bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Добрич 2010/11


ОФГ Добрич - изток 2010/11

                           XVII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Стефан Караджа (Стражица) - Балик (Балчик)                0:3 сл.
Нефтяник 2010 (Шабла) - Черно море (Топола)               3:0
27 март 2011, неделя, 10:30 ч
Сокол М (Соколово) - Калиакра II (Каварна)                3:2
27 март 2011, неделя, 12:30 ч
Чиракман (Селце) - Албена 97 (Оброчище)                   4:3
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Обединение (Василево)                 0:3 сл.
Олд Хаус (Каварна) - Дружба (Люляково)                    2:6
Устрем (Дропла) - Черноморец II (Балчик)                  1:3

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чиракман (Селце)                   17   13   4   0   52:15   43
-------------------------------------------------------------------
 2. Нефтяник 2010 (Шабла)              17   12   4   1   49:10   40 [+]
 3. Черноморец II (Балчик)             17   11   2   4   58:18   35 [+]
 4. Олд Хаус (Каварна)                 17   10   3   4   35:22   33 [+]
 5. Албена 97 (Оброчище)               17    8   3   6   32:27   27
 6. Сокол М (Соколово)                 17    7   3   7   39:46   24
 7. Дружба (Люляково)                  17    7   1   9   33:39   22
 8. Балик (Балчик)                     17    6   3   8   35:35   21
 9. Калиакра II (Каварна)              17    6   3   8   31:34   21
10. Устрем (Дропла)                    17    6   2   9   41:46   20
11. Черно море (Топола)                17    3   4  10   23:45   13
12. Обединение (Василево)              17    3   3  11   32:63   12
13. Стефан Караджа (Стражица)          16    6   2   8   21:37   20 [*]
14. Вихър С (Сенокос)                  16    1   1  14   11:55    4 [*]

Бележки
  - Олд Хаус (Каварна), Нефтяник 2010 (Шабла) и Черноморец II (Балчик)
се включват в групата.
  - Стефан Караджа (Стражица) и Вихър С (Сенокос) се отказват от участие на
полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им
до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Албена 97 (Оброчище) - Балик (Балчик)                     4:0
Черноморец II (Балчик) - Черно море (Топола)              7:0
Устрем (Дропла) - Калиакра II (Каварна)                   5:0
Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)                      4:1
Нефтяник 2010 (Шабла) - Обединение (Василево)             отложен
Сокол М (Соколово) - Стефан Караджа (Стражица)            1:2
Олд Хаус (Каварна) - Вихър С (Сенокос)                    3:2
6 октомври 2010, сряда, 16:00 ч
Нефтяник 2010 (Шабла) - Обединение (Василево)             2:0

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Балик (Балчик) - Вихър С (Сенокос)                        8:0
Стефан Караджа (Стражица) - Олд Хаус (Каварна)            1:3
Обединение (Василево) - Сокол М (Соколово)                2:4
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 0:3
Калиакра II (Каварна) - Чиракман (Селце)                  3:3
Черно море (Топола) - Устрем (Дропла)                     4:2
Албена 97 (Оброчище) - Черноморец II (Балчик)             1:0

                           III кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Черноморец II (Балчик) - Балик (Балчик)                   1:1
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    1:0
Чиракман (Селце) - Черно море (Топола)                    3:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Калиакра II (Каварна)             1:1
Сокол М (Соколово) - Дружба (Люляково)                    4:0
Олд Хаус (Каварна) - Обединение (Василево)                5:0
Вихър С (Сенокос) - Стефан Караджа (Стражица)             0:2

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Балик (Балчик) - Стефан Караджа (Стражица)                1:2
Обединение (Василево) - Вихър С (Сенокос)                 3:1
Дружба (Люляково) - Олд Хаус (Каварна)                    2:0
Калиакра II (Каварна) - Сокол М (Соколово)                8:0
Черно море (Топола) - Нефтяник 2010 (Шабла)               1:2
Албена 97 (Оброчище) - Чиракман (Селце)                   0:1
Черноморец II (Балчик) - Устрем (Дропла)                  2:0

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Устрем (Дропла) - Балик (Балчик)                          5:3
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              2:0
Стефан Караджа (Стражица) - Обединение (Василево)         5:4
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Чиракман (Селце) - Черноморец II (Балчик)                 3:0
Сокол М (Соколово) - Черно море (Топола)                  3:3
Олд Хаус (Каварна) - Калиакра II (Каварна)                1:2
Вихър С (Сенокос) - Дружба (Люляково)                     2:0

