bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Силистра 2010/11


ОФГ Силистра - изток 2010/11

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Спортист (Кайнарджа)               10:0
Победа (Колобър) - Вихър (Любен)                          4:2
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:0
27 март 2011, неделя, 15:30 ч
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        2:1
Кале (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово)                       0:1
Галактика (Черник)                                        почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Йълдъръм (Яребица)                 12   11   0   1   53:9    33
-------------------------------------------------------------------
 2. Победа (Колобър)                   12   11   0   1   45:9    33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Чернолик (Чернолик)                12    7   2   3   49:22   23
 4. Релакс (Овен)                      12    7   2   3   27:19   23
 5. Вихър (Любен)                      12    6   2   4   24:31   20
 6. Дулово 2006 (Дулово)               12    6   1   5   22:21   19
 7. Победа 2009 (Вокил)                12    5   3   4   27:30   18
 8. Кале (Руйно)                       12    2   2   8   14:22    8
 9. Галактика (Черник)                 11    2   0   9   17:33    6
10. Правда 1944 (Правда)               11    1   1   9    7:31    4
11. Спортист (Кайнарджа)               12    0   1  11    7:65    1

Бележки
  - Добруджанец 2005 (Алфатар), 8-и през изминалия сезон; е преместен в
ОФГ Силистра - запад.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 16:30 ч
Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово)                3:1
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  2:3
5 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              2:3
Победа (Колобър) - Спортист (Кайнарджа)                   5:0
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        5:0
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 16:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        6:0
Вихър (Любен) - Победа (Колобър)                          1:3
Дулово 2006 (Дулово) - Кале (Руйно)                       1:0
12 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                1:1
22 септември 2010?, сряда, 16:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Чернолик (Чернолик)                2:9
Галактика (Черник)                                        почива

                           III кръг

18-19 септември 2010, събота-неделя, 16:30 ч
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       3:0
Победа (Колобър) - Дулово 2006 (Дулово)                   1:0
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       6:2
Релакс (Овен) - Спортист (Кайнарджа)                      3:0
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   0:4
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 16:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Победа (Колобър)                   1:5
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        3:2
26 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Галактика (Черник)                 1:7
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             1:1
Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик)                4:4
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Победа (Колобър) - Победа 2009 (Вокил)                    6:0
Релакс (Овен) - Дулово 2006 (Дулово)                      4:0
3 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                3:0
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        1:3
Йълдъръм (Яребица) - Спортист (Кайнарджа)                12:0
Кале (Руйно)                                              почива

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        0:9
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      0:3
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 1:1
10 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                 5:2
Кале (Руйно) - Победа (Колобър)                           1:4
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       5:2
Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово)                 3:1
17 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Чернолик (Чернолик) - Кале (Руйно)                        3:2
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 5:1
Спортист (Кайнарджа) - Вихър (Любен)                      0:3
Победа (Колобър)                                          почива

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 0:2
Победа (Колобър) - Чернолик (Чернолик)                    3:2
24 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Спортист (Кайнарджа)               2:0
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  4:0
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              1:1
Вихър (Любен)                                             почива

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Релакс (Овен) - Победа (Колобър)                          1:4
Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово)                      2:1
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         1:2
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  5:2
Спортист (Кайнарджа) - Правда 1944 (Правда)               2:3
Чернолик (Чернолик)                                       почива

                           X кръг

6-7 ноември 2010, събота-неделя, 14:30 ч
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      1:3
Победа 2009 (Вокил) - Спортист (Кайнарджа)                3:1
Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)                         0:3
Победа (Колобър) - Галактика (Черник)                     3:0
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       4:0
Дулово 2006 (Дулово)                                      почива

                           XI кръг

14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  1:3
Йълдъръм (Яребица) - Победа (Колобър)                     1:0
Спортист (Кайнарджа) - Кале (Руйно)                       1:1
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       3:3
Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда)               1:0
Релакс (Овен)                                             почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:30 ч
Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)                5:2
Спортист (Кайнарджа) - Победа (Колобър)                   0:7
20 март 2011, неделя, 15:30 ч
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              1:0
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  4:2
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        0:2
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           XIV кръг

Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)                        -
Дулово 2006 (Дулово) - Победа (Колобър)                    -
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                        -
Спортист (Кайнарджа) - Релакс (Овен)                       -
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                    -
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           XV кръг

Йълдъръм (Яребица) - почива
Галактика (Черник) - Спортист (Кайнарджа)
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)
Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)
Победа (Колобър) - Правда 1944 (Правда)
Кале (Руйно) - Победа 2009 (Вокил)

                           XVI кръг

почива - Кале (Руйно)
Победа 2009 (Вокил) - Победа (Колобър)
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)
Дулово 2006 (Дулово) - Релакс (Овен)
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)
Спортист (Кайнарджа) - Йълдъръм (Яребица)

                           XVII кръг

Спортист (Кайнарджа) - почива
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)
Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)
Победа (Колобър) - Кале (Руйно)

                           XVIII кръг

почива - Победа (Колобър)
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)
Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)
Вихър (Любен) - Спортист (Кайнарджа)

