bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Благоевград 2010/11


ОФГ Благоевград - "Места" - изток 2010/11

                           XIII кръг

28 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
на неутрален терен: *
Граничар (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)             0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Граничар.
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  4:2
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            7:2
Кочан (Кочан) - Илинден 2005 (Илинден)                    6:1
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Бистрица 2008 (Абланица)                7:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.
Родопи (Сатовча) - Пирин (Брезница)                       5:0
Канина (Гърмен) - Пирин-Барса (Борово)                    3:0

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    13    7   6   0   22:3    27 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопи (Сатовча)                   13    9   0   4   33:17   27
 3. Граничар (Копривлен)               13    8   2   3   35:13   26
 4. Буйна Места (Мусомища)             13    7   3   3   26:17   24 [+]
 5. Кочан (Кочан)                      13    7   2   4   31:14   23
 6. Стрела 2003 (Вълкосел)             13    7   2   4   24:14   23
 7. Илинден 2005 (Илинден)             13    7   2   4   34:25   23
 8. Садово (Садово)                    13    5   4   4   19:17   19 [+]
 9. Единство 2005 (Дъбница)            13    6   0   7   32:35   18
10. Пирин (Брезница)                   13    5   2   6   23:26   17
11. Канина (Гърмен)                    13    3   1   9   17:35   10
12. Слащен 2007 (Слащен)               13    2   3   8   11:32    9
13. Бистрица 2008 (Абланица)           13    1   5   7   17:38    8
14. Пирин-Барса (Борово)               13    1   0  12    8:46    3

Бележки
  - ОС на БФС - Благоевград премахва двете "Б" ОФГ създадени през миналия сезон
и отново обособява четири подгрупи от един ранг на географски принцип, като пак
създава ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Върбица 2008 (Ореше), 2-и през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Благоевград -
"Места" - запад.
  - Минерал (Огняново), 11-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Садово (Садово), 5-и; Буйна Места (Мусомища), 7-и; и Дебрен (Дебрен), 12-и
и отказал се от участие в "Б" ОФГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон;
се включват в ОФГ Благоевград - "Места" - изток.

                           I кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Пирин-Барса (Борово) - Буйна Места (Мусомища)             0:5
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        2:1
Бистрица 2008 (Абланица) - Родопи (Сатовча)               0:4
Илинден 2005 (Илинден) - Дебрен (Дебрен)                  отложен
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      0:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Единство 2005 (Дъбница)          2:1
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    1:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Илинден 2005 (Илинден) - Дебрен (Дебрен)                  0:0

                           II кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Садово (Садово)                  1:1
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Копривлен)            2:4
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    1:0
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    1:0
Родопи (Сатовча) - Илинден 2005 (Илинден)                 2:1
Канина (Гърмен) - Бистрица 2008 (Абланица)                2:1
Пирин-Барса (Борово) - Пирин (Брезница)                   1:2

                           III кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 0:0
Бистрица 2008 (Абланица) - Пирин-Барса (Борово)           4:2
Илинден 2005 (Илинден) - Канина (Гърмен)                  3:0
Слащен 2007 (Слащен) - Родопи (Сатовча)                   0:4
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  0:0
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      3:1
Садово (Садово) - Единство 2005 (Дъбница)                 1:0

                           IV кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          5:2
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           3:0
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    1:1 *
* - Дебрен е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача, заради
    нахлуване на публика на терен и побой на публика и футболисти
    на домакините над играчи на гостите след края на мача.
Родопи (Сатовча) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 4:1
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    0:1
Пирин-Барса (Борово) - Илинден 2005 (Илинден)             1:2
Пирин (Брезница) - Бистрица 2008 (Абланица)               5:2

                           V кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бистрица 2008 (Абланица) - Буйна Места (Мусомища)         2:2
Илинден 2005 (Илинден) - Пирин (Брезница)                 4:3
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин-Барса (Борово)               3:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Канина (Гърмен)                  5:0
Граничар (Копривлен) - Родопи (Сатовча)                   5:0
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         0:0
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   3:1

                           VI кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Кочан (Кочан)                    2:1
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.
Канина (Гърмен) - Граничар (Копривлен)                    5:1
Пирин-Барса (Борово) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:0
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                   3:0
Бистрица 2008 (Абланица) - Илинден 2005 (Илинден)         4:4
13 октомври 2010, сряда, 16:00 ч
Родопи (Сатовча) - Садово (Садово)                        4:0

                           VII кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Илинден 2005 (Илинден) - Буйна Места (Мусомища)           5:0
Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица 2008 (Абланица)           1:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин (Брезница)                 4:1
Граничар (Копривлен) - Пирин-Барса (Борово)               8:0 сл. *
* - прекратен в 70' при 5:0, когато футболист на гостите удря съдията. На
    Граничар е присъдена служебна победа с 8:0.
Садово (Садово) - Канина (Гърмен)                         4:0
Единство 2005 (Дъбница) - Родопи (Сатовча)                3:2
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           1:1

                           VIII кръг

24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Дебрен (Дебрен)                  0:2
Родопи (Сатовча) - Кочан (Кочан)                          3:0
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:5
Пирин-Барса (Борово) - Садово (Садово)                    1:5
Пирин (Брезница) - Граничар (Копривлен)                   1:1
Бистрица 2008 (Абланица) - Стрела 2003 (Вълкосел)         0:0
Илинден 2005 (Илинден) - Слащен 2007 (Слащен)             6:0

                           IX кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Слащен 2007 (Слащен) - Буйна Места (Мусомища)             2:3
Стрела 2003 (Вълкосел) - Илинден 2005 (Илинден)           5:0
Граничар (Копривлен) - Бистрица 2008 (Абланица)           4:0 сл.*
* - прекратен при 1:1, когато играчи на гостите удрят съдията. В последствие
    настъпва масов бой на терена и между резервните скамейки, при който длъжностни
    лица на домакините удрят страничния съдия и треньора на гостите. На Граничар
    е присъдена служебна победа с 4:0, а отборът е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мача.
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        2:1
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин-Барса (Борово)            3:0
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           5:0
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Родопи (Сатовча)                        2:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.