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Балик (Балчик) - Обединение (Василево)                    3:0
Дружба (Люляково) - Стефан Караджа (Стражица)             3:4
Албена 97 (Оброчище) - Сокол М (Соколово)                 3:0
Черноморец II (Балчик) - Нефтяник 2010 (Шабла)            1:5
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Калиакра II (Каварна) - Вихър С (Сенокос)                 3:0
Черно море (Топола) - Олд Хаус (Каварна)                  0:3
Устрем (Дропла) - Чиракман (Селце)                        2:2

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Чиракман (Селце) - Балик (Балчик)                         4:2
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем (Дропла)                   6:0
Стефан Караджа (Стражица) - Калиакра II (Каварна)         0:1
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Сокол М (Соколово) - Черноморец II (Балчик)               2:5
Олд Хаус (Каварна) - Албена 97 (Оброчище)                 1:1
Вихър С (Сенокос) - Черно море (Топола)                   3:3
Обединение (Василево) - Дружба (Люляково)                 4:1

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Балик (Балчик) - Дружба (Люляково)                        0:3
Черно море (Топола) - Стефан Караджа (Стражица)           4:2
Устрем (Дропла) - Сокол М (Соколово)                      6:2
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Калиакра II (Каварна) - Обединение (Василево)             2:2
Албена 97 (Оброчище) - Вихър С (Сенокос)                  1:0
Черноморец II (Балчик) - Олд Хаус (Каварна)               4:0
Чиракман (Селце) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  2:2

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 13:30 ч
Стефан Караджа (Стражица) - Албена 97 (Оброчище)          2:2
30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Нефтяник 2010 (Шабла) - Балик (Балчик)                    3:0 сл.
Обединение (Василево) - Черно море (Топола)               2:2
31 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Сокол М (Соколово) - Чиракман (Селце)                     1:4
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Устрем (Дропла)                      3:1
Вихър С (Сенокос) - Черноморец II (Балчик)                1:5
Дружба (Люляково) - Калиакра II (Каварна)                 4:1

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Балик (Балчик) - Калиакра II (Каварна)                    3:0
Черно море (Топола) - Дружба (Люляково)                   0:1
Албена 97 (Оброчище) - Обединение (Василево)              5:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Сокол М (Соколово)                7:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Черноморец II (Балчик) - Стефан Караджа (Стражица)        7:0
Устрем (Дропла) - Вихър С (Сенокос)                       9:2
Чиракман (Селце) - Олд Хаус (Каварна)                     0:0

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Нефтяник 2010 (Шабла)                2:1
Стефан Караджа (Стражица) - Устрем (Дропла)               1:0
Калиакра II (Каварна) - Черно море (Топола)               0:3
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Сокол М (Соколово) - Балик (Балчик)                       5:1
Вихър С (Сенокос) - Чиракман (Селце)                      0:3
Обединение (Василево) - Черноморец II (Балчик)            2:6
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  4:1

                           XII кръг

20 ноември 2010, събота, 11:00 ч
Балик (Балчик) - Черно море (Топола)                      3:1
Чиракман (Селце) - Стефан Караджа (Стражица)              2:0
Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър С (Сенокос)                 3:0
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Албена 97 (Оброчище) - Калиакра II (Каварна)              1:0
Черноморец II (Балчик) - Дружба (Люляково)                5:0
Устрем (Дропла) - Обединение (Василево)                   7:3
Сокол М (Соколово) - Олд Хаус (Каварна)                   0:0

                           XIII кръг

27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Балик (Балчик)                       3:0
Вихър С (Сенокос) - Сокол М (Соколово)                    0:3
Стефан Караджа (Стражица) - Нефтяник 2010 (Шабла)         0:0
Обединение (Василево) - Чиракман (Селце)                  1:8
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       7:1
Калиакра II (Каварна) - Черноморец II (Балчик)            2:0
Черно море (Топола) - Албена 97 (Оброчище)                2:3

* - Стефан Караджа (Стражица) и Вихър С (Сенокос) се отказват от участие на
полусезона. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им
до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

5-6 март 2011, събота-неделя, 15:00 ч
Балик (Балчик) - Албена 97 (Оброчище)                     4:4
Черно море (Топола) - Черноморец II (Балчик)              0:6
Калиакра II (Каварна) - Устрем (Дропла)                   5:1
Дружба (Люляково) - Чиракман (Селце)                      0:3
Обединение (Василево) - Нефтяник 2010 (Шабла)             2:2
Стефан Караджа (Стражица) - Сокол М (Соколово)            0:3 сл.
Вихър С (Сенокос) - Олд Хаус (Каварна)                    0:3 сл.

