bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Юноши старша възраст (род.1992): Елитна група 2010/11

                           XVIII кръг

28 февруари 2011, понеделник, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)              -
Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)                    -
28 февруари 2011, понеделник, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)                -
ЦСКА (София) - Етър 1924 (Велико Търново)                  -
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                -
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)        -
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)     -
1 март 2011, вторник, 14:00 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                    -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     17   12   4   1   41:14   40
 2. Славия 1913 (София)                17   10   3   4   43:17   33
 3. Черно море (Варна)                 17    9   6   2   36:14   33
 4. Ботев 2002 (Пловдив)               17   10   3   4   39:32   33
 5. ЦСКА (София)                       17    9   5   3   26:16   32
 6. Черноморец Бургас (Бургас)         17    9   3   5   39:20   30
 7. Добруджа 1919 (Добрич)             17    9   2   6   32:20   29
 8. Сливен 2000 (Сливен)               17    8   3   6   33:23   27
 9. Левски (София)                     17    7   4   6   36:17   25
10. Чавдар (Етрополе)                  17    6   7   4   31:27   25
11. Видима-Раковски (Севлиево)         17    6   0  11   14:37   18
12. Пирин 2001 (Благоевград)           17    3   8   6   14:22   17
13. Любимец 2007 (Любимец)             17    4   4   9   19:49   16
14. Локомотив 1936 (Пловдив)           17    3   6   8   27:40   15
15. Етър 1924 (Велико Търново)         17    5   0  12   21:52   15
16. Пирин Благоевград (Благоевград)    17    3   4  10   26:43   13
-------------------------------------------------------------------
17. Берое (Стара Загора)               17    3   4  10   21:36   13
18. Локомотив (София)                  17    2   4  11   23:42   10

Бележки
  - От този сезон БФС сформира единна елитна група за юноши старша възраст
като победителят в групата е шампион в държавното първенство за възрастта.
Групата първоначално се попълва от желаещите да участват в нея отбори от
страната. Последните два отбора в класирането в края на сезона отпадат, а
на тяхно място влизат отбори, определени след квалификации между победителите
на регионалните групи в страната.
  - Отборите играят домакинските си срещи както следва:
    - Берое (Стара Загора) - в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора;
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Литекс (Ловеч) - в Ловеч, ст."Салито";
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Пирин Благоевград (Благоевград) - в Рилци;
    - ЦСКА (София) - в София, ст."Българска армия" през есента, в Мировяне,
ст."Димитър Пенев през пролетта;
    - Чавдар (Етрополе) - в Правец;
    - Черно море (Варна) - в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител";
    - Черноморец Бургас (Бургас) - в Бургас, ст."Черноморец";
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.

                           I кръг

2 август 2010, понеделник, 10:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)             0:2 (0:0)
  [0:1 Илиян Капитанов 62'-д, 0:2 Данийл Ратников 76']
2 август 2010, понеделник, 17:30 ч
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:5
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   1:2
Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)                   6:0
Етър 1924 (Велико Търново) - ЦСКА (София)                 3:1 (2:1)
  [1:0 Джихат Кямил 30'-д, 1:1 Владимир Бахъров 38', 3:1 Александър Апостолов 40',86']
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               4:0
  [Димитър Георгиев (3), Симеон Славчев]
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:3
  [??? - Станчев, Калистрин, Георги Ризов]
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)    7:2 (2:1)
  [1:0 Бисер Илиев 1п, 2:0 Тодор Неделев 1п-д, 2:1 Станислав Костов 1п,
   3:1 Деян Павлов 2п, 4:1 Костадин Богданов 2п, 4:2 Станислав Костов 2п,
   5:2 Тодор Неделев 2п, 6:2 Костадин Богданов 2п, 7:2 Николай Парнаров 2п]
  [чк: Вакадинов (П) 33']
3 август 2010, вторник, 17:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец Бургас (Бургас)       2:1 (0:0)
  [2:0 Филип Филчев 53',73'; 2:1 Живко Петков 74']

