 39', 1:1 Петър Кънчев 47'-д, 2:1 Васил Даменлиев 89',
   2:2 Константин Костов 90'+3'-д], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Странджа-Металург (Средец) 1:0 (0:0)
  [1:0 Иво Янев 62'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Нефтохимик 1986 (Бс)   0:2 (0:1)
  [0:2 Мирослав Косев 39',66'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Металик (Сопот)                 2:0 (2:0)
  [1:0 Енчо Георгиев 17', 2:0 Александър Урумов 44'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)               8:0 (1:0)
  [1:0 Райчо Танев 45', 2:0 Станислав Маламов 47', 3:0 Пламен Крачунов 51',
   4:0 Станислав Маламов 80', 5:0 Ирфан Юсеинов 85', 6:0 Станимир Димитров 87',
   7:0 Станислав Маламов 88', 8:0 Димитър Байрев 90'], 100 зрители
Хасково (Хасково)                                         почива

                           V кръг

10 септември 2009, четвъртък, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Габровница 04 (Горно Сахране)       0:0
   200 зрители
Металик (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:6 (1:3)
  [1:0 Петко Краев 10', 1:1 Станислав Маламов 31', 1:2 Райчо Танев 38',
   1:3 Димитър Байрев 45', 1:4 Райчо Танев 51', 1:5 Ирфан Юсеинов 61',
   1:6 Пламен Крачунов 75', 2:6 Кейхан Мехмед 83'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)        2:0 (2:0)
  [1:0 Милен Георгиев 23', 2:0 Митко Трендафилов 29']
  [чк: Росен Благоев (Н) 14'], 1 000 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Димитровград 1947 (Дмгр)     3:2 (1:1)
  [1:0 Павел Георгиев 5', 1:1 Данчо Гочев 15', 1:2 Николай Недев 57',
   2:2 Красимир Пчеларов 74', 3:2 Станислав Георгиев 85']
  [ид: Красимир Пчеларов (С) 63']
  [чк: Деян Динев (Д) 71'], 80 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Стамболово 2007 (Стамболово)      1:1 (0:0)
  [1:0 Николай Мангелов 61', 1:1 Юлий Шекеров 67'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)              2:0 (2:0)
  [1:0 Галин Трифонов 20', 2:0 Венелин Братанов 35']
  [ид: Радослав Митев (Рд) 23']
  [чк: Мартин Ангелов (Х) 60'], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Живко Панайотов 18'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Левски Стара Загора (Ягода)             1:0 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 12']
  [чк: Нейко Нейков (Л) 32'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)                 1:1 (1:0)
  [1:0 Пламен Димитров 28', 1:1 Иван Грозев 74'], 200 зрители
Равда 1954 (Равда)                                        почива

                           VI кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Хеброс 1921 (Харманли)    0:1 (0:1)
  [0:1 Тенчо Ванчев 18'], 200 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Ботев (Гълъбово)            1:1 (1:1)
  [1:0 Коста Тодоров 10'-д, 2:0 Минчо Ив.Минчев 29']
  [ид: Коста Тодоров (Л) 58'], 250 зрители
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)                       2:1 (2:0)
  [1:0 Димитър Белчев 29', 2:0 Живко Панайотов 43', 2:1 Йордан Жаров 84']
  [чк: Методи Николов (А) 69'], 300 зрители
Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Спас Урумов 15']
  [чк: Добрин Кисьов (З) 56'], 150 зрители
в Несебър, Градски стадион:
Равда 1954 (Равда) - Розова долина (Казанлък)             2:1 (1:1)
  [0:1 Галин Трифонов 22', 1:1 Георги Стефанов Георгиев 25', 2:1 Костадин Арнаудов 65'-аг], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски 2004 (Карлово)  1:2 (0:0)
  [0:2 Милен Манчев 52',58'; 1:2 Драгомир Костадинов 79'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Странджа-Металург (Средец)      2:0 (0:0)
  [1:0 Камен Грозданов 73', 2:0 Костадин Апостолов 85'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          1:2 (0:1)
  [0:1 Тодор Киселичков 31', 1:1 Райчо Танев 60', 1:2 Тодор Киселичков 80'-д]
  [чк: Станислав Маламов (М) 75'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Металик (Сопот)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Стоил Атанасов 84'], 50 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово)                              почива

                           II кръг - отложен мач

16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Хасково (Хасково) - Странджа-Металург (Средец)            1:0 (1:0)
  [1:0 Андрей Урумов 4']
  [чк: Антоний Ангелов (Х), Галин Камбуров (СМ) 2п, Красимир Михалев (СМ) 2п], 300 зрители

                           VII кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Металик (Сопот) - Габровница 04 (Горно Сахране)           2:0 (0:0)
  [1:0 Иван Караганчев 69', 2:0 Петко Краев 83], 150 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)            6:1 (4:1)
  [1:0 Милен Георгиев 8', 1:1 Ивайло Господинов 14', 2:1 Милен Георгиев 23',
   3:1 Станимир Димитров 27', 6:1 Красимир Илиев 32',53',79'], 1 000 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Марица 1921 (Пловдив)        отложен
Левски 2004 (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)           2:1 (1:0)
  [1:0 Веселин Тахчиев 1', 1:1 Богдан Кузмов 58', 2:1 Асен Ставрев 83'], 1 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Стамболово 2007 (Стамболово)   0:1 (0:1)
  [0:1 Юлий Шекеров 30'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Равда 1954 (Равда)                0:6 (0:4)
  [0:1 Васил Даменлиев 14', 0:2 Павел Алексиев 22', 0:4 Иван Мишев 35',45';
   0:6 Васил Даменлиев 61',62'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       2:1 (0:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 50', 2:0 Ахмед Осман 64', 2:1 Мехмед Сеидахмед 76'], 500 зрители
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 58']
  [ид: Михаил Ралев (С) 87']
  [чк: Спас Дончев (С) 28', Иван Канев (Б) 78'], 150 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски Стара Загора (Ягода)      5:1 (0:0)
  [0:1 Данаил Запрянов 53', 1:1 Тенчо Ванчев 60', 2:1 Станимир Баев 63',
   3:1 Георги К.Иванов 81', 4:1 Пламен Йорданов 87', 5:1 Станимир Баев 90'], 150 зрители
18 ноември 2009, сряда, 14:30 ч
Странджа-Металург (Средец) - Марица 1921 (Пловдив)        0:2 (0:0)
  [0:1 Райчо Танев 67', 0:2 Станислав Маламов 72'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           VIII кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски Ст. Загора (Ягода) 1:1 (0:1)
  [0:1 Данаил Запрянов 25', 1:1 Димитър Урдов 71'], 500 зрители
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)                2:0 (1:0)
  [1:0 Живко Панайотов 6', 2:0 Николай Стойчев 58'], 400 зрители
Хасково (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      0:0
   200 зрители
в Несебър, Градски стадион:
Равда 1954 (Равда) - Арда (Кърджали)                      6:0 (3:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 2', 3:0 Петър Кънчев 24',42'; 5:0 Иван Мишев 49',56';
   6:0 Стефан Трайков 76'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Загорец (Нова Загора)      2:0 (0:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 59', 2:0 Никола Людм.Николов 68'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    1:1 (0:0)
  [0:1 Венелин Братанов 60', 1:1 Салим Мустафа 65'], 217 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)             1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Байрев 72'-д], 400 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа-Металург (Средец)          1:1 (1:1)
  [0:1 Красимир Пчеларов 1', 1:1 Жоро Зотов 35'], 200 зрители
Металик (Сопот) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Караганчев 60'], 500 зрители
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)            2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Делчев 43'-аг, 1:1 Михаил Ралев 69', 2:1 Красимир Пчеларов 72'], 200 зрители

                           IX кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Габровница 04 (Горно Сахране)  7:1 (3:0)
  [1:0 Митко Трендафилов 1', 4:0 Милен Георгиев 23',29',52'; 5:0 Росен Благоев 53',
   5:1 Станислав Вълков 55', 6:1 Антон Спасов 79', 7:1 Красимир Илиев 81'], 300 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Металик (Сопот)              1:0 (1:0)
  [1:0 Красимир Пчеларов 19'], 111 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)               5:2 (2:1)
  [0:1 Йордан Николов 3', 1:1 Валентин Тахчиев 11', 3:1 Милен Манчев 34',57';
   4:1 Иван Цанков 58', 5:1 Светослав Каламов 76', 5:2 Димо Венц.Дерменджиев 82'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)        3:1 (1:0)
  [1:0 Данаил Христов 35', 2:0 Николай Стоичков 64', 3:0 Христо Манев 80'-аг,
   3:1 Камен Грозданов 82'], 400 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)  2:0 (0:0)
  [2:0 Станимир Пандуров 56',70']
  [чк: Светослав Вичев (Д) 85'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Стамболово 2007 (Стамболово)            0:0
   500 зрители
Ботев (Гълъбово) - Равда 1954 (Равда)                     1:1 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 49', 1:1 Димитър Попов 79'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                4:0 (2:0)
  [1:0 Станимир Баев 10', 2:0 Теодор Нейков 18', 3:0 Николай Топузаков 48',
   4:0 Теодор Нейков 74'], 200 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Созопол (Созопол)           2:0 (1:0)
  [2:0 Данаил Запрянов 41',53'], 30 зрители
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           X кръг

