bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Хасково 2010/11

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хасково II (Хасково)               14   12   1   1   49:7    37 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Димитровград II (Димитровград)     14   12   0   2   37:9    36
 3. Топлика 1977 (Минерални бани)      14    7   2   5   32:15   23
 4. Спортист (Добрич)                  14    6   4   4   22:13   22 [+]
 5. Сакарски спортист (Тополовград)    14    7   0   7   27:20   21 [+]
 6. Герганин извор (Бисер)             14    2   3   9   11:38    9
 7. Любимец 2007 II (Любимец)          14    2   1  11   14:47    7 [*]
    - Любимец 2007 II (Любимец)        12    2   1   9   14:43    7
    - Свиленград 1921 II (Свиленград)   2    0   0   2    0:4     0
 8. Раковски (Ивайловград)             14    2   1  11   15:58    7
 -. Урума (Хасково)                     6    2   2   2   11:9     - [+][*]

Бележки
  - Хасково (Хасково), 19-и в ЮИ "В" АФГ и отказал се от участие преди
началото на пролетта през изминалия сезон; изпада в ОФГ Хасково, но не
започва участие. В групата продължава да участва втория отбор на клуба -
Хасково II (Хасково), които наследява представителния отбор като ДЮШ на
клуба започва участие в различните първенства от негово име. Отборът
играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Спортист (Книжовник), 2-и; и Марица (Крум), 7-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Сакарски спортист (Тополовград), Спортист (Добрич) и Урума (Хасково)
се включват в групата.
  - Димитровград II (Димитровград) НЕ е втори отбор на някой друг отбор,
въпреки окончанието "II", което в случая е само част от официалната
регистрация на клуба. Отборът играе домакинските си мачове в Горски извор.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове в
кв.Гебран, Свиленград.
  - Урума (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) се отказва от участие след IV кръг. На
негово място се включва Любимец 20007 II (Любимец), който поема актива на
Свиленград 1921 II до този момент и продължава участие с неговата програма.
  - Урума (Хасково) се отказва от участие след V кръг, мотивирайки се с
опасна за здравето на играчите им игра на противниковите отбори и недоволство
от съдийството. Резултатите им до този момент се анулиран, а противниците
им до края на сезона почиват.

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 16:00 ч
Хасково II (Хасково) - Раковски (Ивайловград)             7:1
Спортист (Добрич) - Топлика 1977 (Минерални бани)         1:1
19 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  неигран *
* - първоначално отложен, в последствие след отказването на Свиленград 1921 II
    и заместването им от Любимец 2007 II е насрочен нов мач - Герганин извор - Любимец 2007 II.
Урума (Хасково) - Димитровград II (Димитровград)          2:2  /анулиран/
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2007 II (Любимец)        1:1
Сакарски спортист (Тополовград)                           почива

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 16:00 ч
Раковски (Ивайловград) - Спортист (Добрич)                0:2
в Хасково, ст."Хасково": *
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково II (Хасково)    0:3 сл. **
* - в Хасково по взаимна договореност; ответният мач от XI кръг през
    пролетта е предвиден да се играе в кв.Гебран, Свиленград, но в
    последствие, след отказването на домакините, тази уговорка отпада.
** - Свиленград 1921 II (Свиленград) не успява да събера отбор за мача
     и не пътува за Хасково. На Хасково II е присъдена служебна победа с 3:0.
26 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Топлика 1977 (Минерални бани) - Урума (Хасково)           0:0  /анулиран/
Сакарски спортист (Тополовград) - Герганин извор (Бисер)  3:0
Димитровград II (Димитровград)                            почива

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Спортист (Добрич) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       1:0
Урума (Хасково) - Раковски (Ивайловград)                  5:0  /анулиран/
3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Хасково II (Хасково) - Сакарски спортист (Тополовград)    2:0
Димитровград II (Димитровград) - Топлика 1977 (М.бани)    2:0
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Раковски (Ивайловград) - Димитровград II (Димитровград)   2:0
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Урума (Хасково)         1:2  /анулиран/
10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Сакарски спортист (Тополовград) - Спортист (Добрич)       1:0
Герганин извор (Бисер) - Хасково II (Хасково)             0:6
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива

* - Свиленград 1921 II (Свиленград) се отказва от участие след IV кръг. На
негово място се включва Любимец 20007 II (Любимец), който поема актива на
Свиленград 1921 II до този момент и продължава участие с неговата програма.