                           II кръг

8 август 2010, неделя, 17:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)           1:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Неделев 1п, 1:1 Георги Станчев 81']
9 август 2010, понеделник, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            3:1 (0:1)
  [0:1 Георги Мирчев 27', 1:1 Пламен Димитров 2п, 2:1 Крум Стоянов 2п,
   3:1 Николай Кралев 2п]
9 август 2010, понеделник, 17:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)    4:1
  [0:1 Смилен Златанов ??, 4:1 ??? ??]
Видима-Раковски (Севлиево) - Добруджа 1919 (Добрич)       2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Павлов 36', 2:0 Митко Красимиров 67', 2:1 Кристиян Иванов 73'-аг]
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             3:3 (1:2)
  [0:1 Кристиян Тафраджийски 3', 0:2 Димитър Георгиев 42', 1:2 Ангел Ламбрев 43',
   2:2 Владо Иванов 50', 3:2 Ангел Ламбрев 72', 3:3 Янаки Смирнов 80']
  [чк: Симеон Славчев (Л) 45', Владо Иванов (ЦСКА) 75']
Любимец 2007 (Любимец) - Етър 1924 (Велико Търново)       2:1 (1:0)
  [1:0 ??? 7', 2:0 ??? 48', 2:1 Ивайло Донев 60']
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)            1:0 (0:0)
  [1:0 Цанислав Красинкеров 52']
10 август 2010, вторник, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:0 (1:0)
  [1:0 Марио Жардел 39']
10 август 2010, вторник, 17:30 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)                  3:0 (3:0)
  [1:0 Иван Янчев 33', 2:0 Мартин Райнов 40', 3:0 Иво Гюров 45']

                           III кръг

16 август 2010, понеделник, 10:30 ч
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)                   5:1
  [Янаки Смирнов (2), Димитър Георгиев, Добрин Петров, Страхил Попов - ???]
Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Пламенов 64']
16 август 2010, понеделник, 18:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           3:3 (2:0)
  [2:0 Георги Петров 26',43'; 2:1 Мартин Райнев 56', 3:1 Атанас Стоянов 64',
   3:3 Валентин Койчев 49',90']
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Черно море (Варна)           0:7 (0:3)
  [0:1 Илиян Капитанов 3', 0:2 Хасан Мустафов 11'-аг, 0:3 Исмет Мурадов 37',
   0:4 Иван Георгиев 50', 0:7 Илиян Капитанов 59',75',81']
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)            2:0
Ботев 2002 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:1 (0:1)
  [0:1 Любомир Войнов 35', 1:1 Деан Павлов 59', 2:1 Тодор Неделев 86'-д]
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Бл)         0:0
17 август 2010, вторник, 18:30 ч
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:3

