bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Монтана 2010/11

                           XVI кръг

26 февруари 2011, събота, 14:30 ч *
Ком (Берковица) - Ленчо (Якимово)                          -
Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)              -
Хайдут (Ерден) - Бенковски (Габровница)                    -
Мария Луиза (Лом) - Форца (Благово)                        -
Шурданица (Георги Дамяново) - Селияк (Стубел)              -
Левски (Комощица) - Липен (Липен)                          -
Смоляновци (Смоляновци) - Септември (Медковец)             -
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                       -
* - целият кръг е отложен заради заснежени терени и лоши метеорологични
    условия в областта.

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Габровница)             15   13   0   2   58:9    39 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър 23 (Николово)                15   10   3   2   41:17   33
 3. Смоляновци (Смоляновци)            15   10   0   5   35:18   30 [+]
 4. Мария Луиза (Лом)                  15    8   5   2   37:18   29 [+]
 5. Шурданица (Георги Дамяново)        15    9   0   6   41:33   27
 6. Септември (Медковец)               15    7   5   3   29:22   26 [+]
 7. Ленчо (Якимово)                    15    8   2   5   32:26   26
 8. Ком (Берковица)                    15    7   3   5   37:19   24
 9. Хайдут (Ерден)                     15    6   1   8   23:39   19
10. Бойчиновци (Бойчиновци)            15    6   0   9   36:34   18
11. Вихър (Бързия)                     15    4   4   7   28:32   16
12. Липен (Липен)                      15    4   4   7   34:35   16
13. Форца (Благово)                    15    4   3   8   20:34   15
14. Селияк (Стубел)                    15    3   4   8   18:48   13
15. Кипровец (Чипровци)                15    1   2  12   21:60    5
16. Левски (Комощица)                  15    1   2  12   11:57    5 [+]

Бележки
  - Алмус Биър (Сталийска махала), 15-и и отказал се от участие по
време на изминалия сезон в Северозападна "В" АФГ изпада в ОФГ Монтана,
но се отказва от участие.
  - Септември 2009 (Лехчево), 1-и; Бенковски 2007 (Крива бара); 9-и; и
Расово (Расово), 11-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Мария Луиза (Лом), Бенковски (Габровница), Левски (Комощица),
Септември (Медковец) и Смоляновци (Смоляновци) се включват в групата.

                           I кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Ленчо (Якимово) - Ком (Берковица)                         2:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Кипровец (Чипровци)             8:0
Бенковски (Габровница) - Хайдут (Ерден)                   9:1
Форца (Благово) - Мария Луиза (Лом)                       1:1
Селияк (Стубел) - Шурданица (Георги Дамяново)             3:2
Липен (Липен) - Левски (Комощица)                        12:0
Септември (Медковец) - Смоляновци (Смоляновци)            4:0
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      2:1

                           II кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     1:1
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър (Бързия)                  3:0
Левски (Комощица) - Септември (Медковец)                  2:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Липен (Липен)               4:0
Мария Луиза (Лом) - Селияк (Стубел)                       6:1
Хайдут (Ерден) - Форца (Благово)                          2:1
Кипровец (Чипровци) - Бенковски (Габровница)              0:7
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 1:2

                           III кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ком (Берковица)                 3:1
Бенковски (Габровница) - Ленчо (Якимово)                  4:0
Форца (Благово) - Кипровец (Чипровци)                     3:1
Селияк (Стубел) - Хайдут (Ерден)                          0:0
Липен (Липен) - Мария Луиза (Лом)                         2:2
Вихър (Бързия) - Левски (Комощица)                        1:2
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново)        3:1
Вихър 23 (Николово) - Смоляновци (Смоляновци)             2:3

                           IV кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ком (Берковица) - Смоляновци (Смоляновци)                 2:1
Левски (Комощица) - Вихър 23 (Николово)                   1:3
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              2:0
Мария Луиза (Лом) - Септември (Медковец)                  2:3
Хайдут (Ерден) - Липен (Липен)                            1:0
Кипровец (Чипровци) - Селияк (Стубел)                     2:2
Ленчо (Якимово) - Форца (Благово)                         1:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Бенковски (Габровница)          1:4