7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Созопол (Созопол)         0:3 (0:2)
  [0:1 Диян Хаджиев 25', 0:2 Николай Стойчев 44', 0:3 Диян Хаджиев 63'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Левски Стара Загора (Ягода)           0:3 сл. *
* - първоначално 2:2. В последствие на 12 октомври на Хасково е присъдена служебна
    загуба с 0:3 след уважена жалба на Левски Стара Загора за нередовни играчи в
    състава на домакините. По-долу следва статистиката от изиграния мач:
  [1:0 Мартин Ангелов 2', 1:2 Данаил Запрянов 4',61'; 2:2 Мехмед Сеидахмед 65'-д], 100 зрители
в Каблешково, ст."Партизани":
Равда 1954 (Равда) - Хеброс 1921 (Харманли)               7:0 (4:0)
  [1:0 Петър Кънчев 6', 2:0 Иван Мишев 9', 3:0 Васил Даменлиев 30',
   4:0 Петър Кънчев 36', 5:0 Георги Киров 65', 6:0 Стефан Трайков 73',
   7:0 Иван Мишев 77'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Гълъбово)           3:1 (3:1)
  [1:0 Николай Киров 9'-д, 1:1 Живко Господинов 27'-д, 2:1 Мюмюн Реджеб 29',
   3:1 Живко Митев 44'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Папазов 4',55']
  [чк: Методи Николов (А) 56'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)           1:3 (1:1)
  [1:0 Камен Грозданов 15', 1:1 Антон Иванов 40', 1:2 Валентин Вълков 83',
   1:3 Иван Бозуков 90'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          3:1 (2:1)
  [0:1 Костадин Арнаудов 13', 1:1 Ирфан Юсеинов 18', 2:1 Стефан Учиков 44',
   3:1 Димитър Байрев 54'], 200 зрители
Металик (Сопот) - Левски 2004 (Карлово)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Тахчиев 58']
  [чк: Адриан Лилов (М) 90', Владимир Райчев (Л) 90'], 500 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Странджа-Металург (Средец)     6:0 (3:0)
  [2:0 Тодор Киселичков 10',15'; 3:0 Митко Трендафилов 25', 4:0 Георги Праматаров 52',
   5:0 Антон Спасов 77', 6:0 Митко Трендафилов 84']
  [чк: Енчо Лемперов (Н) 84'], 277 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XI кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Габровница 04 (Г.Сахране)    7:2 (3:0)
  [1:0 Стоил Кръстев 7', 3:0 Антонио Тодоров 17',22'; 3:1 Любен Любенов 47',
   5:1 Иво Стамболис 55',60'; 5:2 Румен Салиев 70', 6:2 Димитър Голчев 77',
   7:2 Антонио Тодоров 89'], 300 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          3:0 (2:0) *
  [1:0 Милен Манчев 20', 2:0 Александър Белилов 45', 3:0 Милен Манчев 78'], 500 зрители
* - Отборът на Нефтохимик 1986 е наказан с лишаване от домакинство
    за 4 мача, заради инциденти с публиката на отбора по време на
    срещата. В последствие наказанието е намалено на 3 мача. Един
    от мачовете от наказанието е изтърпян в среща за КАФЛ.
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            4:3 (2:2)
  [0:1 Мариян Недялков 2', 0:2 Йордан Николов 19', 1:2 Костадин Арнаудов 31',
   2:2 Ахмед Сюлейман 35', 3:2 Костадин Арнаудов 48', 4:2 Ахмед Сюлейман 62',
   4:3 Йордан Николов 83']
  [чк: Галин Трифонов (Рд) 60'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)             0:2 (0:0)
  [0:1 Станислав Маламов 53', 0:2 Райчо Танев 61'], 251 зрители
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Юсеин Мустафа 35']
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 (2:0)
  [1:0 Милен Чакъров 29', 3:0 Георги Кирилов 31',60'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово 2007 (Стамболово)     1:1 (0:0)
  [0:1 Юлий Шекеров 66', 1:1 Чавдар Камов 90'+3'-д], 300 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Равда 1954 (Равда)          2:3 (0:1)
  [0:1 Васил Даменлиев 41', 0:2 Иван Мишев 65', 0:3 Стефан Трайков 75',
   2:3 Данаил Запрянов 76',80'], 30 зрители
в Царево:
Созопол (Созопол) - Хасково (Хасково)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 53'], 150 зрители
Металик (Сопот)                                           почива

                           XII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Хасково (Хасково)         1:2 (0:0)
  [0:2 Мартин Ангелов 55',67'; 1:2 Любен Любенов 88']
  [чк: Мартин Ангелов (Х) 86'], 200 зрители
Равда 1954 (Равда) - Созопол (Созопол)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Любомир Няголов 55'-д]
  [чк: Красимир Димитров (С) 54'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски Ст.Загора (Ягода)   2:1 (1:1)
  [1:0 Христо Запрянов 9', 1:1 Данаил Запрянов 20', 2:1 Айтекин Мустафа 86'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли) 2:3 (0:0)
  [0:1 Николай Топузаков 58', 0:2 Станимир Баев 61', 1:2 Йозджан Махмуд 70',
   1:3 Чавдар Камов 83', 2:3 Драгомир Костадинов 85'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)                0:0
  [чк: Янко Енчев (Б) 88'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Крачунов 28', 3:0 Димитър Байрев 49',90'+1']
  [чк: Самет Рахим (А) 63'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               0:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Димиев 8']
  [чк: Мариян Недялков (Т) 86'], 300 зрители
Металик (Сопот) - Розова долина (Казанлък)                2:1 (2:1)
  [1:0 Иван Караганчев 8', 1:1 Костадин Арнаудов 17', 2:1 Иван Караганчев 25'], 100 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Левски 2004 (Карлово)        0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Тахчиев 60']
  [чк: Йордан Кир.Йорданов (СМ) 64', Станислав Георгиев (СМ) 81'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас)                                  почива

                           XIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Габровница 04 (Горно Сахране)     7:0 (4:0)
  [1:0 Александър Белилов 30', 2:0 Милен Манчев 34', 3:0 Иван Цанков 39',
   4:0 Йордан Вранчев 42', 5:0 Константин Костов 55', 7:0 Светослав Каламов 69',81'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1986 (Бургас)       1:1 (0:0)
  [0:1 Тодор Киселичков 67', 1:1 Венелин Братанов 72'], 700 зрители
Загорец (Нова Загора) - Металик (Сопот)                   2:0 (2:0)
  [1:0 Георги Дим.Георгиев 12', 2:0 Валентин Вълков 44'], 120 зрители
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:1 (1:1)
  [0:1 Георги Гончев 16', 1:1 Йордан Жаров 36', 2:1 Николай Терзиев 61'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                  2:2 (1:1)
  [0:1 Стефан Стоянов 24', 1:1 Иван Канев 43', 2:1 Калоян Славов 63',
   2:2 Стефан Стоянов 68'], 300 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)          0:1 (0:0)
  [0:1 Александър Урумов 65']
  [чк: Светослав Котев (Г) 83', Николай Топузаков (Х) 83'], 197 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Димитровград 1947 (Дмгр)    2:0 (2:0)
  [2:0 Румен Теодосиев 15',31'], 100 зрители
в Царево:
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)          0:1 (0:0)
  [0:1 Никола Людм.Николов 66'], 350 зрители
Хасково (Хасково) - Равда 1954 (Равда)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Васил Даменлиев 80'], 150 зрители
Странджа-Металург (Средец)                                почива

                           XIV кръг

28 октомври 2009, сряда, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Равда 1954 (Равда)        1:3 (1:0)
  [1:0 Станислав Вълков 27', 1:2 Димитър Петров 50',64'; 1:3 Георги Стефанов Георгиев 85']
  [чк: Любен Любенов (Г) 72'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хасково (Хасково)          2:1 (1:0)
  [1:0 Мюмюн Реджеб 34', 1:1 Мехмед Сеидахмед 56'-д, 2:1 Никола Людм.Николов 86'], 505 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      0:1 (0:0)
  [0:1 Михаил Ралев 83'], 150 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Левски Стара Загора (Ягода)     2:1 (1:0)
  [1:0 Светослав Славов 11', 1:1 Данаил Запрянов 64', 2:1 Костадин Апостолов 67'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)            0:0
   200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Жоро Зотов 71'], 200 зрители
Металик (Сопот) - Арда (Кърджали)                         2:1 (1:0)
  [1:0 Андриан Лилов 32', 1:1 Сюлейман Шефкет 49', 2:1 Кейхан Мехмед 52'], 100 зрители
в Камено: *
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          3:0 (1:0)
  [3:0 Тодор Киселичков 20',68',72'], 100 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Нефтохимик 1986.
Странджа-Металург (Средец) - Розова долина (Казанлък)     0:0
   200 зрители
Левски 2004 (Карлово)                                     почива

