bul-foot | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пазарджик 2010/11


"А" ОФГ Пазарджик 2010/11

                           XVI кръг

26 февруари 2011, събота, 14:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Оборище (Панагюрище)             0:5
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                          12:1
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        3:0
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
в Главиница: *
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Величково.
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               2:1
Балкан (Варвара) - Тракия 1948 (Лозен)                    2:1
27 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    4:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище (Панагюрище)               16   14   2   0   62:11   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Чико (Бяга)                        16   11   4   1   54:20   37
 3. Сарая (Сарая)                      16   10   1   5   40:21   31 [+]
 4. Левски (Паталеница)                16   10   1   5   37:25   31
 5. Балкан (Варвара)                   16    8   6   2   25:15   30
 6. Марица (Белово)                    16    8   2   6   33:25   26
 7. Марица (Огняново)                  16    7   3   6   25:31   24
 8. Светкавица (Синитово)              16    6   3   7   22:17   21
 9. Тракия (Пазарджик)                 16    7   0   9   29:39   21
10. Брацигово (Брацигово)              16    7   0   9   23:33   21
11. Тракия 1948 (Лозен)                16    4   3   9   21:41   15 [+]
12. Барикади (Стрелча)                 16    4   2  10   19:38   14 [+]
13. Ботев (Момина клисура)             16    4   2  10   24:47   14 [+][*]
14. Величково (Величково)              16    3   4   9   16:29   13
-------------------------------------------------------------------
15. Вихър (Ветрен)                     16    3   3  10   16:28   12
16. Ботев (Черногорово)                16    3   2  11   18:44    8 [*]

Бележки
  - Локомотив 1925 (Септември), 1-и през изминалия сезон; влиза в ЮЗ "В" АФГ.
  - Братаница (Братаница), 15-и; и Шипка (Драгор), 16-и през изминалия сезон;
изпадат в "Б" ОФГ.
  - Сарая (Сарая), 1-и в Северна "Б" ОФГ; Тракия 1948 (Лозен), 1-и в Южна "Б"
ОФГ; и Барикади (Стрелча), 2-и в Северна "Б" ОФГ; влизат в "А" ОФГ.
  - Спартак (Пещера), 14-и през изминалия сезон; се отказва от участие на 18
август 2010, след изтегляне на програмата за новия сезон. На негово място и
с неговата програма в групата влиза Ботев (Момина клисура), 2-и в Южна "Б"
ОФГ през изминалия сезон.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - От актива на Ботев (Черногорово) са отнети 3 точки заради второ неявяване
за мач без уважителни причини в срещата от XVI кръг Тракия (Пз) - Ботев (Ч).

                           I кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Момина клисура)             8:1
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           3:3
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        1:2
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  5:1
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   5:0
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               1:2
Тракия 1948 (Лозен) - Балкан (Варвара)                    1:1
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    1:2

                           II кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)                 2:3
Левски (Паталеница) - Тракия 1948 (Лозен)                 отложен
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             0:1
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:6
Сарая (Сарая) - Ботев (Черногорово)                       8:1
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0
Оборище (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                     4:0
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 2:1
27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Левски (Паталеница) - Тракия 1948 (Лозен)                 5:0

                           III кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   1:0
Марица (Огняново) - Оборище (Панагюрище)                  0:3
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         0:3
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           3:2
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                4:0
Тракия 1948 (Лозен) - Величково (Величково)               2:3
в Братаница: *
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
    на Балкан от миналия сезон.
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                1:2

                           IV кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница)              2:1
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  1:1
Тракия (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)                  1:3
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     2:0
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             4:1
Оборище (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)                 3:0
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)                        1:2
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               2:1

                           V кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Марица (Огняново) - Ботев (Момина клисура)                0:3
Барикади (Стрелча) - Вихър (Ветрен)                       2:1
Ботев (Черногорово) - Оборище (Панагюрище)                0:4
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       1:2
Тракия 1948 (Лозен) - Сарая (Сарая)                       2:5
в Септември, ст."Локомотив": *
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
    на Балкан от миналия сезон.
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   5:0

