bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Североизточна "В" АФГ 2010/11

                           Бараж за Източна "Б" ФГ

26 юни 2011, неделя, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър":
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Септември 98 (Тервел)          1:0 (0:0)
  [1:0 Митко Трендафилов 86'-д], ~ 620 зрители

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1918 (Варна)               30   25   1   4   91:20   76 [-][*]  Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември 98 (Тервел)              30   20   2   8   54:27   62  Бараж за Източна "Б" ФГ, не се класира
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Две могили (Две могили)            30   18   5   7   58:29   59
 4. Макак 2008 (Шумен)                 30   16   8   6   65:31   56 [-][*]
 5. Суворово (Суворово)                30   17   4   9   45:24   55
 6. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        30   13   5  12   39:40   44
 7. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  30   13   4  13   49:50   43
 8. Белица (Белица)                    30   13   1  16   43:42   40 [+]
 9. Скрита сила (Мъдрево)              30   11   5  14   51:58   38     [1 0 1 12:5  3]
10. Черноломец 2004 (Попово)           30   11   5  14   42:45   38     [1 0 1  5:12 3]
11. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         30   10   7  13   58:58   37
12. Преслав (Велики Преслав)           30    8   6  16   26:54   30
13. Девня (Девня)                      30    5  10  15   21:52   25 [+]
14. Ботев (Нови пазар)                 30    5   5  20   19:75   20 [*]
15. Шабла (Шабла)                      29    7   4  18   23:59   25 [*]  Изваден в ОФГ Добрич
16. Тополите (Тополи)                  29   10   2  17   34:54   32 [*]  Изваден в ОФГ Варна
-------------------------------------------------------------------
--. Спортист (Генерал Тошево)          10    1   2   7    6:31    - [*]  Изваден в ОФГ Добрич
--. Кубрат 2007 (Кубрат)                9    0   3   6    5:28    - [*]  Изваден в ОФГ Разград

Бележки
  - Доростол 2003 (Силистра) и Разград 2000 (Разград) влизат в Източна "Б" ФГ.
  - Спартак (Варна), 9-и в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон; и Панайот Волов
(Шумен), 10-и в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон; са извадени в СИ "В" АФГ
след като не получават лицензи.
  - Спартак (Варна) се пререгистрира като Спартак 1918 (Варна).
  - Панайот Волов (Шумен) се обединява с Макак (кв.Макак, Шумен) от ОФГ Шумен.
Новият отбор е Макак 2008 (Шумен).
  - Тополите (Тополи) се обединява с новооснования Спартак 1918 (Варна). Поради
съвпадение с имената с пререгистрирания Спартак 1918, изпаднал от Източна "Б" ФГ,
съдът не дава регистрация на обединения отбор под това име, затова името на новия
отбор остава Тополите (Тополи).
  - Ботев 2008 (Нови пазар) се преименува на Ботев (Нови пазар)
  - Кубрат 2007 (Кубрат) се отказва от участие след IX кръг. Мачовете му до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Спортист (Генерал Тошево) се отказва от участие след X кръг. Мачовете му до
този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - Тополите (Тополи) се отказва от участие на 9 февруари 2011 г. заради финансови
и организационни проблеми. Мачовете му от есента се зачитат, а на противниците му
по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Шабла (Шабла) се отказва от участие на 14 февруари 2011 г. заради финансови
проблеми. Мачовете му от есента се зачитат, а на противниците му по програма през
пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 август 2010, неделя, 18:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Тополите (Тополи)           1:5
Спартак 1918 (Варна) - Шабла (Шабла)                      0:1
Белица (Белица) - Преслав (Велики Преслав)                0:0
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово)               0:3
Две могили (Две могили) - Черноломец 2004 (Попово)        1:0
Бенковски (Бяла) - Макак 2008 (Шумен)                     2:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)             2:2  /анулиран/
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)         1:0  /анулиран/
Ботев (Нови пазар) - Девня (Девня)                        1:1

                           II кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)               5:0
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Тополите (Тополи) - Девня (Девня)                         2:0 (1:0)
  [1:0 Венцислав Маринов 5', 2:0 Марин Петров 47'-д]
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево)          0:0  /анулиран/
Черноломец 2004 (Попово) - Бенковски (Бяла)               2:2
Суворово (Суворово) - Две могили (Две могили)             2:1
Преслав (Велики Преслав) - Скрита сила (Мъдрево)          0:0
Шабла (Шабла) - Белица (Белица)                           3:0 (0:0)
  [3:0 Бойчо Марев 2п,2п,2п]
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спартак 1918 (Варна)        1:3 (0:1)
  [0:1 Денислав Андреев 3', 0:2 Георги Костадинов 50', 0:3 Димо Димов 65'-д,
   1:3 ??? 75'-д]

