bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София (столица) 2010/11


ОФГ София (столица) - север 2010/11

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Костинброд (Костинброд) - Сокол (Негован)                 1:1
Нови Искър (Нови Искър) - Акфикс (София)                  5:0
Въстаник (Войнеговци) - Стрела (Доброславци)              3:0
Спартак (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)       3:2
Локомотив 101 (София) - Левски (Чепинци)                  0:1
Вихър (кв.Требич, София)                                  почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нови Искър (Нови Искър)            10    8   1   1   29:11   25 [-]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Въстаник (Войнеговци)              10    7   1   2   30:8    22
 3. Левски (Чепинци)                   10    7   1   2   25:9    22
 4. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  10    6   1   3   24:15   19
 5. Костинброд (Костинброд)            10    4   3   3   15:16   15 [+]
 6. Стрела (Доброславци)               10    4   3   3   23:23   15 [*]
 7. Акфикс (София)                     10    4   1   5   15:28   13
 8. Локомотив 101 (София)              10    4   0   6   15:18   12
 9. Вихър (кв.Требич, София)           10    2   0   8   15:28    6
10. Сокол (Негован)                    10    1   2   7   14:25    5
11. Спартак (Подгумер)                 10    1   1   8   11:35    4
--. Нови Искър 2005 (Нови Искър)        0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Нови Искър (Нови Искър), 19-и в ЮЗ "В" АФГ през изминалия сезон; изпада
в ОФГ София (столица) и е включен в северната подгрупа. Отборът играе
домакинските си мачове на стадиона в кв.Кумарица, Нови Искър.
  - Нови Искър 2005 (Нови Искър), 8-и през изминалия сезон; първоначално
заявява участие, но след отлагане на първия му мач в програмата, се отказва 
от участие. Преди това отборът заявява за домакинските си мачове стадиона в
кв.Кумарица, Нови Искър.
  - Биопрограма (Доброславци) се преименува на Стрела.
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в
кв.Ботунец, София.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове в кв.Димитър Миленков, София.
  - Сокол (Негован) играе домакинските си мачове в Световрачене.
  - Локомотив 101 (София) играе домакинските си мачове на ст."Сокол", в
кв.Бенковски, София.
  - Костинброд (Костинброд) се включва в групата. Отборът играе домакинските
си мачове на ст."Белица" в Костинброд.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Нови Искър 2005 (Нови Искър) - Сокол (Негован)            неигран
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               3:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Локомотив 101 (София)    3:1
Стрела (Доброславци) - Спартак (Подгумер)                 4:3
Акфикс (София) - Въстаник (Войнеговци)                    1:6
Костинброд (Костинброд) - Нови Искър (Нови Искър)         1:4

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Сокол (Негован) - Нови Искър (Нови Искър)                 0:2
Въстаник (Войнеговци) - Костинброд (Костинброд)           5:0
Спартак (Подгумер) - Акфикс (София)                       2:4
Локомотив 101 (София) - Стрела (Доброславци)              2:3
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:3
Левски (Чепинци)                                          почива

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)                        2:0
Стрела (Доброславци) - Вихър (кв.Требич, София)           4:0
Акфикс (София) - Локомотив 101 (София)                    0:2
Костинброд (Костинброд) - Спартак (Подгумер)              0:0
Нови Искър (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)           отложен
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Нови Искър (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)           3:2
Кремиковци (кв.Кремиковци)                                почива

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Сокол (Негован) - Въстаник (Войнеговци)                   2:2
Спартак (Подгумер) - Нови Искър (Нови Искър)              1:6
Локомотив 101 (София) - Костинброд (Костинброд)           0:3
Вихър (кв.Требич, София) - Акфикс (София)                 0:2
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)         отложен
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)         3:1
Стрела (Доброславци)                                      почива

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Сокол (Негован)          5:1
Стрела (Доброславци) - Левски (Чепинци)                   2:2
Костинброд (Костинброд) - Вихър (кв.Требич, София)        3:1
Нови Искър (Нови Искър) - Локомотив 101 (София)           4:1
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                1:0
Акфикс (София)                                            почива

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Сокол (Негован) - Спартак (Подгумер)                      3:0
Локомотив 101 (София) - Въстаник (Войнеговци)             0:2
Вихър (кв.Требич, София) - Нови Искър (Нови Искър)        0:1
Левски (Чепинци) - Акфикс (София)                         5:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Стрела (Доброславци)     3:0 сл. *
* - първоначално отложен, след края на есенния полусезон присъден служебно.
Костинброд (Костинброд)                                   почива

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Стрела (Доброславци) - Сокол (Негован)                    5:3
Акфикс (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)           1:4
Костинброд (Костинброд) - Левски (Чепинци)                2:1
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          6:0
Спартак (Подгумер) - Локомотив 101 (София)                1:5
Нови Искър (Нови Искър)                                   почива

