bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Перник 2010/11


ОФГ Перник - север 2010/11

                           XIII кръг

20-21 ноември 2010, събота-неделя
Морена (Кладница) - Партизан (Ярджиловци)                 2:0
Студена (Студена) - Пирин (Земен)                         0:1
Миньор 1919 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           1:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Минерал (Рударци)       1:4
Габер (Габровдол) - Енергетик (Перник)                    1:1 *
* - Габер е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти
    по време на или след срещата.
Струма (Кралев дол)                                       почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Габер (Габровдол)                  10    6   2   2   25:16   20 <-
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черногорец 1946 (Ноевци)           10    5   4   1   32:5    19
 3. Миньор 1919 (Перник)               10    6   1   3   16:7    19 [+][*]
 4. Морена (Кладница)                  10    5   3   2   15:10   18
 5. Енергетик (Перник)                 10    5   2   3   19:8    17
 6. Минерал (Рударци)                  10    5   2   3   19:13   17
 7. Струма (Кралев дол)                10    4   2   4   10:10   14
 8. Партизан (Ярджиловци)              10    4   1   5   11:12   13
 9. Пирин (Земен)                      10    3   3   4    7:18   12
10. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    10    1   1   8   15:27    4
11. Студена (Студена)                  10    0   1   9    7:50    1
--. Витановци (Витановци)               9    4   3   2   25:6     - [*]
--. Спортист (Драгичево)                8    1   0   7    6:27    - [*]
--. Ботев 1 (Батановци)                 -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Миньор 1919 (Перник), изваден от ЮЗ "В" АФГ в началото на изминалия сезон;
се включва в ОФГ Перник - север.
  - Дивотино (Дивотино), 13-и през изминалия сезон и отказал се преди края му;
се включва отново в ОФГ Перник и е преместен в ОФГ Перник - запад.
  - Габер (Габровдол), 6-и в ОФГ Перник - запад през изминалия сезон; е
преместен в ОФГ Перник - север.
  - Ботев 1 (Батановци), 6-и през изминалия сезон; се отказва от участие след
изтеглянето на програмата и след първоначалн отлагане на първия му мач.
  - Спортист (Драгичево) се отказва от участие след IX кръг по финансови
причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.
  - Витановци (Витановци) се отказва от участие или е изваден след X или
XI кръг. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.

                           I кръг

28-29 август 2010, събота-неделя
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                 2:0  /анулиран/
Минерал (Рударци) - Габер (Габровдол)                     4:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)    8:0
Пирин (Земен) - Миньор 1919 (Перник)                      1:0
Партизан (Ярджиловци) - Студена (Студена)                 3:0
Струма (Кралев дол) - Морена (Кладница)                   0:1
Витановци (Витановци) - Ботев 1 (Батановци)               неигран *
* - първоначално отложен, в последствие неигран заради отказа на Ботев 1.

                           II кръг

4-5 септември 2010, събота-неделя
Морена (Кладница) - Витановци (Витановци)                 1:2  /анулиран/
Студена (Студена) - Струма (Кралев дол)                   2:2
Миньор 1919 (Перник) - Партизан (Ярджиловци)              2:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           1:1
Габер (Габровдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)              0:4
Енергетик (Перник) - Минерал (Рударци)                    3:1
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           III кръг

11-12 септември 2010, събота-неделя
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  3:0  /анулиран/
Черногорец 1946 (Ноевци) - Енергетик (Перник)             0:0
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         1:4
Партизан (Ярджиловци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)   2:1
Струма (Кралев дол) - Миньор 1919 (Перник)                1:0
Витановци (Витановци) - Студена (Студена)                13:0  /анулиран/
Морена (Кладница)                                         почива

                           IV кръг

18-19 септември 2010, събота-неделя
Спортист (Драгичево) - Морена (Кладница)                  1:2  /анулиран/
Миньор 1919 (Перник) - Витановци (Витановци)              1:0  /анулиран/
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     0:1
Габер (Габровдол) - Партизан (Ярджиловци)                 1:0
Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        2:0
Минерал (Рударци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:1
Студена (Студена)                                         почива

                           V кръг

25-26 септември 2010, събота-неделя
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           7:1  /анулиран/
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         0:0
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                1:0
Струма (Кралев дол) - Габер (Габровдол)                   0:0
Витановци (Витановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)   7:1  /анулиран/
Морена (Кладница) - Студена (Студена)                     3:1
Миньор 1919 (Перник)                                      почива

