bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кърджали 2010/11

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи 1935 (Момчилград)           10    ?   ?   ?   16:6    24 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Джебел (Джебел)                    10    ?   ?   ?   23:16   21
 3. Искра (Черноочене)                 10    ?   ?   ?   23:12   19
 4. Юнак 2000 (Ардино)                 10    5   2   3   25:12   17
 5. Мост (Мост)                        10    ?   ?   ?   26:18   17
 6. Байкал (Широко поле)               10    ?   ?   ?   27:21   16
 7. Перперикон (Перперек)              10    ?   ?   ?   17:12   16
 8. Левски 2005 (Крумовград)           10    ?   ?   ?   21:18   16 [+]
 9. Върбица 2006 (Бенковски)           10    ?   ?   ?   23:20   12
10. Здравец (Груево)                   10    1   0   9    5:41    3
11. Орел (Глухар)                      10    0   0  10    2:32    0
--. Родопски сокол (Кърджали)           -    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Родопи 1935 (Момчилград) и Левски 2005 (Крумовград) се включват в групата.
  - Родопски сокол (Кърджали), 10-и и изваден от групата през изминалия сезон;
отново се включва в групата. В последствие обаче или се отказва от участие
преди началото на първенството или по време на есенния полусезон и резултатите
му са анулирани.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)           -
Джебел (Джебел) - Орел (Глухар)                            -
Искра (Черноочене) - Здравец (Груево)                      -
Мост (Мост) - Върбица 2006 (Бенковски)                     -
Байкал (Широко поле) - Юнак 2000 (Ардино)                  -
Левски 2005 (Крумовград) - Родопски сокол (Кърджали)       -

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Перперикон (Перперек) - Родопски сокол (Кърджали)          -
Юнак 2000 (Ардино) - Левски 2005 (Крумовград)             -1-
Върбица 2006 (Бенковски) - Байкал (Широко поле)            -
Здравец (Груево) - Мост (Мост)                             -
Орел (Глухар) - Искра (Черноочене)                         -
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел (Джебел)                 -

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Джебел (Джебел) - Перперикон (Перперек)
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)
Мост (Мост) - Орел (Глухар)
Байкал (Широко поле) - Здравец (Груево)
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)
Родопски сокол (Кърджали) - Юнак 2000 (Ардино)

                           IV кръг

3 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопски сокол (Кърджали)
Здравец (Груево) - Левски 2005 (Крумовград)
Орел (Глухар) - Байкал (Широко поле)
Родопи 1935 (Момчилград) - Мост (Мост)
Джебел (Джебел) - Искра (Черноочене)

                           V кръг

10 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)
Мост (Мост) - Джебел (Джебел)
Байкал (Широко поле) - Родопи 1935 (Момчилград)
Левски 2005 (Крумовград) - Орел (Глухар)
Родопски сокол (Кърджали) - Здравец (Груево)
Юнак 2000 (Ардино) - Върбица 2006 (Бенковски)             -1-

                           VI кръг

17 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)
Здравец (Груево) - Юнак 2000 (Ардино)
Орел (Глухар) - Родопски сокол (Кърджали)
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)
Джебел (Джебел) - Байкал (Широко поле)
Искра (Черноочене) - Мост (Мост)

                           VII кръг

24 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Мост (Мост) - Перперикон (Перперек)
Байкал (Широко поле) - Искра (Черноочене)
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел (Джебел)
Родопски сокол (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)
Юнак 2000 (Ардино) - Орел (Глухар)                        -1-
Върбица 2006 (Бенковски) - Здравец (Груево)

                           VIII кръг

31 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Перперикон (Перперек) - Здравец (Груево)
Орел (Глухар) - Върбица 2006 (Бенковски)
Родопи 1935 (Момчилград) - Юнак 2000 (Ардино)             -1-
Джебел (Джебел) - Родопски сокол (Кърджали)
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)
Мост (Мост) - Байкал (Широко поле)