                           III кръг

29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Тополите (Тополи)                  2:1 *
* - Тополите (Тополи) е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач
    заради инциденти с привържениците на отбора по време на мача.
Белица (Белица) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)             5:1
Скрита сила (Мъдрево) - Шабла (Шабла)                     1:1
Две могили (Две могили) - Преслав (Велики Преслав)        3:0
Бенковски (Бяла) - Суворово (Суворово)                    4:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 2004 (Попово)         2:0
Спортист (Генерал Тошево) - Макак 2008 (Шумен)            2:5  /анулиран/
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 1:1  /анулиран/
Девня (Девня) - Септември 98 (Тервел)                     1:1

                           IV кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)       2:0
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1": *
Тополите (Тополи) - Септември 98 (Тервел)                 0:3
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на Тополите.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Девня (Девня)                      1:3  /анулиран/
Макак 2008 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   3:0
Черноломец 2004 (Попово) - Спортист (Генерал Тошево)      1:1  /анулиран/
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:1
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)               1:0
Шабла (Шабла) - Две могили (Две могили)                   0:2
Спартак 1918 (Варна) - Белица (Белица)                    7:1

                           V кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Белица (Белица) - Тополите (Тополи)                       1:3
Скрита сила (Мъдрево) - Спартак 1918 (Варна)              3:1
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     1:0
Бенковски (Бяла) - Шабла (Шабла)                          4:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)         5:2
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)           1:5  /анулиран/
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 2004 (Попово)             1:0
Девня (Девня) - Макак 2008 (Шумен)                        1:0
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)             11:0 сл. *  /анулиран/
* - прекратен в 56' при 8:0, когато гостите остават с 6 човека на терена.

                           VI кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                2:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  отложен *
* - отложен заради организационни проблеми в Кубрат 2007.
Черноломец 2004 (Попово) - Девня (Девня)                  0:0
Суворово (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                  2:0
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)      2:1  /анулиран/
Шабла (Шабла) - Черноморец 2003 (Бяла)                    1:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)            1:0
Спартак 1918 (Варна) - Две могили (Две могили)            2:0
Белица (Белица) - Скрита сила (Мъдрево)                   0:2
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  3:0 сл. *  /анулиран/
* - Футболистите на Кубрат отказват да започнат мача, твърдейки, че
    срещата не е осигурена с охрана. На 27 септември ЗС на БФС - Варна
    присъжда служебна победа с 3:0 на Тополите.

                           VII кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Макак 2008 (Шумен)                 0:3  /анулиран/
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Тополите (Тополи)                 0:2
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)                 1:2
Бенковски (Бяла) - Спартак 1918 (Варна)                   3:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)                 0:5  /анулиран/
Ботев (Нови пазар) - Преслав (Велики Преслав)             3:1
Девня (Девня) - Суворово (Суворово)                       0:1
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 2004 (Попово)          2:0

                           VIII кръг

29 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Макак 2008 (Шумен)                    1:1
Черноломец 2004 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)           2:1  /анулиран/
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)               1:0
Преслав (Велики Преслав) - Девня (Девня)                  1:0
Шабла (Шабла) - Ботев (Нови пазар)                        3:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)   5:0  /анулиран/
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)             6:1
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла)                        1:0
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)           1:1

                           IX кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Две могили (Две могили) - Тополите (Тополи)               0:4
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  1:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Белица (Белица)                  1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Спартак 1918 (Варна)          0:5  /анулиран/
Ботев (Нови пазар) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          0:4
Девня (Девня) - Шабла (Шабла)                             1:1
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)          3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово (Суворово)                0:3 сл. * /анулиран/
* - мачът не се играе поради организационни и финансови проблеми на домакините.
Макак 2008 (Шумен) - Черноломец 2004 (Попово)             1:1