                           VI кръг

2-3 октомври 2010, събота-неделя
Спортист (Драгичево) - Студена (Студена)                  4:3  /анулиран/
Миньор 1919 (Перник) - Морена (Кладница)                  2:0
Габер (Габровдол) - Витановци (Витановци)                 0:1  /анулиран/
Енергетик (Перник) - Струма (Кралев дол)                  3:0
Минерал (Рударци) - Партизан (Ярджиловци)                 3:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  8:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           VII кръг

9-10 октомври 2010, събота-неделя
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      4:0  /анулиран/
Партизан (Ярджиловци) - Черногорец 1946 (Ноевци)          0:0
Струма (Кралев дол) - Минерал (Рударци)                   3:0
Витановци (Витановци) - Енергетик (Перник)                1:1  /анулиран/
Морена (Кладница) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       3:0
Студена (Студена) - Миньор 1919 (Перник)                  1:7
Габер (Габровдол)                                         почива

                           VIII кръг

16-17 октомври 2010, събота-неделя
Спортист (Драгичево) - Миньор 1919 (Перник)               0:3 сл.  /анулиран/
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)      10:0
Габер (Габровдол) - Морена (Кладница)                     4:2
Минерал (Рударци) - Витановци (Витановци)                 1:0  /анулиран/
Черногорец 1946 (Ноевци) - Струма (Кралев дол)            2:1
Пирин (Земен) - Партизан (Ярджиловци)                     3:1
Енергетик (Перник)                                        почива

                           IX кръг

23-24 октомври 2010, събота-неделя
Партизан (Ярджиловци) - Спортист (Драгичево)              3:0 сл.  /анулиран/
Струма (Кралев дол) - Пирин (Земен)                       2:0
Витановци (Витановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)          0:0  /анулиран/
Морена (Кладница) - Енергетик (Перник)                    2:1
Студена (Студена) - Габер (Габровдол)                     1:7
Миньор 1919 (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    1:0
Минерал (Рударци)                                         почива

* - Спортист (Драгичево) се отказва от участие след IX кръг по финансови
причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.

                           X кръг

30-31 октомври 2010, събота-неделя
Габер (Габровдол) - Миньор 1919 (Перник)                  2:1
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    отложен
Минерал (Рударци) - Морена (Кладница)                     2:2
Пирин (Земен) - Витановци (Витановци)                     1:1  /анулиран/
Партизан (Ярджиловци) - Струма (Кралев дол)               2:0
27-28 ноември 2010, събота-неделя
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    7:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           XI кръг

6-7 ноември 2010, събота-неделя
Витановци (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)             неигран или анулиран
Морена (Кладница) - Черногорец 1946 (Ноевци)              0:0
Студена (Студена) - Минерал (Рударци)                     0:2
Миньор 1919 (Перник) - Енергетик (Перник)                 1:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Габер (Габровдол)       2:5
Струма (Кралев дол)                                       почива
Пирин (Земен)                                             почива

* - Витановци (Витановци) се отказва от участие или е изваден след X или
XI кръг. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.

                           XII кръг

13-14 ноември 2010, събота-неделя
Енергетик (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)      2:0
Минерал (Рударци) - Миньор 1919 (Перник)                  0:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена)              8:0
Пирин (Земен) - Морена (Кладница)                         0:0
Струма (Кралев дол) - Витановци (Витановци)               неигран
Габер (Габровдол)                                         почива
Партизан (Ярджиловци)                                     почива

                           XIV кръг

пролет 2011
почива - Енергетик (Перник)
на неутрален терен: *
Габер (Габровдол) - Минерал (Рударци)                      -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дружба.
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци) -
Миньор 1919 (Перник) - Пирин (Земен)                       -
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                  -
Морена (Кладница) - Струма (Кралев дол)                    -
почива - Витановци (Витановци)

                           XV кръг

почива - почива
Витановци (Витановци) - Морена (Кладница)
Струма (Кралев дол) - Студена (Студена)
Партизан (Ярджиловци) - Миньор 1919 (Перник)
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Черногорец 1946 (Ноевци) - Габер (Габровдол)
Минерал (Рударци) - Енергетик (Перник)

