bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Разград 2010/11


ОФГ Разград - група "А" 2010/11

                           XVI кръг

19 март 2011, събота
Слава (Севар) - Стара сила (Старо селище)                 4:0
Вихър (Завет) - Мортагоново (Мортагоново)                 3:2
Ураган (Гецово) - Единство (Китанчево)                   10:1
Златен клас (Благоево) - Локомотив (Самуил)               1:0
Вихър (Владимировци) - Левски (Подайва)                   5:0
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                     отложен
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    отложен

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Гецово)                    14   10   2   2   50:18   32
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Владимировци)               15   10   1   4   66:18   31
 3. Локомотив (Самуил)                 15    9   4   2   32:19   31
 4. Адаспорт (Острово)                 14   10   1   3   56:34   31
 5. Мортагоново (Мортагоново)          14    9   1   4   44:29   28 [*]
 6. Арсенал (Лъвино)                   13    7   1   5   33:26   22
 7. Златен клас (Благоево)             15    7   0   8   23:36   21 <-
 8. Челси (Брестовене)                 14    5   2   7   24:39   17
 9. Стара сила (Старо селище)          15    5   1   9   38:49   16
10. Вихър (Завет)                      15    5   1   9   31:52   16
11. Левски (Подайва)                   14    4   2   8   16:32   14
12. Стрела (Тодорово)                  14    4   1   9   30:39   13
13. Единство (Китанчево)               15    4   0  11   22:52   12 [+]
14. Слава (Севар)                      15    3   1  11   13:35   10

Бележки
  - Двете групи в ОФГ Разград са разделени преди всичко на географски
принцип като отборите от северната част на областта са включени в група
"А", а тези от южната част на областта - в група "Б". Въпреки това, поради
по-големия брой отбори в група "А", шампион на областта е победителят
в група "А", без да бъде игран финал или баражи с отбори от група "Б".
  - Дянково (Дянково), 7-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Златен клас (Благоево), 2-и в група "Б" през изминалия сезон; е
преместен в група "А".
  - Единство (Китанчево) се включва в групата.
  - Лудогорие (Мортагоново) се преименува на Мортагоново (Мортагоново).

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 15:00 ч
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             отложен
Стара сила (Старо селище) - Ураган (Гецово)               2:6
Мортагоново (Мортагоново) - Златен клас (Благоево)        2:1
Единство (Китанчево) - Вихър (Владимировци)               3:1
Локомотив (Самуил) - Арсенал (Лъвино)                     2:1
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      2:1
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   отложен
17 ноември 2010, сряда, 12:00 ч
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   5:2
5 декември 2010, неделя, 13:00 ч
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             1:1

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 14:00 ч
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                        0:2
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                    2:1
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       4:1
Вихър (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                 6:1
Златен клас (Благоево) - Единство (Китанчево)             4:1
Ураган (Гецово) - Мортагоново (Мортагоново)               1:0
Вихър (Завет) - Стара сила (Старо селище)                 4:6

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 16:00 ч
Стара сила (Старо селище) - Слава (Севар)                 8:0
Мортагоново (Мортагоново) - Вихър (Завет)                 6:1
Единство (Китанчево) - Ураган (Гецово)                    3:2
Локомотив (Самуил) - Златен клас (Благоево)               4:1
Левски (Подайва) - Вихър (Владимировци)                   0:4
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     4:3
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    3:2

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 14:00 ч
Слава (Севар) - Стрела (Тодорово)                         2:1
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                     4:1
Вихър (Владимировци) - Адаспорт (Острово)                11:2
Златен клас (Благоево) - Левски (Подайва)                 3:0
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      2:2
Вихър (Завет) - Единство (Китанчево)                      3:2
Стара сила (Старо селище) - Мортагоново (Мортагоново)     0:1

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Мортагоново (Мортагоново) - Слава (Севар)                 1:0
Единство (Китанчево) - Стара сила (Старо селище)          3:1
Локомотив (Самуил) - Вихър (Завет)                        6:1
Левски (Подайва) - Ураган (Гецово)                        1:1
Адаспорт (Острово) - Златен клас (Благоево)               4:1
Челси (Брестовене) - Вихър (Владимировци)                 2:1
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      1:3