                           IV кръг

23 август 2010, понеделник, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Бл)       5:2 (2:1)
  [1:0 Крум Стоянов 1п-д, 1:1 Григоров 1п, 2:1 Живко Петков 1п,
   3:1 Йордан Йорданов 2п, 3:2 Антон Карачанаков 2п, 5:2 Живко Петков 2п,2п]
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)           2:3
  [0:1 Филип Филчев ??, 1:1 ??? ??, 2:1 ??? ??,
   2:2 Филип Филчев ??, 2:3 Ивайло Лазаров ??-д]
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       0:0
  [чк: Янчо Андреев (Чм) 54']
23 август 2010, понеделник, 17:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев 2002 (Пловдив)         1:5 (0:1)
  [0:1 Тодор Неделев 22', 0:3 Костадин Богданов 55',67'; 0:4 Тодор Неделев 76',
   1:4 ??? ??, 1:5 Калин Захариев 2п]
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:1 (0:0)
  [1:0 Владо Иванов 2п, 1:1 Робертин Атанасов 2п]
Славия 1913 (София) - Етър 1924 (Велико Търново)          8:1 (1:0)
  [1:0 ??? 33', 2:0 ??? 2п, 3:0 ??? 2п,
   4:0 ??? 2п, 5:0 ??? 2п, 6:0 ??? 2п',
   6:1 Николай Николаев 70', 7:1 ??? 2п, 8:1 ??? 2п]
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     4:2 (2:0)
  [1:0 Мартин Райнов 14'-д, 2:0 Иво Гюров 44', 2:1 Георги Ангелов 54',
   2:2 Асен Георгиев 60'-д, 3:2 Георги Божанов 65', 4:2 Иво Гюров 80']
24 август 2010, вторник, 17:30 ч
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              7:2 (3:1)
  [0:1 Благомир Мастагарков 8', 1:1 ??? 9', 2:1 ??? 13',
   3:1 ??? 41', 4:1 ??? 58'-д, 4:2 Дани Кики 72',
   5:2 ??? 75', 6:2 ??? 77', 7:2 ??? 79']
  [ид: ??? (ЛоС) 13']

                           V кръг

31 август 2010, вторник, 10:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Любимец 2007 (Любимец)                1:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)     1:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Благов 22', 1:1 Сотир Зимпаров 87']
31 август 2010, вторник, 17:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           1:2 (0:2)
  [0:1 Вълчан Чанев 31', 0:2 Бейсим Бейсим 36', 1:2 Благомир Мастагарков 58']
Левски (София) - Локомотив (София)                        1:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)         2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Николаев 34', 2:0 Тихомир Кънев 81'-д]
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      3:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               3:1 (1:0)
  [1:0 Сашо Джилянов 32', 2:0 Филип Филчев 48', Мариян Ангелов 57',
   3:1 Иван Добрев 75']
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)                       1:3 (1:1)
  [1:0 Тодор Неделев 25', 1:1 ??? 40', 1:2 ??? 68',
   1:3 ??? 89']
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севл)  0:1

                           VI кръг

5 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    3:0 (1:0)
  [2:0 Илиян Капитанов 23',55'; 3:0 Румен Николов 76']
Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 80']
5 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:0
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            5:2
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев 2002 (Пловдив)             2:2 (2:2)
  [1:0 Любомир Петров 3'-аг, 1:1 Тодор Неделев 15', 1:2 Деян Павлов 28',
   2:2 ??? 43'-д]
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     0:0
Локомотив (София) - Етър 1924 (Велико Търново)            1:2 (1:1)
  [1:0 ??? 12'-д, 1:1 Мартин Иванов 22', 1:2 Николай Николаев 66']
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Аян Садъков 64', 1:1 Асен Георгиев 85']

                           VII кръг

13 септември 2010, понеделник, 10:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора)             2:3 (1:2)
  [0:1 Апостол Павлов 23', 0:2 Даниел Демирев 32', 1:2 Ивайло Лазаров 38',
   1:3 Даниел Демирев 66', 2:3 Филип Филчев 75']
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)                 2:1 (1:1)
  [0:1 Любомир Михалев 24', 2:1 Тодор Неделев 33',83'-д]
13 септември 2010, понеделник, 16:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив 1936 (Пловдив)     2:3 (1:1)
  [0:1 Дани Кики 27', 1:1 Тихомир Антонов 31', 2:1 Джихат Кямил 60'-д,
   2:2 Дани Кики 76', 2:3 Николай Чипев 78']
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        4:3
  [Янаки Смирнов (2), Ангел Каишев, Атанас Димитров - ???]
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)  5:1 (1:0)
  [1:0 Антон Карачанаков 17', 3:0 Слави Кирилов 56',60'; 4:0 Благой Пасков 78',
   5:0 Антон Карачанаков 81', 5:1 Цветан Китипов 83'-аг]
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Ризов 65']
14 септември 2010, вторник, 10:30 ч
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     2:4
14 септември 2010, вторник, 16:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   3:1 (2:1)
  [0:1 ??? 1п, 1:1 Димитър Благов 1п, 3:1 Живко Петков 1п,2п]