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Сокол (Негован) - Локомотив 101 (София)                   0:1
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             6:0
Левски (Чепинци) - Нови Искър (Нови Искър)                4:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Костинброд (Костинброд)  1:1
Стрела (Доброславци) - Акфикс (София)                     2:2
Въстаник (Войнеговци)                                     почива

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Акфикс (София) - Сокол (Негован)                          3:1
Костинброд (Костинброд) - Стрела (Доброславци)            3:1
Нови Искър (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)  2:0
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  2:0
Локомотив 101 (София) - Вихър (кв.Требич, София)          3:1
Спартак (Подгумер)                                        почива

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 15:00 ч
Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София)                3:4
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     4:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Въстаник (Войнеговци)    2:1
Стрела (Доброславци) - Нови Искър (Нови Искър)            2:2
Акфикс (София) - Костинброд (Костинброд)                  2:1
Локомотив 101 (София)                                     почива

                           XII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)                -
Локомотив 101 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     -
Спартак (Подгумер) - Стрела (Доброславци)                  -
Въстаник (Войнеговци) - Акфикс (София)                     -
Нови Искър (Нови Искър) - Костинброд (Костинброд)          -
Сокол (Негован)                                           почива

                           XIII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Нови Искър (Нови Искър) - Сокол (Негован)
Костинброд (Костинброд) - Въстаник (Войнеговци)
Акфикс (София) - Спартак (Подгумер)
Стрела (Доброславци) - Локомотив 101 (София)
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Вихър (кв.Требич, София)
Левски (Чепинци) - почива

                           XIV кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци)
почива - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)
Вихър (кв.Требич, София) - Стрела (Доброславци)
Локомотив 101 (София) - Акфикс (София)
Спартак (Подгумер) - Костинброд (Костинброд)
Въстаник (Войнеговци) - Нови Искър (Нови Искър)

                           XV кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Въстаник (Войнеговци) - Сокол (Негован)
Нови Искър (Нови Искър) - Спартак (Подгумер)
Костинброд (Костинброд) - Локомотив 101 (София)
Акфикс (София) - Вихър (кв.Требич, София)
Стрела (Доброславци) - почива
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Левски (Чепинци)

                           XVI кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)
Левски (Чепинци) - Стрела (Доброславци)
почива - Акфикс (София)
Вихър (кв.Требич, София) - Костинброд (Костинброд)
Локомотив 101 (София) - Нови Искър (Нови Искър)
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)

                           XVII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Спартак (Подгумер) - Сокол (Негован)
Въстаник (Войнеговци) - Локомотив 101 (София)
Нови Искър (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)
Костинброд (Костинброд) - почива
Акфикс (София) - Левски (Чепинци)
Стрела (Доброславци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)

                           XVIII кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Сокол (Негован) - Стрела (Доброславци)
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Акфикс (София)
Левски (Чепинци) - Костинброд (Костинброд)
почива - Нови Искър (Нови Искър)
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)
Локомотив 101 (София) - Спартак (Подгумер)

                           XIX кръг

25 април 2011, понеделник, 16:00 ч
Локомотив 101 (София) - Сокол (Негован)
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)
Въстаник (Войнеговци) - почива
Нови Искър (Нови Искър) - Левски (Чепинци)
Костинброд (Костинброд) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)
Акфикс (София) - Стрела (Доброславци)

                           XX кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Сокол (Негован) - Акфикс (София)
Стрела (Доброславци) - Костинброд (Костинброд)
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Нови Искър (Нови Искър)
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)
почива - Спартак (Подгумер)
Вихър (кв.Требич, София) - Локомотив 101 (София)

                           XXI кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован)
Локомотив 101 (София) - почива
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)
Въстаник (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)
Нови Искър (Нови Искър) - Стрела (Доброславци)
Костинброд (Костинброд) - Акфикс (София)

                           XXII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Сокол (Негован) - Костинброд (Костинброд)
Акфикс (София) - Нови Искър (Нови Искър)
Стрела (Доброславци) - Въстаник (Войнеговци)
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Спартак (Подгумер)
Левски (Чепинци) - Локомотив 101 (София)
почива - Вихър (кв.Требич, София)