                           XIX кръг

Вихър (Любен) - почива
Спортист (Кайнарджа) - Дулово 2006 (Дулово)
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)
Чернолик (Чернолик) - Победа (Колобър)

                           XX кръг

почива - Чернолик (Чернолик)
Победа (Колобър) - Релакс (Овен)
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)
Правда 1944 (Правда) - Спортист (Кайнарджа)
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен)

                           XXI кръг

Дулово 2006 (Дулово) - почива
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)
Спортист (Кайнарджа) - Победа 2009 (Вокил)
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)
Галактика (Черник) - Победа (Колобър)
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)

                           XXII кръг

почива - Релакс (Овен)
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)
Победа (Колобър) - Йълдъръм (Яребица)
Кале (Руйно) - Спортист (Кайнарджа)
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)
Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово)

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2010/11

                           X кръг

26 март 2011, събота, 15:30 ч
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  2:2
Раковски 2005 (Калипетрово) - Силистра 2009 (Силистра)    1:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Заря 2006 (Цар Самуил)           2:1
27 март 2011, неделя, 15:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            3:1
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  0:0

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 96 (Главиница)              10    7   3   0   37:9    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски 2005 (Калипетрово)        10    7   2   1   20:7    23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Силистра 2009 (Силистра)           10    7   1   2   27:9    22
 4. Спортист (Преславци)               10    5   1   4   25:25   16
 5. Добруджанец 2005 (Алфатар)         10    5   1   4   18:19   16 <-
 6. Айдемир (Айдемир)                  10    4   0   6   21:22   12
 7. Добруджа (Искра)                   10    3   2   5   14:16   11
 8. Добруджа (Ситово)                  10    2   3   5   19:23    9
 9. Заря 2006 (Цар Самуил)             10    2   1   7    7:31    7
10. Брадвари 08 (Брадвари)             10    1   0   9   10:37    3

Бележки
  - Белица (Белица), 1-и през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Нова Черна (Нова Черна), 5-и; и Панайот Хитов (Тутракан), 7-и през
изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Добруджанец 2005 (Алфатар), 8-и в ОФГ Силистра - изток през изминалия
сезон; е преместен в ОФГ Силистра - запад.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            1:0
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  0:2
Силистра 2009 (Силистра) - Раковски 2005 (Калипетрово)    1:0
5 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Брадвари 08 (Брадвари)           3:0
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  0:1

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 16:30 ч
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Искра)                 0:3
Спортист (Преславци) - Силистра 2009 (Силистра)           2:3
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            3:1
12 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:4
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:0

                           III кръг

18-19 септември 2010, събота-неделя, 16:30 ч
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     1:3
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)     3:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             1:0
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            1:2
Левски 96 (Главиница) - Брадвари 08 (Брадвари)            5:0

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 16:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Брадвари 08 (Брадвари)                4:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       2:2
Добруджа (Ситово) - Силистра 2009 (Силистра)              2:2
26 септември 2010, неделя, 16:30 ч
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   4:1
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 сл.

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:4
Брадвари 08 (Брадвари) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:3
3 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Силистра 2009 (Силистра) - Айдемир (Айдемир)              3:0
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             0:1
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              8:0

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:2
Спортист (Преславци) - Брадвари 08 (Брадвари)             5:3
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      2:3
10 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        3:3
Силистра 2009 (Силистра) - Заря 2006 (Цар Самуил)         8:0

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                0:3
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       1:4
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        4:0
17 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Добруджа (Искра) - Силистра 2009 (Силистра)               1:2
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 4:1

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 15:30 ч
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  2:4
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:2
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 0:0
24 октомври 2010, неделя, 15:30 ч
Добруджа (Ситово) - Брадвари 08 (Брадвари)                5:2
Силистра 2009 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)          1:2

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 13:00 ч
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:4
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           1:1
31 октомври 2010, неделя, 13:00 ч
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            8:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Силистра 2009 (Силистра)         1:4
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         6:1

                           XI кръг

Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                  -
Добруджа (Искра) - Брадвари 08 (Брадвари)                  -
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)       -
Силистра 2009 (Силистра) - Спортист (Преславци)            -
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             -

                           XII кръг

Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Силистра 2009 (Силистра)
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)
Брадвари 08 (Брадвари) - Левски 96 (Главиница)

                           XIII кръг

Брадвари 08 (Брадвари) - Айдемир (Айдемир)
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджа (Ситово)

                           XIV кръг

Айдемир (Айдемир) - Силистра 2009 (Силистра)
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Брадвари 08 (Брадвари)

                           XV кръг

Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)
Брадвари 08 (Брадвари) - Спортист (Преславци)
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)
Заря 2006 (Цар Самуил) - Силистра 2009 (Силистра)

                           XVI кръг

Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджа (Искра)
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Брадвари 08 (Брадвари)
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)

                           XVII кръг

Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Ситово)
Левски 96 (Главиница) - Силистра 2009 (Силистра)
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)

                           XVIII кръг

Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)
Силистра 2009 (Силистра) - Брадвари 08 (Брадвари)
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)

нагоре


ОФГ Силистра - финали 2010/11

                           За 3-4 място

втори източна подгрупа - втори западна подгрупа            -

                           Финал

победител източна подгрупа - победител западна подгрупа    -

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com