                           VIII кръг

20 септември 2010, понеделник, 10:30 ч
в София, игрище на хотелски комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Виктор Димитров 90']
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1
Локомотив (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:3 (2:2)
  [1:0 ??? 1п, 2:0 ??? 1п, 2:1 Танер Надир 1п,
   2:2 Мариян Тодоров 1п, 2:3 Танер Надир 2п]
20 септември 2010, понеделник, 16:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Видима-Раковски (Севлиево)         2:1
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                4:1 (3:1)
  [1:0 ??? 1п, 2:0 ??? 12', 2:1 Тодор Неделев 28',
   3:1 ??? 45', 4:1 ??? 2п]
  [чк: ??? (Б) 50']
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  2:2 (1:1)
  [1:0 Иво Гюров 17', 2:0 Даниел Колев 32'-д, 2:1 Георги Вълчев 70'-д,77']
  [чк: Благой Атанасов (Ч) 31']
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Георги Петров 90'-д, 1:1 Янаки Смирнов 90'+1']
21 септември 2010, вторник, 16:30 ч
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)      5:0 (3:0)
  [1:0 Румен Николов 11', 2:0 Любомир Михалев 18', 3:0 Румен Николов 42',
   4:0 Илиян Капитанов 2п, 5:0 Румен Николов 78']
Левски (София) - Етър 1924 (Велико Търново)               7:0

                           IX кръг

27 септември 2010, понеделник, 10:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1936 (Пловдив)         5:0 (3:0)
  [2:0 Филип Филчев 18',37'; 3:0 Ивайло Лазаров 39', 4:0 Стилиян Цеков 79',
   5:0 Владислав Вълчев 80']
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)             1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Добрев 65', 1:1 Димитър Калайджиев 90'+3']
27 септември 2010, понеделник, 16:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Сливен 2000 (Сливен)         3:2 (2:2)
  [1:0 Мартин Иванов 12', 2:0 Явор Генчев 30', 2:1 Вълчан Чанев 33',
   2:2 Александър Железаров 41', 3:2 Джихат Кямил 80']
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           1:0 (0:0)
  [1:0 Янаки Смирнов 75']
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)                     7:1
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               2:1 (0:0)
  [0:1 Цвятко Петков 51', 1:1 Тодор Неделев 90', 2:1 Станислав Читаков 90'+3']
  [чк: Мартин Райнов (Б) 20']
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)                 0:1
28 септември 2010, вторник, 16:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)     0:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)       6:0
  [Антон Иванов (4), Йордан Йорданов, Виктор Димитров]

                           X кръг

14 октомври 2010, четвъртък, 15:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Владо Иванов 2']
Любимец 2007 (Любимец) - Видима-Раковски (Севлиево)       0:1
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           2:1 (1:0)
  [1:0 Камен Трифонов 44', 1:1 ??? 60', 2:1 Румен Николов 86']
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            4:0
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)    0:3 (0:2)
  [0:2 Виктор Петаков 8',11'; 0:3 Благой Пасков 60']
Локомотив (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                  1:1 (1:0)
  [1:0 ??? 38', 1:1 Калин Захариев 85']
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              отложен
Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Филип Филчев 89']
в Дебелец:
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)               0:1 (0:1)
  [0:1 Симеон Славчев 30']
4 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
в Оризари:
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              1:3 (0:1)
  [0:1 Мартин Колев 18', 0:2 Николай Ботев 48', 1:2 Милен Алексиев 57',
   1:3 Мартин Колев 66']

