bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Шумен 2010/11


ОФГ Шумен - север 2010/11

                           XIV кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Космос (Браничево) - Стан (Стан)                          2:2
Лудогорец (Каолиново) - Заря (Тодор Икономово)            9:0
Победа (Пристое) - Паламара (Венец)                       7:0
Мадара (Мадара) - Звезда (Студеница)                      2:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ясен 2007 (Ясенково)          5:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец (Каолиново)              13   12   1   0   46:9    37
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив (Каспичан)               12   10   1   1   46:13   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Победа (Пристое)                   13    7   0   6   35:19   21
 4. Мадара (Мадара)                    13    6   2   5   22:26   20 [+]
 5. Стан (Стан)                        13    6   2   5   26:29   20
 6. Паламара (Венец)                   13    4   4   5   17:25   16
 7. Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    12    5   0   7   25:35   15
 8. Ясен 2007 (Ясенково)               12    4   2   6   16:22   14 [*]
 9. Звезда (Студеница)                 13    3   1   9   22:34   10
10. Космос (Браничево)                 13    3   1   9   20:40   10
11. Заря (Тодор Икономово)             13    2   2   9   18:41    8 [+]

Бележки
  - Републиканец (Енево), 9-и; Сокол (Каравелово), 10-и; Кабиюк (Коньовец),
10-и; и Зенит (Памукчии), 11-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Заря (Тодор Икономово) и Мадара (Мадара) се включват в групата.
  - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) се преименува на Ясен 2007 (Ясенково).
  - Никола Козлево 2004 е от с.Никола Козлево.

                           I кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Лудогорец (Каолиново) - Космос (Браничево)                1:0
Стан (Стан) - Победа (Пристое)                            1:5
Заря (Тодор Икономово) - Мадара (Мадара)                  2:2
Паламара (Венец) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        3:2
Звезда (Студеница) - Локомотив 2008 (Каспичан)            2:6
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           II кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Космос (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково)                 5:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Звезда (Студеница)      4:1
Мадара (Мадара) - Паламара (Венец)                        2:1
Победа (Пристое) - Заря (Тодор Икономово)                 3:4
Лудогорец (Каолиново) - Стан (Стан)                       5:1
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           III кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Стан (Стан) - Космос (Браничево)                          5:0
Заря (Тодор Икономово) - Лудогорец (Каолиново)            0:3
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       1:2
Звезда (Студеница) - Мадара (Мадара)                      1:2
Ясен 2007 (Ясенково) - Локомотив 2008 (Каспичан)          1:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)                           почива

                           IV кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Космос (Браничево) - Локомотив 2008 (Каспичан)            2:6
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково)    2:0
Победа (Пристое) - Звезда (Студеница)                     6:0
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  4:0
Стан (Стан) - Заря (Тодор Икономово)                      2:1
Мадара (Мадара)                                           почива

                           V кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Заря (Тодор Икономово) - Космос (Браничево)               6:1
Паламара (Венец) - Стан (Стан)                            1:1
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                1:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Мадара (Мадара)                    5:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Никола Козлево 2004 (Н.Козл.) 9:0
Победа (Пристое)                                          почива

                           VI кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Космос (Браничево) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      2:0
Мадара (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан)               0:3
Победа (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)                   2:0
Стан (Стан) - Звезда (Студеница)                          2:0
Заря (Тодор Икономово) - Паламара (Венец)                 0:0
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           VII кръг

24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Паламара (Венец) - Космос (Браничево)                     4:1
Звезда (Студеница) - Заря (Тодор Икономово)               7:0 сл. *
* - прекратен в 80' при 4:2, когато публика на гостите нахлува на терена
    и атакува съдията. На Звезда е присъдена служебна победа със 7:0.
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)              0:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Победа (Пристое)              1:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Мадара (Мадара)         6:2
Стан (Стан)                                               почива

                           VIII кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Космос (Браничево) - Мадара (Мадара)                      2:0
Победа (Пристое) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)        1:2
Лудогорец (Каолиново) - Локомотив 2008 (Каспичан)         3:1
Стан (Стан) - Ясен 2007 (Ясенково)                        4:3
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     1:0
Заря (Тодор Икономово)                                    почива

                           IX кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Звезда (Студеница) - Космос (Браничево)                   6:3
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря (Тодор Икономово)             2:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан)                   3:0
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   2:7
Мадара (Мадара) - Победа (Пристое)                        3:0
Паламара (Венец)                                          почива