                           V кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бенковски (Габровница) - Ком (Берковица)                  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Форца (Благово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 3:1
Селияк (Стубел) - Ленчо (Якимово)                         0:5 сл.*
* - прекратен в 87' при 2:2, когато играчи на домакините атакуват съдията,
    след като той отсъжда дузпа за гостите. На Селияк е присъдена служебна
    загуба с 0:5, а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Липен (Липен) - Кипровец (Чипровци)                       5:0
Септември (Медковец) - Хайдут (Ерден)                     4:2
Вихър (Бързия) - Мария Луиза (Лом)                        2:2
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         4:2
Смоляновци (Смоляновци) - Левски (Комощица)               3:1

                           VI кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ком (Берковица) - Левски (Комощица)                       4:0
Шурданица (Георги Дамяново) - Смоляновци (Смоляновци)     1:3
Мария Луиза (Лом) - Вихър 23 (Николово)                   2:2
Хайдут (Ерден) - Вихър (Бързия)                           2:0
Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец)                2:3
Ленчо (Якимово) - Липен (Липен)                           4:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Селияк (Стубел)                 0:2
Бенковски (Габровница) - Форца (Благово)                  5:0

                           VII кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Форца (Благово) - Ком (Берковица)                         0:2
в Бойчиновци: *
Селияк (Стубел) - Бенковски (Габровница)                  0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Селияк.
Липен (Липен) - Бойчиновци (Бойчиновци)                   2:1
Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово)                    0:0
Вихър (Бързия) - Кипровец (Чипровци)                      2:2
Вихър 23 (Николово) - Хайдут (Ерден)                      3:2
Смоляновци (Смоляновци) - Мария Луиза (Лом)               0:1
Левски (Комощица) - Шурданица (Георги Дамяново)           1:4

                           VIII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)            10:0
Мария Луиза (Лом) - Левски (Комощица)                     4:0
Хайдут (Ерден) - Смоляновци (Смоляновци)                  0:3
Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)                 0:1
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          5:2
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец)            2:1
Бенковски (Габровница) - Липен (Липен)                    4:0
Форца (Благово) - Селияк (Стубел)                         2:1

                           IX кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
в Бойчиновци: *
Селияк (Стубел) - Ком (Берковица)                         1:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Селияк.
Липен (Липен) - Форца (Благово)                           5:2
Септември (Медковец) - Бенковски (Габровница)             0:4
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:3
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                     4:0
Смоляновци (Смоляновци) - Кипровец (Чипровци)             3:0 сл. *
* - мачът е прекратен при 0:0, когато гостите започнали мача със 7 човека,
    остават с 6 футболиста на терена след контузия на един от играчите. На
    Смоляновци е присъдена служебна победа с 3:0.
Левски (Комощица) - Хайдут (Ерден)                        0:3 сл. *
* - първоначално 0:1. В последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен футболист в състава им.
Шурданица (Георги Дамяново) - Мария Луиза (Лом)           1:2

                           X кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Ком (Берковица) - Мария Луиза (Лом)                       1:1
Хайдут (Ерден) - Шурданица (Георги Дамяново)              1:4
Кипровец (Чипровци) - Левски (Комощица)                   2:1
Ленчо (Якимово) - Смоляновци (Смоляновци)                 1:0
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             0:4
Бенковски (Габровница) - Вихър (Бързия)                   3:1
Форца (Благово) - Септември (Медковец)                    1:3
Селияк (Стубел) - Липен (Липен)                           3:2

                           XI кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Липен (Липен) - Ком (Берковица)                           0:0
Септември (Медковец) - Селияк (Стубел)                    1:1
Вихър (Бързия) - Форца (Благово)                          0:0
Вихър 23 (Николово) - Бенковски (Габровница)              2:1
Смоляновци (Смоляновци) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:2
Левски (Комощица) - Ленчо (Якимово)                       1:3
Шурданица (Георги Дамяново) - Кипровец (Чипровци)         7:4
Мария Луиза (Лом) - Хайдут (Ерден)                        4:0

