bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Зимна подготовка и приятелски срещи 2010/11


Приятелски срещи 2010/11

15 януари 2011, събота

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Негован)        7:1 *
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Банкя (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)         2:2; при дузпите бие Кремиковци *
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал


16 януари 2011, неделя

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                4:1 (1:1) *
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Левски (Кочериново) - Церово (Церово)                     1:3 *
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/4 финал


19 януари 2011, сряда

във Вълково, 14:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Лудогорец 1947 (Разград)            0:3 (0:1)
  [0:1 Диян Димов 15', 0:3 Сюлейман Шакиров 85',90']

в кв.Требич, София, 15:00 ч
ОФК Костинброд (Костинброд) - Спортист 1924 (Своге)       0:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Радички/Андреас Васев? 42']

в Елин Пелин, ст."Левски"
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев (Криводол)               2:6 (2:2)
  [0:1 Ангел Петров 1п, 1:1 ??? 1п, 2:1 ??? 1п,
   2:2 Боян Данов (вр) 1п-д, 2:4 Алек Манолов 2п,2п; 2:6 Ангел Петров 2п,2п]

в Ямбол
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:2
  [Ангел Делчев, Спас Дончев]

в Панагюрище, ст."Орчо Войвода"
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                1:3 (0:3)
  [0:2 Христо Сталев 1п,1п; 0:3 Янко Янков 1п, 1:3 Ангел Лачов 2п]

в Боянци, 14:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1936 /юн.92/ (Пд)  5:3 (2:1)
  [0:1 Шабан Рамаданов 19', 1:1 ??? 1п, 2:1 ??? 1п,
   2:2 Шабан Рамаданов 54', 2:3 Бирсент Карагерен 76', 3:3 ??? 2п,
   4:3 ??? 2п, 5:3 ??? 2п]


20 януари 2011, четвъртък

в Сандански, ст."Спартак", 15:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив 1936 (Пловдив)             1:2 (1:1)
  [0:1 Боян Дойкич 7', 1:1 Мартин Станкев 16', 1:2 Здравко Лазаров 73'-д]

в София, ст."НСА", 14:00 ч
Академик (София) - Доростол 2003 (Силистра)               0:2 (0:2)
  [0:1 Игнат Дамянов 19', 0:2 Мирослав Начев 21']


21 януари 2011, петък

във Вълково, 13:00 ч
Банско (Банско) - Славия 1913 (София)                     1:2 (1:2)
  [0:1 Илия Илиев 2', 1:1 Борислав Хазуров 11', 1:2 Йордан Юруков 27']

в София, ст."НСА", 14:00 ч
Академик (София) - Чавдар (Бяла Слатина)                  1:1 (1:1)
  [1:0 Исака 27', 1:1 Камен Каменов 37']

в Разлог, 14:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин Благоевград (Благоевград)     1:1 (1:0)
  [1:0 Тодор Пандев 4', 1:1 Веселин Стойков 64']

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         2:0 (1:0)
  [1:0 Виктор Драголов 40', 2:0 Асен Чалъков 61']

в Русе, ст."Дунав", 14:30 ч
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                0:1 (0:1)
  [0:1 Калоян Николов 3']


22 януари 2011, събота

в Алания, Турция
Черноморец (Балчик) - Олександрия (Александрия, Укр, 2)   0:0

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд)     3:1 (2:0)
  [1:0 Радослав Митревски 11', 2:0 Веселин Стойков 44', 2:1 Николас Раймонди 66',
   3:1 Мики Орачев 88']

в Свиленград, ст."Колодрума", 12:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                  0:5 (0:0)
  [0:1 Георги Миланов 48', 0:2 Янаки Смирнов 49', 0:4 Сандриньо 75'-д,87';
   0:5 Ненем 90']

в Ново Делчево, 11:00 ч
Малеш (Микрево) - Калиакра (Каварна)                      1:6 (0:2)
  [0:1 Десислав Русев 1', 0:2 Лъчезар Балтанов 37', 0:3 Мартин Димов 53',
   0:4 Георги Филипов 63', 0:5 Даниел Шмедин 75', 0:6 Иван Александров Петков 78',
   1:6 Георги Жежев 88']

в Мурсалево, 14:00 ч
Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Красимир Шапкаров 80']

в Дамяница, 11:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)            0:0

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)       1:1 (0:0)
  [0:1 Илиян Йорданов 55', 1:1 Николай Владинов 88']

в Самуилово, обл.Сливен, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   4:2 (2:2)
  [1:0 Милен Митев 8', 1:1 Узунов 24', 2:1 Бончо Николаев 34',
   2:2 Саид 42', 3:2 Станислав Маламов 57', Александър Балездров 73']

в Краводер, 11:00 ч
Ботев (Криводол) - Спортист 1924 (Своге)                  1:1 (1:1)
  [0:1 Симеон Атанасов 22', 1:1 Боян Данов (вр) 33'-д]

във Вълково, 14:30 ч
Перун (Кресна) - Лудогорец 1947 (Разград)                 0:4 (0:2)
  [0:2 Тодор Колев 15',38'; 0:3 Антонио Павлов 60', 0:4 Михаил Александров 75']

в Пелишат, 14:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)        1:0 (1:0)
  [1:0 Кунчо Кунчев 6']

в Черноземен, 11:00 ч
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        2:0 (0:0)
  [2:0 Ридван Хаджифейзула 50',75']

във Варвара, ст."Свети Георги", 14:00 ч
Балкан (Варвара) - Бенковски (Пазарджик)                  0:3 (0:2)
  [0:2 Димитър Дечев 18',34'; 0:3 Спас Спасов 88']

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 11:30 ч
Славия 1913 /юн.92/ (София) - Сливнишки герой (Сливница)  1:2 (1:0)
  [1:0 Сашо Младенов 22', 1:2 Христо Петров 58',76']


23 януари 2011, неделя

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Витоша (Бистрица, обл.Сф ст.) - Кремиковци (кв.Крем., Сф) 4:1
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Церово (Церово)                   1:0
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, 1/2 финал

в Мененкьово
Марица (Мененкьово) - Ботев (Момина клисура)              4:2

във Величково
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:2


24 януари 2011, понеделник

в Пигадия, Ксанти, Гърция, 15:00 ч
Вихрен (Сандански) - ЦСКА (София)                         0:3 (0:2)
  [0:1 Костадин Стоянов 23', 0:2 Борис Галчев 40', 0:3 Спас Делев 47']


25 януари 2011, вторник

в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител", 14:00 ч
Черно море (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)          5:0 (1:0)
  [1:0 Дончо Атанасов 27', 2:0 Адемар 70', 4:0 Румен Николов 73',76';
   5:0 Веселин Марчев 81']

в Бобошево, 14:00 ч
Миньор (Перник) - Малеш (Микрево)                         5:0 (1:0)
  [1:0 Румен Рангелов 1п, 2:0 Фарес Брахими 2п, 3:0 Милен Василев 2п,
   5:0 Костадин Аджов 2п,2п]

в Рилци, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Банско (Банско)         1:1 (0:1)
  [0:1 Борислав Хазуров 34', 1:1 Антон Карачанаков 47']

в Сандански, ст."Спартак", 15:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Славия 1913 (София)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Тодор Пандев 83'-д]

в Нова Загора, 11:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              1:2 (1:2)
  [0:1 Антонио Михайлов 14', 0:2 Валентин Веселинов 35', 1:2 Димитров 38']

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     4:0 (3:0)
  [1:0 Борислав Иванов 15', 2:0 Борислав Балджийски 26', 3:0 Красен Трифонов 42',
   4:0 Георги Калоянов 58']


26 януари 2011, сряда

в Манилва, Естепона, Испания, спортен комплекс "Доня Хулия Голф Резорт", 16:00 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Лех (Познан, Пол, 1)           0:4 (0:3)
  [0:1 Бартош Босацки 6'-д, 0:3 Артьомс Рудневс 12',23'; 0:4 Жереми Родригес 87'-аг]

в Дедеагач, ст."Фотис Космас", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Еноси (Дедеагач, Гър, 4) - Левски (София)                 0:4 (0:1)
  [0:1 Гара Дембеле 28', 0:2 Владимир Гаджев 49'-д, 0:3 Александър Киров 74',
   0:4 Мирослав Антонов 87']

във Вълково, 14:00 ч
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1947 (Разград)                 0:1 *
  [0:1 Шенер Ремзи 45']
* - блиц турнир във Вълково, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

във Вълково, 15:00 ч
Септември (Симитли) - Лудогорец 1947 (Разград)            0:0 *
* - блиц турнир във Вълково, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

във Вълково, 16:00 ч
Септември (Симитли) - Литекс (Ловеч)                      0:2 *
  [0:1 Папа Диуф 26', 0:2 Уилфред Нифлор 36']
* - блиц турнир във Вълково, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Сандански, ст."Спартак", 15:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив (София)                    1:4 (0:3)
  [0:1 Александър Манолов 23', 0:2 Румен Горанов 41', 0:3 Джемал Джонсън 45',
   0:4 Юсуф 64', 1:4 Васил Захариев 87']

в Марикостиново, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Калиакра (Каварна)                        0:1 (0:1)
  [0:1 Майкъл Тевия 7']

в Килифарево, 14:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:1 (0:1)
  [0:1 Любомир Величков 16', 1:1 Павел Алексиев 72']

в Дамяница, 13:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Доростол 2003 (Силистра)         4:1 (2:1)
  [0:1 Беадир Беадиров 1', 1:1 Владимир Мичев 5', 2:1 Атанас Чипилов 14',
   3:1 Луиш Едуардо 61', 4:1 Боян Гайтанов 77']

в Самуилово, обл.Сливен, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                    1:1 (0:0)
  [0:1 Ридван Хаджифейзула 57', 1:1 Стайко Стойчев 90']

в Бърдарски геран, ст."Ракета", 14:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  2:1 (1:1)
  [0:1 Борис Петков 30', 2:1 Владислав Василев 42',47']

в Правец, 14:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            1:1 (0:0)
  [0:1 Васил Костов 72', 1:1 Николай Ботев 90'+4']

в Септември, ст."Локомотив", 14:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Хебър (Пазарджик)            2:1 (2:0)
  [1:0 Тодор Додников 18', 2:0 Деян Пешалов 40', 2:1 Кирил Георгиев 71']

в Димитровград, ст."Миньор"
Димитровград 1947 (Димитровград) - Чирпан (Чирпан)        5:0

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:30 ч
Беласица 1923 (Петрич) - Перун (Кресна)                   0:1

в Дупница, ст."Бончук"
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Долна Диканя)              1:4 (0:2)

в Баня, обл.Пловдив
Левски (Карлово) - Оборище (Панагюрище)                   2:2 (0:1)
  [0:1 Салас Обаси Окечукво 1п, 1:1 Николай Панчев 51', 2:1 Кирил Шамов 56',
   2:2 Ангел Лачов 69']

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 12:00 ч
Левски /юн.92/ (София) - Велбъжд (Кюстендил)              1:1 (1:0)
  [1:0 ??? 45', 1:1 Бисер Методиев 65'-д]


27 януари 2011, четвъртък

в Аксаково, 14:30 ч
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 (1:0)
  [1:0 Симеон Генчев 35', 1:1 Симеон Симеонов 78'-д]
  [ид: Димо Димов (С)]

в Бърдарски геран, ст."Ракета", 14:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Самарджиев 90']

в София, ст."Славия" - изкуствен терен
Славия 1913 /юн.92/ (София) - Спортист 1924 (Своге)       1:1 (1:0)
  [1:0 Иван Винков 32', 1:1 Валентин Валентинов 80']


28 януари 2011, петък

в Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол ЦентъР", 16:00 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Стрьомсгодсет (Драмен, Нор, 1) 2:0 (0:0)
  [1:0 Здравко Лазаров 53', 2:0 Христо Златински 55']