                           VI кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Величково (Величково)            2:2
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  3:1
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          2:1
Чико (Бяга) - Тракия 1948 (Лозен)                         5:1
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             0:2
Оборище (Панагюрище) - Марица (Белово)                    2:1
Вихър (Ветрен) - Ботев (Черногорово)                      0:0
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    6:0

                           VII кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Барикади (Стрелча) - Ботев (Момина клисура)               2:0
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   1:3
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          2:1
Светкавица (Синитово) - Оборище (Панагюрище)              2:2
в Септември, ст."Локомотив": *
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            0:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
    на Балкан от миналия сезон.
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       2:5
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                0:2
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Брацигово (Брацигово)               3:1

                           VIII кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)               3:2
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     0:0
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         3:3
Оборище (Панагюрище) - Тракия 1948 (Лозен)                8:0
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    2:1
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       1:1
Барикади (Стрелча) - Ботев (Черногорово)                  2:2
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  1:3

                           IX кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Черногорово) - Ботев (Момина клисура)              4:2
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      2:0
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 0:0
Тракия 1948 (Лозен) - Вихър (Ветрен)                      0:0
в Септември, ст."Локомотив": *
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   2:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
    на Балкан от миналия сезон.
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:1
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        2:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               2:1

                           X кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Сарая (Сарая)                    1:5
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          3:0
Оборище (Панагюрище) - Левски (Паталеница)                4:2
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         1:1
Марица (Огняново) - Тракия 1948 (Лозен)                   3:1
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                3:0
Ботев (Черногорово) - Марица (Белово)                     1:3 *
* - Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради инциденти
    след края на мача.
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             2:1

                           XI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Марица (Белово) - Ботев (Момина клисура)                  2:1
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               4:0
Тракия 1948 (Лозен) - Барикади (Стрелча)                  3:1
в Септември, ст."Локомотив": *
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство
    на Балкан от миналия сезон.
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      3:2
Величково (Величково) - Оборище (Панагюрище)              1:4
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               2:3
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                4:1

                           XII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Чико (Бяга)                      2:5
Оборище (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик)                 5:1
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    2:0
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   1:0
Барикади (Стрелча) - Балкан (Варвара)                     2:2
в Сарая: *
Ботев (Черногорово) - Тракия 1948 (Лозен)                 3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   0:0
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     3:1

                           XIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Светкавица (Синитово) - Ботев (Момина клисура)            4:1
Тракия 1948 (Лозен) - Марица (Белово)                     3:1
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    3:0 сл.*
* - прекратен в 7' при 0:0, след като играч на гостите, започнали мача със 7 човека,
    се контузва и напуска терена. На Балкан е присъдена служебна победа с 3:0.
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  2:1
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 1:2 *
* - Величково е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача, след като след
    края на мача играчи на домакините атакуват съдиите.
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       3:2
Сарая (Сарая) - Оборище (Панагюрище)                      0:2
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       2:0

                           XIV кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Чико (Бяга)                        5:1
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            0:1
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    2:1
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                2:1
на неутрален терен: *
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 0:3 сл.**
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
** - Ботев предварително уведомява, че няма пари за провеждането на срещата.
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        0:2
Светкавица (Синитово) - Тракия 1948 (Лозен)               1:0
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)            3:2

                           XV кръг

20 ноември 2010, събота, 13:00 ч
в Черногорово: *
Величково (Величково) - Ботев (Черногорово)               3:0 сл.**
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Величково.
** - прекратен в 10' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със
     7 човека, напуска терена поради контузия. На Величково е присъдена служебна
     победа с 3:0.
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Момина клисура)              1:1
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  1:0
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     5:0
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   5:2
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         1:0
Чико (Бяга) - Вихър (Ветрен)                              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              0:1