                           XII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Ком (Берковица) - Хайдут (Ерден)                          4:0 сл.
Кипровец (Чипровци) - Мария Луиза (Лом)                   2:4
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)             0:4
Бойчиновци (Бойчиновци) - Левски (Комощица)               9:0
Бенковски (Габровница) - Смоляновци (Смоляновци)          2:1
Форца (Благово) - Вихър 23 (Николово)                     2:3
Селияк (Стубел) - Вихър (Бързия)                          1:4
Липен (Липен) - Септември (Медковец)                      2:2

                           XIII кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Септември (Медковец) - Ком (Берковица)                    1:0
Вихър (Бързия) - Липен (Липен)                            6:2
Вихър 23 (Николово) - Селияк (Стубел)                     9:0
Смоляновци (Смоляновци) - Форца (Благово)                 4:1
Левски (Комощица) - Бенковски (Габровница)                0:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     2:1
Мария Луиза (Лом) - Ленчо (Якимово)                       1:0
Хайдут (Ерден) - Кипровец (Чипровци)                      3:0

                           XIV кръг

27 ноември 2010, събота, 10:30 ч
Ком (Берковица) - Кипровец (Чипровци)                     5:2
Ленчо (Якимово) - Хайдут (Ерден)                          4:1
Бойчиновци (Бойчиновци) - Мария Луиза (Лом)               0:4
Бенковски (Габровница) - Шурданица (Георги Дамяново)      1:2
Форца (Благово) - Левски (Комощица)                       3:0
Селияк (Стубел) - Смоляновци (Смоляновци)                 1:3
Липен (Липен) - Вихър 23 (Николово)                       1:1
Септември (Медковец) - Вихър (Бързия)                     2:2

                           XV кръг

4 декември 2010, събота, 13:30 ч
Вихър (Бързия) - Ком (Берковица)                          4:2
Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец)                1:0
Смоляновци (Смоляновци) - Липен (Липен)                   5:0
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                       2:2
Шурданица (Георги Дамяново) - Форца (Благово)             5:0
Мария Луиза (Лом) - Бенковски (Габровница)                1:3
Хайдут (Ерден) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  5:3
Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)                     4:6

                           XVII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица)                      -
Вихър (Бързия) - Смоляновци (Смоляновци)                   -
Септември (Медковец) - Левски (Комощица)                   -
Липен (Липен) - Шурданица (Георги Дамяново)                -
Селияк (Стубел) - Мария Луиза (Лом)                        -
Форца (Благово) - Хайдут (Ерден)                           -
Бенковски (Габровница) - Кипровец (Чипровци)               -
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                  -

                           XVIII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Ленчо (Якимово) - Бенковски (Габровница)
Кипровец (Чипровци) - Форца (Благово)
Хайдут (Ерден) - Селияк (Стубел)
Мария Луиза (Лом) - Липен (Липен)
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)
Левски (Комощица) - Вихър (Бързия)
Смоляновци (Смоляновци) - Вихър 23 (Николово)

                           XIX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Смоляновци (Смоляновци) - Ком (Берковица)
Вихър 23 (Николово) - Левски (Комощица)
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)
Септември (Медковец) - Мария Луиза (Лом)
Липен (Липен) - Хайдут (Ерден)
Селияк (Стубел) - Кипровец (Чипровци)
Форца (Благово) - Ленчо (Якимово)
Бенковски (Габровница) - Бойчиновци (Бойчиновци)

                           XX кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ком (Берковица) - Бенковски (Габровница)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Форца (Благово)
Ленчо (Якимово) - Селияк (Стубел)
Кипровец (Чипровци) - Липен (Липен)
Хайдут (Ерден) - Септември (Медковец)
Мария Луиза (Лом) - Вихър (Бързия)
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)
Левски (Комощица) - Смоляновци (Смоляновци)