в Мурсалево, 15:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)         4:3 (1:0)
  [1:0 Виталий Савченко 17', 1:1 Ивайло Цветков 58', 2:1 Стефан Груевски 61',
   3:1 Костадин Кацимерски 67', 3:2 Димитър Петков 82', 4:2 Атанас Зехиров 88',
   4:3 Ивайло Стоянов 90']

в Правец, 15:00 ч
ЦСКА (София) - Спортист 1924 (Своге)                      6:0 (2:0)
  [1:0 Четин Садула 7', 3:0 Спас Делев 12',77'; 4:0 Станко Йовчев 81',
   6:0 Спас Делев 83',85']

в Микрево, ст."Малеш", 14:00 ч
Малеш (Микрево) - Локомотив (София)                       0:4 (0:0)
  [0:2 Джемал Джонсън 57',62'; 0:3 Диас 80', 0:4 Марчо Дафчев 84'-д]

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 14:00 ч
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1947 (Разград)            0:0

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                    2:2 (2:2)
  [1:0 Джунейт Яшар 5'-д, 2:0 Павел Колев 9', 2:1 Цветан Чурлинов 16',
   2:2 Данийл Ратников 29']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец (Поморие) - Созопол (Созопол)                  0:0

14:30 ч
Перун (Кресна) - Септември (Симитли)                      1:2 (0:1)
  [0:2 Атанас Николов 12',65'; 1:2 ??? 2п]

в Хаджидимово, 14:00 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Банско (Банско)                0:2 (0:1)
  [0:1 Давид Гълъбов 8', 0:2 Васил Туджаров 80']

в Нова Загора, 14:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Любимец 2007 (Любимец)            1:3 (0:1)
  [0:1 Делчо Стоилов 5', 0:2 Найден Кехайов 60', 1:2 Димитров 2п,
   1:3 Боян Табаков 85']

Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     0:0

в София, ст."Славия" - изкуствен терен
Славия 1913 /юн.92/ (София) - Витоша (Бистрица)           2:1


29 януари 2011, събота

в Алания, Турция
Черноморец (Балчик) - Жетису (Талдикорган, Каз, 1)        0:1
  [Серикжан Мужиков]

в Сандански, ст."Спартак", 14:45 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:4 (0:2)
  [0:1 Александър Барт 29', 0:2 Том 33', 0:3 Георги Иванов 70'-аг,
   0:4 Момчил Цветанов 80']

в Сандански, 11:00 ч
Вихрен (Сандански) - Калиакра (Каварна)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Иван Александров Петков 26', 0:2 Даниел Шмедин 72']

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 14:00 ч
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:0 (3:0)
  [1:0 Жуниньо 7', 2:0 Илия Илиев 25', 3:0 Мартин Александров 40']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)  1:0 (0:0)
  [1:0 Бранимир Костадинов 60']

в Самуилово, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Доростол 2003 (Силистра)           1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Каранейчев 65']

в Самуилово, 11:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)                4:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Пенев 12', 3:0 Бончо Николаев 37',59'; 4:0 Димитър Алексиев 66']

в Краводер, ст."Септември", 13:00 ч
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)                  4:4 (3:3)
  [0:1 Владислав Василев 16', 0:2 Тихомир Тодоров 18', 1:2 Борис Петков 24'-д,
   2:2 Алек Манолов 29', 2:3 Владислав Василев 37', 3:3 Алек Манолов 38',
   3:4 Кристиян Григоров 76', 4:4 Георги Иванов 90']

във Вълково, 14:00 ч
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                           3:1 (3:0)
  [2:0 Борислав Хазуров 14',23'; 3:0 Георги Калайджиев 40', 3:1 Красимир Дурчов 90'-аг]

в Дъбница, 11:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Пандев 2', 1:1 Камен Хаджиев 78']

в Голям чардак, 13:30 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)          1:4 (1:3)
  [0:1 Георги Стоянов 10', 1:1 Колев 22', 1:2 Филип Чипчев 30',
   1:3 Йордан Христов 42', 1:4 Филип Чипчев 50']

в Русе, ст."Дунав", 11:00 ч
Дунав (Русе) - Две могили (Две могили)                    2:0 (0:0) *
  [1:0 Недялко Хубенов 47', 2:0 Борислав Джарнавлиев 61'-д]
* - 2х35'

в Септември, ст."Локомотив", 11:30 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Георгиев 21']

в Горски извор, 11:00 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив)        1:1 (1:1)
  [1:0 Емил Стоев/Петър Станев 15', 1:1 Иван Танчовски 38']

в Белово, ст."Марица", 14:00 ч
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)                   5:0 (3:0)
  [1:0 ??? 5'-аг, 2:0 Христо Сталев 11', 3:0 Радостин Джогански 19',
   4:0 Събев 61'-аг, 5:0 Христо Сталев 75']

в Кюстендил, ст."Странджата", 11:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 2010 (Дупница)                2:2 (0:2)
  [0:1 Росен Йорданов 10', 0:2 Ангел Крумов 20', 1:2 Ангел Христов 2п,
   2:2 Илиян Чавдаров 75']

в Сапарева баня или околностите
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)          2:2

в Сарая, 14:00 ч
Сарая (Сарая) - Бенковски (Пазарджик)                     0:4 (0:2)
  [0:1 Димитър Дечев 16', 0:2 Георги Василев 32'-д, 0:4 Стоян Въжев 2п,2п]

в Българово, 13:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Русокастро (Русокастро)        3:1 (1:1)
  [1:0 Милен Георгиев 5', 1:1 Стоян Стоянов (вр) 20'-аг, 2:1 Милен Христов 62',
   3:1 Николай Панайотов 80']
  [ид: Мирослав Радев (Н) 70']

в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия"
Марица 1921 (Пловдив) - Баня (Баня)                       6:0 (4:0) *
  [1:0 Валентин Карааргиров 13', 2:0 Юлиян Плачков 20', 3:0 Пейо Батинов 23'-д,
   4:0 Петър Иванов 38', 5:0 Сашко Лавчев 81', 6:0 Йосиф Ликов 86']
* - след обединение преди началото на сезона, с името на отбора на Баня на
    практика се състезава Чернозем (Черноземен).

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 14:00 ч
Левски /юн.92/ (София) - Спартак 1919 (Плевен)            0:0

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 13:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Брестник 1948 /юн.92/ (Пловдив)       7:2 (2:0)
  [5:0 Кирил Атанасов 1п,1п,2п,2п,2п; 6:0 Стоян Стоянов 2п, 7:0 Кирил Георгиев 2п,
   7:1 Димитър Бодуров 2п-д, 7:2 Красимир Георгиев 2п]


30 януари 2011, неделя

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)       1:0 (1:0)
  [1:0 Рикардо Андре 20']

във Войнеговци, ст."Гунди", 11:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Церово (Церово)       2:0
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, мач за 3-4 място

във Войнеговци, ст."Гунди", 13:00 ч
Витоша (Бистрица, обл.Сф ст.) - Въстаник (Войнеговци)     2:3 (2:1)
  [1:0 ??? 1п, 2:0 ??? 1п, 2:1 Ивайло Бонев 1п-д,
   2:3 Борислав Спасенов 2п,2п]
* - XLI-ти турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Войнеговци, финал


31 януари 2011, понеделник

в Херес де ла Фронтера, Испания, спортен комплекс "Монтекастильо", 16:00 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (Москва, Рус, 1)     0:2 (0:0)
  [0:1 Сеняд Ибричич 63', 0:2 Байе Джиби Фал 69']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец (Поморие) - Черно море (Варна)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Дончо Атанасов 80']

в Правец, 14:00 ч
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:0


1 февруари 2011, вторник

в Анталия, Турция
Олимпи (Рустави, Гру, 1) - Вил 1900 (Вил, Швц, 2)         0:0; при дузпите: 5:4 *
* - блиц турнир в Анталия, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Анталия, Турция
Академик (София) - Олимпи (Рустави, Гру, 1)               0:1 *
* - блиц турнир в Анталия, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Анталия, Турция
Академик (София) - Вил 1900 (Вил, Швц, 2)                 1:0 *
  [1:0 Юлиян Петков 30']
* - блиц турнир в Анталия, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Сандански, ст."Спартак", 15:00 ч
Вихрен (Сандански) - Литекс (Ловеч)                       0:2 (0:1)
  [0:1 Папа Диуф 5', 0:2 Николай Бодуров 60']

в Правец, 11:00 ч
Спортист 1924 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)            1:2 (0:1) *
  [0:1 Атанас Чипилов 40', 1:1 Младен Стоев 54', 1:2 Луиш Едуардо 62']
* - 2х35'

в Дамяница
Пирин 2002 (Разлог) - Ботев (Враца)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Тихомир Найденов 55'-д]

в Търговище
Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Русев 16', 3:0 Христо Александров 27',56']


2 февруари 2011, сряда

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 17:30 ч (местно СЕТ)
Кубан (Краснодар, Рус, 1) - Полония (Варшава, Пол, 1)     0:4 (0:1) *
  [0:1 Адриан Мерзейевски 15', 0:2 Еузебиуш Смоларек 74'-д, 0:3 Сантиаго Вилафане 81',
   0:4 Еузебиуш Смоларек 83']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/4 финал, мач 1.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 11:30 ч (местно СЕТ)
Спарта (Прага, Чех, 1) - Зестафони (Зестафони, Гру, 1)    5:0 (2:0) *
  [3:0 Квеуке 15',40',54'; 4:0 Вацек 82', 5:0 Павелка 84']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/4 финал, мач 3.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 14:30 ч (местно СЕТ)
Тимишоара (Тмш, Рум, 1) - Днепър (Днепропетровск, Укр, 1) 1:3 (1:2) */**
  [1:0 Янис Зику 8'-д, 1:1 Александър Гладкий 30', 1:2 Сергей Кравченко 37',
   1:3 Александър Гладкий 63']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/4 финал, мач 4.
** - заради късното пристигане на Динамо (Киев) в Марбеля, на 1/4 финалите
     отборът е заменен от Тимишоара (Тимишоара).

в Неа Виса, 17:30 ч (местно ЕЕТ)
Неа Виса (Неа Виса, Гър, 5) - Свиленград 1921 (Свлг)      0:6 (0:3)
  [0:1 Иван Сарандиев 2', 0:3 Димитър Бахчеванов 18',45'; 0:4 Георги Георгакиев 66',
   0:5 Христо Стефанов 72', 0:6 Георги Георгакиев 88']

в Стара Загора, ст."Локомотив", 13:00 ч
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             3:0 (2:0)
  [1:0 Владислав Златинов 22', 2:0 Георги Божанов 24', 3:0 Иво Гюров 54']

в Симитли, ст."Струма", 14:30 ч
Септември (Симитли) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:4 (0:0)
  [0:1 Радослав Митревски 65', 0:2 Атанас Зехиров 71', 0:3 Димитър Наков 73',
   0:4 Веселин Стойков 81']

в Аксаково, 14:30 ч
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)                1:1 (0:0)
  [0:1 Борислав Павлов 60', 1:1 Латин Венков 86']

в Брестник, ст."Беркут", 13:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 2:2 (2:0)
  [1:0 Емил Грозев 23', 2:0 Анатоли Тодоров 30', 2:2 Ридван Хаджифейзула 52',83']

в Краводер, ст."Септември", 14:00 ч
Ботев (Криводол) - Бдин (Видин)                           2:3 (1:1)
  [0:1 Николай Борисов 29', 1:1 Борис Петков 30'-д, 2:1 Тодор Чирпанов 48',
   2:2 Любомир Цеков 69', 2:3 Петър Златков 78']

във Вълково, 14:30 ч
Перун (Кресна) - Банско (Банско)                          0:2 (0:1)
  [0:1 Борислав Хазуров 20', 0:2 Давид Гълъбов 65']

в Бърдарски геран, ст."Ракета", 14:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак 1919 (Плевен)             1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиан Григоров 81']

в Любимец, Градски стадион, 14:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:1 (1:0)
  [1:0 Боян Табаков 23', 1:1 Станимир Баев 65', 2:1 Иван Минчев 85']

в Търговище, ст."Енергия"
Светкавица 1922 (Търговище) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) 2:2 (1:1)
  [0:1 Банко Банков 42', 1:1 Здравко Здравков 43', 1:2 Златев 76',
   2:2 Георги Дамянов 85']

в Боянци, 14:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        -Х-
* - блиц турнир в Боянци, всеки мач се играе в едно полувреме по 50'.