                           XVII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура)                  -
Тракия 1948 (Лозен) - Левски (Паталеница)                  -
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)              -
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                       -
Ботев (Черногорово) - Сарая (Сарая)                        -
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                           -
Вихър (Ветрен) - Оборище (Панагюрище)                      -
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                  -

                           XVIII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)
Оборище (Панагюрище) - Марица (Огняново)
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)
на неутрален терен: *
Величково (Величково) - Тракия 1948 (Лозен)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Величково.
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)

                           XIX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура)
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)
Тракия 1948 (Лозен) - Тракия (Пазарджик)
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)
Марица (Белово) - Чико (Бяга)
Барикади (Стрелча) - Оборище (Панагюрище)
Марица (Огняново) - Вихър (Ветрен)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)

                           XX кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Марица (Огняново)
Вихър (Ветрен) - Барикади (Стрелча)
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Черногорово)
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)
Сарая (Сарая) - Тракия 1948 (Лозен)
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)
на неутрален терен: *
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Величково.
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)

                           XXI кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура)
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)
Тракия 1948 (Лозен) - Чико (Бяга)
Марица (Белово) - Оборище (Панагюрище)
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен)
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)

                           XXII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Барикади (Стрелча)
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)
Оборище (Панагюрище) - Светкавица (Синитово)
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Тракия 1948 (Лозен)

                           XXIII кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)
Тракия 1948 (Лозен) - Оборище (Панагюрище)
Светкавица (Синитово) - Вихър (Ветрен)
Марица (Белово) - Марица (Огняново)
Ботев (Черногорово) - Барикади (Стрелча)
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)

                           XXIV кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Ботев (Черногорово)
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)
Вихър (Ветрен) - Тракия 1948 (Лозен)
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)
Чико (Бяга) - Величково (Величково)
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)

                           XXV кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура)
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)
Левски (Паталеница) - Оборище (Панагюрище)
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)
Тракия 1948 (Лозен) - Марица (Огняново)
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)
Марица (Белово) - Ботев (Черногорово)
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)

                           XXVI кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Марица (Белово)
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)
Барикади (Стрелча) - Тракия 1948 (Лозен)
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)
Оборище (Панагюрище) - Величково (Величково)
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)

                           XXVII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Чико (Бяга) - Ботев (Момина клисура)
Тракия (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)
Балкан (Варвара) - Барикади (Стрелча)
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Черногорово)
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)

                           XXVIII кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Светкавица (Синитово)
Марица (Белово) - Тракия 1948 (Лозен)
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)
Марица (Огняново) - Величково (Величково)
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) - Сарая (Сарая)
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)

                           XXIX кръг

28 май 2011, събота, 17:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)
Чико (Бяга) - Оборище (Панагюрище)
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)
Тракия 1948 (Лозен) - Светкавица (Синитово)

                           XXX кръг

4 юни 2011, събота, 18:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Тракия 1948 (Лозен)
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)
Ботев (Черногорово) - Величково (Величково)
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)
Вихър (Ветрен) - Чико (Бяга)
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2010/11

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Миньор (Елшица) - Юнак (Юнаците)                          1:1
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Марица (Мененкьово)                3:2
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             1:4
Славия (Хаджиево) - Дружба (Добровница)                   1:1
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Гелеменово (Гелеменово)             9    8   0   1   26:9    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия (Хаджиево)                   9    7   2   0   29:6    23 [+][*]
 3. Дружба (Добровница)                 9    6   1   2   24:14   19
 4. Шипка 1955 (Мало Конаре)            9    5   0   4   28:18   15
 5. Юнак (Юнаците)                      9    4   1   4   23:18   13
 6. Лесичово (Лесичово)                 9    3   1   5   18:23   10 [+]
 7. Марица (Мененкьово)                 9    3   0   6   13:23    9
 8. Бенковски (Пищигово)                9    2   1   6   13:40    7
 9. Миньор (Елшица)                     9    1   3   5   10:16    6
10. Спартак (Калугерово)                9    1   1   7   12:29    4
--. Ботев (Левски)                      5    0   1   4    7:30    - [*]