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Димитровград II (Димитровград) - Любимец 2007 II (Люб.)   7:1
17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Спортист (Добрич) - Герганин извор (Бисер)                1:0
Урума (Хасково) - Сакарски спортист (Тополовград)         1:3  /анулиран/
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)    7:2
Хасково II (Хасково)                                      почива

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Сакарски спортист (Тополовград) - Димитровград II (Димг)  1:2
Хасково II (Хасково) - Спортист (Добрич)                  1:0
24 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Любимец 2007 II (Любимец) - Топлика 1977 (Мин.бани)       1:6
Герганин извор (Бисер) - Урума (Хасково)                  3:1  /анулиран/
Раковски (Ивайловград)                                    почива

* - Урума (Хасково) се отказва от участие след VI кръг, мотивирайки се с
опасна за здравето на играчите им игра на противниковите отбори и недоволство
от съдийството. Резултатите им до този момент се анулиран, а противниците
им до края на сезона почиват.

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Димитровград II (Димитровград) - Герганин извор (Бисер)   5:0
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2007 II (Любимец)        3:2
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Урума (Хасково) - Хасково II (Хасково)                    неигран
Топлика 1977 (Минерални бани) - Сакарски спортист (Топ.)  3:0
Спортист (Добрич)                                         почива

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Сакарски спортист (Тополовград) - Раковски (Ивайловград)  7:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Топлика 1977 (Минерални бани)    0:3
Хасково II (Хасково) - Димитровград II (Димитровград)     3:0
Любимец 2007 II (Любимец)                                 почива
Спортист (Добрич)                                         почива

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           1:1
Любимец 2007 II (Любимец) - Сакарски спортист (Топ.)      3:2
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Димитровград II (Димитровград) - Спортист (Добрич)        1:0
Топлика 1977 (Минерални бани) - Хасково II (Хасково)      0:1

                           I кръг - отложен мач

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2007 II (Любимец)        1:1

                           X кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Любимец 2007 II (Любимец) - Герганин извор (Бисер)        2:3
Раковски (Ивайловград) - Хасково II (Хасково)             1:6
Топлика 1977 (Минерални бани) - Спортист (Добрич)         0:0
Сакарски спортист (Тополовград)                           почива
Димитровград II (Димитровград)                            почива

                           XI кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Спортист (Добрич) - Раковски (Ивайловград)                6:1
Хасково II (Хасково) - Любимец 2007 II (Любимец)          7:0
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист (Тополовград)  1:2
Димитровград II (Димитровград)                            почива
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива

                           XII кръг

3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Сакарски спортист (Тополовград) - Хасково II (Хасково)    1:2
Любимец 2007 II (Любимец) - Спортист (Добрич)             1:3
Топлика 1977 (Минерални бани) - Димитровград II (Дмгр)    1:2
Герганин извор (Бисер)                                    почива
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           XIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Димитровград II (Димитровград) - Раковски (Ивайловград)   7:1
Спортист (Добрич) - Сакарски спортист (Тополовград)       4:0
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Хасково II (Хасково) - Герганин извор (Бисер)             5:0
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива
Любимец 2007 II (Любимец)                                 почива

                           XIV кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Спортист (Добрич)                2:2
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Любимец 2007 II (Любимец) - Димитровград II (Дмгр)        0:4
Раковски (Ивайловград) - Топлика 1977 (Минерални бани)    0:2
Хасково II (Хасково)                                      почива
Сакарски спортист (Тополовград)                           почива

                           XV кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Димитровград II (Димитровград) - Сакарски спортист (Топ.) 1:0
1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Топлика 1977 (Минерални бани) - Любимец 2007 II (Любимец) 3:0
Спортист (Добрич) - Хасково II (Хасково)                  2:2
Раковски (Ивайловград)                                    почива
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           XVI кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Димитровград II (Димитровград)   0:1
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Сакарски спортист (Тополовград) - Топлика 1977 (Мин.бани) 2:0
Любимец 2007 II (Любимец) - Раковски (Ивайловград)        3:1
Спортист (Добрич)                                         почива
Хасково II (Хасково)                                      почива

                           XVII кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист (Тополовград)  2:5
Топлика 1977 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)    6:0
Димитровград II (Димитровград) - Хасково II (Хасково)     2:0
Любимец 2007 II (Любимец)                                 почива
Спортист (Добрич)                                         почива

                           XVIII кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           3:0
29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спортист (Добрич) - Димитровград II (Димитровград)        0:3
Хасково II (Хасково) - Топлика 1977 (Минерални бани)      4:0
Сакарски спортист (Тополовград) - Любимец 2007 II (Люб.)  3:0 сл.*
* - Любимец 2007 II не се явява.

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com