в Боянци, 15:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)  0:2
  [Владислав Узунов, Емил Стоев]
* - блиц турнир в Боянци, всеки мач се играе в едно полувреме по 50'.

в Боянци. 16:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     1:1
  [??? - Христо Запрянов]
* - блиц турнир в Боянци, всеки мач се играе в едно полувреме по 50'.

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, ~ 17:00 ч
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            2:2 (0:0)
  [0:1 Крум Георгиев 50', 0:2 Марк Григоров 75', 1:2 Андон Андреев 85',
   2:2 Иван Терзийски 90']

в Българово, 13:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:2 (1:2)
  [0:1 Желязко Тодоров 3', 0:2 Живко Димов 15', 1:2 Милен Георгиев 38']

в Копиловци
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (0:0, 1:0) *
  [1:0 Светлозар Момчилов 45', 2:0 Бисер Методиев 85']
* - 3х30'.

в Голям чардак, 14:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Бенковски (Пазарджик)           3:1 (1:1)
  [1:0 Пламен Гюров 16'-д, 1:1 Илиян Панчев 23', 2:1 Георги Хаджиев 73',
   3:1 Спас Въжев 83'-д]

в Септември, ст."Локомотив", 14:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Чепинец (Велинград)          2:1 (2:1)
  [1:0 Христо Спасов 10', 1:1 Десислав Сатев 17', 2:1 Христо Спасов 25'-д]

в Дупница, ст."Бончук"?
Марек 2010 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:2

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 14:30 ч
Оборище (Панагюрище) - Хебър (Пазарджик)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Лачов 35', 2:0 Делчо Сираков 67', 3:0 Ангел Лачов 77']

в Ловеч, ст."Салито"
Литекс /юн.92/ (Ловеч) - Ботев (Козлодуй)                 3:4 (3:1)
  [1:0 Добрин Петров 1п, 2:0 Димитър Георгиев 1п, 2:1 Радослав Симеонов 35',
   3:1 Добрин Петров 1п, 3:3 Веселин Гришов 50',60'; 3:4 Страти Илиев 85'-д]

в Леденик, 15:00 ч
Етър 1924 /юн.92/ (В.Търново) - Самоводене (Самоводене)   0:4 (0:2)
  [0:1 Ричард Отороо 17', 0:2 Тодор Шиков 25', 0:3 Ричард Отороо 60',
   0:4 Тодор Шиков 70']


3 февруари 2011, четвъртък

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 16:00 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Зенит (Ст.Петербург, Рус, 1)   1:2 (0:1) *
  [0:1 Саболч Хусти 13', 1:1 Хуан Бариентос 73', 1:2 Евгений Стариков 76']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/4 финал, мач 2.

в Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Санкт Гален II (Санкт Гален, Швц, 3)   3:3 (1:2)
  [Кирил Динчев, Стойко Сакалиев -д, Аспарух Василев - ???]

в Мурсалево, 14:00 ч
Септември (Симитли) - Видима-Раковски (Севлиево)          2:3 (0:2)
  [0:1 Николай Владинов 1п, 0:2 Любомир Величков 1п, 1:2 Ален Христов 2п,
   2:2 Ивайло Лазаров 2п, 2:3 Любомир Величков 2п]

в кв.Требич, София
Локомотив /юн.92/ (София) - Спортист 1924 (Своге)         2:1 (2:0)
  [2:0 Румен Кънчев 20',42'; 2:1 Валентин Миленов 70'-д]

в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия"
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                   3:0 (1:0)
  [1:0 ??? 5'-аг, 2:0 Александър Лачев 52', 3:0 Илиян Плачков 78']

в Бяла, обл.Русе
Бенковски (Бяла) - Черноломец 2004 (Попово)               3:3 (0:1)
  [0:1 Тефиков 23', 2:1 Илия Ковачганчев 63'-д,65'; 3:1 Иван Бориславов 74',
   3:3 Шенол Исмаилов 79',80']


4 февруари 2011, петък

в Белек, Алания, Турция, 15:15 ч (местно ЕЕТ)
Черно море (Варна) - Университатя (Клуж, Рум, 1)          0:1 (0:0)
  [0:1 Роберто Алфонсо Делгадо 66'-д]

в Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Олександрия (Александрия, Укр, 2)   1:4 (0:2)
  [0:1 Павло Ксьонз 10', 0:2 Олексий Довгий 21', 0:3 Алексей Кучук 64',
   1:3 Спас Георгиев 76', 1:4 Евгений Шупик 89']

в Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Киасо (Киасо, Швц, 2)                  2:3 (1:2)
  [0:1 Гастон Магнети 1п, 1:1 Ендер Гюнлю 25', 1:2 Карло Поли 1п,
   2:2 Лъчезар Манчев 72', 2:3 Рива 80']

в Сиде, Анталия, Турция, терен на хотел "Хане", 16:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1947 (Разград)                   2:0 (1:0)
  [1:0 Маркиньош 2'-д, 2:0 Лукас Трекаричи 90']

в Сандански, ст."Спартак", 12:15 ч
Малеш (Микрево) - Литекс (Ловеч)                          0:0

в Мурсалево, 13:30 ч
Миньор (Перник) - Ботев (Враца)                           0:1 (0:1)
  [0:1 Тихомир Найденов 22']

в Аксаково, 14:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора)             2:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Данков 15', 2:0 Недко Ангелов 38']

в Дъбница, 14:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:0

във Вълково, 14:30 ч
Банско (Банско) - Етър 1924 (Велико Търново)              1:0
  [1:0 Красимир Дурчов 75']

в Пелишат, 14:30 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Дунав (Русе)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Любомир Иванов 86']

в Марикостиново
Вихрен (Сандански) - ЦСКА /юн.92/ (София)                 4:1 (3:0)
  [1:0 Ибрахим 12', 2:0 Васил Захариев 22', 3:0 Ибрахим 34',
   4:0 Петьо Динков 50', 4:1 Антоан Гегов 72']

в Хаджидимово, ст."Димитър Лекин", 14:30 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            0:1 (0:1)
  [0:1 ??? 3']

в Свиленград, ст."Колодрума" - помощен терен, 14:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)           3:4 (0:3)
  [0:1 Йордан Василев 15', 0:2 Димитър Вакавлиев 19', 0:3 Калин? Иванов 33',
   2:3 Таско Попов 52',57'; 3:3 Людмил Николов 78', 3:4 Даниел Добриков 82']

в Петрич, ст."Цар Самуил"
Беласица 1923 (Петрич) - Илинден (Ключ)                  10:0
  [Андон Янкулов (5), Методи Стоименов (3), Сачев,
   Иван Танев]

в Дупница, ст."Бончук"?
Марек 2010 (Дупница) - Пирин 2001 /юн.92/ (Благоевград)   3:1
  [??? - Петър Мицев]


5 февруари 2011, събота

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 14:00 ч (местно СЕТ)
Полония (Варшава, Пол, 1) - Зенит (Ст.Петербург, Рус, 1)  1:0 (1:0) *
  [1:0 Еузебиуш Смоларек 9']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/2 финал.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 16:00 ч (местно СЕТ)
Спарта (Прага, Чех, 1) - Днепър (Днепропетровск, Укр, 1)  2:2 (0:1); при дузпите: 8:9 *
  [0:1 Александър Гладкий 23', 1:1 Леонард Куеке 76', 2:1 Мартин Земан 83',
   2:2 Евген Чеберячко 90']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", 1/2 финал.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 11:30 ч (местно СЕТ)
Кубан (Краснодар, Рус, 1) - Локомотив 1936 (Пловдив)      3:0 (0:0) *
  [1:0 Маркос 65', 3:0 Сергей Давидов 67',85']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", мач за 5-8 място.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 18:00 ч (местно СЕТ)
Зестафони (Зест., Гру, 1) - Динамо (Киев, Укр, 1)         2:2 (0:2); при дузпите: 4:5 */**
  [0:1 Андрей Ярмоленко 15', 0:2 Артьом Милевский 39', 1:2 Торнике Горгиашвили 68',
   2:2 Рати Цинамдзгвиршвили 79']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", мач за 5-8 място.
** - заради късното пристигане на Динамо (Киев) в Марбеля, на 1/4 финалите
     отборът е заменен от Тимишоара (Тимишоара).

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Сусеси", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
Локомотив (София) - Интер (Баку, Азе, 1)                  1:1 (0:1)
  [0:1 Гиртс Карлсонс 20', 1:1 Марчо Дафчев 90']

в Сиде, Анталия, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 15:00 ч (ЕЕТ)
Черноморец Бургас (Бургас) - Винтертур (Винтертур,Швц,2)  1:1 (0:1)
  [0:1 Горан Антич 45', 1:1 Муса Койта 88']

в Белек, Турция, 15:30 ч (местно ЕЕТ)
Монтана 1921 (Монтана) - Лугано (Лугано, Швц, 2)          0:4 (0:2)
  [0:1 Сехар Фейзулахи 24', 0:2 Ремо Щаубли 44', 0:3 Данте Сенгер 48',
   0:4 Ремо Щаубли 78']

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч
Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Марко Марков 84'-д]

в Рилци, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севл.) 2:1 (0:0)
  [1:0 Благой Пасков 55', 1:1 Ангел Русев 62', 2:1 Веселин Стойков 69']

в Любимец, Градски стадион, 11:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Сливен 2000 (Сливен)             2:2 (0:0)
  [1:0 Илиян Йорданов 48', 1:1 Димо Бакалов 53', 2:1 Борислав Караматев 65',
   2:2 Димо Бакалов 72']

в Правец, 13:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Спортист 1924 (Своге)                 2:2 (1:1)
  [1:0 Ивайло Чочев 12', 1:1 Петър Василев 36', 1:2 Красимир Георгиев 55',
   2:2 Николай Мицански 88']

в КК Албена, 14:00 ч
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)         3:2 (2:1)
  [1:0 Борислав Павлов 11', 1:1 Стефан Лачов 30', 2:1 Лукаш Едуардо 39',
   3:1 Кристиан да Коща 59', 3:2 Христо Александров 80']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                  2:2 (0:1)
  [0:1 Джунейт Яшар 12'-д, 0:2 Красен Трифонов 56', 1:2 Емануил Манев 60',
   2:2 Станимир Митев 86'-д]

в Бърдарски геран, ст."Ракета", 13:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Козлодуй)                  1:2 (1:0)
  [1:0 Милен Тонев 33', 1:2 Цветослав Тодоров 58',62']

във Видин, ст."Георги Бенковски" - помощен терен, 14:00 ч
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол)                           1:2 (1:0)
  [1:0 Николай Борисов 43', 1:1 Ангел Петров 70', 1:2 Николай Ставрев 75']

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 13:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       5:0 (1:0)
  [1:0 Андрей Андреев 22', 2:0 Иван Мекиков 50', 4:0 Венцислав Гюзелев 65',80';
   5:0 Рангел Кордов 85']

в Голям чардак, 13:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)         2:1 (1:1)
  [0:1 Петър Атанасов 20', 1:1 Тодор Тодоров 1п-д, 2:1 Борислав Бекриев 60']

Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 1:0
  [1:0 Атанас Николов ??]