                           X кръг

14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Космос (Браничево) - Победа (Пристое)                     1:4
Лудогорец (Каолиново) - Мадара (Мадара)                   2:0
Стан (Стан) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)             5:2
Заря (Тодор Икономово) - Локомотив 2008 (Каспичан)        2:3
Паламара (Венец) - Ясен 2007 (Ясенково)                   0:0
Звезда (Студеница)                                        почива

                           XI кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)                 1:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Паламара (Венец)              3:2
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Заря (Тодор Икономово)  3:1
Мадара (Мадара) - Стан (Стан)                             4:0 сл. *
* - прекратен при 1:1, когато гостите атакуват съдията. На Мадара
    е присъдена служебна победа с 4:0.
в Каолиново:
Победа (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)                  2:4
Космос (Браничево)                                        почива

                           XII кръг

13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Космос (Браничево) - Лудогорец (Каолиново)                0:2
Победа (Пристое) - Стан (Стан)                            0:1
Мадара (Мадара) - Заря (Тодор Икономово)                  3:1
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Паламара (Венец)        1:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Звезда (Студеница)            5:1
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           XIII кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево)                 3:1
Звезда (Студеница) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)      2:1
Паламара (Венец) - Мадара (Мадара)                        2:2
Заря (Тодор Икономово) - Победа (Пристое)                 1:3
Стан (Стан) - Лудогорец (Каолиново)                       2:3
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           XV кръг

Локомотив 2008 (Каспичан) - Космос (Браничево)             -
Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)     -
Звезда (Студеница) - Победа (Пристое)                      -
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                   -
Заря (Тодор Икономово) - Стан (Стан)                       -
Мадара (Мадара)                                           почива

                           XVI кръг

Космос (Браничево) - Заря (Тодор Икономово)
Стан (Стан) - Паламара (Венец)
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)
Победа (Пристое) - почива
Мадара (Мадара) - Ясен 2007 (Ясенково)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Локомотив 2008 (Каспичан)

                           XVII кръг

Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Космос (Браничево)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара (Мадара)
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа (Пристое)
почива - Лудогорец (Каолиново)
Звезда (Студеница) - Стан (Стан)
Паламара (Венец) - Заря (Тодор Икономово)

                           XVIII кръг

Космос (Браничево) - Паламара (Венец)
Заря (Тодор Икономово) - Звезда (Студеница)
Стан (Стан) - почива
Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково)
Победа (Пристое) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Мадара (Мадара) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)

                           XIX кръг

Мадара (Мадара) - Космос (Браничево)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Победа (Пристое)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Лудогорец (Каолиново)
Ясен 2007 (Ясенково) - Стан (Стан)
почива - Заря (Тодор Икономово)
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)

                           XX кръг

Космос (Браничево) - Звезда (Студеница)
Паламара (Венец) - почива
Заря (Тодор Икономово) - Ясен 2007 (Ясенково)
Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Победа (Пристое) - Мадара (Мадара)

                           XXI кръг

Победа (Пристое) - Космос (Браничево)
Мадара (Мадара) - Лудогорец (Каолиново)
Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) - Стан (Стан)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Заря (Тодор Икономово)
Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)
почива - Звезда (Студеница)

                           XXII кръг

Космос (Браничево) - почива
Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково)
Паламара (Венец) - Локомотив 2008 (Каспичан)
Заря (Тодор Икономово) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)
Стан (Стан) - Мадара (Мадара)
в Пристое:
Лудогорец (Каолиново) - Победа (Пристое)