Бележки
  - Сарая (Сарая), 1-и; и Барикади (Стрелча), 2-и през изминалия сезон;
влизат в "А" ОФГ.
  - Шипка (Драгор), 16-и в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в Северна
"Б" ОФГ. Преди началото на сезона отборът се отказва от участие.
  - Тракиец (Говедаре), 13-и през изминалия сезон и отказал се от участие
през пролетта; първоначално подава заявка отново да се включи в групата,
но в последствие се отказва от участие.
  - Славия (Хаджиево), 12-и през изминалия сезон и отказал се от участие
през пролетта; се включва отново в групата.
  - Лесичово (Лесичово) се включва в групата.
  - Ботев (Левски) се отказва от участие след VII кръг заради организационни
и финансови причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците
му по програма до края на сезона почиват.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Бенковски (Пищигово)           8:0
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак (Калугерово) - Славия (Хаджиево)                  1:2
Гелеменово (Гелеменово) - Ботев (Левски)                 10:1  /анулиран/
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     2:0
6 септември 2010, понеделник, 17:00 ч
Юнак (Юнаците) - Лесичово (Лесичово)                      4:2
Дружба (Добровница)                                       почива

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                0:1
Ботев (Левски) - Юнак (Юнаците)                           2:2  /анулиран/
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 3:0
Славия (Хаджиево) - Гелеменово (Гелеменово)               4:1
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                4:0
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Юнак (Юнаците) - Славия (Хаджиево)                        1:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Лесичово (Лесичово)            4:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Дружба (Добровница)             2:1
Марица (Мененкьово) - Ботев (Левски)                      8:0  /анулиран/
Бенковски (Пищигово) - Миньор (Елшица)                    4:0
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Левски) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 3:5  /анулиран/
Дружба (Добровница) - Юнак (Юнаците)                      4:3
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Лесичово (Лесичово) - Бенковски (Пищигово)                5:2
Славия (Хаджиево) - Марица (Мененкьово)                   3:0
Спартак (Калугерово) - Гелеменово (Гелеменово)            1:3
Миньор (Елшица)                                           почива

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Юнак (Юнаците) - Спартак (Калугерово)                     3:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Славия (Хаджиево)              2:3
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 2:1
Бенковски (Пищигово) - Ботев (Левски)                     5:1  /анулиран/
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     2:2
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            3:2
Гелеменово (Гелеменово) - Юнак (Юнаците)                  2:0
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Ботев (Левски) - Миньор (Елшица)                          неигран *  /анулиран/
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването
    на Ботев.
Славия (Хаджиево) - Бенковски (Пищигово)                 10:0
Спартак (Калугерово) - Марица (Мененкьово)                3:2
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           4:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Марица (Мененкьово) - Гелеменово (Гелеменово)             1:4
Бенковски (Пищигово) - Дружба (Добровница)                2:6
Миньор (Елшица) - Славия (Хаджиево)                       0:0
Лесичово (Лесичово) - Ботев (Левски)                      неигран *
* - неигран заради отказването на Ботев от първенството.
Юнак (Юнаците)                                            почива

* - Ботев (Левски) се отказва от участие след VII кръг заради организационни
и финансови причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците
му по програма до края на сезона почиват.