                           XVI кръг

почива - Минерал (Рударци)
Енергетик (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)
на неутрален терен: *
Габер (Габровдол) - Пирин (Земен)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дружба.
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Партизан (Ярджиловци)
Миньор 1919 (Перник) - Струма (Кралев дол)
Студена (Студена) - Витановци (Витановци)
Морена (Кладница) - почива

                           XVII кръг

Морена (Кладница) - почива
почива - Студена (Студена)
Витановци (Витановци) - Миньор 1919 (Перник)
Струма (Кралев дол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Партизан (Ярджиловци) - Габер (Габровдол)
Пирин (Земен) - Енергетик (Перник)
Черногорец 1946 (Ноевци) - Минерал (Рударци)

                           XVIII кръг

почива - Черногорец 1946 (Ноевци)
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)
Габер (Габровдол) - Струма (Кралев дол)
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Витановци (Витановци)
Миньор 1919 (Перник) - почива
Студена (Студена) - Морена (Кладница)

                           XIX кръг

Студена (Студена) - почива
Морена (Кладница) - Миньор 1919 (Перник)
почива - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Витановци (Витановци) - Габер (Габровдол)
Струма (Кралев дол) - Енергетик (Перник)
Партизан (Ярджиловци) - Минерал (Рударци)
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)

                           XX кръг

почива - Пирин (Земен)
Черногорец 1946 (Ноевци) - Партизан (Ярджиловци)
Минерал (Рударци) - Струма (Кралев дол)
Енергетик (Перник) - Витановци (Витановци)
Габер (Габровдол) - почива
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Морена (Кладница)
Миньор 1919 (Перник) - Студена (Студена)

                           XXI кръг

Миньор 1919 (Перник) - почива
Студена (Студена) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Морена (Кладница) - Габер (Габровдол)
почива - Енергетик (Перник)
Витановци (Витановци) - Минерал (Рударци)
Струма (Кралев дол) - Черногорец 1946 (Ноевци)
Партизан (Ярджиловци) - Пирин (Земен)

                           XXII кръг

почива - Партизан (Ярджиловци)
Пирин (Земен) - Струма (Кралев дол)
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витановци (Витановци)
Минерал (Рударци) - почива
Енергетик (Перник) - Морена (Кладница)
Габер (Габровдол) - Студена (Студена)
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Миньор 1919 (Перник)

                           XXIII кръг

Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - почива
Миньор 1919 (Перник) - Габер (Габровдол)
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)
Морена (Кладница) - Минерал (Рударци)
почива - Черногорец 1946 (Ноевци)
Витановци (Витановци) - Пирин (Земен)
Струма (Кралев дол) - Партизан (Ярджиловци)

                           XXIV кръг

почива - Струма (Кралев дол)
Партизан (Ярджиловци) - Витановци (Витановци)
Пирин (Земен) - почива
Черногорец 1946 (Ноевци) - Морена (Кладница)
Минерал (Рударци) - Студена (Студена)
Енергетик (Перник) - Миньор 1919 (Перник)
Габер (Габровдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)

                           XXV кръг

Габер (Габровдол) - почива
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Енергетик (Перник)
Миньор 1919 (Перник) - Минерал (Рударци)
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)
Морена (Кладница) - Пирин (Земен)
почива - Партизан (Ярджиловци)
Витановци (Витановци) - Струма (Кралев дол)

                           XXVI кръг

почива - Витановци (Витановци)
Струма (Кралев дол) - почива
Партизан (Ярджиловци) - Морена (Кладница)
Пирин (Земен) - Студена (Студена)
Черногорец 1946 (Ноевци) - Миньор 1919 (Перник)
Минерал (Рударци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Енергетик (Перник) - Габер (Габровдол)

нагоре


ОФГ Перник - запад 2010/11

                           IX кръг

6-7 ноември 2010, събота-неделя
Китка (Витановци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)          1:2
Западно ехо (Бегуновци) - Дружба (Мещица)                 1:0
Дивотино (Дивотино) - Ерма (Трън)                         1:2
Бенковски (Лесковец) - Маниш (кв.Църква, Перник)          1:1
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    2:1

