bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Враца 2010/11

                           XV кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Околчица (Моравица) - Дунав 09 (Лесковец)                 4:2
Орел 19 (Оряхово) - Надежда 1926 (Оряхово)                3:0
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                1:6
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          0:0
28 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Скала (Зверино) - Мизия (Мизия)                           1:2
Ботев (Бърдарски геран) - Спортист (Бели извор)           1:2
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     0:2
Монолит (Манастирище)                                     почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Монолит (Манастирище)              14   11   3   0   34:11   36
-------------------------------------------------------------------
 2. Дунав 98 (Селановци)               14   10   4   0   47:9    34
 3. Орел 19 (Оряхово)                  14    8   3   3   24:9    27
 4. Спортист (Бели извор)              14    8   2   4   21:18   26 [+]
 5. Мизия (Мизия)                      14    7   5   2   26:12   26
 6. Бутан (Бутан)                      14    7   4   3   29:11   25
 7. Дунав 09 (Лесковац)                14    6   5   3   25:21   23
 8. Скала (Зверино)                    14    6   0   8   31:18   18
 9. Аугуста (Хърлец)                   14    4   5   5   16:22   17
10. Строител (Кунино)                  14    4   2   8   19:22   14 [+]
11. Околчица (Моравица)                14    4   1   9   25:42   13
12. Септември (Гложене)                14    3   2   9   17:37   11
13. Любимец (Търнава)                  14    3   2   9   19:42   11
14. Надежда 1926 (Оряхово)             14    3   1  10    9:40   10 [*]
15. Ботев (Бърдарски геран)            14    1   1  12    9:37    4

Бележки
  - Септември (Краводер), 3-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Надежда 99 (Оряхово) се преименува на Надежда 1926 (Оряхово).
  - Строител (Кунино) и Спортист (Бели извор) се включват в групата.

                           I кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                3:1
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)                      1:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Септември (Гложене)              1:0
Мизия (Мизия) - Околчица (Моравица)                       5:1
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   4:1
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спортист (Бели извор) - Любимец (Търнава)                 4:2
Дунав 09 (Лесковец) - Орел 19 (Оряхово)                   2:1
Строител (Кунино)                                         почива

                           II кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               2:4
Септември (Гложене) - Дунав 09 (Лесковец)                 2:2
Бутан (Бутан) - Надежда 1926 (Оряхово)                    7:0
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 98 (Селановци)            0:5
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                         1:0
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      5:2
Строител (Кунино) - Спортист (Бели извор)                 0:0
Скала (Зверино)                                           почива

                           III кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Аугуста (Хърлец) - Строител (Кунино)                      1:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Бърдарски геран)          3:1
Дунав 09 (Лесковец) - Бутан (Бутан)                       1:1
Монолит (Манастирище) - Орел 19 (Оряхово)                 3:2
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     4:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Дунав 98 (Селановци) - Любимец (Търнава)                  6:0
Мизия (Мизия) - Септември (Гложене)                       4:1
Спортист (Бели извор)                                     почива

                           IV кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Септември (Гложене) - Монолит (Манастирище)               0:1
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 09 (Лесковец)             0:1
Строител (Кунино) - Дунав 98 (Селановци)                  0:3
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Скала (Зверино)                       3:1
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             0:1
Любимец (Търнава) - Надежда 1926 (Оряхово)                3:0
Спортист (Бели извор) - Аугуста (Хърлец)                  2:1
Околчица (Моравица)                                       почива

                           V кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Дунав 98 (Селановци) - Спортист (Бели извор)              5:1
Надежда 1926 (Оряхово) - Строител (Кунино)                1:0
Дунав 09 (Лесковец) - Любимец (Търнава)                   4:1
Мизия (Мизия) - Ботев (Бърдарски геран)                   5:2
Монолит (Манастирище) - Бутан (Бутан)                     1:0
Скала (Зверино) - Септември (Гложене)                     8:0
Околчица (Моравица) - Орел 19 (Оряхово)                   0:3
Аугуста (Хърлец)                                          почива

                           VI кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Септември (Гложене) - Околчица (Моравица)                 5:2
Бутан (Бутан) - Скала (Зверино)                           2:1
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:4
Строител (Кунино) - Дунав 09 (Лесковец)                   2:2
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Любимец (Търнава) - Мизия (Мизия)                         1:1
Спортист (Бели извор) - Надежда 1926 (Оряхово)            4:0
Аугуста (Хърлец) - Дунав 98 (Селановци)                   1:4
Орел 19 (Оряхово)                                         почива

                           VII кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Надежда 1926 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                 1:2
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       3:4
Орел 19 (Оряхово) - Септември (Гложене)                   3:0
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Дунав 09 (Лесковец) - Спортист (Бели извор)               1:0
Мизия (Мизия) - Строител (Кунино)                         1:0
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 5:1
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 2:0
Дунав 98 (Селановци)                                      почива