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)        6:0
Юнак (Юнаците) - Марица (Мененкьово)                      4:1
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Славия (Хаджиево) - Лесичово (Лесичово)                   4:0
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     2:1
Спартак (Калугерово) - Бенковски (Пищигово)               2:2

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Юнаците)                 5:1
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Гелеменово (Гелеменово)            0:1
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    5:1
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 1:2
Марица (Мененкьово)                                       почива
Славия (Хаджиево)                                         почива

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Юнак (Юнаците) - Бенковски (Пищигово)                     6:0
Марица (Мененкьово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            3:2
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Спартак (Калугерово) - Лесичово (Лесичово)                1:4
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 3:1
Славия (Хаджиево)                                         почива
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Юнаците)                       -
Бенковски (Пищигово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            -
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Славия (Хаджиево) - Спартак (Калугерово)                   -
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                      -
Дружба (Добровница)                                       почива
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Пищигово) - почива
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)
Юнак (Юнаците) - почива
Гелеменово (Гелеменово) - Славия (Хаджиево)
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Славия (Хаджиево) - Юнак (Юнаците)
Лесичово (Лесичово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
почива - Спартак (Калугерово)
Дружба (Добровница) - Гелеменово (Гелеменово)
почива - Марица (Мененкьово)
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Юнак (Юнаците) - Дружба (Добровница)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Миньор (Елшица) - почива
Бенковски (Пищигово) - Лесичово (Лесичово)
Шипка 1955 (Мало Конаре) - почива
Марица (Мененкьово) - Славия (Хаджиево)
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Калугерово)

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Спартак (Калугерово) - Юнак (Юнаците)
Славия (Хаджиево) - Шипка 1955 (Мало Конаре)
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
почива - Гелеменово (Гелеменово)
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)
почива - Бенковски (Пищигово)
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)

                           XVII кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)
Юнак (Юнаците) - Гелеменово (Гелеменово)
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Лесичово (Лесичово) - почива
Миньор (Елшица) - почива
Бенковски (Пищигово) - Славия (Хаджиево)
Марица (Мененкьово) - Спартак (Калугерово)

                           XVIII кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
почива - Юнак (Юнаците)
Гелеменово (Гелеменово) - Марица (Мененкьово)
Дружба (Добровница) - Бенковски (Пищигово)
Славия (Хаджиево) - Миньор (Елшица)
почива - Лесичово (Лесичово)

                           XIX кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Гелеменово (Гелеменово)
Марица (Мененкьово) - Юнак (Юнаците)
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
почива - почива
Лесичово (Лесичово) - Славия (Хаджиево)
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)
Бенковски (Пищигово) - Спартак (Калугерово)

                           XX кръг

22 май 2011, неделя, 17:00 ч
почива - Марица (Мененкьово)
Юнак (Юнаците) - Шипка 1955 (Мало Конаре)
Гелеменово (Гелеменово) - Бенковски (Пищигово)
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)
Славия (Хаджиево) - почива

                           XXI кръг

29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Славия (Хаджиево) - почива
почива - Дружба (Добровница)
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Калугерово)
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)
Бенковски (Пищигово) - Юнак (Юнаците)
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Мененкьово)

                           XXII кръг

5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
почива - Шипка 1955 (Мало Конаре)
Марица (Мененкьово) - Бенковски (Пищигово)
Юнак (Юнаците) - Миньор (Елшица)
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)
Спартак (Калугерово) - почива
Дружба (Добровница) - Славия (Хаджиево)

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2010/11

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Братаница (Братаница) - Тракиец (Исперихово)              3:1
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                  6:1
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            2:2
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    2:0
Родопи (Дебръщица) - Спортист (Капитан Димитриево)        2:1

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Братаница (Братаница)               9    7   1   1   33:11   22 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 2010 (Капитан Димитриево)  9    6   2   1   18:7    20 [+][*]
 3. Спортист (Капитан Димитриево)       9    6   1   2   27:9    19 [*]
 4. Батак (Батак)                       9    5   1   3   25:11   16
 5. Тракиец 2005 (Главиница)            9    5   0   4   16:16   15
 6. Атлетик (Мокрище)                   9    4   1   4   17:18   13
 7. Тракиец (Исперихово)                9    2   2   5   12:16    8 [+][*]
 8. Родопи 1921 (Козарско)              9    1   3   5   13:27    6
 9. Кале 09 (Нова махала)               9    1   2   6   10:35    5
10. Родопи (Дебръщица)                  9    1   1   7    7:28    4