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Маниш (кв.Църква, Перник)           9    7   2   0   24:9    23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Балкан (Банище)                     8    6   1   1   15:8    19
 3. Ерма (Трън)                         9    6   0   3   30:11   18
 4. Китка (Витановци)                   9    5   1   3   19:9    16
 5. Чорни 1920 (Брезник)                9    4   1   4   16:14   13
 6. Дивотино (Дивотино)                 9    3   2   4   15:16   11 <-
 7. Бенковски (Лесковец)                9    3   1   5   16:22   10
 8. Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        9    2   2   5   10:16    8 [+]
 9. Западно ехо (Бегуновци)             9    1   2   6   10:27    5
10. Дружба (Мещица)                     8    0   2   6    4:27    2

Бележки
  - Димитровец 1 (Ковачевци), 1-и през изминалия сезон; се отказва от
участие.
  - Дивотино (Дивотино), 13-и в ОФГ Перник - север през изминалия сезон
и отказал се преди края му; се включва отново в ОФГ Перник и е преместен
в ОФГ Перник - запад.
  - Габер (Габровдол), 6-и през изминалия сезон; е преместен в ОФГ
Перник - север.
  - Солей 97 (кв.Калкас, Перник) се включва в групата.

                           I кръг

11-12 септември 2010, събота-неделя
Чорни 1920 (Брезник) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       2:2
Маниш (кв.Църква, Перник) - Балкан (Банище)               3:2
Ерма (Трън) - Бенковски (Лесковец)                        4:0
Дружба (Мещица) - Дивотино (Дивотино)                     1:1
Китка (Витановци) - Западно ехо (Бегуновци)               6:0

                           II кръг

18-19 септември 2010, събота-неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)    3:1
Дивотино (Дивотино) - Китка (Витановци)                   2:0
Бенковски (Лесковец) - Дружба (Мещица)                    4:2
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             2:1
Чорни 1920 (Брезник) - Маниш (кв.Църква, Перник)          0:1

                           III кръг

25-26 септември 2010, събота-неделя
Маниш (кв.Църква, Перник) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)  2:1
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        2:0
Дружба (Мещица) - Балкан (Банище)                         анулиран *
* - мачът е прекратен по вина на двата отбора и в последствие анулиран.
    Отборът на Дружба е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Китка (Витановци) - Бенковски (Лесковец)                  4:0
Западно ехо (Бегуновци) - Дивотино (Дивотино)             2:2

                           IV кръг

2-3 октомври 2010, събота-неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дивотино (Дивотино)        1:2
Бенковски (Лесковец) - Западно ехо (Бегуновци)            4:1
Балкан (Банище) - Китка (Витановци)                       0:0
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    4:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Ерма (Трън)                   3:0

                           V кръг

9-10 октомври 2010, събота-неделя
Ерма (Трън) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)                6:1
на неутрален терен: *
Дружба (Мещица) - Маниш (кв.Църква, Перник)               0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дружба.
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  1:0
Западно ехо (Бегуновци) - Балкан (Банище)                 0:2
Дивотино (Дивотино) - Бенковски (Лесковец)                3:2

                           VI кръг

16-17 октомври 2010, събота-неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Бенковски (Лесковец)       0:1
Балкан (Банище) - Дивотино (Дивотино)                     4:2
Чорни 1920 (Брезник) - Западно ехо (Бегуновци)            2:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Китка (Витановци)             3:1
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             8:0

                           VII кръг

23-24 октомври 2010, събота-неделя
на неутрален терен: *
Дружба (Мещица) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)            0:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дружба.
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                           3:2
Западно ехо (Бегуновци) - Маниш (кв.Църква, Перник)       3:3
Дивотино (Дивотино) - Чорни 1920 (Брезник)                1:2
Бенковски (Лесковец) - Балкан (Банище)                    1:2

                           VIII кръг

30-31 октомври 2010, събота-неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Балкан (Банище)            0:1
Чорни 1920 (Брезник) - Бенковски (Лесковец)               5:3
Маниш (кв.Църква, Перник) - Дивотино (Дивотино)           2:1
Ерма (Трън) - Западно ехо (Бегуновци)                     5:1
Дружба (Мещица) - Китка (Витановци)                       0:3

                           X кръг

пролет 2011
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)        -
Балкан (Банище) - Маниш (кв.Църква, Перник)                -
Бенковски (Лесковец) - Ерма (Трън)                         -
Дивотино (Дивотино) - Дружба (Мещица)                      -
Западно ехо (Бегуновци) - Китка (Витановци)                -

                           XI кръг

Западно ехо (Бегуновци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)
Китка (Витановци) - Дивотино (Дивотино)
Дружба (Мещица) - Бенковски (Лесковец)
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)