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2010/11

                           XIV кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Смядово 2010 (Смядово)            3:1
Енев (Дибич) - Локомотив (Хан Крум)                       4:2
Янково (Янково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)               0:6
Мокреш 2005 (Мокреш) - Кочово (Кочово)                    0:3 сл.
Вихър (Мараш) - Миланово 2007 (Миланово)                  7:0
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          13   10   3   0   52:10   33 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Имренчево (Имренчево)              13    9   2   2   39:9    29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Енев (Дибич)                       13    8   1   4   26:17   25
 4. Локомотив (Хан Крум)               13    8   1   4   23:18   25
 5. Смядово 2010 (Смядово)             13    6   1   6   26:26   19 [*]
 6. Вихър (Мараш)                      12    5   3   4   30:20   18
 7. Кочово (Кочово)                    13    5   3   5   22:27   18
 8. Янково (Янково)                    13    5   1   7   17:30   16
 9. Ендже (Царев брод)                 12    3   2   7   14:20   11 [+][*]
10. Миланово 2007 (Миланово)           13    0   0  13    7:64    0
11. Мокреш 2005 (Мокреш)               12    2   1   9   13:28    7 [*]
--. Новосел (Новосел)                   -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Ендже (Царев брод), изваден от Североизточна "В" АФГ през есента на миналия
полусезон; се включва в ОФГ Шумен - юг.
  - Панайот Волов (Шумен), 10-и в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон и изваден
в Североизточна "В" АФГ заради отнемане на лиценза за този сезон; се обединява
с Макак (кв.Макак, Шумен), 2-и през изминалия сезон. Новият отбор е Макак 2008
(Шумен) и се състезава в СИ "В" АФГ. В кв.Макак се създава нов отбор - Атлетик
(кв.Макак, Шумен), който се включва в ОФГ Шумен - юг.
  - Осмар (Осмар), 7-и; и Бенковски (Салманово), 13-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Новосел (Новосел), 8-и през изминалия сезон; първоначално заявява участие,
но след изтеглянето на програмата също се отказва.
  - Смядово (Смядово) се преименува на Смядово 2010 (Смядово).
  - Мокреш 2005 (Мокреш) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Енев (Дибич) - Имренчево (Имренчево)                      1:0
Смядово 2010 (Смядово) - Янково (Янково)                  3:2
Локомотив (Хан Крум) - Ендже (Царев брод)                 3:2
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Мокреш 2005 (Мокреш)          отложен
Новосел (Новосел) - Вихър (Мараш)                         неигран
Кочово (Кочово) - Миланово 2007 (Миланово)                1:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Мокреш 2005 (Мокреш)          2:1

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Миланово 2007 (Миланово)         10:0
Вихър (Мараш) - Кочово (Кочово)                           5:1
Ендже (Царев брод) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            0:0
Янково (Янково) - Локомотив (Хан Крум)                    0:1
Енев (Дибич) - Смядово 2010 (Смядово)                     6:1
Мокреш 2005 (Мокреш)                                      почива

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Смядово 2010 (Смядово) - Имренчево (Имренчево)            0:1
Локомотив (Хан Крум) - Енев (Дибич)                       2:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Янково (Янково)               7:0
Кочово (Кочово) - Мокреш 2005 (Мокреш)                    0:5
Миланово 2007 (Миланово) - Вихър (Мараш)                  1:5
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Вихър (Мараш)                     3:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Миланово 2007 (Миланово)           2:1
Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово)                      0:2
Енев (Дибич) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                  0:3
Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив (Хан Крум)             2:1
Янково (Янково)                                           почива

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Локомотив (Хан Крум) - Имренчево (Имренчево)              отложен
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово)        7:2
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         отложен
Миланово 2007 (Миланово) - Ендже (Царев брод)             1:4
Вихър (Мараш) - Мокреш 2005 (Мокреш)                      отложен
27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Локомотив (Хан Крум) - Имренчево (Имренчево)              1:0
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         2:1
Вихър (Мараш) - Мокреш 2005 (Мокреш)                      4:1
Енев (Дибич)                                              почива

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Мокреш 2005 (Мокреш)              3:0
Ендже (Царев брод) - Вихър (Мараш)                        3:1
Янково (Янково) - Миланово 2007 (Миланово)                3:1
Енев (Дибич) - Кочово (Кочово)                            3:1
Локомотив (Хан Крум) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          2:5
Смядово 2010 (Смядово)                                    почива

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Имренчево (Имренчево)         1:1
Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово)                  2:2
Миланово 2007 (Миланово) - Енев (Дибич)                   2:4
Вихър (Мараш) - Янково (Янково)                           2:4
Мокреш 2005 (Мокреш) - Ендже (Царев брод)                 2:2
Локомотив (Хан Крум)                                      почива

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Ендже (Царев брод)                4:1 *
* - Имренчево (Имренчево) е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача
    заради инциденти след края на мача.
Янково (Янково) - Мокреш 2005 (Мокреш)                    3:0
Енев (Дибич) - Вихър (Мараш)                              1:1
Смядово 2010 (Смядово) - Миланово 2007 (Миланово)         6:0 сл. *
* - прекратен при 3:1, когато гостите напускат терена, недоволни от
    съдийството. На Смядово 2010 е присъдена служебна победа с 6:0.
Локомотив (Хан Крум) - Кочово (Кочово)                    1:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Кочово (Кочово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)               1:3
Миланово 2007 (Миланово) - Локомотив (Хан Крум)           0:1
Вихър (Мараш) - Смядово 2010 (Смядово)                    1:3
Мокреш 2005 (Мокреш) - Енев (Дибич)                       1:2
Ендже (Царев брод) - Янково (Янково)                      0:1
Имренчево (Имренчево)                                     почива