                           XI кръг

18 октомври 2010, понеделник, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          2:2
  [0:1 ??? ??, 1:1 Димитър Благов ??, 1:2 ??? ??,
   2:2 Крум Стоилов ??-д]
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)                     1:0
18 октомври 2010, понеделник, 15:30 ч
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)                     4:0 (1:0)
  [1:0 Момчил Цветанов 28', 3:0 Янаки Смирнов 55',68'; 4:0 Симеон Славчев 80']
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър 1924 (Велико Търново)       5:0 (2:0)
  [2:0 Филип Филчев 39',40'; 3:0 Стилиян Цеков 58', 4:0 Ивайло василев 65',
   5:0 Тенер Юсню 89']
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:0
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           2:1 (1:0)
  [1:0 Светослав Читаков 32', 1:1 Георги Петров 70', 2:1 Тодор Неделев 90'-д]
  [чк: Цветелин Стоянов (Л) 72']
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       отложен
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)           2:1 (0:0)
  [1:0 Георги Ризов 52', 1:1 Мартин Райнов 55'-д, 2:1 Георги Ризов 65']
  [чк: Цвятко Петков (Б) 59']
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           0:3 (0:1)
  [0:1 Данийл Ратников 20', 0:2 Илиян Капитанов 74'-д, 0:3 Васил Тачев 86']
25 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       2:1 (1:0)
  [2:0 Виктор Петаков 7',53'; 2:1 Рмен Кънчев 67']

                           XII кръг

25 октомври 2010, понеделник, 10:30 ч
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         2:2 (1:1)
  [0:1 Томи Костадинов 28', 2:1 Илиян Капитанов 44',59'; 2:2 Велев 88']
  [чк: Светлин Фърков (Чм)]
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Каишев 1п, 1:1 Ивайло Лазаров 50', 2:1 Ангел Каишев 2п,
   3:1 Янаки Смирнов 2п]
25 октомври 2010, понеделник, 15:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Любимец 2007 (Любимец)             6:1
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          5:0
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:1 (0:0)
  [0:1 Живко Петков 67']
Локомотив (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Бл. (Благоевград)        3:3 (2:2)
  [0:1 Антон Карачанаков 3'-д, 1:1 Георги Петров 18'-д, 2:1 Николай Чипев 24',
   2:2 Димитър Техменджиев 32', 2:3 Слави Кирилов 53', 3:3 Емил Аргиров 73']
в Дебелец:
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)            1:2 (0:2)
  [0:1 ??? 5', 0:2 ??? 30', 1:2 Екундайо Джайеоба 2п]
26 октомври 2010, вторник, 12:30 ч
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                     5:0

                           XIII кръг

1 ноември 2010, понеделник, 10:30 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Сливен 2000 (Сливен)             1:0 (0:0)
  [1:0 Андрей Василев 78']
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)               0:0
1 ноември 2010, понеделник, 14:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        1:3
  [??? - Ангел Каишев, Янаки Смирнов, Симеон Славчев]
Ботев 2002 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)         3:1 (2:0)
  [1:0 Тодор Неделев 15'-д, 2:0 ??? 38', 2:1 Мартин Иванов 52',
   3:1 Тодор Неделев 85'-д]
  [чк: Кристиян Костадинов (Етър) 60', Леонардо Петров (вр) (Етър) 65']
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)          1:1 (1:1)
  [1:0 Антон Карачанаков 1', 1:1 ??? 44']
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)       0:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)         2:0 (0:0)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:0
2 ноември 2010, вторник, 10:30 ч
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            8:1 (2:0)
  [1:0 Димитър Благов 1п, 2:0 Живко Петков 1п, Димитър Благов 2п,
   Живко Петков (4) 2п, Йордан Йорданов 2п - ??? 2п]

                           X кръг - отложен мач

4 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
в Оризари:
Локомотив 1936 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              1:3 (0:1)
  [0:1 Мартин Колев 18', 0:2 Николай Ботев 48', 1:2 Милен Алексиев 57',
   1:3 Мартин Колев 66']