                           XXI кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Левски (Комощица) - Ком (Берковица)
Смоляновци (Смоляновци) - Шурданица (Георги Дамяново)
Вихър 23 (Николово) - Мария Луиза (Лом)
Вихър (Бързия) - Хайдут (Ерден)
Септември (Медковец) - Кипровец (Чипровци)
Липен (Липен) - Ленчо (Якимово)
Селияк (Стубел) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Форца (Благово) - Бенковски (Габровница)

                           XXII кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Ком (Берковица) - Форца (Благово)
Бенковски (Габровница) - Селияк (Стубел)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Липен (Липен)
Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец)
Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)
Хайдут (Ерден) - Вихър 23 (Николово)
Мария Луиза (Лом) - Смоляновци (Смоляновци)
Шурданица (Георги Дамяново) - Левски (Комощица)

                           XXIII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Шурданица (Георги Дамяново) - Ком (Берковица)
Левски (Комощица) - Мария Луиза (Лом)
Смоляновци (Смоляновци) - Хайдут (Ерден)
Вихър 23 (Николово) - Кипровец (Чипровци)
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)
Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Липен (Липен) - Бенковски (Габровница)
Селияк (Стубел) - Форца (Благово)

                           XXIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Ком (Берковица) - Селияк (Стубел)
Форца (Благово) - Липен (Липен)
Бенковски (Габровница) - Септември (Медковец)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)
Кипровец (Чипровци) - Смоляновци (Смоляновци)
Хайдут (Ерден) - Левски (Комощица)
Мария Луиза (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)

                           XXV кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Мария Луиза (Лом) - Ком (Берковица)
Шурданица (Георги Дамяново) - Хайдут (Ерден)
Левски (Комощица) - Кипровец (Чипровци)
Смоляновци (Смоляновци) - Ленчо (Якимово)
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Вихър (Бързия) - Бенковски (Габровница)
Септември (Медковец) - Форца (Благово)
Липен (Липен) - Селияк (Стубел)

                           XXVI кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Ком (Берковица) - Липен (Липен)
Селияк (Стубел) - Септември (Медковец)
Форца (Благово) - Вихър (Бързия)
Бенковски (Габровница) - Вихър 23 (Николово)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Смоляновци (Смоляновци)
Ленчо (Якимово) - Левски (Комощица)
Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)
Хайдут (Ерден) - Мария Луиза (Лом)

                           XXVII кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Хайдут (Ерден) - Ком (Берковица)
Мария Луиза (Лом) - Кипровец (Чипровци)
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)
Левски (Комощица) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Смоляновци (Смоляновци) - Бенковски (Габровница)
Вихър 23 (Николово) - Форца (Благово)
Вихър (Бързия) - Селияк (Стубел)
Септември (Медковец) - Липен (Липен)

                           XXVIII кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Ком (Берковица) - Септември (Медковец)
Липен (Липен) - Вихър (Бързия)
Селияк (Стубел) - Вихър 23 (Николово)
Форца (Благово) - Смоляновци (Смоляновци)
Бенковски (Габровница) - Левски (Комощица)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)
Ленчо (Якимово) - Мария Луиза (Лом)
Кипровец (Чипровци) - Хайдут (Ерден)

                           XXIX кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Кипровец (Чипровци) - Ком (Берковица)
Хайдут (Ерден) - Ленчо (Якимово)
Мария Луиза (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци)
Шурданица (Георги Дамяново) - Бенковски (Габровница)
Левски (Комощица) - Форца (Благово)
Смоляновци (Смоляновци) - Селияк (Стубел)
Вихър 23 (Николово) - Липен (Липен)
Вихър (Бързия) - Септември (Медковец)

                           XXX кръг

4 юни 2011, събота, 18:00 ч
Ком (Берковица) - Вихър (Бързия)
Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово)
Липен (Липен) - Смоляновци (Смоляновци)
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)
Форца (Благово) - Шурданица (Георги Дамяново)
Бенковски (Габровница) - Мария Луиза (Лом)
Бойчиновци (Бойчиновци) - Хайдут (Ерден)
Ленчо (Якимово) - Кипровец (Чипровци)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com