                           IX кръг

7 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Байкал (Широко поле) - Перперикон (Перперек)              1:2
Здравец (Груево) - Орел (Глухар)                          5:2
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Левски 2005 (Крумовград) - Мост (Мост)                    5:2
Юнак 2000 (Ардино) - Джебел (Джебел)                      4:1
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопи 1935 (Момчилград)       0:3 сл.*
* - прекратен при 2:0 в 76', когато футболист на домакините удря съдията.
    На Върбица 2006 е присъдена служебна загуба с 0:3.
Искра (Черноочене)                                        почива

                           X кръг

14 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Перперикон (Перперек) - Орел (Глухар)
Родопи 1935 (Момчилград) - Здравец (Груево)
Джебел (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)
Мост (Мост) - почива
Байкал (Широко поле) - Левски 2005 (Крумовград)

                           XI кръг

21 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)
почива - Байкал (Широко поле)
Юнак 2000 (Ардино) - Мост (Мост)                          -Х-
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)
Здравец (Груево) - Джебел (Джебел)
Орел (Глухар) - Родопи 1935 (Момчилград)

                           XII кръг

пролет 2011
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)
Орел (Глухар) - Джебел (Джебел)
Здравец (Груево) - Искра (Черноочене)
Върбица 2006 (Бенковски) - Мост (Мост)
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)
почива - Левски 2005 (Крумовград)

                           XIII кръг

почива - Перперикон (Перперек)
Левски 2005 (Крумовград) - Юнак 2000 (Ардино)
Байкал (Широко поле) - Върбица 2006 (Бенковски)
Мост (Мост) - Здравец (Груево)
Искра (Черноочене) - Орел (Глухар)
Джебел (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)

                           XIV кръг

Перперикон (Перперек) - Джебел (Джебел)
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)
Орел (Глухар) - Мост (Мост)
Здравец (Груево) - Байкал (Широко поле)
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)
Юнак 2000 (Ардино) - почива

                           XV кръг

Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)
почива - Върбица 2006 (Бенковски)
Левски 2005 (Крумовград) - Здравец (Груево)
Байкал (Широко поле) - Орел (Глухар)
Мост (Мост) - Родопи 1935 (Момчилград)
Искра (Черноочене) - Джебел (Джебел)

                           XVI кръг

Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)
Джебел (Джебел) - Мост (Мост)
Родопи 1935 (Момчилград) - Байкал (Широко поле)
Орел (Глухар) - Левски 2005 (Крумовград)
Здравец (Груево) - почива
Върбица 2006 (Бенковски) - Юнак 2000 (Ардино)

                           XVII кръг

Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)
Юнак 2000 (Ардино) - Здравец (Груево)
почива - Орел (Глухар)
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)
Мост (Мост) - Искра (Черноочене)

                           XVIII кръг

Перперикон (Перперек) - Мост (Мост)
Искра (Черноочене) - Байкал (Широко поле)
Джебел (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)
Родопи 1935 (Момчилград) - почива
Орел (Глухар) - Юнак 2000 (Ардино)
Здравец (Груево) - Върбица 2006 (Бенковски)

                           XIX кръг

Здравец (Груево) - Перперикон (Перперек)
Върбица 2006 (Бенковски) - Орел (Глухар)
Юнак 2000 (Ардино) - Родопи 1935 (Момчилград)
почива - Джебел (Джебел)
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)
Байкал (Широко поле) - Мост (Мост)

                           XX кръг

Перперикон (Перперек) - Байкал (Широко поле)
Мост (Мост) - Левски 2005 (Крумовград)
Искра (Черноочене) - почива
Джебел (Джебел) - Юнак 2000 (Ардино)
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)
Орел (Глухар) - Здравец (Груево)

                           XXI кръг

Орел (Глухар) - Перперикон (Перперек)
Здравец (Груево) - Родопи 1935 (Момчилград)
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел (Джебел)
Юнак 2000 (Ардино) - Искра (Черноочене)
почива - Мост (Мост)
Левски 2005 (Крумовград) - Байкал (Широко поле)

                           XXII кръг

Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)
Байкал (Широко поле) - почива
Мост (Мост) - Юнак 2000 (Ардино)
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)
Джебел (Джебел) - Здравец (Груево)
Родопи 1935 (Момчилград) - Орел (Глухар)

нагоре

Благодарим на Арда нюз.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com