в Дулово, 11:15 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Доростол 2003 (Силистра)           0:8 (0:4)
  [0:2 Емануил Методиев 15'-д,22'; 0:3 Тодорин Димитров 24', 0:4 Тихомир Ченешков 42',
   0:5 Станимир Станев 64', 0:6 Беадир Беадиров 66', 0:8 Станислав Събев 72',85']

в Дъбница, 11:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Левски /юн.94/ (София)              7:0 (4:0)
  [1:0 Иван Лефтеров 4', 2:0 Велко Баханов 27', 3:0 Ангел Маджиров 40',45'+1';
   5:0 Иван Лефтеров 58', 6:0 Мустафа Шериф 63', 7:0 Фаик Таиров 82']
  [ид: Антон Димитров (Л) 45']

в Аксаково, 13:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1986 (Бургас)           0:0

в Белозем, 14:00 ч
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1925 (Септември)              5:2 (1:1)
  [0:1 Гюрсел Вели 37', 1:1 Ангел Рахов 42', 2:1 Тодор Неделев 77',
   3:1 Атанас Курдов 81', 3:2 Христо Спасов 84', 5:2 Атанас Курдов 89',90'+1']
  [ид: Атанас Курдов (Б) 48']

в Копиловци, 14:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)               0:0

в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия", 14:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Александър Лачев 38', 2:0 Пейо Батинов 52', 3:0 Георги Плачков 2п]

в Попово
Черноломец 2004 (Попово) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:1 (1:0)
  [1:0 Александър Апостолов 1п, 1:1 Румен Иванов 65']

в Баня, обл.Пловдив
Левски (Карлово) - Чепинец (Велинград)                    1:1 (1:1)
  [0:1 Илия Иванов 13', 1:1 Филип Васев 34']

в Трявна
Трявна (Трявна) - Самоводене (Самоводене)                 1:2 (1:2)
  [1:0 Ивелин Момчилов 17'-аг, 1:2 Тодор Шиков 33',35']

в Крупник
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            2:4
  [Атанас Топалов (2) - Митко Димитров, Кирил Йорданов, Георги Георгиев (2)]

Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли) 3:0 (1:0)
  [1:0 Саид Себат 1п, 3:0 Владислав Узунов 2п,2п]

в Крайници, 13:30 ч
Рилски спортист (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил)         1:1 *
  [1:0 Васил Киров 15', 1:1 Даниел Йорданов 40']
* - блиц турнир в Сапарева баня, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Крайници, 14:30 ч
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист (Самоков)      2:1 *
  [0:1 Кирил Александров 10', 2:1 Георги Везенков 20',30']
* - блиц турнир в Сапарева баня, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Крайници, 15:30 ч
Германея (Сапарева баня) - Кюстендил (Кюстендил)          0:3 *
* - блиц турнир в Сапарева баня, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Сарая, 14:00 ч
Сарая (Сарая) - Хебър (Пазарджик)                         5:6 (1:2)
  [Димитър Трифонов 40',2п; Емил Йорданов 2п,2п; Георги Спасов -
   Спас Гигов 10',2п; Хари Бориславов 23',2п,2п; Кирил Георгиев]

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 12:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Левски (Паталеница)               2:1 *
  [1:0 Георги Василев ??, 2:0 ??? ??-аг, 2:1 Атанас Кръстев ??]
* - блиц турнир в Пазарджик, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 13:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Марица (Огняново)                 3:0 *
  [1:0 Димитър Стоянов ??, 3:0 Атанас Трендафилов ??,??]
* - блиц турнир в Пазарджик, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 14:00 ч
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   2:1
  [Влад.Данов, ??? - Васил Шарков]
* - блиц турнир в Пазарджик, всеки мач се играе в едно полувреме по 45'.

в Яребица, 14:00 ч
Йълдъръм (Яребица) - Скрита сила (Мъдрево)                4:5 (2:3)
  [??? - Мехмед Неджибов 1п,2п, Никола Николов 1п, Ангел Янков 1п,
   Румен Кулев 2п]

Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 /юн.92/ (Монтана)   6:2 (3:1)
  [1:0 Мартин Маринов 4', 2:0 Павлин Димитров 24', 3:0 Николай Малджански 32',
   3:1 ??? 1п, 3:2 ??? 50', 4:2 Стойчо Стойчев 60',
   5:2 Мирослав Казачки 70', 6:2 Милен Заков 80']

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 14:30 ч
Оборище (Панагюрище) - Баня (Баня)                        6:0 (2:0) *
  [1:0 Борис Благоев 10', 3:0 Петър Еленкин 33',57'; 4:0 Воденичаров 77',
   5:0 Марио Данаилов 86', 6:0 Воденичаров 90']
* - след обединение преди началото на сезона, с името на отбора на Баня на
    практика се състезава Чернозем (Черноземен).


6 февруари 2011, неделя

в Белек, Анталия, Турция, терен на хотел "Корнелия Даймъндс", 17:30 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Партизан (Белград, Сър, 1)          0:0

в Агия Напа, Кипър, 10:30 ч (местно ЕЕТ)
Левски (София) - Дубница (Дубница над Вахом, Свк, 1)      2:2 (1:1)
  [1:0 Христо Попадийн 35', 1:1 Томаш Брушко 45'-д, 2:1 Исмаил иса 83',
   2:2 Матей Горелка 90']

в Сиде, Анталия, Турция, терен на хотел "Старлайт", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Черноморец (Одеса, Укр, 2)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Джузепе Акуаро 72']

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Лудогорец 1947 (Рз) - Олександрия (Александрия, Укр, 2)   3:2 (2:1)
  [1:0 Димо Атанасов 22', 1:1 Алексей Кучук 36', 2:1 Тодор Колев 41',
   2:2 Вячеслав Шевченко 67', 3:2 Тодор Колев 75'

в Кочериново
Пирин 2001 /юн.92/ (Благоевград) - Видима-Раковски (Севл) 2:2 (2:0)
  [1:0 Георги Ризов 10', 2:0 Петър Мицев 30', 2:1 Ангел Русев 2п,
   2:2 Христо Господинов 2п]

в Николово, обл.Монтана
Вихър 23 (Николово) - Торпедо 2004 (Борован)              0:4 (0:1)
  [0:1 ??? 1п-аг, 0:2 Бисер Петков 2п, 0:4 Милен Заков 2п,2п]

в Брацигово, ~ 14:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   3:4 (1:1)
  [0:1 Васил Цоклинов 1п, 1:1 ??? 40', 1:2 ??? 2п-аг,
   1:3 Петър Лазаров 2п, 2:3 ??? 65'-д, 2:4 Васил Цоклинов 2п,
   3:4 ??? 85']


7 февруари 2011, понеделник

в Агия Напа, Кипър, 15:30 ч
Левски (София) - ГКС Белхатов (Белхатов, Пол, 1)          1:0 (0:0)
  [1:0 Марко Видович 85']

в Алания, Турция, 16:00 ч (Местно ЕЕТ)
Монтана 1921 (Монтана) - Храдец Кралове (Хр.Кр., Чех, 1)  1:1 (1:1)
  [1:0 Луиш Едуардо 25', 1:1 Иржи Подйебрадски 40']

в Анталия, Турция, 15:00 ч
Черно море (Варна) - Челик (Зеница, Бос, 1)               прекратен *
  [0:1 Елдин Адилович 20'-д, 1:1 Марко Тиаго 28']
* - мачът е прекратен в 44' при 1:1 от съдията, след бой между двата отбора и
    атаки от футболистите на Черно море към съдиите.

в Сиде, Анталия, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 15:30 ч (местно ЕЕТ)
Черноморец Бс (Бургас) - Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум, 2)  2:1 (2:1)
  [0:1 Мариус Постеука 22', 1:1 Муса Койта 32', 2:1 Рикардо Андре 45']

в Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Рапид /ам./ (Виена, Ав, 3)             1:0 (0:0)
  [1:0 Питер Мбемба 70']

в Драма, Градски стадион, Гърция
Пандрамаикос (Драма, Гър, 4) - Места 2005 (Хаджидимово)   5:1 (0:0)
  [1:0 ??? 2п, 2:0 ??? 2п, 3:0 ??? 2п,
   4:0 ??? 2п, 4:1 Димитър Парасков 75', 5:1 ??? 2п-аг]

във Вълково, 14:00 ч
Банско (Банско) - Видима-Раковски (Севлиево)              0:3 (0:2)
  [0:1 Христо Господинов 20', 0:2 Александър Бранеков 41', 0:3 Николай Цветков 60'-д]


8 февруари 2011, вторник

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 18:00 ч (местно СЕТ)
Полония (Варшава,Пол,1) - Днепър (Днепропетровск,Укр,1)   0:0; при дузпите: 5:6 *
* - турнир "Марбеля Къп 2011", финал.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 16:00 ч (местно СЕТ)
Зенит (Санкт Петербург, Рус, 1) - Спарта (Прага, Чех, 1)  1:2 (1:0) */**
  [1:0 Данко Лазович 38'-д, 1:2 Павел Кадерабек 43',52']
* - турнир "Марбеля Къп 2011", мач за 3-4 място.
** - 2х40'.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 14:00 ч (местно СЕТ)
Кубан (Краснодар, Рус, 1) - Динамо (Киев, Укр, 1)         0:0; при дузпите 3:4 *
* - турнир "Марбеля Къп 2011", мач за 5-6 място.

в Сан Педро де Алкантара, Марбеля, Испания, спортна база "Марбеля Футбол Сентър", 11:30 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Зестафони (Зестафони, Гру, 1)  0:3 (0:1) *
  [0:1 Рати Цинамдзгвиршвили 12', 0:2 Йордан Тодоров 79'-аг, 0:3 Шота Григалашвили 80'-д]
* - турнир "Марбеля Къп 2011", мач за 7-8 място.

в Белек, Анталия, Турция, терен на хотел "Сантай", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Металург (Донецк, Укр, 1)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Маркиньош 31']

в Анталия, Турция, 15:30 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Збройовка (Бърно, Чех, 1)           1:2 (1:2)
  [0:2 Доминик Симерски 34',45'; 1:2 Николай Божов 45'+1']

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Аркадия", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Локомотив (София) - Спартак (Търнава, Свк, 1)             1:1 (1:1)
  [1:0 Кристиян Добрев 17', 1:1 Патрик Чарнота 20']

в Нови пазар
Ботев (Нови пазар) - Енев (Дибич)                         3:3 (2:0)
  [1:0 Йордан Миленов 1п, 2:0 Йордан Йорданов 1п, 2:1 ??? 2п,
   2:2 ??? 2п, 2:3 ??? 2п, 3:3 Васил Димитров 2п]


9 февруари 2011, сряда

в Сиде, Анталия, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Амкар (Перм, Рус, 1)                       3:2 (2:2)
  [1:0 Спас Делев 4', 1:1 Евгений Тюкалов 17', 1:2 Даниел Майкич 26',
   2:2 Грегори Нелсън 31', 3:2 Никола Радулович 48']

в Лара, Анталия, Турция, спортен комплекс "Миракъл", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Литекс (Ловеч) - ЧФР (Клуж, Рум, 1)                       2:3 (1:1)
  [0:1 Сиксто Пералта 12', 1:1 Том 39', 1:2 Йоан Хора 57', 2:2 Сандриньо 65',
   2:3 Каду 90'+2'-д]

в Белек, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Черно море (Варна) - Пандурий Лигнитул (Търгу Жиу,Рум,1)  1:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Лемнару 52', 1:1 Румен Николов 82']

в Ларнака, Кипър, спортен комплекс "Алфа Център", 16:30 ч (местно ЕЕТ)
Левски (София) - Теплице (Теплице, Чех, 1)                2:1 (1:0) *
  [1:0 Исмаил Иса 13', 1:1 Либор Дошек 51', 2:1 Исмаил Иса 61']
* - турнир "Алки Уинтър Турнамент" в Агия Напа, 1/2 финал, в другия полуфинал: Динамо (Москва, Рус, 1) - Рад (Белград, Сър, 1) 2:1 (2:0)

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)          2:2 (2:2) *
  [1:0 Марко Марков 9'-д, 2:0 Ивайло Раденцов 15', 2:1 Динко Дерменджиев 24',
   2:2 Христо Петев 34']
* - турнир "Албена къп 2011", I кръг.