                           X кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Родопи (Сатовча)                 3:0
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         1:1
Пирин-Барса (Борово) - Кочан (Кочан)                      1:6
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                5:1
Бистрица 2008 (Абланица) - Садово (Садово)                1:1
Илинден 2005 (Илинден) - Граничар (Копривлен)             0:3 сл.*
* - първоначално 2:0, в последствие на Илинден 2005 е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради участие на нередовен състезател.
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             1:2

                           XI кръг

14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Стрела 2003 (Вълкосел) - Буйна Места (Мусомища)           1:0
на неутрален терен: *
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Граничар.
Садово (Садово) - Илинден 2005 (Илинден)                  0:2
Единство 2005 (Дъбница) - Бистрица 2008 (Абланица)        4:2
Кочан (Кочан) - Пирин (Брезница)                          4:0
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Пирин-Барса (Борово)                    3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.
Родопи (Сатовча) - Канина (Гърмен)                        3:2

                           XII кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  4:1
Пирин-Барса (Борово) - Родопи (Сатовча)                   0:2
Пирин (Брезница) - Дебрен (Дебрен)                        0:1
Бистрица 2008 (Абланица) - Кочан (Кочан)                  0:2
Илинден 2005 (Илинден) - Единство 2005 (Дъбница)          6:1
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    1:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             2:1

                           XIV кръг

6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Пирин-Барса (Борово)              -
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                         -
Родопи (Сатовча) - Бистрица 2008 (Абланица)                -
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Илинден 2005 (Илинден)                   -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                       -
Единство 2005 (Дъбница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           -
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                     -

                           XV кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Садово (Садово) - Буйна Места (Мусомища)
Граничар (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)
Илинден 2005 (Илинден) - Родопи (Сатовча)
Бистрица 2008 (Абланица) - Канина (Гърмен)
Пирин (Брезница) - Пирин-Барса (Борово)

                           XVI кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)
Пирин-Барса (Борово) - Бистрица 2008 (Абланица)
Канина (Гърмен) - Илинден 2005 (Илинден)
Родопи (Сатовча) - Слащен 2007 (Слащен)
на неутрален терен: *
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дебрен.
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)
Единство 2005 (Дъбница) - Садово (Садово)

                           XVII кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Родопи (Сатовча)
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)
Илинден 2005 (Илинден) - Пирин-Барса (Борово)
Бистрица 2008 (Абланица) - Пирин (Брезница)

                           XVIII кръг

3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Бистрица 2008 (Абланица)
Пирин (Брезница) - Илинден 2005 (Илинден)
Пирин-Барса (Борово) - Слащен 2007 (Слащен)
Канина (Гърмен) - Стрела 2003 (Вълкосел)
Родопи (Сатовча) - Граничар (Копривлен)
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)

                           XIX кръг

10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Кочан (Кочан) - Буйна Места (Мусомища)
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)
Садово (Садово) - Родопи (Сатовча)
Граничар (Копривлен) - Канина (Гърмен)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин-Барса (Борово)
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)
Илинден 2005 (Илинден) - Бистрица 2008 (Абланица)

                           XX кръг

17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Илинден 2005 (Илинден)
Бистрица 2008 (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен)
Пирин (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел)
Пирин-Барса (Борово) - Граничар (Копривлен)
Канина (Гърмен) - Садово (Садово)
Родопи (Сатовча) - Единство 2005 (Дъбница)
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)

                           XXI кръг

25 април 2011, понеделник, 16:00 ч
Дебрен (Дебрен) - Буйна Места (Мусомища)
Кочан (Кочан) - Родопи (Сатовча)
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)
Садово (Садово) - Пирин-Барса (Борово)
Граничар (Копривлен) - Пирин (Брезница)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Бистрица 2008 (Абланица)
Слащен 2007 (Слащен) - Илинден 2005 (Илинден)

                           XXII кръг

1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Слащен 2007 (Слащен)
Илинден 2005 (Илинден) - Стрела 2003 (Вълкосел)
Бистрица 2008 (Абланица) - Граничар (Копривлен)
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)
Пирин-Барса (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)
Родопи (Сатовча) - Дебрен (Дебрен)

                           XXIII кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Родопи (Сатовча) - Буйна Места (Мусомища)
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)
Кочан (Кочан) - Пирин-Барса (Борово)
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)
Садово (Садово) - Бистрица 2008 (Абланица)
Граничар (Копривлен) - Илинден 2005 (Илинден)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)

                           XXIV кръг

15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Стрела 2003 (Вълкосел)
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)
Илинден 2005 (Илинден) - Садово (Садово)
Бистрица 2008 (Абланица) - Единство 2005 (Дъбница)
Пирин (Брезница) - Кочан (Кочан)
Пирин-Барса (Борово) - Дебрен (Дебрен)
Канина (Гърмен) - Родопи (Сатовча)

                           XXV кръг

22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)
Родопи (Сатовча) - Пирин-Барса (Борово)
Дебрен (Дебрен) - Пирин (Брезница)
Кочан (Кочан) - Бистрица 2008 (Абланица)
Единство 2005 (Дъбница) - Илинден 2005 (Илинден)
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)

                           XXVI кръг

29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Граничар (Копривлен)
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)
Илинден 2005 (Илинден) - Кочан (Кочан)
Бистрица 2008 (Абланица) - Дебрен (Дебрен)
Пирин (Брезница) - Родопи (Сатовча)
Пирин-Барса (Борово) - Канина (Гърмен)

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" - запад 2010/11

                           XI кръг

14 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Лисец (Осиково) - Ляски (Ново Лески)                      0:3
Гранит (Годешево) - Родопа (Рибново)                      2:4
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      8:1
на неутрален терен: *
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Туховища)        4:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак 2004.
Долен (Долен) - Върбица 2008 (Ореше)                      2:3
Плетена (Плетена)                                         почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ореляк (Лъжница)                   10    8   2   0   38:8    26 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопа (Рибново)                   10    8   1   1   36:13   25 [+]
 3. Върбица 2008 (Ореше)               10    6   2   2   33:14   20 <-
 4. Ляски (Ново Лески)                 10    6   1   3   20:10   19 [+]
 5. Лисец (Осиково)                    10    4   3   3   15:17   15 [+]
 6. Граничар (Туховища)                10    4   0   6   18:20   12 [+]
 7. Корница (Корница)                  10    4   0   6   20:39   12 [+]
 8. Плетена (Плетена)                  10    3   2   5   11:21   11 [+]
 9. Долен (Долен)                      10    3   1   6   19:17   10 [+]
10. Спартак 2004 (Долно Дряново)       10    2   0   8   12:41    6 [+]
11. Гранит (Годешево)                  10    1   0   9   15:37    3 [+][*]
--. Копривлен (Копривлен)               7    1   0   6    4:19    - [*]