                           VIII кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Бутан (Бутан) - Орел 19 (Оряхово)                         0:0
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             0:2
Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище)                 1:2
Аугуста (Хърлец) - Дунав 09 (Лесковец)                    1:1
Дунав 98 (Селановци) - Надежда 1926 (Оряхово)             7:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Любимец (Търнава) - Скала (Зверино)                       2:1
Спортист (Бели извор) - Мизия (Мизия)                     2:1
Септември (Гложене)                                       почива

                           IX кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Дунав 09 (Лесковец) - Дунав 98 (Селановци)                0:4
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       4:0
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   6:1
Орел 19 (Оряхово) - Ботев (Бърдарски геран)               2:0
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       1:3
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          1:1
Монолит (Манастирище) - Спортист (Бели извор)             2:0
Надежда 1926 (Оряхово)                                    почива

                           X кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Бърдарски геран) - Септември (Гложене)             3:0
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   7:1
Аугуста (Хърлец) - Монолит (Манастирище)                  0:3
Надежда 1926 (Оряхово) - Дунав 09 (Лесковец)              1:5
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Любимец (Търнава) - Орел 19 (Оряхово)                     1:2
Спортист (Бели извор) - Скала (Зверино)                   2:1
Дунав 98 (Селановци) - Мизия (Мизия)                      1:1
Бутан (Бутан)                                             почива

                           XI кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              2:2
Скала (Зверино) - Аугуста (Хърлец)                        3:0
Орел 19 (Оряхово) - Строител (Кунино)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Бутан (Бутан) - Ботев (Бърдарски геран)                   4:0 сл. *
* - прекратен в 62' при 1:0, когато гостите напускат терена, недоволни
    от отсъдена дузпа срещу тях. На Бутан е присъдена служебна победа с 4:0.
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Мизия (Мизия) - Надежда 1926 (Оряхово)                    3:0
Околчица (Моравица) - Спортист (Бели извор)               2:2
Септември (Гложене) - Любимец (Търнава)                   5:1
Дунав 09 (Лесковец)                                       почива

                           XII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Строител (Кунино) - Септември (Гложене)                   3:0
Аугуста (Хърлец) - Околчица (Моравица)                    3:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)            1:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         0:3
Спортист (Бели извор) - Орел 19 (Оряхово)                 1:0
Дунав 98 (Селановци) - Скала (Зверино)                    1:0
Дунав 09 (Лесковец) - Мизия (Мизия)                       1:1
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XIII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Монолит (Манастирище) - Дунав 09 (Лесковец)               2:1
Скала (Зверино) - Надежда 1926 (Оряхово)                  3:0
Околчица (Моравица) - Дунав 98 (Селановци)                1:2
Орел 19 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                      1:1
Бутан (Бутан) - Строител (Кунино)                         4:1
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Септември (Гложене) - Спортист (Бели извор)               2:0
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               1:1
Мизия (Мизия)                                             почива

                           XIV кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Строител (Кунино) - Ботев (Бърдарски геран)               3:0
Аугуста (Хърлец) - Септември (Гложене)                    0:0
Дунав 98 (Селановци) - Орел 19 (Оряхово)                  0:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Околчица (Моравица)              0:1
21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Спортист (Бели извор) - Бутан (Бутан)                     1:0
Дунав 09 (Лесковец) - Скала (Зверино)                     2:1
Мизия (Мизия) - Монолит (Манастирище)                     0:0
Любимец (Търнава)                                         почива

                           XVI кръг

12 март 2011, събота
Любимец (Търнава) - Спортист (Бели извор)                  -
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                 -
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)                       -
Септември (Гложене) - Надежда 1926 (Оряхово)               -
Орел 19 (Оряхово) - Дунав 09 (Лесковец)                    -
Околчица (Моравица) - Мизия (Мизия)                        -
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                    -
Строител (Кунино)                                         почива

                           XVII кръг

Скала (Зверино) - почива
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)
Мизия (Мизия) - Орел 19 (Оряхово)
Дунав 09 (Лесковец) - Септември (Гложене)
Надежда 1926 (Оряхово) - Бутан (Бутан)
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Бърдарски геран)
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)
Спортист (Бели извор) - Строител (Кунино)

                           XVIII кръг

почива - Спортист (Бели извор)
Строител (Кунино) - Аугуста (Хърлец)
Любимец (Търнава) - Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Бърдарски геран) - Надежда 1926 (Оряхово)
Бутан (Бутан) - Дунав 09 (Лесковец)
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)
Орел 19 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)