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Слава (Севар) - Арсенал (Лъвино)                          0:2
Вихър (Владимировци) - Стрела (Тодорово)                  7:2
Златен клас (Благоево) - Челси (Брестовене)               4:2
Ураган (Гецово) - Адаспорт (Острово)                      7:0
Вихър (Завет) - Левски (Подайва)                          1:0
Стара сила (Старо селище) - Локомотив (Самуил)            2:4
Мортагоново (Мортагоново) - Единство (Китанчево)          9:1

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 13:30 ч
Единство (Китанчево) - Слава (Севар)                      3:1
Локомотив (Самуил) - Мортагоново (Мортагоново)            1:1
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              3:0
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        8:1
Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово)                      2:6
Стрела (Тодорово) - Златен клас (Благоево)                4:0
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Владимировци)                   1:1

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Слава (Севар) - Вихър (Владимировци)                      1:5
Златен клас (Благоево) - Арсенал (Лъвино)                 3:1
Ураган (Гецово) - Стрела (Тодорово)                       3:2
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        5:3
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            2:5
Мортагоново (Мортагоново) - Левски (Подайва)              отложен
Единство (Китанчево) - Локомотив (Самуил)                 1:2
4 декември 2010, събота, 10:30 ч
Мортагоново (Мортагоново) - Левски (Подайва)              отложен
8 декември 2010, сряда, 13:00 ч
Мортагоново (Мортагоново) - Левски (Подайва)              4:3

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Локомотив (Самуил) - Слава (Севар)                        1:0
Левски (Подайва) - Единство (Китанчево)                   3:2
Адаспорт (Острово) - Мортагоново (Мортагоново)            8:2
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)            3:3
Стрела (Тодорово) - Вихър (Завет)                         4:2
Арсенал (Лъвино) - Ураган (Гецово)                        1:3
Вихър (Владимировци) - Златен клас (Благоево)             8:0

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Слава (Севар) - Златен клас (Благоево)                    2:0
Ураган (Гецово) - Вихър (Владимировци)                    5:1
Вихър (Завет) - Арсенал (Лъвино)                          1:3
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             3:2
Мортагоново (Мортагоново) - Челси (Брестовене)            5:0
Единство (Китанчево) - Адаспорт (Острово)                 0:3 сл.
Локомотив (Самуил) - Левски (Подайва)                     3:1

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 13:00 ч
Левски (Подайва) - Слава (Севар)                          2:0
Адаспорт (Острово) - Локомотив (Самуил)                   1:1
Челси (Брестовене) - Единство (Китанчево)                 2:0
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              4:3
Вихър (Владимировци) - Вихър (Завет)                      3:0
Златен клас (Благоево) - Ураган (Гецово)                  3:0
14 ноември 2010, неделя, 12:00 ч
Стрела (Тодорово) - Мортагоново (Мортагоново)             1:5

                           XII кръг

21 ноември 2010, неделя, 13:00 ч
Слава (Севар) - Ураган (Гецово)                           0:1
Вихър (Завет) - Златен клас (Благоево)                    5:0
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Владимировци)          0:7
Мортагоново (Мортагоново) - Арсенал (Лъвино)              6:3
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  2:6
Локомотив (Самуил) - Челси (Брестовене)                   3:0
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     0:4

                           XIII кръг

27 ноември 2010, събота, 13:00 ч
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                        6:1
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     0:0
Стрела (Тодорово) - Локомотив (Самуил)                    1:1
Арсенал (Лъвино) - Единство (Китанчево)                   3:0
Вихър (Владимировци) - Мортагоново (Мортагоново)          6:0
Златен клас (Благоево) - Стара сила (Старо селище)        0:3 сл.
Ураган (Гецово) - Вихър (Завет)                           3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XIV кръг

5 март 2011, събота *
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                              -
Ураган (Гецово) - Стара сила (Старо селище)                -
Златен клас (Благоево) - Мортагоново (Мортагоново)         -
Вихър (Владимировци) - Единство (Китанчево)                -
Арсенал (Лъвино) - Локомотив (Самуил)                      -
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                       -
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                    -
* - целият кръг най-вероятно е отложен.