Бележки
  - ОС на БФС - Благоевград премахва двете "Б" ОФГ създадени през миналия сезон
и отново обособява четири подгрупи от един ранг на географски принцип, като пак
създава ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Авангард (Бачево), 1-и през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Върбица 2008 (Ореше), 2-и в "А" ОФГ Благоевград - "Места" - изток през
изминалия сезон; е преместен в ОФГ Благоевград - "Места" - запад.
  - Планинец (Годлево), 2-и; Рила (Белица), 3-и; Миньор (Елешница), 4-и;
Ураган 1970 (Горно Драглище), 5-и; Краище (Краище), 6-и; Добринище (Добринище),
8-и; и Якоруда 2007 (Якоруда), 10-и през изминалия сезон; са преместени в ОФГ
Благоевград - "Бистрица".
  - Барселона (Борово), 9-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Ляски (Ново Лески), 1-и; Родопа (Рибново), 2-и; Плетена (Плетена), 3-и;
Ореляк (Лъжница), 4-и; Корница (Корница), 6-и; Долен (Долен), 8-и; Граничар
(Туховища), 9-и; Лисец (Осиково), 11-и; и Спартак 2004 (Долно Дряново), 13-и
и отказал се от участие в "Б" ОФГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон;
се включват в ОФГ Благоевград - "Места" - запад.
  - Буково (Буково), 10-и в "Б" ОФГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон;
се отказва от участие.
  - Гранит (Годешево) се включва в ОФГ Благоевград и е включен в групата.
  - Ореляк (Лъжница) играят домакинските си мачове в Баничан.
  - Копривлен (Копривлен) първоначално се отказва от участие в групата, в протест
срещу включването му в западната, вместо в източната подгрупа "Места" и не играе
през първите два кръга. В последствие отборът започва участие, но е изваден от
групата на 20 октомври след VII кръг след трето неявяване за мач без уважителни
причини. Мачовете му до този момент са анулирани, а противниците му до края
почиват.

                           I кръг

5 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Върбица 2008 (Ореше) - Копривлен (Копривлен)              3:0 сл.  /анулиран/
Граничар (Туховища) - Долен (Долен)                       2:1
Корница (Корница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          8:1
Родопа (Рибново) - Ореляк (Лъжница)                       2:2
Ляски (Ново Лески) - Гранит (Годешево)                    3:0
Плетена (Плетена) - Лисец (Осиково)                       1:1

                           II кръг

12 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Копривлен (Копривлен) - Лисец (Осиково)                   0:3 сл.  /анулиран/
Гранит (Годешево) - Плетена (Плетена)                     3:1
Ореляк (Лъжница) - Ляски (Ново Лески)                     3:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           1:5
Долен (Долен) - Корница (Корница)                         7:0
Върбица 2008 (Ореше) - Граничар (Туховища)                2:0

                           III кръг

19 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Граничар (Туховища) - Копривлен (Копривлен)               3:1  /анулиран/
Корница (Корница) - Върбица 2008 (Ореше)                  3:2
Родопа (Рибново) - Долен (Долен)                          4:0
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         3:1
Плетена (Плетена) - Ореляк (Лъжница)                      0:0
Лисец (Осиково) - Гранит (Годешево)                       4:2

                           IV кръг

26 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Копривлен (Копривлен) - Гранит (Годешево)                 3:0  /анулиран/
Ореляк (Лъжница) - Лисец (Осиково)                        6:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена)          1:3
Долен (Долен) - Ляски (Ново Лески)                        1:3
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   3:1
Граничар (Туховища) - Корница (Корница)                   6:2

                           V кръг

3 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Корница (Корница) - Копривлен (Копривлен)                 3:0  /анулиран/
Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    5:2
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 0:0
Плетена (Плетена) - Долен (Долен)                         2:0
Лисец (Осиково) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            2:0
Гранит (Годешево) - Ореляк (Лъжница)                      1:5

                           VI кръг

10 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Копривлен (Копривлен) - Ореляк (Лъжница)                  0:4  /анулиран/
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Гранит (Годешево)          3:2
Долен (Долен) - Лисец (Осиково)                           0:0
Върбица 2008 (Ореше) - Плетена (Плетена)                  5:0
Граничар (Туховища) - Ляски (Ново Лески)                  2:0
Корница (Корница) - Родопа (Рибново)                      0:5

                           VII кръг

17 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Родопа (Рибново) - Копривлен (Копривлен)                  3:0 сл.  /анулиран/
Ляски (Ново Лески) - Корница (Корница)                    5:0
Плетена (Плетена) - Граничар (Туховища)                   1:0
Лисец (Осиково) - Върбица 2008 (Ореше)                    2:2
Гранит (Годешево) - Долен (Долен)                         1:2
Ореляк (Лъжница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           6:1

* - Копривлен (Копривлен) е изваден от групата на 20 октомври след VII кръг
след трето неявяване за мач без уважителни причини. Мачовете му до този момент
са анулирани, а противниците му до края почиват.

                           VIII кръг

24 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Долен (Долен) - Ореляк (Лъжница)                          1:2
Върбица 2008 (Ореше) - Гранит (Годешево)                 10:2
Граничар (Туховища) - Лисец (Осиково)                     1:3
Корница (Корница) - Плетена (Плетена)                     3:0
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     3:0
Спартак 2004 (Долно Дряново)                              почива

                           IX кръг

31 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      3:5
Лисец (Осиково) - Корница (Корница)                       3:0
Гранит (Годешево) - Граничар (Туховища)                   0:2
Ореляк (Лъжница) - Върбица 2008 (Ореше)                   4:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Долен (Долен)              0:5 сл.*
* - прекратен при ?:2, когато играчи на домакините атакуват съдията, а в
    последствие хора от публиката на домакините също предизвикват безредици.
    На Спартак 2004 е присъдена служебна загуба с 0:5, а отборът е наказан
    с лишаване от домакинство за 2 мача.
Ляски (Ново Лески)                                        почива

                           X кръг

7 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       4:0
Граничар (Туховища) - Ореляк (Лъжница)                    0:2
Корница (Корница) - Гранит (Годешево)                     3:2
Родопа (Рибново) - Лисец (Осиково)                        2:0
Ляски (Ново Лески) - Плетена (Плетена)                    3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Долен (Долен)                                             почива