                           XV кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Олд Хаус (Каварна) - Стефан Караджа (Стражица)            3:0 сл.
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                 4:0
13 март 2011, неделя, 10:30 ч
Сокол М (Соколово) - Обединение (Василево)                7:2
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Балик (Балчик)                        0:3 сл.
Чиракман (Селце) - Калиакра II (Каварна)                  4:0
Устрем (Дропла) - Черно море (Топола)                     0:0
Черноморец II (Балчик) - Албена 97 (Оброчище)             6:0

                           XVI кръг

19-20 март 2011, събота-неделя, 15:00 ч
Балик (Балчик) - Черноморец II (Балчик)                   0:0
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    3:0
Черно море (Топола) - Чиракман (Селце)                    0:2
Калиакра II (Каварна) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:3
Дружба (Люляково) - Сокол М (Соколово)                    1:1
Обединение (Василево) - Олд Хаус (Каварна)                2:3
Стефан Караджа (Стражица) - Вихър С (Сенокос)             неигран

                           XVIII кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Балик (Балчик) - Устрем (Дропла)                           -
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)               -
Обединение (Василево) - Стефан Караджа (Стражица)         сл.
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Черноморец II (Балчик) - Чиракман (Селце)                  -
Черно море (Топола) - Сокол М (Соколово)                   -
Калиакра II (Каварна) - Олд Хаус (Каварна)                 -
Дружба (Люляково) - Вихър С (Сенокос)                     сл.

                           XIX кръг

Обединение (Василево) - Балик (Балчик)
Стефан Караджа (Стражица) - Дружба (Люляково)
Вихър С (Сенокос) - Калиакра II (Каварна)
Олд Хаус (Каварна) - Черно море (Топола)
Сокол М (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)
Нефтяник 2010 (Шабла) - Черноморец II (Балчик)
Чиракман (Селце) - Устрем (Дропла)

                           XX кръг

Балик (Балчик) - Чиракман (Селце)
Устрем (Дропла) - Нефтяник 2010 (Шабла)
Черноморец II (Балчик) - Сокол М (Соколово)
Албена 97 (Оброчище) - Олд Хаус (Каварна)
Черно море (Топола) - Вихър С (Сенокос)
Калиакра II (Каварна) - Стефан Караджа (Стражица)
Дружба (Люляково) - Обединение (Василево)

                           XXI кръг

Дружба (Люляково) - Балик (Балчик)
Обединение (Василево) - Калиакра II (Каварна)
Стефан Караджа (Стражица) - Черно море (Топола)
Вихър С (Сенокос) - Албена 97 (Оброчище)
Олд Хаус (Каварна) - Черноморец II (Балчик)
Сокол М (Соколово) - Устрем (Дропла)
Нефтяник 2010 (Шабла) - Чиракман (Селце)

                           XXII кръг

Балик (Балчик) - Нефтяник 2010 (Шабла)
Чиракман (Селце) - Сокол М (Соколово)
Устрем (Дропла) - Олд Хаус (Каварна)
Черноморец II (Балчик) - Вихър С (Сенокос)
Албена 97 (Оброчище) - Стефан Караджа (Стражица)
Черно море (Топола) - Обединение (Василево)
Калиакра II (Каварна) - Дружба (Люляково)

                           XXIII кръг

Калиакра II (Каварна) - Балик (Балчик)
Дружба (Люляково) - Черно море (Топола)
Обединение (Василево) - Албена 97 (Оброчище)
Стефан Караджа (Стражица) - Черноморец II (Балчик)
Вихър С (Сенокос) - Устрем (Дропла)
Олд Хаус (Каварна) - Чиракман (Селце)
Сокол М (Соколово) - Нефтяник 2010 (Шабла)

                           XXIV кръг

Балик (Балчик) - Сокол М (Соколово)
Нефтяник 2010 (Шабла) - Олд Хаус (Каварна)
Чиракман (Селце) - Вихър С (Сенокос)
Устрем (Дропла) - Стефан Караджа (Стражица)
Черноморец II (Балчик) - Обединение (Василево)
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)
Черно море (Топола) - Калиакра II (Каварна)

                           XXV кръг

Черно море (Топола) - Балик (Балчик)
Калиакра II (Каварна) - Албена 97 (Оброчище)
Дружба (Люляково) - Черноморец II (Балчик)
Обединение (Василево) - Устрем (Дропла)
Стефан Караджа (Стражица) - Чиракман (Селце)
Вихър С (Сенокос) - Нефтяник 2010 (Шабла)
Олд Хаус (Каварна) - Сокол М (Соколово)

                           XXVI кръг

Балик (Балчик) - Олд Хаус (Каварна)
Сокол М (Соколово) - Вихър С (Сенокос)
Нефтяник 2010 (Шабла) - Стефан Караджа (Стражица)
Чиракман (Селце) - Обединение (Василево)
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)
Черноморец II (Балчик) - Калиакра II (Каварна)
Албена 97 (Оброчище) - Черно море (Топола)