                           XIX кръг

Околчица (Моравица) - почива
Скала (Зверино) - Орел 19 (Оряхово)
Монолит (Манастирище) - Септември (Гложене)
Мизия (Мизия) - Бутан (Бутан)
Дунав 09 (Лесковец) - Ботев (Бърдарски геран)
Надежда 1926 (Оряхово) - Любимец (Търнава)
Дунав 98 (Селановци) - Строител (Кунино)
Аугуста (Хърлец) - Спортист (Бели извор)

                           XX кръг

почива - Аугуста (Хърлец)
Спортист (Бели извор) - Дунав 98 (Селановци)
Строител (Кунино) - Надежда 1926 (Оряхово)
Любимец (Търнава) - Дунав 09 (Лесковец)
Ботев (Бърдарски геран) - Мизия (Мизия)
Бутан (Бутан) - Монолит (Манастирище)
Септември (Гложене) - Скала (Зверино)
Орел 19 (Оряхово) - Околчица (Моравица)

                           XXI кръг

Орел 19 (Оряхово) - почива
Околчица (Моравица) - Септември (Гложене)
Скала (Зверино) - Бутан (Бутан)
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)
Мизия (Мизия) - Любимец (Търнава)
Дунав 09 (Лесковец) - Строител (Кунино)
Надежда 1926 (Оряхово) - Спортист (Бели извор)
Дунав 98 (Селановци) - Аугуста (Хърлец)

                           XXII кръг

почива - Дунав 98 (Селановци)
Аугуста (Хърлец) - Надежда 1926 (Оряхово)
Спортист (Бели извор) - Дунав 09 (Лесковец)
Строител (Кунино) - Мизия (Мизия)
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)
Ботев (Бърдарски геран) - Скала (Зверино)
Бутан (Бутан) - Околчица (Моравица)
Септември (Гложене) - Орел 19 (Оряхово)

                           XXIII кръг

Септември (Гложене) - почива
Орел 19 (Оряхово) - Бутан (Бутан)
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)
Скала (Зверино) - Любимец (Търнава)
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)
Мизия (Мизия) - Спортист (Бели извор)
Дунав 09 (Лесковец) - Аугуста (Хърлец)
Надежда 1926 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)

                           XXIV кръг

почива - Надежда 1926 (Оряхово)
Дунав 98 (Селановци) - Дунав 09 (Лесковец)
Аугуста (Хърлец) - Мизия (Мизия)
Спортист (Бели извор) - Монолит (Манастирище)
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)
Любимец (Търнава) - Околчица (Моравица)
Ботев (Бърдарски геран) - Орел 19 (Оряхово)
Бутан (Бутан) - Септември (Гложене)

                           XXV кръг

Бутан (Бутан) - почива
Септември (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)
Орел 19 (Оряхово) - Любимец (Търнава)
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)
Скала (Зверино) - Спортист (Бели извор)
Монолит (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)
Мизия (Мизия) - Дунав 98 (Селановци)
Дунав 09 (Лесковец) - Надежда 1926 (Оряхово)

                           XXVI кръг

почива - Дунав 09 (Лесковец)
Надежда 1926 (Оряхово) - Мизия (Мизия)
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)
Аугуста (Хърлец) - Скала (Зверино)
Спортист (Бели извор) - Околчица (Моравица)
Строител (Кунино) - Орел 19 (Оряхово)
Любимец (Търнава) - Септември (Гложене)
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)

                           XXVII кръг

Ботев (Бърдарски геран) - почива
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)
Септември (Гложене) - Строител (Кунино)
Орел 19 (Оряхово) - Спортист (Бели извор)
Околчица (Моравица) - Аугуста (Хърлец)
Скала (Зверино) - Дунав 98 (Селановци)
Монолит (Манастирище) - Надежда 1926 (Оряхово)
Мизия (Мизия) - Дунав 09 (Лесковец)

                           XXVIII кръг

почива - Мизия (Мизия)
Дунав 09 (Лесковец) - Монолит (Манастирище)
Надежда 1926 (Оряхово) - Скала (Зверино)
Дунав 98 (Селановци) - Околчица (Моравица)
Аугуста (Хърлец) - Орел 19 (Оряхово)
Спортист (Бели извор) - Септември (Гложене)
Строител (Кунино) - Бутан (Бутан)
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)

                           XXIX кръг

Любимец (Търнава) - почива
Ботев (Бърдарски геран) - Строител (Кунино)
Бутан (Бутан) - Спортист (Бели извор)
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)
Орел 19 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)
Околчица (Моравица) - Надежда 1926 (Оряхово)
Скала (Зверино) - Дунав 09 (Лесковец)
Монолит (Манастирище) - Мизия (Мизия)

                           XXX кръг

почива - Монолит (Манастирище)
Мизия (Мизия) - Скала (Зверино)
Дунав 09 (Лесковец) - Околчица (Моравица)
Надежда 1926 (Оряхово) - Орел 19 (Оряхово)
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)
Спортист (Бели извор) - Ботев (Бърдарски геран)
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com