bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Купа на България 2010/11


Купа на България - Предварителна фаза

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от четирите
"В" АФГ и от ОФГ.
  - Всеки областен съвет излъчва един представител, които трябва да е
определен след изиграването на поне един мач с друг отбор. Следват мачове
между областните представители в рамките на всеки от четирите зонални
съвета на БФС, докато не бъде излъчен по два отбора от всеки ЗС, общо 8.
При нужда (наличие на само един желаещ отбор от област) то той трябва
да изиграе поне два мача с други областни първенци.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Осемте представителя на ЗС трябва да бъдат излъчени най-късно до
10 октомври 2010.

Представители на ЗС

Североизточна България: Тополите (Тополи) и Белица (Белица)
Северозападна България: Самоводене (Самоводене) и Янтра 2000 (Габрово)
Югозападна България: Стрела (Доброславци) и Пирин 2002 (Разлог)
Югоизточна България: Димитровград 1947 (Димитровград) и Созопол (Созопол)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Областни квалификации

Област Варна

Тополите (Тополи) единствен подава заявка за участие.

Област Добрич

                           1/2 финали

9 септември 2010, четвъртък
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             5:2
Черноморец II (Балчик) - Чиракман (Селце)                 2:1

                           Финал

16 септември 2010, четвъртък, 17:00 ч
в Оброчище:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черноморец II (Балчик)         1:3
  [Емил Андонов - Раим Гюрсезов, Тодор Тодоров, Мартин Иванов]

Област Шумен

Нито един отбор от областта не участва.

Област Търговище

Област Русе

Област Силистра

Представител на областта: Белица (Белица).

Област Разград

Нито един отбор от областта не участва.

Междуобластни квалификации

Поток Варна, Добрич и Шумен

                           Финал

6 октомври 2010, сряда
Черноморец II (Балчик) - Тополите (Тополи)                0:4 (0:1)
  [0:1 Кирчо Недев 1п, 0:3 Тодор Радомиров 2п,2п; 0:4 Живко Бояджиев 2п]

Поток Русе, Разград, Силистра и Търговище

Победител: Белица (Белица).

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Областни квалификации

Област Велико Търново

                           Първи кръг

15 септември 2010, сряда
в Полски Тръмбеш:
Изгрев 99 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     0:1
Самоводене (Самоводене)                                   почива

                           Финал

22 септември 2010, сряда
Чумерна (Елена) - Самоводене (Самоводене)                 0:3 (0:2)
  [0:2 Светослав Караиванов 21',29'; 0:3 Красимир Гавазов 71']

Област Габрово

Представител на областта: Янтра 2000 (Габрово).

Област Плевен

Нито един отбор от областта не участва.

Област Ловеч

                           Финал

22 септември 2010, сряда
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Бенковски (Тетевен)       2:1

Област Враца

Представител на областта: Ботев (Козлодуй).

Област Монтана

Нито един отбор от областта не участва.

Област Видин

Нито един отбор от областта не участва.

Междуобластни квалификации


Забележка:
Тъй като областите Монтана и Видин нямат излъчен представител,
междуобластните квалификации се играят в общ поток.

29 септември 2010, сряда
в Луковит:
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)                   2:1 (1:0)
  [1:0 Иван Лесев 1п, 2:0 Ивайло Христов 2п, 2:1 Веселин Гришов Георгиев 2п]
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Самоводене (Самоводене)   0:2

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

Представител на областта: Стрела (Доброславци).

Област София

                           1/2 финали

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Ком (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                         0:3
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Церово (Церово)          6:1

                           Финал

29 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:3

Област Перник

Област Благоевград

                           Финал

14 септември 2010, вторник
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            0:2 (0:2)
  [0:1 Тодор Пандев 5', 0:2 Владислав Христов 35']

Област Кюстендил

Област Пазарджик

                           1 кръг

1 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:0
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           Финал

8 септември 2010, сряда, 18:00 ч
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Сарая (Сарая) - Оборище (Панагюрище)                      1:4 (0:1)
  [0:1 Воденичаров 36', 1:1 ??? 65', 1:2 ??? 75'-аг,
   1:3 Делчо Сираков 86', 1:4 Васил Гърков 90']

Междуобластни квалификации

Поток София (столица), София и Пазарджик

                           1 кръг

6 октомври 2010, сряда, 16:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)     2:0 (1:0)
  [1:0 ??? 1', 2:0 ??? 76']
Стрела (Доброславци)                                      почива

                           Финал

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Стрела (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     3:2

Поток Благоевград, Кюстендил и Перник

Победител: Пирин 2002 (Разлог).