                           XII кръг

20 март 2011, неделя, 10:30 ч
Долен (Долен) - Граничар (Туховища)                        -
на неутрален терен: *
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Корница (Корница)           -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак 2004.
Ореляк (Лъжница) - Родопа (Рибново)                        -
Гранит (Годешево) - Ляски (Ново Лески)                     -
Лисец (Осиково) - Плетена (Плетена)                        -
Върбица 2008 (Ореше)                                      почива

                           XIII кръг

27 март 2011, неделя, 10:30 ч
Лисец (Осиково) - почива
Плетена (Плетена) - Гранит (Годешево)
Ляски (Ново Лески) - Ореляк (Лъжница)
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)
Корница (Корница) - Долен (Долен)
Граничар (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше)

                           XIV кръг

3 април 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Граничар (Туховища)
Върбица 2008 (Ореше) - Корница (Корница)
Долен (Долен) - Родопа (Рибново)
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)
Ореляк (Лъжница) - Плетена (Плетена)
Гранит (Годешево) - Лисец (Осиково)

                           XV кръг

10 април 2011, неделя, 10:30 ч
Гранит (Годешево) - почива
Лисец (Осиково) - Ореляк (Лъжница)
Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)
Ляски (Ново Лески) - Долен (Долен)
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)
Корница (Корница) - Граничар (Туховища)

                           XVI кръг

17 април 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Корница (Корница)
Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)
Долен (Долен) - Плетена (Плетена)
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Лисец (Осиково)
Ореляк (Лъжница) - Гранит (Годешево)

                           XVII кръг

25 април 2011, понеделник, 10:30 ч
Ореляк (Лъжница) - почива
Гранит (Годешево) - Спартак 2004 (Долно Дряново)
Лисец (Осиково) - Долен (Долен)
Плетена (Плетена) - Върбица 2008 (Ореше)
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Туховища)
Родопа (Рибново) - Корница (Корница)

                           XVIII кръг

1 май 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Родопа (Рибново)
Корница (Корница) - Ляски (Ново Лески)
Граничар (Туховища) - Плетена (Плетена)
Върбица 2008 (Ореше) - Лисец (Осиково)
Долен (Долен) - Гранит (Годешево)
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ореляк (Лъжница)

                           XIX кръг

8 май 2011, неделя, 10:30 ч
Спартак 2004 (Долно Дряново) - почива
Ореляк (Лъжница) - Долен (Долен)
Гранит (Годешево) - Върбица 2008 (Ореше)
Лисец (Осиково) - Граничар (Туховища)
Плетена (Плетена) - Корница (Корница)
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)

                           XX кръг

15 май 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Ляски (Ново Лески)
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)
Корница (Корница) - Лисец (Осиково)
Граничар (Туховища) - Гранит (Годешево)
Върбица 2008 (Ореше) - Ореляк (Лъжница)
Долен (Долен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)

                           XXI кръг

22 май 2011, неделя, 10:30 ч
Долен (Долен) - почива
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше)
Ореляк (Лъжница) - Граничар (Туховища)
Гранит (Годешево) - Корница (Корница)
Лисец (Осиково) - Родопа (Рибново)
Плетена (Плетена) - Ляски (Ново Лески)

                           XXII кръг

29 май 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Плетена (Плетена)
Ляски (Ново Лески) - Лисец (Осиково)
Родопа (Рибново) - Гранит (Годешево)
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)
Граничар (Туховища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)
Върбица 2008 (Ореше) - Долен (Долен)

нагоре


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2010/11

                           XIII кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                3:0
Рила (Белица) - Добринище (Добринище)                     3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Изтребител (Ново Делчево)  1:2
Миньор (Елешница) - Балкан (Церово)                       5:0
Септември II (Симитли) - Атлетик-Рилци (Рилци)            0:0
Ветрен (Полена) - Якоруда 2007 (Якоруда)                  5:1
Краище (Краище) - Бистрица (Катунци)                      1:4

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Планинец (Годлево)                 13   10   1   2   30:8    31
-------------------------------------------------------------------
 2. Атлетик-Рилци (Рилци)              13    9   2   2   29:6    29 [*]
 3. Изтребител (Ново Делчево)          13    9   0   4   29:15   27
 4. Бистрица (Катунци)                 13    9   0   4   40:18   27
 5. Рила (Белица)                      13    7   1   5   38:33   22
 6. Левски 2008 (Крупник)              13    5   5   3   18:15   20
 7. Миньор (Елешница)                  13    5   4   4   37:20   19
 8. Септември II (Симитли)             13    4   4   5   12:20   16 [+][*]
 9. Балкан (Церово)                    13    4   3   6   21:40   15 [+]
10. Ветрен (Полена)                    13    4   3   6   23:29   15
11. Краище (Краище)                    13    4   0   9   28:40   12
12. Ураган 1970 (Горно Драглище)       13    3   3   7   13:29   12
13. Якоруда 2007 (Якоруда)             13    2   1  10   15:36    7
14. Добринище (Добринище)              13    1   3   9   11:35    6

Бележки
  - ОС на БФС - Благоевград премахва двете "Б" ОФГ създадени през миналия сезон
и отново обособява четири подгрупи от един ранг на географски принцип, като пак
създава ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Планинец (Годлево), 2-и; Рила (Белица), 3-и; Миньор (Елешница), 4-и;
Ураган 1970 (Горно Драглище), 5-и; Краище (Краище), 6-и; Добринище (Добринище),
8-и; и Якоруда 2007 (Якоруда), 10-и в "А" ОФГ Благоевград - "Места" - запад през
изминалия сезон; са преместени в ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Рилци 2006 (Рилци), 1-и; Изтребител (Ново Делчево), 2-и; Бистрица (Катунци),
3-и; Атлетик (Благоевград), 4-и; Левски 2008 (Крупник), 6-и; и Ветрен (Полена),
7-и в "А" ОФГ Благоевград - "Струма" през изминалия сезон; са преместени в ОФГ
Благоевград - "Бистрица".
  - Балкан (Церово), 7-и в "Б" ОФГ Струма през изминалия сезон; се включва в
ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Рилци 2006 (Рилци), 1-и; и Атлетик (Благоевград), 3-и в "А" ОФГ Благоевград -
Струма през изминалия сезон; се обединяват. Новият отбор е Атлетик-Рилци (Рилци).
  - Септември II (Симитли) се включва в ОФГ Благоевград и е включен в групата.
Отборът играе домакинските си мачове в Полето.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бистрица (Катунци) - Левски 2008 (Крупник)                4:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Краище (Краище)                  2:0
Атлетик-Рилци (Рилци) - Ветрен (Полена)                   3:1
Балкан (Церово) - Септември II (Симитли)                  1:1
Изтребител (Ново Делчево) - Миньор (Елешница)             1:0
Добринище (Добринище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      2:2
Планинец (Годлево) - Рила (Белица)                        4:0