                           XV кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Розова долина (Казанлък) - Левски 2004 (Карлово)          0:1 (0:1) *
  [0:1 Милен Манчев 7'], 300 зрители
* - Отборът на Розова долина е наказан с лишаване от домакинство
    за 1 мач, заради нахлуване на привърженици на домакините на
    терена след края на мача.
Загорец (Нова Загора) - Странджа-Металург (Средец)        4:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Маринов 50', 2:0 Антон Иванов 72', 3:0 Валентин Маринов 86',
   4:0 Валентин Вълков 90'+1'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Нефтохимик 1986 (Бургас)                2:1 (2:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 10', 2:0 Мустафа Хабиб 23', 2:1 Милен Георгиев 55'], 450 зрители
Ботев (Гълъбово) - Металик (Сопот)                        3:1 (0:0)
  [1:0 Георги Кирилов 50', 2:0 Иван Чергев 68', 3:0 Минчо Ив.Минчев 85',
   3:1 Кейхан Мехмед 88'], 100 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)              5:1 (1:1)
  [1:0 Пейко Петков 2', 1:1 Венелин Динков 32', 2:1 Чавдар Камов 58'-д,
   3:1 Румен Ников 67', 4:1 Георги Николов 85'-аг, 5:1 Димитър Николаев Димитров 89']
  [чк: Пейко Петков (Х) 36', Георги Гончев (Т) 36'], 50 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Марица 1921 (Пловдив)       2:3 (1:0)
  [1:0 Николай Иванов 8', 2:0 Данаил Запрянов 52', 2:1 Стефан Стоянов 54'-д,
   2:3 Райчо Танев 60',66'], 20 зрители
в Царево:
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)               3:0 сл. *
* - гостите не се явяват заради повреда в автобуса им на път за Царево.
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:0
   200 зрители
Равда 1954 (Равда) - Стамболово 2007 (Стамболово)         2:0 (0:0)
  [1:0 Самет Шериф 52'-аг, 2:0 Васил Александров 63'], 100 зрители
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XVI кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Стамболово 2007 (Стамб.)  1:2 (1:0)
  [1:0 Николай Лесов 43'-д, 1:1 Никола Людм.Николов 66', 1:2 Емил Николов 90'+1']
  [чк: Илиян Киряков (С) 87'], 400 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Равда 1954 (Равда)     0:3 (0:2)
  [0:1 Иван Мишев 15', 0:2 Васил Даменлиев 29', 0:3 Иван Мишев 60'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)               4:0 (4:0)
  [1:0 Васил Господарски 4', 2:0 Енчо Георгиев 13', 3:0 Николай Коев 26',
   4:0 Костадин Георгиев 44'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                 4:3 (3:2)
  [1:0 Илиян Енчев 10', 1:1 Живко Димов 21', 2:1 Манол Георгиев 31',
   3:1 Пламен Крачунов 36', 3:2 Живко Панайотов 38', 3:3 Мустафа Мустафа 55',
   4:3 Димитър Байрев 79']
  [ид: Живко Панайотов (С) 38']
  [чк: Димитър Байрев (М) 90'+3'], 500 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски Стара Загора (Ягода)         0:3 (0:1)
  [0:1 Николай Иванов 18', 0:2 Николай Георгиев 66', 0:3 Галин Георгиев 79']
  [чк: Иван Христов (Т) 23', Венелин Динков (Т) 54', Веселин Маринов (Л) 84'], 100 зрители
Металик (Сопот) - Хеброс 1921 (Харманли)                  3:2 (1:2)
  [1:0 Петко Краев 5', 1:1 Румен Ников 26', 1:2 Тенчо Ванчев 35',
   2:2 Георги Колев 75', 3:2 Иван Караганчев 90']
  [чк: Чавдар Камов (Х) 87'], 150 зрители
в Камено: *
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)               0:0
  [чк: Теньо Канев (Б) 62'], 300 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Нефтохимик 1986.
Странджа-Металург (Средец) - Арда (Кърджали)              1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Голчев 85'], 150 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Загорец (Нова Загора)             2:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Вълков 86', 2:1 Светослав Каламов 90',90'+2'], 1 000 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XVII кръг

15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
в Гурково: *
Розова долина (Казанлък) - Габровница 04 (Горно Сахране)  3:0 (1:0)
  [1:0 Костадин Арнаудов 39', 2:0 Валери Ангелов 61', 3:0 Николай Стоичков 85'], 200 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Розова долина.
Арда (Кърджали) - Левски 2004 (Карлово)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Сюлейман Шефкет 2', 2:0 Ахмед Осман 80']
  [чк: Йордан Вранчев (Л) 70'], 250 зрители
Ботев (Гълъбово) - Странджа-Металург (Средец)             1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 73'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Нефтохимик 1986 (Бургас)         2:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Нейков 35', 2:0 Николай Топузаков 75'], 250 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Металик (Сопот)             4:3 (3:0)
  [1:0 Румен Теодосиев 4', 2:0 Христо Терзиев 24', 3:0 Стоян Тълпигов 41',
   3:1 Иван Караганчев 51', 4:1 Данаил Запрянов 64', 4:2 Димитър Златев 77',
   4:3 Цветан Иванов 89'], 44 зрители
в Царево:
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 (2:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 4', 2:0 Живко Панайотов 43', 3:0 Владислав Бежански 85'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:4 (0:2)
  [0:1 Манол Георгиев 17', 0:2 Ирфан Юсеинов 35', 1:2 Мехмед Сеидахмед 54',
   1:3 Стефан Учиков 70', 1:4 Манол Георгиев 90'], 150 зрители
Равда 1954 (Равда) - ИТД Гигант (Съединение)              3:0 (1:0)
  [2:0 Петър Кънчев 31',86'; 3:0 Васил Даменлиев 89'], 500 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:0 (1:0)
  [1:0 Христо Запрянов 38', 2:0 Айтекин Мустафа 73'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VII кръг - отложен мач

18 ноември 2009, сряда, 14:30 ч
Странджа-Металург (Средец) - Марица 1921 (Пловдив)        0:2 (0:0)
  [0:1 Райчо Танев 67', 0:2 Станислав Маламов 72'], 300 зрители

                           XVIII кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Димитровград 1947 (Дмгр)  1:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Орозов 45'+1']
  [чк: Мирослав Стаматов (Г) 50', Бекташ Шабендер (Г) 60', Салим Мустафа (Д) 75',
   Любомир Ангелов (Д) 82'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Стамболово 2007 (Стамболово)    1:0 (0:0)
  [1:0 Виктор Кавърджиев 32']
  [чк: Илиян Киряков (С) 40'], 127 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Равда 1954 (Равда)                1:0 (0:0)
  [1:0 Станислав Маламов 65'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хасково (Хасково)                   2:1 (1:0)
  [1:0 Венелин Димов 20', 1:1 Димо Хаджиев 60', 2:1 Динко Дерменджиев 90'], 100 зрители
Металик (Сопот) - Созопол (Созопол)                       1:1 (0:1)
  [0:1 Живко Панайотов 43', 1:1 Андриан Лилов 54'-д]
  [чк: Петко Краев (М) 86'], 100 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Левски Стара Загора (Ягода)    5:4 (3:1)
  [1:0 Антон Спасов 4', 2:0 Ганчо Евтимов 30', 3:0 Антон Спасов 33',
   3:1 Христо Терзиев 35', 4:1 Енчо Лемперов 65', 4:2 Румен Теодосиев 83',
   5:2 Енчо Лемперов 85', 5:3 Данаил Запрянов 88', 5:4 Коста Тодоров 89'], 150 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Хеброс 1921 (Харманли)       2:1 (0:0)
  [1:0 Пейчо Делиминков 51', 2:0 Антонио Тодоров 65', 2:1 Теодор Нейков 78'], 200 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                  2:2 (2:1)
  [1:0 Костадин Косев 10', 2:0 Константин Костов 25'-д, 2:1 Иван Чергев 36',
   2:2 Иван Канев 78'], 500 зрители
в Нова Загора, ст."Загорец": *
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          2:1 (0:1)
  [0:1 Иван Бозуков 22', 2:1 Венелин Братанов 61',77']
  [чк: Галин Трифонов (Р) 70', Преслав Павлов (З) 90'], 300 зрители
* - в Нова Загора по взаимна договореност, ответният мач от XХХVII кръг през
    пролетта се играе в Казанлък.
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XIX кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Странджа-Металург (Средец)  4:3 (2:1)
  [1:0 Данаил Запрянов 4', 1:1 Симеон Кънев 19', 2:1 Николай Иванов 38',
   4:1 Данаил Запрянов 49',62'; 4:2 Емил Гетов 75'-д, 4:3 Иво Стамболис 84'], 30 зрители
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Загорец (Нова Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)     3:0 (1:0)
  [1:0 Станислав Вачев 45', 3:0 Валентин Маринов 53',72'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                3:1 (2:0)
  [1:0 Ахмед Осман 30', 2:0 Ахмед Б.Ахмед 41', 2:1 Венелин Братанов 69',
   3:1 Юсеин Мустафа 89'], 1 500 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски 2004 (Карлово)            0:2 (0:0)
  [0:1 Иван Цанков 52'-д, 0:2 Константин Костов 90'+1'-д], 200 зрители
в Царево:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1986 (Бургас)              1:0 (1:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 10'], 500 зрители
Хасково (Хасково) - Металик (Сопот)                       2:1 (2:1)
  [1:0 Христо Христов 2', 1:1 Андриан Лилов 19', 2:1 Мехмед Сеидахмед 26'-д]
  [чк: Вангел Николов (М)], 100 зрители
Равда 1954 (Равда) - Тунджа 1915 (Ямбол)                  5:0 (2:0)
  [1:0 Иван Мишев 26', 2:0 Павел Алексиев 29', 4:0 Иван Мишев 71',73';
   5:0 Васил Даменлиев 80'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Марица 1921 (Пловдив)      0:1 (0:0)
  [0:1 Райчо Танев 78'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съед.)     2:0 (1:0)
  [1:0 Димо Гунев 35', 2:0 Драгомир Костадинов 50'], 170 зрители
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XX кръг

21 февруари 2010, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - ИТД Гигант (Съединение)   0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Манев 43', 0:2 Костадин Апостолов 63'], 350 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив)  0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Байрев 65'], 400 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Тунджа 1915 (Ямбол)        3:1 (1:1)
  [0:1 Александър Димитров 15', 1:1 Живко Митев 18', 2:1 Юлий Шекеров 63',
   3:1 Христо Запрянов 72'], 50 зрители
Равда 1954 (Равда) - Металик (Сопот)                      3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
Хасково (Хасково) - Нефтохимик 1986 (Бургас)              0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Странджа-Металург (Средец)            3:0 (2:0)
  [1:0 Желязко Тодоров 5', 2:0 Илиян Чилибонов 15', 3:0 Симеон Ганчев 84']
  [чк: Галин Камбуров (СМ) 27'], 200 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Левски 2004 (Карлово)       2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Иванов 1', 2:0 Данаил Запрянов 47', 2:1 Стоян Маринов 51'], 30 зрители
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               5:0 (4:0)
  [1:0 Александър Дерменджиев 21', 2:0 Минчо Ив.Минчев 25', 3:0 Георги Кирилов 34',
   4:0 Живко Господинов 43'-д, 5:0 Койчо Иванов 75'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   4:1 (1:0)
  [1:0 Ахмед Осман 41', 2:0 Николай Терзиев 49', 3:0 Илхан Тахир 59',
   3:1 Валентин Вълков 67'-д, 4:1 Мехмед Сеидахмед 89'], 200 зрители
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           XXI кръг