нагоре


ОФГ София (столица) - юг 2010/11

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич 1960 (Д.Пасарел)    1:2
Банкя (Банкя) - Конелиано (Герман)                        3:1
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               0:3 сл.
Вихър (кв.Горубляне, София) - Железница (Железница)       1:1
Драгалевци (кв.Драгалевци, София)                         почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Банкя (Банкя)                       8    6   2   0   27:11   20 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Урвич 1960 (Долни Пасарел)          8    6   2   0   24:7    20
 3. Левски (кв.Драгалевци, София)       8    6   1   1   23:4    19
 4. Люлин (кв.Люлин, София)             8    4   0   4   22:26   12
 5. Железница (Железница)               8    2   2   4   19:23    8
 6. Конелиано (Герман)                  8    1   5   2   12:17    8
 7. Вихър (кв.Горубляне, София)         8    1   2   5   12:21    5
 8. Урвич (Панчарево)                   8    1   1   6   13:23    4
 9. Драгалевци (кв.Драгалевци, София)   8    1   1   6    9:29    4
--. Елит (София)                        0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Септември (София), 1-и през изминалия сезон; влиза в ЮЗ "В" АФГ.
  - Елит (София), 7-и през изминалия сезон; първоначално заявява участие,
но след отлагане на първия му мач в програмата, се отказва от участие. Преди
това отборът заявява за доамкинските си мачове стария ст."Академик" (при 4-ти
километър) в София.
  - Банкя (Банкя) се включва в групата. Отборът играе домакинските си
мачове на ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин II, София.
  - Левски (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в
Бистрица.
  - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на
ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин II, София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.
  - Драгалевци (Драгалевци) играе домакинските си мачове в Железница.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        2:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Вихър (кв.Горубляне, София)     4:2
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)                    1:1
Елит (София) - Банкя (Банкя)                              неигран
Левски (кв.Драгалевци) - Драгалевци (кв.Драгалевци)       1:0

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Драгалевци (кв.Драгалевци)   3:0
Банкя (Банкя) - Левски (кв.Драгалевци, София)             0:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Конелиано (Герман)          1:1
Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София)           3:5
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      0:4 сл. *
* - прекратена при 1:1, когато играч на домакините атакува съдията. На
    Люлин е присъдена служебна загуба с 0:4.
Конелиано (Герман) - Железница (Железница)                3:3
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)         4:0
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Банкя (Банкя)         2:5
Вихър (кв.Горубляне, София)                               почива

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Банкя (Банкя)                2:2
Урвич (Панчарево) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)     6:0
Вихър (кв.Горубляне, София) - Левски (кв.Драгалевци, Сф)  1:3
Люлин (кв.Люлин, София) - Конелиано (Герман)              2:3
Железница (Железница)                                     почива

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Конелиано (Герман) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)           1:1
Левски (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)     3:1
Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) - Вихър (кв.Горубляне, Сф) 3:2
Банкя (Банкя) - Урвич (Панчарево)                         4:2
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево)            3:1
Вихър (кв.Горубляне, София) - Банкя (Банкя)               1:2
Железница (Железница) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) 2:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (кв.Драгалевци, София)   0:7
Конелиано (Герман)                                        почива

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Левски (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)        4:0
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Люлин (кв.Люлин, Сф)  1:8
Банкя (Банкя) - Железница (Железница)                     5:3
Урвич (Панчарево) - Вихър (кв.Горубляне, София)           2:4
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Вихър (кв.Горубляне, София)  5:0
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)                 4:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Банкя (Банкя)                   0:6
Конелиано (Герман) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)    2:2
Левски (кв.Драгалевци, София)                             почива

                           X кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)         -
Вихър (кв.Горубляне, София) - Люлин (кв.Люлин, София)      -
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                     -
Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) - Левски (кв.Драгалевци)    -
Банкя (Банкя)                                             почива

                           XI кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Банкя (Банкя)
почива - Урвич (Панчарево)
Конелиано (Герман) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)

                           XII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София)
Железница (Железница) - Конелиано (Герман)
Вихър (кв.Горубляне, София) - почива
Урвич (Панчарево) - Левски (кв.Драгалевци, София)
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Банкя (Банкя) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)

                           XIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Банкя (Банкя) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Вихър (кв.Горубляне, София)
почива - Железница (Железница)
Конелиано (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София)

                           XIV кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Конелиано (Герман)
Люлин (кв.Люлин, София) - почива
Железница (Железница) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Вихър (кв.Горубляне, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Урвич (Панчарево) - Банкя (Банкя)

                           XV кръг

25 април 2011, понеделник, 16:00 ч
Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)
Банкя (Банкя) - Вихър (кв.Горубляне, София)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Люлин (кв.Люлин, София)
почива - Конелиано (Герман)

                           XVI кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - почива
Конелиано (Герман) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Люлин (кв.Люлин, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Железница (Железница) - Банкя (Банкя)
Вихър (кв.Горубляне, София) - Урвич (Панчарево)

                           XVII кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Вихър (кв.Горубляне, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)
Банкя (Банкя) - Люлин (кв.Люлин, София)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)
Левски (кв.Драгалевци, София) - почива

                           XVIII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски (кв.Драгалевци, София)
почива - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Конелиано (Герман) - Банкя (Банкя)
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)
Железница (Железница) - Вихър (кв.Горубляне, София)

нагоре


ОФГ София (столица) - финал 2010/11

                           Финал

21 май 2011, събота, 17:00 ч
победител подгрупа север - победител подгрупа юг           -

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com