                           X кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
на неутрален терен: *
Имренчево (Имренчево) - Янково (Янково)                   0:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Имренчево.
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод)                         1:0
Смядово 2010 (Смядово) - Мокреш 2005 (Мокреш)             2:0
Локомотив (Хан Крум) - Вихър (Мараш)                      0:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Миланово 2007 (Миланово)     10:0
Кочово (Кочово)                                           почива

                           XI кръг

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Кочово (Кочово) - Имренчево (Имренчево)                   3:5
Вихър (Мараш) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                 2:2
Мокреш 2005 (Мокреш) - Локомотив (Хан Крум)               1:3
Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово)               1:0
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            2:0
Миланово 2007 (Миланово)                                  почива

* - Мокреш 2005 (Мокреш) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
на неутрален терен: *
Имренчево (Имренчево) - Енев (Дибич)                      2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Имренчево.
Янково (Янково) - Смядово 2010 (Смядово)                  0:4
Ендже (Царев брод) - Локомотив (Хан Крум)                 0:2
Мокреш 2005 (Мокреш) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          0:3 сл.
Миланово 2007 (Миланово) - Кочово (Кочово)                1:4
Вихър (Мараш)                                             почива

                           XIII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Миланово 2007 (Миланово) - Имренчево (Имренчево)          0:7
Кочово (Кочово) - Вихър (Мараш)                           1:1
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Ендже (Царев брод)            3:1
Локомотив (Хан Крум) - Янково (Янково)                    4:1
Смядово 2010 (Смядово) - Енев (Дибич)                     0:2
Мокреш 2005 (Мокреш)                                      почива

                           XV кръг

Вихър (Мараш) - Имренчево (Имренчево)                      -
Миланово 2007 (Миланово) - Мокреш 2005 (Мокреш)           сл.
Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод)                       -
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Енев (Дибич)                   -
Локомотив (Хан Крум) - Смядово 2010 (Смядово)              -
Янково (Янково)                                           почива

                           XVI кръг

Имренчево (Имренчево) - Локомотив (Хан Крум)
Смядово 2010 (Смядово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)
Енев (Дибич) - почива
Янково (Янково) - Кочово (Кочово)
Ендже (Царев брод) - Миланово 2007 (Миланово)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Вихър (Мараш)

                           XVII кръг

Мокреш 2005 (Мокреш) - Имренчево (Имренчево)
Вихър (Мараш) - Ендже (Царев брод)
Миланово 2007 (Миланово) - Янково (Янково)
Кочово (Кочово) - Енев (Дибич)
почива - Смядово 2010 (Смядово)
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Локомотив (Хан Крум)

                           XVIII кръг

Имренчево (Имренчево) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)
Локомотив (Хан Крум) - почива
Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово)
Енев (Дибич) - Миланово 2007 (Миланово)
Янково (Янково) - Вихър (Мараш)
Ендже (Царев брод) - Мокреш 2005 (Мокреш)

                           XIX кръг

Ендже (Царев брод) - Имренчево (Имренчево)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Янково (Янково)
Вихър (Мараш) - Енев (Дибич)
Миланово 2007 (Миланово) - Смядово 2010 (Смядово)
Кочово (Кочово) - Локомотив (Хан Крум)
почива - Атлетик (кв.Макак, Шумен)

                           XX кръг

Имренчево (Имренчево) - почива
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Кочово (Кочово)
Локомотив (Хан Крум) - Миланово 2007 (Миланово)
Смядово 2010 (Смядово) - Вихър (Мараш)
Енев (Дибич) - Мокреш 2005 (Мокреш)
Янково (Янково) - Ендже (Царев брод)

                           XXI кръг

Янково (Янково) - Имренчево (Имренчево)
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич)
Мокреш 2005 (Мокреш) - Смядово 2010 (Смядово)
Вихър (Мараш) - Локомотив (Хан Крум)
Миланово 2007 (Миланово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)
Кочово (Кочово) - почива

                           XXII кръг

Имренчево (Имренчево) - Кочово (Кочово)
почива - Миланово 2007 (Миланово)
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Вихър (Мараш)
Локомотив (Хан Крум) - Мокреш 2005 (Мокреш)
Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)
Енев (Дибич) - Янково (Янково)

нагоре


ОФГ Шумен - финали 2010/11

                           За 3-4 място

втори подгрупа север - втори подгрупа юг                   -

                           Финал

победител подгрупа север - победител подгрупа юг           -

нагоре

Благодарим на Топ новини.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com