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Рила (Белица)                     1:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         2:1
Миньор (Елешница) - Добринище (Добринище)                 5:0
Септември II (Симитли) - Изтребител (Ново Делчево)        1:2
Ветрен (Полена) - Балкан (Церово)                         1:1
Краище (Краище) - Атлетик-Рилци (Рилци)                   0:5
Бистрица (Катунци) - Якоруда 2007 (Якоруда)               6:2

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Якоруда 2007 (Якоруда) - Левски 2008 (Крупник)            0:0
Атлетик-Рилци (Рилци) - Бистрица (Катунци)                1:0
Балкан (Церово) - Краище (Краище)                         3:2
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               8:0
Добринище (Добринище) - Септември II (Симитли)            1:1
Планинец (Годлево) - Миньор (Елешница)                    1:1
Рила (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)              3:0

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      2:0
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         4:4
Септември II (Симитли) - Планинец (Годлево)               1:4
Ветрен (Полена) - Добринище (Добринище)                   2:0
Краище (Краище) - Изтребител (Ново Делчево)               1:0
Бистрица (Катунци) - Балкан (Церово)                      5:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Атлетик-Рилци (Рилци)            0:1

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Атлетик-Рилци (Рилци) - Левски 2008 (Крупник)             0:0
Балкан (Церово) - Якоруда 2007 (Якоруда)                  2:1
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            2:0
Добринище (Добринище) - Краище (Краище)                   3:6
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      1:0
Рила (Белица) - Септември II (Симитли)                    3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор (Елешница)          0:0

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Миньор (Елешница)                 3:2
Септември II (Симитли) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     0:0
Ветрен (Полена) - Рила (Белица)                           3:2
Краище (Краище) - Планинец (Годлево)                      3:2
Бистрица (Катунци) - Добринище (Добринище)                3:0 сл. *
* - гостите не събират отбор за мача и не се явяват.
Якоруда 2007 (Якоруда) - Изтребител (Ново Делчево)        0:2
Атлетик-Рилци (Рилци) - Балкан (Церово)                   5:1

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Балкан (Церово) - Левски 2008 (Крупник)                   2:2
Изтребител (Ново Делчево) - Атлетик-Рилци (Рилци)         2:1
Добринище (Добринище) - Якоруда 2007 (Якоруда)            3:1
Планинец (Годлево) - Бистрица (Катунци)                   2:0
Рила (Белица) - Краище (Краище)                           5:3
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            1:0
Миньор (Елешница) - Септември II (Симитли)                6:0

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Септември II (Симитли)            2:0
Ветрен (Полена) - Миньор (Елешница)                       2:2
Краище (Краище) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            5:0
Бистрица (Катунци) - Рила (Белица)                        7:2
Якоруда 2007 (Якоруда) - Планинец (Годлево)               0:1
Атлетик-Рилци (Рилци) - Добринище (Добринище)             отложен
Балкан (Церово) - Изтребител (Ново Делчево)               4:2
по-късно
Атлетик-Рилци (Рилци) - Добринище (Добринище)             3:0

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Изтребител (Ново Делчево) - Левски 2008 (Крупник)         0:3 сл.*
* - прекратен след масов побой между играчи на двата отбора. На Изтребител
    е присъдена служебна загуба с 0:3, а отборът е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мача.
Добринище (Добринище) - Балкан (Церово)                   2:3
Планинец (Годлево) - Атлетик-Рилци (Рилци)                2:0
Рила (Белица) - Якоруда 2007 (Якоруда)                    7:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Бистрица (Катунци)         1:5
Миньор (Елешница) - Краище (Краище)                       4:1
Септември II (Симитли) - Ветрен (Полена)                  2:0

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена)                   1:1
Краище (Краище) - Септември II (Симитли)                  0:2
Бистрица (Катунци) - Миньор (Елешница)                    3:2
Якоруда 2007 (Якоруда) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     5:1
Атлетик-Рилци (Рилци) - Рила (Белица)                     4:0
Балкан (Церово) - Планинец (Годлево)                      1:3
11 декември 2010, събота, 14:00 ч
Изтребител (Ново Делчево) - Добринище (Добринище)         3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Изтребител.

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Добринище (Добринище) - Левски 2008 (Крупник)             0:0
Планинец (Годлево) - Изтребител (Ново Делчево)            3:0
Рила (Белица) - Балкан (Церово)                           6:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Атлетик-Рилци (Рилци)      0:2
Миньор (Елешница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                6:1
Септември II (Симитли) - Бистрица (Катунци)               2:1
Ветрен (Полена) - Краище (Краище)                         7:5

                           XII кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Левски 2008 (Крупник) - Краище (Краище)                   3:1
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      2:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Септември II (Симитли)           0:2
Атлетик-Рилци (Рилци) - Миньор (Елешница)                 4:0
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            2:5
на неутрален терен: *
Изтребител (Ново Делчево) - Рила (Белица)                 5:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Изтребител.
Добринище (Добринище) - Планинец (Годлево)                0:3

                           XIV кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Бистрица (Катунци)                 -
Краище (Краище) - Якоруда 2007 (Якоруда)                   -
Ветрен (Полена) - Атлетик-Рилци (Рилци)                    -
Септември II (Симитли) - Балкан (Церово)                   -
Миньор (Елешница) - Изтребител (Ново Делчево)              -
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Добринище (Добринище)       -
Рила (Белица) - Планинец (Годлево)                         -

                           XV кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Рила (Белица) - Левски 2008 (Крупник)
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)
Добринище (Добринище) - Миньор (Елешница)
Изтребител (Ново Делчево) - Септември II (Симитли)
Балкан (Церово) - Ветрен (Полена)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Краище (Краище)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Бистрица (Катунци)

                           XVI кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Якоруда 2007 (Якоруда)
Бистрица (Катунци) - Атлетик-Рилци (Рилци)
Краище (Краище) - Балкан (Церово)
Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево)
Септември II (Симитли) - Добринище (Добринище)
Миньор (Елешница) - Планинец (Годлево)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рила (Белица)

