bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Държавно първенство и Купа на България - жени 2010/11


Държавно първенство - жени 2010/11

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        14   14   0   0   63:7    42     Шампион, Шампионска лига - жени
-------------------------------------------------------------------
 2. ЛП Суперспорт (София)              14    7   1   6   23:24   22
 3. Олимпия (София)                    14    7   0   7   27:25   21
 4. Берое (Стара Загора)               14    5   3   6   33:27   18
 5. Спортика (Благоевград)             14    4   5   5   19:30   17     [1 1 0  5:2  4]
 6. Екомет 90 (Пловдив)                14    5   2   7   21:29   17     [0 1 1  2:5  1]
 7. Вихрен 1984 (Сандански)            14    4   4   6   16:24   16
 8. Варна (Варна)                      14    2   1  11   10:46    7
 -. Болярки (Велико Търново)            1    0   0   1    1:6     - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове както следва:
    - НСА (София) - ст."НСА", София;
    - ЛП Суперспорт (София) - Градски стадион, Годеч;
    - Екомет 90 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Болярки (Велико Търново) - ст."Ивайло", Велико Търново;
    - Варна (Варна) - ст."Гранд Хотел", Варна;
    - Спортика (Благоевград) - в Мурсалево;
    - Вихрен 1984 (Сандански) - ст."Спартак" - изкуствен терен, Сандански;
    - Олимпия (София) - ст."Обеля", кв.Обеля, София.
  - Болярки (Велико Търново) се отказва от участие след I кръг. Резултатът
му от I кръг се анулира, а отборите, играещи по първоначална програма с
отбора почиват.

                           I кръг

3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Екомет 90 (Пловдив) - Варна (Варна)                       7:0
НСА (София) - Болярки (Велико Търново)                    6:1
ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград)            3:2
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Олимпия (София)                    4:0 (2:0)
  [1:0 Тина Орешкова 21', 4:0 Цветана Манчева 45',56',70']
Вихрен 1984 (Сандански)                                   почива

* - Болярки (Велико Търново) се отказва от участие след I кръг. Резултатът
му от I кръг се анулира, а отборите, играещи по първоначална програма с
отбора почиват.

                           II кръг

10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Спортика (Благоевград) - Берое (Стара Загора)             1:1 (1:0)
  [1:0 Кристина Петрунова 18', 1:1 Лили Иванов 87']
Болярки (Велико Търново) - ЛП Суперспорт (София)          неигран *
* - неигран заради отказването на Болярки от участие.
в Аксаково:
Варна (Варна) - НСА (София)                               1:4 (1:3)
  [0:1 ??? 1п, 0:2 ??? 1п, 1:2 Полина Аврамова 35',
   1:3 ??? 1п, 1:4 ??? 2п]
Вихрен 1984 (Сандански) - Екомет 90 (Пловдив)             0:0
Олимпия (София)                                           почива

                           III кръг

17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
НСА (София) - Вихрен 1984 (Сандански)                     5:0
ЛП Суперспорт (София) - Варна (Варна)                     4:1
Олимпия (София) - Спортика (Благоевград)                  2:0 (1:0)
  [2:0 Кристина Иванова 28',57']
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           IV кръг

31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Варна (Варна) - Берое (Стара Загора)                      3:2 (1:2)
  [0:1 Диана Колева 1', 0:2 Цветана Манчева 2', 1:2 Полина Аврамова 45',
   2:2 Нина Христова 2п, 3:2 Женя Стрезова 2п]
Вихрен 1984 (Сандански) - ЛП Суперспорт (София)           1:2
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         0:2
Спортика (Благоевград)                                    почива
Олимпия (София)                                           почива

                           V кръг

7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
ЛП Суперспорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)               0:1
Берое (Стара Загора) - Вихрен 1984 (Сандански)            2:2 (1:2)
  [0:1 Надежда Димова 15', 0:2 Гергана Цанкова 20', 2:2 Цветана Манчева 42',56']
Олимпия (София) - Варна (Варна)                           2:0
  [чк: Силвия Кантарджиева (О), Кристина Иванова (О)]
НСА (София)                                               почива
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           IX кръг - изтеглен мач

10 ноември 2010, сряда, 15:00 ч
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      0:10
  [Велина Кошулева (5), ???]

