bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Видин 2010/11

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     2:2
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                1:2
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      1:2
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Балкан 04 (Иново)        6:1
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          1:2

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Грамада)                     9    9   0   0   21:5    27
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски Вида Олимекс (Покрайна)      9    6   2   1   25:6    20 [*]
 3. Партизани (Макреш)                  9    5   1   3   15:13   16
 4. Венец (гара Орешец)                 9    4   2   3   13:12   14
 5. Тимок (Брегово)                     9    4   1   4   14:16   13
 6. Славия (Ново село)                  9    4   0   5   12:14   12
 7. Дунав (Дунавци)                     9    2   4   3   14:16   10
 8. Пластик (Старопатица)               9    2   1   6   10:14    7
 9. Кула 04 (Кула)                      9    2   0   7   16:24    6
10. Балкан 04 (Иново)                   9    1   1   7   13:33    4

Бележки
  - Торпедо (Косово), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Левски (Покрайна) се преименува на Левски Вида Олимекс (Покрайна).

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тимок (Брегово) - Балкан 04 (Иново)                       3:1
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                   0:2
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   0:0
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          2:1
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Венец (гара Орешец)      0:0

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Венец (гара Орешец)                   1:3
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      2:1
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         0:3
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Пластик (Старопатица) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)    0:3
Кула 04 (Кула) - Славия (Ново село)                       3:0

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Балкан 04 (Иново)                       4:2
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      1:0
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               2:1
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Дунав (Дунавци) - Кула 04 (Кула)                          3:2
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Партизани (Макреш)       4:0

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Пластик (Старопатица)                 0:3
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  2:1
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         5:2
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Кула 04 (Кула) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)           1:5
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      2:0

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Славия (Ново село) - Балкан 04 (Иново)                    5:0
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         0:1
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                2:0
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Тимок (Брегово)          4:0
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      2:1

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Партизани (Макреш)                    0:4
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     1:2
Славия (Ново село) - Дунав (Дунавци)                      1:3
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    1:0
Ботев (Грамада) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)          3:0

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Дунав (Дунавци) - Балкан 04 (Иново)                       2:2
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     0:1
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   2:3
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Славия (Ново село)       2:0
Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                       4:3

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      0:0
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   3:1
Славия (Ново село) - Венец (гара Орешец)                  3:1
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Балкан 04 (Иново) - Кула 04 (Кула)                        6:3
Дунав (Дунавци) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)          1:1

X кръг

пролет 2011
Балкан 04 (Иново) - Тимок (Брегово)                        -
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                           -
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                    -
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                    -
Венец (гара Орешец) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)       -

XI кръг

Венец (гара Орешец) - Балкан 04 (Иново)
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Пластик (Старопатица)
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)

XII кръг

Балкан 04 (Иново) - Ботев (Грамада)
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)
Партизани (Макреш) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)

XIII кръг

Пластик (Старопатица) - Балкан 04 (Иново)
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Кула 04 (Кула)
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)

XIV кръг

Балкан 04 (Иново) - Славия (Ново село)
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)
Тимок (Брегово) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)
Кула 04 (Кула) - Венец (гара Орешец)
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)

XV кръг

Партизани (Макреш) - Балкан 04 (Иново)
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Ботев (Грамада)
Дунав (Дунавци) - Славия (Ново село)

XVI кръг

Балкан 04 (Иново) - Дунав (Дунавци)
Славия (Ново село) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)

XVII кръг

Кула 04 (Кула) - Балкан 04 (Иново)
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)
Левски Вида Олимекс (Покрайна) - Дунав (Дунавци)

XVIII кръг

Балкан 04 (Иново) - Левски Вида Олимекс (Покрайна)
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)

нагоре

Благодарим на Радио Гама.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com