                           XVII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)
Планинец (Годлево) - Септември II (Симитли)
Добринище (Добринище) - Ветрен (Полена)
Изтребител (Ново Делчево) - Краище (Краище)
Балкан (Церово) - Бистрица (Катунци)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Якоруда 2007 (Якоруда)

                           XVIII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Атлетик-Рилци (Рилци)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Балкан (Церово)
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)
Краище (Краище) - Добринище (Добринище)
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)
Септември II (Симитли) - Рила (Белица)
Миньор (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)

                           XIX кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Миньор (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Септември II (Симитли)
Рила (Белица) - Ветрен (Полена)
Планинец (Годлево) - Краище (Краище)
Добринище (Добринище) - Бистрица (Катунци)
Изтребител (Ново Делчево) - Якоруда 2007 (Якоруда)
Балкан (Церово) - Атлетик-Рилци (Рилци)

                           XX кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Балкан (Церово)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Добринище (Добринище)
Бистрица (Катунци) - Планинец (Годлево)
Краище (Краище) - Рила (Белица)
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)
Септември II (Симитли) - Миньор (Елешница)

                           XXI кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Септември II (Симитли) - Левски 2008 (Крупник)
Миньор (Елешница) - Ветрен (Полена)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Краище (Краище)
Рила (Белица) - Бистрица (Катунци)
Планинец (Годлево) - Якоруда 2007 (Якоруда)
Добринище (Добринище) - Атлетик-Рилци (Рилци)
Изтребител (Ново Делчево) - Балкан (Церово)

                           XXII кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Изтребител (Ново Делчево)
Балкан (Церово) - Добринище (Добринище)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Планинец (Годлево)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Рила (Белица)
Бистрица (Катунци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)
Краище (Краище) - Миньор (Елешница)
Ветрен (Полена) - Септември II (Симитли)

                           XXIII кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник)
Септември II (Симитли) - Краище (Краище)
Миньор (Елешница) - Бистрица (Катунци)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Якоруда 2007 (Якоруда)
Рила (Белица) - Атлетик-Рилци (Рилци)
Планинец (Годлево) - Балкан (Церово)
Добринище (Добринище) - Изтребител (Ново Делчево)

                           XXIV кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Добринище (Добринище)
Изтребител (Ново Делчево) - Планинец (Годлево)
Балкан (Церово) - Рила (Белица)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Миньор (Елешница)
Бистрица (Катунци) - Септември II (Симитли)
Краище (Краище) - Ветрен (Полена)

                           XXV кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Краище (Краище) - Левски 2008 (Крупник)
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)
Септември II (Симитли) - Якоруда 2007 (Якоруда)
Миньор (Елешница) - Атлетик-Рилци (Рилци)
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Церово)
Рила (Белица) - Изтребител (Ново Делчево)
Планинец (Годлево) - Добринище (Добринище)

                           XXVI кръг

28 май 2011, събота, 17:00 ч
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)
Добринище (Добринище) - Рила (Белица)
Изтребител (Ново Делчево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)
Балкан (Церово) - Миньор (Елешница)
Атлетик-Рилци (Рилци) - Септември II (Симитли)
Якоруда 2007 (Якоруда) - Ветрен (Полена)
Бистрица (Катунци) - Краище (Краище)

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2010/11

                           XVII кръг

26 февруари 2011, събота, 14:30 ч
Спартак 2007 (Склаве) - Локомотив (Дамяница)              3:0
Струма (Марикостиново) - Струма 2005 (Струмяни)           2:0
Първомай (Първомай) - Калабак (Самуилово)                 2:0
Светкавица (Митино) - Старчево 2010 (Старчево)            3:0
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              0:2
Беласица 1923 (Петрич) - Спортист (Струма/Лебница)        4:1
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    2:2
Илинден (Ключ)                                            почива

                           Kласиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Беласица 1923 (Петрич)             16   14   2   0   66:10   44 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Подгорец (Коларово)                16   11   3   2   35:11   36 [+]
 3. Светкавица (Митино)                16   10   3   3   33:18   33 [+]
 4. Първомай (Първомай)                16   10   2   4   36:17   32 [+]
 5. Спартак 2007 (Склаве)              16    8   1   7   36:27   25 [+]
 6. Локомотив (Дамяница)               15    7   2   6   24:23   23
 7. Илинден (Ключ)                     15    7   1   7   34:33   22 [+][*]
 8. Струма (Марикостиново)             15    5   4   6   20:31   19
 9. Струма 2005 (Струмяни)             16    5   4   7   31:33   19 [+]
10. Калабак (Самуилово)                16    5   4   7   21:32   19 [+]
11. Ураган (Михнево)                   16    4   4   8   29:52   16 [+]
12. Вихър (Кавракирово)                15    3   5   7   19:40   14 [+]
13. Спортист (Струма/Лебница)          16    3   4   9   33:32   13 [+]
14. Старчево 2010 (Старчево)           16    3   1  12   18:46   10 [+][*]
15. Беласица 08 (Беласица)             16    2   2  12   20:50    8 [+]

Бележки
  - ОС на БФС - Благоевград премахва двете "Б" ОФГ създадени през миналия сезон
и отново обособява четири подгрупи от един ранг на географски принцип, като пак
създава ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Беласица (Петрич), 9-и в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва
от участие и след пререгистрация се включва в ОФГ Благоевград - "Струма" като
Беласица 1923 (Петрич).
  - Рилци 2006 (Рилци), 1-и; Изтребител (Ново Делчево), 2-и; Бистрица (Катунци),
3-и; Атлетик (Благоевград), 4-и; Левски 2008 (Крупник), 6-и; и Ветрен (Полена),
7-и през изминалия сезон; са преместени в ОФГ Благоевград - "Бистрица".
  - Орел (Лебница), 8-и в "Б" ОФГ Струма през изминалия сезон; се отказва от
участие.
  - Илинден (Ключ) и Старчево 2010 (Старчево) се включват в ОФГ Благоевград и
са включени в групата.
  - Старчево 2010 (Старчево) играе домакинските си мачове в Кърналово.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ураган (Михнево) - Спортист (Струма/Лебница)              отложен
Беласица 1923 (Петрич) - Подгорец (Коларово)              4:0
Беласица 08 (Беласица) - Старчево 2010 (Старчево)         2:0
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 3:1
Първомай (Първомай) - Струма 2005 (Струмяни)              5:1
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             1:0
Спартак 2007 (Склаве) - Илинден (Ключ)                    3:2
11 декември 2010, събота, 14:00 ч
Ураган (Михнево) - Спортист (Струма/Лебница)              3:1
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Локомотив (Дамяница) - Спартак 2007 (Склаве)              3:2
Струма 2005 (Струмяни) - Струма (Марикостиново)           1:2
Калабак (Самуилово) - Първомай (Първомай)                 0:3
Старчево 2010 (Старчево) - Светкавица (Митино)            1:3
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              2:0
Спортист (Струма/Лебница) - Беласица 1923 (Петрич)        1:1
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    1:1
Илинден (Ключ)                                            почива