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

1 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               0:0; при дузпите: 7:8
   300 зрители
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:1 (1:1)
  [1:0 Стоян Ангелов 18', 1:1 Сезгин Али 28', 2:1 Ангел Крушков 65'], 100 зрители
Раковски (Раковски) - Ботев (Пловдив)                     0:6 (0:2)
  [0:1 Димитър Байрев 36', 0:2 Атанас Курдов 41', 0:3 Стефан Учиков 51',
   0:4 Атанас Курдов 60', 0:5 Ангел Рахов 82', 0:6 Илиян Христов 85'], 2 000 зрители

                           Втори кръг

15 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         1:3 (0:1)
  [0:1 Ридван Хаджифейзула 39', 0:2 Атанас Курдов 59', 1:2 Евгени Курдов 77',
   1:3 Красимир Кръстев 85'], 2 500 зрители
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива

                           Финал

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Тракия 06 (Стамболийски) - Ботев (Пловдив)                1:4 (0:3)
  [0:1 Владимир Байрев 10', 0:2 Атанас Курдов 20', 0:3 Васил Гуджев 37',
   1:3 Васил Шопски 61', 1:4 Атанас Курдов 71'], 4 500 зрители

Област Смолян

Нито един отбор от областта не участва.

Област Хасково

                           Финал

15 септември 2010, сряда
Стамболово 2007 (Стамболово) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:3 сл. *
* - футболистите на Стамболово 2007 бойкотират мача заради неизплатени премии.

Област Кърджали

Нито един отбор от областта не участва.

Област Стара Загора

Област Сливен

Област Бургас

Представител на областта: Созопол (Созопол).

Област Ямбол

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали

                           Финал

29 септември 2010, сряда, 18:00 ч
Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:2 (0:2); при дузпите: 3:4
  [0:1 Васил Сантов 22', 0:2 Петър Станев 34', 2:2 Илиян Христов 60',68'], 3 000 зрители

Поток Стара Загора, Сливен, Бургас и Ямбол

Победител: Созопол (Созопол).

нагоре


Купа на България - Първи кръг

Регламент
  - В този кръг участват 8-те представителя на ЗС от Предварителната фаза и
24-те отбора от двете "Б" ФГ.
  - 32-та отбора чрез пълен жребий се разпределят в 16 двойки.
  - Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при отбори от едно
и също ниво домакинството се определя чрез жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при
ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.
  - 16-те победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 18 октомври 2010, понеделник, 13:00 ч, заседателната зала на БФС на Национален стадион "Васил Левски" (под сектор "В"), София.

26 октомври 2010, вторник, 14:00 ч
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботев (Криводол) - Любимец 2007 (Любимец)                 3:1 (1:0)
  [1:0 Симеон Баев 15', 1:1 Найден Кехайов 56', 3:1 Тодор Чирпанов 66',77']
27 октомври 2010, сряда, 14:00 ч
Малеш (Микрево) - Равда 1954 (Равда)                      3:0 сл. *
* - неигран заради отказването на Равда 1954 от участие в първенството.
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                  0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 3:2
в Царево:
Созопол (Созопол) - Спартак-С 94 (Пловдив)                2:1 (0:0)
  [1:0 Михаил Ралев 52', 2:0 Мустафа Мустафа 72', 2:1 Георги Стоянов 90'+3'-д]
Вихрен (Сандански) - Спортист 1924 (Своге)                5:0 (3:0)
  [1:0 Костадин Ив.Николов 12', 2:0 Илиян Панчев 22', 3:0 Андон Гущеров 34',
   4:0 Мартин Станкев 2п, 5:0 Васил Захариев 86']
Пирин (Гоце Делчев) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:3 (1:2)
  [1:0 Виктор Шишков 8', 1:2 Николай Колев 29',35'; 1:3 Недко Ангелов 88']
  [ид: Виктор Шишков (П) 84']
  [чк: Мустафа Шериф (П) 9']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Септември (Симитли)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Куртев 74']
Банско (Банско) - Светкавица 1922 (Търговище)             3:1 (0:1)
  [0:1 Никола Николов 40', 1:1 Георги Николов 75', 2:1 Кирил Михайлов 86',
   3:1 Ваиз Кьосов 90'+3'], ~ 60 зрители
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)        1:3 (1:3)
  [0:1 Беадир Беадиров 5'-д, 1:1 Веселин Марчев 8', 1:2 Ерхан Мехмед 29',
   1:3 Тодорин Димитров 44']
Димитровград 1947 (Димитровград) - Лудогорец 1947 (Рз)    0:2 (0:1)
  [0:1 Ерай Салиф 40', 0:2 Росен Каптиев 53']
в Силистра, ст."Луи Айер":
Белица (Белица) - Ботев (Враца)                           0:6 (0:4)
  [0:1 Ивайло Данчев 9', 0:2 Емил Манолов 15', 0:3 Симеон Райков 37',
   0:5 Ивайло Данчев 39',61'; 0:6 Детелин Ченешков 83']
Янтра 2000 (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново)         1:2 (0:0)
  [0:1 Джихат Кямил 47', 1:1 Мирослав Косев 50', 1:2 Димитър Кушев 76']
  [ид: Георги Христов (Етър) 67']
Пирин 2002 (Разлог) - Ком-Миньор (Берковица)              1:2 (1:0)
  [1:0 Тодор Пандев 43'-д, 1:1 Жонатан Нантжуй 75', 1:2 Благовест Тодоров 90']
в кв.Обеля, София, ст."Обеля":
Стрела (Доброславци) - Чавдар (Бяла Слатина)              0:2 (0:0)
  [0:1 Живко Атанасов 67', 0:2 Камен Каменов 80']
Чавдар (Етрополе) - Дунав (Русе)                          4:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Чочев 42', 2:0 Димитър Пиргов 46', 3:0 Иван Вълчанов 52',
   4:0 Станислав Краев 77']
28 октомври 2010, четвъртък, 14:00 ч
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Самоводене (Самоводене) - Тополите (Тополи)               2:3 (1:1)
  [0:1 Тодор Радомиров 8', 1:1 Ивелин Момчилов 38', 1:2 Марин Петров 47',
   1:3 Румен Александров 87', 2:3 Светослав Караиванов 88'], ~ 300 зрители