                           XV кръг

12 март 2011, събота
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                        2:1
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    5:1
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       отложен
Локомотив (Самуил) - Вихър (Владимировци)                 1:0
Единство (Китанчево) - Златен клас (Благоево)             0:2
Мортагоново (Мортагоново) - Ураган (Гецово)               отложен?
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Завет)                 5:3

                           XVII кръг

26 март 2011, събота
Стрела (Тодорово) - Слава (Севар)                          -
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                      -
Адаспорт (Острово) - Вихър (Владимировци)                  -
Левски (Подайва) - Златен клас (Благоево)                  -
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                       -
Единство (Китанчево) - Вихър (Завет)                       -
Мортагоново (Мортагоново) - Стара сила (Старо селище)      -

                           XVIII кръг

Слава (Севар) - Мортагоново (Мортагоново)
Стара сила (Старо селище) - Единство (Китанчево)
Вихър (Завет) - Локомотив (Самуил)
Ураган (Гецово) - Левски (Подайва)
Златен клас (Благоево) - Адаспорт (Острово)
Вихър (Владимировци) - Челси (Брестовене)
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)

                           XIX кръг

Арсенал (Лъвино) - Слава (Севар)
Стрела (Тодорово) - Вихър (Владимировци)
Челси (Брестовене) - Златен клас (Благоево)
Адаспорт (Острово) - Ураган (Гецово)
Левски (Подайва) - Вихър (Завет)
Локомотив (Самуил) - Стара сила (Старо селище)
Единство (Китанчево) - Мортагоново (Мортагоново)

                           XX кръг

Слава (Севар) - Единство (Китанчево)
Мортагоново (Мортагоново) - Локомотив (Самуил)
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)
Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)
Златен клас (Благоево) - Стрела (Тодорово)
Вихър (Владимировци) - Арсенал (Лъвино)

                           XXI кръг

Вихър (Владимировци) - Слава (Севар)
Арсенал (Лъвино) - Златен клас (Благоево)
Стрела (Тодорово) - Ураган (Гецово)
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)
Левски (Подайва) - Мортагоново (Мортагоново)
Локомотив (Самуил) - Единство (Китанчево)

                           XXII кръг

Слава (Севар) - Локомотив (Самуил)
Единство (Китанчево) - Левски (Подайва)
Мортагоново (Мортагоново) - Адаспорт (Острово)
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)
Вихър (Завет) - Стрела (Тодорово)
Ураган (Гецово) - Арсенал (Лъвино)
Златен клас (Благоево) - Вихър (Владимировци)

                           XXIII кръг

Златен клас (Благоево) - Слава (Севар)
Вихър (Владимировци) - Ураган (Гецово)
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Завет)
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)
Челси (Брестовене) - Мортагоново (Мортагоново)
Адаспорт (Острово) - Единство (Китанчево)
Левски (Подайва) - Локомотив (Самуил)

                           XXIV кръг

Слава (Севар) - Левски (Подайва)
Локомотив (Самуил) - Адаспорт (Острово)
Единство (Китанчево) - Челси (Брестовене)
Мортагоново (Мортагоново) - Стрела (Тодорово)
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)
Вихър (Завет) - Вихър (Владимировци)
Ураган (Гецово) - Златен клас (Благоево)

                           XXV кръг

Ураган (Гецово) - Слава (Севар)
Златен клас (Благоево) - Вихър (Завет)
Вихър (Владимировци) - Стара сила (Старо селище)
Арсенал (Лъвино) - Мортагоново (Мортагоново)
Стрела (Тодорово) - Единство (Китанчево)
Челси (Брестовене) - Локомотив (Самуил)
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)

                           XXVI кръг

Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)
Локомотив (Самуил) - Стрела (Тодорово)
Единство (Китанчево) - Арсенал (Лъвино)
Мортагоново (Мортагоново) - Вихър (Владимировци)
Стара сила (Старо селище) - Златен клас (Благоево)
Вихър (Завет) - Ураган (Гецово)

нагоре


ОФГ Разград - група "Б" 2010/11

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 10:30 ч
Ловско (Ловско) - Ураган (Манастирци)                     2:2
Трапище (Трапище) - Синя вода (Синя вода)                 1:2
Сейдол (Сейдол) - Веселина (Веселина)                     0:3
Партизани (Градина) - Вихър (Лозница)                     3:3

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ураган (Манастирци)                 7    6   1   0   31:9    19
-------------------------------------------------------------------
 2. Веселина (Веселина)                 7    5   1   1   17:5    16
 3. Синя вода (Синя вода)               7    4   1   2   16:13   13 [+]
 4. Трапище (Трапище)                   7    3   1   3   20:13   10
 5. Ловско (Ловско)                     7    3   1   3   19:13   10
 6. Вихър (Лозница)                     7    1   3   3   19:19    6
 7. Партизани (Градина)                 7    0   2   5    7:31    2 [+]
 8. Сейдол (Сейдол)                     7    0   2   5    9:35    2