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2010/11

                           XIV кръг

26 март 2011, събота, 12:30 ч
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                0:4
26 март 2011, събота, 15:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Вихър (Жегларци)             2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            4:2
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)             3:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              13   12   1   0   57:7    37
-------------------------------------------------------------------
 2. Христо Ботев 1946 (Стожер)         12    9   1   2   37:19   28 [*]
 3. Вихър (Жегларци)                   13    7   1   5   29:26   22
 4. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           13    7   0   6   33:19   21
 5. Сокол 2008 (Зърнево)               13    6   1   6   26:32   19
 6. Заря 2006 (Крушари)                11    6   1   4   25:18   19
 7. Устрем Д (Дончево)                 13    4   3   6   17:23   15
 8. Стрела 2004 (Орляк)                13    3   4   6   18:40   13
 9. Добруджанец (Овчарово)             11    2   2   7   14:22    8
10. Искра 41 (Бенковски)               13    2   1  10   14:47    7
11. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 11    1   3   7   11:28    6 [*]

Бележки
  - Добруджански спортист е от с.Стефан Караджа.
  - Мачър Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер) от V кръг е анулиран.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Устрем Д (Дончево)           2:1
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               7:0
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   отложен
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Искра 41 (Бенковски)           5:0
Заря 2006 (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  1:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Вихър (Жегларци) - Сокол 2008 (Зърнево)                   0:3
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   0:0
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             0:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:7
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    1:3
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)        1:1
Заря 2006 (Крушари)                                       почива

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев 1946 (Стожер)             4:3
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2004 (Орляк)            7:0
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                8:2
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                5:2
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2008 (Зърнево)             6:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 13:00 ч
Сокол 2008 (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                4:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     3:1
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:2
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              1:1
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  4:1
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     2:2
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:2
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:0
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер)       анулиран *
* - прекратен в 65' при 1:1, когато след спречкване между футболисти
    от двата отбора, публиката нахлува на терена. В последствие анулиран.
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2008 (Зърнево) 0:1
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря 2006 (Крушари)          4:2
Вихър (Жегларци) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:0
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 2:1
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  2:2
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            2:0
Сокол 2008 (Зърнево)                                      почива

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             3:0
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)               0:4
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2008 (Зърнево)               3:2
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 2:3
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Хр.Ботев 1946 (Ст.)  1:6
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 13:30 ч
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    2:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово)         3:0
30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                2:1
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Сокол 2008 (Зърнево)                 3:0
Орловец 2008 (Победа) - Добрудж. спортист (Ст.Караджа)    5:0
Христо Ботев 1946 (Стожер)                                почива

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Заря 2006 (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            1:0
Сокол 2008 (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                1:1
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               0:2
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     2:4
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев 1946 (Стожер)         0:4
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           X кръг

13 ноември 2010, събота, 11:30 ч
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)              1:1
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  2:2
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Сокол 2008 (Зърнево)         5:2
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)             10:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр. спортист (Ст.Караджа)    3:0
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           XI кръг

20 ноември 2010, събота, 11:30 ч
Заря 2006 (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                  3:1
Сокол 2008 (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)              0:5
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев 1946 (Стожер)          1:3
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овчар.) 3:2
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   0:5
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XII кръг

12-13 март 2011, събота-неделя, 15:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)           0:3
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               1:6
Сокол 2008 (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                   3:0
Искра 41 (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           0:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря 2006 (Крушари)  отложен
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           XIII кръг

19-20 март 2011, събота-неделя, 15:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   1:2
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             1:4
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол 2008 (Зърнево)           1:5
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    2:3
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер)        5:1
Заря 2006 (Крушари)                                       почива

                           XV кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2008 (Зърнево)                 -
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер)      -
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски)  -
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)               -
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                   -
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XVI кръг

Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)
Сокол 2008 (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)
Искра 41 (Бенковски) - почива

                           XVII кръг

Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)
почива - Сокол 2008 (Зърнево)
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)
Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер)
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър (Жегларци)

                           XVIII кръг

Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)
Орловец 2008 (Победа) - Заря 2006 (Крушари)
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)
Стрела 2004 (Орляк) - почива
Сокол 2008 (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)

                           XIX кръг

Сокол 2008 (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)
почива - Христо Ботев 1946 (Стожер)
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)

                           XX кръг

Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря 2006 (Крушари)
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)
Орловец 2008 (Победа) - почива
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2008 (Зърнево)

                           XXI кръг

Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)
Сокол 2008 (Зърнево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)
почива - Вихър (Жегларци)
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)

                           XXII кръг

Устрем Д (Дончево) - Заря 2006 (Крушари)
Добруджанец (Овчарово) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - почива
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)
Орловец 2008 (Победа) - Сокол 2008 (Зърнево)
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)

нагоре


ОФГ Добрич - финал 2010/11

                           Финал

победител източна подгрупа - победител западна подгрупа    -

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com