28 февруари 2010, неделя, 14:30 ч
Арда (Кърджали) - Габровница 04 (Горно Сахране)           1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Б.Ахмед 67'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  1:2 (1:1)
  [0:1 Минчо Ив.Минчев 19', 1:1 Станимир Пандуров 39', 1:2 Георги Кирилов 85'], 500 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:3 сл. *
* - домакините нямат пари за организацията на срещата.
Левски 2004 (Карлово) - Созопол (Созопол)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Мижорков 73'], 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Хасково (Хасково)            3:0 сл.
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Равда 1954 (Равда)             4:1 (2:0)
  [1:0 Милен Георгиев 15', 2:0 Митко Трендафилов 20', 3:0 Милен Георгиев 55',
   4:0 Трайо Грозев 64', 4:1 Павел Алексиев 70']
  [чк: Диян Лефтеров (Н) 70'], 1 000 зрители
Металик (Сопот) - Стамболово 2007 (Стамболово)            0:2 (0:0)
  [0:1 Бирол Мурад 80', 0:2 Иво Янев 87'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:2 (0:0)
  [0:1 Любомир Ангелов 50', 0:2 Николай Мангелов 68'], 250 зрители
във Войводиново:
Марица 1921 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)           3:1 (2:0)
  [1:0 Георги Стефанов 41', 2:0 Тодор Тодоров 45', 3:0 Стефан Учиков 60',
   3:1 Никола Тодоров 88'], 320 зрители
Левски Стара Загора (Ягода)                               почива

                           XXII кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Марица 1921 (Пловдив)     1:2 (0:0)
  [0:1 Цветан Йотов 60'-д, 0:2 Ирфан Юсеинов 71', 1:2 Любен Любенов 88'-д], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)             7:0 (3:0)
  [3:0 Райчо Танев 23',32',39'; 4:0 Васил Господарски 64', 5:0 Никола Тодоров 67',
   6:0 Енчо Георгиев 73', 7:0 Христо Манев 87']
  [ид: Костадин Апостолов (Г) 18']
  [чк: Георги Стоянов (Г) 81'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Металик (Сопот)        6:0 (3:0)
  [1:0 Йозджан Махмуд 1', 2:0 Николай Папазов 17', 3:0 Петър Станев 37',
   5:0 Николай Папазов 72',78'; 6:0 Джейкъб Хелънкемп 82']
  [ид: Николай Христов (М) 41']
  [чк: Цветан Иванов (М) 53'], 350 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)   0:1 (0:0)
  [0:1 Милен Христов 62'], 200 зрители
Равда 1954 (Равда) - Странджа-Металург (Средец)           6:1 (3:0)
  [2:0 Николай Стоянов 3',10'; 3:0 Васил Даменлиев 35', 4:0 Николай Жечев 50',
   5:0 Николай Стоянов 61', 5:1 Иван Боев 70', 6:1 Иван Мишев 77'], 100 зрители
Хасково (Хасково) - Левски 2004 (Карлово)                 0:3 сл.
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Розова долина (Казанлък)    4:2 (2:1)
  [1:0 Коста Тодоров 8', 1:1 Венелин Братанов 28', 2:1 Коста Тодоров 45',
   3:1 Стоян Тълпигов 56', 4:1 Данаил Запрянов 67', 4:2 Николай Стоичков 70'], 10 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)            1:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Нейков 27']
  [чк: Валентин Вълков (З) 55'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)                        3:1 (1:1)
  [1:0 Георги Кирилов 14', 1:1 Ахмед Осман 17', 2:1 Живко Господинов 66'-д,
   3:1 Николай Вълков 74'], 200 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXIV кръг

17 март 2010, сряда, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 1915 (Ямбол)       3:0 (1:0)
  [1:0 Красимир Стефанов 24', 2:0 Явор Попсавов 68', 3:0 Бекташ Шабендер 87'], 100 зрители
във Войводиново:
Марица 1921 (Пловдив) - Металик (Сопот)                   9:0 (4:0)
  [1:0 Станислав Маламов 7', 2:0 Димитър Байрев 24', 3:0 Ирфан Юсеинов 36',
   4:0 Георги Стефанов 37', 5:0 Тодор Тодоров 50', 6:0 Димитър Байрев 56'-д,
   7:0 Пламен Крачунов 70', 9:0 Станислав Маламов 73',86'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Нефтохимик 1986 (Бургас)        0:2 (0:0)
  [0:1 Митко Трендафилов 69', 0:2 Стамен Ангелов 76']
  [чк: Митко Трендафилов (Н) 76'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Странджа-Металург (Сц) 1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Хаджистоянов 14'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски 2004 (Карлово)      0:0
   111 зрители
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 4:1 (3:0)
  [1:0 Симеон Ганчев 13', 2:0 Спас Дончев 17', 3:0 Диян Хаджиев 44',
   4:0 Живко Димов 59', 4:1 Румен Иванов 61']
  [чк: Станимир Димитров (З) 33', Желязко Тодоров (С) 69'], 100 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Арда (Кърджали)             1:0 (0:0)
  [1:0 Данаил Запрянов 65'], 40 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Минчо Ив.Минчев 42', 0:2 Георги Кирилов 47'], 300 зрители
Равда 1954 (Равда)                                        почива

                           XXV кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Хеброс 1921 (Харманли) - Габровница 04 (Горно Сахране)    3:1 (1:1)
  [1:0 Пейко Петков 13', 1:1 Димитър Урдов 25', 2:1 Теодор Нейков 50',
   3:1 Чавдар Камов 68'-д], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски Стара Загора (Ягода)            3:1 (0:0)
  [0:1 Данаил Запрянов 55', 2:1 Минчо Ив.Минчев 59',75'; 3:1 Георги Кирилов 89']
  [чк: Атанас Стефанов (ЛСЗ) 61', Драгостин Тонев (ЛСЗ) 65'], 500 зрители
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Осман 86'], 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Хасково (Хасково)                 3:0 сл.
Розова долина (Казанлък) - Равда 1954 (Равда)             1:4 (0:2)
  [0:1 Васил Даменлиев 22', 0:2 Осман Селим 30'-аг, 0:3 Красимир Пчеларов 57',
   1:3 Николай Стоичков 67', 1:4 Васил Даменлиев 80'], 300 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)  1:1 (1:1)
  [0:1 Йозджан Махмуд 24', 1:1 Константин Костов 38']
  [ид: Милен Манчев (Л) 47'], 300 зрители
Странджа-Металург (Средец) - ИТД Гигант (Съединение)      1:0 (0:0)
  [1:0 Стойчо Стойчев 55'], 150 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          0:0
   1500 зрители
Металик (Сопот) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Николай Богданов 14',81'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово)                              почива

                           XXVI кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Металик (Сопот)           3:1 (1:1)
  [0:1 Николай Богданов 32', 2:1 Николай Лесов 40',52'; 3:1 Красимир Тонев 60'], 98 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1986 (Бургас)            0:2 (0:0)
  [0:1 Милен Христов 62', 0:2 Георги Иванов 89']
  [чк: Васил Андонов (Т) 85'], 200 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Странджа-Металург (Средец)        1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Стефанов 90'+4']
  [чк: Галин Камбуров (СМ) 90+5'], 200 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Левски 2004 (Карлово)           1:0 (0:0)
  [1:0 Радослав Влашев 59'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Розова долина (Казанлък)   1:1 (1:1)
  [1:0 Юлий Шекеров 7', 1:1 Николай Стоичков 38'], 50 зрители
Равда 1954 (Равда) - Загорец (Нова Загора)                4:0 (1:0)
  [2:0 Васил Даменлиев 33',52'; 3:0 Момчил Желев 57', 4:0 Иван Мишев 68'], 150 зрители
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Симеон Ганчев 68']
  [чк: Калоян Славов (Б) 90'], 100 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Хеброс 1921 (Харманли)      2:1 (0:0)
  [1:0 Коста Тодоров 51', 1:1 Димитър Ив.Димитров 66', 2:1 Данаил Запрянов 72'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           XXIII кръг

31 март 2010, сряда, 17:00 ч *
Ботев (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          4:1 (2:1)
  [1:0 Стоян Диков 10', 1:1 Христо Атанасов 29', 2:1 Александър Дерменджиев 35',
   3:1 Янко Енчев 50', 4:1 Стоян Диков 69'], 111 зрители
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)                  0:0
   500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Левски Стара Загора (Ягода)       5:3 (2:0)
  [1:0 Валентин Маринов 14', 2:0 Румен Иванов 39', 2:1 Коста Тодоров 58',
   3:1 Румен Иванов 69'-д, 5:1 Валентин Маринов 73',76'; 5:3 Данаил Запрянов 79',85'-д], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              3:0 (1:0)
  [1:0 Николай Стоичков 3', 2:0 Венелин Братанов 59', 3:0 Ахмед Сюнетчиев 73']
  [чк: Николай Архионов (Рд) 84'], 100 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Равда 1954 (Равда)                0:1 (0:0)
  [0:1 Цветан Канелов 84']
  [чк: Васил Даменлиев (Р) 83'], 600 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Стамболово 2007 (Стамболово) 1:3 (0:1)
  [0:1 Юлий Шекеров 44', 0:2 Живко Митев 50', 0:3 Иво Янев 64',
   1:3 Кристиян Трифонов 66'], 70 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       4:0 (2:0)
  [2:0 Стамен Ангелов 30',45'; 3:0 Костадин Джамбазов 49', 4:0 Деян Лефтеров 66'], 300 зрители
Металик (Сопот) - ИТД Гигант (Съединение)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Андриан Лилов 45'-д], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив)               0:6 (0:1)
  [0:1 Георги Стефанов 13', 0:3 Димитър Байрев 48',49'; 0:4 Георги Неделчев 50',
   0:5 Божидар Василев 64', 0:6 Станислав Маламов 80'], 300 зрители
Хасково (Хасково)                                         почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 14 март, 15:00 ч, поради лоши
    метеорологични условия мачовете са преместени на 31 март.