                           XIV кръг

8 ноември 2010, понеделник, 10:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:0
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)              7:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Чавдар (Етрополе)                1:1 (0:1)
  [0:1 Станислав Краев 13', 1:1 Ивайло Лазаров 83']
8 ноември 2010, понеделник, 14:30 ч
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)            1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Манолов 79']
в Оризари:
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     4:2 (2:1)
  [1:0 Ангел Йошев 31', 1:1 Любослав Войнов 34', 2:1 Аян Садъков 45',
   3:1 Николай Чипев 53', 3:2 Крум Стоянов 66', 4:2 Благомир Мастагарков 78']
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Майкъл Тевия 90'+3']
Литекс (Ловеч) - Ботев 2002 (Пловдив)                     3:1 (2:0)
  [1:0 Янаки Смирнов 25', 2:0 Антон Недялков 35', 2:1 ??? 50',
   3:1 Ангел Тренчев 75']
9 ноември 2010, вторник, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:2 (0:1)
  [0:1 Ангел Грънчов 28', 0:2 Владо Иванов 88']
в Дебелец:
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин Бл. (Благоевград)      4:3 (1:1)
  [0:1 ??? 15', 1:1 Петър Антонов 40', 3:1 Георги Христов 46',48';
   3:2 ??? 2п, 4:2 Димитър Кушев 2п, 4:3 ??? 2п]

                           XV кръг

15 ноември 2010, понеделник, 10:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)             3:2 (0:1)
  [0:1 Недко Ангелов 10', 1:1 Деян Павлов 48', 2:1 Калин Захариев 57',
   3:1 Тодор Неделев 60', 3:2 Ивайло Василев 84']
  [чк: Деян Павлов (Б) 72']
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               1:2 (0:0)
  [1:0 Крум Стоянов 50'-д, 1:1 ??? 2п, 1:2 ??? 2п]
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  5:3 (1:1)
  [0:1 ??? 17', 1:1 Васил Тачев 42', 1:2 ??? 47',
   2:2 Иван Капитанов 48'-д, 2:3 ??? 54', 3:3 Васил Тачев 59',
   4:3 Иван Капитанов 60', 5:3 Владко Костадинов 87']
15 ноември 2010, понеделник, 14:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)          0:1 (0:0)
  [0:1 Янаки Смирнов 60']
Пирин 2001 (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)     4:0
  [Димитър Калайджиев, Ханджийски, Янев, Калистрин]
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1936 (Пловдив)     1:3 (?:2)
  [0:2 Георги Петров 6',17'; 1:2 ??? ???, 1:3 Ангел Йошев 68']
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          2:0
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)             4:2 (3:0)
  [1:0 ??? 1п, 2:0 ??? 1п, 3:0 ??? 1п,
   3:1 Цвятко Петков 2п, 4:1 ??? 2п, 4:2 Георги Хашев 2п]

                           XVI кръг

22 ноември 2010, понеделник, 10:30 ч
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)                0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)  2:0 (2:0)
  [1:0 Мариян Ангелов 44', 2:0 Танер Юсню 45']
22 ноември 2010, понеделник, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                1:1
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Васил Тачев 17', 1:1 Мартин Райнов 43']
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   2:2 (0:0)
  [1:0 Георги Петров 58', 2:0 Аян Садъков 69', 2:1 Милен Кикарин 71'-д,
   2:2 Борислав Николов 87']
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)               6:1
в Дебелец:
Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец Бургас (Бургас)   0:1 (0:0)
  [0:1 Виктор Димитров 55']
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 (1:0)
  [2:0 Янаки Смирнов 33'-д,50'; 3:0 Георги Миланов 50', 4:0 Димитър Георгиев 80',
   5:0 Тодор Тодоров 87']
Чавдар (Етрополе) - Ботев 2002 (Пловдив)                  2:4 (0:2)
  [0:2 Светослав Читаков 17',26'; 0:3 Николай Парнаров 48', 0:4 Светослав Читаков 62',
   1:4 ??? 81', 2:4 ??? 89']

