bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Юноши младша възраст (род.1994): Елитна група 2010/11

                           XVI кръг

26 февруари 2011, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                     -
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                  -
26 февруари 2011, събота, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Векта (Пловдив)                     -
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       -
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)     -
27 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
Берое (Стара Загора) - Пирин 2001 (Благоевград)            -
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                 -
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                  -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 15   12   1   2   30:15   37
 2. Левски (София)                     15   11   2   2   43:12   35
 3. Славия 1913 (София)                15    9   4   2   22:11   31
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             15    9   3   3   30:10   30 [+]
 5. Литекс (Ловеч)                     15    9   2   4   31:18   29
 6. Локомотив 1936 (Пловдив)           15    7   3   5   27:19   24
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         15    7   2   6   23:23   23
 8. Векта (Пловдив)                    15    7   2   6   22:26   23 [+]
 9. Чавдар (Етрополе)                  15    5   4   6   17:18   19
10. Берое (Стара Загора)               15    6   0   9   18:28   18 [*]
11. Пирин 2001 (Благоевград)           15    5   2   8   18:20   17
12. Локомотив (София)                  15    5   2   8   10:22   17
13. ЦСКА (София)                       15    4   2   9   24:37   14
14. Ботев 2002 (Пловдив)               15    3   2  10   14:32   11
-------------------------------------------------------------------
15. Пирин Благоевград (Благоевград)    15    2   2  11    8:29    8
16. Сливен 2000 (Сливен)               15    1   3  11    7:24    6

Бележки
  - На практика при попълването на групата за новия сезон не присъства
принцип на изпадане и класиране, макар в някои зонални съвети на БФС да
се играят квалификации за попълване на групата, в последствие останали
без значение.
  - Видима-Раковски (Севлиево), 14-ти през изминалия сезон; се отказва
от участие. Неговото място е заето от Берое (Стара Загора), 15-ти през
изминалия сезон; който освен че заема място на изпадане, първоначално
се и отказва от участие.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) и Векта (Пловдив) се включват в групата.
  - Отборите играят домакинските си срещи както следва:
    - Берое (Стара Загора) - в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора;
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Векта (Пловдив) - в Пловдив, спортен комплекс "Векта";
    - Литекс (Ловеч) - в Ловеч, ст."Салито";
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Пирин Благоевград (Благоевград) - в Рилци;
    - ЦСКА (София) - в София, ст."Българска армия";
    - Чавдар (Етрополе) - в Правец;
    - Черно море (Варна) - в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител";
    - Черноморец Бургас (Бургас) - в Бургас, ст."Черноморец";
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.

                           I кръг

7 август 2010, събота, 10:30 ч
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    0:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Илиев 30']
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 4:3 (3:2)
  [0:1 ??? 1п, 1:1 Радослав Градев 1п, 1:2 ??? 1п,
   2:2 Стоян Кижев 1п, 3:2 Милчо Ангелов 1п, 3:3 ??? 2п,
   4:3 Стоян Калев 70']
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)                 1:4 (1:1)
  [1:0 Ангел Здравчев 1п, 1:1 Николай Николов 14', 1:2 Станислав Йорданов 60',
   1:3 ??? 2п, 1:4 Йордан Пенев 74']
7 август 2010, събота, 17:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)           3:0
  [Ромео Николов, Марио Хаджиев, Джани Зайданов]
Векта (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    2:0
8 август 2010, неделя, 17:30 ч
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      0:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)    1:2
10 август 2010, вторник, 17:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:1

                           II кръг

14 август 2010, събота, 18:30 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив)           2:0 (2:0)
  [1:0 Стелиян Евтимов 5', 2:0 Джунейт Али 31']
  [чк: Акиф Юсеин (Л) 71', Никола Петков (Л) 75']
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:6
  [??? - Кристиян Петков (3), Христо Киров, Ангел Здравчев, Никола Колев]
Ботев 2002 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:0
  [Неджиб Неджеб (2), Петър Караджов, Васил Фотев]
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:1
  [Живко Иванов]
Спартак-С 94 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                  8:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              0:1
15 август 2010, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Левски (София)                       4:3 (3:1)
  [2:0 Атанас Илиев 3',15'; 2:1 ??? 1п, 3:1 Цветан Караколев 40',
   4:1 Александър Милев 50'-д, 4:2 ??? 75', 4:3 ??? 80']
15 август 2010, неделя, 18:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)                  1:1

