bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Търговище 2010/11

                           XIV кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч 
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                6:2
Тузлушка слава (Антоново) - Биоелит (Момино)              4:1
Победа (Паламарца) - Левски (Омуртаг)                     2:0
27 март 2011, неделя, 15:00 ч 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агроелит (Макариополско)    0:2
Здравец (Здравец) - Славилов (Търговище)                  2:2
Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          3:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Агроелит (Макариополско)           13    9   2   2   39:18   29
-------------------------------------------------------------------
 2. Боровец 2002 (Търговище)           13    9   2   2   42:22   29
 3. Левски (Омуртаг)                   13    9   1   3   38:11   28
 4. Победа (Паламарца)                 13    8   2   3   52:20   26
 5. Здравец (Здравец)                  13    5   5   3   24:25   20
 6. Тузлушка слава (Антоново)          13    5   2   6   31:35   17
 7. Биоелит (Момино)                   13    5   1   7   29:44   16
 8. Бенковски (Подгорица)              13    4   2   7   24:34   14
 9. Славилов (Търговище)               13    4   1   8   25:38   13
10. Искра (Голямо градище)             13    4   0   9   30:45   12 [+]
11. Сокол (Трескавец)                  13    3   1   9   17:42   10
12. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        13    2   3   8   20:37    9

Бележки
  - Урожай (Гърчиново), 9-и; и Орлите (Надарево), 10-и в "А" ОФГ Търговище
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Светлина (Черковна), Светкавица (Кралево), Балкан (Разбойна), Давидово
(Давидово), Единство (Търговище), Черноломец (Горско Абланово), Хан Кардам
(Кардам) и Орел (Разделци), играли в "Б" ОФГ Търговище през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - ОС на БФС - Търговище реорганизира областното първенство като закрива
"Б" ОФГ Търговище и оставя една областна група, в която влизат 10-те останали
отбора, играли в "А" ОФГ през изминалия сезон и трите останали отбора от
миналогодишната "Б" ОФГ - Въбел (кв.Въбел, Търговище), Здравец (Здравец) и
Бенковски (Подгорица)
  - Искра (Голямо градище) се включва в групата.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Искра (Голямо градище) - Здравец (Здравец)                1:2
Биоелит (Момино) - Победа (Паламарца)                     3:2
12 септември 2010, неделя, 11:00 ч
Славилов (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           3:4
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           5:1
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      7:3
29 септември 2010, сряда, 16:00 ч
Левски (Омуртаг) - Бенковски (Подгорица)                  3:0

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Победа (Паламарца) - Славилов (Търговище)                 8:1
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        7:3
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       2:3
Боровец 2002 (Търговище) - Левски (Омуртаг)               1:0
Здравец (Здравец) - Биоелит (Момино)                      3:2
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              0:4

                           III кръг

22 септември 2010, сряда, 11:00 ч
Славилов (Търговище) - Здравец (Здравец)                  0:4
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Агроелит (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    3:3
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                3:0
Биоелит (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)              3:0
Левски (Омуртаг) - Победа (Паламарца)                     3:0
Бенковски (Подгорица) - Боровец 2002 (Търговище)          0:3

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Победа (Паламарца) - Бенковски (Подгорица)                8:1
Здравец (Здравец) - Левски (Омуртаг)                      3:3
Тузлушка слава (Антоново) - Славилов (Търговище)          3:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)    1:6
Сокол (Трескавец) - Биоелит (Момино)                      2:3
Агроелит (Макариополско) - Искра (Голямо градище)         5:1

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Победа (Паламарца)             2:2
2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              2:0
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 2:2
3 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Славилов (Търговище) - Сокол (Трескавец)                  7:0
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Искра (Голямо градище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)      3:1
Биоелит (Момино) - Агроелит (Макариополско)               1:2

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Бенковски (Подгорица)         3:2
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:4
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Победа (Паламарца)          4:2
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              1:4
Агроелит (Макариополско) - Славилов (Търговище)           5:0
Искра (Голямо градище) - Биоелит (Момино)                 4:3

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Сокол (Трескавец)                 1:2
Победа (Паламарца) - Здравец (Здравец)                    7:0
17 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Славилов (Търговище) - Искра (Голямо градище)             3:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Биоелит (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            4:1
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               5:0
Боровец 2002 (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)      5:1