в КК Албена, ст."Албена-2", 14:30 ч
Спортист 1924 (Своге) - Доростол 2003 (Силистра)          1:0 (1:0) *
  [1:0 Деян Борисов 26']
* - турнир "Албена къп 2011", I кръг.
Класиране след I кръг: 1.Спортист 1924 1 1:0 3; 2.Калиакра 1 2:2 1; -.Светкавица 1922 1 2:2 1; 4.България /юн.93/ 0 0:0 0; 5.Доростол 2003 1 0:1 0.

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - Търгу Муреш (Търгу Муреш, Рум, 1)       0:1 (0:0)
  [0:1 Чиприан Василаке 48']

в Анталия, Турция, 11:00 ч (местно ЕЕТ)
Лудогорец 1947 (Разград) - Глория (Бистрица, Рум, 1)      2:2 (0:2)
  [0:1 Паул Антон 22', 0:2 Бруно Кореа 37', 2:2 Тодор Колев 72'-д,74']

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Сараево (Сараево, Бос, 1)              1:2 (1:1)
  [1:0 Стойко Сакалиев 12', 1:2 Адис Яхович 29'-д,47']

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Одеса, Укр, 2)       2:0 (0:0)
  [2:0 Венцислав Христов 74',86']

в Сиде, Анталия, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 15:30 ч (местно ЕЕТ)
Черноморец Бс (Бс) - Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав, 2) 5:2 (3:0)
  [1:0 Лис Муитис 5', 2:0 Муса Койта 19', 3:0 Пламен Крумов 23',
   4:0 Муса Койта 52', 4:1 ??? 75'-аг, 4:2 Фройлан Ледесма 82',
   5:2 Цветомир Цонков 83']

в Дедеагач, ст."Фотис Космас"
Еноси (Дедеагач, Гър, 4) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:2 (0:2)
  [0:1 Стефан Ганчев 23', 0:2 Анастас Попов 30', 1:2 Алексудис 58',
   2:2 Цуцуракис 72']

в Балчик, ст."Албена-3", 11:00 ч
Черноморец (Балчик) - Берое (Стара Загора)                4:3 (0:1)
  [0:1 Стойчо Младенов 9', 2:1 Кристиан да Коща 50',56'; 3:1 Кристиян Щерев 60',
   3:2 Диан Генчев 67', 4:2 Николай Костов 73'-д, 4:3 Стойчо Младенов 87']

в Обзор, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Николай Станков 70']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец (Поморие) - Сливен 2000 (Сливен)               1:1 (0:0)
  [1:0 Станимир Митев 53'-д, 1:1 Валентин Веселинов 73']

в Мурсалево, 13:00 ч
Малеш (Микрево) - Видима-Раковски (Севлиево)              0:0

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Етър 1924 (В.Търново)   1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Цветков 24']

в Любимец, Градски стадион, 14:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)           2:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Везалов 28', 1:1 Георги Стоянов 50', 2:1 Цветомир Матев 75']

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)                              0:2 (0:0)
  [0:1 Детелин Ченешков 50', 0:2 Цветомир Тодоров 66']

в Краводер, ст."Септември", 12:30 ч
Ботев (Криводол) - Ботев (Козлодуй)                       1:2 (0:1)
  [0:1 Шенол Галип 17', 0:2 Цветослав Тодоров 52', 1:2 Алек Манолов 85']

в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия", 13:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           4:4 (2:2)
  [0:1 Димитър Думчев 5', 1:1 Александър Лачев 1п, 1:2 Петър Атанасов 35',
   2:2 Юлиан Плачков 45', 2:3 Атанас Любенов 50', 3:3 Игнат Дишлиев 60'-аг,
   4:3 Антонио Цанков 80', 4:4 Йордан Етов 90'+1']

в Елешница, обл.Благоевград, 14:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 4:2 (1:0)
  [1:0 Асен Георгиев 39', 2:0 Златко Богоев 52', 2:1 Цветелин Ралчовски 56',
   3:1 Златко Богоев 66', 3:2 Атанас Николов 75'-д, 4:2 Николай Раданов/Златко Богоев 83',]

в Петрич, ст."Цар Самуил", 15:00 ч
Беласица 1923 (Петрич) - Банско (Банско)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Калайджиев 32'-д]

в Дъбница, 14:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2001 /юн.92/ (Благоевград)    1:0 (1:0)
  [1:0 Виктор Шишков 21']

в Белозем, 14:00 ч
Ботев (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                        3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Курдов 39', 3:0 Ридван Хаджифейзула 55',90']
  [ид: Киров (БГ) 1']

в Нова Загора
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       5:1
  [Митко Трендафилов (2), Николай Стойчев, Милен Христов,
   ???-аг - ???]

в Първомайци, 14:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2000 (Габрово)        2:1 (0:0)
  [1:0 Румен Иванов 66', 2:0 Стефан Бакърджиев 2п, 2:1 Сашо Маринов 85']

в Леденик
Самоводене (Самоводене) - Трявна (Трявна)                 3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Каравасилев 2п, 2:0 Красимир Гавазов 2п, 3:0 Иван Златков 85']

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен
Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)               2:2 (2:1)
  [2:0 Цветан Николов 3',28'; 2:2 Цветко Иванов 32'-д,82'-д]

в Аксаково, 14:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                  1:2 (1:1)
  [1:0 Григор Георгиев 9', 1:1 Венелин Братанов 28', 1:2 Мустафа Мустафа 61']

в Копиловци
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       6:0 (3:0)
  [1:0 Данаил Иванов 25', 4:0 Георги Желев 27',35',50'; 5:0 Илиян Чавдаров 55',
   6:0 Александър Георгиев 2п]

в Долна Диканя, 14:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)          6:2

в кв.Дивдядово, Шумен, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    5:1 (2:0)
  [1:0 Юлиян Задгоров 19', 2:0 Атанасов 27', 2:1 Аднан Халилов 52',
   5:1 Ахмед 55',63',85']
  [ид: Ахмед (Р) 85']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 14:30 ч
Хебър (Пазарджик) - Мътивир (Ихтиман)                     6:3 (4:1)
  [1:0 Стоян Попов 3', 2:0 Найден Стефанов 7', 2:1 ??? 21',
   3:1 Кирил Георгиев 27', 4:1 Свет.Михайлов 1п, 4:2 ??? 47',
   5:2 Димитър Ангелов 50', 5:3 ??? 60', 6:3 Кирил Георгиев 69']

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 14:30 ч
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1925 (Септември)         4:2 (1:0)
  [1:0 Евгени Криконенко 33', 4:0 Ангел Лачов 2п,2п,2п; 4:1 Цветозар Давидов 2п-аг,
   4:2 Христо Бекяров 85']

в София
Левски /юн.92/ (София) - Спартак 1919 (Плевен)            0:2


10 февруари 2011, четвъртък

в Марбеля, Испания, 16:00 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Шандонг Луненг (Джинан,Кит,1)  1:1 (0:1)
  [0:1 Гао Ди 37', 1:1 Здравко Лазаров 73'-д]

в Алания, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - Локомотива (Загреб, Хър, 1)             1:0 (0:0)
  [1:0 Румен Рангелов 64'-д]

в Сливница, обл.Благоевград, 11:00 ч
Пирин Благоеград (Благоевград) - ЦСКА /юн.92/ (София)     2:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Наков 55', 2:0 Димитър Воденичаров 70']

в Добрич, ст."Дружба", 14:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)      3:1 (2:0)
  [1:0 Недко Ангелов 20', 3:0 Ивелин Костов 44',48'; 3:1 Христо Александров 58']

в Пловдив, ст."Тодор Диев"
Спартак-С 94 /юн.94/ (Пловдив) - Чепинец (Велинград)      0:2
  [0:2 Христо Сталев 25',27']


11 февруари 2011, петък

в Ларнака, Кипър, спортен комплекс "Алфа Център", 16:30 ч (местно ЕЕТ)
Левски (София) - Динамо (Москва, Рус, 1                   3:1 (3:1) *
  [1:0 Дарко Тасевски 3', 1:1 Кевин Курани 4', 2:1 Жанвион Юлу-Матондо 17',
   3:1 Гара Дембеле 34']
  [ид: Андрей Воронин (Д) 43']
* - турнир "Алки Уинтър Турнамент" в Агия Напа, финал; за 3-4 място: Теплице (Теплице, Чех, 1) - Рад (Белград, Сър, 1) 0:1 (0:0).

в Сиде, Анталия, Турция, 17:00 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Амкар (Перм, Рус, 1)                3:4 (3:1)
  [1:0 Николай Божов 2', 2:0 Мартин Кушев 10', 2:1 Стевица Ристич 11',
   3:1 Николай Божов 33', 3:2 Никита Бурмистров 54', 3:4 Георги Пеев 79',90'+1'-д]

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч
България /юн.93/ - Светкавица 1922 (Търговище)            1:3 (1:2) *
  [1:0 Ивайло Чочев 18', 1:1 Христо Петев 35', 1:2 Христо Александров 43',
   1:3 Христо Петев 82'-д]
* - турнир "Албена къп 2011", II кръг.

в КК Албена, ст."Албена-3", 14:30 ч
Калиакра (Каварна) - Доростол 2003 (Силистра)             2:2 (1:1) *
  [0:1 Ерхан Мехмед 21', 1:1 Георги Филипов 41'-д, 1:2 Георги Бижев 48'-д,
   2:2 Георги Станчев 50']
* - турнир "Албена къп 2011", II кръг.
Класиране след II кръг: 1.Светкавица 1922 2 5:3 4; 2.Спортист 1924 1 1:0 3; 2.Калиакра 2 4:4 2; 4.Доростол 2003 2 2:3 1; 5.България /юн.93/ 1 1:3 0.