                           III кръг

21 август 2010, събота, 17:30 ч
Векта (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                3:1 (1:1)
  [0:1 ??? 1п, 1:1 Антони Кюлюнков 1п, 2:1 Георги Павлов 2п-д,
   3:1 Кръстин Шарков 2п]
Локомотив (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                2:1
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     3:0
Литекс (Ловеч) - Ботев 2002 (Пловдив)                     4:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   3:2 (2:1)
  [1:0 Христо Стамов 11', 2:0 Радоил Георгиев 34', 2:2 Юлиян Ненов 36',56';
   3:2 Петър Челебиев 80']
  [чк: Деян Дянков (ЦСКА) 63']
22 август 2010, неделя, 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)      1:2
  [0:1 Илиян Иванов ??, 1:1 Ибрахим Месремски ??-д, 1:2 Деян Стоянов ??]
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          1:0 (1:0)
  [1:0 Милчо Ангелов 20']
22 август 2010, неделя, 17:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  1:0

                           IV кръг

28 август 2010, събота, 10:30 ч
в Рилци:
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)    0:1
  [Петьо Янкулски]
28 август 2010, събота, 17:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив (София)              2:0
  [Тони Тасев, Христо Петров]
Чавдар (Етрополе) - Векта (Пловдив)                       2:0
29 август 2010, неделя, 17:30 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       2:1 (1:0)
  [1:0 Джунейт Али 6', 1:1 Николай Кръстев 74', 2:1 Стелиян Евтимов 77']
  [чк: Цветомир Цветков (ЦСКА) 62']
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           0:3 (0:2)
  [0:1 Йордан Пенев 19', 0:2 Божидар Узунов 40', 0:3 Йордан Пенев 47']
  [чк: Христо Парунев 65']
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Илиев 37', 3:0 Диян Стоянов 43',76']
31 август 2010, вторник, 17:30 ч
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      2:2
31 август 2010, вторник, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София)                   2:0

                           V кръг

4 септември 2010, събота, 16:30 ч
Векта (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    2:0
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:0
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 2:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         3:0 (2:0)
  [2:0 Радослав Градев 1п,1п; 3:0 Милчо Ангелов 60']
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Атанас Илиев 50']
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            2:2 (1:1)
  [0:1 Милен Хайдутов 18', 1:1 Петър Челебиев 24', 2:1 Йордан Пенев 44',
   2:2 Тодор Георгиев 53']
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                       2:1
  [??? - Стойо Солаков]
7 септември 2010, вторник, 16:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)  1:2
  [Георги Найденов - Благой Стоянов (2)]

                           VI кръг

11 септември 2010, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)             3:2 (0:2)
  [0:1 ??? 1п, 0:2 ??? 1п, 2:2 Атанас Илиев 50',55';
   3:2 Бекир Расим 60']
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)                     1:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Бл. (Благоевград)        1:1
11 септември 2010, събота, 16:30 ч
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:0
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:3
Векта (Пловдив) - Локомотив (София)                       3:0
12 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)               4:1 (0:1)
  [0:1 Петър Караджов 4'-д, 1:1 Стелиян Евтимов 45', 2:1 Джунейт Али 48',
   3:1 Пламен Колев 57', 4:1 Стелиян Евтимов 66']
  [ид: Стелиян Евтимов (Бе) 55']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)       2:0

                           VII кръг

18 септември 2010, събота, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:1
  [0:1 ??? ??, 1:1 Милчо Ангелов 80'+1']
в София, игрище на хотелски комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         0:3 (0:0)
  [0:1 Мустафа Мустафа 50', 0:2 Александър Милев 60'-д, 0:3 Николай Найденов 78']
18 септември 2010, събота, 16:00 ч
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  2:0
18 септември 2010, събота, 16:30 ч
Левски (София) - Векта (Пловдив)                          4:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)       1:2
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           3:1 (1:0)
  [1:0 Петър Челебиев 5'-д, 1:1 Георги Колев 66', 2:1 Николай Петков 71',
   3:1 Божидар Узунов 80']
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                0:1
19 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Литекс (Ловеч) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   1:3