* - Кубрат 2007 (Кубрат) се отказва от участие след IX кръг. Мачовете му до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           X кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тополите (Тополи) - Черноломец 2004 (Попово)              2:1
Суворово (Суворово) - Макак 2008 (Шумен)                  0:1
Преслав (Велики Преслав) - Кубрат 2007 (Кубрат)           неигран *
* - неигран заради отказването от участие на Кубрат 2007.
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)                     2:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня (Девня)               2:0
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 6:0
Белица (Белица) - Спортист (Генерал Тошево)               3:0 сл. *  /анулиран/
* - Спортист не се явява.
Скрита сила (Мъдрево) - Черноморец 2003 (Бяла)            4:0
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                3:2

* - Спортист (Генерал Тошево) се отказва от участие след X кръг. Мачовете му до този
момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           XI кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Бяла) - Тополите (Тополи)                      2:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          1:4
Спортист (Генерал Тошево) - Скрита сила (Мъдрево)         неигран *
* - неигран заради отказването от участие на Спортист.
Ботев (Нови пазар) - Белица (Белица)                      0:3
Девня (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                      0:2
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       2:0
Макак 2008 (Шумен) - Преслав (Велики Преслав)             3:0
Черноломец 2004 (Попово) - Суворово (Суворово)            1:2
Шабла (Шабла)                                             почива

                           XII кръг

24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тополите (Тополи) - Суворово (Суворово)                   1:0
Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 2004 (Попово)       3:1
Шабла (Шабла) - Макак 2008 (Шумен)                        0:2
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              3:0
Белица (Белица) - Девня (Девня)                           6:1
Скрита сила (Мъдрево) - Ботев (Нови пазар)                2:0
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XIII кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Тополите (Тополи)                0:2
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили)              0:4 сл. *
* - прекратен при 0:1 в 76'. На Ботев е присъдена служебна загуба с 0:4,
    а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Девня (Девня) - Скрита сила (Мъдрево)                     0:0
Септември 98 (Тервел) - Белица (Белица)                   1:0
Макак 2008 (Шумен) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          1:1
Черноломец 2004 (Попово) - Шабла (Шабла)                  0:3
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            2:1
Бенковски (Бяла)                                          почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XIV кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Тополите (Тополи) - Преслав (Велики Преслав)              3:0
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)                       2:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 2004 (Попово)    1:0
Спартак 1918 (Варна) - Макак 2008 (Шумен)                 1:0
Скрита сила (Мъдрево) - Септември 98 (Тервел)             1:1
Две могили (Две могили) - Девня (Девня)                   5:0
Бенковски (Бяла) - Ботев (Нови пазар)                     5:1
Белица (Белица)                                           почива
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XV кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
в Суворово: *
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:2
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)                          1:1
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           3:1
Макак 2008 (Шумен) - Белица (Белица)                      3:2
Черноломец 2004 (Попово) - Спартак 1918 (Варна)           0:2
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         0:0
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)                  1:1
Тополите (Тополи)                                         почива
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           XVI кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    2:1
Спартак 1918 (Варна) - Суворово (Суворово)                1:0
Белица (Белица) - Черноломец 2004 (Попово)                0:1
Скрита сила (Мъдрево) - Макак 2008 (Шумен)                2:3
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)                  0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня (Девня)                    2:0
24 ноември 2010, сряда, 14:00 ч
Тополите (Тополи) - Шабла (Шабла)                         0:1
Две могили (Две могили)                                   почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XVII кръг

28 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
в Тополи: *
Ботев (Нови пазар) - Тополите (Тополи)                    0:6
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)            4:1
Макак 2008 (Шумен) - Две могили (Две могили)              1:1
Черноломец 2004 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)          2:1
Суворово (Суворово) - Белица (Белица)                     3:0
Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна)           1:3
Шабла (Шабла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               1:1
Девня (Девня)                                             почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

* - Тополите (Тополи) се отказва от участие на 9 февруари 2011 г. заради финансови
и организационни проблеми. Мачовете му от есента се зачитат, а на противниците му
по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
* - Шабла (Шабла) се отказва от участие на 14 февруари 2011 г. заради финансови
проблеми. Мачовете му от есента се зачитат, а на противниците му по програма през
пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVIII кръг