в Сиде, Анталия, Турция, спортен комплекс "Емирхан", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Черноморец Бургас (Бургас) - Бран (Берген, Нор, 1)        0:0

в Алания, Турция, 13:00 ч (местно ЕЕТ)
Монтана 1921 (Монтана) - Хоризонт (Турново, Мак, 1)       2:0 (0:0)
  [1:0 Венцислав Христов 62', 2:0 Владимир Мичев 74']

в Алания, Турция, 13:00 ч (местно ЕЕТ)
Лудогорец 1947 (Разград) - Ордабаси (Шимкент, Каз, 1)     1:0

в Обзор, 13:30 ч
Черноморец (Поморие) - Берое (Стара Загора)               0:0

в Правец, 13:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Спартак 1919 (Плевен)                 2:0 (0:0)
  [1:0 Трополов 55', 2:0 Благой Пасков 70']

в Ловеч, ст."Салито"
Литекс /юн.92/ (Ловеч) - Янтра 2000 (Габрово)             5:0 (2:0)
  [Димитър Георгиев (3), Добрин петров, Янаки Смирнов]

във Враца, ст."Христо Ботев", 15:00 ч
Ботев /юн.92/ (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)            0:5
  [Мартин Маринов (2), Цветко Иванов -д, Стойчо Стойчев,
   Милен Заков]


12 февруари 2011, събота

в Марбеля, Испания, 16:10 ч (местно СЕТ)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Полония (Варшава, Пол, 1)      3:3 (1:1)
  [1:0 Патрик Огунсото 8', 1:1 Адриан Мерзейевски 42', 1:2 Милош Адамович 50',
   2:2 Мартин Кавдански 53', 2:3 Еузебиуш Смоларек 59', 3:3 Христо Златински 62'-д]

в Сиде, Анталия, Турция, терен на хотел "Блу Уотърс", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Гурник (Забже, Пол, 1)                     0:0

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Аркадия", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Локомотив (София) - Млада Болеслав (Мл.Болеслав, Чех, 1)  1:1 (0:0)
  [1:0 Джамал Кларънс 50', 1:1 Александър Менди 60']

в Алания, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - Университатя (Крайова, Рум, 1)          0:0

в Белек, Анталия, Турция, 15:15 ч (местно ЕЕТ)
Литекс (Ловеч) - Лех (Познан, Пол, 1)                     2:0 (0:0)
  [1:0 Деян Джерманович 53', 2:0 Папа Диуф 84']

в Алания, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Черно море (Варна) - Дукла (Прага, Чех, 2)                1:1 (1:1)
  [0:1 Ян Пазлер 15', 1:1 Данийл Ратников 21']

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                1:1 (1:1)
  [0:1 Иван Коконов 33', 1:1 Владимир Владимиров 35']

в Микрево, ст."Малеш", 11:00 ч
Малеш (Микрево) - Пирин Благоевград (Благоевград)         0:0

в Сливен, ст."Хаджи Димитър" - помощно игрище, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  2:1 (1:1)
  [1:0 Ивайло Петров 9'-д, 1:1 Петър Колев 24', 2:1 Христиан Попов 71']

в Дамяница, 14:00 ч
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново)           0:3 (0:1)
  [0:1 Пламен Костадинов 43', 0:2 Тихомир Кънев 70', 0:3 Йордан Петров 81'-д]

в КК Албена, 11:00 ч
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:0

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 12:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          0:0

в Пловдив, ст."Христо Ботев", 13:00 ч
Ботев (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)                  1:3 (0:2)
  [0:1 Стамен Белчев 11', 0:2 Илиян Йорданов 42', 0:3 Емил Петков 75',
   1:3 Илиан Христов 84']

в Пелишат, 14:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)             0:0

в Козлодуй, 14:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Цветослав Тодоров 62']
  [ид: Страти Илиев (Козл)]

във Вълково, 12:00 ч
Банско (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                     3:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Хазуров 41',  1:1 Златко Богоев 51', 3:1 Давид Гълъбов 80'-д,88']

в Гоце Делчев, Градски стадион, 11:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Перун (Кресна)                      1:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Топалов 37'-д, 1:1 Марио Близнаков 49'-д]

в Крупник, 14:00 ч
Септември (Симитли) - Витоша (Долна Диканя)               2:2 (2:0)
  [1:0 Ивайло Лазаров 18', 2:0 Атанас Николов 29'-д, 2:1 Томов 49',
   2:2 Петър Пенев 61']

в Аксаково, 14:30 ч
Спартак 1918 (Варна) - Сливнишки герой (Сливница)         2:1 (0:0)
  [1:0 Марин Петров 49'-д, 2:0 Юлиан Куртелов 62', 2:1 Христо Петров 67']

в Шумен, ст."Панайот Волов", 14:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Преслав (Велики Преслав)             4:1 (1:1)
  [0:1 Пламен Кънев 17', 1:1 Борис Кръстев 45', 2:1 Божидар Илиев 48',
   3:1 Захари Димитров 64', 4:1 Христо Пенев 85']

в кв.Дивдядово, Шумен, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 2004 (Попово)    2:0 (2:0)
  [1:0 Златко Златев 24', 2:0 Герчев 30']

в Суворово, 14:00 ч
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:0

в Свищов
Академик (Свищов) - Бенковски (Бяла)                      3:1 (2:1)
  [1:0 Мартин Методиев 20', 1:1 Илия Ковачганчев 21', 2:1 Мартин Методиев 34',
   3:1 Чанов 60']

в Леденик, 13:30 ч
Самоводене (Самоводене) - Две могили (Две могили)         2:1 (1:1)
  [0:1 ??? 20'-д, 1:1 Ивелин Момчилов 40', 2:1 Станислав Станиславов 68']

в Джерман
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            1:2 (0:0)
  [1:0 Георги Славов 48', 1:1 Илиян Чавдаров 55', 1:2 Ангел Христов 88']

във Велинград, ст."Чепинец", 14:30 ч
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)               2:2 (0:1)
  [0:2 Георги Василев 22',49'; 1:2 Александър Вучков 73', 2:2 ??? 84'-аг]

в кв.Ген.Николаево, Раковски, ст."Легия", 13:30 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Александър Лачев 42']

в Харманли
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2

в Септември, ст."Локомотив"
Локомотив 1925 (Септември) - ИТД Гигант (Съединение)      прекратен *
  [1:0 Кирил Атанасов 10', 1:1 ??? 1п, 2:1 Петър Иванов 31',
   4:1 Христо Спасов 62',72']
* - прекратен в 75' при 4:1, когато гостите напускат терена.

в Нови пазар, 14:00 ч
Ботев (Нови пазар) - Стан (Стан)                          2:0 (0:0)
  [1:0 В.Димитров 62', 2:0 Радославов 75']
  [ид: ??? (С) 67']

в кв.Повеляново, Девня
Девня (Девня) - Агромел (Момчилово)                       4:0
  [Иван Караджов (2), Петър Алексиев, ???]

в Острово
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                0:3 (0:1)
  [0:1 Румен Кулев 30', 0:3 Мехмед Неджибов 50',80']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен "Стрелбище", 12:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Васил Шарков 1п, 0:2 Петко Фърцов 1п, 0:3 Димитър Янков 2п]

в Приморско, 14:00 ч
Ропотамо (Приморско) - Созопол (Созопол)                  1:2

в Хаджидимово, ст."Димитър Лекин"
Места 2005 (Хаджидимово) - Авангард (Бачево)              7:1 (5:0)
  [1:0 Александър Методиев 17', 2:0 Димитър Парасков 28', 3:0 Хабиб Конедарев 32',
   4:0 Ушев 41', 5:0 Димитър Парасков 45', 5:1 Христо Димиров 63',
   6:1 Юсеин Топчи 67', 7:1 Димитър Парасков 82']

в Мездра, 11:00 ч
Локомотив (Мездра) - Чавдар /юн.92/ (Етрополе)            2:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Николов 19', 2:0 Павел Марков 47']

във Варвара, 13:30 ч
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   1:3 (0:1)
  [0:1 Николай Воденичаров 1п, 0:2 Салас Обаси Окечукво 2п, 0:3 Васил Гърков 2п,
   1:3 ??? 2п]


13 февруари 2011, неделя

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Папильон", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Криля Советов (Самара, Рус, 1)      0:0

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Папильон", 11:00 ч (местно ЕЕТ)
Лудогорец 1947 (Разград) - Криля Советов (Самара, Рус, 1) 0:0

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Делта (Тулча, Рум, 2)                  1:1 *
  [0:1 ??? ??, 1:1 Николас Медина 70']
* - много е вероятно съперник на Академик да не е бил Делта, а друг отбор.

в Белово
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Мартин Георгиев 15']

в Момина клисура
Ботев (Момина клисура) - Марица (Мененкьово)              прекратен *
* - на полувремето 3:1, прекратен в 55' при 5:1 заради масов бой на терена.


14 февруари 2011, понеделник

в Манилва, Естепона, Испания, спортен комплекс "Доня Хулия Голф Резорт", 16:10 ч (местно СЕТ)
УД Марбеля (Марбеля, Исп, 4) - Локомотив 1936 (Пловдив)   0:2 (0:1)
  [0:1 Самир Бенжелун 40', 0:2 Дмитрий Дюранд 73']

в Сиде, Анталия, Турция, 11:00 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум, 2)     3:0 (0:0)
  [1:0 Божидар Васев 83', 2:0 Жуниньо 86', 3:0 Божидар Васев 89']

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)    1:1 (1:0) *
  [1:0 Емил Мартинов 29', 1:1 Христо Петев 51']
* - турнир "Албена къп 2011", III кръг.

в КК Албена, ст."Албена-3", 14:30 ч
България /юн.93/ - Спортист 1924 (Своге)                  0:1 (0:1) *
  [0:1 Стоян Тодоров 41']
* - турнир "Албена къп 2011", III кръг.
Класиране след III кръг: 1.Спортист 1924 2 2:0 6; 2.Светкавица 1922 3 6:4 5; 3.Калиакра 2 4:4 2; 4.Доростол 2003 3 3:4 2; 5.България /юн.93/ 2 1:4 0.


15 февруари 2011, вторник

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Папильон", 17:00 ч (местно ЕЕТ)
ЦСКА (София) - Васлуй (Васлуй, Рум, 1)                    2:1 (0:0)
  [1:0 Грегори Нелсън 61', 2:0 Мишел 77'-д, 2:1 Мике Темванджира 90']

в Белек, Анталия, Турция, 17:30 ч (местно ЕЕТ)
Литекс (Ловеч) - Терек (Грозни, Рус, 1)                   2:1 (1:1)
  [0:1 Родриго Тиуи 6', 1:1 Георги Миланов 31', 2:1 Том 55'-д]
  [ид: Николай Бодуров (Л) 2']

в Агия Напа, Кипър, 17:30 ч (местно ЕЕТ)
Левски (София) - Виктория (Пилзен, Чех, 1)                1:2 (1:1)
  [0:1 Павел Хорват 9', 1:1 Жанвион Юлу-Матондо 16', 1:2 Ян Резек 57'-д]
  [ид: Павел Хорват (В) 9', Гара Дембеле (Л) 37']

в Алания, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Монтана 1921 (Монтана) - Хаугесунд (Хаугесунд, Нор, 1)    2:3 (2:2)
  [0:1 Никола Джуджич 11'-д, 1:1 Луиш Едуардо 20', 1:2 Вегард Шерве 27',
   2:2 Луиш Едуардо 41', 2:3 Томас Сьорум 74']

в Алания, Турция, 15:10 ч (местно ЕЕТ)
Черно море (Варна) - Горица (Нова Горица, Слн, 1)         2:0 (1:0)
  [2:0 Данийл Ратников 30',55']

в Белек, Анталия, Турция, спортен комплекс "Аркадия", 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Локомотив (София) - Работнички Кометал (Скопие, Мак, 1)   0:1 (0:1)
  [0:1 Марян Андонов 22']

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Славия 1913 (София) - Петролул (Плоещ, Рум, 2)            0:1 (0:0)
  [0:1 Викторас Катарама 54']

в Алания, Турция, 17:00 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - Черноморец (Одеса, Укр, 2)              2:2 (1:1)
  [0:1 Максим Гавриленко 13', 1:1 Петър Петров 32', 1:2 Максим Гавриленко 48',
   2:2 Румен Рангелов 85'-д]

в Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Лудогорец 1947 (Разград) - Дукла (Прага, Чех, 2)          2:1 (1:1)
  [0:1 Мартин Жируш 14', 1:1 Тодор Колев 29'-д, 2:1 Антонио Павлов 73']

в Разлог, 14:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин Благоевград (Благоевград)     прекратен *
* - прекратен при 0:0 в 13', когато домакините напускат терена,
    недоволни от незачетен от съдията гол в тяхна полза.