                           VI кръг

14 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                    0:2 (0:0)
  [0:1 Гергана Мазнева 2п, 0:2 Мила Григорова 2п]
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Вихрен 1984 (Сандански) - Олимпия (София)                 3:1 (2:1)
  [0:1 Ратка Живкович 3', 1:1 Надежда Димова 15', 3:1 Гергана Цанкова 16',65']
Екомет 90 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                0:3 (0:1)
  [0:1 Цветана Манчева 4', 0:2 Петя Дикова 59'-д, 0:3 Цветана Манчева 63']
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       4:0

                           VII кръг

21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Берое (Стара Загора) - НСА (София)                        2:7 (0:5)
  [0:1 ??? 15', 0:2 ??? 19', 0:3 ??? 25',
   0:5 ??? 30,33'; 1:5 Цветана Манчева 46', 1:6 ??? 48',
   1:7 ??? 73', 2:7 Петя Дикова 82']
Олимпия (София) - Екомет 90 (Пловдив)                     5:2 (2:1)
  [1:0 Ратка Живкович 5', 1:1 ??? 6', 2:1 Йоанна Методиева 35',
   4:1 Ратка Живкович 53',81'; 4:2 ??? 83', 5:2 Ратка Живкович 87']
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - Вихрен 1984 (Сандански)          0:3 (0:2)
  [0:3 Надежда Димова 1п,1п,2п]
ЛП Суперспорт (София)                                     почива
Варна (Варна)                                             почива

                           VIII кръг

28 ноември 2010, неделя, 13:30 ч
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              2:2
  [??? - Гергама Мазнева -д, Гергана Мазнева]
  [чк: Петя Пеовска (С) 40']
НСА (София) - Олимпия (София)                             2:1 (0:0)
  [0:1 Кристина Иванова 52', 2:1 Валя Господинова 75', 2:1 Борислава Кирилова 90'+5']
ЛП Суперспорт (София) - Берое (Стара Загора)              3:2
  [??? - Цветана Манчева (2)]
Варна (Варна)                                             почива
Вихрен 1984 (Сандански)                                   почива

                           IX кръг

10 ноември 2010, сряда, 15:00 ч
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      0:10
  [Велина Кошулева (5), ???]
28 ноември 2010, неделя, 11:30 ч
Варна (Варна) - Вихрен 1984 (Сандански)                   1:1 (0:1)
  [0:1 ??? 1п, 1:1 Искра Костова 2п]
4 декември 2010, събота, 13:30 ч
Олимпия (София) - ЛП Суперспорт (София)                   отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
20 март 2011, неделя, 14:00 ч
Олимпия (София) - ЛП Суперспорт (София)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Кристина Иванова 52', 2:0 Славина Ангелова 90']
Берое (Стара Загора)                                      почива
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

* - заради отказването на Болярки през есента, пролетната програма е
    преработена така, че да няма почиващи отбори в кръговете.

                           X кръг

26 март 2011, събота, 13:00 ч
Вихрен 1984 (Сандански) - НСА (София)                     0:2
26 март 2011, събота, 14:00 ч
Олимпия (София) - Берое (Стара Загора)                    3:1 (1:1)
  [1:0 Кристина Иванова 33', 1:1 Николета Караколева 45', 2:1 Кристина Иванова 55',
   3:1 Галина Тасева 88']
27 март 2011, неделя, 14:00 ч
Варна (Варна) - Екомет 90 (Пловдив)                       1:3
в Покровник:
Спортика (Благоевград) - ЛП Суперспорт (София)            1:1 (1:1)
  [1:0 Вероника Гоцева 10', 1:1 Мартина Кьосева 12']

                           XI кръг

3 април 2011, неделя, 11:00 ч
Спортика (Благоевград) - Варна (Варна)                    3:0 сл.*
* - гостите не пътуват за мача.
3 април 2011, неделя, 14:30 ч
НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив)                         7:0
Вихрен 1984 (Сандански) - Берое (Стара Загора)            2:1
  [0:1 Цветана Манчева 1п, 1:1 ??? ??, 2:1 ??? ??]
ЛП Суперспорт (София) - Олимпия (София)                   4:1 (1:0)
  [2:0 Мартина Апостолова 35',62'; 3:0 Ели Наджакова 71', 3:1 Кристина Иванова 76',
   4:1 Мартина Апостолова 85']