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Беласица 1923 (Петрич) - Вихър (Кавракирово)              9:1
Беласица 08 (Беласица) - Спортист (Струма/Лебница)        3:1
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 0:3
Първомай (Първомай) - Старчево 2010 (Старчево)            3:1
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              0:0
Спартак 2007 (Склаве) - Струма 2005 (Струмяни)            3:1
Илинден (Ключ) - Локомотив (Дамяница)                     4:1
Ураган (Михнево)                                          почива

                           IV кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Илинден (Ключ)                   2:0
Калабак (Самуилово) - Спартак 2007 (Склаве)               2:1
Старчево 2010 (Старчево) - Струма (Марикостиново)         1:1
Подгорец (Коларово) - Първомай (Първомай)                 0:0
Спортист (Струма/Лебница) - Светкавица (Митино)           2:2
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              4:1
Ураган (Михнево) - Беласица 1923 (Петрич)                 1:10
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           V кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 1:2
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 3:0
Първомай (Първомай) - Спортист (Струма/Лебница)           2:1
Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово)              1:1
Спартак 2007 (Склаве) - Старчево 2010 (Старчево)          0:1
Илинден (Ключ) - Калабак (Самуилово)                      1:1
Локомотив (Дамяница) - Струма 2005 (Струмяни)             4:1
Беласица 1923 (Петрич)                                    почива

                           VI кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Калабак (Самуилово) - Локомотив (Дамяница)                1:1
Старчево 2010 (Старчево) - Илинден (Ключ)                 2:3
Подгорец (Коларово) - Спартак 2007 (Склаве)               4:0
Спортист (Струма/Лебница) - Струма (Марикостиново)        6:2
Вихър (Кавракирово) - Първомай (Първомай)                 1:3
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    2:3
Беласица 1923 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)           7:0  /или 9:0/
Струма 2005 (Струмяни)                                    почива

                           VII кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Светкавица (Митино) - Беласица 1923 (Петрич)              0:2
Първомай (Първомай) - Ураган (Михнево)                    3:2
Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово)              1:1
Спартак 2007 (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)         4:2
Илинден (Ключ) - Подгорец (Коларово)                      1:3
Локомотив (Дамяница) - Старчево 2010 (Старчево)           1:0
Струма 2005 (Струмяни) - Калабак (Самуилово)              7:0
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           VIII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Старчево 2010 (Старчево) - Струма 2005 (Струмяни)         0:2
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Дамяница)                2:1
Спортист (Струма/Лебница) - Илинден (Ключ)                1:2
Вихър (Кавракирово) - Спартак 2007 (Склаве)               1:1
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 4:5
Беласица 1923 (Петрич) - Първомай (Първомай)              1:0
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              1:5
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           IX кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Първомай (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)              7:1
Струма (Марикостиново) - Беласица 1923 (Петрич)           1:2
Спартак 2007 (Склаве) - Ураган (Михнево)                  3:0
Илинден (Ключ) - Вихър (Кавракирово)                      3:1
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          2:1
Струма 2005 (Струмяни) - Подгорец (Коларово)              отложен
Калабак (Самуилово) - Старчево 2010 (Старчево)            3:1
8 декември 2010, сряда, 14:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Подгорец (Коларово)              2:1
Светкавица (Митино)                                       почива

                           X кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 4:0
Спортист (Струма/Лебница) - Струма 2005 (Струмяни)        2:2
Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Дамяница)                1:1
Ураган (Михнево) - Илинден (Ключ)                         4:2
Беласица 1923 (Петрич) - Спартак 2007 (Склаве)            3:0
Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:3
Светкавица (Митино) - Първомай (Първомай)                 1:1
Старчево 2010 (Старчево)                                  почива

                           XI кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино)              0:1
Спартак 2007 (Склаве) - Беласица 08 (Беласица)            3:0
Илинден (Ключ) - Беласица 1923 (Петрич)                   2:4
Локомотив (Дамяница) - Ураган (Михнево)                   5:1
Струма 2005 (Струмяни) - Вихър (Кавракирово)              2:3
Калабак (Самуилово) - Спортист (Струма/Лебница)           3:2
Старчево 2010 (Старчево) - Подгорец (Коларово)            1:3
Първомай (Първомай)                                       почива

                           XII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Спортист (Струма/Лебница) - Старчево 2010 (Старчево)      5:0
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 1:0
Ураган (Михнево) - Струма 2005 (Струмяни)                 4:4
Беласица 1923 (Петрич) - Локомотив (Дамяница)             2:1
Беласица 08 (Беласица) - Илинден (Ключ)                   1:3
Светкавица (Митино) - Спартак 2007 (Склаве)               3:1
Първомай (Първомай) - Струма (Марикостиново)              2:0
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           XIII кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Спартак 2007 (Склаве) - Първомай (Първомай)               2:0
Илинден (Ключ) - Светкавица (Митино)                      2:3
Локомотив (Дамяница) - Беласица 08 (Беласица)             2:1
Струма 2005 (Струмяни) - Беласица 1923 (Петрич)           0:3
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    6:0
Старчево 2010 (Старчево) - Вихър (Кавракирово)            3:2
Подгорец (Коларово) - Спортист (Струма/Лебница)           2:1
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XIV кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 0:4
Ураган (Михнево) - Старчево 2010 (Старчево)               3:2
Беласица 1923 (Петрич) - Калабак (Самуилово)              4:1
Беласица 08 (Беласица) - Струма 2005 (Струмяни)           3:3
Светкавица (Митино) - Локомотив (Дамяница)                2:0
Първомай (Първомай) - Илинден (Ключ)                      4:2
Струма (Марикостиново) - Спартак 2007 (Склаве)            1:7
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XV кръг