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Победа (Паламарца)            2:2
Искра (Голямо градище) - Левски (Омуртаг)                 1:2
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Здравец (Здравец)           1:1
Сокол (Трескавец) - Боровец 2002 (Търговище)              1:3
Агроелит (Макариополско) - Бенковски (Подгорица)          3:1
Биоелит (Момино) - Славилов (Търговище)                   3:2

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Бенковски (Подгорица) - Искра (Голямо градище)            4:2
Победа (Паламарца) - Сокол (Трескавец)                    7:0
Здравец (Здравец) - Тузлушка слава (Антоново)             3:0
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Славилов (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        2:0
Левски (Омуртаг) - Биоелит (Момино)                       7:0
Боровец 2002 (Търговище) - Агроелит (Макариополско)       0:0

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Сокол (Трескавец) - Здравец (Здравец)                     0:1
7 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Славилов (Търговище) - Левски (Омуртаг)                   2:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)   5:2
Агроелит (Макариополско) - Победа (Паламарца)             1:3
Искра (Голямо градище) - Боровец 2002 (Търговище)         5:0
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  2:5

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Победа (Паламарца) - Искра (Голямо градище)               6:2
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             0:0
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Левски (Омуртаг) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            4:1
Бенковски (Подгорица) - Славилов (Търговище)              3:1
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)              10:2
Здравец (Здравец) - Агроелит (Макариополско)              0:1

                           XII кръг

12-13 март 2011, събота-неделя, 15:00 ч *
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Сокол (Трескавец)            -
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)       -
Здравец (Здравец) - Искра (Голямо градище)                 -
Победа (Паламарца) - Биоелит (Момино)                      -
Боровец 2002 (Търговище) - Славилов (Търговище)            -
Бенковски (Подгорица) - Левски (Омуртаг)                   -
* - целият кръг вероятно е отложен.

                           XIII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч 
Славилов (Търговище) - Победа (Паламарца)                 1:3
Биоелит (Момино) - Здравец (Здравец)                      2:2
Искра (Голямо градище) - Тузлушка слава (Антоново)        1:6
20 март 2011, неделя, 15:00 ч 
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       0:0
Левски (Омуртаг) - Боровец 2002 (Търговище)               4:1
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              6:1

                           XV кръг

Боровец 2002 (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)     -
Бенковски (Подгорица) - Победа (Паламарца)                 -
Левски (Омуртаг) - Здравец (Здравец)                       -
Славилов (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)           -
Биоелит (Момино) - Сокол (Трескавец)                       -
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)          -

                           XVI кръг

Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Искра (Голямо градище)
Агроелит (Макариополско) - Биоелит (Момино)
Сокол (Трескавец) - Славилов (Търговище)
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)
Победа (Паламарца) - Боровец 2002 (Търговище)

                           XVII кръг

Победа (Паламарца) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)
Бенковски (Подгорица) - Тузлушка слава (Антоново)
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)
Славилов (Търговище) - Агроелит (Макариополско)
Биоелит (Момино) - Искра (Голямо градище)

                           XVIII кръг

Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Биоелит (Момино)
Искра (Голямо градище) - Славилов (Търговище)
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)
Сокол (Трескавец) - Бенковски (Подгорица)
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец 2002 (Търговище)
Здравец (Здравец) - Победа (Паламарца)

                           XIX кръг

Здравец (Здравец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)
Победа (Паламарца) - Тузлушка слава (Антоново)
Боровец 2002 (Търговище) - Сокол (Трескавец)
Бенковски (Подгорица) - Агроелит (Макариополско)
Левски (Омуртаг) - Искра (Голямо градище)
Славилов (Търговище) - Биоелит (Момино)

                           XX кръг

Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Славилов (Търговище)
Биоелит (Момино) - Левски (Омуртаг)
Искра (Голямо градище) - Бенковски (Подгорица)
Агроелит (Макариополско) - Боровец 2002 (Търговище)
Сокол (Трескавец) - Победа (Паламарца)
Тузлушка слава (Антоново) - Здравец (Здравец)

                           XXI кръг

Тузлушка слава (Антоново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)
Здравец (Здравец) - Сокол (Трескавец)
Победа (Паламарца) - Агроелит (Макариополско)
Боровец 2002 (Търговище) - Искра (Голямо градище)
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)
Левски (Омуртаг) - Славилов (Търговище)

                           XXII кръг

Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Левски (Омуртаг)
Славилов (Търговище) - Бенковски (Подгорица)
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)
Искра (Голямо градище) - Победа (Паламарца)
Агроелит (Макариополско) - Здравец (Здравец)
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com