                           XII кръг

Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)
Балкан (Банище) - Дружба (Мещица)
Бенковски (Лесковец) - Китка (Витановци)
Дивотино (Дивотино) - Западно ехо (Бегуновци)

                           XIII кръг

Дивотино (Дивотино) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)
Западно ехо (Бегуновци) - Бенковски (Лесковец)
Китка (Витановци) - Балкан (Банище)
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)
Ерма (Трън) - Маниш (кв.Църква, Перник)

                           XIV кръг

Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Ерма (Трън)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Дружба (Мещица)
Чорни 1920 (Брезник) - Китка (Витановци)
Балкан (Банище) - Западно ехо (Бегуновци)
Бенковски (Лесковец) - Дивотино (Дивотино)

                           XV кръг

Бенковски (Лесковец) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)
Дивотино (Дивотино) - Балкан (Банище)
Западно ехо (Бегуновци) - Чорни 1920 (Брезник)
Китка (Витановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)

                           XVI кръг

Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дружба (Мещица)
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)
Чорни 1920 (Брезник) - Дивотино (Дивотино)
Балкан (Банище) - Бенковски (Лесковец)

                           XVII кръг

Балкан (Банище) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)
Бенковски (Лесковец) - Чорни 1920 (Брезник)
Дивотино (Дивотино) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Западно ехо (Бегуновци) - Ерма (Трън)
Китка (Витановци) - Дружба (Мещица)

                           XVIII кръг

Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Китка (Витановци)
Дружба (Мещица) - Западно ехо (Бегуновци)
Ерма (Трън) - Дивотино (Дивотино)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Бенковски (Лесковец)
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)

нагоре


ОФГ Перник - юг 2010/11

                           XI кръг

20-21 ноември 2010, събота-неделя
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                0:3
Левски (Егълница) - Верила (Дрен)                         1:4
Струмски сокол (Калище) - Ботев (Друган)                  0:1
Сарата (Долни Раковец)                                    почива
Ураган (Владимир)                                         почива
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Друган)                      8    7   0   1   24:5    21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сарата (Долни Раковец)              8    5   2   1   17:10   17
 3. Свраките (Гълъбник)                 8    4   2   2   32:14   14
 4. Верила (Дрен)                       8    4   2   2   22:12   14
 5. Струмски сокол (Калище)             8    4   0   4   17:7    12
 6. Бенковски (Копаница)                8    3   3   2   12:13   12
 7. Левски (Егълница)                   8    2   1   5    9:15    7
 8. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      8    2   0   6   17:42    6
 9. Ураган (Владимир)                   8    0   0   8    4:36    0
--. Светля 2000 (Светля)                5    1   0   4    4:14    - [*]
--. Стефаново (Стефаново)               -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Лазур (Сирищник), 11-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Стефаново (Стефаново), 12-и през изминалия сезон; първоначално заявява
участие в групата, но след изтеглянето на програмата се отказва от участие.
  - Светля 2000 (Светля) се отказва от участие след VII кръг по финансови
причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.

                           I кръг

11-12 септември 2010, събота-неделя
Светля 2000 (Светля) - Стефаново (Стефаново)              неигран
Ботев (Друган) - Ураган (Владимир)                        2:0
Верила (Дрен) - Струмски сокол (Калище)                   0:2
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  1:1
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              0:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           II кръг

18-19 септември 2010, събота-неделя
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                1:2
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            2:0
Ураган (Владимир) - Верила (Дрен)                         2:4
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     3:4  /анулиран/
Свраките (Гълъбник)                                       почива
Ботев (Друган)                                            почива

                           III кръг

25-26 септември 2010, събота-неделя
Ботев (Друган) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)           8:1
Бенковски (Копаница) - Ураган (Владимир)                  2:0
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          2:0
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   4:0
Верила (Дрен)                                             почива
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           IV кръг

2-3 октомври 2010, събота-неделя
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             1:2
Ураган (Владимир) - Сарата (Долни Раковец)                1:4
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Верила (Дрен)            2:9
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                     0:2  /анулиран/
Левски (Егълница)                                         почива
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           V кръг

9-10 октомври 2010, събота-неделя
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      3:0 сл.  /анулиран/
Бенковски (Копаница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     3:2
Свраките (Гълъбник) - Ураган (Владимир)                  11:0
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               1:0
Ботев (Друган)                                            почива
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