4 декември 2010, събота, 14:00 ч
Илинден (Ключ) - Струма (Марикостиново)                   3:0 сл.
Локомотив (Дамяница) - Първомай (Първомай)                2:1
Струма 2005 (Струмяни) - Светкавица (Митино)              1:1
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              2:2
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 1923 (Петрич)         1:10
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    4:0
Спортист (Струма/Лебница) - Вихър (Кавракирово)           6:0
Спартак 2007 (Склаве)                                     почива

                           XVI кръг

19 февруари 2011, събота, 14:30 ч
Спортист (Струма/Лебница) - Ураган (Михнево)              0:0
Подгорец (Коларово) - Беласица 1923 (Петрич)              0:0
Старчево 2010 (Старчево) - Беласица 08 (Беласица)         4:2
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 1:0
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             отложен
Илинден (Ключ) - Спартак 2007 (Склаве)                    4:3
20 февруари 2011, неделя, 14:30 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Първомай (Първомай)              2:0
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           XVIII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Вихър (Кавракирово) - Беласица 1923 (Петрич)               -
Спортист (Струма/Лебница) - Беласица 08 (Беласица)         -
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                  -
Старчево 2010 (Старчево) - Първомай (Първомай)             -
Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново)               -
Локомотив (Дамяница) - Илинден (Ключ)                      -
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Спартак 2007 (Склаве)             -
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XIX кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Локомотив (Дамяница) - почива
Илинден (Ключ) - Струма 2005 (Струмяни)
Спартак 2007 (Склаве) - Калабак (Самуилово)
Струма (Марикостиново) - Старчево 2010 (Старчево)
Първомай (Първомай) - Подгорец (Коларово)
Светкавица (Митино) - Спортист (Струма/Лебница)
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)
Беласица 1923 (Петрич) - Ураган (Михнево)

                           XX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
почива - Беласица 1923 (Петрич)
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)
Спортист (Струма/Лебница) - Първомай (Първомай)
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)
Старчево 2010 (Старчево) - Спартак 2007 (Склаве)
Калабак (Самуилово) - Илинден (Ключ)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Локомотив (Дамяница)

                           XXI кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - почива
Локомотив (Дамяница) - Калабак (Самуилово)
Илинден (Ключ) - Старчево 2010 (Старчево)
Спартак 2007 (Склаве) - Подгорец (Коларово)
Струма (Марикостиново) - Спортист (Струма/Лебница)
Първомай (Първомай) - Вихър (Кавракирово)
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)
Беласица 08 (Беласица) - Беласица 1923 (Петрич)

                           XXII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
почива - Беласица 08 (Беласица)
Беласица 1923 (Петрич) - Светкавица (Митино)
Ураган (Михнево) - Първомай (Първомай)
Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново)
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак 2007 (Склаве)
Подгорец (Коларово) - Илинден (Ключ)
Старчево 2010 (Старчево) - Локомотив (Дамяница)
Калабак (Самуилово) - Струма 2005 (Струмяни)

                           XXIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Калабак (Самуилово) - почива
Локомотив (Дамяница) - Подгорец (Коларово)
Илинден (Ключ) - Спортист (Струма/Лебница)
Спартак 2007 (Склаве) - Вихър (Кавракирово)
Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево)
Първомай (Първомай) - Беласица 1923 (Петрич)
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Старчево 2010 (Старчево)

                           XXIV кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
почива - Светкавица (Митино)
Беласица 08 (Беласица) - Първомай (Първомай)
Беласица 1923 (Петрич) - Струма (Марикостиново)
Ураган (Михнево) - Спартак 2007 (Склаве)
Вихър (Кавракирово) - Илинден (Ключ)
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)
Подгорец (Коларово) - Струма 2005 (Струмяни)
Старчево 2010 (Старчево) - Калабак (Самуилово)

                           XXV кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Старчево 2010 (Старчево) - почива
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)
Локомотив (Дамяница) - Вихър (Кавракирово)
Илинден (Ключ) - Ураган (Михнево)
Спартак 2007 (Склаве) - Беласица 1923 (Петрич)
Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)
Първомай (Първомай) - Светкавица (Митино)
24 април 2011, неделя, 16:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Спортист (Струма/Лебница)

                           XXVI кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
почива - Първомай (Първомай)
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)
Беласица 08 (Беласица) - Спартак 2007 (Склаве)
Беласица 1923 (Петрич) - Илинден (Ключ)
Ураган (Михнево) - Локомотив (Дамяница)
Вихър (Кавракирово) - Струма 2005 (Струмяни)
Спортист (Струма/Лебница) - Калабак (Самуилово)
Подгорец (Коларово) - Старчево 2010 (Старчево)

                           XXVII кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Подгорец (Коларово) - почива
Старчево 2010 (Старчево) - Спортист (Струма/Лебница)
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)
Локомотив (Дамяница) - Беласица 1923 (Петрич)
Илинден (Ключ) - Беласица 08 (Беласица)
Спартак 2007 (Склаве) - Светкавица (Митино)
Струма (Марикостиново) - Първомай (Първомай)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Ураган (Михнево)

                           XXVIII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
почива - Струма (Марикостиново)
Първомай (Първомай) - Спартак 2007 (Склаве)
Светкавица (Митино) - Илинден (Ключ)
Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Дамяница)
Беласица 1923 (Петрич) - Струма 2005 (Струмяни)
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)
Вихър (Кавракирово) - Старчево 2010 (Старчево)
Спортист (Струма/Лебница) - Подгорец (Коларово)

                           XXIX кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Струма/Лебница) - почива
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)
Старчево 2010 (Старчево) - Ураган (Михнево)
Калабак (Самуилово) - Беласица 1923 (Петрич)
Локомотив (Дамяница) - Светкавица (Митино)
Илинден (Ключ) - Първомай (Първомай)
Спартак 2007 (Склаве) - Струма (Марикостиново)
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Беласица 08 (Беласица)

                           XXX кръг

28 май 2011, събота, 17:00 ч
почива - Спартак 2007 (Склаве)
Струма (Марикостиново) - Илинден (Ключ)
Първомай (Първомай) - Локомотив (Дамяница)
Светкавица (Митино) - Струма 2005 (Струмяни)
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)
Беласица 1923 (Петрич) - Старчево 2010 (Старчево)
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)
Вихър (Кавракирово) - Спортист (Струма/Лебница)

нагоре


ОФГ Благоевград - финали 2010/11

                           Финали

нагоре

Благодарим на Струма.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com