                           XII кръг

17 април 2011, неделя, 14:30 ч
в Покровник:
Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив)              3:0 (3:0)
  [1:0 Гергана Мазнева 3', 2:0 Кристина Петрунова 13', 3:0 Гергана Мазнева 25']
в Аксаково:
Варна (Варна) - Олимпия (София)                           2:1 (1:1)
  [0:1 Йоана Методиева 12', 2:1 Полина Аврамова 24',87']
ЛП Суперспорт (София) - Вихрен 1984 (Сандански)           3:0
НСА (София) - Берое (Стара Загора)                        4:1

                           XIV кръг

8 май 2011, неделя, 11:00 ч
НСА (София) - Варна (Варна)                               5:0
8 май 2011, неделя, 16:00 ч
Вихрен 1984 (Сандански) - Спортика (Благоевград)          0:0
Екомет 90 (Пловдив) - Олимпия (София)                     1:2 (1:1)
  [0:1 Ратка Живкович 21', 1:1 Йоанна Папазова 45'-д, 1:2 Деница Семкова 90']
Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София)              3:0
  [Петя Дикова, Диана Колева, Ивелина Катеринова]

                           XIII кръг

27 май 2011, петък, 17:00 ч *
в Покровник:
Спортика (Благоевград) - Олимпия (София)                  3:2
  [Гергана Мазнева (2), Вероника Гоцева - ???]
29 май 2011, неделя, 13:00 ч *
Вихрен 1984 (Сандански) - Варна (Варна)                   3:1
29 май 2011, неделя, 15:30 ч *
Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)                2:0 (1:0)
  [1:0 Цветана Манчева 13', 2:0 Петя Дикова 75']
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       0:4
* - първоначално всички мачове за кръга са насрочени за 1 май, от 13:00 ч
(Вихрен - Варна) и 15:30 ч (останалите срещи), но в последствие целият
кръг е отложен за 29 май.

                           XV кръг

5 юни 2011, неделя, 11:00 ч
в Аксаково:
Варна (Варна) - ЛП Суперспорт (София)                     0:2
5 юни 2011, неделя, 17:00 ч
Олимпия (София) - НСА (София)                             2:3
Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)             2:2 (2:0)
  [2:0 Цветана Манчева 16',41'; 2:1 Евдокия Попадинова 59', 2:2 Милослава Григорова 61']
Екомет 90 (Пловдив) - Вихрен 1984 (Сандански)             3:1

                           XVI кръг

12 юни 2011, неделя, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Варна (Варна)                      7:0 (5:0)
  [2:0 Цветана Манчева 4',12'; 4:0 Петя Дикова 25',36'; 6:0 Цветана Манчева 37',62';
   7:0 Петя Дикова 87']
Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Суперспорт (София)               2:1
Олимпия (София) - Вихрен 1984 (Сандански)                 3:0 сл.
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      4:0

нагоре


Купа на България - жени 2010/11

Бележки
 - В турнира участват отборите, участващи в Държавното първенство.
 - Варна (Варна) се отказва от участие.

                           1/4 финали

4 май 2011, сряда, 16:00 ч
в Стара Загора, ст."Берое":
Берое (Стара Загора) - НСА (София)                        0:5 (0:4)
  [0:1 Силвия Радойска 1', 0:2 Николета Караколева 3'-аг, 0:3 Валентина Господинова 42',
   0:4 Велина Кошулева 44', 0:5 Пламена Бойчева 72'-аг]
в Годеч:
ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград)            4:0
в Пловдив, ст."Пловдив":
Екомет 90 (Пловдив) - Олимпия (София)                     1:1 (1:1, 1:1); при дузпите: 3:4
  [0:1 Ратка Живкович 15', 1:1 Теодора Павлова 22']
Вихрен 1984 (Сандански)                                   почива