                           XXVII кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Габровница 04 (Г.Сахране)   4:2 (2:0)
  [1:0 Коста Тодоров 10', 2:0 Росен Тонев 25', 3:0 Коста Тодоров 48',
   4:0 Данаил Запрянов 55', 4:1 Димитър Урдов 67', 4:2 Христо Атанасов 85'], 30 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)                1:1 (0:0)
  [0:1 Спас Дончев 79', 1:1 Петко Георгиев 82']
  [чк: Георги Цъцаров (С) 89', Белислав Големанов (С) 90'+2'], 300 зрители
Ботев (Гълъбово) - Хасково (Хасково)                      3:0 сл.
Арда (Кърджали) - Равда 1954 (Равда)                      0:2 (0:2)
  [0:1 Павел Алексиев 17', 0:2 Иван Мишев 26'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Стамболово 2007 (Стамболово)      1:1 (1:0)
  [1:0 Валентин Маринов 1', 1:1 Юлий Шекеров 55']
  [чк: Боян Панайотов (З) 75', Георги Паскалев (З) 75'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       4:0 (2:0)
  [1:0 Венелин Братанов 10', 3:0 Ахмед Сюнетчиев 16',71'; 4:0 Венелин Братанов 83'], 300 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)             0:1 (0:1)
  [0:1 Ирфан Юсеинов 29'], 500 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)          2:0 (0:0)
  [1:0 Евгени Танев 64', 2:0 Александър Апостолов 79'], 100 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Металик (Сопот)                3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
ИТД Гигант (Съединение)                                   почива

                           XXVIII кръг

7 април 2010, сряда, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Нефтохимик 1986 (Бургас)  0:1 (0:0)
  [0:1 Милен Георгиев 84']
  [чк: Пенко Петков (Г) 70', Бекташ Шекендер (Г) 84'], 100 зрители
Металик (Сопот) - Странджа-Металург (Средец)              4:4 (2:1)
  [0:1 Кристиян Трифонов 1', 2:1 Иван Караганчев 32',40'; 2:2 Евгени Танев 47',
   2:4 Павел Георгиев 53',57'; 3:4 Иван Караганчев 82', 4:4 Андриан Лилов 88'-д]
  [чк: Георги Цветков (М) 56', Цветан Иванов (М) 67'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски 2004 (Карлово)               0:3 (0:1)
  [0:1 Стоян Маринов 11', 0:2 Константин Костов 50', 0:3 Емил Русинов 86'], 50 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)        3:2 (1:1)
  [0:1 Николай Стоичков 1', 1:1 Енчо Георгиев 20', 2:1 Костадин Апостолов 71',
   2:2 Николай Аривов 86', 3:2 Костадин Апостолов 90'+2'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  2:0 (2:0)
  [1:0 Димо Гунев 4', 2:0 Петър Станев 45']
  [чк: Назим Масар (Д) 61'], 200 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Арда (Кърджали)            1:3 (0:2)
  [0:2 Ахмед Осман 20',38'; 0:3 Сюлейман Шериф 58', 1:3 Владимир Драмалиев 75'], 200 зрители
Равда 1954 (Равда) - Ботев (Гълъбово)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Павел Алексиев 89'], 100 зрители
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Левски Стара Загора (Ягода)           3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XXIX кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
в Царево:
Созопол (Созопол) - Габровница 04 (Горно Сахране)         3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Хасково (Хасково)           3:0 сл.
Хеброс 1921 (Харманли) - Равда 1954 (Равда)               0:3 (0:2)
  [0:1 Николай Стоянов 4', 0:2 Васил Даменлиев 24', 0:3 Павел Алексиев 58'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Стамболово 2007 (Стамболово)           2:0 (1:0)
  [2:0 Георги Кирилов 20',69'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        1:0 (0:0)
  [1:0 Ахмед Б.Ахмед 88'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)           3:0 (2:0)
  [1:0 Станимир Пандуров 12', 2:0 Милен Стоянов 29', 3:0 Станимир Пандуров 87']
  [чк: Виктор Кавърджиев (Г) 55', Николай Коев (Г) 70'], 1 000 зрители
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)          1:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Байрев 27', 1:1 Галин Трифонов 84', 1:2 Димитър Байрев 90'+4'], 300 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Металик (Сопот)                   1:1 (1:1)
  [0:1 Андриан Лилов 12'-д, 1:1 Стоян Маринов 20']
  [чк: Цветан Тодоров (Л) 10', Петко Краев (М) 50'], 700 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Нефтохимик 1986 (Бургас)     1:1 (0:1)
  [0:1 Костадин Джамбазов 41', 1:1 Иван Дончев 47'], 500 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XXX кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Странджа-Мет. (Средец)    2:0 (2:0)
  [1:0 Христо Любомиров 15', 2:0 Димитър Урдов 24'], 500 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Левски 2004 (Карлово)          3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Христов 55']
  [чк: Николай Стоичков (Рд)], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             1:0 (1:0)
  [1:0 Александър Урумов 30'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Костадин Апостолов 88'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)       1:1 (1:0)
  [1:0 Николай Папазов 33', 1:1 Георги Кирилов 87'], 300 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)     1:1 (1:0)
  [1:0 Джанет Адем 8', 1:1 Живко Желязков 77']
  [чк: Ибрям Ибрям (С) 76'], 300 зрители
Равда 1954 (Равда) - Левски Стара Загора (Ягода)          2:0 (1:0)
  [2:0 Васил Даменлиев 43',68'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Созопол (Созопол)                     0:3 сл.
Металик (Сопот)                                           почива

                           XXXI кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Хасково (Хасково) - Габровница 04 (Горно Сахране)         0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Равда 1954 (Равда)                    1:3 (0:0)
  [0:1 Красимир Пчеларов 50', 0:2 Петър Колев 78', 1:2 Симеон Ганчев 81',
   1:3 Васил Даменлиев 90'], 200 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Стамболово 2007 (Стамб.)    2:1 (0:0)
  [2:0 Данаил Запрянов 49',66'; 2:1 Бирол Мурад 89'], 50 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0 (1:0)
  [1:0 Живко Желязков 17'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)                0:0
  [ид: Живко Господинов (Б) 88'], 220 зрители
Арда (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:2 (0:2)
  [0:1 Димитър Байрев 25', 0:2 Пламен Крачунов 45', 1:2 Ахмед Осман 67'], 700 зрители
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               5:1 (1:0)
  [1:0 Валентин Вълков 7'-д, 2:0 Станимир Пандуров 46', 3:0 Валентин Иванов 49'-аг,
   4:0 Николай Начев 57', 5:0 Валентин Маринов 58', 5:1 Йордан Николов 78'-д], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот)                7:1 (4:0)
  [1:0 Галин Трифонов 27'-д, 2:0 Красимир Станев 31', 6:0 Венелин Братанов 33',40',47',71';
   6:1 Иван Караганчев 77', 7:1 Венелин Братанов 86'], 200 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Странджа-Металург (Средец)        1:0 (1:0)
  [1:0 Константин Костов 45'+2'-д], 300 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас)                                  почива

                           XXXII кръг

28 април 2010, сряда, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски 2004 (Карлово)     0:3 (0:0)
  [0:1 Стоян Маринов 60', 0:2 Стоян Грънчарски 65', 0:3 Константин Костов 85'], 170 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)      10:3 (4:1)
  [1:0 Стамен Ангелов 28', 2:0 Милен Георгиев 32', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 36',
   4:1 Стамен Ангелов 39',41'; 5:1 Митко Трендафилов 55', 6:1 Трайо Грозев 65',
   6:2 Николай Стоичков 66', 7:2 Милен Христов 70', 8:2 Милен Георгиев 80',
   9:2 Стамен Ангелов 85', 9:3 Николай Стоичков 86'-д, 10:3 Милен Георгиев 88'], 150 зрители
Металик (Сопот) - Загорец (Нова Загора)                   3:5 (2:2)
  [1:0 Петко Краев 19', 1:1 Станимир Пандуров 21', 2:1 Андриан Лилов 26',
   2:2 Хайри Мехмед 36', 2:3 Валентин Вълков 55', 3:3 Петко Краев 64',
   3:5 Валентин Маринов 86',90'], 50 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                     0:0
   150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                  2:1 (0:1)
  [0:1 Георги Кирилов 19', 2:1 Илиян Енчев 62',82'], 300 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)          1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Коев 39'], 270 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски СЗ (Ягода)      5:3 (3:1)
  [1:0 Антон Колев 17', 2:0 Михаил Бекяров 30', 3:0 Антон Колев 34',
   3:1 Митко Филипов 39', 4:1 Михаил Бекяров 70', 5:1 Антон Колев 80',
   5:2 Христо Терзиев 81', 5:3 Данаил Запрянов 83'], 150 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - Созопол (Созопол)          2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Киров 25', 2:0 Владимир Драмалиев 65'], 200 зрители
Равда 1954 (Равда) - Хасково (Хасково)                    3:0 сл.
Странджа-Металург (Средец)                                почива