в Свиленград, ст."Колодрума", 14:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)       0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Марчев 47']

в Гоце Делчев, Градски стадион, 15:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Марио Метушев 33', 3:0 Виктор Шишков 48',90']

в кв.Повеляново, Девня
Девня (Девня) - Сливнишки герой (Сливница)                0:6 (0:1)
  [0:1 Кристиан Милатинов 45', 0:2 Мариан Хаджиев 2п, 0:3 Марк Григоров 2п,
   0:4 Кристиан Милатинов 2п, 0:5 Христо Петров 2п, 0:6 Христо Иванов 2п]
  [ид: ??? (Д) 40']


16 февруари 2011, сряда

в Каварна, Градски стадион, 14:00 ч
България /юн.93/ - Калиакра (Каварна)                     0:2 (0:1) *
  [0:1 Георги Филипов 11', 0:2 Десислав Русев 81']
* - турнир "Албена къп 2011", IV кръг.

в КК Албена, ст."Албена-1", 14:30 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Спортист 1924 (Своге)       1:0 (1:0) *
  [1:0 Славчо Шоколаров 25']
* - турнир "Албена къп 2011", IV кръг.
Класиране след IV кръг: 1.Светкавица 1922 4 7:4 8; 2.Спортист 1924 3 2:1 6; 3.Калиакра 3 6:4 5; 4.Доростол 2003 3 3:4 2; 5.България /юн.93/ 3 1:6 0.

в Алания, Турция, 17:00 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - неизвестен отбор (???, Дан?, ?)         2:1 (1:1) *
  [1:0 Томислав Павлов 15'-д, 1:1 ??? 40'-д, 2:1 Любомир Тодоров 55']
* - информациите от отборът на Миньор твърдят, че мачът се е играл срещу
    Есберг (Есберг, Дан, 1). Това обаче не е възможно, тъй като по същото
    време датският отбор е на лагер в Испания.

в Сиде, Анталия, Турция, 15:00 ч (местно ЕЕТ)
Академик (София) - Улис (Ереван, Арм, 1)                  0:0

в Зърнево, Гърция
Акритас (Зърнево, Гър, 5) - Места 2005 (Хаджидимово)      1:5 (0:4)
  [0:1 Димитър Парасков 20', 0:2 Юсеин Топчи 31', 0:3 Александър Методиев 44',
   0:5 Димитър Парасков 51',59'; 1:5 Папазис 89']

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)             5:1 (2:1)
  [0:1 Стойко Колев 23', 2:1 Петър Димитров 27',35'; 3:1 Владислав Златинов 59'-д,
   5:1 Евгени Йорданов 65',90'+1']

в Петко Славейков, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак 1919 (Плевен)        1:2 (1:1)
  [1:0 Васил Велев 16'-д, 1:1 Ивайло Емилов 40', 1:2 Васил Шопов 63']

в Микрево, ст."Малеш", 11:00 ч
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Чечев 2']

в Аксаково, 14:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:3 (1:2)
  [1:0 Марин Петров 7'-д, 1:1 Недко Ангелов 23', 1:2 Симеон Симеонов 39'-д,
   1:2 Младен Димитров 78']

в Черноземен, 14:00 ч
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  прекратен *
  [0:1 Мартин Стефанов 59', 1:1 Атанас Курдов 69', 2:1 Ирфан Юсеинов 71']
* - прекратен в 89' при 2:1, когато привърженици на Ботев нахлуват на терена и
    атакуват вратаря на Спартак-С 94.

в Правец
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Здравко Атанасов 2', 2:0 Иван Георгиев 40']

в КК Албена, 11:00 ч
Черноморец (Балчик) - Суворово (Суворово)                 1:0
  [1:0 Иван Иванов ??]

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                     1:1 (1:1)
  [1:0 Георги Иванов 3', 1:1 Михаил Милчев 41']

в Банско, терен на хотел "Белведере", 14:30 ч
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                4:1 (2:0)
  [1:0 Георги Николов 15', 2:0 Борислав Хазуров 35', 4:0 Атанас Лясков 55',76';
   4:1 Георги Славков 88']

в Обзор, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1986 (Бургас)              1:1 (1:1)
  [1:0 Георги Калоянов 34', 1:1 Митко Трендафилов 39']

в кв.Повеляново, Девня
Девня (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               0:2

в Попово
Черноломец 2004 (Попово) - Макак 2008 (Шумен)             1:1

в Димитровград, ст."Миньор"
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Ангелов 28', 2:0 Петър Станев 56', 3:0 Емил Стоев 57']

в Трявна
Трявна (Трявна) - Янтра 2000 (Габрово)                    0:4 (0:0)
  [0:1 Момчил Кинов 2п, 0:3 Мирослав Косев 2п, 0:4 Момчил Кинов 2п,2п]

в Оризари, 18:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)               1:1

в Козлодуй
Ботев (Козлодуй) - Литекс /юн.92/ (Ловеч)                 5:2 (3:0)
  [1:0 Румен Босилков 1п, 2:0 Цветослав Тодоров 1п, 3:0 Николай Ганчев 1п,
   4:0 Страти Илиев 2п, 4:1 Димитър Георгиев 2п, 5:1 Цветослав Тодоров 2п,
   5:2 Янаки Смирнов 2п-д]


17 февруари 2011, четвъртък

в Агия Напа, Кипър, 17:30 ч (местно ЕЕТ)
Левски (София) - Оцелул (Галац, Рум, 1)                   2:2 (1:1)
  [0:1 Лауренциу Йорга 17'-д, 1:1 Гара Дембеле 28'-д, 1:2 Габриел Алехандро Виглианти 65',
   2:2 Владимир Гаджев 85'-д]

в Аксаково
Спартак 1918 (Варна) - Сливнишки герой (Сливница)         0:2 (0:0)
  [0:1 Мариан Хаджиев 59', 0:2 Крум Георгиев 63']

в Кнежа
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)                     1:0


18 февруари 2011, петък

в Белек, Анталия, Турция, 15:15 ч (местно ЕЕТ)
Литекс (Ловеч) - Карпати (Лвов, Укр, 1)                   3:3 (0:0)
  [1:0 Том 58'-д, 2:0 Артьом Федецкий 65'-аг, 2:1 Владимир Гудима 69',
   2:2 Разван Кочиш 80', 3:2 Деян Джерманович 82', 3:3 Разван Кочиш 90']

в КК Албена, 14:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - България /юн.93/               3:0 (1:0) *
  [1:0 Тодорин Димитров 40', 2:0 "бразилец, който няма да остане в отбора" :) 55', 3:0 Емануил Методиев 80']
  [ид: Ивайло Чочев (Б) 2п]
* - турнир "Албена къп 2011", V кръг.

в Каварна, Градски стадион, 11:00 ч
Спортист 1924 (Своге) - Калиакра (Каварна)                0:1 (0:1) *
  [0:1 Иван Александров Петков 40']
* - турнир "Албена къп 2011", V кръг.
Крайно класиране:
1. Калиакра (Каварна)           4  2 2 0  7:4  8 * - Калиакра и Светкавица са с равни точки, голова разлика, отбелязани голове и
2. Светкавица 1922 (Търговище)  4  2 2 0  7:4  8 *   резултат от срещата помежду им (2:2). Калиакра печели турнира заради по-малко
3. Спортист 1924 (Своге)        4  2 0 2  2:2  6     получени жълти картони.
4. Доростол 2003 (Силистра)     4  1 2 1  6:4  5
5. България /юн.93/             4  0 0 4  1:9  0

в Алания, Турция, 15:30 ч (местно ЕЕТ)
Миньор (Перник) - ГКС Катовице (Катовице, Пол, 2)         2:1 (2:0)
  [2:0 Румен Рангелов 5',42'; 2:1 Томаш Холота 75']

в Леденик, 14:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра 2000 (Габрово)         1:0 (1:0)
  [1:0 Мариян Генов 30']

в Любимец, Градски стадион
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Гълъбово)                 2:0 (0:0)
  [1:0 Боян Табаков 60', 2:0 Костадин Ничев 70']


19 февруари 2011, събота

в Гдиня, Полша, ст."ГОСиР", 18:30 ч (местно СЕТ)
Арка (Гдиня, Пол, 1) - Берое (Стара Загора)               1:1 (0:0)
  [0:1 Евгени Йорданов 64', 1:1 Емил Нол 90'+5']

в Елин Пелин, ст."Левски", 14:00 ч
ЦСКА (София) - Чавдар (Бяла Слатина)                      2:1 (1:0)
  [1:0 Александър Тонев 42', 2:0 Килиън Шеридън 57', 2:1 Владислав Василев 67']

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Доростол 2003 (Силистра)            2:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Кушев 27', 2:0 Георги Христов 62']

в Правец, 14:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Етрополе)                8:1 (4:0)
  [1:0 Атанас Чипилов 22', 2:0 Луиш Едуардо 39', 3:0 Николай Димитров 40'-аг,
   4:0 Луиш Едуардо 43', 5:0 Боян Гайтанов 53', 7:0 Венцислав Христов 62',67';
   7:1 Каракостов 74', 8:1 Атанас Фиданин 83']

в Мурсалево, 15:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихрен (Сандански)      1:0 (0:0)
  [1:0 Руслан Иванов 65']

в Пловдив, ст."Пловдив", 13:15 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)       5:1 (1:1)
  [0:1 Петър Станев 39', 1:1 Йордан Тодоров 43', 2:1 Христо Златински 59',
   3:1 Хуан Бариентос 72', 5:1 Яка Щромаер 80',89']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч
Черноморец (Поморие) - Спартак 1918 (Варна)               0:0

в Оризари, 14:00 ч
Ботев (Пловдив) - Спортист 1924 (Своге)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Васил Гуджев 7', 2:0 Ридван Хаджифейзула 71', 3:0 Ирфан Юсеинов 84',
   3:1 Антони Григоров 89/90']

във Велико Търново, ст."Ивайло", 14:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Самоводене (Самоводене)      4:0 (2:0)
  [1:0 Мирослав Миндев 22', 2:0 Тихомир Кънев 44', 3:0 Мариян Генов 66',
   4:0 Илилян Трифонов 75'-д]

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Ботев (Козлодуй)                          3:3 (1:3)
  [0:1 Мишев 4', 1:1 Кирил Михайлов 9', 1:2 Божидар Георгиев 37',
   1:3 Драгомир иванов 43', 2:3 Кирил Михайлов 50', 3:3 Ивайло Данчев 77']
  [ид: Димитров (БК) 39']

в Победа, 14:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      3:0 (2:0)
  [1:0 Недко Ангелов 30', 2:0 Ивайло Лазаров 40', 3:0 Здравко Петров 60']

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                     2:2 (1:0)
  [1:0 Пламен Ненов 44', 1:1 Димитров 48', 2:1 Елин Петков 72',
   2:2 Върбанов 78']

в Несебър, Градски стадион
Несебър (Несебър) - Русокастро (Русокастро)               8:2
  [Петър Колев (4), Златев, Джунейт Яшар,
   Грозев, Терзиев - ???]