нагоре


Купа на България - Втори кръг (1/16 финали)

Регламент
  - В този кръг участват 16-те победителя от Първи кръг и 16-те отбора от
"А" ФГ.
  - 32-та отбора чрез пълен жребий се разпределят в 16 двойки.
  - Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при отбори от едно
и също ниво домакинството се определя чрез жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при
ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.
  - 16-те победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 10 ноември 2010, сряда, 11:00 ч, сградата на "Мото Пфое" в ЖК Младост 1А, София.

20 ноември 2010, събота, 13:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Владислав Златинов 43']
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Симеон Симеонов 16']
  [чк: Емануил Борисов (Б) 73']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                      1:2 (0:1)
  [0:1 Дока Мадурейра 34', 1:1 Борислав Павлов 78', 1:2 Флорин Брату 90'+2']
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               0:1 (0:1)
  [0:1 Данийл Ратников 9']
Банско (Банско) - Левски (София)                          1:3 (0:2)  stats
  [0:1 Гара Дембеле 26', 0:2 Слави Шопов 31'-аг, 1:2 Павел Петков 63',
   1:3 Гара Дембеле 75'], ~ 4 130 зрители
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)                 0:2 (0:0, 0:0) сл.прод.
  [0:1 Росен Колев 108', 0:2 Виктор Михайлов 111']
Миньор (Перник) - Академик (София)                        1:1 (0:1, 1:1) сл.прод.; при дузпите: 3:2
  [0:1 Стойко Сакалиев 15', 1:1 Костадин Марков 87']
  [чк: Никола Асенов (А) 21']
Малеш (Микрево) - Видима-Раковски (Севлиево)              0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 5:4
в Царево:
Созопол (Созопол) - Калиакра (Каварна)                    0:1 (0:1)
  [0:1 Делчо Стоилов 22']
Вихрен (Сандански) - Черноморец Бургас (Бургас)           0:5 (0:3)
  [0:1 Рикардо Андре 12', 0:2 Муса Койта 17', 0:3 Енис Хажри 35',
   0:4 Адриан Фернандес 78', 0:5 Лис Муитис 81']
Доростол 2003 (Силистра) - Пирин Бл. (Благоевград)        0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 3:5
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)        0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 2:4
Тополите (Тополи) - Черноморец (Поморие)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Димов 45']
Лудогорец 1947 (Разград) - Славия 1913 (София)            0:2 (0:2)
  [0:2 Николай Божов 16',45']
  [чк: Ангел Гинев (Л) 58']
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       1:3 (1:0)  /пряко по Про БГ/  stats
  [1:0 Милен Василев 23', 1:1 Тодор Янчев 57', 1:2 Спас Делев 71',
   1:3 Килиън Шеридън 90'+3']
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 3:4  /пряко по Про БГ/  stats
  [ид: Цветан Генков (ЛоС) 60']

нагоре


Купа на България - Трети кръг (1/8 финали)

Регламент
  - В този кръг участват 16-те победителя от Втори кръг.
  - 16-те отбора чрез пълен жребий се разпределят в 8 двойки.
  - Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при отбори от едно
и също ниво домакинството се определя чрез жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при
ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.
  - 8-те победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 24 ноември 2010, сряда, 11:00 ч, сградата на "Мото Пфое" в ЖК Младост 1А, София.