                           XXXIII кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Равда 1954 (Равда) - Габровница 04 (Горно Сахране)        7:0 сл. *
* - прекратен в 35' при 4:0, когато гостите остават с 6 души на терена
    (след като започват мача с 11 играча без резерви и при всеки гол на
    Равда 1954 един от играчите на Габровница напуска поради контузия). 
    На Равда 1954 е присъдена служебна победа със 7:0. По-долу следва
    статистиката от мача до прекратяването му:
  [4:0 Васил Даменлиев 8',20',25',31'], 200 зрители
Хасково (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)          0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:0 (0:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 67', 2:0 Павел Деспов 84', 3:0 Симеон Ганчев 88']
  [чк: Михаил Бекяров (Д) 75'], 100 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - ИТД Гигант (Съединение)     3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача.
Хеброс 1921 (Харманли) - Марица 1921 (Пловдив)            0:4 (0:1)
  [0:1 Димитър Байрев 35', 0:3 Ирфан Юсеинов 53',69'; 0:4 Георги Стефанов 75'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    6:1 (1:0)
  [1:0 Янко Енчев 7', 2:0 Стоян Диков 55', 3:0 Георги Кирилов 58',
   3:1 Димо Йовчев 70', 4:1 Георги Й.Георгиев 78', 5:1 Георги Кирилов 83',
   6:1 Стоян Диков 89'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Металик (Сопот)                         3:0 сл. *
* - прекратен при 0:0 в 13', когато гостите, започнали мача със 7
    играча, остават с 6 души на терена. На Арда е присъдена служебна
    победа с 3:0.
   100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          0:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Димитров 83']
  [чк: Преслав Павлев (З) 63'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Странджа-Металург (Средец)     2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Апостолов 10', 1:1 Данаил Христов 61', 2:1 Христо Ангелов 74']
  [чк: Йордан Йорданов (СМ) 65'], 250 зрители
Левски 2004 (Карлово)                                     почива

                           XXXIV кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък)          3:0 (0:0)
  [1:0 Иван Площаков 69', 2:0 Стоян Грънчарски 87', 3:0 Евгени Крикуненко 90'+2'], 250 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Загорец (Нова Загора)        2:0 (1:0)
  [1:0 Александър Апостолов 28', 2:0 Павел Георгиев 50'], 200 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Арда (Кърджали)                3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача
    заради хранително натравяне в отбора.
Металик (Сопот) - Ботев (Гълъбово)                        2:4 (1:2)
  [0:1 Минчо Ив.Минчев 15' ,1:1 Андриан Лилов 23'-д, 1:2 Калоян Славов 42',
   2:2 Иван Караганчев 53', 2:3 Георги Кирилов 59', 2:4 Александър Дерменджиев 78']
  [ид: Живко Господинов (Б) 44']
  [чк: Калоян Славов (Б) 80', Вангел Николов (М) 80'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)              0:3 (0:1)
  [0:1 Станимир Баев 20', 0:3 Теодор Нейков 60',70']
  [чк: Мариян Недялков (Т) 62'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Левски Стара Загора (Ягода)       3:1 (3:0)
  [2:0 Димитър Байрев 7',35'; 3:0 Ирфан Юсеинов 42', 3:1 Данаил Запрянов 83'], 100 зрители
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)               3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача
    тъй като са ангажирани с турне в чужбина.
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      3:0 сл.
Стамболово 2007 (Стамболово) - Равда 1954 (Равда)         0:1 (0:0)
  [0:1 Павел Алексиев 50'], 100 зрители
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XXXV кръг

14 май 2010, петък, 18:00 ч
Равда 1954 (Равда) - Димитровград 1947 (Димитровград)     4:2 (3:0)
  [1:0 Васил Даменлиев 13', 2:0 Петър Колев 17', 3:0 Васил Даменлиев 42',
   3:1 Иван Чанев 53', 4:1 Васил Даменлиев 55', 4:2 Николай Папазов 80'], 200 зрители
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Габровница 04 (Г.Сахране)  6:0 (3:0)
  [1:0 Юлий Шекеров 30', 2:0 Владимир Драмалиев 38', 4:0 Юлий Шекеров 40',50';
   5:0 Самет Шерифов 69', 6:0 Бирол Мурад 84'], 50 зрители
Хасково (Хасково) - ИТД Гигант (Съединение)               0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Стефанов 47', 0:2 Димитър Байрев 49'], 150 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Тунджа 1915 (Ямбол)         3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача, тъй
    като повечето от футболистите са трудово ангажирани.
Хеброс 1921 (Харманли) - Металик (Сопот)                  1:1 (0:0)
  [1:0 Пейко Петков 55', 1:1 Петко Георгиев 63'-аг], 100 зрители
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1986 (Бургас)               0:2 (0:1)
  [0:2 Митко Трендафилов 23'-д,78']
  [чк: Николай Вълков (Б) 23'], 300 зрители
Арда (Кърджали) - Странджа-Металург (Средец)              3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да пътуват за мача, заради
    хранително натравяне сред футболистите.
Загорец (Нова Загора) - Левски 2004 (Карлово)             1:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Пандуров 27']
  [чк: Георги Димитров Георгиев (З) 83'], 111 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XXXVI кръг

19 май 2010, сряда, 18:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Розова долина (Казанлък)  6:0 сл. *
* - прекратен при 3:2 в 88' след групов протест на гостите. На Габровница
    е присъдена служебна победа с 6:0. По-долу следва статистиката от
    мача до прекратяването му:
  [0:1 Венелин Братанов 30', 0:2 Светлин Ганев 35', 1:2 Любен Любенов 42',
   2:2 Красимир Кръстираев 45', 3:2 Николай Любенов 88'], 400 зрители
Левски 2004 (Карлово) - Арда (Кърджали)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Ангелов 90']
  [чк: Методи Николов (А) след края на мача], 150 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Ботев (Гълъбово)             0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Кирилов 11']
  [чк: Иво Стамболис (СМ) 84'], 500 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:0
   200 зрители
Металик (Сопот) - Левски Стара Загора (Ягода)             4:3 (1:1)
  [0:1 Георги Василев 18', 1:1 Емил Зарев 40'-д, 1:2 Петър Николов 55',
   2:2 Динко Колев 67', 2:3 Георги Василев 73', 3:3 Иван Караганчев 80',
   4:3 Динко Колев 89'], 50 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:4 (0:1)
  [0:2 Ангел Делчев 36',57'; 0:4 Живко Панайотов 67',74']
  [чк: Мариян Недялков (Т) 8'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 3:0 сл.
ИТД Гигант (Съединение) - Равда 1954 (Равда)              0:0
   700 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Стамболово 2007 (Ст.)  3:1 (2:0)
  [1:0 Николай Папазов 9', 2:0 Йозджан Махмуд 23', 2:1 Владимир Драмалиев 49',
   3:1 Йозджан Махмуд 79'], 400 зрители
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XXXVII кръг

23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Димитровград 1947 (Дмгр) - Габровница 04 (Г.Сахране)      2:1 (1:1)
  [1:0 Николай Папазов 19', 1:1 Станислав Вълков 38', 2:1 Николай Папазов 61'], 100 зрители
Стамболово 2007 (Стамболово) - ИТД Гигант (Съединение)    0:1 (0:1)
  [0:1 Васил Господарски 3'], 100 зрители
Равда 1954 (Равда) - Марица 1921 (Пловдив)                3:0 (0:0)
  [1:0 Николай Жечев 65', 2:0 Петър Колев 79', 3:0 Васил Даменлиев 89'], 500 зрители
Хасково (Хасково) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   0:3 сл.
в Царево:
Созопол (Созопол) - Металик (Сопот)                       5:1 (4:1)
  [1:0 Живко Панайотов 6', 2:0 Георги Цъцаров 23', 2:1 Ангел Делчев 28'-аг,
   3:1 Димитър Белчев 32', 4:1 Живко Панайотов 37', 5:1 Владислав Бежански 72'], 100 зрители
в Горно Ботево:
Левски Стара Загора (Ягода) - Нефтохимик 1986 (Бургас)    3:1 (3:1)
  [2:0 Христо Терзиев 4'-д,9'-д; 2:1 Милен Христов 12', 3:1 Христо Терзиев 18'-д], 50 зрители
Хеброс 1921 (Харманли) - Странджа-Металург (Средец)       5:1 (1:1)
  [0:1 Стойчо Димитров 27', 2:1 Георги К.Иванов 40',63'; 3:1 Теодор Нейков 69',
   4:1 Чавдар Камов 72'-д, 5:1 Димитър Ив.Димитров 81'], 150 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски 2004 (Карлово)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Кирилов 80']
  [чк: Николай Вълков (Б) 69'], 200 зрители
в Казанлък, ст."Севтополис": *
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:1 (1:1)
  [0:1 Ахмед Сюнетчиев 24', 1:1 Милен Стоянов 27', 2:1 Станимир Пандуров 65',
   3:1 Милен Стоянов 90']
  [чк: Николай Начев (З) 76'], 270 зрители
* - в Казанлък по взаимна договореност от XVIII кръг.
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XXXVIII кръг

27 май 2010, четвъртък, 11:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр)        2:3 (0:1)
  [0:1 Николай Папазов 20', 1:1 Камен Грозданов 47', 1:2 Ивайло Андонов 55',
   1:3 Николай Папазов 65', 2:3 Райчо Танев 75'], 100 зрители
27 май 2010, четвъртък, 18:00 ч
Левски 2004 (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)            0:0
   150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)      3:1 (1:1)
  [0:1 Мюмюн Реджеб 24', 1:1 Димитър Байрев 40', 2:1 Ирфан Юсеинов 52',
   3:1 Антонио Цанков 77'], 100 зрители
30 май 2010, неделя, 18:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Загорец (Нова Загора)     2:1 (1:1)
  [1:0 Станислав Вълков 7', 1:1 Станимир Пандуров 24', 2:1 Любен Любенов 78'-д], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                1:4 (0:3)
  [0:1 Илхан Тахир 26', 0:2 Юсеин Мустафа 30', 0:3 Боян Георгиев 39',
   1:3 Ахмед Сюнетчиев 53', 1:4 Ахмед Осман 73'], 100 зрители
Странджа-Металург (Средец) - Левски Стара Загора (Ягода)  2:1 (0:0)
  [1:0 Павел Георгиев 75', 1:1 Нейко Нейков 82', 2:1 Иван Дончев 86']
  [ид: Александър Апостолов (СМ) 70'], 100 зрители
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Христов 65']
  [чк: Митко Трендафилов (Н) 30', Георги Цъцаров (С) 89'], 500 зрители
Металик (Сопот) - Хасково (Хасково)                       3:0 сл.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Равда 1954 (Равда)                  отложен *
* - мачът е отложен заради пороен дъжд и наводнен терен.
1 юни 2010, вторник, 18:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Равда 1954 (Равда)                  1:6 (0:0)
  [0;1 Васил Даменлиев 61', 0:2 Петър Колев 65', 0:5 Васил Даменлиев 67',78',83';
   1:5 Георги Йосифов 87'-д, 1:6 Стефан Трайков 88'], 200 зрители
Ботев (Гълъбово)                                          почива