Бележки
  - Двете групи в ОФГ Разград са разделени преди всичко на географски
принцип като отборите от северната част на областта са включени в група
"А", а тези от южната част на областта - в група "Б". Въпреки това, поради
по-големия брой отбори в група "А", шампион на областта е победителят
в група "А", без да бъде игран финал или баражи с отбори от група "Б".
  - Златен клас (Благоево), 2-и през изминалия сезон; е преместен в
група "А".
  - Партизани (Градина) и Синя вода (Синя вода) се включват в групата.

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 10:30 ч
Вихър (Лозница) - Ураган (Манастирци)                     3:4
Веселина (Веселина) - Партизани (Градина)                 5:1
19 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Синя вода (Синя вода) - Сейдол (Сейдол)                   5:1
Ловско (Ловско) - Трапище (Трапище)                       1:6

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 11:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Ловско (Ловско)                         0:4
26 септември 2010, неделя, 11:00 ч
Ураган (Манастирци) - Трапище (Трапище)                   3:2
Вихър (Лозница) - Веселина (Веселина)                     0:2
7 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Партизани (Градина) - Синя вода (Синя вода)               0:3

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 10:30 ч
Синя вода (Синя вода) - Вихър (Лозница)                   0:5
3 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Ловско (Ловско) - Партизани (Градина)                     8:0
3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Веселина (Веселина) - Ураган (Манастирци)                 1:2
Трапище (Трапище) - Сейдол (Сейдол)                       6:1

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 10:30 ч
Партизани (Градина) - Трапище (Трапище)                   1:3
Вихър (Лозница) - Ловско (Ловско)                         1:3
10 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Ураган (Манастирци) - Сейдол (Сейдол)                    10:0
Веселина (Веселина) - Синя вода (Синя вода)               2:2

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 10:30 ч
Синя вода (Синя вода) - Ураган (Манастирци)               1:3
Ловско (Ловско) - Веселина (Веселина)                     0:1
Трапище (Трапище) - Вихър (Лозница)                       2:2
Сейдол (Сейдол) - Партизани (Градина)                     2:2

                           VI кръг

24 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Ураган (Манастирци) - Партизани (Градина)                 7:0
Вихър (Лозница) - Сейдол (Сейдол)                         5:5
Веселина (Веселина) - Трапище (Трапище)                   3:0
Синя вода (Синя вода) - Ловско (Ловско)                   3:1

                           VIII кръг

пролет 2011
Ураган (Манастирци) - Вихър (Лозница)                      -
Партизани (Градина) - Веселина (Веселина)                  -
Сейдол (Сейдол) - Синя вода (Синя вода)                    -
Трапище (Трапище) - Ловско (Ловско)                        -

                           IX кръг

Трапище (Трапище) - Ураган (Манастирци)
Ловско (Ловско) - Сейдол (Сейдол)
Синя вода (Синя вода) - Партизани (Градина)
Веселина (Веселина) - Вихър (Лозница)

                           X кръг

Ураган (Манастирци) - Веселина (Веселина)
Вихър (Лозница) - Синя вода (Синя вода)
Партизани (Градина) - Ловско (Ловско)
Сейдол (Сейдол) - Трапище (Трапище)

                           XI кръг

Сейдол (Сейдол) - Ураган (Манастирци)
Трапище (Трапище) - Партизани (Градина)
Ловско (Ловско) - Вихър (Лозница)
Синя вода (Синя вода) - Веселина (Веселина)

                           XII кръг

Ураган (Манастирци) - Синя вода (Синя вода)
Веселина (Веселина) - Ловско (Ловско)
Вихър (Лозница) - Трапище (Трапище)
Партизани (Градина) - Сейдол (Сейдол)

                           XIII кръг

Партизани (Градина) - Ураган (Манастирци)
Сейдол (Сейдол) - Вихър (Лозница)
Трапище (Трапище) - Веселина (Веселина)
Ловско (Ловско) - Синя вода (Синя вода)

                           XIV кръг

Ураган (Манастирци) - Ловско (Ловско)
Синя вода (Синя вода) - Трапище (Трапище)
Веселина (Веселина) - Сейдол (Сейдол)
Вихър (Лозница) - Партизани (Градина)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com