4 декември 2010, събота, 13:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Славия 1913 (София)          0:1 (0:1)  stats
  [0:1 Радослав Димитров 39'], ~ 4 750 зрители
Пирин Благоевград (Благоевград) - Калиакра (Каварна)      3:1 (0:1, 1:1) сл.прод.  stats
  [0:1 Георги Филипов 37', 1:1 Александър Якимов 73', 2:1 Димитър Воденичаров 105',
   3:1 Георги Георгиев 112'], ~ 120 зрители
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник)                2:1 (0:0)  /пряко по Про БГ/  stats
  [1:0 Христо Златински 48', 2:0 Здравко Лазаров 90', 2:1 Горан Янкович 90'+2'], ~ 2 450 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец Бургас (Бургас)       0:3 (0:2)  stats
  [0:1 Цветомир Цонков 12', 0:2 Георги Терзиев 20', 0:3 Костадин Дяков 75'], ~ 1 970 зрители
Черноморец (Поморие) - Литекс (Ловеч)                     0:2 (0:1)  stats
  [0:2 Светослав Тодоров 40'-д,47'], ~ 1 130 зрители
Ком-Миньор (Берковица) - Черно море (Варна)               0:1 (0:0)  stats
  [0:1 Адемар 73'], ~ 80 зрители
8 декември 2010, сряда, 16:00 ч
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     1:0 (0:0)  /пряко по Про БГ/  stats
  [1:0 Владимир Гаджев 82'], ~ 1 820 зрители
11 декември 2010, събота, 13:00 ч
Малеш (Микрево) - ЦСКА (София)                            0:3 (0:0)  /пряко по Про БГ/  stats
  [0:1 Спас Делев 60', 0:2 Килиън Шеридън 64', 0:3 Спас Делев 73'], ~ 2 610 зрители

нагоре


Купа на България - Четвърти кръг (1/4 финали)

Регламент
  - В този кръг участват осемте победителя от Трети кръг.
  - Осемте отбора чрез пълен жребий се разпределят в 4 двойки.
  - Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при отбори от едно
и също ниво домакинството се определя чрез жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при
ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.
  - Четирите победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 13 декември 2010, понеделник, 11:00 ч, сградата на "Мото Пфое" в ЖК Младост 1А, София.

5 април 2011, вторник, 18:00 ч
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:0 (1:0)  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Спас Делев 34', 2:0 Маркиньош 67']
  [чк: Александър Др.Александров (Чм) 60'], ~ 2 500 зрители
6 април 2011, сряда, 16:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Бл. (Благоевград)        1:2 (0:0)  stats
  [1:0 Пламен Крачунов 48', 1:1 Иван Цветков 73', 1:2 Руслан Иванов 90'+2'], ~ 2 830 зрители
6 април 2011, сряда, 18:00 ч
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           1:1 (1:0, 1:1) сл.прод.; при дузпите: 4:2  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Том 34'-д, 1:1 Гара Дембеле 79'], ~ 5 940 зрители
7 април 2011, четвъртък, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          4:4 (2:1, 3:3) сл.прод.; при дузпите: 3:5  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Браганса 2'-д, 1:1 Николай Божов 16', 2:1 Георги Андонов 32',
   2:2 Мартин Кушев 69', 3:2 Йохен Зайц 77', 3:3 Николай Божов 90'+2',
   4:3 Георги Андонов 91', 4:4 Диян Молдованов 102'], ~ 330 зрители

нагоре


Купа на България - Пети кръг (1/2 финали)

Регламент
  - В този кръг участват четирите победителя от Четвърти кръг.
  - Четирите отбора чрез пълен жребий се разпределят в 2 полуфинални двойки.
  - Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при отбори от едно
и също ниво домакинството се определя чрез жребий.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при
ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.
  - Двата победителя продължават в следващия кръг.

Жребий: 8 април 2011, петък, 11:00 ч, сградата на "Мото Пфое" в ЖК Младост 1А, София.

20 април 2011, сряда, 21:00 ч
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:1 (1:0)  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Спас Делев 28', 1:1 Георги Миланов 68', 2:1 Спас Делев 87'], ~ 12 000 зрители
21 април 2011, четвъртък, 15:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     1:1 (1:0, 1:1) сл.прод.; при дузпите: 7:6  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Даниел Пеев 45'+1'-д, 1:1 Димитър Наков 70'], ~ 2 800 зрители

нагоре


Купа на България - Шести кръг (Финал)

Регламент
  - В този кръг участват двата победителя от Пети кръг.
  - Символичен домакин на финала е отборът от първата изтеглена полуфинална
двойка.
  - Мястото на провеждане на финала ще бъде определено допълнително.
  - Носителят на купата се излъчва в една среща. При равенство в редовното
време се играят две продължения по 15 минути, а при ново равенство в края
на продълженията се изпълняват дузпи.

25 май 2011, сряда, 19:00 ч
в София, Национален стадион "Васил Левски":
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:0 (1:0)  /пряко по bTV action/  stats
  [1:0 Спас Делев 39'], ~ 14 920 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com