                           VIII кръг

22 септември 2010, сряда, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                 отложен
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            0:1
22 септември 2010, сряда, 16:30 ч
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:2 (1:2)
  [0:2 Симеон Семерджиев 7',25'; 1:2 Ангел Костов 29']
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)         2:0 (2:0)
  [1:0 Иван Гендов 20', 2:0 Венцислав Гюзелев 40']
  [чк: Даниел Колев (С) 76']
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 отложен
Векта (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)         3:1
Локомотив (София) - Левски (София)                        отложен
13 октомври 2010, сряда, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Здравчев 21']
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Богданов 55']
20 октомври 2010, сряда, 15:30 ч
Локомотив (София) - Левски (София)                        отложен
17 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Локомотив (София) - Левски (София)                        0:3

                           IX кръг

6 октомври 2010, сряда, 10:30 ч
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  2:1 (1:1)
  [1:0 ??? 20', 1:1 Атанас Илиев 30', 2:1 ??? 60']
6 октомври 2010, сряда, 15:30 ч
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     7:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       0:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Векта (Пловдив)              3:1 (1:0)
  [1:0 Живко Хаджиев 1п, 2:0 Милчо Ангелов 2п, 3:0 Стоян Кижев 2п,
   3:1 ??? 2п]
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        2:0
  [Никола Колев, Георги Минчев]
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)       4:1 (3:0)
  [1:0 Иван Назъров 4'-аг, 2:0 Станислав Йорданов 8', 3:0 Запрян Запрянов 23',
   4:0 Христо Стамов 62', 4:1 Мартин Будин 77']
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     2:2
Ботев 2002 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)               2:2

                           X кръг

9 октомври 2010, събота, 10:30 ч
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 3:2 (2:0)
  [1:0 Илия Стоилов 6', 2:0 Пламен Колев 10', 2:1 Атанас Илив 42',
   2:2 Диян Стоянов 60', 3:2 Стелиян Евтимов 66']
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:0
9 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:0
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   3:1
  [1:0 ??? ??, 2:0 ??? ??, 2:1 Юлиян Ненов ??,
   3:1 ??? ??]
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1936 (Пловдив)              1:1 (1:0)
  [1:0 Стоил Николов 13', 1:1 Станислав Йорданов 51']
  [чк: Христо СТамов (Л) 73']
Векта (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          3:2
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)          2:0

                           VIII кръг - отложени мачове

13 октомври 2010, сряда, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Здравчев 21']
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Мартин Богданов 55']

                           XI кръг

16 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора)    0:3
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        2:0
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)           0:3
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0
17 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               2:3
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Бекир Расим 80']
17 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                0:2 (0:1)
  [0:1 Стефан Цонков 2', 0:2 Мартин Здравчев 46']
  [чк: Александър Ангелов (В) 67']
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:1

                           VIII кръг - отложен мач

20 октомври 2010, сряда, 15:30 ч
Локомотив (София) - Левски (София)                        отложен

                           XII кръг

23 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            1:2
Векта (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           0:0
24 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна)               1:2 (0:1)
  [0:1 Мустафа Мустафа 20', 0:2 Атанас Илиев 65', 1:2 ??? 88']
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бс)  0:2 (0:1)
  [0:1 Милчо Ангелов 1п, 0:2 Стоян Калев 2п]
24 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               2:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Тодоров 36', 1:1 Георги Христов 47'-д, 2:1 Ангел Костов 78']
Чавдар (Етрополе) - Ботев 2002 (Пловдив)                  6:1
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              0:2 (0:2)
  [0:1 Христо Стамов 27', 0:2 Петър Челебиев 35']
  [чк: Радоил Георгиев (ЛП) 77', Атанас Панайотов (ЛП) 79']

                           XIII кръг

30 октомври 2010, събота, 13:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Крис Йонев 35']
  [чк: Христо Стамов (Лок) 53']
30 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    2:0
  [Неджиб Неджеб, Асен Кочев]
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:0
31 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)             2:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Илиев 15', 1:1 ??? 55', 2:1 Георги Радев 78']
31 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         отложен
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)          4:0
  [Ивелин Аладжов (2), Теодор Кьосев, Огнян Саръев]
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          5:0
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)             0:2
17 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         3:0 (1:0)
  [1:0 Андон Стоянов 1п, 3:0 Милчо Ангелов 2п,2п]