в Микрево, ст."Малеш", 11:00 ч
Малеш (Микрево) - Локомотив /юн.92/ (София)               7:0 (4:0)
  [1:0 Александър Симеонов 13', 2:0 Атанас Атанасов 20', 3:0 Благой Станков 32',
   4:0 Атанас Атанасов 40', 6:0 Юлиян Колушев 55',65'; 7:0 Георги Жежев 80']

в Суворово
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            1:0 (1:0)
  [1:0 Павлов 32']

в Горна Оряховица, ст."Локомотив"
Локомотив (Горна Оряховица) - Бенковски (Бяла)            3:3 (1:1)
  [0:1 ??? 10'-д, 2:1 Румен Иванов 1п,2п; 3:1 Ради Стайков 2п,;
   3:2 ??? 83', 3:3 ??? 87']

в Свищов
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       4:2 (2:1)
  [0:1 Калоян Ченков 15', 3:1 Васил Бънов 1п,41',55'; 4:1 Ивайло Дюлгеров 60',
   4:2 Калоян Ченков 84']

в Нова Загора
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          1:3 (0:2)
  [0:1 Момчил Желев 25', 0:2 Емил Рачев 35', 0:3 Габриел Генчев 65',
   1:3 Валентин Вълков 85']

в Житница, 14:00 ч
Житница (Житница) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:3
  [??? - Юлиян Плачков, Денис Генчев, Чавдар Рекин]

в Момчилово
Агромел (Момчилово) - Ботев (Нови пазар)                  2:2 (1:1)
  [1:0 ??? 25', 1:1 Дилявер 40', 1:2 Йордан Александров 60',
   2:2 ??? 80']

в Гецово
Ураган (Гецово) - Скрита сила (Мъдрево)                   1:4 (0:1)
  [0:1 Румен Кулев 14', 1:1 Владимир Иванов 50', 1:2 Ангел Янков 65',
   1:3 Мехмед Неджибов 69', 1:4 Хаккъ Аляйдин 85']

във Варвара
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  3:1

във Величково
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               0:4

в Огняново
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         3:7


20 февруари 2011, неделя

в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен, 14:30 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Хоризонт (Турново, Мак, 1)     3:0 (2:0)
  [1:0 Димо Атанасов 1п, 2:0 Мирослав Иванов 1п, 3:0 Димо Атанасов 2п]

в София, ст."Георги Аспарухов" - помощно игрище, 14:00 ч
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        3:0 (2:0)
  [1:0 Исмаил Иса 1', 2:0 Иво Иванов 41', 3:0 Марко Видович 62']


22 февруари 2011, вторник

в Сливен, ст."Хаджи Димитър" - помощно игрище
Сливен 2000 (Сливен) - Янтра 2000 (Габрово)               7:2 (1:0)
  [1:0 Георги Каранейчев 41', 1:1 Александър Маринов 48'-д, 3:1 Валентин Веселинов 58',60';
   4:1 Марко Илич 62', 5:1 Ивайло Петров 67', 7:1 Валентин Веселинов 69',72';
   7:2 Момчил Кинов 85']


23 февруари 2011, сряда

в Бяла, обл.Русе
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Горна Оряховица)            0:0

в Свищов
Академик (Свищов) - Две могили (Две могили)                -


24 февруари 2011, четвъртък

Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Дряново)                 -

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен
Локомотив (Мездра) - Славия 1913 /юн.93/ (София)          3:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Николов 12', 2:0 Петков 65', 3:0 Пламен Ненов 72']


25 февруари 2011, петък

в Батишница, 11:00 ч
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                 -


26 февруари 2011, събота

в Аксаково
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)               -

Янтра 2000 (Габрово) - Черноломец 2004 (Попово)            -

в Белене
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                        -

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 11:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)                      -


13 април 2011, сряда

в Тетевен, ст."Георги Бенковски"
България /ам./ - Чавдар (Етрополе)                        0:2 (0:1) *
  [0:2 Благой Пасков 40'-д,51']
* - националният отбор за аматьори е сформиран предимно от играч на ЮЗ "В" АФГ
    и се подготвя за предстоящ квалификационен турнир за Купата на Регионите.


нагоре


Приятелски срещи - класиране зима 2010/11

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       10    8   2   0   20:4    26
 2. Пирин Благоевград (Благоевград)    11    7   4   0   19:7    25
 3. Сливен 2000 (Сливен)               10    7   3   0   25:10   24
 4. Литекс (Ловеч)                     10    6   2   2   22:8    20
 5. Калиакра (Каварна)                  8    6   2   0   17:5    20 [+]
 6. Левски (София)                      8    5   2   1   18:8    17
 7. Монтана 1921 (Монтана)             10    5   2   3   21:15   17
 8. Славия 1913 (София)                12    4   3   5   15:13   15
 9. Черноморец Бургас (Бургас)          6    4   2   0   10:4    14
10. Миньор (Перник)                    10    4   2   4   15:11   14
11. Локомотив 1936 (Пловдив)           12    4   2   6   17:23   14
12. Черно море (Варна)                  8    3   4   1   13:6    13
13. Берое (Стара Загора)                8    3   2   3   13:9    11
14. Видима-Раковски (Севлиево)          9    2   5   2   13:11   11 [+]
15. Академик (София)                   10    2   4   4   10:13   10 [+]
16. Локомотив (София)                   6    2   3   1   11:5     9
--. ЕЕЕЧ                               73   20  26  27   89:99   86 [*]
--. СССФ                               84   15  20  49   78:187  65 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 19 януари и 25 февруари 2011 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 7 - Луиш Едуардо           - Монтана 1921 (Монтана)
 6 - Спас Делев             - ЦСКА (София)
   - Валентин Веселинов     - Сливен 2000 (Сливен)
 5 - Румен Рангелов         - Миньор (Перник)
   - Венцислав Христов      - Монтана 1921 (Монтана)
 4 - Веселин Стойков        - Пирин Благоевград (Благоевград)
   - Муса Койта             - Черноморец Бургас (Бургас)
   - Данийл Ратников        - Черно море (Варна)
   - Том                    - Литекс (Ловеч)
   - Исмаил Иса             - Левски (София)

                           Класиране - Източна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1947 (Разград)           12    7   4   1   19:7    25 [+]
 2. Любимец 2007 (Любимец)              8    5   2   1   16:12   17
 3. Светкавица 1922 (Търговище)        11    4   3   4   16:18   15
 4. Добруджа 1919 (Добрич)              7    4   2   1   12:4    14
 5. Черноморец (Балчик)                 7    3   3   1    9:7    12
 6. Доростол 2003 (Силистра)            9    3   2   4   17:11   11 [+]
 7. Несебър (Несебър)                   7    2   3   2   18:10    9
 8. Спартак-С 94 (Пловдив)              6    2   1   3   11:8     7
 9. Дунав (Русе)                        3    2   0   1    3:1     6
10. Черноморец (Поморие)                6    0   5   1    3:4     5
11. Брестник 1948 (Пловдив)             6    0   3   3    7:14    3

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 19 януари и 25 февруари 2011 г. включително.

                           Класиране - Западна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Банско (Банско)                    10    7   1   2   18:9    22
 2. Чавдар (Бяла Слатина)               9    3   4   2   11:10   13 [+]
 3. Пирин (Гоце Делчев)                 7    3   3   1   13:3    12
 4. Спортист 1924 (Своге)              12    3   3   6   10:19   12 [-]
 5. Ботев (Враца)                       8    3   2   3    9:10   11
 6. Етър 1924 (Велико Търново)          7    3   1   3    9:4    10
 7. Ботев (Криводол)                   10    2   4   4   20:19   10
 8. Малеш (Микрево)                     8    2   3   3    9:15    9 [+]
 9. Септември (Симитли)                 8    2   2   4    9:16    8
10. Вихрен (Сандански)                  9    2   0   7    7:18    6
11. Чавдар (Етрополе)                   9    1   3   5    6:21    6
12. Ком-Миньор (Берковица)              0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 19 януари и 25 февруари 2011 г. включително.

нагоре


Зимни подготвителни лагери 2010/11

                           "А" ФГ

 1. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 8 януари 2011
                                     първи лагер - 10-22 януари 2011, Свиленград
                                     втори лагер - 24 януари-4 февруари 2011, Сандански
                                     трети лагер - 6-19 февруари 2011, Белек, Анталия, Турция

 2. Левски (София)                   сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 13-27 януари 2011, Дедеагач, Гърция
                                     втори лагер - 4-18 февруари 2011, Агия Напа, Кипър

 3. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 5 януари 2011
                                     първи лагер - 20-31 януари 2011, Поморие
                                     втори лагер - 2-14 февруари 2011, Сиде, Анталия, Турция

 4. Локомотив (София)                сбор        - 6 януари 2011
                                     първи лагер - 12-28 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - 3-16 февруари 2011, Белек, Анталия, Турция

 5. ЦСКА (София)                     сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 15-24 януари 2011, Пигадия, Ксанти, Гърция
                                     втори лагер - 2-16 февруари 2011, Сиде, Анталия, Турция

 6. Локомотив 1936 (Пловдив)         сбор        - 5 януари 2011
                                     първи лагер - 10-22 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - 25 януари-15 февруари 2011, Марбеля, Испания

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 15-27 януари 2011, Алания, турция
                                     втори лагер - 2-11 февруари 2011, Варна

 8. Славия 1913 (София)              сбор        - 7 януари 2011
                                     първи лагер - 12-25 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - 2-16 февруари 2011, Анталия, Турция

 9. Черно море (Варна)               сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 2-16 февруари 2011, Алания, Турция

10. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 17-29 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - 2-16 февруари 2011, Алания, Турция

11. Калиакра (Каварна)               сбор        - 5 януари 2011
                                     първи лагер - 16-29 януари 2011, Мелник

12. Академик (София)                 сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 31 януари-18 февруари 2011, Сиде, Анталия, Турция

13. Миньор (Перник)                  сбор        - 12 януари 2011
                                     първи лагер - 16-28 януари 2011, Благоевград
                                     втори лагер - 5-19 февруари 2011, Алания, Турция

14. Пирин Благоевград (Благоевград)  сбор        - 11 януари 2011
                                     първи лагер - 7-15 февруари 2011, Кресна

15. Сливен 2000 (Сливен)             сбор        - 10 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Сливен

16. Видима-Раковски (Севлиево)       сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 31 януари-9 февруари 2011, Благоевград

                           Източна "Б" ФГ

 1. Черноморец (Поморие)             сбор        - 12 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Поморие

 2. Спартак-С 94 (Пловдив)           сбор        - 10 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Пловдив

 3. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 15-28 януари 2011, Въглевци
                                     втори лагер - 4-? февруари 2011, Хисаря

 4. Доростол 2003 (Силистра)         сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 20-28 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - февруари 2011, КК Албена

 5. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        - 10 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Търговище

 6. Черноморец (Балчик)              сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 16-30 януари 2011, Алания, Турция

 7. Лудогорец 1947 (Разград)         сбор        - 6 януари 2011
                                     първи лагер - 8-28 януари 2011, Сандански
                                     втори лагер - 2-16 февруари 2011, Анталия, Турция

 8. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 10 януари 2011

 9. Брестник 1948 (Пловдив)          сбор        - 13 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Брестник

10. Дунав (Русе)                     сбор        - 12 януари 2011

11. Несебър (Несебър)                сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 7-16 февруари 2011, Обзор

                           Западна "Б" ФГ

 1. Ботев (Враца)                    сбор        - 6 януари 2011
                                     първи лагер - 23 януари-4 февруари 2011, Сандански

 2. Етър 1924 (Велико Търново)       сбор        - 5 януари 2011
                                     първи лагер - 30 януари-13 февруари 2011, Сандански

 3. Спортист 1924 (Своге)            сбор        - 13 януари 2011
                                     първи лагер - 14 януари-5 февруари 2011, кв.Требич, София
                                     втори лагер - 7-18 февруари 2011, КК Албена

 4. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 24 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Гоце Делчев

 5. Малеш (Микрево)                  сбор        - 10 януари 2011

 6. Чавдар (Етрополе)                сбор        - 10 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Етрополе и Правец

 7. Септември (Симитли)              сбор        - 10 януари 2011
                                                   подготовка изцяло в Симитли

 8. Банско (Банско)                  сбор        - 13 януари 2011
                                     първи лагер - 31 януари-12 февруари 2011, Сандански

 9. Чавдар (Бяла Слатина)            сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 21-25 януари 2011, Сандански

10. Вихрен (Сандански)               сбор        - 10 януари 2011

11. Ком-Миньор (Берковица)           сбор        - 17 януари 2011

12. Ботев (Криводол)                 сбор        - 10 януари 2011
                                     първи лагер - 25 януари-4 февруари 2011, Вършец

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com