                           VI кръг

16-17 октомври 2010, събота-неделя
Ураган (Владимир) - Левски (Егълница)                     0:3
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Сарата (Долни Раковец)   0:3
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               0:3 сл.  /анулиран/
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            0:1
Струмски сокол (Калище)                                   почива
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           VII кръг

23-24 октомври 2010, събота-неделя
Бенковски (Копаница) - Ботев (Друган)                     0:5
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             3:0 сл.  /анулиран/
Свраките (Гълъбник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     13:7
Струмски сокол (Калище) - Ураган (Владимир)               7:1
Левски (Егълница)                                         почива
Верила (Дрен)                                             почива

* - Светля 2000 (Светля) се отказва от участие след VII кръг по финансови
причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по
програма почиват.

                           VIII кръг

30-31 октомври 2010, събота-неделя
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Левски (Егълница)        2:1
Ботев (Друган) - Сарата (Долни Раковец)                   4:1
Верила (Дрен) - Бенковски (Копаница)                      1:1
Ураган (Владимир)                                         почива
Струмски сокол (Калище)                                   почива
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           IX кръг

6-7 ноември 2010, събота-неделя
Сарата (Долни Раковец) - Верила (Дрен)                    3:2
Свраките (Гълъбник) - Ботев (Друган)                      1:2
Струмски сокол (Калище) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)  5:0
Бенковски (Копаница)                                      почива
Левски (Егълница)                                         почива
Ураган (Владимир)                                         почива

                           X кръг

13-14 ноември 2010, събота-неделя
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ураган (Владимир)        3:0
Ботев (Друган) - Левски (Егълница)                        2:1
Верила (Дрен) - Свраките (Гълъбник)                       1:1
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             2:2
Струмски сокол (Калище)                                   почива

                           XII кръг

пролет 2011
Ураган (Владимир) - Ботев (Друган)                         -
Струмски сокол (Калище) - Верила (Дрен)                    -
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                   -
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)               -
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XIII кръг

Свраките (Гълъбник) - почива
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)
Верила (Дрен) - Ураган (Владимир)
Ботев (Друган) - почива
почива - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)

                           XIV кръг

почива - почива
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ботев (Друган)
почива - Верила (Дрен)
Ураган (Владимир) - Бенковски (Копаница)
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)

                           XV кръг

Левски (Егълница) - почива
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)
Сарата (Долни Раковец) - Ураган (Владимир)
Бенковски (Копаница) - почива
Верила (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)
Ботев (Друган) - почива

                           XVI кръг

почива - Ботев (Друган)
почива - Верила (Дрен)
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Бенковски (Копаница)
почива - Сарата (Долни Раковец)
Ураган (Владимир) - Свраките (Гълъбник)
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)

                           XVII кръг

Струмски сокол (Калище) - почива
Левски (Егълница) - Ураган (Владимир)
Свраките (Гълъбник) - почива
Сарата (Долни Раковец) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)
Бенковски (Копаница) - почива
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)

                           XVIII кръг

почива - Верила (Дрен)
Ботев (Друган) - Бенковски (Копаница)
почива - Сарата (Долни Раковец)
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Свраките (Гълъбник)
почива - Левски (Егълница)
Ураган (Владимир) - Струмски сокол (Калище)

                           XIX кръг

Ураган (Владимир) - почива
Струмски сокол (Калище) - почива
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)
Свраките (Гълъбник) - почива
Сарата (Долни Раковец) - Ботев (Друган)
Бенковски (Копаница) - Верила (Дрен)

                           XX кръг

почива - Бенковски (Копаница)
Верила (Дрен) - Сарата (Долни Раковец)
Ботев (Друган) - Свраките (Гълъбник)
почива - Левски (Егълница)
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Струмски сокол (Калище)
почива - Ураган (Владимир)

                           XXI кръг

почива - почива
Ураган (Владимир) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)
Струмски сокол (Калище) - почива
Левски (Егълница) - Ботев (Друган)
Свраките (Гълъбник) - Верила (Дрен)
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)

                           XXII кръг

почива - Сарата (Долни Раковец)
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)
Верила (Дрен) - Левски (Егълница)
Ботев (Друган) - Струмски сокол (Калище)
почива - Ураган (Владимир)
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - почива

нагоре


ОФГ Перник - финали 2010/11

                           Финали

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com