                           XI кръг - отложен мач

25 ноември 2010, четвъртък, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       2:1 (1:0)
  [2:0 Виктор Петаков 7',53'; 2:1 Рмен Кънчев 67']

                           XVII кръг

29 ноември 2010, понеделник, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:0
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    2:1 (2:0)
  [2:0 Васил Тачев 14',23'; 2:1 ??? 71']
29 ноември 2010, понеделник, 14:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)               2:1 (2:0)
  [1:0 Константин Атанасов 18', 2:0 Николай Парнаров 26', 2:1 ??? 83']
Пирин Благоевград (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)       2:2 (2:1)
  [0:1 Мартин Колев 12', 1:1 Антон Карачанаков 23', 2:1 Благой Пасков 43',
   2:2 ??? 54']
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)   2:1 (0:0)
  [1:0 ??? 50', 2:0 ??? 55', 2:1 Димитър Кушев 87']
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:0 (1:0)
  [1:0 Владо Иванов 27']
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                3:0 (0:0)
30 ноември 2010, вторник, 10:30 ч
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               2:0 (0:0)
  [1:0 Живко Петков 57', 2:0 Виктор Димитров 65']
30 ноември 2010, вторник, 14:30 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив 1936 (Пловдив)         3:2

                           XIX кръг

7 март 2011, понеделник, 10:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)             -
Добруджа 1919 (Добрич) - Видима-Раковски (Севлиево)        -
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -
7 март 2011, понеделник, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)     -
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)            -
Етър 1924 (Велико Търново) - Любимец 2007 (Любимец)        -
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                   -
8 март 2011, вторник, 14:30 ч
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                              -

                           XX кръг

14 март 2011, понеделник, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Етър 1924 (Велико Търново)
Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
14 март 2011, понеделник, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 2002 (Пловдив)
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Благоевград (Благоевград)
15 март 2011, вторник, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)

                           XXI кръг

21 март 2011, понеделник, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Добруджа 1919 (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец)
21 март 2011, понеделник, 14:30 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Етър 1924 (Велико Търново) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
22 март 2011, вторник, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)

                           XXII кръг

27 март 2011, неделя, 10:30 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Чавдар (Етрополе)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)
27 март 2011, неделя, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Етър 1924 (Велико Търново)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Благоевград (Благоевград)

                           XXIII кръг

3 април 2011, неделя, 10:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)
Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София)
3 април 2011, неделя, 15:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Пирин 2001 (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)
Ботев 2002 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (София)
Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
4 април 2011, понеделник, 15:30 ч
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)

                           XXIV кръг

10-11 април
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич)
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин Благоевград (Благоевград)
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:0
  [Томислав Костадинов, Станислав Костов]
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)

                           XXV кръг

Видима-Раковски (Севлиево) - Сливен 2000 (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)
Пирин 2001 (Благоевград) - Любимец 2007 (Любимец)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Етър 1924 (Велико Търново) - Левски (София)

                           XXVI кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)

                           XXVII кръг

ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора)
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив (София)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)

                           XXVIII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)
Етър 1924 (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич)
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Берое (Стара Загора) - Пирин 2001 (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)
Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)

                           XXIX кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Сливен 2000 (Сливен)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч)

                           XXX кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Добруджа 1919 (Добрич)
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев 2002 (Пловдив)
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)

                           XXXI кръг

Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)
Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев 2002 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Чавдар (Етрополе) - Добруджа 1919 (Добрич)

                           XXXII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Чавдар (Етрополе)
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев 2002 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин 2001 (Благоевград)
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)

                           XXXIII кръг

Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич)
Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)

                           XXXIV кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 2002 (Пловдив)
Чавдар (Етрополе) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин 2001 (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com