6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Тополите (Тополи) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)           0:3 сл.
Шабла (Шабла) - Спартак 1918 (Варна)                      0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Белица (Белица)                1:0
Суворово (Суворово) - Скрита сила (Мъдрево)               4:0
Черноломец 2004 (Попово) - Две могили (Две могили)        отложен *
* - отложен заради заснежен терен.
Макак 2008 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     отложен *
* - отложен заради заснежен терен.
Девня (Девня) - Ботев (Нови пазар)                        0:0
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Черноломец 2004 (Попово) - Две могили (Две могили)        1:1
5 май 2011, четвъртък, 17:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     1:1
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XIX кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Девня (Девня) - Тополите (Тополи)                         3:0 сл.
в Суворово: *
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:2
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Черноморец 2003 (Бяла) - Макак 2008 (Шумен)               1:1
Бенковски (Бяла) - Черноломец 2004 (Попово)               2:3
Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)             1:0
Скрита сила (Мъдрево) - Преслав (Велики Преслав)          1:0
Белица (Белица) - Шабла (Шабла)                           3:0 сл.
Спартак 1918 (Варна) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        1:0

                           XX кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Тополите (Тополи) - Спартак 1918 (Варна)                  0:3 сл.
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Белица (Белица)             1:0
Шабла (Шабла) - Скрита сила (Мъдрево)                     0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили)        2:1
Суворово (Суворово) - Бенковски (Бяла)                    3:0
Черноломец 2004 (Попово) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:1
Септември 98 (Тервел) - Девня (Девня)                     1:0
Макак 2008 (Шумен)                                        почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XVIII кръг - отложен мач

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Черноломец 2004 (Попово) - Две могили (Две могили)        1:1

                           XXI кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Тополите (Тополи)                 3:0 сл.
Ботев (Нови пазар) - Макак 2008 (Шумен)                   0:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово)              2:0
Бенковски (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)               3:0
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)                   3:0 сл.
Скрита сила (Мъдрево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       2:1
Белица (Белица) - Спартак 1918 (Варна)                    0:1
Девня (Девня)                                             почива
Черноломец 2004 (Попово)                                  почива

                           XXII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Девня (Девня)                        6:0
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Тополите (Тополи) - Белица (Белица)                       0:3 сл.
Спартак 1918 (Варна) - Скрита сила (Мъдрево)              5:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)     1:1
Шабла (Шабла) - Бенковски (Бяла)                          0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)         1:1
Черноломец 2004 (Попово) - Ботев (Нови пазар)             5:0
Суворово (Суворово)                                       почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXXIII кръг - изтеглен мач

3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  4:1

                           XXIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Макак 2008 (Шумен)                1:0
Девня (Девня) - Черноломец 2004 (Попово)                  0:3
Ботев (Нови пазар) - Суворово (Суворово)                  0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Шабла (Шабла)                    3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            3:4
Две могили (Две могили) - Спартак 1918 (Варна)            0:3 (0:1)
  [0:1 Георги Димитров 12', 0:2 Григор Георгиев 61', 0:3 Георги Димитров 68'-д]
  [чк: Живко Парашкевов (Дм) 90'+2'], ~ 600 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Белица (Белица)                   1:2
Тополите (Тополи)                                         почива
Преслав (Велики Преслав)                                  почива

                           XXIV кръг

12 април 2011, вторник, 16:00 ч
Тополите (Тополи) - Скрита сила (Мъдрево)                 0:3 сл.
Белица (Белица) - Две могили (Две могили)                 0:1
Спартак 1918 (Варна) - Бенковски (Бяла)                   6:0 (3:0)
  [1:0 Станислав Иванов 12', 2:0 Георги Димитров 23', 3:0 Илчо Илчев 42',
   4:0 Румен Александров 66', 5:0 Симеон Ганчев 89', 6:0 Пламен Иванов 90'+1'], ~ 150 зрители
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)      2:1
Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)             0:0
Суворово (Суворово) - Девня (Девня)                       0:0
Черноломец 2004 (Попово) - Септември 98 (Тервел)          0:1
Шабла (Шабла)                                             почива
Макак 2008 (Шумен)                                        почива

                           XXV кръг

17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Тополите (Тополи)                    3:0 сл.
Септември 98 (Тервел) - Суворово (Суворово)               3:1
Девня (Девня) - Преслав (Велики Преслав)                  0:0
Ботев (Нови пазар) - Шабла (Шабла)                        3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Спартак 1918 (Варна)             2:3
Бенковски (Бяла) - Белица (Белица)                        3:0
Две могили (Две могили) - Скрита сила (Мъдрево)           7:1
Черноломец 2004 (Попово)                                  почива
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           XXVI кръг

