bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Стара Загора 2010/11

                           IX кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Единство (Гурково) - Верея Булсатком (Стара Загора)       1:2
Тунджа 2006 II (Ягода) - Сокол 2009 (Еленино)             3:1
21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Гранит (Кънчево) - Мини Марица-изток (Раднево)            0:0
Бенковски (Николаево) - Млада гвардия (Розово)            0:0
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        3:2

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Верея Булсатком (Стара Загора)      9    9   0   0   25:9    27
-------------------------------------------------------------------
 2. Тунджа 2006 II (Ягода)              9    6   0   3   15:12   18
 3. Мини Марица-изток (Раднево)         9    5   2   2   22:9    17
 4. Сокол 2009 (Еленино)                9    4   1   4   22:20   13
 5. Единство (Гурково)                  9    4   0   5   17:15   12
 6. Минерал (Овощник)                   9    4   0   5   22:21   12
 7. Гранит (Кънчево)                    9    3   2   4    9:11   11
 8. Елтемир (Крън)                      9    2   3   4   14:14    9
 9. Бенковски (Николаево)               9    2   1   6   12:27    7
10. Млада гвардия (Розово)              9    1   1   7    8:28    4

Бележки
  - Чирпан (Чирпан), 1-и през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Верея Булсатком (Стара Загора) играе домакинските си мачове на стадиона
в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.

                           I кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Сокол 2009 (Еленино) - Мини Марица-изток (Раднево)        3:1
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 II (Ягода)                   0:1
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                0:4
Верея Булсатком (Стара Загора) - Бенковски (Николаево)    3:0 сл.
Гранит (Кънчево) - Единство (Гурково)                     2:0

                           II кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Единство (Гурково)          2:0
Бенковски (Николаево) - Гранит (Кънчево)                  2:0
Минерал (Овощник) - Верея Булсатком (Стара Загора)        1:2
Тунджа 2006 II (Ягода) - Млада гвардия (Розово)           3:0
Сокол 2009 (Еленино) - Елтемир (Крън)                     2:2

                           III кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Елтемир (Крън) - Мини Марица-изток (Раднево)              1:1
Млада гвардия (Розово) - Сокол 2009 (Еленино)             4:3
Верея Булсатком (Стара Загора) - Тунджа 2006 II (Ягода)   3:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Гранит (Кънчево) - Минерал (Овощник)                      1:0
Единство (Гурково) - Бенковски (Николаево)                7:1

                           IV кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Бенковски (Николаево)       5:1
Тунджа 2006 II (Ягода) - Гранит (Кънчево)                 отложен
Сокол 2009 (Еленино) - Верея Булсатком (Стара Загора)     1:2
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    1:3
27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Тунджа 2006 II (Ягода) - Гранит (Кънчево)                 1:0

                           V кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Млада гвардия (Розово) - Мини Марица-изток (Раднево)      0:3
Гранит (Кънчево) - Сокол 2009 (Еленино)                   0:4
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 II (Ягода)               1:2
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Елтемир (Крън)           3:1
Бенковски (Николаево) - Минерал (Овощник)                 3:5

                           VI кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Сокол 2009 (Еленино) - Единство (Гурково)                 3:0
Елтемир (Крън) - Гранит (Кънчево)                         1:1
Млада гвардия (Розово) - Верея Булсатком (Стара Загора)   2:5
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Минерал (Овощник)           5:1
Тунджа 2006 II (Ягода) - Бенковски (Николаево)            3:0 сл.

                           VII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Радн) 3:2
Гранит (Кънчево) - Млада гвардия (Розово)                 5:1
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:1
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 II (Ягода)                4:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Бенковски (Николаево) - Сокол 2009 (Еленино)              5:1

                           VIII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Тунджа 2006 II (Ягода)      3:0
Елтемир (Крън) - Бенковски (Николаево)                    3:0
Верея Булсатком (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)         2:0
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол 2009 (Еленино) - Минерал (Овощник)                  4:3
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               1:2

                           X кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Сокол 2009 (Еленино)         -
Тунджа 2006 II (Ягода) - Елтемир (Крън)                    -
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                 -
Бенковски (Николаево) - Верея Булсатком (Стара Загора)     -
Единство (Гурково) - Гранит (Кънчево)                      -

                           XI кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Минерал (Овощник)
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 II (Ягода)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Единство (Гурково) - Мини Марица-изток (Раднево)
Гранит (Кънчево) - Бенковски (Николаево)
Елтемир (Крън) - Сокол 2009 (Еленино)

                           XII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа 2006 II (Ягода) - Верея Булсатком (Стара Загора)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Елтемир (Крън)
Сокол 2009 (Еленино) - Млада гвардия (Розово)
Минерал (Овощник) - Гранит (Кънчево)
Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)

                           XIII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Бенковски (Николаево) - Мини Марица-изток (Раднево)
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2006 II (Ягода)
Верея Булсатком (Стара Загора) - Сокол 2009 (Еленино)
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)

                           XIV кръг

30 април 2011, събота, 18:00 ч
Елтемир (Крън) - Верея Булсатком (Стара Загора)
1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Млада гвардия (Розово)
Сокол 2009 (Еленино) - Гранит (Кънчево)
Тунджа 2006 II (Ягода) - Единство (Гурково)
Минерал (Овощник) - Бенковски (Николаево)

                           XV кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Бенковски (Николаево) - Тунджа 2006 II (Ягода)
Верея Булсатком (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Минерал (Овощник) - Мини Марица-изток (Раднево)
Единство (Гурково) - Сокол 2009 (Еленино)
Гранит (Кънчево) - Елтемир (Крън)

                           XVI кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Верея Булсатком (Стара Загора)
Млада гвардия (Розово) - Гранит (Кънчево)
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)
Сокол 2009 (Еленино) - Бенковски (Николаево)
Тунджа 2006 II (Ягода) - Минерал (Овощник)

                           XVII кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Тунджа 2006 II (Ягода) - Мини Марица-изток (Раднево)
Гранит (Кънчево) - Верея Булсатком (Стара Загора)
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Минерал (Овощник) - Сокол 2009 (Еленино)
Бенковски (Николаево) - Елтемир (Крън)
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)

                           XVIII кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Единство (Гурково)
Сокол 2009 (Еленино) - Тунджа 2006 II (Ягода)
29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Мини Марица-изток (Раднево) - Гранит (Кънчево)
Млада гвардия (Розово) - Бенковски (Николаево)
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)

нагоре

Благодарим на Илиан Бъчваров от Beroe Online и Румен Желязков от Zarafootball.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com