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2009/10 - Посещаемост

                                       Мах      Min    Средно

 1. Нефтохимик 1986 (Бургас)         3 500      100       885
 2. Левски 2004 (Карлово)            1 000      150       436
 3. Арда (Кърджали)                  1 500      100       425
 4. Розова долина (Казанлък)         1 000      100       342
 5. Загорец (Нова Загора)            1 000      100       284
    обща средна посещаемост                               273
 6. Габровница 04 (Горно Сахране)      500       98       251
 7. Димитровград 1947 (Димитровград)   400      100       235
 8. Равда 1954 (Равда)                 750      100       228
 9. Созопол (Созопол)                  500      100       227
10. Марица 1921 (Пловдив)              500      100       225
11. ИТД Гигант (Съединение)            700      100       223
12. Ботев (Гълъбово)                   500      100       222
13. Странджа-Металург (Средец)         500       70       204
14. Стамболово 2007 (Стамболово)       505       50       201
15. Тунджа 1915 (Ямбол)                400       50       197
  . Хеброс 1921 (Харманли)             300       50       197
17. Металик (Сопот)                    500       50       179
18. Хасково (Хасково)                  300      100       169
19. Левски Стара Загора (Ягода)        250       10        58

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2009/10 - Всички голмайстори

Голмайстори
35 - Васил Даменлиев          - Равда 1954 (Равда)
28 - Данаил Запрянов          - Левски Стара Загора (Ягода)
21 - Димитър Байрев           - Марица 1921 (Пловдив)
19 - Георги Кирилов           - Ботев (Гълъбово)
   - Райчо Танев              - ИТД Гигант (Съединение)          /вкл. 15 гола за Марица 1921 (Пловдив)/
17 - Иван Мишев               - Равда 1954 (Равда)
   - Венелин Братанов         - Розова долина (Казанлък)
16 - Милен Георгиев           - Нефтохимик 1986 (Бургас)
14 - Ирфан Юсеинов            - Марица 1921 (Пловдив)
13 - Николай Папазов          - Димитровград 1947 (Димитровград)
12 - Станислав Маламов        - Марица 1921 (Пловдив)
   - Иван Караганчев          - Металик (Сопот)
   - Станимир Пандуров        - Загорец (Нова Загора)
   - Ахмед Осман              - Арда (Кърджали)
11 - Митко Трендафилов        - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Юлий Шекеров             - Стамболово 2007 (Стамболово)
   - Живко Панайотов          - Созопол (Созопол)
10 - Тодор Киселичков         - Нефтохимик 1986 (Бургас)
   - Милен Манчев             - Левски 2004 (Карлово)
   - Коста Тодоров            - Левски Стара Загора (Ягода)
   - Андриан Лилов            - Металик (Сопот)