                           1/2 финали

11 май 2011, сряда, 16:00 ч
в София, ст."НСА":
НСА (София) - Вихрен 1984 (Сандански)                     3:0 сл.*
* - Вихрен отказва да играе срещу НСА.
в Годеч:
ЛП Суперспорт (София) - Олимпия (София)                   1:2 (1:0)
  [1:0 Мартина Кьосева 30', 1:1 Деница Семкова 54', 1:2 Афродита Салихи 68']
  [чк: Силвия Кантарджиева (О) 74']

                           Финал

15 юни 2011, сряда, 17:30 ч
в София, Национален стадион "Васил Левски":
НСА (София) - Олимпия (София)                             2:3 (0:1)  /пряко по Канал 3/
  [0:1 Ратка Живкович 43', 0:2 Афродита Салихи 52', 1:2 Велина Кошулева 63',
   1:3 Йована Сретенович 70', 2:3 Валентина Господинова 90'], ~ 300 зрители

   съдия: Александър Костадинов (Сф); помощници: Крум Стоилов (Бл), Иво Колев (Сф); 4-ти: Мартин Стоименов (Сф)
   екипи: синьо, бяло, бяло (бели номера) ; бяло, червено, червено (червени номера)
капитани: 10.Деяна Петракиева ; 9.Ратка Живкович

     НСА: 1.Корнелия Найденова (вр) - 6.Николета Войскова, 13.Антоанета Панчева, 4.Станислава Цекова, 15.Златка Габерова -
          10.Деяна Петракиева (к) - 7.Лили Жекова, 9.Борислава Кирева, 8.Силвия Радойска, 18.Велина Кошулева - 20.Валентина Господинова.
 резерви: 12.Роксана Шахънска (вр) - 2.Кремена Проданова, 3.Моника Ръжгева,
          5.Илияна Топалова, 14.Нели Атанасова, 16.Симона Петкова, 19.Андриана Боянова.
 треньор: Емил Атанасов

 Олимпия: 12.Галина Тасева (вр) - 3.Виктория Митова, 20.Даниела Трайкович, 8.Силвия Кантарджиева, 6.Йоанна Методиева -
          15.Ивана Здравкович, 19.Александра Шехтова - 16.Йована Сретенович, 10.Тамара Йованович, 11.Афродита Салихи - 9.Ратка Живкович (к).
 резерви: 1.Лора Самарджиева (вр) - 5.Мартина Станкова, 7.Вера Тушева,
          14.Радостина Радева, 17.Сева Стоянова, 21.Славина Ангелова, 25.Анита Апостолова.
 треньор: Асен Асенов

   схеми: нса: 1 - 6, 13, 4, 15 - 10 - 7, 9, 8, 18 - 20
          оли: 12 - 3, 20, 8, 6 - 15, 19 - 16, 10, 11 - 9

 събития:
 см - 34 - 3.Моника Ръжгева на 15.Златка Габерова нса - пзп
0-1 - 43 - 9.Ратка Живкович (асистенция на 16.Йована Сретенович)
    + 1 мин.
 см - 50 - 19.Андриана Боянова на 10.Деяна Петракиева нса -> 19 - 7, 9, 8 - 18, 20
  к - 50 - 8.Силвия Радойска нса
0-2 - 52 - 11.Афродита Салихи (асистенция на 10.Тамара Йованович)
 жк - 60 - 19.Александъра Шехтова оли (професионален фаул)
1-2 - 63 - 18.Велина Кошулева (без асистенция)
 см - 65 - 7.Вера Тушева на 3.Виктория Митова оли - пзп
 см - 66 - 5.Илияна Топалова на 3.Моника Ръжгева нса -> 5, 13, 4, 6 - 19, 7, 9, 8 - 18, 20
1-3 - 70 - 16.Йована Сретенович (асистенция на 9.Ратка Живкович)
 жк - 80 - 5.Илияна Топалова нса (професионален фаул)
 см - 89 - 14.Радостина Радева на 11.Афродита Салихи оли - пзп
2-3 - 90 - 20.Валентина Господинова (асистенция на 18.Велина Кошулева)
    + 3 мин.

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com