Бележки
  - Братаница (Братаница), 15-и в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в
Южна "Б" ОФГ.
  - Тракия 1948 (Лозен), 1-и; и Ботев (Момина клисура), 2-и през изминалия
сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Алеко 2006 (Алеко Константиново), 9-и през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Тракиец (Исперихово), 11-и през изминалия сезон и отказал се от участие
през пролетта; отново се включва в групата.
  - Бенковски 2006 (Црънча), 12-и през изминалия сезон и отказал се от участие
през пролетта; първоначално подава заявка отново да се включи в групата, но
в последствие се отказва от участие.
  - Спартак (Пещера), 14-и в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от
участие на 18 август 2010, след изтегляне на програмата за новия сезон заради
органиационни проблеми. С подкрепата на община Пещера и с участието на почти
всички футболисти от Спартак е създаден нов отбор. Поради недостатъчното време
за регистрация и включване на отбора в "Б" ОФГ, отборът участва от името на
Спортист (Капитан Димитриево), село от община Пещера. Създаден е и нов отбор -
Спортист 2010 (Капитан Димитриево), в който участват футболистите на Спортист
от изминалия сезон.
  - Спортист (Капитан Димитриево) играе домакинските си мачове в Пещера.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове във Ветрен дол.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи (Дебръщица)             2:1
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спортист (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово)      1:0
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         1:0
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)   1:1
Братаница (Братаница) - Кале 09 (Нова махала)             6:1

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Спортист (Капитан Димитриево) - Тракиец 2005 (Главиница)  3:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              1:1
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Братаница (Братан.)  3:2
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    3:0
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    0:0

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)           3:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Спортист (Капитан Димитриево)         0:4
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               6:1
Братаница (Братаница) - Батак (Батак)                     3:1
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево)    1:4

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Атлетик (Мокрище)              6:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:1
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     4:0
Родопи (Дебръщица) - Братаница (Братаница)                1:4
Спортист (Капитан Димитриево) - Родопи 1921 (Козарско)    7:0

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         0:1
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  4:1
Братаница (Братаница) - Спортист (Капитан Димитриево)     1:1
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                2:1
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        1:1

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          1:4
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      отложен
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   0:4
Спортист (Капитан Димитриево) - Кале 09 (Нова махала)     7:1
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                3:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      3:1

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             2:2
Братаница (Братаница) - Атлетик (Мокрище)                 3:0
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Спортист (К.Дим.)    1:2
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        5:1

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист 2010 (Кап.Димитриево) 0:1
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 4:0
Спортист (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)             1:4
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 8:2
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            2:7

                           X кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Родопи (Дебръщица) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Спортист (Капитан Димитриево)       -
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                          -
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи 1921 (Коз.)    -
Кале 09 (Нова махала) - Братаница (Братаница)              -

                           XI кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист (Капитан Димитриево)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)
Братаница (Братаница) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)

                           XII кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Спортист (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)
Батак (Батак) - Братаница (Братаница)
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Кале 09 (Нова махала)

                           XIII кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Тракиец 2005 (Главиница)
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец (Исперихово)
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)
Братаница (Братаница) - Родопи (Дебръщица)
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист (Капитан Димитриево)

                           XIV кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)
Спортист (Капитан Димитриево) - Братаница (Братаница)
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)

                           XV кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)
Кале 09 (Нова махала) - Спортист (Капитан Димитриево)
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)

                           XVI кръг

22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)
Атлетик (Мокрище) - Братаница (Братаница)
Тракиец 2005 (Главиница) - Кале 09 (Нова махала)
Спортист (Капитан Димитриево) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)

                           XVII кръг

29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)
Батак (Батак) - Спортист (Капитан Димитриево)
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракиец 2005 (Главиница)
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)

                           XVIII кръг

5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Братаница (Братаница)
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)
Спортист (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)

нагоре

Благодарим на Pzsport и ОС на БФС - Пазарджик.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com