 9  Валентин Вълков             Загорец (Нова Загора)         
 9  Валентин Маринов            Загорец (Нова Загора)         
 9  Павел Алексиев              Равда 1954 (Равда)            
 9  Петър Кънчев                Равда 1954 (Равда)            
 9  Николай Стоичков            Розова долина (Казанлък)      
 9  Теодор Нейков               Хеброс 1921 (Харманли)        
 8  Минчо Ив.Минчев             Ботев (Гълъбово)              
 8  Костадин Апостолов          ИТД Гигант (Съединение)       
 8  Константин Костов           Левски 2004 (Карлово)         
 8  Стамен Ангелов              Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 7  Диян Хаджиев                Созопол (Созопол)             
 6  Иван Чергев                 Ботев (Гълъбово)              
 6  Енчо Георгиев               ИТД Гигант (Съединение)       
 6  Христо Терзиев              Левски Стара Загора (Ягода)   
 6  Георги Стефанов             Марица 1921 (Пловдив)         
 6  Пламен Крачунов             Марица 1921 (Пловдив)         
 6  Красимир Пчеларов           Равда 1954 (Равда)               /вкл. 4 гола за Странджа-Металург (Средец)/
 6  Костадин Арнаудов           Розова долина (Казанлък)      
 6  Ахмед Сюнетчиев             Розова долина (Казанлък)      
 5  Мехмед Сеидахмед            Арда (Кърджали)                  /вкл. 4 гола за Хасково (Хасково)/
 5  Любен Любенов               Габровница 04 (Горно Сахране) 
 5  Йозджан Махмуд              Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Светослав Каламов           Левски 2004 (Карлово)         
 5  Веселин Тахчиев             Левски 2004 (Карлово)         
 5  Николай Иванов              Левски Стара Загора (Ягода)   
 5  Петко Краев                 Металик (Сопот)               
 5  Красимир Илиев              Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 5  Мирослав Косев              Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 5  Милен Христов               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 5  Стефан Трайков              Равда 1954 (Равда)            
 5  Симеон Ганчев               Созопол (Созопол)             
 5  Павел Георгиев              Странджа-Металург (Средец)    
 5  Станимир Баев               Хеброс 1921 (Харманли)        
 5  Чавдар Камов                Хеброс 1921 (Харманли)        
 4  Сюлейман Шефкет             Арда (Кърджали)               
 4  Стоян Диков                 Ботев (Гълъбово)              
 4  Живко Господинов            Ботев (Гълъбово)              
 4  Станислав Вълков            Габровница 04 (Горно Сахране) 
 4  Димитър Урдов               Габровница 04 (Горно Сахране) 
 4  Христо Манев                ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Камен Грозданов             ИТД Гигант (Съединение)       
 4  Стоян Маринов               Левски 2004 (Карлово)         
 4  Румен Теодосиев             Левски Стара Загора (Ягода)   
 4  Александър Урумов           Марица 1921 (Пловдив)            /вкл. 3 гола за ИТД Гигант (Съединение)/
 4  Кейхан Мехмед               Металик (Сопот)               
 4  Антонио Тодоров             Нефтохимик 1986 (Бургас)         /вкл. 4 гола за Странджа-Металург (Средец)/
 4  Антон Спасов                Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 4  Петър Колев                 Равда 1954 (Равда)            
 4  Николай Стоянов             Равда 1954 (Равда)            
 4  Галин Трифонов              Розова долина (Казанлък)      
 4  Никола Людм.Николов         Стамболово 2007 (Стамболово)  
 4  Владимир Драмалиев          Стамболово 2007 (Стамболово)  
 4  Бирол Мурад                 Стамболово 2007 (Стамболово)  
 4  Христо Запрянов             Стамболово 2007 (Стамболово)  
 4  Йордан Николов              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 4  Николай Топузаков           Хеброс 1921 (Харманли)        
 4  Георги К.Иванов             Хеброс 1921 (Харманли)        
 4  Пейко Петков                Хеброс 1921 (Харманли)        
 3  Юсеин Мустафа               Арда (Кърджали)               
 3  Николай Терзиев             Арда (Кърджали)               
 3  Ахмед Б.Ахмед               Арда (Кърджали)               
 3  Александър Дерменджиев      Ботев (Гълъбово)              
 3  Николай Лесов               Габровница 04 (Горно Сахране) 
 3  Антон Колев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Драгомир Костадинов         Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Румен Иванов                Загорец (Нова Загора)         
 3  Милен Стоянов               Загорец (Нова Загора)         
 3  Васил Господарски           ИТД Гигант (Съединение)       
 3  Иван Цанков                 Левски 2004 (Карлово)         
 3  Стефан Учиков               Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Стефан Стоянов              Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Илиян Енчев                 Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Манол Георгиев              Марица 1921 (Пловдив)         
 3  Николай Богданов            Металик (Сопот)               
 3  Николай Жечев               Равда 1954 (Равда)            
 3  Николай Стойчев             Созопол (Созопол)             
 3  Димитър Белчев              Созопол (Созопол)             
 3  Живко Митев                 Стамболово 2007 (Стамболово)  
 3  Мюмюн Реджеб                Стамболово 2007 (Стамболово)  
 3  Иво Янев                    Стамболово 2007 (Стамболово)  
 3  Николай Киров               Стамболово 2007 (Стамболово)  
 3  Иво Стамболис               Странджа-Металург (Средец)    
 3  Александър Апостолов        Странджа-Металург (Средец)    
 3  Тенчо Ванчев                Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Илхан Тахир                 Арда (Кърджали)               
 2  Йордан Жаров                Арда (Кърджали)               
 2  Иван Канев                  Ботев (Гълъбово)              
 2  Калоян Славов               Ботев (Гълъбово)              
 2  Янко Енчев                  Ботев (Гълъбово)              
 2  Христо Атанасов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 2  Николай Мангелов            Димитровград 1947 (Димитровград) /вкл. 1 гол за Левски 2004 (Карлово)/
 2  Петър Станев                Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Михаил Бекяров              Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Димо Гунев                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Антон Иванов                Загорец (Нова Загора)         
 2  Иван Бозуков                Загорец (Нова Загора)         
 2  Николай Коев                ИТД Гигант (Съединение)       
 2  Никола Тодоров              ИТД Гигант (Съединение)       
 2  Виктор Кавърджиев           ИТД Гигант (Съединение)       
 2  Васил Мижорков              Левски 2004 (Карлово)         
 2  Йордан Вранчев              Левски 2004 (Карлово)         
 2  Богдан Кузмов               Левски 2004 (Карлово)            /вкл. 2 гола за ИТД Гигант (Съединение)/
 2  Стоян Грънчарски            Левски 2004 (Карлово)         
 2  Александър Белилов          Левски 2004 (Карлово)         
 2  Емил Русинов                Левски 2004 (Карлово)         
 2  Стоян Тълпигов              Левски Стара Загора (Ягода)   
 2  Георги Василев              Левски Стара Загора (Ягода)   
 2  Тодор Тодоров               Марица 1921 (Пловдив)         
 2  Динко Колев                 Металик (Сопот)               
 2  Енчо Лемперов               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 2  Костадин Джамбазов          Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 2  Трайо Грозев                Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 2  Димитър Петров              Равда 1954 (Равда)            
 2  Георги Стефанов Георгиев    Равда 1954 (Равда)            
 2  Димитър Попов               Равда 1954 (Равда)            
 2  Данаил Христов              Розова долина (Казанлък)      
 2  Ахмед Сюлейман              Розова долина (Казанлък)      
 2  Владислав Бежански          Созопол (Созопол)             
 2  Спас Дончев                 Созопол (Созопол)             
 2  Живко Димов                 Созопол (Созопол)             
 2  Мустафа Мустафа             Созопол (Созопол)             
 2  Михаил Ралев                Созопол (Созопол)             
 2  Ангел Делчев                Созопол (Созопол)             
 2  Айтекин Мустафа             Стамболово 2007 (Стамболово)  
 2  Димитър Голчев              Странджа-Металург (Средец)    
 2  Евгени Танев                Странджа-Металург (Средец)    
 2  Иван Дончев                 Странджа-Металург (Средец)    
 2  Кристиян Трифонов           Странджа-Металург (Средец)    
 2  Венелин Динков              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Динко Венц.Дерменджиев      Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Жоро Зотов                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Мартин Ангелов              Хасково (Хасково)             
 2  Румен Ников                 Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Живко Желязков              Хеброс 1921 (Харманли)        
 2  Димитър Ив.Димитров         Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Мустафа Хабиб               Арда (Кърджали)               
 1  Боян Георгиев               Арда (Кърджали)               
 1  Сюлейман Шериф              Арда (Кърджали)               
 1  Николай Вълков              Ботев (Гълъбово)              
 1  Милен Чакъров               Ботев (Гълъбово)              
 1  Пламен Димитров             Ботев (Гълъбово)              
 1  Георги Й.Георгиев           Ботев (Гълъбово)              
 1  Койчо Иванов                Ботев (Гълъбово)              
 1  Христо Любомиров            Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Бекташ Шабендер             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Николай Любенов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Красимир Кръстираев         Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Румен Салиев                Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Красимир Тонев              Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Стефан Орозов               Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Явор Попсавов               Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Красимир Стефанов           Габровница 04 (Горно Сахране) 
 1  Любомир Ангелов             Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Ивайло Андонов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Иван Чанев                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Ивайло Вълчев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Данчо Гочев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Николай Недев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Салим Мустафа               Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Хаджистоянов         Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Джейкъб Хелънкемп           Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Станислав Вачев             Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Димиев               Загорец (Нова Загора)         
 1  Николай Начев               Загорец (Нова Загора)         
 1  Хайри Мехмед                Загорец (Нова Загора)         
 1  Диман Андреев               Загорец (Нова Загора)         
 1  Георги Дим.Георгиев         Загорец (Нова Загора)         
 1  Светослав Котев             ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Светослав Славов            ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Радослав Влашев             ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Кристиян Павлов             ИТД Гигант (Съединение)       
 1  Евгени Крикуненко           Левски 2004 (Карлово)         
 1  Асен Ставрев                Левски 2004 (Карлово)         
 1  Иван Площаков               Левски 2004 (Карлово)         
 1  Костадин Косев              Левски 2004 (Карлово)         
 1  Стоян Ангелов               Левски 2004 (Карлово)         
 1  Галин Георгиев              Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Митко Филипов               Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Петър Николов               Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Росен Тонев                 Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Нейко Нейков                Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Николай Георгиев            Левски Стара Загора (Ягода)   
 1  Найден Рашков               Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Асен Вълков                 Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Антонио Цанков              Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Красимир Иванов             Марица 1921 (Пловдив)            /вкл. 1 гол за ИТД Гигант (Съединение)/
 1  Димитър Божидаров Димитров  Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Божидар Василев             Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Станимир Димитров           Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Цветан Йотов                Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Георги Неделчев             Марица 1921 (Пловдив)         
 1  Стоил Атанасов              Металик (Сопот)               
 1  Цветан Иванов               Металик (Сопот)               
 1  Емил Зарев                  Металик (Сопот)               
 1  Димитър Златев              Металик (Сопот)               
 1  Георги Колев                Металик (Сопот)               
 1  Георги Праматаров           Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Георги Иванов               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Росен Благоев               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Станимир Димитров           Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Ганчо Евтимов               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Деян Лефтеров               Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Пламен Димитров             Нефтохимик 1986 (Бургас)      
 1  Момчил Желев                Равда 1954 (Равда)            
 1  Любомир Няголов             Равда 1954 (Равда)            
 1  Васил Александров           Равда 1954 (Равда)            
 1  Цветан Канелов              Равда 1954 (Равда)            
 1  Георги Киров                Равда 1954 (Равда)            
 1  Красимир Станев             Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Аривов              Розова долина (Казанлък)      
 1  Христо Ангелов              Розова долина (Казанлък)      
 1  Валери Ангелов              Розова долина (Казанлък)      
 1  Георги Цъцаров              Созопол (Созопол)             
 1  Павел Деспов                Созопол (Созопол)             
 1  Илиян Чилибонов             Созопол (Созопол)             
 1  Желязко Тодоров             Созопол (Созопол)             
 1  Васил Стойчев               Созопол (Созопол)             
 1  Самет Шериф                 Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Джанет Адем                 Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Емил Николов                Стамболово 2007 (Стамболово)  
 1  Иван Боев                   Странджа-Металург (Средец)    
 1  Пейчо Делиминков            Странджа-Металург (Средец)    
 1  Симеон Кънев                Странджа-Металург (Средец)    
 1  Стойчо Стойчев              Странджа-Металург (Средец)    
 1  Станислав Георгиев          Странджа-Металург (Средец)    
 1  Емил Гетов                  Странджа-Металург (Средец)    
 1  Стоил Кръстев               Странджа-Металург (Средец)    
 1  Стойчо Димитров             Странджа-Металург (Средец)    
 1  Александър Димитров         Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Иван Христов                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Димо Йовчев                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Йосифов              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Мариян Недялков             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Ивайло Господинов           Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Георги Гончев               Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Андрей Урумов               Хасково (Хасково)             
 1  Димо Хаджиев                Хасково (Хасково)             
 1  Спас Урумов                 Хасково (Хасково)             
 1  Христо Христов              Хасково (Хасково)             
 1  Пламен Йорданов             Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Димитър Николаев Димитров   Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Петко Георгиев              Хеброс 1921 (Харманли)        
 1  Иван Грозев                 Хеброс 1921 (Харманли)        

Автоголове
 2  Ангел Делчев                Созопол (Созопол) - за Странджа-Металург и Металик
 1  Хайретин Реджеб             Димитровград 1947 (Димитровград) - за Марица 1921
    Христо Манев                ИТД Гигант (Съединение) - за Розова долина
    Костадин Арнаудов           Розова долина (Казанлък) - за Равда 1954
    Осман Селим                 Розова долина (Казанлък) - за Равда 1954
    Николай Цонков              Розова долина (Казанлък) - за Хеброс 1921
    Самет Шериф                 Стамболово 2007 (Стамболово) - за Равда 1954
    Валентин Иванов             Тунджа 1915 (Ямбол) - за Загорец
    Георги Николов              Тунджа 1915 (Ямбол) - за Хеброс 1921
    Петко Георгиев              Хеброс 1921 (Харманли) - за Металик

Служебни голове
54  срещу Хасково (Хасково)             - след изваждането им от ЮИ "В" АФГ за всички техни противници през пролетния полусезон
 3  срещу Хасково (Хасково)             - през есента за Левски Стара Загора (Ягода)
 9  срещу Металик (Сопот)               - за Равда 1954 (Равда), Нефтохимик 1986 (Бургас) и Арда (Кърджали)
 6  срещу Габровница 04 (Горно Сахране) - за Созопол (Созопол) и Равда 1954
 6  срещу ИТД Гигант (Съединение)       - за Созопол (Созопол) и Левски Стара Загора (Ягода)
 6  срещу Розова долина (Казанлък)      - за Хеброс 1921 (Харманли) и Габровница 04 (Горно Сахране)
 3  срещу Арда (Кърджали)               - за Нефтохимик 1986 (Бургас)
 3  срещу Левски 2004 (Карлово)         - за Нефтохимик 1986 (Бургас)
 3  срещу Левски Стара Загора (Ягода)   - за Созопол (Созопол)
 3  срещу Созопол (Созопол)             - за ИТД Гигант (Съединение)
 3  срещу Странджа-Металург (Средец)    - за Арда (Кърджали)
 3  срещу Тунджа 1915 (Ямбол)           - за Левски Стара Загора (Ягода)

Анулирани голове
 2  Данаил Запрянов             Левски Стара Загора (Ягода)
 1  Мартин Ангелов              Хасково (Хасково)
    Мехмед Сеидахмед            Арда (Кърджали)                  /вкл. 1 гол за Хасково (Хасково)/
    Венелин Братанов            Розова долина (Казанлък)
    Светлин Ганев               Розова долина (Казанлък)

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив!

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com