                           XIV кръг

6 ноември 2010, събота, 10:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    1:3 (0:2)
  [0:1 Никола Найденов 20', 0:2 Атанас Илиев 35', 0:3 Диян Стоилов 50',
   1:3 ??? 75']
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               2:3
  [1:0 Милчо Ангелов ??, 1:1 Христо Кирев ??, 2:1 Милчо Ангелов ??,
   2:2 Христо Кирев ??, 2:3 Кристиян Митов ??]
6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)           1:0
Векта (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:1
Левски (София) - ЦСКА (София)                             8:0 (1:0)
  [2:0 Пламен Илиев 1п,44'; 3:0 Емил Евтимов 46', 4:0 Жан Коен 66',
   5:0 Кристиян Димитров 72', 6:0 Божидар Димитров 75', 7:0 Христо Попадийн 78',
   8:0 Кристиян Димитров 79']
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             0:2 (0:2)
Локомотив (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                  1:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд)     0:2 (0:1)
  [0:1 Константин Райчев 25', 0:2 Неджаатин Мустафа 52']

                           XV кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     1:1 (1:1)
  [1:0 Станислав Йорданов 25', 1:1 Милчо Ангелов 39']
  [чк: Стоян Кижев (Ч) 80']
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)                     1:4
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Минчев 80'+2']
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            4:0
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   2:1
Черно море (Варна) - Векта (Пловдив)                      1:1 (0:0)
  [1:0 Цветан Караколев 50', 1:1 ??? 70']
Сливен 2000 (Сливен) - Чавдар (Етрополе)                  0:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:0

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Локомотив (София) - Левски (София)                        0:3

                           XIII кръг - отложен мач

17 ноември 2010, сряда, 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         3:0 (1:0)
  [1:0 Андон Стоянов 1п, 3:0 Милчо Ангелов 2п,2п]

                           XVII кръг

5 март 2011, събота, 10:30 ч
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -
5 март 2011, събота, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            -
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                              -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)      -
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)                   -
Векта (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   -
6 март 2011, неделя, 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 2002 (Пловдив)          -
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)               -

                           XVIII кръг

12 март 2011, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
12 март 2011, събота, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)
Пирин 2001 (Благоевград) - Векта (Пловдив)
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев 2002 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
13 март 2011, неделя, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (София)

                           XIX кръг

19 март 2011, събота, 14:30 ч
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)
Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Векта (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)

                           XX кръг

26 март 2011, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
26 март 2011, събота, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Векта (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)

                           XXI кръг

2 април 2011, събота, 15:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив (София) - Векта (Пловдив)
3 април 2011, неделя, 10:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)
3 април 2011, неделя, 15:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)

                           XXII кръг

9 април 2011, събота, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
9 април 2011, събота, 15:30 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
Векта (Пловдив) - Левски (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
10 април 2011, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
10 април 2011, неделя, 15:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

                           XXIII кръг

16 април 2011, събота, 10:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
16 април 2011, събота, 15:30 ч
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)
Левски (София) - Локомотив (София)
17 април 2011, неделя, 15:30 ч
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Векта (Пловдив)

                           XXIV кръг

23 април 2011, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
23 април 2011, събота, 15:30 ч
Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Векта (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 2002 (Пловдив)
24 април 2011, неделя, 15:30 ч
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)

                           XXV кръг

30 април 2011, събота, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
30 април 2011, събота, 15:30 ч
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Векта (Пловдив)
1 май 2011, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
1 май 2011, неделя, 15:30 ч
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)

                           XXVI кръг

7 май 2011, събота, 10:30 ч
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)
7 май 2011, събота, 16:30 ч
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Векта (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)
8 май 2011, неделя, 16:30 ч
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)

                           XXVII кръг

14 май 2011, събота, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благоевград)
14 май 2011, събота, 16:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)
ЦСКА (София) - Векта (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)
15 май 2011, неделя, 16:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)

                           XXVIII кръг

22 май 2011, неделя, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)
22 май 2011, неделя, 16:30 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Векта (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)

                           XXIX кръг

29 май 2011, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
29 май 2011, неделя, 16:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин 2001 (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Векта (Пловдив) - на централния стадион
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Левски (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)

                           XXX кръг

4 юни 2011, събота, 10:30 ч
Векта (Пловдив) - Черно море (Варна)
4 юни 2011, събота, 16:30 ч
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
Чавдар (Етрополе) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин 2001 (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com