17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев (Нови пазар)          1:1
22 април 2011, петък, 16:00 ч
Черноломец 2004 (Попово) - Макак 2008 (Шумен)             4:0
23 април 2011, събота, 15:00 ч
Белица (Белица) - Черноморец 2003 (Бяла)                  2:0
23 април 2011, събота, 16:00 ч
Тополите (Тополи) - Две могили (Две могили)               0:3 сл.
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  2:3
Шабла (Шабла) - Девня (Девня)                             0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)          1:0
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Суворово (Суворово)                                       почива

                           XXVII кръг

27 април 2011, сряда, 16:00 ч
Черноломец 2004 (Попово) - Тополите (Тополи)              3:0 сл.
Макак 2008 (Шумен) - Суворово (Суворово)                  3:1
Септември 98 (Тервел) - Шабла (Шабла)                     3:0 сл.
Девня (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               1:0
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 0:4
Черноморец 2003 (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)            2:1
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                0:1
Преслав (Велики Преслав)                                  почива
Белица (Белица)                                           почива

                           XXVIII кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Девня (Девня)                      3:0
1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Бенковски (Бяла)                      0:3 сл.
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          3:1
Белица (Белица) - Ботев (Нови пазар)                      2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Септември 98 (Тервел)       0:3
Преслав (Велики Преслав) - Макак 2008 (Шумен)             0:3
Суворово (Суворово) - Черноломец 2004 (Попово)            0:0
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива
Шабла (Шабла)                                             почива

                           XVIII кръг - отложен мач

5 май 2011, четвъртък, 17:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     1:1

                           XXIX кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Суворово (Суворово) - Тополите (Тополи)                   3:0 сл.
Черноломец 2004 (Попово) - Преслав (Велики Преслав)       3:1
Макак 2008 (Шумен) - Шабла (Шабла)                        3:0 сл.
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              1:0
Девня (Девня) - Белица (Белица)                           2:1
Ботев (Нови пазар) - Скрита сила (Мъдрево)                2:1
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XXXII кръг - изтеглен мач

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         0:3

                           XXIX кръг - отложен мач

15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 2:0

                           XXX кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)            0:2
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Черноморец 2003 (Бяла)                0:3 сл.
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, заради повреда в автобуса им на път за Две могили.
Скрита сила (Мъдрево) - Девня (Девня)                     3:1
Белица (Белица) - Септември 98 (Тервел)                   3:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Макак 2008 (Шумен)          3:1
Шабла (Шабла) - Черноломец 2004 (Попово)                  0:3 сл.
Бенковски (Бяла)                                          почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXXI кръг

18 май 2011, сряда, 17:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Тополите (Тополи)              3:0 сл.
Суворово (Суворово) - Шабла (Шабла)                       3:0 сл.
Черноломец 2004 (Попово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    2:0
Макак 2008 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 отложен *
* - отложен заради участието на Спартак 1918 на финала на КАФЛ.
Септември 98 (Тервел) - Скрита сила (Мъдрево)             3:0 сл.*
* - гостите не се явяват, заради повреда в автобуса им на път за Тервел.
Девня (Девня) - Две могили (Две могили)                   0:1
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла)                     1:1
25 май 2011, сряда, 17:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 1:5
Белица (Белица)                                           почива
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XXXII кръг

8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         0:3
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Нови пазар)               6:0
Бенковски (Бяла) - Девня (Девня)                          7:3
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           2:0
Белица (Белица) - Макак 2008 (Шумен)                      1:2
Спартак 1918 (Варна) - Черноломец 2004 (Попово)           4:1
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)                  0:3 сл.
Тополите (Тополи)                                         почива
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           XXXI кръг - отложен мач

25 май 2011, сряда, 17:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 1:5

                           XXXIII кръг

3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  4:1
29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Тополите (Тополи)                         неигран
Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    1:3
Суворово (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)                1:0
Черноломец 2004 (Попово) - Белица (Белица)                2:1
Макак 2008 (Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)                8:0
Девня (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)                    2:2
Две могили (Две могили)                                   почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXXIV кръг

5 юни 2011, неделя, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                    0:3 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември 98 (Тервел)            4:2
Две могили (Две могили) - Макак 2008 (Шумен)              2:2
Скрита сила (Мъдрево) - Черноломец 2004 (Попово)         11:3
Белица (Белица) - Суворово (Суворово)                     2:0
Спартак 1918 (Варна) - Преслав (Велики Преслав)           8:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шабла (Шабла)               3:0 сл.
Девня (Девня)                                             почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com